Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Liberec - Ještěd

30.9.1990, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Liberec - Ještěd
  • datum konání: 30.9.1990
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Oldřich Čepelka

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 8,400 km, 567,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Fux StanislavSokol Kosoř5800:33:0260
2MA23Pechek FrantišekSokol Havlovice5300:33:4058
3MA32Kynčl StanislavTransporta Chrudim6400:33:4856
4MA44Hornych JosefSokol Jetřichov6700:35:2054
5MA75Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6600:35:4852
6MA86Urbánek JiříSlovan Liberec5600:36:2250
7MA97Klíma S.Mont HK6400:36:3948
8MA108Lajtkep PetrAC Slovan Liberec7300:36:4346
9MA1184Mazač JaroslavSpartak Nové Město nad Metují6800:36:5044
10MA1210Obešlo F.VŠST Liberec6500:36:5442
11MA1311Štěpánek MichaelSl. VŠST Liberec7000:37:1140
12MA1413Sýkora VlastimilSlovan Liberec5600:37:1538
12MA1412Drahoňovský RomanTJ Sedmihorky6700:37:1538
14MA1614Gombita JosefČedok Praha5800:37:2734
15MA1715Blažek JosefSKP Jablonec nad Nisou5800:37:3832
16MA1816Dostálek PetrSokol Lukavice6700:37:5930
17MA1917Rys JaromírKohoutovice6400:38:0728
18MA2285Kumsta ZdeněkTriatlon Mnich. Hradiště5200:38:3626
19MA2419Polenske RonnyNDR-BSG Lok. Görlitz7200:38:46-
20MA2520Krejcar DanielTJ DVůr Králové7500:38:5324
21MA2721Pospíchal PřemyslBiatlon Jilemnice5500:39:0822
22MA2822Baráč M.Ješ Liberec7300:39:1120
23MA3023Ježek J.Sn Liberec7300:39:2318
24MA3124Šaník L.CC Lib5900:39:2816
25MA3225Laur Z. Un Straš6200:39:3414
26MA3326Krob PavelSKI klub Vysoké nad Jizerou7300:39:3512
27MA3427Hasmanda RostislavUD Hamr5300:39:3810
28MA3528Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:39:458
29MA3729Miler VáclavAG Kolín6200:39:526
30MA3932Podroužek DušanSKC Liberec7400:40:064
30MA3931Choc PetrSL. VŠST Liberec6400:40:064
32MA4133Prokop LubomírZbečník5700:40:170
33MA4334Langr PetrJeštěd Liberec7000:40:260
34MA4535Illingworth A.ANG6700:40:36-
35MA4636Kocich VladislavAŠ Mladá Boleslav5100:40:400
36MA4737Landa FrantišekSn Liberec7400:40:460
37MA4838Hellmich JanSKC Liberec6600:40:540
38MA4939Bradáč KarelSlovan El. Liberec7200:41:000
39MA5240Žák MilanSo Hamr6300:41:090
40MA5441Rydlo L.Sp Čelákovice6500:41:150
41MA5642Franc J.CC Lib5800:41:180
42MA5743Párys FrantišekSlovan El. Liberec5300:41:200
43MA5844Valoušek ZbyněkTJ Kunratická Liberec5600:41:220
44MA6045Brendl VáclavCC Liberec6200:41:350
45MA6146Bufka ZdeněkMFF Praha5700:41:420
45MA6147Houda VáclavSlovan Liberec7300:41:420
47MA6448Knespl M.JI Tanv5300:41:550
48MA6649Regner KarelLokomotiva Liberec7400:42:040
49MA6750Kuziel K.POL6100:42:06-
50MA6951Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:42:150
51MA7052Bažant O.Liberec6800:42:270
52MA7153Morávek MiroslavSKI klub Vysoké nad Jizerou7000:42:280
53MA7354Klejna JanJeštěd Liberec7200:42:340
54MA7555Klejna JiříJeš Liberec7300:42:450
55MA7756Chládek JaromírTT Loko Hořovice5500:42:510
56MA7957Fryčer JaroslavSlovan El. Liberec5200:42:570
57MA8058Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:42:590
58MA8459Kudrna JiříSpartak Praha 45100:43:120
59MA8760Míča JiříKLAP Liberec5500:43:360
60MA8861Gratias LiborVŠST Liberec5500:43:430
61MA8962Deloof G.BEL5300:43:47-
62MA9363Bartoš JiříSKI klub Vysoké nad Jizerou5900:44:120
63MA9486Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:150
64MA9565Jiroutek J.Ješ Liberec7200:44:210
65MA9766Havel K.PIV Jablonec n. N.5900:44:220
66MA10067Struna M.TT Liberec5200:44:480
67MA10368Pokorný V.SOU Ješ5600:45:000
68MA10469Burian T.Sp Hodkovice7300:45:010
69MA10570Krejsa VáclavBering Praha5200:45:210
70MA10771Dunek V.Jiskra Tanvald6200:45:370
71MA11272Honzírek JiříUD Hamr5500:46:240
72MA11573Šouba O.Text Liberec7500:46:450
73MA11875Král FrantišekTJ Semily5300:46:580
73MA11874De Jong P.Nizoz5200:46:58-
75MA12076Koudelka J.EP Jabl6400:47:010
76MA12177Hájek JanTJ UD Hamr5600:47:150
77MA12278Vlk P.ČSAD Liberec6900:47:200
78MA12379Kubice JiříVŠST Liberec5200:47:310
79MA12580Zikeš J.FEL Praha7100:47:350
80MA12881Kapteyn W.Nizoz5300:47:48-
81MA13682Velzen B.Nizoz5700:48:41-
-MA-83Gasse MaikNDR-BSG Lok. Görlitz71DNF-
Muži B (trať 8,400 km, 567,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB584Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:35:4540
1MB585Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4100:35:4540
3MB2086Biemann GötzJiskra Harrachov4300:38:1436
4MB2187Kavan IvanLokomotiva Trutnov5000:38:2434
5MB2388Červ MiloslavLoko Česká Třebová5000:38:4232
6MB2689Dubný PavelSokol Studénka5000:39:0630
7MB3690Marek JanVS Tábor4900:39:4628
8MB4491Krejcar PetrJiskra Dolní Brusnice4500:40:2726
9MB5092Okrouhlík JiříTatran Jablonec nad Nisou4900:41:0324
10MB5193Žižka JiříSokol Bílá Třemešná5000:41:0722
11MB5394Kadavý ZdeněkTJ Broumovská Liberec4900:41:1120
12MB5595Studničný MiroslavLIAZ Mn. Hradiště4900:41:1618
13MB5996Líbal DrahomírJeštěd Liberec4900:41:2516
14MB6397Pajkrt LadislavTepna Velké Poříčí4800:41:4814
15MB6598Sedláček OldřichUD Hamr4800:42:0212
16MB6899Kůtek VladimírLužany5000:42:0910
17MB72100Krůtský R.Tesla Liberec4900:42:308
18MB74101Sadílek OtaSokol Albrechtice4600:42:386
19MB76125Friedrich J.Tn Jablonec4700:42:464
20MB78102Nýdrle PetrSokol Nová Paka4500:42:562
21MB81103Šmída OldřichTn Svoboda4800:43:010
22MB83104Fuchs BedřichRZ Dobříš4400:43:060
23MB85105Krčmář Z.So Ho Růž4600:43:150
24MB86106Virág PavolTJ UD Hamr5000:43:170
25MB90107Šebelka K.Sn Liberec4800:43:580
26MB95108Greda J.POL4600:44:21-
27MB106109Bönisch D.TJ Broum Liberec5000:45:300
28MB108110Záhula J.JN5000:45:380
29MB110111Semenec JosefJiskra Litomyšl4900:45:430
30MB113112Jursík JanLiga 100 Praha5000:46:350
31MB116113Proche KarelSlovan El. Liberec4800:46:490
32MB117114Hanzl P.Dy HK4800:46:520
33MB126115Beníšek MiloslavLokomotiva Trutnov4500:47:360
34MB132116Koblížek AntonínLokomotiva Liberec4500:48:210
35MB133117Volech PetrLokomotiva Liberec4300:48:340
36MB135118Koubek J.Liberec4200:48:390
37MB138119Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:49:150
38MB139120Jedlička KarelTJ Medika Liberec4400:49:160
39MB140121Novotný JiříSkloexport Liberec4700:50:150
40MB141122Vanický JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí4700:50:470
41MB143123Jiroutek BohuslavLokomotiva Liberec4200:51:020
42MB144124Forman J.Liberec4700:51:150
43MB147126Vokál KarelTJ LS Praha4800:51:280
43MB147127Campeer J.Nizoz4300:51:28-
45MB153128Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4300:52:190
46MB160129van Os R.Nizoz4200:54:48-
47MB161130Hanske H. G.SRN4600:55:30-
48MB162131Veen D.Nizoz4400:55:41-
49MB163132Krebs W.UD Hamr4200:57:050
50MB170133Alkemade C.Nizoz4200:59:01-
51MB174134Brouwer J.Nizoz4701:00:17-
Muži C (trať 8,400 km, 567,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC29135Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3700:39:1920
2MC42136Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3800:40:2118
3MC82137Prachtel PetrJeš Liberec3800:43:0316
4MC91138Thalhammer H.Rakousko3900:44:05-
5MC99139Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:44:4414
6MC101140Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:44:5012
7MC102141Čepelka FrantišekJiskra Machov3200:44:5710
8MC109142Bielčik JindřichTJ Lichkov4000:45:398
9MC111143Deen Z.Nizoz3500:46:08-
10MC124144Blank JiříTJ Lázně Bělohrad3900:47:346
11MC127145Mačák K. Sn Liberec3800:47:464
12MC129146Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:48:012
13MC130147Despriet W.Bel3900:48:02-
14MC134148Kos JanLokomotiva Liberec3900:48:370
15MC145149Hrubý OldřichSKI Jilemnice3400:51:160
16MC149150Blecha JiříLiga 100 Vrchlabí3700:51:510
17MC15084Bém FrantišekSČVK Liberec2700:52:000
18MC152151v Schoot W.Nizoz4000:52:01-
19MC157152v. IttalieNizoz3200:53:51-
20MC166153Mazer J.Nizoz3400:58:03-
20MC166154Náhlovský JiříTJ Semily3400:58:030
22MC171155Debaire J.Bel3800:59:11-
23MC172156Brunclík J.So Lib1600:59:250
Ženy A (trať 8,400 km, 567,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3830Urbanec DavidSlovan Liberec7000:39:5620
2ZA91157Vaníčková KvětaLoko Česká Třebová6500:44:0518
3ZA98158Picková I.Liaz Jablonec6800:44:2516
4ZA114159Thalhammerová S.Rakousko4800:46:38-
5ZA131160Vaníčková MagdaLOKO Česká Třebová6500:48:0414
6ZA136161v. LoonováNizoz4300:48:41-
7ZA142162Havlová PavlaJN5700:50:5712
8ZA146163Prachtelová ZorkaJeštěd Liberec4300:51:2610
9ZA150164Šoubová KateřinaSlávia ODPM Liberec7700:52:008
10ZA154165Párysová VěraSlovan Liberec5800:52:286
11ZA155166Manhalová LenkaTech Liberec7400:52:454
12ZA156167Burdová DitaCHZ Litvínov7400:53:302
13ZA158168Foblová M.CHZ Litvínov7500:53:570
14ZA159169Prangelová G.Nizoz3700:54:00-
15ZA164170Vyskočilová S.Ješ. Liberec7600:57:100
16ZA165171Neužilová K.Ještěd Liberec7800:57:180
17ZA168172Gurínová BrigitaLiga 100 Praha6100:58:540
18ZA169173Handelová PetraTechn Liberec7400:58:590
19ZA173174Hloušková TaťánaSokol Kostelec nad Orlicí5900:59:520
20ZA175175Javůrková VěraTatran Svoboda nad Úpou5001:00:350
21ZA176176Čiháková J.UD Hamr5801:02:050
Trať 8,400 km, 567,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Fux StanislavSokol Kosoř5800:33:0260
2MA23Pechek FrantišekSokol Havlovice5300:33:4058
3MA32Kynčl StanislavTransporta Chrudim6400:33:4856
4MA44Hornych JosefSokol Jetřichov6700:35:2054
1MB584Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:35:4540
1MB585Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4100:35:4540
5MA75Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6600:35:4852
6MA86Urbánek JiříSlovan Liberec5600:36:2250
7MA97Klíma S.Mont HK6400:36:3948
8MA108Lajtkep PetrAC Slovan Liberec7300:36:4346
9MA1184Mazač JaroslavSpartak Nové Město nad Metují6800:36:5044
10MA1210Obešlo F.VŠST Liberec6500:36:5442
11MA1311Štěpánek MichaelSl. VŠST Liberec7000:37:1140
12MA1413Sýkora VlastimilSlovan Liberec5600:37:1538
12MA1412Drahoňovský RomanTJ Sedmihorky6700:37:1538
14MA1614Gombita JosefČedok Praha5800:37:2734
15MA1715Blažek JosefSKP Jablonec nad Nisou5800:37:3832
16MA1816Dostálek PetrSokol Lukavice6700:37:5930
17MA1917Rys JaromírKohoutovice6400:38:0728
3MB2086Biemann GötzJiskra Harrachov4300:38:1436
4MB2187Kavan IvanLokomotiva Trutnov5000:38:2434
18MA2285Kumsta ZdeněkTriatlon Mnich. Hradiště5200:38:3626
5MB2388Červ MiloslavLoko Česká Třebová5000:38:4232
19MA2419Polenske RonnyNDR-BSG Lok. Görlitz7200:38:46-
20MA2520Krejcar DanielTJ DVůr Králové7500:38:5324
6MB2689Dubný PavelSokol Studénka5000:39:0630
21MA2721Pospíchal PřemyslBiatlon Jilemnice5500:39:0822
22MA2822Baráč M.Ješ Liberec7300:39:1120
1MC29135Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3700:39:1920
23MA3023Ježek J.Sn Liberec7300:39:2318
24MA3124Šaník L.CC Lib5900:39:2816
25MA3225Laur Z. Un Straš6200:39:3414
26MA3326Krob PavelSKI klub Vysoké nad Jizerou7300:39:3512
27MA3427Hasmanda RostislavUD Hamr5300:39:3810
28MA3528Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:39:458
7MB3690Marek JanVS Tábor4900:39:4628
29MA3729Miler VáclavAG Kolín6200:39:526
1ZA3830Urbanec DavidSlovan Liberec7000:39:5620
30MA3931Choc PetrSL. VŠST Liberec6400:40:064
30MA3932Podroužek DušanSKC Liberec7400:40:064
32MA4133Prokop LubomírZbečník5700:40:170
2MC42136Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3800:40:2118
33MA4334Langr PetrJeštěd Liberec7000:40:260
8MB4491Krejcar PetrJiskra Dolní Brusnice4500:40:2726
34MA4535Illingworth A.ANG6700:40:36-
35MA4636Kocich VladislavAŠ Mladá Boleslav5100:40:400
36MA4737Landa FrantišekSn Liberec7400:40:460
37MA4838Hellmich JanSKC Liberec6600:40:540
38MA4939Bradáč KarelSlovan El. Liberec7200:41:000
9MB5092Okrouhlík JiříTatran Jablonec nad Nisou4900:41:0324
10MB5193Žižka JiříSokol Bílá Třemešná5000:41:0722
39MA5240Žák MilanSo Hamr6300:41:090
11MB5394Kadavý ZdeněkTJ Broumovská Liberec4900:41:1120
40MA5441Rydlo L.Sp Čelákovice6500:41:150
12MB5595Studničný MiroslavLIAZ Mn. Hradiště4900:41:1618
41MA5642Franc J.CC Lib5800:41:180
42MA5743Párys FrantišekSlovan El. Liberec5300:41:200
43MA5844Valoušek ZbyněkTJ Kunratická Liberec5600:41:220
13MB5996Líbal DrahomírJeštěd Liberec4900:41:2516
44MA6045Brendl VáclavCC Liberec6200:41:350
45MA6146Bufka ZdeněkMFF Praha5700:41:420
45MA6147Houda VáclavSlovan Liberec7300:41:420
14MB6397Pajkrt LadislavTepna Velké Poříčí4800:41:4814
47MA6448Knespl M.JI Tanv5300:41:550
15MB6598Sedláček OldřichUD Hamr4800:42:0212
48MA6649Regner KarelLokomotiva Liberec7400:42:040
49MA6750Kuziel K.POL6100:42:06-
16MB6899Kůtek VladimírLužany5000:42:0910
50MA6951Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:42:150
51MA7052Bažant O.Liberec6800:42:270
52MA7153Morávek MiroslavSKI klub Vysoké nad Jizerou7000:42:280
17MB72100Krůtský R.Tesla Liberec4900:42:308
53MA7354Klejna JanJeštěd Liberec7200:42:340
18MB74101Sadílek OtaSokol Albrechtice4600:42:386
54MA7555Klejna JiříJeš Liberec7300:42:450
19MB76125Friedrich J.Tn Jablonec4700:42:464
55MA7756Chládek JaromírTT Loko Hořovice5500:42:510
20MB78102Nýdrle PetrSokol Nová Paka4500:42:562
56MA7957Fryčer JaroslavSlovan El. Liberec5200:42:570
57MA8058Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:42:590
21MB81103Šmída OldřichTn Svoboda4800:43:010
3MC82137Prachtel PetrJeš Liberec3800:43:0316
22MB83104Fuchs BedřichRZ Dobříš4400:43:060
58MA8459Kudrna JiříSpartak Praha 45100:43:120
23MB85105Krčmář Z.So Ho Růž4600:43:150
24MB86106Virág PavolTJ UD Hamr5000:43:170
59MA8760Míča JiříKLAP Liberec5500:43:360
60MA8861Gratias LiborVŠST Liberec5500:43:430
61MA8962Deloof G.BEL5300:43:47-
25MB90107Šebelka K.Sn Liberec4800:43:580
4MC91138Thalhammer H.Rakousko3900:44:05-
2ZA91157Vaníčková KvětaLoko Česká Třebová6500:44:0518
62MA9363Bartoš JiříSKI klub Vysoké nad Jizerou5900:44:120
63MA9486Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:150
64MA9565Jiroutek J.Ješ Liberec7200:44:210
26MB95108Greda J.POL4600:44:21-
65MA9766Havel K.PIV Jablonec n. N.5900:44:220
3ZA98158Picková I.Liaz Jablonec6800:44:2516
5MC99139Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:44:4414
66MA10067Struna M.TT Liberec5200:44:480
6MC101140Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:44:5012
7MC102141Čepelka FrantišekJiskra Machov3200:44:5710
67MA10368Pokorný V.SOU Ješ5600:45:000
68MA10469Burian T.Sp Hodkovice7300:45:010
69MA10570Krejsa VáclavBering Praha5200:45:210
27MB106109Bönisch D.TJ Broum Liberec5000:45:300
70MA10771Dunek V.Jiskra Tanvald6200:45:370
28MB108110Záhula J.JN5000:45:380
8MC109142Bielčik JindřichTJ Lichkov4000:45:398
29MB110111Semenec JosefJiskra Litomyšl4900:45:430
9MC111143Deen Z.Nizoz3500:46:08-
71MA11272Honzírek JiříUD Hamr5500:46:240
30MB113112Jursík JanLiga 100 Praha5000:46:350
4ZA114159Thalhammerová S.Rakousko4800:46:38-
72MA11573Šouba O.Text Liberec7500:46:450
31MB116113Proche KarelSlovan El. Liberec4800:46:490
32MB117114Hanzl P.Dy HK4800:46:520
73MA11874De Jong P.Nizoz5200:46:58-
73MA11875Král FrantišekTJ Semily5300:46:580
75MA12076Koudelka J.EP Jabl6400:47:010
76MA12177Hájek JanTJ UD Hamr5600:47:150
77MA12278Vlk P.ČSAD Liberec6900:47:200
78MA12379Kubice JiříVŠST Liberec5200:47:310
10MC124144Blank JiříTJ Lázně Bělohrad3900:47:346
79MA12580Zikeš J.FEL Praha7100:47:350
33MB126115Beníšek MiloslavLokomotiva Trutnov4500:47:360
11MC127145Mačák K. Sn Liberec3800:47:464
80MA12881Kapteyn W.Nizoz5300:47:48-
12MC129146Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:48:012
13MC130147Despriet W.Bel3900:48:02-
5ZA131160Vaníčková MagdaLOKO Česká Třebová6500:48:0414
34MB132116Koblížek AntonínLokomotiva Liberec4500:48:210
35MB133117Volech PetrLokomotiva Liberec4300:48:340
14MC134148Kos JanLokomotiva Liberec3900:48:370
36MB135118Koubek J.Liberec4200:48:390
6ZA136161v. LoonováNizoz4300:48:41-
81MA13682Velzen B.Nizoz5700:48:41-
37MB138119Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:49:150
38MB139120Jedlička KarelTJ Medika Liberec4400:49:160
39MB140121Novotný JiříSkloexport Liberec4700:50:150
40MB141122Vanický JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí4700:50:470
7ZA142162Havlová PavlaJN5700:50:5712
41MB143123Jiroutek BohuslavLokomotiva Liberec4200:51:020
42MB144124Forman J.Liberec4700:51:150
15MC145149Hrubý OldřichSKI Jilemnice3400:51:160
8ZA146163Prachtelová ZorkaJeštěd Liberec4300:51:2610
43MB147127Campeer J.Nizoz4300:51:28-
43MB147126Vokál KarelTJ LS Praha4800:51:280
16MC149150Blecha JiříLiga 100 Vrchlabí3700:51:510
9ZA150164Šoubová KateřinaSlávia ODPM Liberec7700:52:008
17MC15084Bém FrantišekSČVK Liberec2700:52:000
18MC152151v Schoot W.Nizoz4000:52:01-
45MB153128Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4300:52:190
10ZA154165Párysová VěraSlovan Liberec5800:52:286
11ZA155166Manhalová LenkaTech Liberec7400:52:454
12ZA156167Burdová DitaCHZ Litvínov7400:53:302
19MC157152v. IttalieNizoz3200:53:51-
13ZA158168Foblová M.CHZ Litvínov7500:53:570
14ZA159169Prangelová G.Nizoz3700:54:00-
46MB160129van Os R.Nizoz4200:54:48-
47MB161130Hanske H. G.SRN4600:55:30-
48MB162131Veen D.Nizoz4400:55:41-
49MB163132Krebs W.UD Hamr4200:57:050
15ZA164170Vyskočilová S.Ješ. Liberec7600:57:100
16ZA165171Neužilová K.Ještěd Liberec7800:57:180
20MC166153Mazer J.Nizoz3400:58:03-
20MC166154Náhlovský JiříTJ Semily3400:58:030
17ZA168172Gurínová BrigitaLiga 100 Praha6100:58:540
18ZA169173Handelová PetraTechn Liberec7400:58:590
50MB170133Alkemade C.Nizoz4200:59:01-
22MC171155Debaire J.Bel3800:59:11-
23MC172156Brunclík J.So Lib1600:59:250
19ZA173174Hloušková TaťánaSokol Kostelec nad Orlicí5900:59:520
51MB174134Brouwer J.Nizoz4701:00:17-
20ZA175175Javůrková VěraTatran Svoboda nad Úpou5001:00:350
21ZA176176Čiháková J.UD Hamr5801:02:050

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód