Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Vrchlabí - Strážné

19.5.1990, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Vrchlabí - Strážné
  • datum konání: 19.5.1990
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ZV OH Tesla Vrchlabí

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 5,100 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Dvořák LiborDGP Praha5700:22:0530
2MA22Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6600:22:1129
3MA33Hornych JosefSokol Jetřichov6700:22:2128
4MA54Gombita JosefČED Praha5800:22:3627
5MA75Novotný JiříSokol Havlovice5400:23:0226
6MA86Koucký RomanTJ Jilemnice6300:23:1325
7MA97Cupák MartinSpartak Vrchlabí7100:23:1524
8MA108Klampfl MilanSpartak Vrchlabí6400:23:2323
9MA119Mach VáclavSokol Havlovice5500:23:3422
10MA1310Mazač JaroslavPolice nad Metují6800:23:4721
11MA1511Krejcar DanielTJ DVůr Králové7500:24:1720
12MA1612Bartl TomášL 100 Nymburk7500:24:3019
13MA1713Pešek MilanTJ Dvůr Králové n. L.6000:24:3718
14MA2114Bureš JindřichSokol Havlovice5300:25:0117
15MA2215Kraus PavelSeba Poniklá6500:25:0416
16MA2416Vacl TomášTJ Jilemnice6400:25:2315
17MA2617Pavelka RadekTJ Jičín6600:25:4714
18MA2918Černý VladimírPK Praha5200:26:0613
19MA3019Kratochvíl MartinHolice7000:26:1012
20MA3120Nepovím MichalSokol H. Počernice7000:26:1711
21MA3321Burda FrantišekPraha 95700:27:0510
22MA3422Škorpil AlešSokol Horní Počernice6000:27:099
23MA3623Kabát JanSokol Horní Počernice6900:27:148
24MA3824Soukup LadislavSokol Poniklá5800:27:457
25MA4025Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:27:546
26MA4326Bludnický PavelSokol Sadská5700:28:505
27MA4627Honzírek JiříUD Stráž5500:29:124
28MA4728Javůrek PetrLoko Trutnov7700:29:173
29MA4829Včelák JaroslavDv Bouda5400:29:232
30MA5130Polák JanL 100 Nymburk5400:30:041
31MA5531Mikyska VítLoko Nymburk 00:31:250
32MA5632Boubal PetrSokol Čáslav 00:31:320
33MA5833Bureš JindřichSokol Havlovice7600:32:040
34MA6034Kulda RichardZDŠ Svoboda n. Úpou7700:34:220
Muži B (trať 5,100 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB435Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:22:3120
2MB636Šmída OldřichSokol Studnice4800:22:4319
3MB1237Melišík MilanLOKO Trutnov4700:23:4118
4MB1438Marek JanVSP Tábor4900:23:5017
5MB1839Šklíba KarelSokol Havlovice5000:24:3916
6MB1940Linhart MilošTepna Velké Poříčí4400:24:4915
7MB2041Kavan IvanLokomotiva Trutnov5000:24:5514
8MB2342Krejcar PetrJiskra Dolní Brusnice4500:25:0513
9MB2543Biemann GötzJiskra Harrachov4300:25:4412
10MB2744Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:25:5011
11MB2845Pajkrt LadislavTJ Velké Poříčí4800:25:5610
12MB3246Bartl IvoLoko Nymburk4800:26:599
13MB3547Beníšek MiloslavLokomotiva Trutnov4500:27:118
14MB3748Lanta JiříSokol Havlovice4400:27:157
15MB3949Nýdrle PetrSokol Nová Paka4500:27:486
16MB4450Prokůpek StanislavTOS Vrchlabí4100:28:555
17MB4551Vlček ZdeněkSokol Havlovice4200:29:054
18MB4952Sapronov P.TOS Vrchlabí4800:29:403
19MB5253Plecháček JiříKvěta Mělník4400:30:192
20MB5354Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:30:321
21MB5755Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4300:32:010
Ženy A (trať 5,100 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4156Jebavá EvaSpartak Vrchlabí6400:28:0010
2ZA4235Žídová IvanaODPM Náchod7200:28:299
3ZA5057Melišíková MarieLoko Trutnov7600:29:438
4ZA5458Vergeinerová EvaPraha6200:30:407
5ZA5959Roubíčková JanaLiga 100 Frýdek Místek6900:32:566
6ZA6160Friebelová EvaSokol Havlovice6200:37:255
7ZA6261Javůrková VěraTatran Svoboda nad Úpou5000:38:454
Trať 5,100 km, 350,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Dvořák LiborDGP Praha5700:22:0530
2MA22Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6600:22:1129
3MA33Hornych JosefSokol Jetřichov6700:22:2128
1MB435Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:22:3120
4MA54Gombita JosefČED Praha5800:22:3627
2MB636Šmída OldřichSokol Studnice4800:22:4319
5MA75Novotný JiříSokol Havlovice5400:23:0226
6MA86Koucký RomanTJ Jilemnice6300:23:1325
7MA97Cupák MartinSpartak Vrchlabí7100:23:1524
8MA108Klampfl MilanSpartak Vrchlabí6400:23:2323
9MA119Mach VáclavSokol Havlovice5500:23:3422
3MB1237Melišík MilanLOKO Trutnov4700:23:4118
10MA1310Mazač JaroslavPolice nad Metují6800:23:4721
4MB1438Marek JanVSP Tábor4900:23:5017
11MA1511Krejcar DanielTJ DVůr Králové7500:24:1720
12MA1612Bartl TomášL 100 Nymburk7500:24:3019
13MA1713Pešek MilanTJ Dvůr Králové n. L.6000:24:3718
5MB1839Šklíba KarelSokol Havlovice5000:24:3916
6MB1940Linhart MilošTepna Velké Poříčí4400:24:4915
7MB2041Kavan IvanLokomotiva Trutnov5000:24:5514
14MA2114Bureš JindřichSokol Havlovice5300:25:0117
15MA2215Kraus PavelSeba Poniklá6500:25:0416
8MB2342Krejcar PetrJiskra Dolní Brusnice4500:25:0513
16MA2416Vacl TomášTJ Jilemnice6400:25:2315
9MB2543Biemann GötzJiskra Harrachov4300:25:4412
17MA2617Pavelka RadekTJ Jičín6600:25:4714
10MB2744Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:25:5011
11MB2845Pajkrt LadislavTJ Velké Poříčí4800:25:5610
18MA2918Černý VladimírPK Praha5200:26:0613
19MA3019Kratochvíl MartinHolice7000:26:1012
20MA3120Nepovím MichalSokol H. Počernice7000:26:1711
12MB3246Bartl IvoLoko Nymburk4800:26:599
21MA3321Burda FrantišekPraha 95700:27:0510
22MA3422Škorpil AlešSokol Horní Počernice6000:27:099
13MB3547Beníšek MiloslavLokomotiva Trutnov4500:27:118
23MA3623Kabát JanSokol Horní Počernice6900:27:148
14MB3748Lanta JiříSokol Havlovice4400:27:157
24MA3824Soukup LadislavSokol Poniklá5800:27:457
15MB3949Nýdrle PetrSokol Nová Paka4500:27:486
25MA4025Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:27:546
1ZA4156Jebavá EvaSpartak Vrchlabí6400:28:0010
2ZA4235Žídová IvanaODPM Náchod7200:28:299
26MA4326Bludnický PavelSokol Sadská5700:28:505
16MB4450Prokůpek StanislavTOS Vrchlabí4100:28:555
17MB4551Vlček ZdeněkSokol Havlovice4200:29:054
27MA4627Honzírek JiříUD Stráž5500:29:124
28MA4728Javůrek PetrLoko Trutnov7700:29:173
29MA4829Včelák JaroslavDv Bouda5400:29:232
18MB4952Sapronov P.TOS Vrchlabí4800:29:403
3ZA5057Melišíková MarieLoko Trutnov7600:29:438
30MA5130Polák JanL 100 Nymburk5400:30:041
19MB5253Plecháček JiříKvěta Mělník4400:30:192
20MB5354Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:30:321
4ZA5458Vergeinerová EvaPraha6200:30:407
31MA5531Mikyska VítLoko Nymburk 00:31:250
32MA5632Boubal PetrSokol Čáslav 00:31:320
21MB5755Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4300:32:010
33MA5833Bureš JindřichSokol Havlovice7600:32:040
5ZA5959Roubíčková JanaLiga 100 Frýdek Místek6900:32:566
34MA6034Kulda RichardZDŠ Svoboda n. Úpou7700:34:220
6ZA6160Friebelová EvaSokol Havlovice6200:37:255
7ZA6261Javůrková VěraTatran Svoboda nad Úpou5000:38:454

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód