Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Vysoké nad Jizerou - Štěpánka

14.10.1990, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Vysoké nad Jizerou - Štěpánka
  • datum konání: 14.10.1990
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: český SKI Klub - Vysoké n. J.

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.6.2007Vysoké nad Jizerou - Štěpánka85
23.7.2006Vysoké nad Jizerou - Štěpánka90
24.7.2005Vysoké nad Jizerou - Štěpánka92
25.7.2004Vysoké nad Jizerou - Štěpánka82
27.7.2003Vysoké nad Jizerou - Štěpánka81
28.7.2002Vysoké nad Jizerou - Štěpánka102
13.8.2000Vysoké nad Jizerou - Štěpánka81
20.6.1999Vysoké nad Jizerou - Štěpánka68
21.6.1998Vysoké nad Jizerou - Štěpánka58
6.7.1997Vysoké nad Jizerou - Štěpánka72
7.7.1996Vysoké nad Jizerou - Štěpánka71
2.7.1995Vysoké nad Jizerou - Štěpánka50
3.7.1994Vysoké nad Jizerou - Štěpánka55
4.7.1993Vysoké nad Jizerou - Štěpánka60
17.5.1992Vysoké nad Jizerou - Štěpánka64
8.10.1989Vysoké nad Jizerou - Štěpánka32
8.10.1988Vysoké nad Jizerou - Štěpánka37

Statistika závodu Vysoké nad Jizerou - Štěpánka

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 1180

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4815
Šír Václav4812
Biemann Götz4312
Gombita Josef5812
Brunclík Ivo5811
Trejbal Karel5111
Tučný Jan4711
Miles Petr3710
Havlíček Zdeněk3510
Zoubek Zdeněk699
Šimůnek Jan499
Tomíček Josef599
Marek František419
Buchar Jan339
Kynčl Stanislav648
Smutný Vladimír328
Pechek František538
Mazač Jaroslav687
Kubr Václav557
Novotná Eva487
Šteinc Ludvík417
Rys Jaromír647
Kadavý Jan477
Nesvadba Petr867
Kubrová Dagmar637
Vojáček Pavel516
Les Josef476
Grohová Jaroslava516
Špacír Ladislav556
Groh Stanislav466
Zátopek Jiří606
Vejnar Josef576
Metelka Josef446
Wolf David726
Jirásková Eva646
Šmída Oldřich486
Hlusička Josef386
Paulů Blanka545
Krejcar Daniel755
Kožíšek Dušan835
Poduška Josef625
Soukup Ladislav585
Novák Zdeněk545
Mrva Pavel605
Žák Jiří715
Šlechta Dan765
Kolínek František565
Palán Zdeněk565
Jirásková Hanka895
Šír Daniel795

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,500 km, 420,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ145Zuzánek PavelSki Jilemnice7400:32:0621
2MJ166Hynek KarelElitex Jablonec nad Nisou7400:32:2019
3MJ277Jašek JanČSK Vysoké n. J. 00:33:4513
4MJ288Kučera MichalSo H. Branná7300:33:4812
5MJ299Kudrnáč Otatech. Lomnice7300:34:1411
6MJ3210Tryzna T.Ski Jilemnice7500:34:288
7MJ3711Šulc OtaSki Jilemnice7400:35:446
8MJ5712Duňka MartinSp. Vrchlabí7300:41:040
9MJ5813Vašíček RadekČSK Vysoké n.J.7700:41:370
10MJ6314Vašíček JanČSK Vysoké n. J.7500:43:300
Muži A (trať 7,500 km, 420,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA121Kynčl StanislavTransporta Chrudim6400:27:0530
2MA222Pechek FrantišekSokol Havlovice5300:28:3829
3MA315Skalický RomanDu Liberec7100:29:0828
4MA423Gombita JosefČED Praha5800:30:1927
5MA824Drahoňovský RomanTJ ZD Sedmihorky6700:31:1726
6MA1025Erlebach TomášSki Jilemnice7100:31:3225
7MA1126Žák MilanSo Hamr6300:31:3824
8MA1227Mazač JaroslavSpartak Nové Město nad Metují6800:31:4623
9MA1328Rys JaromírKohoutovice6400:31:5222
10MA1529Vejnar JosefSki Jilemnice5700:32:1620
11MA1830Krob PavelČSK Vysoké n. J.7300:32:5218
12MA2032Matouš DušanSo N. Město na M.7200:33:1117
12MA2031Soukup KarelSki Jilemnice7200:33:1117
14MA2233Svoboda PetrMAX TRI Liberec6000:33:1315
15MA2434Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:33:2814
16MA3035Dunka ŠtěpánSp Vrchlabí7200:34:1710
17MA3136Morávek MiroslavČSK Vysoké n. J.7000:34:209
18MA3637Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:34:567
19MA3762Erlebach JanSki Jilemnice7500:35:446
20MA3938Bartoš JiříSKI klub Vysoké nad Jizerou5900:35:494
21MA4039Hádek JosefJiskra Benešov5300:35:553
22MA4540Hejnyš MiroslavJiskra Bukovice6000:36:292
23MA5341Balcar LubošVŠZ Praha5800:40:041
24MA6242Krejsa VáclavRentia Praha5200:41:530
Muži B (trať 7,500 km, 420,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB543Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:30:3620
2MB644Červ MiloslavLoko Česká Třebová5000:30:5319
3MB745Bažant JanAŠ Mladá Boleslav4800:30:5518
4MB946Řezáč IvoCHZ Litvínov4100:31:2317
5MB1747Kaván IvanPivovar Krakonoš Trutnov5000:32:2916
6MB1948Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:33:0415
7MB2549Marek JanVS Tábor4900:33:3414
8MB3450Pajkrt LadislavTepna Velké Poříčí4800:34:4113
9MB4151Hromádko JiříAŠ M. Boleslav4300:36:0012
10MB4952Šimůnek JanLokomotiva Česká Třebová4900:38:1611
11MB5253Buchar JaromírL 1004400:39:2510
Muži C (trať 7,500 km, 420,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2654Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3800:33:4310
2MC4255Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:36:069
3MC4456Smutný VladimírSokol Dolní Branná3200:36:278
4MC4857Čepelka FrantišekVeba Machov3200:37:237
5MC5058Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:38:586
6MC5459Blank JiříLázně Bělohrad3900:40:235
7MC5560Bielčik JindřichLichkov4000:40:334
8MC6061Blecha JiříLiga 100 Vrchlabí3700:41:443
Juniorky (trať 7,500 km, 420,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ331Bílková DanielaKrkonoše Vrchlabí7400:34:299
2ŽJ352Kynčlová JanaKrkonoše Vrchlabí6900:34:508
3ŽJ513Hofmanová KatrinKrkonoše Vrchlabí7600:39:064
4ŽJ614Hladíková MagdaSp. Vrchlabí7400:41:521
Ženy A (trať 7,500 km, 420,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA235Zelingerová IvetaKrkonoše Vrchlabí7200:33:1310
2ZA436Havlíčková DagmarAC Slovan Liberec7100:36:227
3ZA467Vaníčková KvětaLoko Česká Třebová6500:36:366
4ZA4715Cupáková RenataTJ Vimperk7100:36:435
5ZA5616Novotná EvaLetohrad4800:40:403
6ZA5917Vaníčková MagdaLOKO Česká Třebová6500:41:432
7ZA6418Burdová DitaCHZ Litvínov7400:45:300
8ZA6519Fireblová EvaSo Havlovice6200:46:190
9ZA6620Javůrková VěraTatran Svoboda nad Úpou5000:50:000
Trať 7,500 km, 420,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA121Kynčl StanislavTransporta Chrudim6400:27:0530
2MA222Pechek FrantišekSokol Havlovice5300:28:3829
3MA315Skalický RomanDu Liberec7100:29:0828
4MA423Gombita JosefČED Praha5800:30:1927
1MB543Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:30:3620
2MB644Červ MiloslavLoko Česká Třebová5000:30:5319
3MB745Bažant JanAŠ Mladá Boleslav4800:30:5518
5MA824Drahoňovský RomanTJ ZD Sedmihorky6700:31:1726
4MB946Řezáč IvoCHZ Litvínov4100:31:2317
6MA1025Erlebach TomášSki Jilemnice7100:31:3225
7MA1126Žák MilanSo Hamr6300:31:3824
8MA1227Mazač JaroslavSpartak Nové Město nad Metují6800:31:4623
9MA1328Rys JaromírKohoutovice6400:31:5222
1MJ145Zuzánek PavelSki Jilemnice7400:32:0621
10MA1529Vejnar JosefSki Jilemnice5700:32:1620
2MJ166Hynek KarelElitex Jablonec nad Nisou7400:32:2019
5MB1747Kaván IvanPivovar Krakonoš Trutnov5000:32:2916
11MA1830Krob PavelČSK Vysoké n. J.7300:32:5218
6MB1948Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:33:0415
12MA2031Soukup KarelSki Jilemnice7200:33:1117
12MA2032Matouš DušanSo N. Město na M.7200:33:1117
14MA2233Svoboda PetrMAX TRI Liberec6000:33:1315
1ZA235Zelingerová IvetaKrkonoše Vrchlabí7200:33:1310
15MA2434Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:33:2814
7MB2549Marek JanVS Tábor4900:33:3414
1MC2654Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3800:33:4310
3MJ277Jašek JanČSK Vysoké n. J. 00:33:4513
4MJ288Kučera MichalSo H. Branná7300:33:4812
5MJ299Kudrnáč Otatech. Lomnice7300:34:1411
16MA3035Dunka ŠtěpánSp Vrchlabí7200:34:1710
17MA3136Morávek MiroslavČSK Vysoké n. J.7000:34:209
6MJ3210Tryzna T.Ski Jilemnice7500:34:288
1ŽJ331Bílková DanielaKrkonoše Vrchlabí7400:34:299
8MB3450Pajkrt LadislavTepna Velké Poříčí4800:34:4113
2ŽJ352Kynčlová JanaKrkonoše Vrchlabí6900:34:508
18MA3637Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:34:567
7MJ3711Šulc OtaSki Jilemnice7400:35:446
19MA3762Erlebach JanSki Jilemnice7500:35:446
20MA3938Bartoš JiříSKI klub Vysoké nad Jizerou5900:35:494
21MA4039Hádek JosefJiskra Benešov5300:35:553
9MB4151Hromádko JiříAŠ M. Boleslav4300:36:0012
2MC4255Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:36:069
2ZA436Havlíčková DagmarAC Slovan Liberec7100:36:227
3MC4456Smutný VladimírSokol Dolní Branná3200:36:278
22MA4540Hejnyš MiroslavJiskra Bukovice6000:36:292
3ZA467Vaníčková KvětaLoko Česká Třebová6500:36:366
4ZA4715Cupáková RenataTJ Vimperk7100:36:435
4MC4857Čepelka FrantišekVeba Machov3200:37:237
10MB4952Šimůnek JanLokomotiva Česká Třebová4900:38:1611
5MC5058Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:38:586
3ŽJ513Hofmanová KatrinKrkonoše Vrchlabí7600:39:064
11MB5253Buchar JaromírL 1004400:39:2510
23MA5341Balcar LubošVŠZ Praha5800:40:041
6MC5459Blank JiříLázně Bělohrad3900:40:235
7MC5560Bielčik JindřichLichkov4000:40:334
5ZA5616Novotná EvaLetohrad4800:40:403
8MJ5712Duňka MartinSp. Vrchlabí7300:41:040
9MJ5813Vašíček RadekČSK Vysoké n.J.7700:41:370
6ZA5917Vaníčková MagdaLOKO Česká Třebová6500:41:432
8MC6061Blecha JiříLiga 100 Vrchlabí3700:41:443
4ŽJ614Hladíková MagdaSp. Vrchlabí7400:41:521
24MA6242Krejsa VáclavRentia Praha5200:41:530
10MJ6314Vašíček JanČSK Vysoké n. J.7500:43:300
7ZA6418Burdová DitaCHZ Litvínov7400:45:300
8ZA6519Fireblová EvaSo Havlovice6200:46:190
9ZA6620Javůrková VěraTatran Svoboda nad Úpou5000:50:000

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód