Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pardubice - Chrudim - Pardubice

8.5.2004, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Pardubice - Chrudim - Pardubice
  • datum konání: 8.5.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Hvězda Pardubice

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Pardubice - Chrudim - Pardubice

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Serbessa MulugetaOlymp Praha7101:07:48-
2MA32Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7201:08:28-
3MA43Arbet RomanJM Demolex Bardejov7601:08:34-
16MA554Klášterecký TomášOB Česká Třebová8101:25:21-
Muži B (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB22Čotov IvanEko Drill Zlín6601:08:05-
2MB103Kalousek BořivojHvězda SKP Pardubice6501:11:08-
3MB124Petronyuk ViktorTJ ČZU Praha6001:12:27-
9MB225Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:15:42-
Muži C (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC64Klimeš PetrSlavoj Stará Boleslav5801:09:16-
2MC145Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5301:13:16-
3MC186Siegel JosefAC Choceň5801:14:22-
24MC887Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5301:29:38-
27MC948Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:30:36-
47MC1679Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:42:38-
Muži D (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2910Novotný JosefTransporta Chrudim4801:19:48-
2MD4411Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4501:22:54-
3MD4812Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:23:40-
10MD13113Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:36:30-
15MD16014Krumer MiroslavOstrov4901:42:04-
Muži E (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5713Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:25:29-
2ME7414Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3801:27:49-
3ME11615Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3501:34:29-
15ME25916Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2702:16:47-
Ženy A (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA247Klimešová JanaVSK Praha7001:16:53-
2ZA268Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7201:18:53-
3ZA289Churáňová RadkaSingle Team Praha7701:19:40-
12ZA19810Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:47:48-
Ženy B (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB8316Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:28:47-
2ZB10018Mališová KarlaUSK Praha6001:31:19-
3ZB13317Linhartová SimonaMK Pardubice6401:36:48-
Ženy C (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC7915Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:28:23-
2ŽC13416Novotná EvaLetohrad4801:36:59-
3ŽC17817Vacková HanaSK Hronov5601:43:51-
Trať 21,097 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Serbessa MulugetaOlymp Praha7101:07:48-
1MB22Čotov IvanEko Drill Zlín6601:08:05-
2MA32Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7201:08:28-
3MA43Arbet RomanJM Demolex Bardejov7601:08:34-
1MC64Klimeš PetrSlavoj Stará Boleslav5801:09:16-
2MB103Kalousek BořivojHvězda SKP Pardubice6501:11:08-
3MB124Petronyuk ViktorTJ ČZU Praha6001:12:27-
2MC145Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5301:13:16-
3MC186Siegel JosefAC Choceň5801:14:22-
9MB225Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:15:42-
1ZA247Klimešová JanaVSK Praha7001:16:53-
2ZA268Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7201:18:53-
3ZA289Churáňová RadkaSingle Team Praha7701:19:40-
1MD2910Novotný JosefTransporta Chrudim4801:19:48-
2MD4411Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4501:22:54-
3MD4812Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:23:40-
16MA554Klášterecký TomášOB Česká Třebová8101:25:21-
1ME5713Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:25:29-
2ME7414Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3801:27:49-
1ŽC7915Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:28:23-
1ZB8316Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:28:47-
24MC887Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5301:29:38-
27MC948Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:30:36-
2ZB10018Mališová KarlaUSK Praha6001:31:19-
3ME11615Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3501:34:29-
10MD13113Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:36:30-
3ZB13317Linhartová SimonaMK Pardubice6401:36:48-
2ŽC13416Novotná EvaLetohrad4801:36:59-
15MD16014Krumer MiroslavOstrov4901:42:04-
47MC1679Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:42:38-
3ŽC17817Vacková HanaSK Hronov5601:43:51-
12ZA19810Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:47:48-
15ME25916Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2702:16:47-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód