Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Úpice - běh Dlouhými záhony

16.11.1991, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Úpice - běh Dlouhými záhony
  • datum konání: 16.11.1991
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Maratonstav Úpice

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.11.2018Běh Dlouhými záhony-
11.11.2017Běh Dlouhými záhony-
12.11.2016Běh Dlouhými záhony76
14.11.2015Běh Dlouhými záhony100
8.11.2014Běh Dlouhými záhony101
9.11.2013Běh Dlouhými záhony50
10.11.2012Běh Dlouhými záhony60
12.11.2011Běh Dlouhými záhony73
14.11.2009Běh Dlouhými záhony97
8.11.2008Běh Dlouhými záhony78
10.11.2007Běh Dlouhými záhony68
12.11.2005Běh Dlouhými záhony84
13.11.2004Běh Dlouhými záhony, vyhlášení ČP84
8.11.2003Úpice - Běh Dlouhými záhony89
9.11.2002Běh Dlouhými záhony70
10.11.200128. ročník, Běh Dlouhými záhony69
11.11.2000Běh dlouhými záhony67
7.11.1998Běh Dlouhými záhony - VC firmy Nypro-
8.11.1997Úpice - běh Dlouhými Záhony78
9.11.1996Běh Dlouhými záhony161
14.11.1992Běh Dlouhými záhony50
17.11.1990Úpice - Běh Dlouhými záhony101
18.11.1989Setkání mistrtů - Záhony v Úpici63
19.11.1988Úpice - Dlouhé záhony97
14.11.1987Běh Dlouhými záhony64
8.11.1986Běh Dlouhými záhony, 13. ročník80

Statistika závodu Úpice - běh Dlouhými záhony

  • ročníků: 27
  • závodníků na všech ročnících: 1860

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šrůtek Stanislav5820
Javůrek Jiří4820
Brunclík Ivo5818
Friebelová Eva6218
Pechek František5318
Mach Václav5517
Mazač Jaroslav6815
Vašíček Martin7115
Kubeček Ladislav6215
Marek František4113
Linhart Miloš4413
Stránský Aleš6013
Kolínek František5612
Šmída Oldřich4812
Lanta Jiří4412
Čipera Radek6412
Vašíček Roman7411
Paulů Blanka5411
Holub Petr6611
Šír Václav4811
Havlíček Zdeněk3511
Nečas Josef5811
Vojáček Pavel5110
Groh Stanislav4610
Vacková Hana5610
Vanta Josef6210
Kozel Karel529
Šimůnek Jan829
Balcar Luboš589
Grohová Jaroslava519
Pechková Jana859
Krejcar Petr459
Libra Jiří378
Plecháček Jiří448
Vacek Martin698
Horáček Michal758
Sadílek Ota468
Kubečková Radka698
Šesták Karel718
Šlégr Jiří548
Valenta Michal627
Novotná Eva487
Rücker Oldřich557
Losman Miroslav517
Janata Milan857
Klimeš Bedřich567
Farář Jaroslav507
Bureš Jindřich537
Soukup Ladislav587
Tomíček Josef597

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Borůvka JiříSK Nové Město na Moravě5600:31:32-
2MA22Raim LadislavSokol Hradec Králové6400:33:09-
3MA33Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:33:36-
4MA54Melichar JiříODDM Náchod7400:33:38-
5MA65Brandenburg JózefPoczta Polska Dopiewo5500:33:39-
6MA86Pinkava LuděkSp. N. Město n. Met.6600:33:55-
7MA107Koukol ZdeněkČervený Kostelec - Stolín6100:34:06-
8MA118Nejman LiborSpartak Nové Město nad Metují5300:34:16-
9MA129Krejcar DanielTJ DVůr Králové7500:34:19-
10MA1410Čechat MilanLhotka Č. Třebová5900:34:33-
11MA1511Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:34:43-
12MA1612Dostálek PetrLukavice6700:34:47-
13MA1713Prokop LubomírSp. Nové Město5700:34:54-
14MA1814Mazač JaroslavSpartak Nové Město nad Metují6800:35:09-
15MA1915Novotný JiříMaratonstav Úpice5400:35:18-
16MA2116Fiala MartinMaratonstav Úpice7300:35:26-
17MA2217Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:35:40-
18MA2318Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:36:13-
19MA2619Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:36:47-
19MA2620Bolehovský PavelKER TEAM7100:36:47-
21MA2821Pavelka Jar.TK Náchod5400:36:57-
22MA2922Drahoňovský RomanZáběhlice6700:37:00-
23MA3523Dufka RadimMaratonstav Úpice5300:37:16-
24MA3624Strzelczah Han.PLR N. Ruda5800:37:18-
25MA4325Žďárský AlešSK Nové Město n. M.6100:38:07-
26MA4426Hejnyš MiroslavBukavice6000:38:10-
27MA4527Pleskač ŠtěpánMaratonstav Úpice7500:38:38-
28MA4728Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:39:34-
29MA4829Brounclík IvoSlov. Špindl. Mlýn5800:39:35-
30MA5030Krob PavelSKI klub Vysoké nad Jizerou7300:39:52-
31MA5131Balcar LubošVŠZ Praha5800:39:54-
32MA5232Klimeš BedřichBukovice5600:40:08-
33MA5333Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:40:11-
34MA5534Škop PetrLoko Trutnov7600:40:37-
35MA5935Švorčík JanSp Police nad Metují6700:41:35-
36MA6036Hynek PetrSlavoj Žiželice6300:41:37-
37MA6837Šidlík LuděkSlovan Špindlerův Mlýn5900:43:57-
38MA7138Stava RadekMarkoušovice7000:44:48-
39MA7439Vaněk MartinMaratonstav Úpice7500:45:35-
39MA7440Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:45:35-
Muži B (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB341Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:33:36-
2MB742Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:33:44-
3MB943Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:33:59-
4MB1344Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:34:31-
5MB2045Habr JiříSp. Nové Město5100:35:21-
6MB2346Kavan IvanLokomotiva Trutnov5000:36:13-
7MB2547Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:36:32-
8MB2948Berger JanTJ Hronov4700:37:00-
9MB3249Linhart MilošTJ Tepna Velké Poříčí4400:37:07-
10MB3350Pajkrt LadislavTepna Velké Poříčí4800:37:09-
11MB3751Šklíba KarelMaratonstav Úpice5000:37:24-
12MB3852Krejcar PetrJiskra Dolní Brusnice4500:37:31-
13MB3953Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:37:34-
14MB4154Lapáček KarelStart Vamberk4800:37:53-
15MB5455Sadílek OtaTJ Albrechtice4600:40:15-
16MB5656Beníšek MiloslavLokomotiva Trutnov4500:40:46-
17MB6258Polej JiříHronov4600:42:15-
17MB6257Tučný JanVCHŽ Pardubice4700:42:15-
19MB6559Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4900:43:13-
20MB6760Baudyš PetrRtyně v Podkrkonoší4500:43:54-
21MB8061Tichý MiloslavTJ Albrechtice4900:46:16-
Muži C (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3162Fiala JaroslavVCHZ Pardubice3800:37:03-
2MC4263Marek FrantišekČervený Kostelec4100:37:59-
3MC4664Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3800:38:58-
4MC4965Havlíček ZdeněkTJ Vrchlabí3500:39:44-
5MC5766Černý ZdeněkLoko Trutnov3500:40:59-
6MC6267Brych JiříLiga 100 Hradec Králové4000:42:15-
7MC6668Blank JiříLázně Bělohrad3900:43:19-
8MC6869Král JosefStart Č.Třebová4000:43:57-
9MC7670Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:45:36-
10MC7871Kulda OldřichVTJ - B. Žacléř4000:46:06-
11MC7972Domanský IvoLokomotiva Kladno3800:46:10-
12MC8173Lanta JiříLO Hronov3400:46:23-
13MC8374Čepelka FrantišekJiskra Machov3200:47:30-
14MC8475Blecha JiříSp Vrchlabí3700:47:38-
Ženy A (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3476Pátková RadkaUSK Praha7100:37:12-
2ZA4077Havlíčková DagmarAC Slovan Liberec7100:37:50-
3ZA5878Janečková DagmarLoko Česká Třebová5500:41:00-
4ZA6179Tůmová EvaLoko Trutnov6900:42:08-
5ZA7080Vaníčková KvětaSokol Vyprachtice6500:44:06-
6ZA7281Vacková HanaSK Hronov5600:45:23-
7ZA7382Klampflová EvaVrchlabí6400:45:34-
8ZA7783Vaníčková MagdaSokol Výprachtice6500:45:54-
9ZA8284Novotná EvaLoko Česká Třebová4800:47:10-
10ZA8585Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:52:20-
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Borůvka JiříSK Nové Město na Moravě5600:31:32-
2MA22Raim LadislavSokol Hradec Králové6400:33:09-
1MB341Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:33:36-
3MA33Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:33:36-
4MA54Melichar JiříODDM Náchod7400:33:38-
5MA65Brandenburg JózefPoczta Polska Dopiewo5500:33:39-
2MB742Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:33:44-
6MA86Pinkava LuděkSp. N. Město n. Met.6600:33:55-
3MB943Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:33:59-
7MA107Koukol ZdeněkČervený Kostelec - Stolín6100:34:06-
8MA118Nejman LiborSpartak Nové Město nad Metují5300:34:16-
9MA129Krejcar DanielTJ DVůr Králové7500:34:19-
4MB1344Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:34:31-
10MA1410Čechat MilanLhotka Č. Třebová5900:34:33-
11MA1511Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:34:43-
12MA1612Dostálek PetrLukavice6700:34:47-
13MA1713Prokop LubomírSp. Nové Město5700:34:54-
14MA1814Mazač JaroslavSpartak Nové Město nad Metují6800:35:09-
15MA1915Novotný JiříMaratonstav Úpice5400:35:18-
5MB2045Habr JiříSp. Nové Město5100:35:21-
16MA2116Fiala MartinMaratonstav Úpice7300:35:26-
17MA2217Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:35:40-
18MA2318Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:36:13-
6MB2346Kavan IvanLokomotiva Trutnov5000:36:13-
7MB2547Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:36:32-
19MA2619Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:36:47-
19MA2620Bolehovský PavelKER TEAM7100:36:47-
21MA2821Pavelka Jar.TK Náchod5400:36:57-
22MA2922Drahoňovský RomanZáběhlice6700:37:00-
8MB2948Berger JanTJ Hronov4700:37:00-
1MC3162Fiala JaroslavVCHZ Pardubice3800:37:03-
9MB3249Linhart MilošTJ Tepna Velké Poříčí4400:37:07-
10MB3350Pajkrt LadislavTepna Velké Poříčí4800:37:09-
1ZA3476Pátková RadkaUSK Praha7100:37:12-
23MA3523Dufka RadimMaratonstav Úpice5300:37:16-
24MA3624Strzelczah Han.PLR N. Ruda5800:37:18-
11MB3751Šklíba KarelMaratonstav Úpice5000:37:24-
12MB3852Krejcar PetrJiskra Dolní Brusnice4500:37:31-
13MB3953Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:37:34-
2ZA4077Havlíčková DagmarAC Slovan Liberec7100:37:50-
14MB4154Lapáček KarelStart Vamberk4800:37:53-
2MC4263Marek FrantišekČervený Kostelec4100:37:59-
25MA4325Žďárský AlešSK Nové Město n. M.6100:38:07-
26MA4426Hejnyš MiroslavBukavice6000:38:10-
27MA4527Pleskač ŠtěpánMaratonstav Úpice7500:38:38-
3MC4664Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3800:38:58-
28MA4728Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:39:34-
29MA4829Brounclík IvoSlov. Špindl. Mlýn5800:39:35-
4MC4965Havlíček ZdeněkTJ Vrchlabí3500:39:44-
30MA5030Krob PavelSKI klub Vysoké nad Jizerou7300:39:52-
31MA5131Balcar LubošVŠZ Praha5800:39:54-
32MA5232Klimeš BedřichBukovice5600:40:08-
33MA5333Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:40:11-
15MB5455Sadílek OtaTJ Albrechtice4600:40:15-
34MA5534Škop PetrLoko Trutnov7600:40:37-
16MB5656Beníšek MiloslavLokomotiva Trutnov4500:40:46-
5MC5766Černý ZdeněkLoko Trutnov3500:40:59-
3ZA5878Janečková DagmarLoko Česká Třebová5500:41:00-
35MA5935Švorčík JanSp Police nad Metují6700:41:35-
36MA6036Hynek PetrSlavoj Žiželice6300:41:37-
4ZA6179Tůmová EvaLoko Trutnov6900:42:08-
6MC6267Brych JiříLiga 100 Hradec Králové4000:42:15-
17MB6258Polej JiříHronov4600:42:15-
17MB6257Tučný JanVCHŽ Pardubice4700:42:15-
19MB6559Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4900:43:13-
7MC6668Blank JiříLázně Bělohrad3900:43:19-
20MB6760Baudyš PetrRtyně v Podkrkonoší4500:43:54-
8MC6869Král JosefStart Č.Třebová4000:43:57-
37MA6837Šidlík LuděkSlovan Špindlerův Mlýn5900:43:57-
5ZA7080Vaníčková KvětaSokol Vyprachtice6500:44:06-
38MA7138Stava RadekMarkoušovice7000:44:48-
6ZA7281Vacková HanaSK Hronov5600:45:23-
7ZA7382Klampflová EvaVrchlabí6400:45:34-
39MA7440Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:45:35-
39MA7439Vaněk MartinMaratonstav Úpice7500:45:35-
9MC7670Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:45:36-
8ZA7783Vaníčková MagdaSokol Výprachtice6500:45:54-
10MC7871Kulda OldřichVTJ - B. Žacléř4000:46:06-
11MC7972Domanský IvoLokomotiva Kladno3800:46:10-
21MB8061Tichý MiloslavTJ Albrechtice4900:46:16-
12MC8173Lanta JiříLO Hronov3400:46:23-
9ZA8284Novotná EvaLoko Česká Třebová4800:47:10-
13MC8374Čepelka FrantišekJiskra Machov3200:47:30-
14MC8475Blecha JiříSp Vrchlabí3700:47:38-
10ZA8585Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:52:20-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč