Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Liberec - Ještěd

6.10.1991, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Liberec - Ještěd
  • datum konání: 6.10.1991
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Čepelka Oldřich

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 8,400 km, 576,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Raim LadislavSokol Hradec Králové6400:32:5960
2MA22Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:33:3158
3MA33Mišurec ZdeněkČoko Lomnice5600:34:3756
4MA44Filingr ČeněkBohemians Praha6100:35:0354
5MA65Dvořák JiříJiskra Tanvald5800:35:1652
6MA76Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:35:4050
7MA97Štěpánek MichaelAC Slovan Liberec7000:35:5248
8MA118Mazač JaroslavSpartak Nové Město nad Metují6800:36:1746
9MA129Lajtkep PetrAC Slovan Liberec7300:36:3644
10MA1310Mráček PavelTJ Neratovice5500:37:0042
11MA1511Urbánek JiříAC Slovan Liberec5600:37:0640
12MA1612Novotný JiříMaratonstav Úpice5400:37:0938
13MA1713Gasse MaikNDR-BSG Lok. Görlitz7100:37:12-
14MA1814Mráček JanLokomotiva Trutnov6600:37:2036
14MA1815Sýkora VlastimilSlovan Liberec5600:37:2036
16MA2116Dostálek PetrSokol Lukavice6700:37:4432
17MA2417Plíhal JanKRB Koberovy6700:37:5930
18MA2518Hellmich JanCyklotramp Liberec6600:38:0428
19MA2619Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:38:0826
20MA2720Kumsta ZdeněkTriatlon Mnich. Hradiště5200:38:1624
21MA2821Ouhrabka KarelCyklotramp Liberec5700:38:3022
22MA2922Klima StanislavMONTAS Hradec Králové6400:38:3320
23MA3024Urbanec DavidAC Slovan Liberec7000:38:4218
23MA3023Lehman HeikoBautzener LV6500:38:42-
25MA3225Rendl PetrAC Slovan Liberec5600:38:4916
26MA3326Barac MilanTJ Ještěd Liberec7300:38:5114
27MA3427Pomikálek KarelSPŠ Liberec5700:38:5412
28MA3528Blažek JosefTJ Alšovice5800:38:5710
29MA3729Kopal JanSKC Hrádek6500:39:058
30MA3830Drahoňovský RomanKRB Koberovy6700:39:076
31MA4031Ježek J.AC Slovan Liberec7300:39:244
32MA4132Langr PetrZF VŠ Praha7000:39:342
33MA4233Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:39:360
34MA4334Čipera RadekSKI Radvanice6400:39:380
35MA4435Hasmanda RostislavLABS Liberec5300:40:020
36MA4636Rudolph WolfgangZSG Jonsdorf5800:40:08-
37MA4737Krob PavelSKI klub Vysoké nad Jizerou7300:40:100
38MA5138Kavan MiroslavSLL Liberec7300:40:180
39MA5239Flossman PetrSlávia VŠST Liberec 00:40:220
40MA5640Varchola MichalSKP Ústí nad Labem7600:40:300
41MA5741Valoušek ZbyněkTJ Kunratická Liberec5600:40:340
42MA5842Dušek JanLoko Č. Lípa7400:40:360
43MA5943Čechal MilanLoko Česká Třebová5900:40:400
44MA6044Bažant O.Liberec6800:40:480
45MA6145Šedek MichalLiberec6300:40:520
46MA6246Klejna JanVŠZ Praha7200:40:550
47MA6347Franc J.CC Lib5800:40:580
48MA6448Suchánek J.Baník Rtýně7100:41:040
49MA6549Nývlt MilanSKI Radvanice6100:41:080
50MA6750Lajtkep OliverAC Slovan Liberec7400:41:230
51MA7252Hyksa ZdeněkTJ Sokol L. Libverda5400:41:380
52MA7353Schulz AlexanderESV Lok. Gorlitz7400:41:44-
53MA7554Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:41:590
54MA7755Lukeš RomanTJ Jiskra Benešov7000:42:200
55MA7856Foukal MiroslavAC SLovan Liberec7300:42:240
56MA8057Šaník L.Cross Club Liberec5900:42:340
57MA8158Klimeš JaroslavSlávia ODPM Liberec7100:42:370
58MA8259Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:42:420
59MA8560Deloof GuidoGavertrimmers 00:42:52-
60MA8861Brummer VasilESV Lok. Gorlitz7300:43:16-
61MA9062Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:43:300
62MA9163Strouhal ZdeněkKRB Koberovy5900:43:340
63MA9464Hofmann SvenNDR-BSG Motor Meissen6300:43:41-
64MA9565Janda DavidAqua Liberec7500:43:440
65MA9666Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:43:500
66MA9867Švorčík JanSp Police nad Metují6700:44:000
67MA10168Holub JosefAC Slovan Liberec5600:44:130
68MA10369Dumek VáclavJiskra Tanvald8700:44:220
69MA10570Picková JanaLIAZ Liberec6800:44:440
70MA10671Gratias LiborVŠST Liberec5500:44:590
71MA10772Pokorný VlastislavLiberec5600:45:120
72MA10873Pinkas DanielSpartak Chrastava7100:45:140
73MA11174Hádek JosefSki Benešov u Sem.5300:45:200
74MA11475Vašíček RomanSKI Radvanice7400:45:340
75MA11776Hájek JanTJ UD Hamr5600:46:140
76MA11977Sedláček MarekZŠ Broumovská7700:46:280
77MA12278Krejsa VáclavBering Praha5200:46:420
78MA13079Moc LubomírLiberec7100:47:330
79MA13180Novák VáclavVodní Stavby Praha5200:47:440
80MA13281Vik MartinCSAD Liberec7100:48:090
81MA13482Zabořil MichalVŠST Liberec7100:48:280
82MA14883Král FrantišekTJ Semily5300:50:410
83MA15384Matocha MiloslavLiberec 00:53:220
84MA15485Macháček VlastimilZora Praha5400:53:340
85MA15686Pellone GenaroLiberec6700:53:350
86MA16287Doležal ViktorVamont7500:57:540
87MA16388Bruggeman ChislainGavertrimmers5300:57:58-
88MA17089Kasal PavelLiberec6601:02:000
-MA-91Kozák JiříTj Ještěd Liberec62DNF-
Muži B (trať 8,400 km, 576,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB55Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:35:1440
2MB86Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:35:4238
3MB107Vojáček PavelLokomotiva Trutnov5100:36:1136
4MB148Jíra JiříŽOS Liberec5100:37:0234
5MB209Minařík ZdeněkŽOS Liberec4900:37:3832
6MB2310Varchola MilanCuprum Povrly5100:37:5730
7MB3611Kavan IvanLokomotiva Trutnov5000:39:0228
8MB3912Van Houtte MarnixGavertrimmers5000:39:08-
9MB4413Oppolzer PetrAC Slovan Liberec4800:40:0226
10MB4714Šír VáclavTJ.SP. Rokytnice nad Jizerou4800:40:1024
11MB5015Lapáček KarelStart Vamberk4800:40:1522
12MB5217Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:40:2220
12MB5216Pajkrt LadislavTJ Velké Poříčí4800:40:2220
14MB5518Krutský RadomilTesla Liberec4900:40:2816
15MB6619Půlkrab JanBiatlon Manušice4900:41:2114
16MB6820Kadavý JanLIAZ Jablonec4700:41:2712
17MB6922Kocich VladislavMladá Boleslav5100:41:3010
17MB6921Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:41:3010
19MB7423Kordina ZdeněkSokol Ruprechtice4900:41:526
20MB7924Sedláček OldřichUDHamr4800:42:284
21MB8325Kramer FrantišekJiskra Text. Liberec5100:42:432
22MB8426Vrabec VladislavTJ Liberec4700:42:490
23MB8627Řemář ZdeněkSokol H. Růžodol4600:43:040
24MB8728Drogaru VasilVagonka Č Lípa5000:43:090
25MB8929Vojtěch J.Sl. VŠST Liberec4700:43:220
26MB9230Zahula JanJablonec n. N.5000:43:360
27MB9931Werner KrainEnergie Gorlitz4900:44:02-
28MB10032Fuchs BedřichTJ RZ Dobříš4400:44:100
29MB10233Šebelka K.AC Slovan Liberec4800:44:180
30MB11334Bárta JosefVS Praha5100:45:320
31MB11635Tučný JanVCHŽ Pardubice4700:46:120
32MB11836Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:46:260
33MB12137Ryckere WillyGavertrimmers4600:46:35-
34MB12338Volech PetrLiberec4300:46:500
35MB12539Petrov PavelPraha 104400:47:040
36MB12840Koubek J.Liberec4200:47:180
37MB13541Ploc KarelSK Policie Liberec4700:48:320
38MB13642Koblížek AntonínLokomotiva Liberec4500:48:480
39MB13943Vimr AdolfDvůr Králové nad Labem4300:49:140
40MB14044Beníšek MiloslavLokomotiva Trutnov4500:49:280
41MB14145Dufek StanislavŠPp. Mlýn5100:49:460
42MB14546Jedlička KarelTJ Medika Liberec4400:50:190
43MB14747Vokál KarelLiga 100 Praha4800:50:340
44MB14948Forman J.Liberec4700:50:490
45MB15949Jiroutek BohuslavSKI Klub Liberec4200:53:420
46MB16950Hyka VlastimilLiberec4401:01:280
47MB17051Forman J.Liberec4701:02:000
Muži C (trať 8,400 km, 576,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2217Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4100:37:5320
2MC4918Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:40:1318
3MC9619Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:43:5016
4MC10420Havran MiroslavTJ Jiskra Litomyšl3700:44:3914
5MC10921Kos JanLokomotiva Liberec3900:45:1512
6MC11022Miles PetrTatran Hostinné3700:45:1810
7MC11523Král JosefStart Č.Třebová4000:45:578
8MC12024Čížek RudolfSlávia VŠST Liberec3600:46:326
9MC12725Bartusch HeinzBautzener LV3600:47:12-
10MC12926Kašpar JosefAVC Praha3800:47:214
11MC13627Bém FrantišekTJ Liberec2700:48:482
12MC14628Despriet W.Gavertrimmers3900:50:27-
13MC15029Blecha JiříLiga 100 Vrchlabí3700:50:550
14MC15130Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:51:540
15MC15231Vanluchene RogreGavertrimmers3200:52:05-
16MC16032Kopal VlastimilTJ Liberec3300:57:050
17MC16133Brunclík JiříSokol Liberec1800:57:150
18MC16434Náhlovský JiříTJ Semily3400:58:230
19MC16635Petřík BohumilLS Liberec3000:59:240
20MC17436Michels AndreGavertimmers2101:06:48-
Ženy A (trať 8,400 km, 576,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA7151Šuler EvaŠvýcarsko 00:41:34-
2ZA7655Havlíčková DagmarAC Slovan Liberec7100:42:0820
3ZA9356Vyhnalíková JanaVS MFF Praha6600:43:3818
4ZA11257Janečková ZdeňkaLoko Česká Třebová5500:45:2620
5ZA12458Náhlovská KatkaAC Slovan Liberec6300:46:5916
6ZA12559Vaníčková KvětaLoko Česká Třebová6500:47:0414
7ZA13360Havlová PavlaPraha5700:48:2412
8ZA13861Vaníčková MagdaLOKO Česká Třebová6500:49:0410
9ZA14262Šírová JanaSlavia VŠST Liberec6500:49:508
10ZA14383Maňhalová LenkaSlavia ODDM Liberec7400:49:536
11ZA14463Vávrová KarolínaLIAZ Jablonec7300:50:044
12ZA15484Párysová VěraAC Slovan Liberec5800:53:342
13ZA15785Pazderská EvaAC Slovan Liberec5500:53:3618
14ZA15886Handelová PetraSlavia ODPM Liberec7400:53:400
15ZA16587Schubert HelgaNDR-Lok. Bautzen4600:59:20-
16ZA16788Javůrková VěraTatran Svoboda nad Úpou5001:00:5516
17ZA16889Debaere SorisGavertrimmers3801:01:14-
18ZA17290Gratiasová LenkaZŠ 5. května Liberec8101:04:0014
18ZA17290Gurínová BrigitaLiga 100 Praha6101:04:000
Trať 8,400 km, 576,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Raim LadislavSokol Hradec Králové6400:32:5960
2MA22Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:33:3158
3MA33Mišurec ZdeněkČoko Lomnice5600:34:3756
4MA44Filingr ČeněkBohemians Praha6100:35:0354
1MB55Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:35:1440
5MA65Dvořák JiříJiskra Tanvald5800:35:1652
6MA76Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:35:4050
2MB86Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:35:4238
7MA97Štěpánek MichaelAC Slovan Liberec7000:35:5248
3MB107Vojáček PavelLokomotiva Trutnov5100:36:1136
8MA118Mazač JaroslavSpartak Nové Město nad Metují6800:36:1746
9MA129Lajtkep PetrAC Slovan Liberec7300:36:3644
10MA1310Mráček PavelTJ Neratovice5500:37:0042
4MB148Jíra JiříŽOS Liberec5100:37:0234
11MA1511Urbánek JiříAC Slovan Liberec5600:37:0640
12MA1612Novotný JiříMaratonstav Úpice5400:37:0938
13MA1713Gasse MaikNDR-BSG Lok. Görlitz7100:37:12-
14MA1815Sýkora VlastimilSlovan Liberec5600:37:2036
14MA1814Mráček JanLokomotiva Trutnov6600:37:2036
5MB209Minařík ZdeněkŽOS Liberec4900:37:3832
16MA2116Dostálek PetrSokol Lukavice6700:37:4432
1MC2217Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4100:37:5320
6MB2310Varchola MilanCuprum Povrly5100:37:5730
17MA2417Plíhal JanKRB Koberovy6700:37:5930
18MA2518Hellmich JanCyklotramp Liberec6600:38:0428
19MA2619Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:38:0826
20MA2720Kumsta ZdeněkTriatlon Mnich. Hradiště5200:38:1624
21MA2821Ouhrabka KarelCyklotramp Liberec5700:38:3022
22MA2922Klima StanislavMONTAS Hradec Králové6400:38:3320
23MA3023Lehman HeikoBautzener LV6500:38:42-
23MA3024Urbanec DavidAC Slovan Liberec7000:38:4218
25MA3225Rendl PetrAC Slovan Liberec5600:38:4916
26MA3326Barac MilanTJ Ještěd Liberec7300:38:5114
27MA3427Pomikálek KarelSPŠ Liberec5700:38:5412
28MA3528Blažek JosefTJ Alšovice5800:38:5710
7MB3611Kavan IvanLokomotiva Trutnov5000:39:0228
29MA3729Kopal JanSKC Hrádek6500:39:058
30MA3830Drahoňovský RomanKRB Koberovy6700:39:076
8MB3912Van Houtte MarnixGavertrimmers5000:39:08-
31MA4031Ježek J.AC Slovan Liberec7300:39:244
32MA4132Langr PetrZF VŠ Praha7000:39:342
33MA4233Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:39:360
34MA4334Čipera RadekSKI Radvanice6400:39:380
35MA4435Hasmanda RostislavLABS Liberec5300:40:020
9MB4413Oppolzer PetrAC Slovan Liberec4800:40:0226
36MA4636Rudolph WolfgangZSG Jonsdorf5800:40:08-
37MA4737Krob PavelSKI klub Vysoké nad Jizerou7300:40:100
10MB4714Šír VáclavTJ.SP. Rokytnice nad Jizerou4800:40:1024
2MC4918Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:40:1318
11MB5015Lapáček KarelStart Vamberk4800:40:1522
38MA5138Kavan MiroslavSLL Liberec7300:40:180
12MB5216Pajkrt LadislavTJ Velké Poříčí4800:40:2220
12MB5217Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:40:2220
39MA5239Flossman PetrSlávia VŠST Liberec 00:40:220
14MB5518Krutský RadomilTesla Liberec4900:40:2816
40MA5640Varchola MichalSKP Ústí nad Labem7600:40:300
41MA5741Valoušek ZbyněkTJ Kunratická Liberec5600:40:340
42MA5842Dušek JanLoko Č. Lípa7400:40:360
43MA5943Čechal MilanLoko Česká Třebová5900:40:400
44MA6044Bažant O.Liberec6800:40:480
45MA6145Šedek MichalLiberec6300:40:520
46MA6246Klejna JanVŠZ Praha7200:40:550
47MA6347Franc J.CC Lib5800:40:580
48MA6448Suchánek J.Baník Rtýně7100:41:040
49MA6549Nývlt MilanSKI Radvanice6100:41:080
15MB6619Půlkrab JanBiatlon Manušice4900:41:2114
50MA6750Lajtkep OliverAC Slovan Liberec7400:41:230
16MB6820Kadavý JanLIAZ Jablonec4700:41:2712
17MB6921Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:41:3010
17MB6922Kocich VladislavMladá Boleslav5100:41:3010
1ZA7151Šuler EvaŠvýcarsko 00:41:34-
51MA7252Hyksa ZdeněkTJ Sokol L. Libverda5400:41:380
52MA7353Schulz AlexanderESV Lok. Gorlitz7400:41:44-
19MB7423Kordina ZdeněkSokol Ruprechtice4900:41:526
53MA7554Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:41:590
2ZA7655Havlíčková DagmarAC Slovan Liberec7100:42:0820
54MA7755Lukeš RomanTJ Jiskra Benešov7000:42:200
55MA7856Foukal MiroslavAC SLovan Liberec7300:42:240
20MB7924Sedláček OldřichUDHamr4800:42:284
56MA8057Šaník L.Cross Club Liberec5900:42:340
57MA8158Klimeš JaroslavSlávia ODPM Liberec7100:42:370
58MA8259Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:42:420
21MB8325Kramer FrantišekJiskra Text. Liberec5100:42:432
22MB8426Vrabec VladislavTJ Liberec4700:42:490
59MA8560Deloof GuidoGavertrimmers 00:42:52-
23MB8627Řemář ZdeněkSokol H. Růžodol4600:43:040
24MB8728Drogaru VasilVagonka Č Lípa5000:43:090
60MA8861Brummer VasilESV Lok. Gorlitz7300:43:16-
25MB8929Vojtěch J.Sl. VŠST Liberec4700:43:220
61MA9062Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:43:300
62MA9163Strouhal ZdeněkKRB Koberovy5900:43:340
26MB9230Zahula JanJablonec n. N.5000:43:360
3ZA9356Vyhnalíková JanaVS MFF Praha6600:43:3818
63MA9464Hofmann SvenNDR-BSG Motor Meissen6300:43:41-
64MA9565Janda DavidAqua Liberec7500:43:440
3MC9619Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:43:5016
65MA9666Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:43:500
66MA9867Švorčík JanSp Police nad Metují6700:44:000
27MB9931Werner KrainEnergie Gorlitz4900:44:02-
28MB10032Fuchs BedřichTJ RZ Dobříš4400:44:100
67MA10168Holub JosefAC Slovan Liberec5600:44:130
29MB10233Šebelka K.AC Slovan Liberec4800:44:180
68MA10369Dumek VáclavJiskra Tanvald8700:44:220
4MC10420Havran MiroslavTJ Jiskra Litomyšl3700:44:3914
69MA10570Picková JanaLIAZ Liberec6800:44:440
70MA10671Gratias LiborVŠST Liberec5500:44:590
71MA10772Pokorný VlastislavLiberec5600:45:120
72MA10873Pinkas DanielSpartak Chrastava7100:45:140
5MC10921Kos JanLokomotiva Liberec3900:45:1512
6MC11022Miles PetrTatran Hostinné3700:45:1810
73MA11174Hádek JosefSki Benešov u Sem.5300:45:200
4ZA11257Janečková ZdeňkaLoko Česká Třebová5500:45:2620
30MB11334Bárta JosefVS Praha5100:45:320
74MA11475Vašíček RomanSKI Radvanice7400:45:340
7MC11523Král JosefStart Č.Třebová4000:45:578
31MB11635Tučný JanVCHŽ Pardubice4700:46:120
75MA11776Hájek JanTJ UD Hamr5600:46:140
32MB11836Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:46:260
76MA11977Sedláček MarekZŠ Broumovská7700:46:280
8MC12024Čížek RudolfSlávia VŠST Liberec3600:46:326
33MB12137Ryckere WillyGavertrimmers4600:46:35-
77MA12278Krejsa VáclavBering Praha5200:46:420
34MB12338Volech PetrLiberec4300:46:500
5ZA12458Náhlovská KatkaAC Slovan Liberec6300:46:5916
35MB12539Petrov PavelPraha 104400:47:040
6ZA12559Vaníčková KvětaLoko Česká Třebová6500:47:0414
9MC12725Bartusch HeinzBautzener LV3600:47:12-
36MB12840Koubek J.Liberec4200:47:180
10MC12926Kašpar JosefAVC Praha3800:47:214
78MA13079Moc LubomírLiberec7100:47:330
79MA13180Novák VáclavVodní Stavby Praha5200:47:440
80MA13281Vik MartinCSAD Liberec7100:48:090
7ZA13360Havlová PavlaPraha5700:48:2412
81MA13482Zabořil MichalVŠST Liberec7100:48:280
37MB13541Ploc KarelSK Policie Liberec4700:48:320
38MB13642Koblížek AntonínLokomotiva Liberec4500:48:480
11MC13627Bém FrantišekTJ Liberec2700:48:482
8ZA13861Vaníčková MagdaLOKO Česká Třebová6500:49:0410
39MB13943Vimr AdolfDvůr Králové nad Labem4300:49:140
40MB14044Beníšek MiloslavLokomotiva Trutnov4500:49:280
41MB14145Dufek StanislavŠPp. Mlýn5100:49:460
9ZA14262Šírová JanaSlavia VŠST Liberec6500:49:508
10ZA14383Maňhalová LenkaSlavia ODDM Liberec7400:49:536
11ZA14463Vávrová KarolínaLIAZ Jablonec7300:50:044
42MB14546Jedlička KarelTJ Medika Liberec4400:50:190
12MC14628Despriet W.Gavertrimmers3900:50:27-
43MB14747Vokál KarelLiga 100 Praha4800:50:340
82MA14883Král FrantišekTJ Semily5300:50:410
44MB14948Forman J.Liberec4700:50:490
13MC15029Blecha JiříLiga 100 Vrchlabí3700:50:550
14MC15130Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:51:540
15MC15231Vanluchene RogreGavertrimmers3200:52:05-
83MA15384Matocha MiloslavLiberec 00:53:220
12ZA15484Párysová VěraAC Slovan Liberec5800:53:342
84MA15485Macháček VlastimilZora Praha5400:53:340
85MA15686Pellone GenaroLiberec6700:53:350
13ZA15785Pazderská EvaAC Slovan Liberec5500:53:3618
14ZA15886Handelová PetraSlavia ODPM Liberec7400:53:400
45MB15949Jiroutek BohuslavSKI Klub Liberec4200:53:420
16MC16032Kopal VlastimilTJ Liberec3300:57:050
17MC16133Brunclík JiříSokol Liberec1800:57:150
86MA16287Doležal ViktorVamont7500:57:540
87MA16388Bruggeman ChislainGavertrimmers5300:57:58-
18MC16434Náhlovský JiříTJ Semily3400:58:230
15ZA16587Schubert HelgaNDR-Lok. Bautzen4600:59:20-
19MC16635Petřík BohumilLS Liberec3000:59:240
16ZA16788Javůrková VěraTatran Svoboda nad Úpou5001:00:5516
17ZA16889Debaere SorisGavertrimmers3801:01:14-
46MB16950Hyka VlastimilLiberec4401:01:280
47MB17051Forman J.Liberec4701:02:000
88MA17089Kasal PavelLiberec6601:02:000
18ZA17290Gratiasová LenkaZŠ 5. května Liberec8101:04:0014
18ZA17290Gurínová BrigitaLiga 100 Praha6101:04:000
20MC17436Michels AndreGavertimmers2101:06:48-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód