Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mohelnice - Lysá hora

3.8.1991, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mohelnice - Lysá hora
  • datum konání: 3.8.1991
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ NH Karviná

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.7.2014Běh na Lysou horu141
27.7.2013Běh na Lysou horu137
28.7.2012Běh na Lysou horu141
30.7.2011Běh na Lysou horu168
31.7.2010Mohelnice - Lysá hora135
1.8.2009Mohelnice - Lysá hora140
26.7.2008Mohelnice - Lysá hora117
28.7.2007Mohelnice - Lysá hora150
29.7.2006Mohelnice - Lysá hora121
30.7.2005Mohelnice - Lysá hora144
31.7.2004Mohelnice - Lysá hora130
2.8.2003Mohelnice - Lysá hora129
3.8.2002Mohelnice - Lysá hora140
4.8.2001Mohelnice - Lysá hora128
6.8.2000Mohelnice - Lysá hora146
7.8.1999Mohelnice - Lysá hora124
1.8.1998Mohelnice - Lysá hora121
2.8.1997Mohelnice - Lysá hora93
3.8.1996Mohelnice - Lysá hora - kvalifikace na MS103
5.8.1995Mohelnice - Lysá hora97
6.8.1994Mohelnice - Lysá hora58
7.8.1993Mohelnice - Lysá hora80
1.8.1992Mohelnice - Lysá hora49
4.8.1990Mohelnice - Lysá hora72
5.8.1989Mohelnice - Lysá hora68
6.8.1988Mohelnice - Lysá hora108
8.8.1987Mohelnice - Lysá hora77

Statistika závodu Mohelnice - Lysá hora

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 3117

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4822
Balko Peter4420
Tučný Jan4720
Rys Jaromír6418
Podžorný Ervin4116
Velička Zdeněk6216
Pavlica Oldřich6016
Fejgl Zdeněk4215
Groš Štefan6115
Vodička Jan4515
Zikeš František2815
Holec František4614
Trávníček Rostislav6814
Zátopek Jiří6013
Kolínek František5613
Šimůnek Jan4913
Špacír Ladislav5513
Šokalová Ludmila5612
Škapa Marek7112
Žák Jiří7112
Kvassay Ladislav5412
Jirásková Eva6412
Pechek František5311
Najdek Bohumír5511
Svatoš Otakar3411
Kvita Josef5111
Březina Ladislav6111
Marek František4111
Wálek Bronislav5711
Les Josef4711
Sztymon Pavel7311
Vojkůvka Zdeněk6110
Merta Jaroslav3510
Šrutek Stanislav5810
Šír Václav4810
Blaha Tomáš769
Nanke Werner389
Wala Petr719
Polášek Jan809
Kravčík Miroslav539
Bednarz Libor809
Keprtová Miloslava489
Szebesta Pavel689
Šmída Oldřich489
Miencil Miroslav459
Stránský Aleš609
Kubíček František469
Krupička Miroslav539
Vymazal Petr759
Macura Jindřich439

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Filingr ČeněkBohemians Praha6100:37:1760
2MA23Mišurec ZdeněkČoko Lomnice5600:38:1258
3MA34Jelínek JiříTJ Liga 100 Frýdek Místek6300:38:2856
4MA45Tvrzník PetrTJ TŽ Třinec5600:39:0354
5MA56Kedroň ZbyněkTatra Kopřivnice7000:39:0852
6MA77Heleš IgorNH Karviná6100:39:2350
7MA88Martinec JindřichBrno6100:39:5448
8MA99Valenta OndřejLoko Česká Třebová7300:40:1146
9MA1010Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:40:1644
10MA1111Rys JaromírMoravská Slávia Brno6400:40:2542
11MA1212Baklík KarelSlavie Havířov7300:40:3140
12MA1313Vévoda IvanSKZ Prostějov6000:40:5838
13MA1414Bohatý TomášLiga 100 Frýdek Místek5900:41:0136
14MA1515Sedláček MartinL 100 Praha6100:41:2734
15MA1616Lenča JiříTJ Liga 100 Frýdek Místek6600:41:4132
16MA1717Baláž RomanRBO Ostrava6500:41:4730
17MA1818Krejcar DanielTJ Dvůr Králové7500:41:5328
18MA1919Bohunický CyrilTJ liga 100 Frýdek Místek6300:42:1026
19MA2020Choc PetrAC Rumburk6400:42:2524
20MA2121Plíhal JanKRB Koberovy6700:42:5522
21MA2622Gola JosefLiga 100 Frýdek Místek5700:43:3620
22MA2723Dostálek PetrSokol Lukavice6700:43:4118
23MA2824Nejezchleba JosefL 100 Frýdek Místek5700:44:0716
24MA2925Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:44:3914
25MA3126Kvassay LadislavLiga 100 Frýdek Místek5400:45:3512
26MA3227Štěpán LiborHS Beskydy6900:45:5010
27MA3528Březina LadislavTJ liga 100 Frýdek Místek6100:46:448
28MA3629Janoseč JosefL 100 Frýdek Místek5500:46:576
29MA3730Prudký JaromírTJ Liga 100 Frýdek Místek6200:47:114
30MA3931Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:48:162
31MA4032Kostelník JanČSAD Havířov6600:48:430
32MA4333Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:49:010
33MA4934Zaremba MilošBaník Karviná5300:51:510
34MA5635Martiňák ZdeněkL 100 Frýdek Místek6000:53:340
35MA6136Javůrek PetrLoko Trutnov7700:55:350
36MA6537Kartous ZdeněkAPOS Jablonec8101:01:320
Muži B (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB638Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:39:1240
2MB2239Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:42:5738
3MB2340Vodička JanSokol Radslavice4500:43:1436
4MB2441Kaláb PetrTJ SLezan Frýdek-Místek5100:43:1834
5MB2542Holec FrantišekLiga 100 Frýdek Místek4600:43:2832
6MB3043Pajkrt LadislavTepna Velké Poříčí4800:44:5130
7MB3344Lapáček KarelStart Vamberk4800:45:5128
8MB3845Krejcar PetrJiskra Dolní Brusnice4500:47:3526
9MB4446Krištof MiroslavTJ LS Frýdek Místek4600:50:1224
10MB4547Miencil MiroslavL 100 Ostrava4500:50:2122
11MB4648Fejgl ZdeněkLiga 100 Frýdek Místek4200:50:5320
12MB4749Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4900:50:5818
13MB5050Komár LiborLiga 100 Ostrava4700:52:0116
14MB5151Macura JindřichČSAD Havířov4300:52:1214
15MB5352Káňa PetrSigma Hodolany5000:52:4912
16MB5453Balko PeterTJ Liga 100 Frýdek Místek4400:52:5410
17MB5554Tučný JanVCHŽ Pardubice4700:53:328
18MB5755Světlík JanTJ Slezan Frýdek-Místek4700:54:126
19MB6056Malucha PavelL 100 Frýdek Místek4600:55:274
20MB6257Šnajder VladislavLiga 100 Frýdek Místek4300:56:202
Muži C (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3458Podžorný ErvinČeský Těšín4100:46:1020
2MC4259Miles PetrTJ Hostinné3700:48:5118
3MC4860Bielčik JindřichLichkov4000:51:0516
4MC6661Owczarzy WalterOstroj Frýdlant4001:02:5614
Ženy A (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5262Martincová IvanaUniverzita Brno6300:52:1720
2ZA5863Vaníčková KvětaLoko Česká Třebová6500:54:3418
2ZA5864Vaníčková MagdaLOKO Česká Třebová6500:54:3418
4ZA6465Roubíčková JanaLiga 100 Frídek Místek6900:59:3814
5ZA6866Chalupová NinaNK Karviná7801:14:3412
Ženy B (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4167Janečková ZdeňkaLoko Česká Třebová5500:48:4520
2ZB6368Novotná EvaLoko Česká Třebová4800:57:1818
3ZB6769Javůrková VěraTatran Svoboda nad Úpou5001:06:1816
Trať 8,4 km, 704 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Filingr ČeněkBohemians Praha6100:37:1760
2MA23Mišurec ZdeněkČoko Lomnice5600:38:1258
3MA34Jelínek JiříTJ Liga 100 Frýdek Místek6300:38:2856
4MA45Tvrzník PetrTJ TŽ Třinec5600:39:0354
5MA56Kedroň ZbyněkTatra Kopřivnice7000:39:0852
1MB638Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:39:1240
6MA77Heleš IgorNH Karviná6100:39:2350
7MA88Martinec JindřichBrno6100:39:5448
8MA99Valenta OndřejLoko Česká Třebová7300:40:1146
9MA1010Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:40:1644
10MA1111Rys JaromírMoravská Slávia Brno6400:40:2542
11MA1212Baklík KarelSlavie Havířov7300:40:3140
12MA1313Vévoda IvanSKZ Prostějov6000:40:5838
13MA1414Bohatý TomášLiga 100 Frýdek Místek5900:41:0136
14MA1515Sedláček MartinL 100 Praha6100:41:2734
15MA1616Lenča JiříTJ Liga 100 Frýdek Místek6600:41:4132
16MA1717Baláž RomanRBO Ostrava6500:41:4730
17MA1818Krejcar DanielTJ Dvůr Králové7500:41:5328
18MA1919Bohunický CyrilTJ liga 100 Frýdek Místek6300:42:1026
19MA2020Choc PetrAC Rumburk6400:42:2524
20MA2121Plíhal JanKRB Koberovy6700:42:5522
2MB2239Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:42:5738
3MB2340Vodička JanSokol Radslavice4500:43:1436
4MB2441Kaláb PetrTJ SLezan Frýdek-Místek5100:43:1834
5MB2542Holec FrantišekLiga 100 Frýdek Místek4600:43:2832
21MA2622Gola JosefLiga 100 Frýdek Místek5700:43:3620
22MA2723Dostálek PetrSokol Lukavice6700:43:4118
23MA2824Nejezchleba JosefL 100 Frýdek Místek5700:44:0716
24MA2925Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:44:3914
6MB3043Pajkrt LadislavTepna Velké Poříčí4800:44:5130
25MA3126Kvassay LadislavLiga 100 Frýdek Místek5400:45:3512
26MA3227Štěpán LiborHS Beskydy6900:45:5010
7MB3344Lapáček KarelStart Vamberk4800:45:5128
1MC3458Podžorný ErvinČeský Těšín4100:46:1020
27MA3528Březina LadislavTJ liga 100 Frýdek Místek6100:46:448
28MA3629Janoseč JosefL 100 Frýdek Místek5500:46:576
29MA3730Prudký JaromírTJ Liga 100 Frýdek Místek6200:47:114
8MB3845Krejcar PetrJiskra Dolní Brusnice4500:47:3526
30MA3931Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:48:162
31MA4032Kostelník JanČSAD Havířov6600:48:430
1ZB4167Janečková ZdeňkaLoko Česká Třebová5500:48:4520
2MC4259Miles PetrTJ Hostinné3700:48:5118
32MA4333Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:49:010
9MB4446Krištof MiroslavTJ LS Frýdek Místek4600:50:1224
10MB4547Miencil MiroslavL 100 Ostrava4500:50:2122
11MB4648Fejgl ZdeněkLiga 100 Frýdek Místek4200:50:5320
12MB4749Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4900:50:5818
3MC4860Bielčik JindřichLichkov4000:51:0516
33MA4934Zaremba MilošBaník Karviná5300:51:510
13MB5050Komár LiborLiga 100 Ostrava4700:52:0116
14MB5151Macura JindřichČSAD Havířov4300:52:1214
1ZA5262Martincová IvanaUniverzita Brno6300:52:1720
15MB5352Káňa PetrSigma Hodolany5000:52:4912
16MB5453Balko PeterTJ Liga 100 Frýdek Místek4400:52:5410
17MB5554Tučný JanVCHŽ Pardubice4700:53:328
34MA5635Martiňák ZdeněkL 100 Frýdek Místek6000:53:340
18MB5755Světlík JanTJ Slezan Frýdek-Místek4700:54:126
2ZA5863Vaníčková KvětaLoko Česká Třebová6500:54:3418
2ZA5864Vaníčková MagdaLOKO Česká Třebová6500:54:3418
19MB6056Malucha PavelL 100 Frýdek Místek4600:55:274
35MA6136Javůrek PetrLoko Trutnov7700:55:350
20MB6257Šnajder VladislavLiga 100 Frýdek Místek4300:56:202
2ZB6368Novotná EvaLoko Česká Třebová4800:57:1818
4ZA6465Roubíčková JanaLiga 100 Frídek Místek6900:59:3814
36MA6537Kartous ZdeněkAPOS Jablonec8101:01:320
4MC6661Owczarzy WalterOstroj Frýdlant4001:02:5614
3ZB6769Javůrková VěraTatran Svoboda nad Úpou5001:06:1816
5ZA6866Chalupová NinaNK Karviná7801:14:3412

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód