Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mladkov - Suchý vrch

7.7.1991, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Mladkov - Suchý vrch
  • datum konání: 7.7.1991
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sport Mladkov

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
20.6.2020Mladkov - Suchý vrch - Memoriál Dobroslava Marečka-
22.6.2019Mladkov - Suchý vrch84
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch78
24.6.2017Běh Mladkov - Suchý vrch100
23.7.2016Mladkov - Suchý vrch142
17.5.2015Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka101
14.6.2014Mladkov - Suchý vrch93
6.7.2013Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka132
7.7.2012Mladkov - Suchý vrch127
9.7.2011Memoriál Dobroslava Marečka - Běh do vrchu Mladkov - Suchý vrch151
17.7.2010Mladkov - Suchý vrch104
18.7.2009Mladkov - Suchý vrch116
19.7.2008Mladkov - Suchý vrch117
30.6.2007Mladkov - Suchý vrch127
1.7.2006Mladkov - Suchý vrch98
2.7.2005Mladkov - Suchý vrch94
3.7.2004Mladkov - Suchý vrch113
5.7.2003Mladkov - Suchý vrch107
6.7.2002Mladkov - Suchý vrch107
7.7.2001Mladkov - Suchý vrch130
8.7.2000Mladkov - Suchý vrch119
10.7.1999Mladkov - Suchý vrch137
11.7.1998Mladkov - Suchý vrch126
19.7.1997Mladkov - Suchý vrch95
20.7.1996Mladkov - Suchý vrch95
15.7.1995Mladkov - Suchý vrch105
17.7.1994Mladkov - Suchý vrch76
11.7.1993Mladkov - Suchý vrch61
12.7.1992Mladkov - Suchý vrch68
14.7.1990Mladkov - Suchý vrch61
9.7.1989Mladkov - Suchý vrch45
10.7.1988Mladkov - Suchý vrch63
26.9.1987Mladkov - Suchý vrch23
27.9.1986Mladkov - Suchý vrch56

Statistika závodu Mladkov - Suchý vrch

  • ročníků: 35
  • závodníků na všech ročnících: 3251

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4629
Javůrek Jiří4825
Dostálek Petr6721
Pechek František5321
Bielčik Jindřich4021
Vacek Martin6920
Šimůnek Jan4919
Stránský Aleš6019
Svatoš Otakar3416
Jirásková Eva6416
Tučný Jan4716
Marek František4116
Šimůnek Jan8214
Šír Václav4814
Šalplachta Jindřich4714
Kolínek František5614
Tempír František4914
Vraštilová Miloslava5613
Pleticha František4213
Šmída Oldřich4813
Vodička Jan4513
Šrutek Stanislav5813
Merta Jaroslav3512
Dušková Lenka8012
Novotný Jiří4512
Šafář Jaroslav5112
Dobšíček Pavel8012
Zajíc Jan5312
Červ Miloslav5012
Koblížek Jindřich4812
Paulů Blanka5412
Sadílek Václav5012
Tichý Pavel6312
Krupička Miroslav5311
Gombita Josef5811
Keprtová Miloslava4811
Krunčík Pavel8511
Zdeněk Bílý5911
Horáček Michal7511
Jandejsek Zdeněk6111
Vacarda Vladimír5911
Hanuš Petr6410
Hejl Jan5310
Kalousek Jan4110
Krejčí Stanislav6310
Mertová Michaela7610
Vítek Miroslav7210
Krejsa Václav5210
Ožana Václav6410
Bogdał Paweł769

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1448Krejcar DanielJiskra Dolní Brusnice7500:44:4222
2MJ1849Matějka MichalSport Mladkov7300:45:2619
3MJ2150Novák MiroslavKrakonošova strana Ponikla7400:46:1516
4MJ2851Valenta OndřejLoko Česká Třebová7300:48:0813
5MJ3052Krob PavelSKI klub Vysoké nad Jizerou7300:48:5012
Muži A (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Borůvka JiříSpartak Nové Město nad Metují5600:36:4830
2MA23Raim LadislavSokol Hradec Králové6400:37:5529
3MA34Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:38:4828
4MA55Mazač JaroslavSpartak Nové Město nad Metují6800:40:1027
5MA76Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6600:40:2426
6MA97Prokop LubomírHronov5700:43:2725
7MA108Mráček JanLokomotiva Trutnov6600:44:1124
8MA129Dostálek PetrSokol Lukavice6700:44:3723
9MA1510Drahoňovský RomanTJ ZD Sedmihorky6700:45:0921
10MA1711Choc PetrAC Rumburk6400:45:2120
11MA1912Nawar PetrŘetězárna Česká Ves6300:45:3718
12MA2013Malý JiříSKP Jablonec nad Nisou7200:45:5817
13MA2214Balcar LubošVŠZ Praha5800:46:2115
14MA2715Zajíc JanKRB Chrudim5300:47:4914
15MA3117Weiser MilošJiskra Ústí nad Orlicí5800:49:1911
16MA3318Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:49:5310
17MA3719Prudík JiříROB Šumperk7000:51:089
18MA3820Bartoš JiříSKI klub Vysoké nad Jizerou5900:51:158
19MA4321Šváb JiříROB Šumperk6900:54:157
20MA4622Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:56:146
21MA4723Beran BohuslavLuková6400:56:465
22MA4824Šeda PetrSport Mladkov7201:02:094
Muži B (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB425Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:40:0420
2MB626Vojáček PavelLOKO Trutnov5100:40:1719
3MB827Šmída OldřichSokol Studnice4800:40:3118
4MB1128Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:44:3017
5MB1329Šalplachta JindřichRD Jeseník BSZ4700:44:4016
6MB1630Kavan IvanLOKO Trutnov5000:45:1615
7MB2331Pajkrt LadislavTJ Velké Poříčí4800:46:3714
8MB2432Lapáček KarelZdobnice4800:46:4913
9MB2633Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:47:1812
10MB2916Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:48:1511
11MB4234Fejgl ZdeněkLiga 100 Frýdek Místek4200:53:1010
12MB4535Tučný JanVCHŽ Pardubice4700:56:009
13MB5136Pleticha FrantišekTJ Praha4201:20:068
Muži C (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2537Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:46:5410
2MC3238Havran MiroslavSokol Litomyšl3700:49:289
3MC3539Herbst ManfredJeseník4100:50:488
4MC3640Bielčik JindřichLichkov4000:50:577
5MC4041Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:51:386
6MC4842Pecháček VojtěchAtletika Albrechtice3801:02:095
Ženy A (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3443Bouchalová IrenaLOKO Česká Třebová6700:50:0010
2ZA3944Vyhnalíková JanaVS MFF Praha6600:51:309
3ZA4145Vaníčková KvětaLoko Česká Třebová6500:52:528
4ZA4446Vaníčková MagdaLOKO Česká Třebová6500:54:187
Ženy B (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5047Javůrková VěraTatran Svoboda nad Úpou5001:09:5510
Trať 9,5 km, 450 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Borůvka JiříSpartak Nové Město nad Metují5600:36:4830
2MA23Raim LadislavSokol Hradec Králové6400:37:5529
3MA34Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:38:4828
1MB425Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:40:0420
4MA55Mazač JaroslavSpartak Nové Město nad Metují6800:40:1027
2MB626Vojáček PavelLOKO Trutnov5100:40:1719
5MA76Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6600:40:2426
3MB827Šmída OldřichSokol Studnice4800:40:3118
6MA97Prokop LubomírHronov5700:43:2725
7MA108Mráček JanLokomotiva Trutnov6600:44:1124
4MB1128Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:44:3017
8MA129Dostálek PetrSokol Lukavice6700:44:3723
5MB1329Šalplachta JindřichRD Jeseník BSZ4700:44:4016
1MJ1448Krejcar DanielJiskra Dolní Brusnice7500:44:4222
9MA1510Drahoňovský RomanTJ ZD Sedmihorky6700:45:0921
6MB1630Kavan IvanLOKO Trutnov5000:45:1615
10MA1711Choc PetrAC Rumburk6400:45:2120
2MJ1849Matějka MichalSport Mladkov7300:45:2619
11MA1912Nawar PetrŘetězárna Česká Ves6300:45:3718
12MA2013Malý JiříSKP Jablonec nad Nisou7200:45:5817
3MJ2150Novák MiroslavKrakonošova strana Ponikla7400:46:1516
13MA2214Balcar LubošVŠZ Praha5800:46:2115
7MB2331Pajkrt LadislavTJ Velké Poříčí4800:46:3714
8MB2432Lapáček KarelZdobnice4800:46:4913
1MC2537Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:46:5410
9MB2633Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:47:1812
14MA2715Zajíc JanKRB Chrudim5300:47:4914
4MJ2851Valenta OndřejLoko Česká Třebová7300:48:0813
10MB2916Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:48:1511
5MJ3052Krob PavelSKI klub Vysoké nad Jizerou7300:48:5012
15MA3117Weiser MilošJiskra Ústí nad Orlicí5800:49:1911
2MC3238Havran MiroslavSokol Litomyšl3700:49:289
16MA3318Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:49:5310
1ZA3443Bouchalová IrenaLOKO Česká Třebová6700:50:0010
3MC3539Herbst ManfredJeseník4100:50:488
4MC3640Bielčik JindřichLichkov4000:50:577
17MA3719Prudík JiříROB Šumperk7000:51:089
18MA3820Bartoš JiříSKI klub Vysoké nad Jizerou5900:51:158
2ZA3944Vyhnalíková JanaVS MFF Praha6600:51:309
5MC4041Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:51:386
3ZA4145Vaníčková KvětaLoko Česká Třebová6500:52:528
11MB4234Fejgl ZdeněkLiga 100 Frýdek Místek4200:53:1010
19MA4321Šváb JiříROB Šumperk6900:54:157
4ZA4446Vaníčková MagdaLOKO Česká Třebová6500:54:187
12MB4535Tučný JanVCHŽ Pardubice4700:56:009
20MA4622Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:56:146
21MA4723Beran BohuslavLuková6400:56:465
6MC4842Pecháček VojtěchAtletika Albrechtice3801:02:095
22MA4824Šeda PetrSport Mladkov7201:02:094
1ZB5047Javůrková VěraTatran Svoboda nad Úpou5001:09:5510
13MB5136Pleticha FrantišekTJ Praha4201:20:068

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód