Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Vilémov - Čertova hora

22.6.1991, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Vilémov - Čertova hora
  • datum konání: 22.6.1991
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Jiskra Harrachov

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Vilémov - Čertova hora

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 5,1 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA134Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:27:5460
2MA25Mišurec ZdeněkTJ Lomnice nad Popelkou5600:27:5558
3MA335Koucký RomanSKI Jilemnice6300:28:3056
4MA416Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6600:28:4354
5MA640Metelka TomášSokol Studnice7200:29:0252
6MA78Čáslavský TomášDukla Liberec6900:29:1050
7MA104Rys JaromírMoravská Slávia Brno6400:29:4548
8MA1154Palan ZdeněkJiskra Harrachov5600:29:5846
9MA1215Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:30:1244
10MA1353Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:30:2542
11MA1463Hellmich TomášAtletika Most7500:31:0540
12MA1548Mazač JaroslavSpartak Nové Město nad Metují6800:31:1838
13MA1625Dostálek PetrSokol Lukavice6700:31:2036
14MA173Kunc MarekPolsko5700:31:26-
15MA1831Plíhal JanKRB Koberovy6700:31:3434
16MA1945Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:31:3632
17MA2144Krob PavelSKI klub Vysoké nad Jizerou7300:31:4930
18MA2232Drahoňovský RomanKRB Koberovy6700:31:5028
19MA2326Choc PetrAC Rumburk6400:31:5426
20MA2521Bolehovský PavelKER TEAM7100:31:5824
21MA2652Balcar LubošVŠZ Praha5800:32:0022
22MA2722Mraček JanLokomotiva Trutnov6600:32:1620
23MA287Jonczy MarekKBD Jelenia Gora5300:32:18-
24MA3220Kumsta ZdeněkTriatlon Mnich. Hradiště5200:33:1318
25MA3360Jon MilanSokol Paseky6300:33:5016
26MA359Skalický RomanDukla Liberec7100:35:0814
27MA3657Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:36:0812
28MA3843Bartoš JiříSKI klub Vysoké nad Jizerou5900:36:5310
29MA4233Dufka RadimMaratonstav Úpice5300:39:268
30MA5346Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:42:306
31MA5447Novák MiroslavKrakonošova strana Ponikla7400:42:324
32MA5759Honzírek JiříUD Hamr5500:42:532
33MA6255Justra JiříKRB Koberovy5400:43:450
Muži B (trať 5,1 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB529Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:28:5840
2MB851Šmída OldřichSokol Studnice4800:29:3638
3MB923Vojáček PavelLOKO Trutnov5100:29:4236
4MB2061Bažant Janneregistrován4800:31:4534
5MB2424Kavan IvanLOKO Trutnov5000:31:5732
6MB3042Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:32:4930
7MB3158Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:33:1028
8MB3450Pajkrt LadislavVelké Poříčí4800:33:5326
9MB391Dudek KazimierzPolsko4800:39:07-
10MB4127Lapáček KarelStart Vamberk4800:39:1724
11MB4338Burns William KeithCarnethy HR4200:39:29-
12MB4810Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4900:41:5422
13MB4964Linhart MilošTJ Velké Poříčí4400:41:5820
14MB5156Plecháček JiříKvěta Mělník4400:42:1818
15MB5939Čepelka OldřichTima Liberec4800:43:2016
Muži C (trať 5,1 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2962Řezáč IvoAtletika Most4100:32:4020
2MC402Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3800:39:1218
3MC4541Miles PetrHostinné3700:40:0216
4MC466Semczuk RyszardTKKF ORLE Jelenia Gora4000:41:3214
5MC5017Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:42:0012
6MC5228Bielčik JindřichLichkov4000:42:2510
Ženy A (trať 5,1 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3713Bouchalová IrenaLOKO Česká Třebová6700:36:1220
2ZA4436Vyhnalíková JanaVS MFF Praha6600:39:5718
3ZA5511Vaníčková KvětaLoko Česká Třebová6500:42:4016
4ZA5612Vaníčková MagdaSokol Výprachtice6500:42:4114
5ZA6014Lukášová BohumilaLoko Česká Třebová6900:43:4212
6ZA6149Škodová JitkaDvůr Králové7300:43:4410
7ZA6337Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:46:108
Ženy B (trať 5,1 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4719Janečková ZdeňkaČeská Třebová5500:41:3420
2ZB5818Novotná EvaLetohrad4800:42:5418
3ZB6430Javůrková VěraTatran Svoboda nad Úpou5000:48:0316
Trať 5,1 km, 540 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA134Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:27:5460
2MA25Mišurec ZdeněkTJ Lomnice nad Popelkou5600:27:5558
3MA335Koucký RomanSKI Jilemnice6300:28:3056
4MA416Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6600:28:4354
1MB529Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:28:5840
5MA640Metelka TomášSokol Studnice7200:29:0252
6MA78Čáslavský TomášDukla Liberec6900:29:1050
2MB851Šmída OldřichSokol Studnice4800:29:3638
3MB923Vojáček PavelLOKO Trutnov5100:29:4236
7MA104Rys JaromírMoravská Slávia Brno6400:29:4548
8MA1154Palan ZdeněkJiskra Harrachov5600:29:5846
9MA1215Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:30:1244
10MA1353Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:30:2542
11MA1463Hellmich TomášAtletika Most7500:31:0540
12MA1548Mazač JaroslavSpartak Nové Město nad Metují6800:31:1838
13MA1625Dostálek PetrSokol Lukavice6700:31:2036
14MA173Kunc MarekPolsko5700:31:26-
15MA1831Plíhal JanKRB Koberovy6700:31:3434
16MA1945Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:31:3632
4MB2061Bažant Janneregistrován4800:31:4534
17MA2144Krob PavelSKI klub Vysoké nad Jizerou7300:31:4930
18MA2232Drahoňovský RomanKRB Koberovy6700:31:5028
19MA2326Choc PetrAC Rumburk6400:31:5426
5MB2424Kavan IvanLOKO Trutnov5000:31:5732
20MA2521Bolehovský PavelKER TEAM7100:31:5824
21MA2652Balcar LubošVŠZ Praha5800:32:0022
22MA2722Mraček JanLokomotiva Trutnov6600:32:1620
23MA287Jonczy MarekKBD Jelenia Gora5300:32:18-
1MC2962Řezáč IvoAtletika Most4100:32:4020
6MB3042Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:32:4930
7MB3158Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:33:1028
24MA3220Kumsta ZdeněkTriatlon Mnich. Hradiště5200:33:1318
25MA3360Jon MilanSokol Paseky6300:33:5016
8MB3450Pajkrt LadislavVelké Poříčí4800:33:5326
26MA359Skalický RomanDukla Liberec7100:35:0814
27MA3657Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:36:0812
1ZA3713Bouchalová IrenaLOKO Česká Třebová6700:36:1220
28MA3843Bartoš JiříSKI klub Vysoké nad Jizerou5900:36:5310
9MB391Dudek KazimierzPolsko4800:39:07-
2MC402Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3800:39:1218
10MB4127Lapáček KarelStart Vamberk4800:39:1724
29MA4233Dufka RadimMaratonstav Úpice5300:39:268
11MB4338Burns William KeithCarnethy HR4200:39:29-
2ZA4436Vyhnalíková JanaVS MFF Praha6600:39:5718
3MC4541Miles PetrHostinné3700:40:0216
4MC466Semczuk RyszardTKKF ORLE Jelenia Gora4000:41:3214
1ZB4719Janečková ZdeňkaČeská Třebová5500:41:3420
12MB4810Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4900:41:5422
13MB4964Linhart MilošTJ Velké Poříčí4400:41:5820
5MC5017Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:42:0012
14MB5156Plecháček JiříKvěta Mělník4400:42:1818
6MC5228Bielčik JindřichLichkov4000:42:2510
30MA5346Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:42:306
31MA5447Novák MiroslavKrakonošova strana Ponikla7400:42:324
3ZA5511Vaníčková KvětaLoko Česká Třebová6500:42:4016
4ZA5612Vaníčková MagdaSokol Výprachtice6500:42:4114
32MA5759Honzírek JiříUD Hamr5500:42:532
2ZB5818Novotná EvaLetohrad4800:42:5418
15MB5939Čepelka OldřichTima Liberec4800:43:2016
5ZA6014Lukášová BohumilaLoko Česká Třebová6900:43:4212
6ZA6149Škodová JitkaDvůr Králové7300:43:4410
33MA6255Justra JiříKRB Koberovy5400:43:450
7ZA6337Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:46:108
3ZB6430Javůrková VěraTatran Svoboda nad Úpou5000:48:0316

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód