Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Poniklá - Rezek

19.5.1991, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Poniklá - Rezek
  • datum konání: 19.5.1991
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sokol Poniklá

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.4.2009Poniklá - Rezek85
31.5.2008Poniklá - Rezek79
16.6.2007Poniklá - Rezek80
20.5.2006Poniklá - Rezek - SÚPEME DO KRKONOŠ59
4.6.2005Poniklá - Rezek75
22.5.2004Poniklá - Rezek - Súpeme do Krkonoš64
14.6.2003Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek65
15.6.2002Poniklá - Rezek122
17.6.2001Poniklá - Rezek84
17.6.2000Poniklá - Rezek108
19.6.1999Poniklá - Rezek130
20.6.1998Poniklá - Rezek95
6.7.1996Poniklá - Rezek105
1.7.1995Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek97
2.7.1994Poniklá - Rezek77
3.7.1993Poniklá - Rezek99
16.5.1992Poniklá - Rezek82
20.5.1990Poniklá - Rezek76
21.5.1989Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek67
22.5.1988Poniklá - Rezek79
23.5.1987Poniklá - Rezek51
24.5.1986Sůpeme do Krkonoš, Poniklá - Rezek, 4. ročník80

Statistika závodu Poniklá - Rezek

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 1859

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4820
Šír Václav4819
Kynčl Stanislav6419
Brunclík Ivo5818
Šimůnek Jan4916
Pechek František5316
Hlusička Josef3815
Havlíček Zdeněk3515
Vojáček Pavel5115
Mach Václav5515
Zoubek Zdeněk6914
Tomíček Josef5914
Soukup Ladislav5813
Paulů Blanka5412
Trejbal Karel5112
Kůtek Vladimír5012
Marek František4112
Kadavý Jan4711
Biemann Götz4311
Libra Jiří3710
Jirásková Eva6410
Tučný Jan4710
Trakal Jaroslav3310
Švec Milan639
Hádek Josef539
Gombita Josef589
Jarkovský Oldřich348
Šmída Oldřich488
Grohová Jaroslava518
Miles Petr378
Lanta Jiří448
Novák Karel478
Buchar Jan338
Plašil Milan598
Vítek Miroslav728
Skalský Roman758
Linhart Miloš448
Kašpar Josef388
Kavan Ivan507
Mazač Jaroslav687
Losman Miroslav517
Svatoš Otakar347
Kašpar Jan717
Stránský Aleš607
Šteinc Ludvík417
Smrčka Miloš547
Dostálek Petr677
Filingr Čeněk617
Jirsa Pavel617
Palán Zdeněk567

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 10,2 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Filingr ČeněkBohemians Praha6100:38:1730
2MA23Mišurec ZdeněkTJ Lomnice nad Popelkou5600:38:3129
3MA34Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:39:1028
4MA45Koucký RomanSKI Jilemnice6300:39:3427
5MA56Kopic VladimírTransporta Chrudim5700:39:4626
6MA89Martinec JindřichBrno6100:40:2025
7MA910Rys JaromírMoravská Slávia Brno6400:40:2424
8MA1011Dvořák LiborDGP Praha5700:40:4923
9MA1112Krob PavelSKI klub Vysoké nad Jizerou7300:40:5822
10MA1213Valenta OndřejLoko Česká Třebová7300:41:0221
11MA1415Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6600:41:0520
12MA1617Mazač JaroslavSpartak Nové Město nad Metují6800:41:0819
13MA1718Čechal MilanLoko Česká Třebová5900:41:1418
14MA1819Gombita JosefTriklub Praha5800:41:2317
15MA1920Prokop LubomírTepna ČKD Hronov5700:41:2716
16MA2021Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:42:2915
17MA2122Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:42:4414
18MA2223Mraček JanLokomotiva Trutnov6600:43:1213
19MA2324Plíhal JanKRB Koberovy6700:43:2012
20MA2425Švec MilanSlovan Špindlerův Mlýn6300:43:2011
21MA2627Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:43:3410
22MA2728Dostálek PetrSokol Lukavice6700:43:369
23MA2930Dufka RadimMaratonstav Úpice5300:43:518
24MA3031Novotný JiříMaratonstav Úpice5400:43:567
25MA3334Choc PetrAC Rumburk6400:44:136
26MA3435Nývlt MilanSKI Radvanice6100:44:255
27MA3536Bolehovský PavelKER TEAM7100:44:344
28MA3738Čipera RadekSKI Radvanice6400:45:033
29MA3839Vejnar JiříJiskra Kolora Benešov n. S.6700:45:062
30MA3940Krajč ZdeněkLOKO Trutnov5400:45:061
31MA4041Novák MiroslavKrakonošova strana Ponikla7400:45:260
32MA4142Krejcar DanielTJ Dvůr Králové7500:45:330
33MA4445Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:46:080
34MA4849Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:46:290
35MA4950Kubeš RadekSemily7000:47:010
36MA5152Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:47:280
37MA5354Strouhal ZdeněkKRB Koberovy5900:48:090
38MA5657Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:48:560
39MA5859Bartoš JiříSKI klub Vysoké nad Jizerou5900:49:280
40MA6162Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:49:370
41MA6566Skalský PetrTJ Seba Poniklá7600:50:320
42MA6667Klikorka TomášTJ Seba Poniklá7500:50:320
43MA6768Balada JiříTJ Seba Poniklá7500:50:320
44MA6970Vašíček RomanSKI Radvanice7400:50:440
45MA7374Balcar LubošVŠZ Praha5800:50:500
46MA7778Honzírek JiříUD Hamr5500:51:140
47MA9092Liebau WilfreidNaumburg5201:10:13-
Muži B (trať 10,2 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB67Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:39:5820
2MB78Vojáček PavelLOKO Trutnov5100:40:1819
3MB1314Šmída OldřichTJ Studnice4800:41:0318
4MB2526Brzybohatý JosefSKI Jilemnice5000:43:3117
5MB2829Kavan IvanLOKO Trutnov5000:43:4116
6MB3132Biemann GötzJiskra Harrachov4300:43:5815
7MB3233Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:44:0414
8MB4243Linhart MilošTepna Poříčí4400:45:4713
9MB4344Šklíba KarelMaratonstav Úpice5000:46:0812
10MB4546Pajkrt LadislavTepna Velké Poříčí4800:46:1811
11MB4748Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:46:2510
12MB5051Lapáček KarelSokol Lupenice4800:47:059
13MB5455Novák KarelUnion Praha4700:48:118
14MB5758Burda VladimírCHZ Litvínov4500:49:127
15MB6061Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:49:326
16MB6869Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:50:365
17MB7071Plecháček JiříKvěta Mělník4400:50:494
18MB7172Tučný JanVCHŽ Pardubice4700:50:493
19MB8182Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4900:54:072
Muži C (trať 10,2 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1516Řezáč IvoCHZ Litvínov4100:41:0710
2MC3637Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3800:44:599
3MC4647Moudrý JiříPraha4100:46:218
4MC5556Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:48:257
5MC5960Miles PetrTatran Hostinné3700:49:326
6MC6263Prokůpek StanislavSki Jilemnice4100:49:375
7MC6465Král JosefLoko Česká Třebová4000:50:304
8MC7475Smutný VladimírSokol Dolní Branná3200:50:513
9MC7677Nypl JaroslavSokol Stará Paka4100:50:582
10MC7879Bielčik JindřichLichkov4000:52:351
11MC8081Trakal JaroslavSokol Vesec3300:53:310
12MC8283Blank JiříLázně Bělohrad3900:54:130
13MC8586Kulda OldřichBaník Žacléř4000:55:060
14MC8788Blecha JiříSpartak Vrchlabí3700:55:540
Ženy A (trať 10,2 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5253Havlíčková DagmarAC Slovan Liberec7100:47:2910
2ZA6364Bouchalová IrenaLOKO Česká Třebová6700:50:079
3ZA7273Vyhnalíková JanaVS MFF Praha6600:50:498
4ZA7980Vaníčková MagdaSokol Výprachtice6500:52:567
5ZA8384Burdová DitaCHZ Litvínov7400:54:136
6ZA8687Martincová IvanaUniverzita Brno6300:55:545
7ZA9091Bornschein AnjaBad Kösen7901:10:13-
Ženy B (trať 10,2 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB7576Janečková ZdeňkaLoko Česká Třebová5500:50:5210
2ZB8485Novotná EvaLoko Česká Třebová4800:54:139
3ZB8889Horáková HedvikaSlovan Moravská Třebová4801:05:428
4ZB8990Javůrková VěraTatran Svoboda nad Úpou5001:06:557
Trať 10,2 km, 460 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Filingr ČeněkBohemians Praha6100:38:1730
2MA23Mišurec ZdeněkTJ Lomnice nad Popelkou5600:38:3129
3MA34Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:39:1028
4MA45Koucký RomanSKI Jilemnice6300:39:3427
5MA56Kopic VladimírTransporta Chrudim5700:39:4626
1MB67Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:39:5820
2MB78Vojáček PavelLOKO Trutnov5100:40:1819
6MA89Martinec JindřichBrno6100:40:2025
7MA910Rys JaromírMoravská Slávia Brno6400:40:2424
8MA1011Dvořák LiborDGP Praha5700:40:4923
9MA1112Krob PavelSKI klub Vysoké nad Jizerou7300:40:5822
10MA1213Valenta OndřejLoko Česká Třebová7300:41:0221
3MB1314Šmída OldřichTJ Studnice4800:41:0318
11MA1415Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6600:41:0520
1MC1516Řezáč IvoCHZ Litvínov4100:41:0710
12MA1617Mazač JaroslavSpartak Nové Město nad Metují6800:41:0819
13MA1718Čechal MilanLoko Česká Třebová5900:41:1418
14MA1819Gombita JosefTriklub Praha5800:41:2317
15MA1920Prokop LubomírTepna ČKD Hronov5700:41:2716
16MA2021Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:42:2915
17MA2122Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:42:4414
18MA2223Mraček JanLokomotiva Trutnov6600:43:1213
19MA2324Plíhal JanKRB Koberovy6700:43:2012
20MA2425Švec MilanSlovan Špindlerův Mlýn6300:43:2011
4MB2526Brzybohatý JosefSKI Jilemnice5000:43:3117
21MA2627Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:43:3410
22MA2728Dostálek PetrSokol Lukavice6700:43:369
5MB2829Kavan IvanLOKO Trutnov5000:43:4116
23MA2930Dufka RadimMaratonstav Úpice5300:43:518
24MA3031Novotný JiříMaratonstav Úpice5400:43:567
6MB3132Biemann GötzJiskra Harrachov4300:43:5815
7MB3233Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:44:0414
25MA3334Choc PetrAC Rumburk6400:44:136
26MA3435Nývlt MilanSKI Radvanice6100:44:255
27MA3536Bolehovský PavelKER TEAM7100:44:344
2MC3637Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3800:44:599
28MA3738Čipera RadekSKI Radvanice6400:45:033
29MA3839Vejnar JiříJiskra Kolora Benešov n. S.6700:45:062
30MA3940Krajč ZdeněkLOKO Trutnov5400:45:061
31MA4041Novák MiroslavKrakonošova strana Ponikla7400:45:260
32MA4142Krejcar DanielTJ Dvůr Králové7500:45:330
8MB4243Linhart MilošTepna Poříčí4400:45:4713
9MB4344Šklíba KarelMaratonstav Úpice5000:46:0812
33MA4445Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:46:080
10MB4546Pajkrt LadislavTepna Velké Poříčí4800:46:1811
3MC4647Moudrý JiříPraha4100:46:218
11MB4748Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:46:2510
34MA4849Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:46:290
35MA4950Kubeš RadekSemily7000:47:010
12MB5051Lapáček KarelSokol Lupenice4800:47:059
36MA5152Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:47:280
1ZA5253Havlíčková DagmarAC Slovan Liberec7100:47:2910
37MA5354Strouhal ZdeněkKRB Koberovy5900:48:090
13MB5455Novák KarelUnion Praha4700:48:118
4MC5556Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:48:257
38MA5657Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:48:560
14MB5758Burda VladimírCHZ Litvínov4500:49:127
39MA5859Bartoš JiříSKI klub Vysoké nad Jizerou5900:49:280
5MC5960Miles PetrTatran Hostinné3700:49:326
15MB6061Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:49:326
40MA6162Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:49:370
6MC6263Prokůpek StanislavSki Jilemnice4100:49:375
2ZA6364Bouchalová IrenaLOKO Česká Třebová6700:50:079
7MC6465Král JosefLoko Česká Třebová4000:50:304
41MA6566Skalský PetrTJ Seba Poniklá7600:50:320
42MA6667Klikorka TomášTJ Seba Poniklá7500:50:320
43MA6768Balada JiříTJ Seba Poniklá7500:50:320
16MB6869Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:50:365
44MA6970Vašíček RomanSKI Radvanice7400:50:440
17MB7071Plecháček JiříKvěta Mělník4400:50:494
18MB7172Tučný JanVCHŽ Pardubice4700:50:493
3ZA7273Vyhnalíková JanaVS MFF Praha6600:50:498
45MA7374Balcar LubošVŠZ Praha5800:50:500
8MC7475Smutný VladimírSokol Dolní Branná3200:50:513
1ZB7576Janečková ZdeňkaLoko Česká Třebová5500:50:5210
9MC7677Nypl JaroslavSokol Stará Paka4100:50:582
46MA7778Honzírek JiříUD Hamr5500:51:140
10MC7879Bielčik JindřichLichkov4000:52:351
4ZA7980Vaníčková MagdaSokol Výprachtice6500:52:567
11MC8081Trakal JaroslavSokol Vesec3300:53:310
19MB8182Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4900:54:072
12MC8283Blank JiříLázně Bělohrad3900:54:130
5ZA8384Burdová DitaCHZ Litvínov7400:54:136
2ZB8485Novotná EvaLoko Česká Třebová4800:54:139
13MC8586Kulda OldřichBaník Žacléř4000:55:060
6ZA8687Martincová IvanaUniverzita Brno6300:55:545
14MC8788Blecha JiříSpartak Vrchlabí3700:55:540
3ZB8889Horáková HedvikaSlovan Moravská Třebová4801:05:428
4ZB8990Javůrková VěraTatran Svoboda nad Úpou5001:06:557
7ZA9091Bornschein AnjaBad Kösen7901:10:13-
47MA9092Liebau WilfreidNaumburg5201:10:13-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód