Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Náchod - Dobrošov

6.7.1991, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Náchod - Dobrošov
  • datum konání: 6.7.1991
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
17.7.2016Náchod - Dobrošov84
12.7.2015Náchod - Dobrošov77
13.7.2014Náchod - Dobrošov81
14.7.2013Náchod - Dobrošov70
15.7.2012Náchod - Dobrošov77
17.7.2011Náchod - Dobrošov50
11.7.2010Náchod - Dobrošov82
12.7.2009Náchod - Dobrošov66
13.7.2008Náchod - Dobrošov86
15.7.2007Náchod - Dobrošov104
16.7.2006Náchod - Dobrošov90
17.7.2005Náchod - Dobrošov101
11.7.2004Náchod - Dobrošov90
13.7.2003Náchod - Dobrošov79
14.7.2002Náchod - Dobrošov112
15.7.2001Náchod - Dobrošov90
16.7.2000Náchod - Dobrošov100
18.7.1999Náchod - Dobrošov115
19.7.1998Náchod - Dobrošov98
20.7.1997Náchod - Dobrošov99
21.7.1996Náchod - Dobrošov97
16.7.1995Náchod - Dobrošov91
16.7.1994Náchod - Dobrošov69
10.7.1993Náchod - Dobrošov101
11.7.1992Náchod - Dobrošov80
8.7.1989Náchod - Dobrošov79
9.7.1988Náchod - Dobrošov89
11.7.1987Náchod - Dobrošov86
12.7.1986Náchod - Dobrošov122

Statistika závodu Náchod - Dobrošov

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 2565

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Marek František4124
Ulich Petr6823
Linhart Miloš4420
Pechek František5320
Tichý Pavel6320
Javůrek Jiří4820
Šmída Oldřich4817
Svatoš Otakar3416
Kučera Zdeněk5515
Libra Jiří3715
Metelka Josef4415
Tučný Jan4714
Jirásková Eva6414
Šimůnek Jan4914
Stránský Aleš6013
Šrutek Stanislav5813
Mach Václav5513
Čepelka Oldřich4813
Trejbal Karel5112
Kubr Václav5512
Balcar Luboš5812
Sedlák Jiří5812
Mazač Jaroslav6812
Hynek Petr6312
Doležal Luboš5412
Borůvka Jiří5612
Havlíček Zdeněk3511
Vimr Adolf4311
Kubrová Dagmar6311
Vacková Hana5611
Vacarda Vladimír5910
Pechková Jana8510
Vojáček Pavel5110
Kozel Karel5210
Jirka Jan8310
Vraštilová Miloslava5610
Losman Miroslav5110
Jarkovský Oldřich3410
Lanta Jiří4410
Šimůnek Jan829
Pešek Milan609
Zelený Luděk619
Buchar Jan339
Erber Jiří569
Švec Miroslav529
Dobšíček Pavel809
Tomšů Petr649
Škoda Kryštof419
Nečas Josef589
Bielčik Jindřich409

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 7,4 km, 302 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Borůvka JiříSpartak Nové Město nad Metují5600:24:5830
2MA23Raim LadislavSokol Hradec Králové6400:25:3329
3MA34Mišurec ZdeněkČoko Lomnice5600:25:4828
4MA45Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:26:1527
5MA56Koucký RomanSKI Jilemnice6300:26:3126
6MA67Svoboda MojmírSpartak Nové Město nad Metují6600:26:4225
7MA78Mazač JaroslavSpartak Nové Město nad Metují6800:26:4624
8MA99Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6600:26:5123
9MA1010Jarotek LukášSokol Hradec Králové6300:27:0122
10MA1211Libra TomášSpartak Nové Město nad Metují 00:27:2021
11MA1412Brandenburg JózefPoczta Polska Dopiewo5500:27:26-
12MA1513Rys JaromírMoravská Slávia Brno6400:27:3620
13MA1614Drahoňovský RomanTJ ZD Sedmihorky6700:27:3719
14MA1715Prokop LubomírTepna ČKD Hronov5700:27:3918
15MA1816Doležal LubošTJ Náchod5400:27:4317
16MA1917Metelka TomášSokol Studnice7200:27:5016
17MA2118Pinkava LubošSpartak Nové Město nad Metují6600:28:0015
18MA2219Hušek PavelTJ Hronov6000:28:0114
19MA2320Mraček JanLokomotiva Trutnov6600:28:1713
20MA2421Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:28:2312
21MA2522Krejcar DanielJiskra Dolní Brusnice7500:28:2711
22MA2623Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:28:3810
23MA2724Strelczak HenrykMaraton Nowa Ruda 00:28:39-
24MA2925Novotný JiříMaratonstav Úpice5400:28:479
25MA3126Dostálek PetrSokol Lukavice6700:28:558
26MA3327Choc PetrAC Rumburk6400:29:167
27MA3428Jirásek PavelSpartak Police nad Metují6200:29:286
28MA3529Novák MiroslavKrakonošova strana Ponikla7400:29:365
29MA3630Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:29:404
30MA3731Dufka RadimMaratonstav Úpice5300:29:563
31MA3932Palcowski M.Polsko 00:30:13-
32MA4433Pichrt M.TJ Náchod 00:30:462
33MA4534Prokop P.Jiskra Babí 00:30:541
34MA4635Kučera Z.SoČČerm 00:30:580
35MA4736Balcar P.SKP Union Praha 00:31:030
36MA4837Krob PavelSKI klub Vysoké nad Jizerou7300:31:080
37MA5138Metelka JosefSokol Studnice7500:31:160
38MA5239Balcar LubošVŠZ Praha5800:31:190
39MA5640Habr J.TK Náchod 00:32:450
40MA5741Brát M.Spartak Nové Město nad Metují 00:32:460
40MA5742Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:32:460
42MA6143Bartoš JiříSKI klub Vysoké nad Jizerou5900:33:080
43MA6444Koubek PavelŠk Náchod5200:34:210
Muži B (trať 7,4 km, 302 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB845Vojáček PavelLOKO Trutnov5100:26:4920
2MB1146Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:27:1819
3MB1347Šmída OldřichSokol Studnice4800:27:2418
4MB2048Metelka JosefSokol Studnice4400:27:5817
5MB2749Jíra JiříŽOS Liberec5100:28:3916
6MB3050Bažant JanAŠ Mladá Boleslav4800:28:5315
7MB3251Kavan IvanLOKO Trutnov5000:28:5914
8MB3852Linhart MilošTepna Velké Poříčí4400:30:0413
9MB4153Pajkrt LadislavTepna Velké Poříčí4800:30:2312
10MB4254Šklíba KarelMaratonstav Úpice5000:30:3011
11MB4355Berger JanJiskra Hronov4700:30:3710
12MB4956Lapáček KarelStart Vamberk4800:31:109
13MB5357Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:31:558
14MB5558Burda VladimírCHZ Litvínov4500:32:407
15MB6559Plecháček JiříKvěta Mělník4400:34:296
16MB6660Fejgl ZdeněkTiS VILHELM Frýdek Místek4200:34:565
17MB6861Cejzlar JiříMaratonstav Úpice4400:35:514
18MB6962Tučný JanVCHŽ Pardubice4700:36:083
Muži C (trať 7,4 km, 302 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC4064Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3800:30:1810
2MC5065Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:31:129
3MC5466Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3700:32:128
4MC5967Brych JiříLiga 100 Hradec Králové4000:32:527
5MC6268Miles PetrTatran Hostinné3700:34:066
6MC6369Bielčik JindřichLichkov4000:34:155
7MC7070Kolísko JosefTJ Náchod3800:36:504
8MC7263Blank JiříLázně Bělohrad3900:37:473
9MC7371Lanta JiříTJ Hronov3400:39:252
Ženy A (trať 7,4 km, 302 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6072Vyhnalíková JanaVS MFF Praha6600:32:5510
2ZA6773Jirásková RenataODDM Náchod6600:35:269
3ZA7174Židová IvanaODPM Náchod7200:37:268
4ZA7475Habrová KateřinaTK Náchod7500:40:457
5ZA7576Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:41:286
Ženy B (trať 7,4 km, 302 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB7677Nývltová B.TJ Náchod 00:42:4610
2ZB7778Javůrková VěraTatran Svoboda nad Úpou5000:44:049
3ZB7879Horáková HedvikaSlovan Moravská Třebová4800:45:228
Trať 7,4 km, 302 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Borůvka JiříSpartak Nové Město nad Metují5600:24:5830
2MA23Raim LadislavSokol Hradec Králové6400:25:3329
3MA34Mišurec ZdeněkČoko Lomnice5600:25:4828
4MA45Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:26:1527
5MA56Koucký RomanSKI Jilemnice6300:26:3126
6MA67Svoboda MojmírSpartak Nové Město nad Metují6600:26:4225
7MA78Mazač JaroslavSpartak Nové Město nad Metují6800:26:4624
1MB845Vojáček PavelLOKO Trutnov5100:26:4920
8MA99Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6600:26:5123
9MA1010Jarotek LukášSokol Hradec Králové6300:27:0122
2MB1146Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:27:1819
10MA1211Libra TomášSpartak Nové Město nad Metují 00:27:2021
3MB1347Šmída OldřichSokol Studnice4800:27:2418
11MA1412Brandenburg JózefPoczta Polska Dopiewo5500:27:26-
12MA1513Rys JaromírMoravská Slávia Brno6400:27:3620
13MA1614Drahoňovský RomanTJ ZD Sedmihorky6700:27:3719
14MA1715Prokop LubomírTepna ČKD Hronov5700:27:3918
15MA1816Doležal LubošTJ Náchod5400:27:4317
16MA1917Metelka TomášSokol Studnice7200:27:5016
4MB2048Metelka JosefSokol Studnice4400:27:5817
17MA2118Pinkava LubošSpartak Nové Město nad Metují6600:28:0015
18MA2219Hušek PavelTJ Hronov6000:28:0114
19MA2320Mraček JanLokomotiva Trutnov6600:28:1713
20MA2421Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:28:2312
21MA2522Krejcar DanielJiskra Dolní Brusnice7500:28:2711
22MA2623Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:28:3810
23MA2724Strelczak HenrykMaraton Nowa Ruda 00:28:39-
5MB2749Jíra JiříŽOS Liberec5100:28:3916
24MA2925Novotný JiříMaratonstav Úpice5400:28:479
6MB3050Bažant JanAŠ Mladá Boleslav4800:28:5315
25MA3126Dostálek PetrSokol Lukavice6700:28:558
7MB3251Kavan IvanLOKO Trutnov5000:28:5914
26MA3327Choc PetrAC Rumburk6400:29:167
27MA3428Jirásek PavelSpartak Police nad Metují6200:29:286
28MA3529Novák MiroslavKrakonošova strana Ponikla7400:29:365
29MA3630Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:29:404
30MA3731Dufka RadimMaratonstav Úpice5300:29:563
8MB3852Linhart MilošTepna Velké Poříčí4400:30:0413
31MA3932Palcowski M.Polsko 00:30:13-
1MC4064Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3800:30:1810
9MB4153Pajkrt LadislavTepna Velké Poříčí4800:30:2312
10MB4254Šklíba KarelMaratonstav Úpice5000:30:3011
11MB4355Berger JanJiskra Hronov4700:30:3710
32MA4433Pichrt M.TJ Náchod 00:30:462
33MA4534Prokop P.Jiskra Babí 00:30:541
34MA4635Kučera Z.SoČČerm 00:30:580
35MA4736Balcar P.SKP Union Praha 00:31:030
36MA4837Krob PavelSKI klub Vysoké nad Jizerou7300:31:080
12MB4956Lapáček KarelStart Vamberk4800:31:109
2MC5065Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:31:129
37MA5138Metelka JosefSokol Studnice7500:31:160
38MA5239Balcar LubošVŠZ Praha5800:31:190
13MB5357Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:31:558
3MC5466Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3700:32:128
14MB5558Burda VladimírCHZ Litvínov4500:32:407
39MA5640Habr J.TK Náchod 00:32:450
40MA5741Brát M.Spartak Nové Město nad Metují 00:32:460
40MA5742Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:32:460
4MC5967Brych JiříLiga 100 Hradec Králové4000:32:527
1ZA6072Vyhnalíková JanaVS MFF Praha6600:32:5510
42MA6143Bartoš JiříSKI klub Vysoké nad Jizerou5900:33:080
5MC6268Miles PetrTatran Hostinné3700:34:066
6MC6369Bielčik JindřichLichkov4000:34:155
43MA6444Koubek PavelŠk Náchod5200:34:210
15MB6559Plecháček JiříKvěta Mělník4400:34:296
16MB6660Fejgl ZdeněkTiS VILHELM Frýdek Místek4200:34:565
2ZA6773Jirásková RenataODDM Náchod6600:35:269
17MB6861Cejzlar JiříMaratonstav Úpice4400:35:514
18MB6962Tučný JanVCHŽ Pardubice4700:36:083
7MC7070Kolísko JosefTJ Náchod3800:36:504
3ZA7174Židová IvanaODPM Náchod7200:37:268
8MC7263Blank JiříLázně Bělohrad3900:37:473
9MC7371Lanta JiříTJ Hronov3400:39:252
4ZA7475Habrová KateřinaTK Náchod7500:40:457
5ZA7576Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:41:286
1ZB7677Nývltová B.TJ Náchod 00:42:4610
2ZB7778Javůrková VěraTatran Svoboda nad Úpou5000:44:049
3ZB7879Horáková HedvikaSlovan Moravská Třebová4800:45:228

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód