Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kleť

25.4.1998, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kleť
  • datum konání: 25.4.1998
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10,8 km, 542 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ77Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:43:5660
2MJ99Šír DanielSpartak Rokytnice n. J. - Nike team7900:44:1157
3MJ1717Pala ZdeněkKRB Koberovy - Jouda team7900:46:2354
4MJ2222Novák TomášKRB Koberovy - Jouda team8000:47:2251
5MJ2525Bohdal JanTK Český Krumlov7900:47:3348
6MJ3232Vávra JanJIP Větřní8000:48:5945
7MJ3939Dvořák FilipTC Dvořák České Budějovice8000:50:3642
8MJ4747Kalafut RobertAC Český Krumlov8200:52:0239
9MJ5757Pecháček ŠtěpánSpartak Sezimovo Ústí8000:54:0936
10MJ6161Joch HynekTK Český Krumlov8100:56:0233
11MJ6262Vávra JiříVětřní8200:56:1730
12MJ6868Vopat JanAC Český Krumlov8100:57:5827
13MJ8080Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8201:01:2924
Muži A (trať 10,8 km, 542 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:41:3290
2MA22Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:42:0987
3MA33Filingr ČeněkAK Remontas Kadaň6100:42:3884
4MA44Vaněk PetrRT Praha6100:43:0281
5MA55Orálek DanielMoravská Slávia Brno7000:43:4278
6MA66Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují - Nike team6800:43:5175
7MA88Stejskal LadislavJIP Větřní7700:44:0672
8MA1010Pokorný ZdeněkDTJ Valašské Meziříčí7500:44:3069
9MA1212Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:4066
10MA1313Kučera RadekPísek6700:44:5563
11MA1616Soukup JaroslavTC Dvořák České Budějovice7400:46:2060
12MA1818Palko AlešRosice u Brna7100:46:3457
13MA1919Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:46:4054
14MA2323Rys JaromírSKP Holešov6400:47:2951
15MA2424Sladký RomanVSŽ Praha7200:47:3148
16MA3333Vošmikl LukášTT Příbram7600:49:2245
17MA3434Rapčan LukášBystřice pod Hostýnem7800:49:4942
18MA3535Šír VáclavRokytnice nad Jizerou7800:49:5839
19MA3636Brokeš MartinCTC Fort Ústí nad Orlicí7100:50:0036
20MA3737Jirčík MiroslavISCAREX Česká Třebová7600:50:1133
21MA3838Laštovka FrantišekAC Český Krumlov6600:50:1630
22MA4141Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:50:5227
23MA4344Cílek MiroslavKTP Tábor6500:51:3624
23MA4343Mrva PavelČeská Kamenice6000:51:3624
25MA4545Fuhrer MiroslavSKP České Budějovice6400:51:5118
26MA4646Tomka MartinTT Kaplice6800:51:5515
27MA5252Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6100:53:0212
28MA5555Kukrál MiroslavČeské Budějovice5900:53:369
29MA6565Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:57:256
30MA6970Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:58:003
31MA7474Novák JaroslavSport Mokré6401:00:040
Muži B (trať 10,8 km, 542 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1111Kolínek FrantišekLokomotiva Břeclav - Nike team5600:44:3560
2MB1414Pechek FrantišekMaratonstav Úpice - Nike team5300:45:2457
3MB1515Vopat JanAC Český Krumlov5400:45:3554
4MB2020Bouška MiloslavSokol Přínostice5800:46:4951
5MB2121Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:47:0948
6MB2626Novák ZdeněkKRB Koberovy - Jouda team5400:47:4645
7MB2727Pechek VladimírNová Včelnice5700:47:5542
8MB2828Jašarov ZdeněkPolicie České Budějovice5700:48:0639
9MB2929Racek BohuslavKIN České Budějovice5800:48:3436
10MB3030Gregor AntonínKOPP Kaplice5200:48:4633
11MB4848Pecháček ŠtěpánSpartak Sezimovo Ústí5300:52:1030
12MB4949Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:52:1227
13MB5353Náprstek JiříJilemnice4900:53:1024
14MB5656Kahoun JiříSK Nemanice5200:53:5121
15MB6464Růžička JiříCyklo Velešín5400:56:5618
16MB6666Podpěra ZdeněkSokol Kžemže5300:57:2815
17MB6767Růžička KarelCyklo Velešín5200:57:5412
18MB6969Martínek VladimírSKP Holešov5600:58:009
19MB7272Mocker FrantišekASK Děčín5800:58:296
20MB8686Molhanc KarelNýrsko5001:03:283
21MB9090Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:15:080
Muži C (trať 10,8 km, 542 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3131Marek FrantišekVakkos Týn nad Vltavou4400:48:5660
2MC4040Vodička JanMK Radslavice4500:50:4657
3MC4242Šír VáclavRokytnice nad Jizerou4800:51:2954
4MC5151Leszkow PetrMK Hlinsko4400:52:4651
5MC5858Biemann GötzHarrachov4300:54:3148
6MC5959Mikšovský ZdeněkVčelná4500:54:5545
7MC6363Klíma VáclavKamenný Újezd4500:56:3842
8MC7171Lipert MiroslavVS Tábor4800:58:0839
9MC7777Palkovič VladislavVětřní3901:00:3636
10MC7979Málek ZdeněkAVC Praha4301:01:2633
11MC8181Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:01:4530
12MC8282Novotný JiříBiatlon Letohrad4501:01:5627
13MC8787Svoboda JaroslavVodní stavby Tábor4801:04:5024
Muži D (trať 10,8 km, 542 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5454Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:53:2530
2MD6060Zálešák FrantišekStava Havířov3700:55:5427
3MD7676Miles PetrHostinné3701:00:2724
4MD8888Reitinger LadislavSezimovo Ústí3701:05:4021
Juniorky (trať 10,8 km, 542 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 10,8 km, 542 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5050Hanáková MiroslavaACP Brno - Nike Team6600:52:2130
2ZA7575Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8401:00:1027
3ZA8484Soukupová AlenaPoniklá8201:03:0824
4ZA8989Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:05:4821
Ženy B (trať 10,8 km, 542 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB7373Soukup VladislavSokol Poniklá5800:58:5430
2ZB7878Novotná EvaLetohrad4801:00:4627
3ZB8383Pštrossová MarieAVC Praha5901:02:1624
4ZB8585Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:03:1821
Trať 10,8 km, 542 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:41:3290
2MA22Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:42:0987
3MA33Filingr ČeněkAK Remontas Kadaň6100:42:3884
4MA44Vaněk PetrRT Praha6100:43:0281
5MA55Orálek DanielMoravská Slávia Brno7000:43:4278
6MA66Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují - Nike team6800:43:5175
1MJ77Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:43:5660
7MA88Stejskal LadislavJIP Větřní7700:44:0672
2MJ99Šír DanielSpartak Rokytnice n. J. - Nike team7900:44:1157
8MA1010Pokorný ZdeněkDTJ Valašské Meziříčí7500:44:3069
1MB1111Kolínek FrantišekLokomotiva Břeclav - Nike team5600:44:3560
9MA1212Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:4066
10MA1313Kučera RadekPísek6700:44:5563
2MB1414Pechek FrantišekMaratonstav Úpice - Nike team5300:45:2457
3MB1515Vopat JanAC Český Krumlov5400:45:3554
11MA1616Soukup JaroslavTC Dvořák České Budějovice7400:46:2060
3MJ1717Pala ZdeněkKRB Koberovy - Jouda team7900:46:2354
12MA1818Palko AlešRosice u Brna7100:46:3457
13MA1919Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:46:4054
4MB2020Bouška MiloslavSokol Přínostice5800:46:4951
5MB2121Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:47:0948
4MJ2222Novák TomášKRB Koberovy - Jouda team8000:47:2251
14MA2323Rys JaromírSKP Holešov6400:47:2951
15MA2424Sladký RomanVSŽ Praha7200:47:3148
5MJ2525Bohdal JanTK Český Krumlov7900:47:3348
6MB2626Novák ZdeněkKRB Koberovy - Jouda team5400:47:4645
7MB2727Pechek VladimírNová Včelnice5700:47:5542
8MB2828Jašarov ZdeněkPolicie České Budějovice5700:48:0639
9MB2929Racek BohuslavKIN České Budějovice5800:48:3436
10MB3030Gregor AntonínKOPP Kaplice5200:48:4633
1MC3131Marek FrantišekVakkos Týn nad Vltavou4400:48:5660
6MJ3232Vávra JanJIP Větřní8000:48:5945
16MA3333Vošmikl LukášTT Příbram7600:49:2245
17MA3434Rapčan LukášBystřice pod Hostýnem7800:49:4942
18MA3535Šír VáclavRokytnice nad Jizerou7800:49:5839
19MA3636Brokeš MartinCTC Fort Ústí nad Orlicí7100:50:0036
20MA3737Jirčík MiroslavISCAREX Česká Třebová7600:50:1133
21MA3838Laštovka FrantišekAC Český Krumlov6600:50:1630
7MJ3939Dvořák FilipTC Dvořák České Budějovice8000:50:3642
2MC4040Vodička JanMK Radslavice4500:50:4657
22MA4141Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:50:5227
3MC4242Šír VáclavRokytnice nad Jizerou4800:51:2954
23MA4343Mrva PavelČeská Kamenice6000:51:3624
23MA4344Cílek MiroslavKTP Tábor6500:51:3624
25MA4545Fuhrer MiroslavSKP České Budějovice6400:51:5118
26MA4646Tomka MartinTT Kaplice6800:51:5515
8MJ4747Kalafut RobertAC Český Krumlov8200:52:0239
11MB4848Pecháček ŠtěpánSpartak Sezimovo Ústí5300:52:1030
12MB4949Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:52:1227
1ZA5050Hanáková MiroslavaACP Brno - Nike Team6600:52:2130
4MC5151Leszkow PetrMK Hlinsko4400:52:4651
27MA5252Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6100:53:0212
13MB5353Náprstek JiříJilemnice4900:53:1024
1MD5454Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:53:2530
28MA5555Kukrál MiroslavČeské Budějovice5900:53:369
14MB5656Kahoun JiříSK Nemanice5200:53:5121
9MJ5757Pecháček ŠtěpánSpartak Sezimovo Ústí8000:54:0936
5MC5858Biemann GötzHarrachov4300:54:3148
6MC5959Mikšovský ZdeněkVčelná4500:54:5545
2MD6060Zálešák FrantišekStava Havířov3700:55:5427
10MJ6161Joch HynekTK Český Krumlov8100:56:0233
11MJ6262Vávra JiříVětřní8200:56:1730
7MC6363Klíma VáclavKamenný Újezd4500:56:3842
15MB6464Růžička JiříCyklo Velešín5400:56:5618
29MA6565Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:57:256
16MB6666Podpěra ZdeněkSokol Kžemže5300:57:2815
17MB6767Růžička KarelCyklo Velešín5200:57:5412
12MJ6868Vopat JanAC Český Krumlov8100:57:5827
30MA6970Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:58:003
18MB6969Martínek VladimírSKP Holešov5600:58:009
8MC7171Lipert MiroslavVS Tábor4800:58:0839
19MB7272Mocker FrantišekASK Děčín5800:58:296
1ZB7373Soukup VladislavSokol Poniklá5800:58:5430
31MA7474Novák JaroslavSport Mokré6401:00:040
2ZA7575Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8401:00:1027
3MD7676Miles PetrHostinné3701:00:2724
9MC7777Palkovič VladislavVětřní3901:00:3636
2ZB7878Novotná EvaLetohrad4801:00:4627
10MC7979Málek ZdeněkAVC Praha4301:01:2633
13MJ8080Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8201:01:2924
11MC8181Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:01:4530
12MC8282Novotný JiříBiatlon Letohrad4501:01:5627
3ZB8383Pštrossová MarieAVC Praha5901:02:1624
3ZA8484Soukupová AlenaPoniklá8201:03:0824
4ZB8585Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:03:1821
20MB8686Molhanc KarelNýrsko5001:03:283
13MC8787Svoboda JaroslavVodní stavby Tábor4801:04:5024
4MD8888Reitinger LadislavSezimovo Ústí3701:05:4021
4ZA8989Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:05:4821
21MB9090Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:15:080

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód