Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Praděd

10.10.1998, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Praděd
  • datum konání: 10.10.1998
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Liga 100 Olomouc

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
8.10.2016Běh na Praděd - ZRUŠENO!!!-
10.10.2015Běh na Praděd136
11.10.2014Běh na Praděd188
12.10.2013Běh na Praděd199
6.10.2012Běh na Praděd157
8.10.2011Běh na Praděd156
9.10.2010Běh na Praděd188
10.10.2009Běh na Praděd184
11.10.2008Běh na Praděd180
12.10.2002Běh na Praděd151
13.10.2001Běh na Praděd171
14.10.2000Běh na Praděd144
21.9.1997Hvězda - Praděd89
22.9.1996Hvězda - Praděd - MČR veteránů73

Statistika závodu Běh na Praděd

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 2016

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Barbořák Bohuš5914
Špacír Ladislav5513
Soviš Ivan4613
Vodička Jan4512
Šimůnek Jan8211
Pechek František5311
Stuchlík Karel3710
Stránský Aleš609
Merta Jaroslav359
Strouhal Tomáš749
Urbiš Vilém548
Němeček Radim818
Stuchlík Karel618
Stržínek Karel648
Vraštilová Miloslava568
Talaš Jaromír548
Fritscher Adam758
Keprtová Miloslava488
Krupička Miroslav538
Novotný Viktor828
Tempír František498
Král Jindřich738
Vojkůvka Zdeněk618
Horák Ondřej758
Živělová Vladimíra618
Groš Štefan617
Dvořák Miroslav737
Šíma Josef537
Večeřa Roman807
Dvořák Pavel827
Holub Pavel737
Kňáva Martin707
Kovář Daniel807
Komárek Bedřich537
Bronec Jaromír677
Mazač Jaroslav687
Němeček Jiří567
Soviš Ivo716
Švidernoch Milan586
Hudeček Petr826
Žák Jiří716
Rapčan Lukáš786
Kolínek František566
Wagner Petr836
Pechková Jana856
Šír Václav486
Křenek Aleš856
Krejsa Václav526
Škapa Marek716
Sekanina Svatopluk786

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ9142Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:41:2460
2MJ17144Pala ZdeněkKRB Koberovy7900:43:2757
3MJ20141Sedláček VladimírSKI Kasper Trutnov8000:43:4854
4MJ22140Havelka JanMaratonstav Úpice7900:44:2351
5MJ516Višňa LukášTJ Sokol Stará Ves7900:48:3148
6MJ76136Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:52:5845
7MJ83143Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:53:5842
8MJ112139Groš VojtěchBoty Kiša Frenštát p. R.8501:02:3639
9MJ114138Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.8401:02:5936
10MJ115137Petřík RichardTJ Prusinovice8401:04:1833
Muži A (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA15Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:37:5390
2MA224Stanka PetrLIAZ Jablonec6900:38:5387
3MA331Poduška JosefAC Kladno6200:38:5984
4MA426Vaněk PetrRT Praha6100:39:5181
5MA530Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:0478
6MA823Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:40:5575
7MA1014Mazač JaroslavSK Nové Město n. M.6800:41:4672
8MA1413Pokorný ZdeněkSK Hranice7500:42:2569
9MA1535Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:43:1066
10MA198Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:43:4563
11MA2352Rys JaromírSKP Holešov6400:44:5460
12MA2428Kňáva MartinVTT Olomouc7000:45:0257
13MA2521Kika Roman 6700:45:0654
14MA2629Kokeš VlastimilHS Jeseníky6500:45:2151
15MA302Strouhal TomášVŠB Ostrava7400:46:0448
16MA3225Jirčík MiroslavISCAREX Česká Třebová7600:46:3045
17MA3311Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6100:46:3242
18MA3418Křížek KvětoslavTJ Sigma Lutín6900:46:4239
19MA3512Vodička JanŠela Sport7800:46:5136
20MA414Graclík TomášVSK VŠB - TU Ostrava7700:47:3433
21MA427Glogar JaroslavVŠB Ostrava7700:47:5830
22MA4510Kudelnjak TomášBVÚ Ostrava6100:48:1227
23MA4922Kalandra StanislavTJ Svitavy6000:48:2224
24MA5719Jílek RomanOlomouc - Holice7200:50:1921
25MA6527Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:51:3618
26MA689Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:51:4715
27MA743Fiala PavelSK HUSKY Nové Město n. M.5900:52:4412
28MA8033Gatial MilanJTM - GA Šternberk6500:53:219
29MA8234Michalčík KarelBK Kravaře5900:53:556
30MA8917Zabloudil PetrŠternberk6200:54:363
31MA9332Hrouza MichalBK Krnov7800:55:510
32MA9516Mašek RomanNovis Praha6100:55:590
33MA9815Zimola MichalNovis Praha6100:57:280
34MA11320Tomášek JaroslavOlomouc7001:02:380
-MA-36Šidlík LuděkTJ Slovan Špindlerův Mlýn59DNF-
Muži B (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB654Kolínek FrantišekLokomotiva Břeclav5600:40:2460
2MB753Mach FrantišekSKI Preciosa Janblonec n. N.5000:40:3057
3MB1049Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:41:4654
4MB1244Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:42:1351
5MB1641Bouška MiloslavTJ Sokol Přínostice5800:43:2348
6MB1855Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:43:4245
7MB2146Němec OndřejAK Kroměříž5700:44:2042
8MB2766Václavek TomášSKI - OB Šternberk5800:45:2739
9MB3156Kubr VáclavKRB Chrudim5500:46:1936
10MB3745Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:46:5933
11MB3857Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:47:0930
12MB4060Tomanec PetrTJ Svitavy5600:47:2227
13MB4413Vozňák JosefTJ Liga 100 Olomouc5300:48:1024
14MB4748Obručník JanTJ Liga 100 Olomouc5400:48:1521
15MB4869Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:48:1618
16MB5061Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:48:3015
17MB5258Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:48:5312
18MB5450Kavan IvanPivovar Krakonoš Trutnov5000:49:569
19MB5968Honěk MiloušSK Jiří TEAM Ostrava5800:50:466
20MB6170Rinka ErichBK Kravaře5400:50:583
21MB6963Flídr JanPA Kralupy nad Vltavou5700:52:010
22MB7164Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:52:120
23MB7265Krejsa VáclavBering Praha5200:52:160
24MB7359Sigmund OldřichHS Jeseníky5100:52:410
25MB7742Wiesner JiříSKI Police nad Metují5600:53:060
26MB7871Škoda MiroslavNáchod5700:53:130
27MB8567Popelka Pavel5700:54:080
28MB8643Kolář LeopoldSG Vrbno pod Pradědem5400:54:120
29MB9172Koubek PavelNáchod5200:54:580
30MB10351Šklíba KarelMaratonstav Úpice5000:58:290
31MB10962Němeček JiříTJ Liga 100 Olomouc5601:01:170
Muži C (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1383Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:42:2160
2MC2889Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:45:3657
3MC2986Biemann GötzSKI Harrachov4300:45:5254
4MC3685Vodička JanM. K. Radslavice4500:46:5551
5MC3987Absolon FrantišekTJ Liga 100 Olomouc4800:47:1448
6MC5681Zetek JiříAC Valašské Meziříčí4600:50:0945
7MC6094Majer ZdeněkLiga 100 Olomouc4600:50:5642
8MC6482Ollé LudvíkOS KOVO Škoda Mladá Boleslav3900:51:2739
9MC6695Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:51:4436
10MC7988Valachovics JiříTJ Liga 100 Olomouc4800:53:2033
11MC9284Procházka VáclavMaruš Team Ostrava4500:55:4830
12MC10092Soviš IvanHS Skřítek4600:57:4127
13MC10296Dobrý JaroslavTJ Liga 100 Olomouc3900:57:5924
14MC11193Zedník BřetislavSKI Stará Ves4801:02:2421
-MC-90PalečekLitomyšl40DNF-
Muži D (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD55106Herlich KurtTJ Liga 100 Prostějov3400:50:0730
2MD58110Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:50:2527
3MD62107Buchar JanOpel Vrchlabí3300:51:0024
4MD63113Havran MiroslavProfistav Litomyšl3700:51:1321
5MD70108Kousal OldřichSK Přerov3800:52:0718
6MD81114Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:53:4715
7MD104111Ondrák BohumírSK Nové Město na Moravě3600:58:5112
8MD107115Stuchlík KarelBK Kravaře3700:59:279
9MD116112Tesař StanislavTJ Sokol Šternberk3401:04:416
10MD117109Cupánek JosefSK Přerov2601:04:423
Juniorky (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ43156Navrátilová LucieSKI Kasper Trutnov - Nike Team8000:48:0930
2ŽJ53152Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:49:3027
3ŽJ84155Zabloudilová LenkaSK Junior Brno8200:54:0224
4ŽJ86154Palánová LenkaSKI Harrachov8300:54:1221
5ŽJ95151Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:55:5918
6ŽJ101157Soukupová AlenaSokol Poniklec8200:57:5415
Ženy A (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA46118Tůmová EvaMaratonstav Úpice6900:48:1330
2ZA66116Srubjanová JanaSlavoj Bruntál7400:51:4427
3ZA90153Lazarovová JanaSKP Holešov8100:54:5624
4ZA93117Wiesnerová LenkaSKI Police nad Metují6900:55:5121
5ZA98119Polachová LenkaTJ LIGA 100 Olomouc6900:57:2818
6ZA105120Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:58:5415
7ZA108121Popovová MartinaPraha7400:59:3812
Ženy B (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB75126Kubrová DagmarKRB Chrudim6300:52:5030
2ZB88130Živělová VladimíraTJ Nové Sady Olomouc6100:54:2827
3ZB97131Pštrossová MarieAVC Praha5900:56:0424
4ZB106129Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:59:0521
5ZB110128Tomancová HanaSvitavy6301:02:0218
6ZB118127Rychlá Olga 5501:13:5215
Trať 9,6 km, 660 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA15Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:37:5390
2MA224Stanka PetrLIAZ Jablonec6900:38:5387
3MA331Poduška JosefAC Kladno6200:38:5984
4MA426Vaněk PetrRT Praha6100:39:5181
5MA530Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:0478
1MB654Kolínek FrantišekLokomotiva Břeclav5600:40:2460
2MB753Mach FrantišekSKI Preciosa Janblonec n. N.5000:40:3057
6MA823Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:40:5575
1MJ9142Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:41:2460
7MA1014Mazač JaroslavSK Nové Město n. M.6800:41:4672
3MB1049Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:41:4654
4MB1244Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:42:1351
1MC1383Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:42:2160
8MA1413Pokorný ZdeněkSK Hranice7500:42:2569
9MA1535Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:43:1066
5MB1641Bouška MiloslavTJ Sokol Přínostice5800:43:2348
2MJ17144Pala ZdeněkKRB Koberovy7900:43:2757
6MB1855Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:43:4245
10MA198Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:43:4563
3MJ20141Sedláček VladimírSKI Kasper Trutnov8000:43:4854
7MB2146Němec OndřejAK Kroměříž5700:44:2042
4MJ22140Havelka JanMaratonstav Úpice7900:44:2351
11MA2352Rys JaromírSKP Holešov6400:44:5460
12MA2428Kňáva MartinVTT Olomouc7000:45:0257
13MA2521Kika Roman 6700:45:0654
14MA2629Kokeš VlastimilHS Jeseníky6500:45:2151
8MB2766Václavek TomášSKI - OB Šternberk5800:45:2739
2MC2889Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:45:3657
3MC2986Biemann GötzSKI Harrachov4300:45:5254
15MA302Strouhal TomášVŠB Ostrava7400:46:0448
9MB3156Kubr VáclavKRB Chrudim5500:46:1936
16MA3225Jirčík MiroslavISCAREX Česká Třebová7600:46:3045
17MA3311Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6100:46:3242
18MA3418Křížek KvětoslavTJ Sigma Lutín6900:46:4239
19MA3512Vodička JanŠela Sport7800:46:5136
4MC3685Vodička JanM. K. Radslavice4500:46:5551
10MB3745Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:46:5933
11MB3857Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:47:0930
5MC3987Absolon FrantišekTJ Liga 100 Olomouc4800:47:1448
12MB4060Tomanec PetrTJ Svitavy5600:47:2227
20MA414Graclík TomášVSK VŠB - TU Ostrava7700:47:3433
21MA427Glogar JaroslavVŠB Ostrava7700:47:5830
1ŽJ43156Navrátilová LucieSKI Kasper Trutnov - Nike Team8000:48:0930
13MB4413Vozňák JosefTJ Liga 100 Olomouc5300:48:1024
22MA4510Kudelnjak TomášBVÚ Ostrava6100:48:1227
1ZA46118Tůmová EvaMaratonstav Úpice6900:48:1330
14MB4748Obručník JanTJ Liga 100 Olomouc5400:48:1521
15MB4869Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:48:1618
23MA4922Kalandra StanislavTJ Svitavy6000:48:2224
16MB5061Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:48:3015
5MJ516Višňa LukášTJ Sokol Stará Ves7900:48:3148
17MB5258Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:48:5312
2ŽJ53152Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:49:3027
18MB5450Kavan IvanPivovar Krakonoš Trutnov5000:49:569
1MD55106Herlich KurtTJ Liga 100 Prostějov3400:50:0730
6MC5681Zetek JiříAC Valašské Meziříčí4600:50:0945
24MA5719Jílek RomanOlomouc - Holice7200:50:1921
2MD58110Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:50:2527
19MB5968Honěk MiloušSK Jiří TEAM Ostrava5800:50:466
7MC6094Majer ZdeněkLiga 100 Olomouc4600:50:5642
20MB6170Rinka ErichBK Kravaře5400:50:583
3MD62107Buchar JanOpel Vrchlabí3300:51:0024
4MD63113Havran MiroslavProfistav Litomyšl3700:51:1321
8MC6482Ollé LudvíkOS KOVO Škoda Mladá Boleslav3900:51:2739
25MA6527Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:51:3618
9MC6695Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:51:4436
2ZA66116Srubjanová JanaSlavoj Bruntál7400:51:4427
26MA689Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:51:4715
21MB6963Flídr JanPA Kralupy nad Vltavou5700:52:010
5MD70108Kousal OldřichSK Přerov3800:52:0718
22MB7164Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:52:120
23MB7265Krejsa VáclavBering Praha5200:52:160
24MB7359Sigmund OldřichHS Jeseníky5100:52:410
27MA743Fiala PavelSK HUSKY Nové Město n. M.5900:52:4412
1ZB75126Kubrová DagmarKRB Chrudim6300:52:5030
6MJ76136Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:52:5845
25MB7742Wiesner JiříSKI Police nad Metují5600:53:060
26MB7871Škoda MiroslavNáchod5700:53:130
10MC7988Valachovics JiříTJ Liga 100 Olomouc4800:53:2033
28MA8033Gatial MilanJTM - GA Šternberk6500:53:219
6MD81114Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:53:4715
29MA8234Michalčík KarelBK Kravaře5900:53:556
7MJ83143Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:53:5842
3ŽJ84155Zabloudilová LenkaSK Junior Brno8200:54:0224
27MB8567Popelka Pavel5700:54:080
28MB8643Kolář LeopoldSG Vrbno pod Pradědem5400:54:120
4ŽJ86154Palánová LenkaSKI Harrachov8300:54:1221
2ZB88130Živělová VladimíraTJ Nové Sady Olomouc6100:54:2827
30MA8917Zabloudil PetrŠternberk6200:54:363
3ZA90153Lazarovová JanaSKP Holešov8100:54:5624
29MB9172Koubek PavelNáchod5200:54:580
11MC9284Procházka VáclavMaruš Team Ostrava4500:55:4830
31MA9332Hrouza MichalBK Krnov7800:55:510
4ZA93117Wiesnerová LenkaSKI Police nad Metují6900:55:5121
32MA9516Mašek RomanNovis Praha6100:55:590
5ŽJ95151Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:55:5918
3ZB97131Pštrossová MarieAVC Praha5900:56:0424
5ZA98119Polachová LenkaTJ LIGA 100 Olomouc6900:57:2818
33MA9815Zimola MichalNovis Praha6100:57:280
12MC10092Soviš IvanHS Skřítek4600:57:4127
6ŽJ101157Soukupová AlenaSokol Poniklec8200:57:5415
13MC10296Dobrý JaroslavTJ Liga 100 Olomouc3900:57:5924
30MB10351Šklíba KarelMaratonstav Úpice5000:58:290
7MD104111Ondrák BohumírSK Nové Město na Moravě3600:58:5112
6ZA105120Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:58:5415
4ZB106129Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:59:0521
8MD107115Stuchlík KarelBK Kravaře3700:59:279
7ZA108121Popovová MartinaPraha7400:59:3812
31MB10962Němeček JiříTJ Liga 100 Olomouc5601:01:170
5ZB110128Tomancová HanaSvitavy6301:02:0218
14MC11193Zedník BřetislavSKI Stará Ves4801:02:2421
8MJ112139Groš VojtěchBoty Kiša Frenštát p. R.8501:02:3639
34MA11320Tomášek JaroslavOlomouc7001:02:380
9MJ114138Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.8401:02:5936
10MJ115137Petřík RichardTJ Prusinovice8401:04:1833
9MD116112Tesař StanislavTJ Sokol Šternberk3401:04:416
10MD117109Cupánek JosefSK Přerov2601:04:423
6ZB118127Rychlá Olga 5501:13:5215

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód