Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Loukov

2.8.1998, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Loukov
  • datum konání: 2.8.1998
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13,4 km, 525 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ45Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:55:0740
2MJ1011Smola MichalSKOB Zlín8100:58:1038
3MJ1213Pala ZdeněkKRB Koberovy7900:58:2136
4MJ3435Slováček TomášSKOB Zlín8001:04:3634
5MJ7071Petřík RichardPrusinovice8401:21:1130
6MJ8283Groš VojtěchFrenštát p. R.8501:31:1328
Muži A (trať 13,4 km, 525 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:49:5860
2MA23Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:53:2758
3MA34Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:53:4356
4MA67Pokorný ZdeněkSK Hranice7500:56:2154
5MA1314Smetana JosefPSK ATEX Klatovy6900:58:2752
6MA1516Tomíček JosefSKI Club Vysoké nad Jizerou5900:58:4850
7MA1819Bitala VáclavBiatlon Rožnov pod Radhoštěm7700:59:3048
8MA2122Brokeš MartinCTC Fort Ústí nad Orlicí7101:01:0246
9MA2223Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6101:01:1244
10MA2324Hluchník RudolfTODAR Dobešov6201:01:1842
11MA2627Sehnal TomášSTS Chvojkovice Brod7301:03:1740
12MA2829Tomečka LiborSK Hranice6201:03:3438
13MA3536Glogar JaroslavVSK VŠB TU Ostrava7701:05:1636
14MA3738Janáček VladimírSK Dostane napráskáno7301:05:2834
15MA4142Dufek JaroslavBystřice pod Hostýnem7601:06:1932
16MA4748Novák KarelOrelská Jednota B.p.H.6201:08:0330
17MA4950Uřičář VojtěchBK Zlín5901:08:4028
18MA5354Florec TomášLoukov7901:10:3432
19MA6162Isakidis PetrOlomouc6701:13:4626
20MA6364Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:14:3724
21MA6566Rončák JanAK Milo Olomouc6701:15:3222
22MA7172Indra TomášSK Dostane napráskáno7301:21:4020
23MA7677Both Petr-7001:24:3418
24MA7778Ondra VladimírLiga 100 Praha6801:25:0716
25MA8182Bambušek Petr-7201:31:0614
26MA8485Hradílek JaroslavSK Dostane napráskáno7701:34:5212
26MA8486Slaný MichalSK Dostane napráskáno7601:34:5212
Muži B (trať 13,4 km, 525 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB56Kolínek FrantišekLokomotiva Břeclav5600:55:5240
2MB78Gombita JosefAK Remontas Kadaň5800:56:4738
3MB89Krejčí VojtěchSlavoj Slavkov5400:57:2136
4MB910Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:58:0134
5MB1112Kubr VáclavKRB Chrudim5500:58:1232
6MB1415Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:58:3930
7MB1718Kolařík AloisMK Kopřivnice5500:59:2228
8MB2021Bouška MiloslavSokol Přínostice5801:00:4626
9MB2425Pojezdný DaliborSvit Zlín5501:01:4824
10MB2526Přívětivý MiroslavMK Kopřivnice5301:02:3322
11MB3132Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:04:1820
12MB3233Vozňák JosefLiga 100 Olomouc5301:04:2418
13MB3334Potůček JiříVelké Přítočno5301:04:2516
14MB3637Hutař ZdeněkŠternberk5601:05:2214
15MB4041Náprstek JiříJilemnice4901:06:1712
16MB4849Wiesner JiříSKI Police nad Metují5601:08:2410
17MB5455Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:10:368
18MB5556Prokop JiříSvit Zlín5601:10:536
19MB5657Krejsa VáclavBering Praha5201:11:104
20MB6465Mocker FrantišekASK Děčín5801:14:472
Muži C (trať 13,4 km, 525 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1617Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:59:1940
2MC2930Vodička JanMK Radslavice4501:03:4538
3MC3940Lerch VladislavAK Milo Olomouc4801:05:5436
4MC4243Veselý PetrMK Kopřivnice4601:06:2134
5MC4344Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4601:06:5432
6MC4445Peška AntonínSokol Holešov4801:06:5930
7MC4647Zetek JiříTJ Valašské Meziříčí4601:07:4728
8MC5051Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:09:2826
9MC5253Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4701:10:0524
10MC5758Bejdák SilvestrBrusné4301:11:5522
11MC6869Rončák JanAK Milo Olomouc3901:16:3120
12MC7475Bitava VáclavBiatlon Rožnov pod Radhoštěm3901:24:1818
13MC8384Chaloupka VítězslavPSK Praha4301:31:1816
14MC8687Bielčik JindřichTJ Lichkov4001:48:0914
Muži D (trať 13,4 km, 525 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3839Hlusička JosefLiga 100 Praha3801:05:4120
2MD4546Zálešák FrantišekStava Havířov3701:07:1318
3MD5859Kousal OldřichSK Přerov3801:12:4416
4MD5960Havran MiroslavProfistav Litomyšl3701:12:5814
5MD6263Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3401:13:4712
6MD8788Oškera OldřichSokol Bystřice p. Host.2301:55:4210
Juniorky (trať 13,4 km, 525 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7273Kozáková DenisaSKP Nymburk7901:21:4820
2ŽJ7374Šrubařová MarieTitan Zlín8001:21:5918
Ženy A (trať 13,4 km, 525 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1920Hajná DanaAK Kroměříž6401:00:1620
2ZA2728Hanáková MiroslavaACP Brno - Nike Team6601:03:2118
3ZA3031Hajzlerová MagdaAHA Vyškov7301:04:1416
4ZA6667Wiesnerová LenkaSKI Police nad Metují6901:15:4114
5ZA7576Doleželová Monika-7801:24:3012
6ZA7980Kobrlová GabrielaSemily7601:28:3110
7ZA8081Popovová MartinaPraha7401:28:478
Ženy B (trať 13,4 km, 525 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5152Mališová KarlaUSK Praha6001:09:4820
2ZB6061Kubrová DagmarKRB Chrudim6301:13:0618
3ZB6768Pštrossová MarieAVC Praha5901:16:0016
4ZB6970Janečková AnežkaAK Zlín4701:19:3814
5ZB7879Lednická ZdenkaLiga 100 Zlín5601:25:5012
Trať 13,4 km, 525 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:49:5860
2MA23Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:53:2758
3MA34Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:53:4356
1MJ45Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:55:0740
1MB56Kolínek FrantišekLokomotiva Břeclav5600:55:5240
4MA67Pokorný ZdeněkSK Hranice7500:56:2154
2MB78Gombita JosefAK Remontas Kadaň5800:56:4738
3MB89Krejčí VojtěchSlavoj Slavkov5400:57:2136
4MB910Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:58:0134
2MJ1011Smola MichalSKOB Zlín8100:58:1038
5MB1112Kubr VáclavKRB Chrudim5500:58:1232
3MJ1213Pala ZdeněkKRB Koberovy7900:58:2136
5MA1314Smetana JosefPSK ATEX Klatovy6900:58:2752
6MB1415Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:58:3930
6MA1516Tomíček JosefSKI Club Vysoké nad Jizerou5900:58:4850
1MC1617Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:59:1940
7MB1718Kolařík AloisMK Kopřivnice5500:59:2228
7MA1819Bitala VáclavBiatlon Rožnov pod Radhoštěm7700:59:3048
1ZA1920Hajná DanaAK Kroměříž6401:00:1620
8MB2021Bouška MiloslavSokol Přínostice5801:00:4626
8MA2122Brokeš MartinCTC Fort Ústí nad Orlicí7101:01:0246
9MA2223Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6101:01:1244
10MA2324Hluchník RudolfTODAR Dobešov6201:01:1842
9MB2425Pojezdný DaliborSvit Zlín5501:01:4824
10MB2526Přívětivý MiroslavMK Kopřivnice5301:02:3322
11MA2627Sehnal TomášSTS Chvojkovice Brod7301:03:1740
2ZA2728Hanáková MiroslavaACP Brno - Nike Team6601:03:2118
12MA2829Tomečka LiborSK Hranice6201:03:3438
2MC2930Vodička JanMK Radslavice4501:03:4538
3ZA3031Hajzlerová MagdaAHA Vyškov7301:04:1416
11MB3132Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:04:1820
12MB3233Vozňák JosefLiga 100 Olomouc5301:04:2418
13MB3334Potůček JiříVelké Přítočno5301:04:2516
4MJ3435Slováček TomášSKOB Zlín8001:04:3634
13MA3536Glogar JaroslavVSK VŠB TU Ostrava7701:05:1636
14MB3637Hutař ZdeněkŠternberk5601:05:2214
14MA3738Janáček VladimírSK Dostane napráskáno7301:05:2834
1MD3839Hlusička JosefLiga 100 Praha3801:05:4120
3MC3940Lerch VladislavAK Milo Olomouc4801:05:5436
15MB4041Náprstek JiříJilemnice4901:06:1712
15MA4142Dufek JaroslavBystřice pod Hostýnem7601:06:1932
4MC4243Veselý PetrMK Kopřivnice4601:06:2134
5MC4344Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4601:06:5432
6MC4445Peška AntonínSokol Holešov4801:06:5930
2MD4546Zálešák FrantišekStava Havířov3701:07:1318
7MC4647Zetek JiříTJ Valašské Meziříčí4601:07:4728
16MA4748Novák KarelOrelská Jednota B.p.H.6201:08:0330
16MB4849Wiesner JiříSKI Police nad Metují5601:08:2410
17MA4950Uřičář VojtěchBK Zlín5901:08:4028
8MC5051Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:09:2826
1ZB5152Mališová KarlaUSK Praha6001:09:4820
9MC5253Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4701:10:0524
18MA5354Florec TomášLoukov7901:10:3432
17MB5455Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:10:368
18MB5556Prokop JiříSvit Zlín5601:10:536
19MB5657Krejsa VáclavBering Praha5201:11:104
10MC5758Bejdák SilvestrBrusné4301:11:5522
3MD5859Kousal OldřichSK Přerov3801:12:4416
4MD5960Havran MiroslavProfistav Litomyšl3701:12:5814
2ZB6061Kubrová DagmarKRB Chrudim6301:13:0618
19MA6162Isakidis PetrOlomouc6701:13:4626
5MD6263Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3401:13:4712
20MA6364Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:14:3724
20MB6465Mocker FrantišekASK Děčín5801:14:472
21MA6566Rončák JanAK Milo Olomouc6701:15:3222
4ZA6667Wiesnerová LenkaSKI Police nad Metují6901:15:4114
3ZB6768Pštrossová MarieAVC Praha5901:16:0016
11MC6869Rončák JanAK Milo Olomouc3901:16:3120
4ZB6970Janečková AnežkaAK Zlín4701:19:3814
5MJ7071Petřík RichardPrusinovice8401:21:1130
22MA7172Indra TomášSK Dostane napráskáno7301:21:4020
1ŽJ7273Kozáková DenisaSKP Nymburk7901:21:4820
2ŽJ7374Šrubařová MarieTitan Zlín8001:21:5918
12MC7475Bitava VáclavBiatlon Rožnov pod Radhoštěm3901:24:1818
5ZA7576Doleželová Monika-7801:24:3012
23MA7677Both Petr-7001:24:3418
24MA7778Ondra VladimírLiga 100 Praha6801:25:0716
5ZB7879Lednická ZdenkaLiga 100 Zlín5601:25:5012
6ZA7980Kobrlová GabrielaSemily7601:28:3110
7ZA8081Popovová MartinaPraha7401:28:478
25MA8182Bambušek Petr-7201:31:0614
6MJ8283Groš VojtěchFrenštát p. R.8501:31:1328
13MC8384Chaloupka VítězslavPSK Praha4301:31:1816
26MA8485Hradílek JaroslavSK Dostane napráskáno7701:34:5212
26MA8486Slaný MichalSK Dostane napráskáno7601:34:5212
14MC8687Bielčik JindřichTJ Lichkov4001:48:0914
6MD8788Oškera OldřichSokol Bystřice p. Host.2301:55:4210

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód