Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Nové Město na Moravě - nahorů a dolů

2.5.1998, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Nové Město na Moravě - nahorů a dolů
  • datum konání: 2.5.1998
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Nové Město na Moravě - nahorů a dolů

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 12 km, 850 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ835Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:26:5760
2MJ936Šír DanielTJ Spartak Rokytnice7900:27:4057
3MJ1037Holemař JosefDukla Liberec7900:30:1254
4MJ1138Dejdar ZdeněkSKI Česká Třebová8000:30:2651
5MJ1539Šimon IgorSK Nové Město na Moravě7900:32:0448
6MJ1740Balcar TomášSKI Česká Třebová7900:32:3345
7MJ1941Beran JanSpartak Police nad Metují8300:32:4442
8MJ2042Burdych TomášROB Broumov8200:32:4839
9MJ3543Fiala KamilTRIP Nové Město na Moravě8100:37:1036
10MJ4144Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:38:4133
11MJ4945Groš VojtěchFrenštát pod Radhoštěm8500:40:4630
Muži A (trať 12 km, 850 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA4260Skalský RomanSSC Mariánské Lázně7500:39:0390
2MA4361Zoubek ZdeněkSlovan Liberec6900:39:0887
3MA4462Hajzler JiříAHA Vyškov6300:39:3084
4MA4563Kynčl StanislavMed. Jilemnice6400:39:3681
5MA4664Filingr ČeněkAK Remontas Kadaň6100:39:3978
6MA4765Kratochvíl MilošJiskra Ústí nad Orlicí7500:39:5575
7MA4866Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:40:3172
8MA5067Pleticha RichardELNA Kadaň7500:41:1169
9MA5268Vítek JaroslavSpartak Jihlava7200:41:3866
10MA5369Vaněk PetrRT Praha6100:41:4463
11MA5470Pokorný ZdeněkDTJ Valašské Meziříčí7500:41:5560
12MA5571Hubáček PetrAO Nové Město na Moravě7800:41:5957
13MA5672Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:42:1754
14MA5973Podroužek DušanSlovan Liberec7400:43:0451
15MA6074Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:43:1448
16MA6175Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:43:3445
17MA6276Kolář RadekSK Hronov6900:43:5542
18MA6677Janko TomášMP Dukla Praha7200:45:3639
19MA6778Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:46:0836
20MA6879Šinkora LiborASK Blansko7200:46:2933
21MA6980Jirčík MiroslavISCAREX Česká Třebová7600:46:3230
22MA7081Kalich DaliborOdranec6100:46:3527
23MA7182Vagenknecht RomanSokol Nová Paka7500:46:4024
24MA7383Groš ŠtefanBoty Frenštát6100:47:5021
25MA7484Lataste PierreCCSSL - Francie6700:48:04-
26MA7885Zuščák RadekAO nové Město na Moravě7600:49:1818
27MA7986Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:49:2715
28MA8187Glogar JaroslavVŠB Ostrava7700:51:5612
29MA8588Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:57:449
Muži B (trať 12 km, 850 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB5146Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:41:1460
2MB5747Kolínek FrantišekLokomotiva Břeclav5600:42:3257
3MB6348Beran JiříSpartak Police nad Metují5200:44:0454
4MB6449Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:44:0651
5MB6550Bouška MiloslavSokol Přínostice5800:45:3448
6MB7251Kubr VáclavKRB Chrudim5500:46:5845
7MB7552Schwarz JosefChotěboř5500:48:3542
8MB7653Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:48:3939
9MB7754Náprstek JiříJilemnice4900:49:1436
10MB8255Zajíc JanKRB Chrudim5300:53:0333
11MB8356Kavan IvanPivovar Krakonoš Trutnov5000:53:2130
12MB8457Krejsa VáclavBering Praha5200:53:5327
13MB8658Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:08:2024
14MB8759Bulva JanAO Nové Město na Moravě5201:12:5421
Muži C (trať 12 km, 850 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1223Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:30:3060
2MC1324Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:31:2257
3MC2225Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:33:4254
4MC2326Zetek JiříTJ Valašské Meziříčí4600:33:5951
5MC2727Mužatko StanislavAO Nové Město na Moravě4600:34:3748
6MC3028Urbánek JindřichLesy Choceň4800:35:2545
7MC3129Haberland JanSokol Brno4200:35:4042
8MC3230Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:36:4239
9MC3331Tučný JanMK Pardubice4700:36:5036
10MC4032Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:38:1233
11MC5833Novák PetrKRS Svratka4800:42:5030
12MC8034Drha LubošLiga 100 Praha4400:51:4927
Muži D (trať 12 km, 850 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD14Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:16:1230
2MD25Havran MiroslavProfistav Litomyšl3700:17:1827
3MD46Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:18:0324
4MD67Herman JosefSK Nové Město na Moravě3600:18:3421
5MD78Ondrák BohumírSK Nové Město na Moravě3600:19:0318
Juniorky (trať 12 km, 850 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ31Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:17:5430
2ŽJ52Hildebrandová MarikaSKI Česká Třebová8200:18:1127
3ŽJ883Janošcová MarkétaSK Nové Město na Moravě8201:19:5424
Ženy A (trať 12 km, 850 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA149Hanáková MiroslavaACP Brno6600:31:5630
2ZA1610Tůmová EvaACP Brno6900:32:3027
3ZA1811Hajzlerová MagdaAHA Vyškov7300:32:4024
4ZA2112Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:33:0721
5ZA2413Dufková JanaGymnázium Jilemnice7900:34:0218
6ZA2514Vyhnalíková JanaVS MFF Praha6600:34:1515
7ZA2615Navrátilová LucieSKI Kasper Trutnov8000:34:2912
8ZA2816Vacková MichaelaSK Nové Město na Moravě7900:35:049
9ZA2917Tomanová MonikaAO Nové Měto na Moravě7700:35:166
10ZA3918Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:38:083
Ženy B (trať 12 km, 850 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3419Novotná EvaLetohrad4800:37:0530
2ZB3620Kubrová DagmarKRB Chrudim6300:37:4227
3ZB3721Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:37:4324
4ZB3822Pštrossová MarieAVC Praha5900:37:5921
Trať 12 km, 850 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD14Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:16:1230
2MD25Havran MiroslavProfistav Litomyšl3700:17:1827
1ŽJ31Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:17:5430
3MD46Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:18:0324
2ŽJ52Hildebrandová MarikaSKI Česká Třebová8200:18:1127
4MD67Herman JosefSK Nové Město na Moravě3600:18:3421
5MD78Ondrák BohumírSK Nové Město na Moravě3600:19:0318
1MJ835Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:26:5760
2MJ936Šír DanielTJ Spartak Rokytnice7900:27:4057
3MJ1037Holemař JosefDukla Liberec7900:30:1254
4MJ1138Dejdar ZdeněkSKI Česká Třebová8000:30:2651
1MC1223Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:30:3060
2MC1324Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:31:2257
1ZA149Hanáková MiroslavaACP Brno6600:31:5630
5MJ1539Šimon IgorSK Nové Město na Moravě7900:32:0448
2ZA1610Tůmová EvaACP Brno6900:32:3027
6MJ1740Balcar TomášSKI Česká Třebová7900:32:3345
3ZA1811Hajzlerová MagdaAHA Vyškov7300:32:4024
7MJ1941Beran JanSpartak Police nad Metují8300:32:4442
8MJ2042Burdych TomášROB Broumov8200:32:4839
4ZA2112Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:33:0721
3MC2225Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:33:4254
4MC2326Zetek JiříTJ Valašské Meziříčí4600:33:5951
5ZA2413Dufková JanaGymnázium Jilemnice7900:34:0218
6ZA2514Vyhnalíková JanaVS MFF Praha6600:34:1515
7ZA2615Navrátilová LucieSKI Kasper Trutnov8000:34:2912
5MC2727Mužatko StanislavAO Nové Město na Moravě4600:34:3748
8ZA2816Vacková MichaelaSK Nové Město na Moravě7900:35:049
9ZA2917Tomanová MonikaAO Nové Měto na Moravě7700:35:166
6MC3028Urbánek JindřichLesy Choceň4800:35:2545
7MC3129Haberland JanSokol Brno4200:35:4042
8MC3230Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:36:4239
9MC3331Tučný JanMK Pardubice4700:36:5036
1ZB3419Novotná EvaLetohrad4800:37:0530
9MJ3543Fiala KamilTRIP Nové Město na Moravě8100:37:1036
2ZB3620Kubrová DagmarKRB Chrudim6300:37:4227
3ZB3721Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:37:4324
4ZB3822Pštrossová MarieAVC Praha5900:37:5921
10ZA3918Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:38:083
10MC4032Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:38:1233
10MJ4144Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:38:4133
1MA4260Skalský RomanSSC Mariánské Lázně7500:39:0390
2MA4361Zoubek ZdeněkSlovan Liberec6900:39:0887
3MA4462Hajzler JiříAHA Vyškov6300:39:3084
4MA4563Kynčl StanislavMed. Jilemnice6400:39:3681
5MA4664Filingr ČeněkAK Remontas Kadaň6100:39:3978
6MA4765Kratochvíl MilošJiskra Ústí nad Orlicí7500:39:5575
7MA4866Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:40:3172
11MJ4945Groš VojtěchFrenštát pod Radhoštěm8500:40:4630
8MA5067Pleticha RichardELNA Kadaň7500:41:1169
1MB5146Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:41:1460
9MA5268Vítek JaroslavSpartak Jihlava7200:41:3866
10MA5369Vaněk PetrRT Praha6100:41:4463
11MA5470Pokorný ZdeněkDTJ Valašské Meziříčí7500:41:5560
12MA5571Hubáček PetrAO Nové Město na Moravě7800:41:5957
13MA5672Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:42:1754
2MB5747Kolínek FrantišekLokomotiva Břeclav5600:42:3257
11MC5833Novák PetrKRS Svratka4800:42:5030
14MA5973Podroužek DušanSlovan Liberec7400:43:0451
15MA6074Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:43:1448
16MA6175Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:43:3445
17MA6276Kolář RadekSK Hronov6900:43:5542
3MB6348Beran JiříSpartak Police nad Metují5200:44:0454
4MB6449Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:44:0651
5MB6550Bouška MiloslavSokol Přínostice5800:45:3448
18MA6677Janko TomášMP Dukla Praha7200:45:3639
19MA6778Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:46:0836
20MA6879Šinkora LiborASK Blansko7200:46:2933
21MA6980Jirčík MiroslavISCAREX Česká Třebová7600:46:3230
22MA7081Kalich DaliborOdranec6100:46:3527
23MA7182Vagenknecht RomanSokol Nová Paka7500:46:4024
6MB7251Kubr VáclavKRB Chrudim5500:46:5845
24MA7383Groš ŠtefanBoty Frenštát6100:47:5021
25MA7484Lataste PierreCCSSL - Francie6700:48:04-
7MB7552Schwarz JosefChotěboř5500:48:3542
8MB7653Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:48:3939
9MB7754Náprstek JiříJilemnice4900:49:1436
26MA7885Zuščák RadekAO nové Město na Moravě7600:49:1818
27MA7986Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:49:2715
12MC8034Drha LubošLiga 100 Praha4400:51:4927
28MA8187Glogar JaroslavVŠB Ostrava7700:51:5612
10MB8255Zajíc JanKRB Chrudim5300:53:0333
11MB8356Kavan IvanPivovar Krakonoš Trutnov5000:53:2130
12MB8457Krejsa VáclavBering Praha5200:53:5327
29MA8588Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:57:449
13MB8658Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:08:2024
14MB8759Bulva JanAO Nové Město na Moravě5201:12:5421
3ŽJ883Janošcová MarkétaSK Nové Město na Moravě8201:19:5424

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód