Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Poniklá - Rezek

20.6.1998, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Poniklá - Rezek
  • datum konání: 20.6.1998
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.4.2009Poniklá - Rezek85
31.5.2008Poniklá - Rezek79
16.6.2007Poniklá - Rezek80
20.5.2006Poniklá - Rezek - SÚPEME DO KRKONOŠ59
4.6.2005Poniklá - Rezek75
22.5.2004Poniklá - Rezek - Súpeme do Krkonoš64
14.6.2003Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek65
15.6.2002Poniklá - Rezek122
17.6.2001Poniklá - Rezek84
17.6.2000Poniklá - Rezek108
19.6.1999Poniklá - Rezek130
6.7.1996Poniklá - Rezek105
1.7.1995Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek97
2.7.1994Poniklá - Rezek77
3.7.1993Poniklá - Rezek99
16.5.1992Poniklá - Rezek82
19.5.1991Poniklá - Rezek91
20.5.1990Poniklá - Rezek76
21.5.1989Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek67
22.5.1988Poniklá - Rezek79
23.5.1987Poniklá - Rezek51
24.5.1986Sůpeme do Krkonoš, Poniklá - Rezek, 4. ročník80

Statistika závodu Poniklá - Rezek

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 1855

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4820
Šír Václav4819
Kynčl Stanislav6419
Brunclík Ivo5818
Šimůnek Jan4916
Pechek František5316
Hlusička Josef3815
Havlíček Zdeněk3515
Vojáček Pavel5115
Mach Václav5515
Zoubek Zdeněk6914
Tomíček Josef5914
Soukup Ladislav5813
Paulů Blanka5412
Trejbal Karel5112
Kůtek Vladimír5012
Marek František4112
Kadavý Jan4711
Biemann Götz4311
Libra Jiří3710
Jirásková Eva6410
Tučný Jan4710
Trakal Jaroslav3310
Švec Milan639
Hádek Josef539
Gombita Josef589
Jarkovský Oldřich348
Šmída Oldřich488
Grohová Jaroslava518
Miles Petr378
Lanta Jiří448
Novák Karel478
Buchar Jan338
Plašil Milan598
Vítek Miroslav728
Skalský Roman758
Linhart Miloš448
Kašpar Josef388
Palán Zdeněk567
Kavan Ivan507
Mazač Jaroslav687
Losman Miroslav517
Kašpar Jan717
Svatoš Otakar347
Stránský Aleš607
Šteinc Ludvík417
Smrčka Miloš547
Dostálek Petr677
Filingr Čeněk617
Jirsa Pavel617

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ99Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:40:0640
2MJ1111Šír DanielSpartak Rokytnice n. J.7900:41:1238
3MJ1616Havelka JanMaratonstav Úpice - Nike team7900:42:0736
4MJ1818Novák TomášKRB Koberovy - Jouda team8000:43:0234
5MJ2626Gaudel RomanKrkonoše Vrchlabí8000:44:5632
6MJ3232Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:46:3330
7MJ4141Miksa RichardSKI Klub Harrachov8300:48:1528
8MJ4343Zdržálek EmilKrkonoše Vrchlabí8100:48:3226
9MJ4444Chlum TomášKrkonoše Vrchlabí8300:48:3424
10MJ4747Šablatura MarekDukla Liberec8000:49:0122
11MJ5454Ryšavý JiříSki Jilemnice8300:50:0220
12MJ6161Jindra MatoušKrkonoše Vrchlabí8500:50:5418
13MJ7070Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:53:1216
14MJ7171Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:53:1314
15MJ8484Nechanický JanSKI Klub Harrachov8400:57:0412
16MJ9191Novák CyrilPraha8001:00:5510
17MJ9292Groš VojtěchFrenštát pod Radhoštěm8501:02:358
Muži A (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:37:0460
2MA22Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:37:3358
3MA44Vaněk PetrRT Praha6100:38:1756
4MA55Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:38:1854
5MA66Skalský RomanSSC Mariánské Lázně7500:38:2152
6MA77Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava - Nike Team7100:39:0050
7MA88Filingr ČeněkAK Remontas Kadaň6100:39:3048
8MA1212Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:1546
9MA1313Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:2144
10MA1414Smetana JosefPSK ATEX Klatovy6900:41:3542
11MA1717Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:42:2640
12MA2020Svoboda PetrSKI Jilemnice6800:43:2738
13MA2222Tomíček JosefPoniklá5900:43:3536
14MA2424Rys JaromírSKP Holešov6400:44:4234
15MA2525Česenek ZbyněkHudy Sport6800:44:4332
16MA2929Brokeš MartinCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7100:45:3830
17MA3030Jirčík MiroslavISCAREX Česká Třebová7600:45:4428
18MA3333Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6100:46:4026
19MA3636Mrva PavelČeská Kamenice6000:47:0424
20MA3838Bíško JiříIVASO Jičín6400:47:4722
21MA4949Pirkl TomášLékařský triatlon Praha7300:49:2020
22MA5252Glogar JaroslavVSK VŠB TU Ostrava7700:49:5818
23MA5353Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:50:0116
24MA5757Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:50:2114
25MA6060Šír VáclavSpartak Rokytnice7800:50:3912
26MA6565Valdman MilošPoniklá7800:52:1810
27MA6666Kraus PavelPoniklá6500:52:438
28MA6868Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:52:506
Muži B (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB33Čivrný JiříSlovan Liberec5300:38:0440
2MB1010Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:41:0238
3MB1919Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:43:1036
4MB2121Mráček PavelKP BKÚ Mělník5500:43:3234
5MB2323Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:43:5232
6MB3434Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:46:4130
7MB5050Kaván IvanPivovar Krakonoš Trutnov5000:49:2928
8MB5151Kober JosefDolní Olešnice5000:49:4426
9MB5555Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:50:0324
10MB6363Wiesner JiříSKI Police nad Metují5600:51:0622
11MB8080Zahradník JanKablo Vrchlabí5600:56:2720
12MB8181Novák VáclavVodní Stavby Praha5200:56:3418
13MB8888Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:58:0716
14MB9393Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:03:3814
Muži C (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1515Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:42:0740
2MC2727Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:44:5638
3MC2828Havel PetrBC Sport Lomnice nad Popelkou4500:45:1236
4MC3131Vodička JanMK Radslavice4500:46:1434
5MC4040Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:48:0932
6MC4242Biemann GötzSKI Harrachov4300:48:3130
7MC4545Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:48:4828
8MC4646Urbánek JindřichLesy Choceň4800:48:5626
9MC5656Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:50:0724
10MC6767Tučný JanMK Pardubice4700:52:4822
11MC8383Novák JanPraha4100:56:5820
12MC8686Čepelka OldřichTima Liberec4800:57:5018
13MC8787Louda JiříSKI Klub Hradec4200:57:5516
14MC8989Vít PavelLiberec4200:59:0014
15MC9090Pohořalý JiříRokytnice4200:59:5512
16MC9494Jandura PavelSokol Jičín4601:03:5310
Muži D (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3737Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:47:4220
2MD5858Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec nad Nisou3500:50:2318
3MD6464Havran MiroslavProfistav Litomyšl3700:51:2616
4MD6969Miles PetrHostinné3700:53:1014
5MD7272Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:53:4712
6MD7979Kašpar JosefAVC Praha3800:55:2210
7MD9595Klimpera JaroslavAVC Praha3601:04:178
Juniorky (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ3939Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují - Nike team7900:47:5620
2ŽJ5959Navrátilová LucieSKI Kasper Trutnov - Nike Team8000:50:3018
3ŽJ6262Čermáková MartinaKrkonoše Vrchlabí8000:50:5516
4ŽJ7373Nechanická JanaSKI Harrachov8400:53:5114
5ŽJ7676Šimková VeronikaKrkonoše Vrchlabí8300:54:2212
6ŽJ7878Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:55:1810
7ŽJ8282Zdržálková AnitaKrkonoše Vrchlabí8500:56:508
8ŽJ8585Palánová LenkaSKI Harrachov8300:57:076
Ženy A (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4848Tůmová EvaMaratonstav Úpice6900:49:1620
2ZA7474Wiesnerová LenkaSKI Police nad Metují6900:54:0418
Ženy B (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3535Paulů BlankaSKI Jilemnice5400:46:5120
2ZB7575Novotná EvaLetohrad4800:54:1518
3ZB7777Pštrossová MarieAVC Praha5900:54:4816
Trať 10,3 km, 460 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:37:0460
2MA22Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:37:3358
1MB33Čivrný JiříSlovan Liberec5300:38:0440
3MA44Vaněk PetrRT Praha6100:38:1756
4MA55Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:38:1854
5MA66Skalský RomanSSC Mariánské Lázně7500:38:2152
6MA77Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava - Nike Team7100:39:0050
7MA88Filingr ČeněkAK Remontas Kadaň6100:39:3048
1MJ99Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:40:0640
2MB1010Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:41:0238
2MJ1111Šír DanielSpartak Rokytnice n. J.7900:41:1238
8MA1212Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:1546
9MA1313Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:2144
10MA1414Smetana JosefPSK ATEX Klatovy6900:41:3542
1MC1515Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:42:0740
3MJ1616Havelka JanMaratonstav Úpice - Nike team7900:42:0736
11MA1717Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:42:2640
4MJ1818Novák TomášKRB Koberovy - Jouda team8000:43:0234
3MB1919Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:43:1036
12MA2020Svoboda PetrSKI Jilemnice6800:43:2738
4MB2121Mráček PavelKP BKÚ Mělník5500:43:3234
13MA2222Tomíček JosefPoniklá5900:43:3536
5MB2323Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:43:5232
14MA2424Rys JaromírSKP Holešov6400:44:4234
15MA2525Česenek ZbyněkHudy Sport6800:44:4332
5MJ2626Gaudel RomanKrkonoše Vrchlabí8000:44:5632
2MC2727Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:44:5638
3MC2828Havel PetrBC Sport Lomnice nad Popelkou4500:45:1236
16MA2929Brokeš MartinCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7100:45:3830
17MA3030Jirčík MiroslavISCAREX Česká Třebová7600:45:4428
4MC3131Vodička JanMK Radslavice4500:46:1434
6MJ3232Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:46:3330
18MA3333Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6100:46:4026
6MB3434Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:46:4130
1ZB3535Paulů BlankaSKI Jilemnice5400:46:5120
19MA3636Mrva PavelČeská Kamenice6000:47:0424
1MD3737Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:47:4220
20MA3838Bíško JiříIVASO Jičín6400:47:4722
1ŽJ3939Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují - Nike team7900:47:5620
5MC4040Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:48:0932
7MJ4141Miksa RichardSKI Klub Harrachov8300:48:1528
6MC4242Biemann GötzSKI Harrachov4300:48:3130
8MJ4343Zdržálek EmilKrkonoše Vrchlabí8100:48:3226
9MJ4444Chlum TomášKrkonoše Vrchlabí8300:48:3424
7MC4545Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:48:4828
8MC4646Urbánek JindřichLesy Choceň4800:48:5626
10MJ4747Šablatura MarekDukla Liberec8000:49:0122
1ZA4848Tůmová EvaMaratonstav Úpice6900:49:1620
21MA4949Pirkl TomášLékařský triatlon Praha7300:49:2020
7MB5050Kaván IvanPivovar Krakonoš Trutnov5000:49:2928
8MB5151Kober JosefDolní Olešnice5000:49:4426
22MA5252Glogar JaroslavVSK VŠB TU Ostrava7700:49:5818
23MA5353Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:50:0116
11MJ5454Ryšavý JiříSki Jilemnice8300:50:0220
9MB5555Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:50:0324
9MC5656Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:50:0724
24MA5757Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:50:2114
2MD5858Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec nad Nisou3500:50:2318
2ŽJ5959Navrátilová LucieSKI Kasper Trutnov - Nike Team8000:50:3018
25MA6060Šír VáclavSpartak Rokytnice7800:50:3912
12MJ6161Jindra MatoušKrkonoše Vrchlabí8500:50:5418
3ŽJ6262Čermáková MartinaKrkonoše Vrchlabí8000:50:5516
10MB6363Wiesner JiříSKI Police nad Metují5600:51:0622
3MD6464Havran MiroslavProfistav Litomyšl3700:51:2616
26MA6565Valdman MilošPoniklá7800:52:1810
27MA6666Kraus PavelPoniklá6500:52:438
10MC6767Tučný JanMK Pardubice4700:52:4822
28MA6868Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:52:506
4MD6969Miles PetrHostinné3700:53:1014
13MJ7070Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:53:1216
14MJ7171Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:53:1314
5MD7272Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:53:4712
4ŽJ7373Nechanická JanaSKI Harrachov8400:53:5114
2ZA7474Wiesnerová LenkaSKI Police nad Metují6900:54:0418
2ZB7575Novotná EvaLetohrad4800:54:1518
5ŽJ7676Šimková VeronikaKrkonoše Vrchlabí8300:54:2212
3ZB7777Pštrossová MarieAVC Praha5900:54:4816
6ŽJ7878Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:55:1810
6MD7979Kašpar JosefAVC Praha3800:55:2210
11MB8080Zahradník JanKablo Vrchlabí5600:56:2720
12MB8181Novák VáclavVodní Stavby Praha5200:56:3418
7ŽJ8282Zdržálková AnitaKrkonoše Vrchlabí8500:56:508
11MC8383Novák JanPraha4100:56:5820
15MJ8484Nechanický JanSKI Klub Harrachov8400:57:0412
8ŽJ8585Palánová LenkaSKI Harrachov8300:57:076
12MC8686Čepelka OldřichTima Liberec4800:57:5018
13MC8787Louda JiříSKI Klub Hradec4200:57:5516
13MB8888Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:58:0716
14MC8989Vít PavelLiberec4200:59:0014
15MC9090Pohořalý JiříRokytnice4200:59:5512
16MJ9191Novák CyrilPraha8001:00:5510
17MJ9292Groš VojtěchFrenštát pod Radhoštěm8501:02:358
14MB9393Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:03:3814
16MC9494Jandura PavelSokol Jičín4601:03:5310
7MD9595Klimpera JaroslavAVC Praha3601:04:178

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód