Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky

16.8.1998, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky
  • datum konání: 16.8.1998
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.7.2018Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky124
22.7.2017Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky122
13.8.2016Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky115
18.7.2015Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky110
20.7.2013Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky132
21.7.2012Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky158
23.7.2011Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky160
24.7.2010Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky169
25.7.2009Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky176
23.8.2008Rokytnice n. Jizerou - Dvoračky (kvalifikace MS)148
9.6.2007Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky, kvalifikace ME187
22.7.2006Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky155
23.7.2005Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky169
24.7.2004Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky145
26.7.2003Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky136
27.7.2002Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky145
16.6.2001Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky72
12.8.2000Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky173
31.7.1999Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky143

Statistika závodu Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 2739

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4820
Paulů Blanka5418
Šír Václav7817
Zátopek Jiří6016
Javůrek Jiří4815
Kynčl Stanislav6413
Šír Václav6613
Zoubek Zdeněk6913
Šimůnek Jan4913
Berka Radim8213
Tučný Jan4713
Groh Stanislav4612
Jirásková Eva6412
Gombita Josef5812
Kubr Václav5512
Kubrová Dagmar6312
Trejbal Karel5112
Machačka Martin7512
Kadavý Jan4712
Palas Jaroslav5312
Nečas Josef5811
Biemann Götz4311
Pirk Jan4811
Berka Martin8511
Hák Michal7511
Hartych Stanislav6511
Vraštilová Miloslava5611
Pechek František5310
Brunclík Ivo5810
Vacarda Vladimír5910
Ulich Petr6810
Stránský Aleš6010
Šírová Šárka7310
Wolf David7210
Pirk Tomáš7310
Tichý Pavel6310
Grohová Jaroslava519
Šimůnek Jan829
Kynčlová Dagmar729
Kašpar Josef389
Kolínek František569
Sedlák Jiří589
Šrůtek Stanislav589
Ježek Přemysl829
Žák Jiří719
Vodička Jan459
Krupička Miroslav538
Šmída Oldřich488
Erlebach David718
Marek František418

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6,2 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ147Šír DanielDukla Liberec7900:33:4020
2MJ158Bradha VáclavAC Slovan Liberec8000:34:0219
3MJ179Novák TomášKRB Koberovy - Jouda8000:34:2918
4MJ1910Havelka JanTJ Maratonstav Úpice7900:34:4317
5MJ2811Erben LiborKRB Koberovy8300:35:4616
6MJ2912Soukup JaroslavSK Jilemnice8200:36:0915
7MJ3213Pechek PetrMaratonstav Úpice - Nike team8300:36:5614
8MJ3714Grulich RadekKB Jilemnice8200:37:5113
9MJ4115Ryšavý JiříSki Jilemnice8300:38:3812
10MJ4416Novák CyrilPraha 28000:39:1211
11MJ6217Kouřil LukášKB Jilemnice8200:42:3310
12MJ6318Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:42:359
13MJ6419Ďoubalík JiříSKI Klub Vysoké nad Jizerou8400:42:378
14MJ8720Hlava JakubDukla Liberec7900:52:327
Muži A (trať 6,2 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:30:0530
2MA224Poduška JosefAC Kladno6200:30:4829
3MA325Skalský RomanSSC Mariánské Lázně7500:31:1528
4MA426Ticháček RadekARIS Jičín7800:32:0327
5MA527Vaněk PetrRT Praha6100:32:1026
6MA628Vítek ZdeněkKB Jilemnice7700:32:2425
7MA829Mollinger JaroslavDukla Liberec7800:32:3424
8MA930Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují - Nike team6800:32:5123
9MA1131Pokorný ZdeněkSK Hranice7500:33:1322
10MA1232Stehlík DanielViking Jilemnice7000:33:1821
11MA1633Smetana JosefPSK ATEX Klatovy6900:34:1320
12MA1834Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:34:3719
13MA2435Pinkava LuděkSK Nové Město nad Metují6600:35:2018
14MA2536Kuhn ViktorVW VELLA Trutnov6200:35:3117
15MA2637Mrva PavelČeská Kamenice6000:35:4016
16MA3038Kašpar JanČVUT FEL Praha7100:36:2215
17MA3539Tichý PavelProfi Náchod6300:37:1714
18MA3640Koucký RomanViking Jilemnice6300:37:4513
19MA3841Murčo PetrVW VELLA Trutnov6400:37:5412
20MA4242Dunka ŠtěpánSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn7200:38:4911
21MA4343Rejzek MartinTechnika Praha7200:39:0810
22MA4844Vozka PavelVW VELLA Trutnov6400:39:449
23MA5145Brokeš MartinCTC Fort Ústí nad Orlicí7100:40:248
24MA5346Dvořák MartinVíchová7600:40:337
25MA5547Šír VáclavSpartak Rokytnice7800:41:106
26MA5748Salvet MartinPraha7500:41:425
27MA6649Valdman MilošSpartak Rokytnice7800:42:584
28MA6750Salvet AdamPraha7700:43:013
29MA7451Vlk IvanLaryko Hostinné6800:45:202
30MA7652Škoda StanislavSC Kůrovec7400:45:591
Muži B (trať 6,2 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB755Mach FrantišekSKI Club Preciosa Jablonec5000:32:2820
2MB1056Pechek FrantišekMaratonstav Úpice - Nike team5300:33:0619
3MB1357Kolínek FrantišekLokomotiva Břeclav - Nike team5600:33:2718
4MB2058Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:34:4517
5MB2159Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:34:5516
6MB2260Žáček StanislavBK Děčín5600:35:0315
7MB2761Vejnar JosefSKI Jilemnice5700:35:4314
8MB3362Kubr VáclavKRB Chrudim5500:37:0313
9MB4663Kadavý ZdeněkOK Chrastava4900:39:2412
10MB4764Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:39:3611
11MB5065Ryba MiloslavAVC Praha5200:40:2210
12MB5866Havlín AntonínAC OH Praha5500:41:469
13MB6067Kobr DrahoslavSK Zolboch5600:42:198
14MB6168Soukup LadislavSokol Poniklá5800:42:277
15MB6569Mocker FrantišekASK Děčín5800:42:446
16MB6870Náprstek JiříJilemnice4900:43:175
17MB7171Krejsa VáclavBering Praha5200:43:434
18MB8972Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:54:013
Muži C (trať 6,2 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2373Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:35:0920
2MC3174Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:36:2619
3MC3475Metelka JosefTJ Sokol Studnice4400:37:1218
4MC3976Krejcar PetrMaratonstav Úpice4500:38:0417
5MC4077Biemann GötzSKI Harrachov4300:38:1616
6MC5478Urbánek JindřichLesy ČR Choceň4800:41:0715
7MC5679Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:41:3214
8MC7380Hejduk LuděkREIN Praha4800:44:2413
9MC7781Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:46:3612
10MC7882Vlk IvanLaryko Hostinné4200:46:5711
11MC7983Novák JanPraha4100:47:0210
12MC8484Nypl JaroslavStará Paka4100:48:539
Muži D (trať 6,2 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4985Fiala JaroslavENJO Pardubice3800:40:0210
2MD5986Miles PetrHostinné3700:41:489
3MD7087Havran MiroslavProfistav Litomyšl3700:43:268
4MD7288Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:43:547
5MD8289Kašpar JosefAVC Praha3800:48:146
6MD8390Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:48:255
7MD9091Šikel KarelSK Raspenava3700:56:144
8MD9192Domanský IvoAVC Praha3800:56:273
Juniorky (trať 6,2 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ452Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:39:1410
2ŽJ523Vejnarová ZdeňkaKB Jilemnice8100:40:329
3ŽJ804Dufková JanaKB Jilemnice7900:47:178
4ŽJ855Pešková JanaKB Jilemnice8000:49:197
5ŽJ886Vaňoučková PetraKB Jilemnice8100:52:326
Ženy A (trať 6,2 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA8121Lasbeurová OlgaISCAREX Česká Třebová6400:48:1110
2ZA8622Popovová MartinaPraha7400:50:169
Ženy B (trať 6,2 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6953Kubrová DagmarKRB Chrudim6300:43:2110
2ZB7554Pštrossová MarieAVC Praha5900:45:399
Trať 6,2 km, 500 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:30:0530
2MA224Poduška JosefAC Kladno6200:30:4829
3MA325Skalský RomanSSC Mariánské Lázně7500:31:1528
4MA426Ticháček RadekARIS Jičín7800:32:0327
5MA527Vaněk PetrRT Praha6100:32:1026
6MA628Vítek ZdeněkKB Jilemnice7700:32:2425
1MB755Mach FrantišekSKI Club Preciosa Jablonec5000:32:2820
7MA829Mollinger JaroslavDukla Liberec7800:32:3424
8MA930Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují - Nike team6800:32:5123
2MB1056Pechek FrantišekMaratonstav Úpice - Nike team5300:33:0619
9MA1131Pokorný ZdeněkSK Hranice7500:33:1322
10MA1232Stehlík DanielViking Jilemnice7000:33:1821
3MB1357Kolínek FrantišekLokomotiva Břeclav - Nike team5600:33:2718
1MJ147Šír DanielDukla Liberec7900:33:4020
2MJ158Bradha VáclavAC Slovan Liberec8000:34:0219
11MA1633Smetana JosefPSK ATEX Klatovy6900:34:1320
3MJ179Novák TomášKRB Koberovy - Jouda8000:34:2918
12MA1834Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:34:3719
4MJ1910Havelka JanTJ Maratonstav Úpice7900:34:4317
4MB2058Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:34:4517
5MB2159Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:34:5516
6MB2260Žáček StanislavBK Děčín5600:35:0315
1MC2373Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:35:0920
13MA2435Pinkava LuděkSK Nové Město nad Metují6600:35:2018
14MA2536Kuhn ViktorVW VELLA Trutnov6200:35:3117
15MA2637Mrva PavelČeská Kamenice6000:35:4016
7MB2761Vejnar JosefSKI Jilemnice5700:35:4314
5MJ2811Erben LiborKRB Koberovy8300:35:4616
6MJ2912Soukup JaroslavSK Jilemnice8200:36:0915
16MA3038Kašpar JanČVUT FEL Praha7100:36:2215
2MC3174Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:36:2619
7MJ3213Pechek PetrMaratonstav Úpice - Nike team8300:36:5614
8MB3362Kubr VáclavKRB Chrudim5500:37:0313
3MC3475Metelka JosefTJ Sokol Studnice4400:37:1218
17MA3539Tichý PavelProfi Náchod6300:37:1714
18MA3640Koucký RomanViking Jilemnice6300:37:4513
8MJ3714Grulich RadekKB Jilemnice8200:37:5113
19MA3841Murčo PetrVW VELLA Trutnov6400:37:5412
4MC3976Krejcar PetrMaratonstav Úpice4500:38:0417
5MC4077Biemann GötzSKI Harrachov4300:38:1616
9MJ4115Ryšavý JiříSki Jilemnice8300:38:3812
20MA4242Dunka ŠtěpánSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn7200:38:4911
21MA4343Rejzek MartinTechnika Praha7200:39:0810
10MJ4416Novák CyrilPraha 28000:39:1211
1ŽJ452Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:39:1410
9MB4663Kadavý ZdeněkOK Chrastava4900:39:2412
10MB4764Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:39:3611
22MA4844Vozka PavelVW VELLA Trutnov6400:39:449
1MD4985Fiala JaroslavENJO Pardubice3800:40:0210
11MB5065Ryba MiloslavAVC Praha5200:40:2210
23MA5145Brokeš MartinCTC Fort Ústí nad Orlicí7100:40:248
2ŽJ523Vejnarová ZdeňkaKB Jilemnice8100:40:329
24MA5346Dvořák MartinVíchová7600:40:337
6MC5478Urbánek JindřichLesy ČR Choceň4800:41:0715
25MA5547Šír VáclavSpartak Rokytnice7800:41:106
7MC5679Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:41:3214
26MA5748Salvet MartinPraha7500:41:425
12MB5866Havlín AntonínAC OH Praha5500:41:469
2MD5986Miles PetrHostinné3700:41:489
13MB6067Kobr DrahoslavSK Zolboch5600:42:198
14MB6168Soukup LadislavSokol Poniklá5800:42:277
11MJ6217Kouřil LukášKB Jilemnice8200:42:3310
12MJ6318Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:42:359
13MJ6419Ďoubalík JiříSKI Klub Vysoké nad Jizerou8400:42:378
15MB6569Mocker FrantišekASK Děčín5800:42:446
27MA6649Valdman MilošSpartak Rokytnice7800:42:584
28MA6750Salvet AdamPraha7700:43:013
16MB6870Náprstek JiříJilemnice4900:43:175
1ZB6953Kubrová DagmarKRB Chrudim6300:43:2110
3MD7087Havran MiroslavProfistav Litomyšl3700:43:268
17MB7171Krejsa VáclavBering Praha5200:43:434
4MD7288Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:43:547
8MC7380Hejduk LuděkREIN Praha4800:44:2413
29MA7451Vlk IvanLaryko Hostinné6800:45:202
2ZB7554Pštrossová MarieAVC Praha5900:45:399
30MA7652Škoda StanislavSC Kůrovec7400:45:591
9MC7781Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:46:3612
10MC7882Vlk IvanLaryko Hostinné4200:46:5711
11MC7983Novák JanPraha4100:47:0210
3ŽJ804Dufková JanaKB Jilemnice7900:47:178
1ZA8121Lasbeurová OlgaISCAREX Česká Třebová6400:48:1110
5MD8289Kašpar JosefAVC Praha3800:48:146
6MD8390Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:48:255
12MC8484Nypl JaroslavStará Paka4100:48:539
4ŽJ855Pešková JanaKB Jilemnice8000:49:197
2ZA8622Popovová MartinaPraha7400:50:169
14MJ8720Hlava JakubDukla Liberec7900:52:327
5ŽJ886Vaňoučková PetraKB Jilemnice8100:52:326
18MB8972Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:54:013
7MD9091Šikel KarelSK Raspenava3700:56:144
8MD9192Domanský IvoAVC Praha3800:56:273

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód