Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Šárovcova Lhota - Zvičina

6.5.2000, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Šárovcova Lhota - Zvičina
  • datum konání: 6.5.2000
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SDH Šárovcova Lhota

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.5.2018Šárovcova Lhota - Zvičina173
6.5.2017Šárovcova Lhota - Zvičina207
7.5.2016Šárovcova Lhota - Zvičina168
2.5.2015Šárovcova Lhota - Zvičina191
3.5.2014Šárovcova Lhota - Zvičina181
11.5.2013Šárovcova Lhota - Zvičina127
5.5.2012Šárovcova Lhota - Zvičina148
7.5.2011Šárovcova Lhota - Zvičina127
8.5.2010Šárovcova Lhota - Zvičina142
8.5.2009Šárovcova Lhota - Zvičina (MČR veteránů)184
8.5.2008Šárovcova Lhota - Zvičina131
5.5.2007Šárovcova Lhota - Zvičina139
6.5.2006Šárovcova Lhota - Zvičina108
7.5.2005Šárovcova Lhota - Zvičina101
8.5.2004Šárovcova Lhota - Zvičina115
3.5.2003Šárovcova Lhota - Zvičina149
4.5.2002Šárovcova Lhota - Zvičina127
5.5.2001Šárovcova Lhota - Zvičina118
8.5.1999Šárovcova Lhota - Zvičina129
8.5.1998Šárovcova Lhota - Zvičina142
4.5.1996Šárovcova Lhota - Zvičina80
6.5.1995Šárovcova Lhota - Zvičina114
8.5.1994Šárovcova Lhota - Zvičina95
8.5.1993Šárovcova Lhota - Zvičina101
9.5.1992Šárovcova Lhota - Zvičina104
23.5.1990Šárovcova Lhota - Zvičina106
7.5.1989Šárovcova Lhota - Zvičina132
7.5.1988Šárovcova Lhota - Zvičina156
9.5.1987Šárovcova Lhota - Zvičina, 20. ročník180
10.5.1986Šárovcova Lhota - Zvičina, 19. ročník199

Statistika závodu Šárovcova Lhota - Zvičina

  • ročníků: 31
  • závodníků na všech ročnících: 4174

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Mach Ladislav4728
Plašil Milan5925
Javůrek Jiří4822
Jančík Bořek6421
Brunclík Ivo5820
Hochman Filip7319
Pechek František5319
Karlík Michal6418
Marek František4118
Svatoň Jiří8518
Jandura Pavel4618
Šimůnek Jan4917
Pešek Milan6017
Krejcar Petr4516
Vávra Martin6316
Paulů Blanka5416
Šklíba Karel5015
Havlíček Zdeněk3515
Tauchman Miloš5315
Záveský Vojtěch7815
Šulc Vladimír6915
Čeřovský Josef4115
Groh Stanislav4615
Tučný Jan4715
Vimr Adolf4314
Horčička Vratislav4914
Šír Václav4814
Zoubek Zdeněk6914
Kozel Karel5214
Janata Milan8513
Vávra Radek6313
Hovorka Karel5113
Holeček Martin7413
Jarkovský Oldřich3413
Krejsa Václav5213
Zajíček Tomáš9212
Kutnar Jiří4812
Čipera Radek6412
Mach Jiří5212
Vraštilová Miloslava5612
Čeřovský Jan7512
Šulc Jan7012
Brendl Jan7511
Horáčková Jana8511
Malý Jan7311
Kupka Martin8211
Kůtek Vladimír5011
Honzák Jiří5011
Jirásková Eva6410
Šorm Jaroslav7010

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1212Davídek DušanSVS Krkonoše Vrchlabí8101:00:2720
2MJ3030Ehler TomášPardubice8101:05:5019
3MJ3636Mikuš MartinKlub Lyžařů Turnov8201:07:1618
4MJ4444Martin TomášSUS Krkonoše8001:08:4617
5MJ5353Šídlo MartinMlázovice8301:11:2516
6MJ6868Vacek TomášTJ Jablonné nad Orlicí8301:15:5815
7MJ7373Gaudel RomanSVS Krkonoše Vrchlabí8001:16:2514
8MJ7878Kupka MartinHořice8201:18:4013
9MJ7979Olah JanJiskra Horní Maršov8401:18:4912
10MJ8181Kozel MartinASPV Trutnov8901:19:2711
11MJ8888Ehler TomášPardubice8101:22:1610
Muži A (trať 13,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:53:0130
2MA22Dobšíček Pavel2 B Tým8000:53:5929
3MA33Pokorný LubomírDukla Praha7500:54:5428
4MA55Pauzar DavidTrutnov6900:58:1127
5MA99Lohynský JaroslavLoko Trutnov 00:59:5126
6MA1010Malý JanBC Sport Lomnice nad Popelkou7301:00:0825
7MA1111Bolehovský PavelKER TEAM7101:00:1124
8MA1313Kopal JanSK Lob Nová Paka7801:01:4223
9MA1515Fátor MiloslavSKP Trutnov6401:01:5622
10MA1717Havelka JanMaratonstav Úpice7901:02:3621
11MA2424Krejcar DanielMaratonstav Úpice7501:04:2120
12MA2828Peterka LuděkTJ Milovice6801:05:1419
13MA3434Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:06:3518
14MA3737Leplt JiříTT Miletice6101:07:3717
15MA3939Karlík MichalLoko Trutnov6401:07:5516
16MA4141Hák MichalSokol Studenec7501:08:1015
17MA4242Ondra VladimírLiga 100 Praha6801:08:1314
18MA4545Soukup PetrSagita Jičín6601:09:0613
19MA4646Dostálek PetrTěchonín6701:09:5612
20MA4747Kůtek PavelJičín6801:10:2411
21MA4848Lukšan DavidDvůr Králové7601:10:3110
22MA5050Bíško JiříIVASO Jičín6401:11:129
23MA5555Sucharda ZdeněkSokol Nová Paka7101:12:208
24MA5656Vávra MartinJiskra Hořice6301:12:407
25MA5959Hochman FilipGM Elektronic Praha7301:13:316
26MA6565Jirčík MiroslavISCAREX Česká Třebová7601:14:535
27MA6666Hubálek MichalLisaco Harcov7701:15:034
28MA6767Šorm JaroslavŠárovcova Lhota7001:15:183
29MA7171Vychroň MilanWichri team Trutnov7701:16:172
30MA7474Havíř JosefChyjice6701:16:361
31MA8080Šulc JanTeves Continental Jičín7001:18:510
32MA8484Horčička KarelKonecchlumí6701:21:070
33MA8686Richter FilipCyklo Dvůr Králové7201:21:510
34MA8989Staník MilanJablonec nad Jizerou6701:22:170
35MA9090Keclík PetrTikov 01:22:220
36MA9292Olfati JohnUK6701:23:34-
37MA9393Kosák JanAC TJ Jičín6901:23:410
38MA9494Hrdina TomášCyklo Dvůr Králové7501:23:430
39MA9696Kadečka RadekŠárovcova Lhota7101:25:030
40MA9898Soumar JiříSokol Hlavice7601:26:320
41MA100100Janďourek DušanPopovice7501:28:050
42MA101101Holý JanTurnov6901:28:400
43MA105105Lukeš JanCyklo Dvůr Králové7201:30:090
44MA106106Střelka HynekGM Elektronic Praha6801:30:550
45MA113113Bruckner PetrLisaco Harcov7701:32:490
46MA118118Jandura PavelJičín7501:37:090
47MA120120Fišer PetrTeves Continental Libáň6301:43:480
48MA121121Aster ZdeněkSemily7601:44:550
49MA122122Maixnar MiroslavHořice7701:44:560
50MA123123Šulc VladimírMicrorisc Sobotka6901:47:110
51MA124124Hoedl KarlMicrochip Vídeň - A6401:47:120
52MA126126Klečal LadislavMicrorisc Lázně Bělohrad7701:50:050
53MA127127Vaníček RenéŠárovcova Lhota7801:52:330
54MA128128Tomeš JaroslavOstroměř7801:52:340
Muži B (trať 13,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB44Pechek FrantišekMaratonstav Úpice - Nike team5300:56:5720
2MB77Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:59:3119
3MB88Pešek MilanDvůr Králové6000:59:4618
4MB1414Hanke MiroslavSKI Podlázky5501:01:4617
5MB1616Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5901:02:0916
6MB1919Vladyka JanAC Praha 18905801:03:0815
7MB2121Martinec JosefNová Paka5501:03:3514
8MB2222Kubr VáclavKRB Chrudim5501:03:4013
9MB2727Hár ZdeněkHorní Branná5801:05:0812
10MB3131Plašil MilanJičín5901:05:5311
11MB3333Balcar LubošPolice nad Metují5801:06:2210
12MB3535Soukup LadislavSokol Poniklá5801:06:509
13MB4040Pfeiffer RolfCIS Amberk - A5801:08:01-
14MB5757Klimeš BedřichBukovice5601:12:498
15MB6060Binter KarelLoko Trutnov5101:13:327
16MB6161Zajíček PavelLokomotiva Mlázovice6001:13:576
17MB6969Tauchman MilošSK Lob Nová Paka5301:16:145
18MB8282Drahný StanislavKČT Benešov5801:19:354
19MB8585Lazar JaroslavJesenice5501:21:083
20MB114114Karásek MiroslavINGE Nová Paka5401:32:542
21MB115115Mach JiříMlázovice5201:34:031
Muži C (trať 13,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC66Mach FrantišekJablonec n.N5000:58:2110
2MC1818Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:03:049
3MC2020Honzák JiříJičín5001:03:158
4MC2323Biemann GötzSKI Harrachov4301:03:567
5MC2525Kober JosefDolní Olešnice5001:04:416
6MC2626Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:04:535
7MC2929Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice4801:05:414
8MC3838Krejcar PetrMaratonstav Úpice4501:07:413
9MC4343Kadavý JanJablonné nad Nisou4701:08:232
10MC4949Farář JaroslavMaratonstav Úpice5001:10:361
11MC5454Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:12:090
12MC6363Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4801:14:110
13MC7575Vlk IvanLaryko Hostinné4201:17:340
14MC7676Kůtek VladimírSK Lužany5001:17:420
15MC8787Mach LadislavLužany4701:21:570
16MC9999Synek IvanSokol Valdice5001:27:370
17MC103103Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:28:570
18MC108108Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:31:430
19MC110110Horčina VratislavKonecchlumí4901:31:550
20MC111111Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4701:32:300
21MC112112Jandura PavelJičín4601:32:410
22MC117117Čeřovský JosefChoteč4101:36:250
23MC119119Škoda KryštofNáchod4101:39:020
24MC125125Kutnar JiříMlázovice4801:47:480
Muži D (trať 13,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5151Buchar JanOpel Vrchlabí3301:11:1710
2MD5252Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:11:189
3MD5858Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3401:13:158
4MD7070Nanke WernerBK Kravaře3801:16:157
5MD7777Miles PetrKrnap Vrchlabí3701:18:276
6MD116116Blank JiříLázně Bělohrad3901:35:045
Juniorky (trať 13,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ102102Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:28:5010
2ŽJ104104Škodová IvanaMaratonstav Úpice8101:30:029
Ženy A (trať 13,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6262Čermáková MartinaSVS Krkonoše Vrchlabí8001:14:0810
2ZA7272Navrátilová LucieOlfin car Vella Trutnov8001:16:199
3ZA9191Maderová MagdaSVS Krkonoše Vrchlabí7401:23:068
4ZA9797Burešová MonikaSokol Nová Paka7701:25:207
5ZA109109Antošová MartinaUSK Praha7601:31:506
Ženy B (trať 13,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3232Paulů BlankaSki Jilemnice5401:06:1110
2ZB6464Kubrová DagmarKRB Chrudim6301:14:219
3ZB8383Novotná EvaClub 21 Letohrad4801:20:458
4ZB9595Gaudelová JanaSokol Horní Branná5701:24:187
5ZB107107Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:31:016
6ZB129129Klimešová AlenaSokol Bukovice6302:03:285
Trať 13,600 km, 350,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:53:0130
2MA22Dobšíček Pavel2 B Tým8000:53:5929
3MA33Pokorný LubomírDukla Praha7500:54:5428
1MB44Pechek FrantišekMaratonstav Úpice - Nike team5300:56:5720
4MA55Pauzar DavidTrutnov6900:58:1127
1MC66Mach FrantišekJablonec n.N5000:58:2110
2MB77Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:59:3119
3MB88Pešek MilanDvůr Králové6000:59:4618
5MA99Lohynský JaroslavLoko Trutnov 00:59:5126
6MA1010Malý JanBC Sport Lomnice nad Popelkou7301:00:0825
7MA1111Bolehovský PavelKER TEAM7101:00:1124
1MJ1212Davídek DušanSVS Krkonoše Vrchlabí8101:00:2720
8MA1313Kopal JanSK Lob Nová Paka7801:01:4223
4MB1414Hanke MiroslavSKI Podlázky5501:01:4617
9MA1515Fátor MiloslavSKP Trutnov6401:01:5622
5MB1616Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5901:02:0916
10MA1717Havelka JanMaratonstav Úpice7901:02:3621
2MC1818Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:03:049
6MB1919Vladyka JanAC Praha 18905801:03:0815
3MC2020Honzák JiříJičín5001:03:158
7MB2121Martinec JosefNová Paka5501:03:3514
8MB2222Kubr VáclavKRB Chrudim5501:03:4013
4MC2323Biemann GötzSKI Harrachov4301:03:567
11MA2424Krejcar DanielMaratonstav Úpice7501:04:2120
5MC2525Kober JosefDolní Olešnice5001:04:416
6MC2626Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:04:535
9MB2727Hár ZdeněkHorní Branná5801:05:0812
12MA2828Peterka LuděkTJ Milovice6801:05:1419
7MC2929Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice4801:05:414
2MJ3030Ehler TomášPardubice8101:05:5019
10MB3131Plašil MilanJičín5901:05:5311
1ZB3232Paulů BlankaSki Jilemnice5401:06:1110
11MB3333Balcar LubošPolice nad Metují5801:06:2210
13MA3434Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:06:3518
12MB3535Soukup LadislavSokol Poniklá5801:06:509
3MJ3636Mikuš MartinKlub Lyžařů Turnov8201:07:1618
14MA3737Leplt JiříTT Miletice6101:07:3717
8MC3838Krejcar PetrMaratonstav Úpice4501:07:413
15MA3939Karlík MichalLoko Trutnov6401:07:5516
13MB4040Pfeiffer RolfCIS Amberk - A5801:08:01-
16MA4141Hák MichalSokol Studenec7501:08:1015
17MA4242Ondra VladimírLiga 100 Praha6801:08:1314
9MC4343Kadavý JanJablonné nad Nisou4701:08:232
4MJ4444Martin TomášSUS Krkonoše8001:08:4617
18MA4545Soukup PetrSagita Jičín6601:09:0613
19MA4646Dostálek PetrTěchonín6701:09:5612
20MA4747Kůtek PavelJičín6801:10:2411
21MA4848Lukšan DavidDvůr Králové7601:10:3110
10MC4949Farář JaroslavMaratonstav Úpice5001:10:361
22MA5050Bíško JiříIVASO Jičín6401:11:129
1MD5151Buchar JanOpel Vrchlabí3301:11:1710
2MD5252Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:11:189
5MJ5353Šídlo MartinMlázovice8301:11:2516
11MC5454Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:12:090
23MA5555Sucharda ZdeněkSokol Nová Paka7101:12:208
24MA5656Vávra MartinJiskra Hořice6301:12:407
14MB5757Klimeš BedřichBukovice5601:12:498
3MD5858Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3401:13:158
25MA5959Hochman FilipGM Elektronic Praha7301:13:316
15MB6060Binter KarelLoko Trutnov5101:13:327
16MB6161Zajíček PavelLokomotiva Mlázovice6001:13:576
1ZA6262Čermáková MartinaSVS Krkonoše Vrchlabí8001:14:0810
12MC6363Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4801:14:110
2ZB6464Kubrová DagmarKRB Chrudim6301:14:219
26MA6565Jirčík MiroslavISCAREX Česká Třebová7601:14:535
27MA6666Hubálek MichalLisaco Harcov7701:15:034
28MA6767Šorm JaroslavŠárovcova Lhota7001:15:183
6MJ6868Vacek TomášTJ Jablonné nad Orlicí8301:15:5815
17MB6969Tauchman MilošSK Lob Nová Paka5301:16:145
4MD7070Nanke WernerBK Kravaře3801:16:157
29MA7171Vychroň MilanWichri team Trutnov7701:16:172
2ZA7272Navrátilová LucieOlfin car Vella Trutnov8001:16:199
7MJ7373Gaudel RomanSVS Krkonoše Vrchlabí8001:16:2514
30MA7474Havíř JosefChyjice6701:16:361
13MC7575Vlk IvanLaryko Hostinné4201:17:340
14MC7676Kůtek VladimírSK Lužany5001:17:420
5MD7777Miles PetrKrnap Vrchlabí3701:18:276
8MJ7878Kupka MartinHořice8201:18:4013
9MJ7979Olah JanJiskra Horní Maršov8401:18:4912
31MA8080Šulc JanTeves Continental Jičín7001:18:510
10MJ8181Kozel MartinASPV Trutnov8901:19:2711
18MB8282Drahný StanislavKČT Benešov5801:19:354
3ZB8383Novotná EvaClub 21 Letohrad4801:20:458
32MA8484Horčička KarelKonecchlumí6701:21:070
19MB8585Lazar JaroslavJesenice5501:21:083
33MA8686Richter FilipCyklo Dvůr Králové7201:21:510
15MC8787Mach LadislavLužany4701:21:570
11MJ8888Ehler TomášPardubice8101:22:1610
34MA8989Staník MilanJablonec nad Jizerou6701:22:170
35MA9090Keclík PetrTikov 01:22:220
3ZA9191Maderová MagdaSVS Krkonoše Vrchlabí7401:23:068
36MA9292Olfati JohnUK6701:23:34-
37MA9393Kosák JanAC TJ Jičín6901:23:410
38MA9494Hrdina TomášCyklo Dvůr Králové7501:23:430
4ZB9595Gaudelová JanaSokol Horní Branná5701:24:187
39MA9696Kadečka RadekŠárovcova Lhota7101:25:030
4ZA9797Burešová MonikaSokol Nová Paka7701:25:207
40MA9898Soumar JiříSokol Hlavice7601:26:320
16MC9999Synek IvanSokol Valdice5001:27:370
41MA100100Janďourek DušanPopovice7501:28:050
42MA101101Holý JanTurnov6901:28:400
1ŽJ102102Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:28:5010
17MC103103Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:28:570
2ŽJ104104Škodová IvanaMaratonstav Úpice8101:30:029
43MA105105Lukeš JanCyklo Dvůr Králové7201:30:090
44MA106106Střelka HynekGM Elektronic Praha6801:30:550
5ZB107107Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:31:016
18MC108108Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:31:430
5ZA109109Antošová MartinaUSK Praha7601:31:506
19MC110110Horčina VratislavKonecchlumí4901:31:550
20MC111111Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4701:32:300
21MC112112Jandura PavelJičín4601:32:410
45MA113113Bruckner PetrLisaco Harcov7701:32:490
20MB114114Karásek MiroslavINGE Nová Paka5401:32:542
21MB115115Mach JiříMlázovice5201:34:031
6MD116116Blank JiříLázně Bělohrad3901:35:045
22MC117117Čeřovský JosefChoteč4101:36:250
46MA118118Jandura PavelJičín7501:37:090
23MC119119Škoda KryštofNáchod4101:39:020
47MA120120Fišer PetrTeves Continental Libáň6301:43:480
48MA121121Aster ZdeněkSemily7601:44:550
49MA122122Maixnar MiroslavHořice7701:44:560
50MA123123Šulc VladimírMicrorisc Sobotka6901:47:110
51MA124124Hoedl KarlMicrochip Vídeň - A6401:47:120
24MC125125Kutnar JiříMlázovice4801:47:480
52MA126126Klečal LadislavMicrorisc Lázně Bělohrad7701:50:050
53MA127127Vaníček RenéŠárovcova Lhota7801:52:330
54MA128128Tomeš JaroslavOstroměř7801:52:340
6ZB129129Klimešová AlenaSokol Bukovice6302:03:285

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód