10.10.2004, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
6.10.2024 | Běh údolím Orlice | - |
1.10.2023 | Běh údolím Orlice | 172 |
2.10.2022 | Běh údolím Orlice | 199 |
3.10.2021 | Běh údolím Orlice | 191 |
4.10.2020 | Běh údolím Orlice | 202 |
6.10.2019 | Běh údolím Orlice | 237 |
7.10.2018 | Běh údolím Orlice | 193 |
1.10.2017 | Běh údolím Orlice | 219 |
2.10.2016 | Běh údolím Orlice | 273 |
4.10.2015 | Běh údolím Orlice | 288 |
5.10.2014 | Běh údolím Orlice | 293 |
6.10.2013 | Běh údolím Orlice | 207 |
7.10.2012 | Běh údolím Orlice | 148 |
2.10.2011 | Běh údolím Orlice | 194 |
3.10.2010 | Běh údolím Orlice | 218 |
4.10.2009 | Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí | 188 |
5.10.2008 | Běh údolím Orlice | 167 |
7.10.2007 | Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí | 172 |
8.10.2006 | Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí | 155 |
9.10.2005 | Běh údolím Orlice v Klášterci | 168 |
12.10.2003 | Běh Údolím Orlice, 15. ročník | 161 |
19.10.2002 | 14. ročník, Běh údolím Orlice v Klášterci | 145 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Novotný Luděk | 62 | 15 |
Fajfr František | 72 | 15 |
Borek Petr | 70 | 14 |
Kristejn Jiří | 09 | 13 |
Novotný Přemysl | 59 | 13 |
Borek Viktor | 04 | 13 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 12 |
Matyášová Jana | 65 | 12 |
Sontáková Lenka | 91 | 12 |
Krátká Anna | 69 | 12 |
Gregora Filip | 02 | 12 |
Hanuš Petr | 64 | 12 |
Kristejnová Aneta | 07 | 11 |
Šroler Zdeněk | 80 | 11 |
Sejkorová Lenka | 63 | 11 |
Šroler Zdeněk | 52 | 11 |
Sadílek Ota | 46 | 11 |
Šafář Jaroslav | 51 | 11 |
Divíšek Jan | 00 | 10 |
Kristejn Zdeněk | 79 | 10 |
Jirásková Eva | 64 | 10 |
Bielčik Jindřich | 40 | 10 |
Martincová Kristýna | 93 | 10 |
Sedláček Roman | 64 | 10 |
Borková Agáta | 02 | 10 |
Vacek Martin | 69 | 10 |
Strnad Tomáš | 69 | 10 |
Kalousová Jitka | 08 | 10 |
Šebek Michal | 84 | 10 |
Grätz Luděk | 58 | 10 |
Keprtová Miloslava | 48 | 9 |
Buriánek Roman | 65 | 9 |
Strnad Adam | 00 | 9 |
Gregorová Monika | 00 | 9 |
Ráb Pavel | 52 | 9 |
Koblížek Jindřich | 48 | 9 |
Mikyska Tomáš | 00 | 9 |
Stránská Michaela | 97 | 9 |
Faltusová Štěpánka | 10 | 9 |
Leicht Jiří | 49 | 9 |
Kánský Petr | 00 | 8 |
Nechvíl Petr | 91 | 8 |
Serbousková Sára | 04 | 8 |
Málková Lucie | 10 | 8 |
Kopecký Libor | 56 | 8 |
Moravec Martin | 84 | 8 |
Kvačková Viktorie | 08 | 8 |
Krunčík Pavel | 85 | 8 |
Kubišta Oto | 53 | 8 |
Prchalová Magdaléna | 10 | 8 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 3 | 13 | Novotná Dora | SK Žamberk | 97 | 00:01:24 | 0,00 |
2 | Ž1 | 5 | 12 | Křivohlávková Michaela | TJ Jiskra Králíky | 98 | 00:01:30 | 0,00 |
3 | Ž1 | 6 | 16 | Kánská Tereza | Medvědi Rokytnice | 98 | 00:01:33 | 0,00 |
4 | Ž1 | 9 | 11 | Křivohlávková Kristýna | TJ Jiskra Králíky | 98 | 00:01:47 | 0,00 |
5 | Ž1 | 10 | 15 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:01:48 | 0,00 |
6 | Ž1 | 11 | 14 | Faltusová Kateřina | Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:01:49 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 1 | Remeš Vojtěch | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 98 | 00:01:20 | 0,00 |
2 | M1 | 2 | 5 | Kavka Lukáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:01:23 | 0,00 |
3 | M1 | 3 | 7 | Chmelíček Jordan | TJ Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:01:24 | 0,00 |
4 | M1 | 7 | 8 | Strnad Tomáš | Letohrad | 97 | 00:01:34 | 0,00 |
5 | M1 | 8 | 6 | Hadrbolec Patrik | Letohrad | 99 | 00:01:43 | 0,00 |
6 | M1 | 12 | 17 | Mikyska Tomáš | SK Žamberk | 00 | 00:01:53 | 0,00 |
7 | M1 | 13 | 2 | Suchodol Mikuláš | Žamberk | 98 | 00:02:19 | 0,00 |
8 | M1 | 14 | 4 | Prchlík Šimon | Letohrad | 00 | 00:02:50 | 0,00 |
- | M1 | - | 3 | Kánský Petr | OEZ Letohrad | 00 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 4 | 32 | Fáberová Zuzana | ABK Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:02:54 | 11,00 |
2 | Ž2 | 5 | 37 | Kulhavá Eliška | OB Sokol Žamberk | 96 | 00:02:55 | 9,00 |
3 | Ž2 | 7 | 39 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:02:56 | 8,00 |
4 | Ž2 | 8 | 33 | Glaserová Dominika | SKI Klub Česká Třebová | 95 | 00:02:57 | 7,00 |
5 | Ž2 | 10 | 38 | Stříhavková Lucie | Spartak Letohrad | 95 | 00:03:07 | 6,00 |
6 | Ž2 | 11 | 31 | Kalousová Pavla | Sokol Klášterec nad Orlicí | 95 | 00:03:10 | 5,00 |
7 | Ž2 | 12 | 34 | Aulichová Kateřina | OEZ Letohrad | 95 | 00:03:11 | 4,00 |
8 | Ž2 | 17 | 36 | Mottlová Hana | Spartak OEZ Letohrad | 95 | 00:03:31 | 3,00 |
- | Ž2 | - | 35 | Maříková Simona | KB OEZ Letohrad | 96 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 100 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:02:47 | 11,00 |
2 | M2 | 2 | 25 | Veselý Michal | TJ Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:02:48 | 9,00 |
3 | M2 | 3 | 28 | Holubář Bartoloměj | TJ Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:02:50 | 8,00 |
4 | M2 | 5 | 30 | Procházka Jakub | Letohrad | 96 | 00:02:55 | 7,00 |
5 | M2 | 8 | 41 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:02:57 | 6,00 |
6 | M2 | 13 | 42 | Neugebauer Tomáš | SK Žamberk | 96 | 00:03:15 | 5,00 |
7 | M2 | 14 | 26 | Cimer Tomáš | OEZ Letohrad | 96 | 00:03:19 | 4,00 |
8 | M2 | 15 | 27 | Bárnet Miroslav | OEZ Letohrad | 96 | 00:03:21 | 3,00 |
9 | M2 | 16 | 24 | Faltus Václav | Letohrad | 95 | 00:03:22 | 2,00 |
10 | M2 | 18 | 40 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:03:40 | 1,00 |
11 | M2 | 19 | 29 | Vávra Tomáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:03:41 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 2 | 45 | Neruda Michal | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:06:33 | 11,00 |
2 | M3 | 3 | 47 | Remeš Petr | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 94 | 00:06:37 | 9,00 |
3 | M3 | 4 | 51 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:06:44 | 8,00 |
4 | M3 | 5 | 55 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:06:46 | 7,00 |
5 | M3 | 11 | 50 | Rýznar Tomáš | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 93 | 00:07:16 | 6,00 |
6 | M3 | 13 | 52 | Adamec Marek | TJ Spartak OEZ Letohrad | 93 | 00:07:18 | 5,00 |
7 | M3 | 15 | 49 | Kroutil Ondřej | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 93 | 00:07:24 | 4,00 |
8 | M3 | 16 | 48 | Šabata Josef | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 93 | 00:07:25 | 3,00 |
9 | M3 | 17 | 56 | Bříza Václav | Sokol Klášterec nad Orlicí | 93 | 00:07:26 | 2,00 |
10 | M3 | 19 | 42 | Kalous Filip | Sokol Klášterec nad Orlicí | 94 | 00:07:39 | 1,00 |
11 | M3 | 20 | 41 | Fišer Michal | Sokol Klášterec nad Orlicí | 93 | 00:07:40 | 0,00 |
12 | M3 | 26 | 53 | Křen Jakub | OEZ Letohrad | 94 | 00:08:06 | 0,00 |
13 | M3 | 27 | 43 | Kalous Robert | Sokol Klášterec nad Orlicí | 94 | 00:08:15 | 0,00 |
14 | M3 | 28 | 44 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:08:23 | 0,00 |
15 | M3 | 30 | 54 | Levý Tomáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 94 | 00:08:24 | 0,00 |
16 | M3 | 31 | 46 | Kroft Radim | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:08:33 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 84 | Bílá Tereza | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:06:30 | 11,00 |
2 | ŽM | 6 | 81 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:06:47 | 9,00 |
3 | ŽM | 7 | 91 | Satoriová Martina | TJ Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:06:52 | 8,00 |
4 | ŽM | 8 | 93 | Havlová Michaela | KB OEZ Letohrad | 91 | 00:07:00 | 7,00 |
5 | ŽM | 9 | 83 | Šachová Šárka | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:07:03 | 6,00 |
6 | ŽM | 10 | 86 | Kociánová Karolína | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 92 | 00:07:06 | 5,00 |
7 | ŽM | 12 | 94 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:07:17 | 4,00 |
8 | ŽM | 14 | 88 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:07:23 | 3,00 |
9 | ŽM | 18 | 87 | Halbrštátová Anna | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:07:28 | 2,00 |
10 | ŽM | 21 | 92 | Kavková Michaela | TJ Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:07:41 | 1,00 |
10 | ŽM | 21 | 82 | Zapletalová Tereza | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:07:41 | 1,00 |
12 | ŽM | 23 | 85 | Rábová Martina | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:07:45 | 0,00 |
13 | ŽM | 24 | 89 | Matějíková Lucie | Atletika Albrechtice | 92 | 00:07:55 | 0,00 |
14 | ŽM | 25 | 90 | Chládková Zuzana | SK Žamberk | 91 | 00:08:03 | 0,00 |
15 | ŽM | 28 | 95 | Trejtnarová Zuzana | Sokol Kunvald | 91 | 00:08:23 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 15 | 21 | Henclová Radka | Nové Město nad Metují | 90 | 00:16:12 | 11,00 |
2 | ŽS | 20 | 22 | Vacková Michaela | KB OEZ Letohrad | 90 | 00:17:12 | 9,00 |
3 | ŽS | 21 | 23 | Levá Nikola | KB OEZ Letohrad | 90 | 00:17:35 | 8,00 |
4 | ŽS | 23 | 24 | Lipenská Radka | KB OEZ Letohrad | 90 | 00:18:54 | 7,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 32 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:19:09 | 11,00 |
2 | MS | 2 | 28 | Eiler Ondřej | TJ Spartak Letohrad | 90 | 00:19:37 | 9,00 |
3 | MS | 3 | 33 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:19:52 | 8,00 |
4 | MS | 4 | 27 | Kocián Pavel | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 90 | 00:20:34 | 7,00 |
5 | MS | 5 | 31 | Sabota Martin | Sokol Klášterec nad Orlicí | 89 | 00:21:49 | 6,00 |
6 | MS | 6 | 29 | Novotný Jan | TJ SPartak Letohrad | 90 | 00:22:29 | 5,00 |
7 | MS | 7 | 30 | Šimek Jiří | Sokol Klášterec nad Orlicí | 89 | 00:22:33 | 4,00 |
8 | MS | 9 | 34 | Duchoslav Michal | SOKOL KLášterec nad Orlicí | 90 | 00:26:37 | 3,00 |
9 | MS | 10 | 26 | Ulrich Josef | TJ Jiskra Králíky | 90 | 00:26:51 | 2,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 2 | 41 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:21:52 | 11,00 |
2 | MD | 4 | 42 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:22:20 | 9,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 8 | 36 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:25:10 | 11,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 8 | 74 | Krunčík Pavel | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 85 | 00:45:41 | - |
2 | MJ | 20 | 85 | Budina Libor | Sokol Klášterec nad Orlicí | 85 | 00:52:22 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 1 | 11 | Kašpar Zdeněk | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 63 | 00:21:22 | - |
2 | MB | 3 | 7 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:22:01 | - |
3 | MB | 6 | 8 | Skyba Martin | Barnex Sport Brno | 62 | 00:23:46 | - |
4 | MB | 7 | 3 | Trejtnar Pavel | Sokol Kunvald | 58 | 00:24:30 | - |
5 | MB | 9 | 5 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:24:40 | - |
6 | MB | 11 | 1 | Novotný Luděk | SK Žamberk | 62 | 00:24:46 | - |
7 | MB | 13 | 2 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:25:30 | - |
8 | MB | 15 | 9 | Jeníček Pavel | Horolezecký Klub Ústí nad Orlicí | 59 | 00:26:05 | - |
9 | MB | 21 | 10 | Šebek Jindřich | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 56 | 00:27:13 | - |
10 | MB | 24 | 4 | Velechovský Jiří | SAZS Králíky | 55 | 00:27:32 | - |
11 | MB | 36 | 6 | Novotný Přemysl | SKI Pastviny | 59 | 00:31:40 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 5 | 43 | Krupička Miroslav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 53 | 00:22:47 | - |
2 | MC | 8 | 37 | Šafář Jaroslav | Ústí nad Orlicí | 51 | 00:24:38 | - |
3 | MC | 9 | 36 | Ráb Pavel | TBH Sokol Parník | 52 | 00:24:40 | - |
4 | MC | 12 | 35 | Leicht Jiří | ASPV Těchonín | 49 | 00:24:52 | - |
5 | MC | 14 | 40 | Šroler Zdeněk | SOKOL Klášterec nad Orlicí | 52 | 00:25:48 | - |
6 | MC | 18 | 31 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:26:35 | - |
7 | MC | 22 | 41 | Skalický Jiří | Sokol Žamberk | 50 | 00:27:28 | - |
8 | MC | 30 | 34 | Koblížek Jindřich | Žamberk | 48 | 00:29:20 | - |
9 | MC | 31 | 32 | Novotný Jiří | KB Letohrad | 45 | 00:29:29 | - |
10 | MC | 34 | 42 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:30:19 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 26 | 39 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:27:41 | - |
2 | MD | 35 | 33 | Strnad Josef | Sokol Žamberk | 44 | 00:30:37 | - |
3 | MD | 38 | 38 | Kalousek Jan | SK Žamberk | 41 | 00:35:39 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 20 | 61 | Skybová Lucie | ARC Brno | 87 | 00:27:04 | - |
2 | ŽJ | 28 | 59 | Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:28:17 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 16 | 52 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:26:09 | - |
2 | ZA | 17 | 53 | Ouřecká Renáta | Atletika Albrechtice | 70 | 00:26:28 | - |
3 | ZA | 23 | 54 | Sedláčková Miroslava | Spartak Praha 4 | 77 | 00:27:30 | - |
4 | ZA | 27 | 60 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:28:06 | - |
5 | ZA | 32 | 57 | Bárnetová Monika | TJ SPartak Letohrad | 81 | 00:30:12 | - |
5 | ZA | 32 | 57 | Bárnetová Monika | TJ Spartak Letohrad | 81 | 00:30:12 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 19 | 51 | Wiesnerová Lenka | Spartak Police nad Metují | 69 | 00:26:51 | - |
2 | ZB | 25 | 58 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:27:38 | - |
3 | ZB | 29 | 55 | Novotná Eva | Letohrad | 48 | 00:28:25 | - |
4 | ZB | 37 | 56 | Ehrenbergerová Marta | OEZ Letohrad | 57 | 00:32:37 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 1 | Remeš Vojtěch | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 98 | 00:01:20 | 0,00 |
2 | M1 | 2 | 5 | Kavka Lukáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:01:23 | 0,00 |
3 | M1 | 3 | 7 | Chmelíček Jordan | TJ Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:01:24 | 0,00 |
1 | Ž1 | 3 | 13 | Novotná Dora | SK Žamberk | 97 | 00:01:24 | 0,00 |
2 | Ž1 | 5 | 12 | Křivohlávková Michaela | TJ Jiskra Králíky | 98 | 00:01:30 | 0,00 |
3 | Ž1 | 6 | 16 | Kánská Tereza | Medvědi Rokytnice | 98 | 00:01:33 | 0,00 |
4 | M1 | 7 | 8 | Strnad Tomáš | Letohrad | 97 | 00:01:34 | 0,00 |
5 | M1 | 8 | 6 | Hadrbolec Patrik | Letohrad | 99 | 00:01:43 | 0,00 |
4 | Ž1 | 9 | 11 | Křivohlávková Kristýna | TJ Jiskra Králíky | 98 | 00:01:47 | 0,00 |
5 | Ž1 | 10 | 15 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:01:48 | 0,00 |
6 | Ž1 | 11 | 14 | Faltusová Kateřina | Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:01:49 | 0,00 |
6 | M1 | 12 | 17 | Mikyska Tomáš | SK Žamberk | 00 | 00:01:53 | 0,00 |
7 | M1 | 13 | 2 | Suchodol Mikuláš | Žamberk | 98 | 00:02:19 | 0,00 |
8 | M1 | 14 | 4 | Prchlík Šimon | Letohrad | 00 | 00:02:50 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 32 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:19:09 | 11,00 |
2 | MS | 2 | 28 | Eiler Ondřej | TJ Spartak Letohrad | 90 | 00:19:37 | 9,00 |
3 | MS | 3 | 33 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:19:52 | 8,00 |
4 | MS | 4 | 27 | Kocián Pavel | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 90 | 00:20:34 | 7,00 |
5 | MS | 5 | 31 | Sabota Martin | Sokol Klášterec nad Orlicí | 89 | 00:21:49 | 6,00 |
6 | MS | 6 | 29 | Novotný Jan | TJ SPartak Letohrad | 90 | 00:22:29 | 5,00 |
7 | MS | 7 | 30 | Šimek Jiří | Sokol Klášterec nad Orlicí | 89 | 00:22:33 | 4,00 |
1 | ŽD | 8 | 36 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:25:10 | 11,00 |
8 | MS | 9 | 34 | Duchoslav Michal | SOKOL KLášterec nad Orlicí | 90 | 00:26:37 | 3,00 |
9 | MS | 10 | 26 | Ulrich Josef | TJ Jiskra Králíky | 90 | 00:26:51 | 2,00 |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.