Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Ve stopě líšnické 15

23.10.2004, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Ve stopě líšnické 15
  • datum konání: 23.10.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sokol Líšnice

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Ve stopě líšnické 15

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně do 7 let (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž122Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:01:52-
2Ž133Křivohlávková KristýnaTJ Jiskra Králíky9800:01:55-
3Ž144Křivohlávková MichaelaTJ Jiskra Králíky9800:01:56-
4Ž155Bílá ZdeňkaSKI Klub Česká Třebová9900:02:10-
5Ž196Vondrová SimonaSpartak OEZ Letohrad9800:02:14-
6Ž1117Václavková HanaDlouhá Třebová9900:02:29-
7Ž1128Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:02:30-
-Ž1-9Adamcová DominikaSpartak Letohrad99DNF-
Předžáci do 7 let (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1110Chmelíček JordanTJ Spartak OEZ Letohrad9700:01:48-
2M1511Hadrbolec PatrikSpartak OEZ Letohrad9900:02:10-
3M1712Strnad TomášSpartak Letohrad9700:02:12-
4M1813Lauterbach DavidSokol Žamberk9800:02:13-
5M11014Křen JakubSpartaK OEZ Letohrad9700:02:19-
6M11315Strnad AdamSpartak Letohrad0000:02:57-
7M11416Moravec JakubSpartak Letohrad9900:03:15-
Žákyně nejmladší 8-9 let (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2117Coufalová KarolínaTJ Jiskra Králíky9500:02:2011,00
1Ž2118Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:02:2011,00
3Ž2319Glaserová DominikaSKI Klub Česká Třebová9500:02:218,00
4Ž2420Maříková SimonaSpartak OEZ Letohrad9600:02:227,00
5Ž2521Aulichová KateřinaSpartak OEZ Letohrad9500:02:236,00
6Ž2622Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:02:255,00
7Ž2723Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:02:284,00
8Ž2824Jedličková VeronikaSk Žamberk9600:02:513,00
Žáci nejmladší 8-9 let (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2925Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:1111,00
2M21026Veselý MichalTJ Spartak OEZ Letohrad9600:03:149,00
3M21127Lakota AntonínAC Choceň9500:03:168,00
4M21228Procházka JakubSpartak OEZ Letohrad9600:03:297,00
5M21329Neugebauer TomášSK Žamberk9600:03:376,00
6M21430Cimr TomášSpartak OEZ Letohrad9600:03:435,00
7M21531Václavek JanDlouhá Třebová9600:03:474,00
8M21633Faltus VáclavSpartak OEZ Letohrad9500:03:513,00
8M21632Barnet MiroslavZŠ Jablonné nad Orlicí9600:03:513,00
10M21834Vávra TomášTJ Spartak OEZ Letohrad9600:03:551,00
11M21935Frydrych JakubAC Choceň9500:03:570,00
11M21936Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:03:570,00
13M22137Cibulka MartinLibchavy9600:04:160,00
14M22238Bielčik TomášLichkov9600:04:180,00
Žáci mladší 10-11 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3239Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:05:4911,00
2M3840Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:06:099,00
3M31241Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:06:188,00
4M31342Kalous FilipSokol Klášterec nad Orlicí9400:06:217,00
5M31443Adamec MarekSpartak OEZ Letohrad9300:06:246,00
6M31544Vondra DavidSpartak OEZ Letohrad9400:06:265,00
7M31645Fišer MichalSokol Klášterec nad Orlicí9300:06:324,00
8M31846Laňka FrantišekTJ Spartak OEZ Letohrad9400:06:363,00
9M31947Rýznar TomášTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:06:392,00
10M32148Majvald TadeášSpartak OEZ Letohrad9400:06:471,00
11M32249Šabata JosefTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:06:500,00
11M32250Kroutil OndřejTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:06:500,00
13M32451Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:07:110,00
14M32652Holubec RomanTJ Jiskra Králíky9400:07:150,00
15M32753Křen JakubSpartak OEZ Letohrad9400:07:340,00
16M32854Levý TomášSpartak OEZ Letohrad9400:07:370,00
17M32955Karvánek JiříŘečany nad Labem9300:07:380,00
Žákyně starší 12-13 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM174Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:05:4311,00
2ŽM375Satoriová MartinaSpartak OEZ Letohrad9200:05:529,00
3ŽM476Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:538,00
4ŽM577Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:05:577,00
5ŽM678Vávrová MarkétaSpartak OEZ Letohrad9200:06:056,00
6ŽM779Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:06:065,00
7ŽM980Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:06:114,00
8ŽM1081Halbrštátová AnnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:06:163,00
9ŽM1182Kvasničková PetraSki klub Česká Třebová9100:06:172,00
10ŽM1783Zapletalová TerezaSKI Klub Česká Třebová9100:06:351,00
11ŽM1984Richtrová AndreaAtletika Albrechtice9200:06:390,00
12ŽM2585Matějíková LucieAtletika Albrechtice9200:07:140,00
-ŽM-86Havlová MichaelaSpartak OEZ Letohrad91DNF-
Žáci starší 12-13 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM187Krčmář MichalSpartak OEZ Letohrad9100:11:4111,00
2MM288Schejbal OldřichTJ PORKERT Skuhrov n. B.9100:11:539,00
3MM389Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:11:548,00
4MM490Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:12:277,00
5MM691Záleský MilanCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí9200:12:376,00
6MM892Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:12:565,00
7MM993Sobota PavelSokol Klášterec nad Orlicí9100:12:574,00
8MM1094Nechvíl PetrAC Choceň9100:12:583,00
9MM1295Ďurán TomášKB OEZ Letohrad9100:13:402,00
10MM1396Šembera JiříSpartak OEZ Letohrad9100:13:531,00
11MM1497Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:13:540,00
12MM1698Cibulka PavelLibchavy9100:15:360,00
13MM1799Suchodol JiříSpartak OEZ Letohrad9200:15:570,00
Dorostenky mladší 14-15 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS5100Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:12:2911,00
2ŽS7101Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:12:439,00
3ŽS11102Karlová VeronikaNový Věk Triatlonu9000:13:178,00
4ŽS15103Vacková MichaelaSpartak OEZ Letohrad9000:14:547,00
5ŽS18104Lipenská RadkaSpartak OEZ Letohrad9000:16:066,00
Dorostenci mladší 14-15 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1105Kristejn LukášSpartak OEZ Letohrad8900:12:4011,00
2MS2106Večeře TomášAtletika Polička9000:12:529,00
3MS3107Zavřel JiříAC Choceň8900:13:008,00
4MS4108Červ JakubAtletika Polička8900:13:107,00
5MS5109Poláček AntonínSpartak OEZ Letohrad8900:13:216,00
6MS6110Exler OndřejSpartak OEZ Letohrad9000:13:265,00
7MS7111Morkes RadekSpartak OEZ Letohrad8900:13:514,00
8MS8112Faltus LukášSpartak OEZ Letohrad9000:14:173,00
9MS10113Janeček PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.9000:15:072,00
10MS12114Sobota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:15:331,00
11MS17115Duchoslav MichalSOKOL KLášterec nad Orlicí9000:18:270,00
12MS19116Keprta DavidSokol Líšnice9000:32:410,00
13MS20117Pospíšil DavidSokol Líšnice8900:32:420,00
Dorostenci starší 16-17 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1118Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:24:0011,00
2MD2119Žďárek RomanSpartak OEZ Letohrad8800:25:599,00
3MD3120Prachař OldřichSokol Líšnice8800:37:008,00
3MD3121Vaněček VáclavSokol Líšnice8700:37:008,00
Dorostenky starší 16-17 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD15122Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:16:0311,00
Muži A (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA7123Moravec OndřejSpartak Letohrad8400:25:40-
2MA8124Graclík PetrSKP Jablonex7800:25:56-
3MA10125Kuba MilošLetohrad6700:26:09-
4MA12126Lejsek AlešSKP Jablonex8200:26:23-
5MA13127Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:26:33-
6MA14128Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:26:43-
7MA17129Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:27:10-
8MA18130Krejčí JaromírSKI Pastviny6600:27:21-
9MA19131Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:27:28-
10MA21132Balatka MiroslavSKP Jablonex8200:27:40-
11MA22133Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:28:00-
12MA23134Pliska JiříVŠT Liberec8100:28:08-
13MA25135Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:28:17-
14MA26136Mařík JiříMP Žamberk7200:28:25-
15MA31137Levý TomášTJ Spartak Letohrad6700:29:25-
16MA32138Strnad TomášSK Žamberk6900:29:41-
17MA34139Doleček RomanSOKOL Líšnice7900:29:54-
18MA37140Krunčík MilanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8000:30:25-
19MA38141Kalous PetrSK Žamberk7700:30:29-
20MA41142Suchodol JosefŽamberk6700:32:06-
Muži B (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1143Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:22:41-
2MB2144Toman JiříŽamberk6100:23:00-
3MB3145Čechal JaroslavTS Letohrad6100:23:17-
4MB4146Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:23:40-
5MB9147Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:26:03-
6MB11148Knápek LadislavTJ PoRKERT Skuhrov n. B.6100:26:13-
7MB16149Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:26:54-
8MB30150Roháček VladimírRedwolf5800:29:12-
9MB33151Dlabka LudvíkSokol Kunvald6000:29:47-
10MB35152Karvánek JiříŘečany nad Labem6100:30:02-
11MB39153Jedlička VáclavSokol Žamberk6100:30:37-
12MB43154Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:33:48-
Muži C (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC5155Krsek JaroslavCTC SMC FORT Ústí nad Orlicí5100:24:21-
2MC6156Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:25:08-
3MC15157Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:26:50-
4MC20158Koblížek JindřichŽamberk4800:27:31-
5MC24159Šroler ZdeněkSOKOL Klášterec nad Orlicí5200:28:09-
6MC27160Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:28:30-
7MC28161Vilhelm VáclavTiS Vilhelm Frýdek Místek5100:28:46-
8MC29162Bielčik JindřichLichkov4000:29:09-
9MC36164Novotný JiříKB Letohrad4500:30:04-
10MC40163Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:30:49-
11MC42165Strnad JosefSokol Žamberk4400:33:32-
12MC44166Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:39:38-
13MC45167Kalousek JanSK Žamberk4100:41:26-
Ženy (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA9168Doskočilová RadkaSpartak OEZ Letohrad8400:15:06-
2ZA11169Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:15:30-
3ZA13170Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:15:36-
4ZA14171Veselá MiroslavaSpartak OEZ Letohrad8500:15:53-
5ZA16172Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:16:12-
6ZA18173Michlová MagdalenaTJ PORKERT Skuhrov n. B.7600:19:57-
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2117Coufalová KarolínaTJ Jiskra Králíky9500:02:2011,00
1Ž2118Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:02:2011,00
3Ž2319Glaserová DominikaSKI Klub Česká Třebová9500:02:218,00
4Ž2420Maříková SimonaSpartak OEZ Letohrad9600:02:227,00
5Ž2521Aulichová KateřinaSpartak OEZ Letohrad9500:02:236,00
6Ž2622Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:02:255,00
7Ž2723Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:02:284,00
8Ž2824Jedličková VeronikaSk Žamberk9600:02:513,00
1M2925Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:1111,00
2M21026Veselý MichalTJ Spartak OEZ Letohrad9600:03:149,00
3M21127Lakota AntonínAC Choceň9500:03:168,00
4M21228Procházka JakubSpartak OEZ Letohrad9600:03:297,00
5M21329Neugebauer TomášSK Žamberk9600:03:376,00
6M21430Cimr TomášSpartak OEZ Letohrad9600:03:435,00
7M21531Václavek JanDlouhá Třebová9600:03:474,00
8M21632Barnet MiroslavZŠ Jablonné nad Orlicí9600:03:513,00
8M21633Faltus VáclavSpartak OEZ Letohrad9500:03:513,00
10M21834Vávra TomášTJ Spartak OEZ Letohrad9600:03:551,00
11M21935Frydrych JakubAC Choceň9500:03:570,00
11M21936Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:03:570,00
13M22137Cibulka MartinLibchavy9600:04:160,00
14M22238Bielčik TomášLichkov9600:04:180,00
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM174Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:05:4311,00
1M3239Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:05:4911,00
2ŽM375Satoriová MartinaSpartak OEZ Letohrad9200:05:529,00
3ŽM476Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:538,00
4ŽM577Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:05:577,00
5ŽM678Vávrová MarkétaSpartak OEZ Letohrad9200:06:056,00
6ŽM779Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:06:065,00
2M3840Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:06:099,00
7ŽM980Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:06:114,00
8ŽM1081Halbrštátová AnnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:06:163,00
9ŽM1182Kvasničková PetraSki klub Česká Třebová9100:06:172,00
3M31241Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:06:188,00
4M31342Kalous FilipSokol Klášterec nad Orlicí9400:06:217,00
5M31443Adamec MarekSpartak OEZ Letohrad9300:06:246,00
6M31544Vondra DavidSpartak OEZ Letohrad9400:06:265,00
7M31645Fišer MichalSokol Klášterec nad Orlicí9300:06:324,00
10ŽM1783Zapletalová TerezaSKI Klub Česká Třebová9100:06:351,00
8M31846Laňka FrantišekTJ Spartak OEZ Letohrad9400:06:363,00
11ŽM1984Richtrová AndreaAtletika Albrechtice9200:06:390,00
9M31947Rýznar TomášTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:06:392,00
10M32148Majvald TadeášSpartak OEZ Letohrad9400:06:471,00
11M32250Kroutil OndřejTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:06:500,00
11M32249Šabata JosefTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:06:500,00
13M32451Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:07:110,00
12ŽM2585Matějíková LucieAtletika Albrechtice9200:07:140,00
14M32652Holubec RomanTJ Jiskra Králíky9400:07:150,00
15M32753Křen JakubSpartak OEZ Letohrad9400:07:340,00
16M32854Levý TomášSpartak OEZ Letohrad9400:07:370,00
17M32955Karvánek JiříŘečany nad Labem9300:07:380,00
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM187Krčmář MichalSpartak OEZ Letohrad9100:11:4111,00
2MM288Schejbal OldřichTJ PORKERT Skuhrov n. B.9100:11:539,00
3MM389Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:11:548,00
4MM490Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:12:277,00
1ŽS5100Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:12:2911,00
5MM691Záleský MilanCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí9200:12:376,00
2ŽS7101Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:12:439,00
6MM892Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:12:565,00
7MM993Sobota PavelSokol Klášterec nad Orlicí9100:12:574,00
8MM1094Nechvíl PetrAC Choceň9100:12:583,00
3ŽS11102Karlová VeronikaNový Věk Triatlonu9000:13:178,00
9MM1295Ďurán TomášKB OEZ Letohrad9100:13:402,00
10MM1396Šembera JiříSpartak OEZ Letohrad9100:13:531,00
11MM1497Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:13:540,00
4ŽS15103Vacková MichaelaSpartak OEZ Letohrad9000:14:547,00
12MM1698Cibulka PavelLibchavy9100:15:360,00
13MM1799Suchodol JiříSpartak OEZ Letohrad9200:15:570,00
5ŽS18104Lipenská RadkaSpartak OEZ Letohrad9000:16:066,00
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1105Kristejn LukášSpartak OEZ Letohrad8900:12:4011,00
2MS2106Večeře TomášAtletika Polička9000:12:529,00
3MS3107Zavřel JiříAC Choceň8900:13:008,00
4MS4108Červ JakubAtletika Polička8900:13:107,00
5MS5109Poláček AntonínSpartak OEZ Letohrad8900:13:216,00
6MS6110Exler OndřejSpartak OEZ Letohrad9000:13:265,00
7MS7111Morkes RadekSpartak OEZ Letohrad8900:13:514,00
8MS8112Faltus LukášSpartak OEZ Letohrad9000:14:173,00
1ZA9168Doskočilová RadkaSpartak OEZ Letohrad8400:15:06-
9MS10113Janeček PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.9000:15:072,00
2ZA11169Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:15:30-
10MS12114Sobota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:15:331,00
3ZA13170Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:15:36-
4ZA14171Veselá MiroslavaSpartak OEZ Letohrad8500:15:53-
1ŽD15122Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:16:0311,00
5ZA16172Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:16:12-
11MS17115Duchoslav MichalSOKOL KLášterec nad Orlicí9000:18:270,00
6ZA18173Michlová MagdalenaTJ PORKERT Skuhrov n. B.7600:19:57-
12MS19116Keprta DavidSokol Líšnice9000:32:410,00
13MS20117Pospíšil DavidSokol Líšnice8900:32:420,00
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1118Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:24:0011,00
1MB1143Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:22:41-
2MD2119Žďárek RomanSpartak OEZ Letohrad8800:25:599,00
2MB2144Toman JiříŽamberk6100:23:00-
3MD3120Prachař OldřichSokol Líšnice8800:37:008,00
3MD3121Vaněček VáclavSokol Líšnice8700:37:008,00
3MB3145Čechal JaroslavTS Letohrad6100:23:17-
4MB4146Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:23:40-
1MC5155Krsek JaroslavCTC SMC FORT Ústí nad Orlicí5100:24:21-
2MC6156Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:25:08-
5MB9147Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:26:03-
6MB11148Knápek LadislavTJ PoRKERT Skuhrov n. B.6100:26:13-
3MC15157Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:26:50-
7MB16149Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:26:54-
4MC20158Koblížek JindřichŽamberk4800:27:31-
5MC24159Šroler ZdeněkSOKOL Klášterec nad Orlicí5200:28:09-
6MC27160Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:28:30-
7MC28161Vilhelm VáclavTiS Vilhelm Frýdek Místek5100:28:46-
8MC29162Bielčik JindřichLichkov4000:29:09-
8MB30150Roháček VladimírRedwolf5800:29:12-
9MB33151Dlabka LudvíkSokol Kunvald6000:29:47-
10MB35152Karvánek JiříŘečany nad Labem6100:30:02-
9MC36164Novotný JiříKB Letohrad4500:30:04-
11MB39153Jedlička VáclavSokol Žamberk6100:30:37-
10MC40163Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:30:49-
11MC42165Strnad JosefSokol Žamberk4400:33:32-
12MB43154Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:33:48-
12MC44166Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:39:38-
13MC45167Kalousek JanSK Žamberk4100:41:26-
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA7123Moravec OndřejSpartak Letohrad8400:25:40-
2MA8124Graclík PetrSKP Jablonex7800:25:56-
3MA10125Kuba MilošLetohrad6700:26:09-
4MA12126Lejsek AlešSKP Jablonex8200:26:23-
5MA13127Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:26:33-
6MA14128Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:26:43-
7MA17129Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:27:10-
8MA18130Krejčí JaromírSKI Pastviny6600:27:21-
9MA19131Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:27:28-
10MA21132Balatka MiroslavSKP Jablonex8200:27:40-
11MA22133Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:28:00-
12MA23134Pliska JiříVŠT Liberec8100:28:08-
13MA25135Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:28:17-
14MA26136Mařík JiříMP Žamberk7200:28:25-
15MA31137Levý TomášTJ Spartak Letohrad6700:29:25-
16MA32138Strnad TomášSK Žamberk6900:29:41-
17MA34139Doleček RomanSOKOL Líšnice7900:29:54-
18MA37140Krunčík MilanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8000:30:25-
19MA38141Kalous PetrSK Žamberk7700:30:29-
20MA41142Suchodol JosefŽamberk6700:32:06-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód