Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Týnišťská desítka

28.10.2004, čtvrtek

Propozice závodu

  • název závodu: Týnišťská desítka
  • datum konání: 28.10.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SK Týniště nad Orlicí

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
28.10.2019Týnišťská desítka-
28.10.2018Týnišťská desítka141
28.10.2017Týnišťská desítka184
28.10.2016Týnišťská desítka301
28.10.2015Týnišťská desítka217
28.10.2013Týnišťská desítka253
28.10.2011Týnišťská desítka191
28.10.2010Týnišťská desítka141
28.10.2009Týnišťská desítka140
28.10.2008Týnišťská desítka148
28.10.2007Týnišťská desítka141
28.10.2006Týnišťská desítka116
28.10.2005Týnišťská desítka111
28.10.2003Týnišťská desítka90
28.10.2002Týnišťská desítka104

Statistika závodu Týnišťská desítka

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 2278

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kalousek Jan7115
Vacková Hana5614
Metelková Táňa7213
Javůrek Jiří4813
Bubeníček Jiří5112
Vanta Josef6212
Brožek Radmil5412
Vorel Milan4011
Mocek Tomáš7911
Sedlák Jiří5811
Bříza Vladimír5111
Urbánek Jiří7611
Petržílek Zdeněk5511
Jelínek Matěj4211
Hofman Oldřich6311
Šebek Michal8411
Zeman Vladimír5111
Krátká Anna6911
Kubr Václav5510
Jirásko Lubomír7110
Gdula Petr6110
Nečas Josef5810
Šubert Petr6210
Kozáková Denisa799
Kratochvíl Miloš759
Klimeš Jiří619
Gdula Lukáš919
Švec Miroslav529
Krejčí Jaromír669
Jakeš Josef659
Kubrová Dagmar639
Sedláček Petr828
Závodní Lukáš798
Linhart Miloš448
Siegel Josef588
Krátký Josef658
Tarant Ladislav608
Paulů Blanka548
Hynek Petr638
Dvořáček Jaroslav528
David Václav748
Hejkrlík Filip798
Zajíc Jan538
Jirásko Dušan738
Ožana Václav648
Fenclová Marta768
Eliáš Petr607
Soukup Jiří277
Chlubna Jan847
Doleček Josef797

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Lohynský JaroslavMaratonstav Úpice7200:32:48-
2MA33Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:33:41-
3MA44Svoboda MojmírAFK Chrudim6600:33:52-
4MA65Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:34:31-
5MA76Holub MiroslavBukovice6600:34:38-
6MA97Pozler TomášOMT Pardubice7600:34:55-
7MA118Nohejl LukášLABE TRI CLUB HK7500:35:06-
8MA159Hudcovic TomášNové Město nad Metují6500:35:27-
9MA1710Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:34-
10MA2011Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:35:58-
11MA2212Krejčí JaromírČeské Meziříčí6600:36:13-
12MA2713Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:37:10-
13MA2814Horák DavidSK Nové Město nad Metují7400:37:18-
14MA3015Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:37:27-
15MA3316Klimeš JanNáchod7300:37:42-
16MA3417Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:37:50-
17MA3518Krutílek MarekTT Pardubice6500:37:54-
18MA3919Bielčik PetrLichkov7100:38:12-
19MA4220Siegel JosefAC Choceň8600:38:40-
20MA4521Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:39:19-
21MA4622Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:39:40-
22MA5123Licek MartinPardubice7100:40:41-
23MA5524Šplíchal JanTJ Starkoč8300:41:18-
24MA5925Smola JanKRB Chrudim6700:41:35-
25MA6426Jakeš JosefSK OB Týniště nad Orlicí6500:41:51-
26MA6527David PavelJaroměř7200:41:55-
27MA6928Celba PetrPeliš Team Brno8600:42:25-
28MA7429Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:42:54-
29MA7530Mervart VáclavDobruška7000:43:00-
30MA8031Jirásko LubomírSokol Srch7100:44:05-
31MA8132Janáček AdamPeliš Team Brno8700:44:11-
32MA8233Jirásko DušanSokol Srch7300:44:12-
33MA8334Šulc RadekTJ Milovice7500:44:49-
34MA9435David VáclavSmiřice7400:47:52-
35MA9636Jakeš OndřejSK OB Týniště nad Orlicí9100:48:27-
36MA9737Klement PetrPardubice6900:49:04-
-MA-38Dobšíček PavelSK Hronov80DNF-
Muži B (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB239Siegel JosefAC Choceň5800:33:30-
2MB540Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:34:06-
3MB1041Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:35:03-
4MB1342Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:35:18-
5MB1443Čechal JaroslavTS Letohrad6100:35:25-
6MB1844Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:35:37-
7MB1945Kašpárek PavelTriatlon Sudoměř6100:35:42-
8MB2346Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:36:25-
9MB2447Frinta PetrIVT Náchod5800:36:28-
10MB3648Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:37:57-
11MB3749Tichý PavelAC Náchod6300:38:08-
12MB4150Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:38:27-
13MB4451Šofr ZdeněkPardubice5600:39:13-
14MB4852Christoph JaroslavLBC Nové Město nad Metují6400:39:55-
15MB4953Kučera LubošLiga 20005900:40:24-
16MB5354Zdeněk BílýMK Pardubice5900:40:51-
17MB5655Sedlák JiříPřelouč5800:41:22-
18MB5756Tomšů PetrMlýn Janderov6400:41:28-
19MB6757Pečenka LiborKHB Radegast6100:42:14-
20MB6858Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:42:20-
21MB7159Hofman OldřichTC Dobruška6300:42:32-
22MB7260Šebek JindřichFort SMC Ústí nad Orlicí5600:42:39-
23MB8561Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:45:20-
24MB9162Rejl JiříSokol Srch6300:46:35-
-MB-63Louda PetrAC Turnov64DNF-
Muži C (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC864Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:34:45-
2MC2565Samek BohuslavSK Týniště nad Orlicí5400:36:44-
3MC2666Novotný JosefTransporta Chrudim4800:36:54-
4MC2967Krsek JaroslavCTC SMC FORT Ústí nad Orlicí5100:37:25-
5MC3268Švec MiroslavSokol Potštejn5200:37:39-
6MC3869Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:38:11-
7MC4270Brožek RadmilKRB Chrudim5400:38:40-
8MC4771Hejl JanTRI STYLE Šumperk5300:39:45-
9MC5072Bříza VladimírKRB Chrudim5100:40:39-
10MC5273Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:40:50-
11MC5474Skopal JiříJitro Hradec Králové4700:41:04-
12MC7075Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5300:42:27-
13MC7776Nejman LiborAC Náchod5300:43:35-
14MC7977Krumer MiroslavOstrov4900:43:53-
15MC8478Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:45:03-
16MC8879Zeman VladimírTýniště nad Orlicí5100:46:10-
17MC9080Pecka JosefŘečany4900:46:27-
18MC9581Král VlastimilHvězda SKP Pardubice5200:48:22-
19MC9982Vanický JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí4700:49:50-
20MC10083Černík JosefTrnová5000:51:48-
Muži D (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1284Krátký FrantišekViking Králiky4300:35:07-
2MD6185Marek FrantišekČervený Kostelec4100:41:45-
3MD7386Holubec JosefLokomotiva Trutnov4300:42:49-
4MD7887Jelínek MatějHradec Králové4200:43:46-
5MD8788Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:45:42-
6MD9289Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:47:02-
7MD9890Linhart MilošAC Náchod4400:49:25-
8MD10391Karhan MilošSokol Lupenice4100:57:07-
9MD10492Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:04:06-
10MD10593Domanský IvoAVC Praha3801:15:25-
11MD10694Lada JaroslavSK Týniště nad Orlicí3101:28:31-
Ženy A (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1695Pichrtová AnnaBatňovice7300:35:33-
2ZA2196Burdychová EvaSK Nové Město nad Metují7500:36:07-
3ZA3197Vlčovská MartaAC Pardubice7600:37:33-
4ZA6098Kozáková DenisaSKP Nymburk7900:41:43-
5ZA6299Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:41:49-
6ZA63100Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:41:50-
7ZA89101Krňávková EvaSalón Zdena - Ruda nad Moravou7500:46:16-
8ZA93102Fabiánová BarboraSokol Srch7900:47:04-
Ženy B (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB40103Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:38:24-
2ZB58104Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:41:32-
3ZB66105Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:42:05-
4ZB76106Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:43:09-
5ZB86107Vacková HanaSK Hronov5600:45:35-
6ZB101108Klimešová AlenaBukovice6300:54:22-
7ZB102109Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:57:02-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Lohynský JaroslavMaratonstav Úpice7200:32:48-
1MB239Siegel JosefAC Choceň5800:33:30-
2MA33Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:33:41-
3MA44Svoboda MojmírAFK Chrudim6600:33:52-
2MB540Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:34:06-
4MA65Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:34:31-
5MA76Holub MiroslavBukovice6600:34:38-
1MC864Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:34:45-
6MA97Pozler TomášOMT Pardubice7600:34:55-
3MB1041Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:35:03-
7MA118Nohejl LukášLABE TRI CLUB HK7500:35:06-
1MD1284Krátký FrantišekViking Králiky4300:35:07-
4MB1342Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:35:18-
5MB1443Čechal JaroslavTS Letohrad6100:35:25-
8MA159Hudcovic TomášNové Město nad Metují6500:35:27-
1ZA1695Pichrtová AnnaBatňovice7300:35:33-
9MA1710Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:34-
6MB1844Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:35:37-
7MB1945Kašpárek PavelTriatlon Sudoměř6100:35:42-
10MA2011Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:35:58-
2ZA2196Burdychová EvaSK Nové Město nad Metují7500:36:07-
11MA2212Krejčí JaromírČeské Meziříčí6600:36:13-
8MB2346Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:36:25-
9MB2447Frinta PetrIVT Náchod5800:36:28-
2MC2565Samek BohuslavSK Týniště nad Orlicí5400:36:44-
3MC2666Novotný JosefTransporta Chrudim4800:36:54-
12MA2713Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:37:10-
13MA2814Horák DavidSK Nové Město nad Metují7400:37:18-
4MC2967Krsek JaroslavCTC SMC FORT Ústí nad Orlicí5100:37:25-
14MA3015Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:37:27-
3ZA3197Vlčovská MartaAC Pardubice7600:37:33-
5MC3268Švec MiroslavSokol Potštejn5200:37:39-
15MA3316Klimeš JanNáchod7300:37:42-
16MA3417Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:37:50-
17MA3518Krutílek MarekTT Pardubice6500:37:54-
10MB3648Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:37:57-
11MB3749Tichý PavelAC Náchod6300:38:08-
6MC3869Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:38:11-
18MA3919Bielčik PetrLichkov7100:38:12-
1ZB40103Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:38:24-
12MB4150Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:38:27-
7MC4270Brožek RadmilKRB Chrudim5400:38:40-
19MA4220Siegel JosefAC Choceň8600:38:40-
13MB4451Šofr ZdeněkPardubice5600:39:13-
20MA4521Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:39:19-
21MA4622Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:39:40-
8MC4771Hejl JanTRI STYLE Šumperk5300:39:45-
14MB4852Christoph JaroslavLBC Nové Město nad Metují6400:39:55-
15MB4953Kučera LubošLiga 20005900:40:24-
9MC5072Bříza VladimírKRB Chrudim5100:40:39-
22MA5123Licek MartinPardubice7100:40:41-
10MC5273Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:40:50-
16MB5354Zdeněk BílýMK Pardubice5900:40:51-
11MC5474Skopal JiříJitro Hradec Králové4700:41:04-
23MA5524Šplíchal JanTJ Starkoč8300:41:18-
17MB5655Sedlák JiříPřelouč5800:41:22-
18MB5756Tomšů PetrMlýn Janderov6400:41:28-
2ZB58104Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:41:32-
24MA5925Smola JanKRB Chrudim6700:41:35-
4ZA6098Kozáková DenisaSKP Nymburk7900:41:43-
2MD6185Marek FrantišekČervený Kostelec4100:41:45-
5ZA6299Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:41:49-
6ZA63100Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:41:50-
25MA6426Jakeš JosefSK OB Týniště nad Orlicí6500:41:51-
26MA6527David PavelJaroměř7200:41:55-
3ZB66105Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:42:05-
19MB6757Pečenka LiborKHB Radegast6100:42:14-
20MB6858Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:42:20-
27MA6928Celba PetrPeliš Team Brno8600:42:25-
12MC7075Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5300:42:27-
21MB7159Hofman OldřichTC Dobruška6300:42:32-
22MB7260Šebek JindřichFort SMC Ústí nad Orlicí5600:42:39-
3MD7386Holubec JosefLokomotiva Trutnov4300:42:49-
28MA7429Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:42:54-
29MA7530Mervart VáclavDobruška7000:43:00-
4ZB76106Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:43:09-
13MC7776Nejman LiborAC Náchod5300:43:35-
4MD7887Jelínek MatějHradec Králové4200:43:46-
14MC7977Krumer MiroslavOstrov4900:43:53-
30MA8031Jirásko LubomírSokol Srch7100:44:05-
31MA8132Janáček AdamPeliš Team Brno8700:44:11-
32MA8233Jirásko DušanSokol Srch7300:44:12-
33MA8334Šulc RadekTJ Milovice7500:44:49-
15MC8478Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:45:03-
23MB8561Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:45:20-
5ZB86107Vacková HanaSK Hronov5600:45:35-
5MD8788Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:45:42-
16MC8879Zeman VladimírTýniště nad Orlicí5100:46:10-
7ZA89101Krňávková EvaSalón Zdena - Ruda nad Moravou7500:46:16-
17MC9080Pecka JosefŘečany4900:46:27-
24MB9162Rejl JiříSokol Srch6300:46:35-
6MD9289Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:47:02-
8ZA93102Fabiánová BarboraSokol Srch7900:47:04-
34MA9435David VáclavSmiřice7400:47:52-
18MC9581Král VlastimilHvězda SKP Pardubice5200:48:22-
35MA9636Jakeš OndřejSK OB Týniště nad Orlicí9100:48:27-
36MA9737Klement PetrPardubice6900:49:04-
7MD9890Linhart MilošAC Náchod4400:49:25-
19MC9982Vanický JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí4700:49:50-
20MC10083Černík JosefTrnová5000:51:48-
6ZB101108Klimešová AlenaBukovice6300:54:22-
7ZB102109Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:57:02-
8MD10391Karhan MilošSokol Lupenice4100:57:07-
9MD10492Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:04:06-
10MD10593Domanský IvoAVC Praha3801:15:25-
11MD10694Lada JaroslavSK Týniště nad Orlicí3101:28:31-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód