Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Litomyšlská dvanáctka

12.3.2005, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Litomyšlská dvanáctka
  • datum konání: 12.3.2005
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: DTC Litomyšl

Sociální sítě

Místo konání

Litomyšl, Městský stadion Černá hora
9.30 - 11.00 hodin

Přihlášky

8.00 - 9.15 hodin (dospělí do 10.15 hodin) v místě startu

Startovné

10 - 30 Kč

Popis tratě

Ze stadionu lesoparkem směr Strakov a zpět.
Délka: dospělí 12 km, dorost a žactvo méně

Ceny pro vítěze

Finanční v celkové hodnotě 5.000,- Kč, věcné ceny a v mládežnických kategoriích medaile a diplomy.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kategorie:

nejmladší žákyně II  1996-97 400 m 9.30 hodin
nejmladší žáci II 1996-97 400 m 9.35 hodin
nejmladší žákyně I 1994-95 800 m 9.40 hodin
nejmladší žáci I 1994-95 800 m 9.45 hodin
mladší žákyně 1992-93 1.550 m 9.50 hodin
mladší žáci 1992-93 1.550 m 10.00 hodin
starší žákyně 1990-91 2.700 m 10.10 hodin
starší žáci 1990-91 2.700 m 10.10 hodin
dorostenky 1988-89 3.850 m 10.30 hodin
dorostenci 1988-89 3.850 m 10.30 hodin
juniorky 1986-87 12 km 11.00 hodin
junioři 1986-87 12 km 11.00 hodin
muži A 1985-66 12 km 11.00 hodin
muži B 1956-65 12 km 11.00 hodin
muži C 1946-55 12 km 11.00 hodin
muži D 1945 a starší 12 km 11.00 hodin
ženy A 1971-85 12 km 11.00 hodin
ženy B 1970 a starší 12 km 11.00 hodin


Kontakt:

Zdeněk Kabrhel
Polní 380
570 01 Litomyšl
mobil: 603 496 057

E-mailová adresa

zdenek.kabrhel@lit.cz

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně nejmladší II r. 96 a mladší (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž21202Karlová MarkétaNový Věk Triatlonu9600:01:54-
2Ž22222Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:40-
Žáci nejmladší II r. 96 a mladší (trať 0,4 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Žáci nejmladší I r. 94-95 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31206Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:16-
2M32208Nešpor JiříTJ Svitavy9400:03:20-
3M33204Lakota AntonínAC Choceň9500:03:26-
4M34205Frydrych JakubAC Choceň9500:04:01-
Žákyně nejmladší I r. 94-95 (trať 0,8 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Žákyně mladší r. 92-93 (trať 1,55 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Žáci mladší r. 92-93 (trať 1,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1209Siegel JakubAC Choceň9200:05:47-
2MM2213Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:06:05-
3MM3207Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:06:21-
4MM4214Hloušek JanTT Trusnov9300:06:52-
5MM5219Mohelník PetrAtletika Polička9200:06:54-
Žákyně starší r. 90-91 (trať 2,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS3201Karlová VeronikaNový Věk Triatlonu9000:11:43-
2ŽS5212Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:13:31-
Žáci starší r. 90-91 (trať 2,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1216Večeře TomášAtletika Polička9000:10:11-
2MS2217Tománek FilipAtletika Polička9000:11:02-
3MS4210Cibulka PavelLibchavy9100:12:58-
Dorostenci r. 88-89 (trať 3,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1215Sejkora KarelAtletika Polička8800:13:46-
2MD2203Zavřel JiříAC Choceň8900:15:11-
3MD3221Černý JaroslavHorní Sloupnice8800:16:08-
4MD5220Černý JanHorní Sloupnice8900:18:44-
Dorostenky r. 88-89 (trať 3,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD4218Schauerová LenkaAtletika Polička8800:18:15-
Junioři (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1028Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:46:04112,44
2MJ1927Řemínek MatějAC Choceň8600:48:46101,45
3MJ295Siegel JosefAC Choceň8600:52:3286,11
Muži A (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA142Krupička RobertSaucony Team7800:41:10104,61
2MA24Kotouč MartinTJ Olympia Bruntál8500:42:0999,95
3MA334Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:43:0695,44
4MA540Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:43:4792,20
5MA655Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:45:0186,34
6MA813Zelinger MichalLanškroun6900:45:3183,97
7MA957Pozler TomášSK OMT Pardubice7600:45:5881,83
8MA1129Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:46:1180,80
9MA129Šutera JosefAtletika Polička7900:46:1580,49
10MA1432Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:47:2275,19
11MA1525Doucha JiříStart Náchod7100:47:3973,84
12MA166Bielčik PetrLichkov7100:47:4673,29
13MA2456Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:50:1861,27
14MA2647Hotař JiříNová Ves7300:50:2660,63
15MA2758Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:51:3854,94
16MA3337Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:55:1937,46
17MA4730Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7101:03:470,00
-MA-59Svoboda MojmírHvězda Pardubice66DNF-
Muži B (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB42Siegel JosefAC Choceň5800:43:36107,39
2MB736Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:45:1899,88
3MB1338Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:46:5592,74
4MB1724Vanta JosefTC Dobruška6200:48:1986,55
5MB2015Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:48:5483,97
6MB2233Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:49:4080,59
7MB2343Štěpař PetrSušice6400:49:5179,78
Muži C (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1841Krupička MiroslavÚstí nad Orlicí5300:48:20107,01
2MC2122Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:49:22102,85
3MC3026Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:52:3390,14
4MC3617Krajtl SvatoplukPardubice4900:56:5272,90
5MC3851Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:57:2370,84
6MC3949Krumer MiroslavOstrov4900:57:3370,17
7MC4039Kulich JosefLitomyšl5200:57:5468,77
Muži D (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4210Jelínek MatějHradec Králové4200:59:40106,35
2MD4452Vít ČestmírDP Hradec Králové4501:01:4899,42
3MD4660Linhart MilošAC Náchod4401:03:2494,23
4MD5019Soukup JiříHradec Králové2701:23:5827,48
Juniorky (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ3516Skybová LucieARC Brno8700:56:02100,00
Ženy A (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2512Fořtová IvetaSokol Kolín, Jablonec nad Nisou7200:50:23104,90
2ZA2831Kozáková DenisaSKP Nymburk7900:51:5499,03
3ZA3148Škodová IvanaMaratonstav Úpice8100:52:4096,06
4ZA321Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:54:4188,25
5ZA4550Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:02:2558,31
-ZA-53Jiroušková JanaCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí79DNF-
Ženy B (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB347Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:55:44104,54
2ZB3721Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:57:0299,98
3ZB4120Vacková HanaSK Hronov5600:58:1995,48
4ZB4314Novotná EvaLetohrad4801:00:48107,72
5ZB488Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:05:4192,28
6ZB493Siegelová MagdalenaAC Choveň6501:09:5254,97
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž21202Karlová MarkétaNový Věk Triatlonu9600:01:54-
2Ž22222Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:40-
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31206Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:16-
2M32208Nešpor JiříTJ Svitavy9400:03:20-
3M33204Lakota AntonínAC Choceň9500:03:26-
4M34205Frydrych JakubAC Choceň9500:04:01-
Trať 1,55 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1209Siegel JakubAC Choceň9200:05:47-
2MM2213Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:06:05-
3MM3207Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:06:21-
4MM4214Hloušek JanTT Trusnov9300:06:52-
5MM5219Mohelník PetrAtletika Polička9200:06:54-
Trať 2,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1216Večeře TomášAtletika Polička9000:10:11-
2MS2217Tománek FilipAtletika Polička9000:11:02-
1ŽS3201Karlová VeronikaNový Věk Triatlonu9000:11:43-
3MS4210Cibulka PavelLibchavy9100:12:58-
2ŽS5212Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:13:31-
Trať 3,85 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1215Sejkora KarelAtletika Polička8800:13:46-
2MD2203Zavřel JiříAC Choceň8900:15:11-
3MD3221Černý JaroslavHorní Sloupnice8800:16:08-
1ŽD4218Schauerová LenkaAtletika Polička8800:18:15-
4MD5220Černý JanHorní Sloupnice8900:18:44-
Trať 12 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA142Krupička RobertSaucony Team7800:41:10104,61
2MA24Kotouč MartinTJ Olympia Bruntál8500:42:0999,95
3MA334Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:43:0695,44
1MB42Siegel JosefAC Choceň5800:43:36107,39
4MA540Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:43:4792,20
5MA655Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:45:0186,34
2MB736Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:45:1899,88
6MA813Zelinger MichalLanškroun6900:45:3183,97
7MA957Pozler TomášSK OMT Pardubice7600:45:5881,83
1MJ1028Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:46:04112,44
8MA1129Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:46:1180,80
9MA129Šutera JosefAtletika Polička7900:46:1580,49
3MB1338Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:46:5592,74
10MA1432Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:47:2275,19
11MA1525Doucha JiříStart Náchod7100:47:3973,84
12MA166Bielčik PetrLichkov7100:47:4673,29
4MB1724Vanta JosefTC Dobruška6200:48:1986,55
1MC1841Krupička MiroslavÚstí nad Orlicí5300:48:20107,01
2MJ1927Řemínek MatějAC Choceň8600:48:46101,45
5MB2015Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:48:5483,97
2MC2122Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:49:22102,85
6MB2233Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:49:4080,59
7MB2343Štěpař PetrSušice6400:49:5179,78
13MA2456Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:50:1861,27
1ZA2512Fořtová IvetaSokol Kolín, Jablonec nad Nisou7200:50:23104,90
14MA2647Hotař JiříNová Ves7300:50:2660,63
15MA2758Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:51:3854,94
2ZA2831Kozáková DenisaSKP Nymburk7900:51:5499,03
3MJ295Siegel JosefAC Choceň8600:52:3286,11
3MC3026Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:52:3390,14
3ZA3148Škodová IvanaMaratonstav Úpice8100:52:4096,06
4ZA321Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:54:4188,25
16MA3337Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:55:1937,46
1ZB347Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:55:44104,54
1ŽJ3516Skybová LucieARC Brno8700:56:02100,00
4MC3617Krajtl SvatoplukPardubice4900:56:5272,90
2ZB3721Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:57:0299,98
5MC3851Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:57:2370,84
6MC3949Krumer MiroslavOstrov4900:57:3370,17
7MC4039Kulich JosefLitomyšl5200:57:5468,77
3ZB4120Vacková HanaSK Hronov5600:58:1995,48
1MD4210Jelínek MatějHradec Králové4200:59:40106,35
4ZB4314Novotná EvaLetohrad4801:00:48107,72
2MD4452Vít ČestmírDP Hradec Králové4501:01:4899,42
5ZA4550Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:02:2558,31
3MD4660Linhart MilošAC Náchod4401:03:2494,23
17MA4730Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7101:03:470,00
5ZB488Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:05:4192,28
6ZB493Siegelová MagdalenaAC Choveň6501:09:5254,97
4MD5019Soukup JiříHradec Králové2701:23:5827,48

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč