hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Okolo Trusnova

19.3.2005, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Okolo Trusnova
  • datum konání: 19.3.2005
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Nový Věk Trusnov

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Trusnov
9.00 - 11.00 hodin

Přihlášky

od 8.00 do 9.00 hodin v místě startu, nejpozději 10 min. před startem kategorie

Startovné

20,- Kč - dospělí
10,- Kč - děti a dorost

Popis tratě

Silniční běh s menším převýšením.
Délka: dospělí 10 km, junioři a juniorky 5,7 km, ostatní méně

Ceny pro vítěze

Finanční ceny prokategorie Muži A a Ženy A, ostatní věné ceny

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Jaroslav Fiala
Trusnov 21
534 01 Holice v Čechách
tel.: 723 532 673, 776 119 537

E-mailová adresa

milandudek@atlas.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně 9 let a mladší (trať 0,22 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž91144Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:00:59-
2Ž93188Karlová MarkétaNový Věk Triatlonu9600:01:07-
3Ž97184Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:12-
4Ž98183Lakotová TerezaAC Choceň0000:01:13-
5Ž912160Ruszová DenisaRadhošť 00:01:21-
6Ž914191Bílá ZdeňkaNový Věk Trusnov9900:01:26-
7Ž916152Říhová MarkétaŽika9600:02:04-
8Ž917154Jasanská AnetaVysoké Mýto9900:02:09-
9Ž919131Maštalířová RomanaRadhošť9600:02:30-

Žáci 9 let a mladší (trať 0,22 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M92147Ješina FrantišekSruby9600:01:06-
2M94155Ouřecký TomášLetohrad9700:01:10-
3M95141Webr PavelPraha 109700:01:11-
4M96128Hájek JiříTýnišťko9800:01:12-
5M99156Hemer JosefTrusnov0200:01:15-
6M910151Vojtíšek MarekTrusnov0200:01:17-
7M911129Hájek VojtěchTýnišťko0200:01:18-
8M913182Webr MatějPraha 109900:01:23-
9M915150Vojtíšek MartinTrusnov9800:01:27-
10M918159Vaňásek RomanJaroslav9800:02:17-
11M920132Ruszo RomanRadhošť9900:02:51-
12M921127Kouřil VojtěchAC Vysoké Mýto9700:03:04-

Žáci mladší 10-11 let (trať 0,55 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31145Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:01:56-
2M32185Lakota AntonínAC Choceň9500:02:05-
3M33148Ješina LukášSruby9400:02:10-
4M34197Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:02:13-
5M35186Frydrych JakubAC Choceň9500:02:26-
6M36195Mikan LukášTrusnov9400:02:57-

Žákyně mladší 10-11 let (trať 0,55 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž37106Maštalířová AnetaRadhošť9500:02:58-
2Ž38107Ochová PatricieRadhošť9500:03:03-

Žákyně mladší 12-13 let (trať 1,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM2190Bílá TerezaNový Věk Trusnov9200:03:47-
2ŽM11119Sásiková MichaelaDobruška9200:05:45-
3ŽM13194Mileová PavlínaUhersko9300:06:28-
4ŽM14196Tomášková IvetaTrusnov9300:06:29-
-ŽM-100Ochová AnežkaRadhošť93DNF-

Žáci mladší 12-13 let (trať 1,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM191Siegel JakubAC Choceň9200:03:43-
2MM3103Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:03:50-
3MM4146Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:58-
4MM5143Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:04:07-
5MM6120Nosek TomášHC MOELLER Pardubice9200:04:15-
6MM792Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:04:16-
7MM8200Hloušek JanNový Věk Trusnov9300:04:17-
8MM9118Horáček MartinHC MOELLER Pardubice9200:04:45-
9MM10126Maštalíř RadekRadhošť9200:05:10-
10MM12198Chour JanTrusnov9300:06:26-

Žákyně starší 14-15 let (trať 2,75 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS5189Karlová VeronikaNový Věk Triatlonu9000:11:15-
2ŽS6142Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:12:18-

Žáci starší 14-15 let (trať 2,75 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS173Večeře TomášAtletika Polička9000:09:36-
2MS2114Nechvíl PetrAC Choceň9100:10:36-
3MS3195Černý TomášUhersko9100:10:47-
4MS4192Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:10:54-
5MS776Mohelník PetrAtletika Polička9200:12:48-
6MS898Kejla OndřejRadhošť9000:16:57-
7MS9199Vaněk JanTrusnov9000:16:58-

Dorostenky (trať 3,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD875Schauerová LenkaAtletika Polička8800:13:57-
2ZD10153Adámková TerezaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8900:15:30-

Dorostenci (trať 3,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD174Sejkora KarelAtletika Polička8800:10:43-
2MD2157Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:10:47-
3MD371Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:11:11-
4MD472Červ JakubAtletika Polička8900:11:18-
5MD594Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:11:22-
6MD6187Zavřel JiříAC Choceň8900:11:55-
7MD795Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:12:26-
8MD9149Husák OndřejUhersko8900:14:56-

Junioři (trať 5,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1158Siegel JosefAC Choceň8600:20:21100,00

Juniorky (trať 5,7 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Ženy A (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3541Kozáková DenisaSKP Nymburk7900:40:30107,19
2ZA3942Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:41:43101,40
3ZA4645Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:43:4991,40
4ZA4977Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:45:0285,61

Ženy B (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2748Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:38:32115,04
2ZB4238Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:42:4694,72
3ZB4440Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:43:4290,24
4ZB5561Vacková HanaSK Hronov5600:46:1977,68
5ZB5778Novotná EvaLetohrad4800:46:44122,08
6ZB6079Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:48:0769,07
7ZB67135Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:52:1649,12
8ZB7086Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:58:2077,92

Muži A (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA169Pelouch LeošSK Chotěboř7500:33:06100,74
2MA3111Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:33:2498,93
3MA780Šebek MichalJiskra Ústí n. Orlicí8400:34:5889,50
4MA8165Adamec JosefATC Nekoř8100:35:2986,39
5MA1068Chmelík JosefSK Polička7300:35:4085,28
6MA1266Smejkal LukášSKAO Chotěboř8500:35:5184,18
7MA1570Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:36:3679,74
8MA1635Doucha JiříStart Náchod7100:36:3679,68
9MA1781Doleček JosefFort SMC Ústí nad Orlicí7900:36:5577,76
10MA1889Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:37:0476,86
11MA2184Mikelka OskarSKM Vraclav7800:37:2374,95
12MA2693Kašpar JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7400:38:2069,23
13MA30164Mocek TomášAC Vysoké Mýto7900:39:0864,41
14MA3263Konfršt PetrChotěboř8600:40:1657,59
15MA33140Klimeš JanTJ Sokol Olešnice7300:40:2057,19
16MA38163David PavelČernilov7200:41:3150,07

Muži B (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB267Novák PavelAtletika Jihlava7000:33:10100,33
2MB5124Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:34:3491,91
3MB6109Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:34:4391,00
4MB943Hudcovic TomášNové Město nad Metují6500:35:3398,14
5MB1362Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:36:0595,11
6MB1433Glaser VáclavCTC FORT SMS Ústí nad Orlicí7000:36:1881,47
7MB2050Vanta JosefTC Dobruška6200:37:2088,01
8MB2485Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:38:0883,47
9MB2558Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:38:1369,93
10MB3464Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:40:2670,41
11MB4047Krátký JosefKPBKÚ Mělník6500:42:2858,86
12MB47116Tomšů PetrMlýn Janderov6400:44:1049,21
13MB6131Rejl JiříSokol Srch6300:48:1426,12
14MB68173Smrček VladimírST Chvojkovice Brod6200:53:430,00

Muži C (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC4136Siegel JosefAC Choceň5800:34:23104,76
2MC1182Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:35:4497,10
3MC1944Hausvater KarelSlavia Hradec Králové5800:37:1188,86
4MC2249Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:37:27103,10
5MC28121Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:38:3780,73
6MC2937Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:38:4796,09
7MC36110Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:40:4086,18
8MC4196Zdeněk BílýMK Pardubice5900:42:3857,92
9MC48172Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5300:44:1966,99
10MC51162Sedlák JiříPřelouč5800:45:1942,68
11MC54104Páriš AttilaKRB Chrudim6000:45:5239,56
12MC5983Doleček JosefPřívrat5500:48:0647,10
13MC63179Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:49:0841,67

Muži D (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2351Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:37:53100,82
2MD31113Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:40:1388,55
3MD4346Krajtl SvatoplukPardubice4900:43:2271,99
4MD4532Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:43:4370,15
5MD5097Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:45:1462,17
6MD5134Jelínek MatějHradec Králové4200:45:1995,87
7MD53139Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:45:4359,63
8MD651Vít ČestmírDP Hradec Králové4500:49:3576,65
9MD66125Proněk StanislavLiga 100 Hradec Králové4500:51:1868,92
10MD6939Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:54:0615,55

Muži E (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3765Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:41:20113,81
2ME56102Doležal StanislavBK Pardubice3800:46:3390,32
3ME5860Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:47:3385,81
4ME6288Brych JiříLiga 100 Hradec Králové4000:48:5279,88
5ME6487Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:49:2277,63
6ME72161Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:07:180,00

Muži F (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF71112Kadlec JaroslavLabe Tri Club Hradec Králové3001:01:0824,62

Lidový běh (trať 5,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB259Hemer JosefTrusnov7500:22:58-
2LB356Vávra PetrHIC parta Trusnov7500:24:15-
3LB4115Pokorný MilanSK Vraclav6400:26:23-
4LB5117Vaňásek RomanJaroslav6800:27:17-
5LB699Och TomášRadhošť6700:27:48-
6LB7137Ludvig ArturTrusnov8500:28:07-
7LB8138Šejnoha JosefTrusnov6900:29:54-
8LB9133Vaňásková MarkétaJaroslav7300:30:03-
9LB1055Podzimek MichalHIC parta Trusnov8000:30:49-
10LB1154Vrba TomášHIC parta Trusnov8200:31:51-
11LB1252Filipi ZdeněkHIC parta Trusnov8600:40:14-
12LB1353Motyčka RadekHIC parta Trusnov8600:40:15-
13LB1457Hájková PetraHIC parta Trusnov8400:41:26-
14LB15101Kejla MartinRadhošť8700:45:18-
15LB16108Filipová JiřinaTrusnov9500:48:08-

Trať 0,22 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž91144Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:00:59-
1M92147Ješina FrantišekSruby9600:01:06-
2Ž93188Karlová MarkétaNový Věk Triatlonu9600:01:07-
2M94155Ouřecký TomášLetohrad9700:01:10-
3M95141Webr PavelPraha 109700:01:11-
4M96128Hájek JiříTýnišťko9800:01:12-
3Ž97184Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:12-
4Ž98183Lakotová TerezaAC Choceň0000:01:13-
5M99156Hemer JosefTrusnov0200:01:15-
6M910151Vojtíšek MarekTrusnov0200:01:17-
7M911129Hájek VojtěchTýnišťko0200:01:18-
5Ž912160Ruszová DenisaRadhošť 00:01:21-
8M913182Webr MatějPraha 109900:01:23-
6Ž914191Bílá ZdeňkaNový Věk Trusnov9900:01:26-
9M915150Vojtíšek MartinTrusnov9800:01:27-
7Ž916152Říhová MarkétaŽika9600:02:04-
8Ž917154Jasanská AnetaVysoké Mýto9900:02:09-
10M918159Vaňásek RomanJaroslav9800:02:17-
9Ž919131Maštalířová RomanaRadhošť9600:02:30-
11M920132Ruszo RomanRadhošť9900:02:51-
12M921127Kouřil VojtěchAC Vysoké Mýto9700:03:04-

Trať 0,55 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31145Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:01:56-
2M32185Lakota AntonínAC Choceň9500:02:05-
3M33148Ješina LukášSruby9400:02:10-
4M34197Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:02:13-
5M35186Frydrych JakubAC Choceň9500:02:26-
6M36195Mikan LukášTrusnov9400:02:57-
1Ž37106Maštalířová AnetaRadhošť9500:02:58-
2Ž38107Ochová PatricieRadhošť9500:03:03-

Trať 1,1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM191Siegel JakubAC Choceň9200:03:43-
1ŽM2190Bílá TerezaNový Věk Trusnov9200:03:47-
2MM3103Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:03:50-
3MM4146Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:58-
4MM5143Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:04:07-
5MM6120Nosek TomášHC MOELLER Pardubice9200:04:15-
6MM792Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:04:16-
7MM8200Hloušek JanNový Věk Trusnov9300:04:17-
8MM9118Horáček MartinHC MOELLER Pardubice9200:04:45-
9MM10126Maštalíř RadekRadhošť9200:05:10-
2ŽM11119Sásiková MichaelaDobruška9200:05:45-
10MM12198Chour JanTrusnov9300:06:26-
3ŽM13194Mileová PavlínaUhersko9300:06:28-
4ŽM14196Tomášková IvetaTrusnov9300:06:29-

Trať 2,75 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS173Večeře TomášAtletika Polička9000:09:36-
2MS2114Nechvíl PetrAC Choceň9100:10:36-
3MS3195Černý TomášUhersko9100:10:47-
4MS4192Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:10:54-
1ŽS5189Karlová VeronikaNový Věk Triatlonu9000:11:15-
2ŽS6142Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:12:18-
5MS776Mohelník PetrAtletika Polička9200:12:48-
6MS898Kejla OndřejRadhošť9000:16:57-
7MS9199Vaněk JanTrusnov9000:16:58-

Trať 3,3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD174Sejkora KarelAtletika Polička8800:10:43-
2MD2157Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:10:47-
3MD371Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:11:11-
4MD472Červ JakubAtletika Polička8900:11:18-
5MD594Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:11:22-
6MD6187Zavřel JiříAC Choceň8900:11:55-
7MD795Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:12:26-
1ZD875Schauerová LenkaAtletika Polička8800:13:57-
8MD9149Husák OndřejUhersko8900:14:56-
2ZD10153Adámková TerezaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8900:15:30-

Trať 5,7 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1158Siegel JosefAC Choceň8600:20:21100,00
1LB259Hemer JosefTrusnov7500:22:58-
2LB356Vávra PetrHIC parta Trusnov7500:24:15-
3LB4115Pokorný MilanSK Vraclav6400:26:23-
4LB5117Vaňásek RomanJaroslav6800:27:17-
5LB699Och TomášRadhošť6700:27:48-
6LB7137Ludvig ArturTrusnov8500:28:07-
7LB8138Šejnoha JosefTrusnov6900:29:54-
8LB9133Vaňásková MarkétaJaroslav7300:30:03-
9LB1055Podzimek MichalHIC parta Trusnov8000:30:49-
10LB1154Vrba TomášHIC parta Trusnov8200:31:51-
11LB1252Filipi ZdeněkHIC parta Trusnov8600:40:14-
12LB1353Motyčka RadekHIC parta Trusnov8600:40:15-
13LB1457Hájková PetraHIC parta Trusnov8400:41:26-
14LB15101Kejla MartinRadhošť8700:45:18-
15LB16108Filipová JiřinaTrusnov9500:48:08-

Trať 10 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA169Pelouch LeošSK Chotěboř7500:33:06100,74
1MB267Novák PavelAtletika Jihlava7000:33:10100,33
2MA3111Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:33:2498,93
1MC4136Siegel JosefAC Choceň5800:34:23104,76
2MB5124Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:34:3491,91
3MB6109Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:34:4391,00
3MA780Šebek MichalJiskra Ústí n. Orlicí8400:34:5889,50
4MA8165Adamec JosefATC Nekoř8100:35:2986,39
4MB943Hudcovic TomášNové Město nad Metují6500:35:3398,14
5MA1068Chmelík JosefSK Polička7300:35:4085,28
2MC1182Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:35:4497,10
6MA1266Smejkal LukášSKAO Chotěboř8500:35:5184,18
5MB1362Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:36:0595,11
6MB1433Glaser VáclavCTC FORT SMS Ústí nad Orlicí7000:36:1881,47
7MA1570Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:36:3679,74
8MA1635Doucha JiříStart Náchod7100:36:3679,68
9MA1781Doleček JosefFort SMC Ústí nad Orlicí7900:36:5577,76
10MA1889Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:37:0476,86
3MC1944Hausvater KarelSlavia Hradec Králové5800:37:1188,86
7MB2050Vanta JosefTC Dobruška6200:37:2088,01
11MA2184Mikelka OskarSKM Vraclav7800:37:2374,95
4MC2249Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:37:27103,10
1MD2351Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:37:53100,82
8MB2485Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:38:0883,47
9MB2558Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:38:1369,93
12MA2693Kašpar JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7400:38:2069,23
1ZB2748Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:38:32115,04
5MC28121Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:38:3780,73
6MC2937Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:38:4796,09
13MA30164Mocek TomášAC Vysoké Mýto7900:39:0864,41
2MD31113Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:40:1388,55
14MA3263Konfršt PetrChotěboř8600:40:1657,59
15MA33140Klimeš JanTJ Sokol Olešnice7300:40:2057,19
10MB3464Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:40:2670,41
1ZA3541Kozáková DenisaSKP Nymburk7900:40:30107,19
7MC36110Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:40:4086,18
1ME3765Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:41:20113,81
16MA38163David PavelČernilov7200:41:3150,07
2ZA3942Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:41:43101,40
11MB4047Krátký JosefKPBKÚ Mělník6500:42:2858,86
8MC4196Zdeněk BílýMK Pardubice5900:42:3857,92
2ZB4238Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:42:4694,72
3MD4346Krajtl SvatoplukPardubice4900:43:2271,99
3ZB4440Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:43:4290,24
4MD4532Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:43:4370,15
3ZA4645Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:43:4991,40
12MB47116Tomšů PetrMlýn Janderov6400:44:1049,21
9MC48172Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5300:44:1966,99
4ZA4977Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:45:0285,61
5MD5097Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:45:1462,17
10MC51162Sedlák JiříPřelouč5800:45:1942,68
6MD5134Jelínek MatějHradec Králové4200:45:1995,87
7MD53139Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:45:4359,63
11MC54104Páriš AttilaKRB Chrudim6000:45:5239,56
4ZB5561Vacková HanaSK Hronov5600:46:1977,68
2ME56102Doležal StanislavBK Pardubice3800:46:3390,32
5ZB5778Novotná EvaLetohrad4800:46:44122,08
3ME5860Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:47:3385,81
12MC5983Doleček JosefPřívrat5500:48:0647,10
6ZB6079Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:48:0769,07
13MB6131Rejl JiříSokol Srch6300:48:1426,12
4ME6288Brych JiříLiga 100 Hradec Králové4000:48:5279,88
13MC63179Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:49:0841,67
5ME6487Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:49:2277,63
8MD651Vít ČestmírDP Hradec Králové4500:49:3576,65
9MD66125Proněk StanislavLiga 100 Hradec Králové4500:51:1868,92
7ZB67135Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:52:1649,12
14MB68173Smrček VladimírST Chvojkovice Brod6200:53:430,00
10MD6939Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:54:0615,55
8ZB7086Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:58:2077,92
1MF71112Kadlec JaroslavLabe Tri Club Hradec Králové3001:01:0824,62
6ME72161Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:07:180,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 77%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 57%
Vyhlášení výsledků: 50%
Zpracování výsledků: 57%
Ceny vítězům: 43%
Celkový dojem ze závodu: 73%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
64%

Názory na závod

Zarazilo mě, že finanční ceny byly určeny pouze pro závodníky do 35 let, když v absolutním pořadí mužů i žen se na medailové pozice prosadili veteráni. Vím, že je to věc pořadatelů, ale připadá mi to jako věková diskriminace. Rozhodující má být vždy absolutní pořadí, tak i závodící borci odměněni.
cagwe
dobrý
Slusny zavody.Osobne se me libily.Chtel bych pouze podotknout ze jsem v dorostencich byl ctvrty,ne paty......K
jakub.cerv
Je tam chyba v závodě dorostenců, Jakub Červ bal na 4.místě a Radek Hübl na 5.místě.
eva.hublova
Souhlasím s běžeckým kolegou Cagwem, protože sama jsem už velmi často na věkovou diskriminaci narazila. V Trusnově mě to překvapilo o to více, že celkové vítězce - veteránce Aničce Báčové byl prý zněmožněn start v kategorii mladších žen, kam se chtěla přihlásit, přestože je to u vynikajících veteránů běžná praxe, která neodporuje pravidlům atletiky. Organizátoři nejen v Trusnově by si měli uvědomit, že běžecká obec bohužel stárne - viz nenaplněné juniorské kategorie a převaha veteránů nejen u mužů. Nezasloužily by si proto svoji kategorii a ocenění i ženy nad 45 let? Zdravím všechny běžce. Ahoj, Dáša
Dagmar.Kubrova

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód