Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh kolem poličských hradeb

1.5.2005, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh kolem poličských hradeb
  • datum konání: 1.5.2005
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Atletika Polička

Sociální sítě

Místo konání

městský park v Poličce
10.00 - 12.30 hodin

Přihlášky

v místě startu nejpozději 10 minut před startem kategorie

Startovné

dospělí 20,- Kč

Popis tratě

Absolutně rovinatá, převážně asfaltová trať vede pod starobylými hradbami Poličky kolem rybníka a přilehlým parkem.
Délka: 4,4 km (hlavní závod)

Ceny pro vítěze

vězné pro první tři v cíli
každý kdo dokončí závod obdrží pamětní list a drobnou cenu

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Miloslav Červ
Střítež 5
572 01 Polička
tel.: 461 725 529 (zam.), 461 725 382 (byt)

E-mailová adresa

miloslav.cerv@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.5.2018Běh kolem poličských hradeb362
1.5.2017Běh kolem poličských hradeb361
1.5.2016Běh kolem poličských hradeb319
1.5.2015Běh kolem poličských hradeb384
1.5.2014Běh kolem poličských hradeb339
1.5.2013Běh kolem poličských hradeb351
1.5.2012Běh kolem poličských hradeb353
1.5.2011Běh kolem poličských hradeb255
1.5.2010Běh kolem poličských hradeb265
1.5.2009Běh kolem poličských hradeb297
1.5.2008Běh kolem poličských hradeb247
1.5.2007Běh kolem poličských hradeb269
1.5.2006Běh kolem poličských hradeb224
1.5.2004Běh kolem poličských hradeb187
1.5.2003Běh kolem poličských hradeb, 38. ročník253
1.5.2002Běh kolem poličských hradeb319
1.5.2001Běh kolem poličských hradeb225
1.5.2000Běh kolem poličských hradeb, 35. ročník-

Statistika závodu Běh kolem poličských hradeb

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 5010

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Večeře Tomáš9018
Štyndl Miroslav5717
Sejkora Karel8817
Schauerová Lenka8816
Nechvíl Petr9116
Gdula Petr6114
Šimůnek Jan8214
Smolák Petr9414
Ožana Václav6414
Červ Jakub8913
Frydrychová Eliška0113
Šimůnek Jan4912
Smoláková Valérie9312
Šimůnek Jan0312
Stránská Adéla9112
Šutera Josef7912
Červ Miloslav5012
Jelínek Matěj4212
Smoláková Alexandra9812
Lorenc Tomáš8612
Borková Agáta0211
Stránská Michaela9711
Klímová Ivana8711
Nechvílová Miroslava6011
Šimůnková Pavla7711
Boháč Bonifác0111
Pešlová Ivana6311
Stránský Aleš6011
Cvrček Martin7911
Hubáček Petr7811
Jirásková Eva6411
Klepárník Otakar5711
Borek Viktor0411
Řemínek Matěj8611
Fiedler Jan5610
Boháč Pankrác0610
Šafář Jaroslav5110
Keprtová Miloslava4810
Dušková Lenka8010
Vlčková Zuzana9110
Vondra Vojtěch9810
Krátká Anna6910
Pulgretová Kateřina9910
Lakota Antonín9510
Sontáková Lenka9110
Boháč Servác029
Gregorová Michaela049
Peterková Veronika849
Bubeníček Jiří519
Červená Eliška049

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dívky předškolní r. 2001 a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž12264Došková KristýnaPolička0100:00:21-
2Ž12315Flídrová BáraAC Choceň0100:00:21-
3Ž12522Faltýnková AndreaTGM Polička0100:00:22-
4Ž13165Šafářová NatáliePolička0100:00:24-
5Ž13514Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:25-
6Ž13824Hanušová MartinaAC Choceň0100:00:26-
7Ž14026Lněničková MartinaPraha0100:00:27-
8Ž14339Nováková VendulaSvitavy0100:00:27-
9Ž14529Štulpová FilipaTJ Svitavy0100:00:29-
10Ž14748Nemšáková AnnaTJ Černovír0200:00:30-
11Ž14846Štějdířová MichaelaPolička0100:00:31-
12Ž14918Machová TerezaVavřinec0300:00:31-
13Ž15247Brázdová KateřinaPolička0300:00:33-
14Ž15431Roulová LindaPolička0300:00:35-
15Ž15645Kozlová TerezaPolička0300:00:36-
16Ž15728Moravcová IvetaNové Město na Moravě0200:00:37-
17Ž15840Jílková LuciePolička0300:00:38-
18Ž15925Šafářová ZuzanaPolička0100:00:46-
19Ž16130Králová MichaelaPolička0200:00:47-
20Ž16436Štaudová KláraPolička0100:00:55-
21Ž16566Kavínová ŠtěpánkaPolička0200:00:56-
Chlapci předškolní r. 2001 a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M12676Kavín MichaelSebranice0100:00:22-
2M13075Bros FrantišekPolička0100:00:24-
3M1333Metelka OndřejDDM Týniště nad Orlicí0100:00:24-
4M13424Prokopec RadimPolička0100:00:25-
5M13619Tropp MarekHradec Králové0100:00:25-
6M13723Pešl FrantišekTJ Svitavy0100:00:25-
7M13933Šafář VojtěchPolička0100:00:26-
8M14173Mach AlešPolička0100:00:27-
8M14115Lajžner MarekPolička0200:00:27-
10M14429Hemer JosefTrusnov0200:00:28-
11M15020Boháček LukášPardubice0100:00:31-
12M15135Beneš JanNové Město na Moravě0200:00:32-
13M15349Kopal MartinPolička0200:00:35-
14M15516Valentík TomášOlomouc0200:00:36-
15M16050Jirouš DavidPolička0300:00:46-
16M16234Nunvář VojtěchPolička0300:00:48-
17M16328Teplý MatějPolička0300:00:52-
18M16622Novák LadislavSuratka0300:00:59-
19M16721Chmelík MatějSuratka0400:01:01-
20M1687Šafář JosefPolička0300:01:23-
21M1696Badřich FrydrychAC Choceň0300:01:54-
22M17011Stelzl MilanPolička9300:03:390,00
23M17110Sláma MichalPolička9300:04:030,00
Dívky předškolní r. 1999 a 2000 (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2111Sabolčíková AdélaBK Vysoké Mýto9900:00:16-
2Ž2337Drbohlavová LucieČeské Budějovice9900:00:16-
3Ž2630Václavková HanaDlouhá Třebová9900:00:17-
4Ž2848Štějdířová MarkétaPolička9900:00:18-
5Ž21010Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:19-
6Ž21267Gloserová EvaPolička9900:00:19-
7Ž21344Nováková KamilaMARS Svratka9900:00:19-
8Ž21523Suchá KristýnaPolička0000:00:19-
9Ž21747Machová BarboraVavřinec0000:00:20-
10Ž21839Štaudová KristýnaPolička9900:00:20-
11Ž21943Kulhánková HanaTJ Černovír0000:00:20-
12Ž22146Němcová KristýnaAtletika Nové Město na Moravě9900:00:20-
13Ž22431Štulpová JulieTJ Svitavy9900:00:22-
14Ž22816Lakotová TerezaAC Choceň0000:00:23-
15Ž23232Kopalová NikolaPolička9900:00:24-
16Ž24642Jansová LucieTJ Svitavy9900:00:29-
Chlapci předškolní r. 1999 a 2000 (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2217Kozel DavidPolička9900:00:16-
2M242Němec ŠimonBK Vysoké Mýto9900:00:17-
3M2563Webr MatějPraha 109900:00:17-
4M2714Lajžner DavidPolička9900:00:18-
5M2999Bros VáclavPolička9900:00:18-
6M21174Víčař PetrPolička9900:00:19-
7M21427Teplý JanAtletika Polička9900:00:19-
8M216100Vaněk MartinBK Vysoké Mýto9900:00:19-
9M2201Červený RadekPolička0000:00:20-
10M2279Šafář FilipPolička0000:00:23-
11M22968Navrátil TadeášPolička9900:00:24-
Dívky r. 1998 (trať 0,42 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž387Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:43-
2Ž32565Šafářová KristýnaPolička9800:02:02-
Chlapci r. 1998 (trať 0,42 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31170Ondráček DanielLitomyšl9800:01:47-
2M32053Chroustovský MiroslavNové Město na Moravě9800:01:55-
3M32860Stejskal VladimírPolička9900:02:29-
4M32957Šafář JanPolička9800:02:41-
Dívky r. 1996 a 1997 (trať 0,42 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž4132Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:01:34-
2Ž4235Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:01:35-
3Ž4343Gerišerová AdélaAK Moravská Třebová9700:01:37-
4Ž4418Hanušová VeronikaAC Choceň9700:01:37-
5Ž4527Moravcová VěraSchmier klub Nové Město na Moravě9600:01:38-
6Ž4622Kozlová KarolínaPolička9700:01:42-
7Ž4714Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:01:42-
8Ž4942Pešlová ZuzanaTJ Svitavy9600:01:43-
9Ž4109Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:01:44-
10Ž41217Flídrová KláraAC Choceň9700:01:47-
11Ž41320Prachařová EvaAC Choceň9700:01:47-
11Ž41348Demeterová DianaPolička9600:01:47-
13Ž41530Kovačičová KateřinaNové Město na Moravě9600:01:50-
14Ž41615Tomešová TerezaPolička9700:01:50-
15Ž41740Soldánová BeátaTJ Svitavy9700:01:52-
16Ž41831Vaňková HanaBK Vysoké Mýto9700:01:54-
17Ž41947Kadidlová LenkaPolička9600:01:55-
18Ž42116Tobýšková KateřinaPolička9700:01:58-
19Ž4228Sabolčíková NatalieBK Vysoké Mýto9700:02:00-
19Ž42234Nehodová LenkaPolička9700:02:00-
21Ž42411Jílková LuciePolička9700:02:00-
22Ž42624Vacková BarboraPolička9700:02:03-
23Ž42728Prokopcová KarolínaPolička9700:02:03-
Chlapci r. 1996 a 1997 (trať 0,84 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4433Hrdina OndřejSchmier klub Nové Město na Moravě9600:03:23-
2M458Mísař TomášSchmier klub Nové Město na Moravě9600:03:28-
3M4863Beneš ViktorTJ Nové Město na Moravě9600:03:31-
4M4934Václavek JanDlouhá Třebová9600:03:35-
5M41417Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:03:45-
6M41549Samuel DavidTJ Svitavy9600:03:47-
7M41626Adamec MatoušAC Choceň9700:03:49-
8M4179Štěpánek PetrPolička9700:03:55-
9M41869Havran LukášLitomyšl9700:03:56-
10M41939Stelzl DušanPolička9700:03:57-
11M42137Gdula TomášHrochův Týnec9700:04:01-
12M42329Slavíček MichalSchmier klub Nové Město na Moravě9700:04:05-
13M42467Hejtmánek DavidPolička9700:04:12-
14M4252Matouš PetrPolička9700:04:14-
15M42628Vondra TomášSchmier klub Nové Město na Moravě9600:04:18-
16M42765Konečný MatoušSchmier klub Nové Město na Moravě9600:04:26-
17M42974Webr PavelPraha 109700:04:36-
18M43077Pavliš FandaDětský domov Polička9600:04:49-
19M43271Ouřecký TomášLetohrad9700:05:17-
Dívky r. 1994 a 1995 (trať 0,84 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž5140Pařilová NikolaAK Moravská Třebová9400:03:05-
2Ž5229Troppová KateřinaHradec Králové9400:03:12-
3Ž532Karasová MartinaSchmier klub Nové Město na Moravě9400:03:16-
4Ž5639Přikrylová MarkétaAK Moravská Třebová9400:03:29-
5Ž5745Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:03:30-
6Ž51030Husáková KristýnaTJ Sokol Černovír9500:03:36-
7Ž51141Hájková AndreaAK Moravská Třebová9500:03:38-
8Ž51225Breplová AlžbětaSchmier klub Nové Město na Moravě9500:03:41-
9Ž51342Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:03:42-
10Ž52015Tomešová AnetaPolička9400:03:59-
11Ž52237Lněničková MichaelaPraha9400:04:04-
12Ž52810Ondráčková NikolaLitomyšl9500:04:30-
13Ž53123Slezáková BarboraPolička9500:04:50-
Chlapci r. 1994 a 1995 (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51147Nešpor JiříTJ Svitavy9400:03:24-
2M5137Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:25-
3M51440Schneider JanAK Moravská Třebová9300:03:26-
4M5165Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:31-
5M51855Holek MartinSchmier klub Nové Město na Moravě9400:03:34-
6M52142Šmeral MartinAK Moravská Třebová9500:03:37-
7M52320Prachař DavidAC Choceň9400:03:40-
8M52830Vašík JanSchmier klub Nové Město na Moravě9500:03:44-
9M52919Lakota AntonínAC Choceň9500:03:45-
10M53172Komárek MichalPolička9400:03:48-
11M53262Flídr JanŠiroký Důl9400:03:49-
12M53343Marshall JakubNové Město na Moravě9400:03:49-
13M54254Staněk ŠtěpánSK Masokombinát Polička9500:04:14-
14M54618Frydrych JakubAC Choceň9500:04:25-
15M54775Žolták MarioDD Polička9400:04:26-
16M54882Roušar DanielPolička9600:04:40-
17M5496Lukeš DavidTJ Nové Město na Moravě9500:04:40-
18M55078Bořik PavelNové Město nad Metují9400:04:50-
19M55121Kostka MartinAC Choceň9500:05:02-
Žákyně mladší r. 1992 a 1993 (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM121Karasová JanaSchmier klub Nové Město na Moravě9200:03:24-
2ŽM1712Novotná LenkaSchmier klub Nové Město na Moravě9200:03:31-
3ŽM1934Faltusová KristýnaJablonné nad Orlicí9300:03:35-
4ŽM2219Vtípilová TerezaMars Svratka9200:03:39-
5ŽM2444Marshallová PetraNové Město na Moravě9300:03:41-
6ŽM2746Poulová MarkétaTJ Svitavy9300:03:44-
7ŽM304Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:03:46-
8ŽM3921Kudrnová MarkétaAC Choceň9200:04:07-
9ŽM4027Holubová MarkétaPolička9200:04:11-
10ŽM4150Hainzová LeonkaTJ Černovír9200:04:12-
11ŽM438Juklová SimonaPolička9300:04:15-
12ŽM4449Hebrová RenataTJ Sokol Černovír9300:04:18-
Žáci mladší r. 1992 a 1993 (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM123Siegel JakubAC Choceň9200:03:010,00
2MM266Neruda MichalJiskra Ústí n. Orlicí9300:03:110,00
3MM332Mrkos MichalSchmier klub Nové Město na Moravě9200:03:140,00
4MM436Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:03:150,00
5MM93Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:21-
6MM1068Havran JanLitomyšl9300:03:230,00
7MM2046Richter JanTJ - Svitavy9300:03:36-
8MM2573Barnet DanielPolička9200:03:410,00
9MM3356Pešl JanTJ Svitavy9300:03:490,00
10MM3545Kolečkář MartinTJ Svitavy9300:03:490,00
11MM3784Nehoda MichalBystré9300:04:070,00
12MM3863Hejtmánek JosefPolička9300:04:070,00
13MM4583Nehoda PetrBystré9200:04:250,00
Žákyně starší r. 1990 a 1991 (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS55Krejčí MichaelaSchmier klub Nové Město na Moravě9100:03:190,00
2ŽS67Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:03:200,00
3ŽS73Hájková LucieNové Město na Moravě9000:03:200,00
4ŽS828Ožanová ZuzanaAO Nové Město na Moravě9100:03:210,00
5ŽS1533Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:03:280,00
6ŽS2613Svobodová JanaSchmier klub Nové Město na Moravě9100:03:430,00
7ŽS3620Dosedělová LenkaTJ - Svitavy9100:03:58-
Žáci starší r. 1990 a 1991 (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS112Večeře TomášAtletika Polička9000:03:27-
2MS21Krbek KamilNové Město na Moravě9000:03:36-
3MS351Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:03:48-
4MS422Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:49-
5MS564Tománek FilipAtletika Polička9000:03:52-
6MS613Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:03:53-
7MS781Švec JiříAtletika Polička9000:03:55-
8MS838Gdula LukášHvězda AFK Pardubice9100:03:56-
9MS948Bureš PavelTJ Svitavy9100:03:58-
Dorostenky r. 1988 a 1989 (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD1067Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:04:01103,20
2ŽD1138Schauerová LenkaAtletika Polička8800:04:04100,93
3ŽD1324Slonková LenkaNové Město na Moravě8800:04:1889,84
4ŽD1431Slonková IvaNové Město na Moravě8800:04:3278,58
Dorostenci r. 1988 a 1989 (trať 2,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD181Kourek LukášNové Město na Moravě8800:07:06103,11
2MD235Sejkora KarelAtletika Polička8800:07:12100,47
3MD344Klička OndřejTJ Svitavy8800:07:2196,42
4MD416Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:07:2494,76
5MD676Červ JakubAtletika Polička8900:07:3788,81
6MD714Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:07:3987,95
7MD815Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:07:4386,30
8MD979Černý TomášAK Olomouc8900:07:4784,25
9MD1024Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:07:4883,81
10MD1225Zavřel JiříAC Choceň8900:08:0377,05
11MD1380Epstein JindřichAK Olomouc8900:08:2367,59
Junioři (trať 2,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ553Martínek PetrAC Pardubice8700:07:3390,84
2MJ1127Řemínek MatějAC Choceň8600:07:5481,07
3MJ1450Chludil StanislavTJ - Svitavy8700:08:2666,20
Muži A (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA174Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:14:13101,62
2MA233Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:14:17100,58
3MA338Vyžrálek IvoSK Kolis Moravský Krumlov7300:14:2997,79
4MA449Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:14:4095,16
5MA551Dobšíček PavelSK Hronov8000:14:5292,49
6MA860Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:15:1088,18
7MA936Adamec JosefATC Nekoř8100:15:1487,47
8MA1173Myška JiříAtletika Polička7300:15:2185,72
9MA1367Kala MilanDTC Litomyšl7800:15:2884,04
10MA1484Šutera JosefAtletika Polička7900:15:3881,86
11MA1652Chmelík JosefSK Polička7300:15:5478,02
12MA1768Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:15:5777,33
13MA1858Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:16:1273,89
14MA1972Zelinger MichalSokol Kolín6900:16:1872,49
15MA2182Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:16:2171,73
16MA2363Mocek TomášHvězda Pardubice7900:16:5364,41
17MA2450Chlubna JanNové Město na Moravě8400:16:5663,57
18MA2581Bielčik PetrLichkov7100:17:0162,41
19MA351Vtípil MiroslavMars Svratka8300:18:1944,24
20MA3656Braness MiroslavAtletika Polička7800:18:2044,00
21MA3927Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:18:4538,24
22MA4115Hemer JindřichTrusnov7500:18:4837,46
23MA452Lakota MartinAC CHoceň7200:19:0932,75
24MA5130Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:19:4823,51
25MA5771Jána MiroslavAtletika Polička7900:20:1018,40
26MA6424Cvrček MartinSK Polička7900:20:509,15
-MA-7Čejka BořivojJR Running Sport Nasavrky80DNF-
-MA-13Prachař LeošAC CHoceň71DNF-
Muži B (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB642Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:15:04100,98
2MB741Siegel JosefAC Choceň5800:15:07100,40
3MB1029Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:15:1598,62
4MB1269Moravčík ZdeněkDTC Saucony Litomyšl6200:15:2496,63
5MB1564Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:15:5390,16
6MB2026Havlík MiroslavČalounictví Bořitov5800:16:2184,07
7MB2248Čechal JaroslavTS Letohrad6100:16:2483,34
8MB2732Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:17:0773,84
9MB2945Nakládal ČestmírSportovní gymnázium Vrbno pod Pradědem6400:17:2470,12
10MB3147Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:17:5363,88
11MB334Gdula PetrHrochův Týnec6100:18:1259,70
12MB385Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:18:4053,40
13MB4225Klepárník OtakarPolička5700:18:5350,53
14MB4459Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:19:0547,90
15MB5210Tománek JiříAtletika Polička6200:19:5636,76
16MB5816Vaněk JiříBK Vysoké Mýto6500:20:1732,01
Muži C (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2679Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:17:07110,97
2MC3254Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:18:1199,12
3MC4399Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:19:0189,91
4MC4635Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:19:1188,14
5MC4739Stráník AlešBlansko5000:19:1787,03
6MC5014Krumer MiroslavOstrov4900:19:4681,67
7MC538Mifek JiříAZUB Chrudim5400:20:0079,00
8MC5546Velechovský JiříSAZS Králíky5500:20:0378,41
9MC613Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:20:2774,00
10MC6970Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:23:1243,72
Muži D (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5478Jelínek MatějHradec Králové4200:20:01101,67
2MD5676Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:20:10100,19
3MD5943Rod VladimírLokomotiva Ostrava4400:20:2298,14
4MD6580Bielčik JindřichLichkov4000:21:1888,86
5MD6644Novotný JiříKB Letohrad4500:21:4384,71
6MD7428Hemer JindřichPardubice3800:26:4734,47
7MD7611Čumpelík VladimírKRB Chrudim3900:29:0312,06
Juniorky (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1216Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:04:1095,87
2ŽJ158Večeřová MarcelaPolička8600:04:4864,88
3ŽJ1611Stachová LibušePolička8700:04:5162,41
4ŽJ1785Chadimová VěraPiolička8600:04:5559,27
Ženy A (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2826Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:17:14108,15
2ZA3437Komárková ZdenkaOlešnice7400:18:1896,20
3ZA3766Ivanová PetraAK Olomouc8300:18:2195,65
4ZA4057Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:18:4790,90
5ZA4862Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:19:2284,33
6ZA6253Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:20:3471,14
Ženy B (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3083Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:17:28116,91
2ZB4955Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:19:2396,81
3ZB6036Schneiderová BedřiškaBTK Moravská Třebová6500:20:2386,29
4ZB6361Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:20:4782,06
5ZB6712Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:22:3064,10
6ZB6840Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:22:4860,89
7ZB7075Svobodová RadkaAtletika Albrechtice6600:24:4939,79
8ZB71100Vaňková EvaBK Vysoké Mýto6700:25:2833,05
9ZB7231Ženčáková MarieŠumperk6800:25:4030,95
10ZB736Tománková PavlaAtletika Polička6800:25:5128,89
11ZB779Holinková MarcelaKRB Chrudim6100:29:030,00
Ženy C (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC7577Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:26:56100,00
-ŽC-34Hemerová HanaPardubice47DNF-
Trať 0,08 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2111Sabolčíková AdélaBK Vysoké Mýto9900:00:16-
1M2217Kozel DavidPolička9900:00:16-
2Ž2337Drbohlavová LucieČeské Budějovice9900:00:16-
2M242Němec ŠimonBK Vysoké Mýto9900:00:17-
3M2563Webr MatějPraha 109900:00:17-
3Ž2630Václavková HanaDlouhá Třebová9900:00:17-
4M2714Lajžner DavidPolička9900:00:18-
4Ž2848Štějdířová MarkétaPolička9900:00:18-
5M2999Bros VáclavPolička9900:00:18-
5Ž21010Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:19-
6M21174Víčař PetrPolička9900:00:19-
6Ž21267Gloserová EvaPolička9900:00:19-
7Ž21344Nováková KamilaMARS Svratka9900:00:19-
7M21427Teplý JanAtletika Polička9900:00:19-
8Ž21523Suchá KristýnaPolička0000:00:19-
8M216100Vaněk MartinBK Vysoké Mýto9900:00:19-
9Ž21747Machová BarboraVavřinec0000:00:20-
10Ž21839Štaudová KristýnaPolička9900:00:20-
11Ž21943Kulhánková HanaTJ Černovír0000:00:20-
9M2201Červený RadekPolička0000:00:20-
12Ž22146Němcová KristýnaAtletika Nové Město na Moravě9900:00:20-
1Ž12264Došková KristýnaPolička0100:00:21-
2Ž12315Flídrová BáraAC Choceň0100:00:21-
13Ž22431Štulpová JulieTJ Svitavy9900:00:22-
3Ž12522Faltýnková AndreaTGM Polička0100:00:22-
1M12676Kavín MichaelSebranice0100:00:22-
10M2279Šafář FilipPolička0000:00:23-
14Ž22816Lakotová TerezaAC Choceň0000:00:23-
11M22968Navrátil TadeášPolička9900:00:24-
2M13075Bros FrantišekPolička0100:00:24-
4Ž13165Šafářová NatáliePolička0100:00:24-
15Ž23232Kopalová NikolaPolička9900:00:24-
3M1333Metelka OndřejDDM Týniště nad Orlicí0100:00:24-
4M13424Prokopec RadimPolička0100:00:25-
5Ž13514Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:25-
5M13619Tropp MarekHradec Králové0100:00:25-
6M13723Pešl FrantišekTJ Svitavy0100:00:25-
6Ž13824Hanušová MartinaAC Choceň0100:00:26-
7M13933Šafář VojtěchPolička0100:00:26-
7Ž14026Lněničková MartinaPraha0100:00:27-
8M14173Mach AlešPolička0100:00:27-
8M14115Lajžner MarekPolička0200:00:27-
8Ž14339Nováková VendulaSvitavy0100:00:27-
10M14429Hemer JosefTrusnov0200:00:28-
9Ž14529Štulpová FilipaTJ Svitavy0100:00:29-
16Ž24642Jansová LucieTJ Svitavy9900:00:29-
10Ž14748Nemšáková AnnaTJ Černovír0200:00:30-
11Ž14846Štějdířová MichaelaPolička0100:00:31-
12Ž14918Machová TerezaVavřinec0300:00:31-
11M15020Boháček LukášPardubice0100:00:31-
12M15135Beneš JanNové Město na Moravě0200:00:32-
13Ž15247Brázdová KateřinaPolička0300:00:33-
13M15349Kopal MartinPolička0200:00:35-
14Ž15431Roulová LindaPolička0300:00:35-
14M15516Valentík TomášOlomouc0200:00:36-
15Ž15645Kozlová TerezaPolička0300:00:36-
16Ž15728Moravcová IvetaNové Město na Moravě0200:00:37-
17Ž15840Jílková LuciePolička0300:00:38-
18Ž15925Šafářová ZuzanaPolička0100:00:46-
15M16050Jirouš DavidPolička0300:00:46-
19Ž16130Králová MichaelaPolička0200:00:47-
16M16234Nunvář VojtěchPolička0300:00:48-
17M16328Teplý MatějPolička0300:00:52-
20Ž16436Štaudová KláraPolička0100:00:55-
21Ž16566Kavínová ŠtěpánkaPolička0200:00:56-
18M16622Novák LadislavSuratka0300:00:59-
19M16721Chmelík MatějSuratka0400:01:01-
20M1687Šafář JosefPolička0300:01:23-
21M1696Badřich FrydrychAC Choceň0300:01:54-
22M17011Stelzl MilanPolička9300:03:390,00
23M17110Sláma MichalPolička9300:04:030,00
Trať 0,42 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž4132Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:01:34-
2Ž4235Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:01:35-
3Ž4343Gerišerová AdélaAK Moravská Třebová9700:01:37-
4Ž4418Hanušová VeronikaAC Choceň9700:01:37-
5Ž4527Moravcová VěraSchmier klub Nové Město na Moravě9600:01:38-
6Ž4622Kozlová KarolínaPolička9700:01:42-
7Ž4714Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:01:42-
1Ž387Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:43-
8Ž4942Pešlová ZuzanaTJ Svitavy9600:01:43-
9Ž4109Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:01:44-
1M31170Ondráček DanielLitomyšl9800:01:47-
10Ž41217Flídrová KláraAC Choceň9700:01:47-
11Ž41320Prachařová EvaAC Choceň9700:01:47-
11Ž41348Demeterová DianaPolička9600:01:47-
13Ž41530Kovačičová KateřinaNové Město na Moravě9600:01:50-
14Ž41615Tomešová TerezaPolička9700:01:50-
15Ž41740Soldánová BeátaTJ Svitavy9700:01:52-
16Ž41831Vaňková HanaBK Vysoké Mýto9700:01:54-
17Ž41947Kadidlová LenkaPolička9600:01:55-
2M32053Chroustovský MiroslavNové Město na Moravě9800:01:55-
18Ž42116Tobýšková KateřinaPolička9700:01:58-
19Ž42234Nehodová LenkaPolička9700:02:00-
19Ž4228Sabolčíková NatalieBK Vysoké Mýto9700:02:00-
21Ž42411Jílková LuciePolička9700:02:00-
2Ž32565Šafářová KristýnaPolička9800:02:02-
22Ž42624Vacková BarboraPolička9700:02:03-
23Ž42728Prokopcová KarolínaPolička9700:02:03-
3M32860Stejskal VladimírPolička9900:02:29-
4M32957Šafář JanPolička9800:02:41-
Trať 0,84 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž5140Pařilová NikolaAK Moravská Třebová9400:03:05-
2Ž5229Troppová KateřinaHradec Králové9400:03:12-
3Ž532Karasová MartinaSchmier klub Nové Město na Moravě9400:03:16-
1M4433Hrdina OndřejSchmier klub Nové Město na Moravě9600:03:23-
2M458Mísař TomášSchmier klub Nové Město na Moravě9600:03:28-
4Ž5639Přikrylová MarkétaAK Moravská Třebová9400:03:29-
5Ž5745Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:03:30-
3M4863Beneš ViktorTJ Nové Město na Moravě9600:03:31-
4M4934Václavek JanDlouhá Třebová9600:03:35-
6Ž51030Husáková KristýnaTJ Sokol Černovír9500:03:36-
7Ž51141Hájková AndreaAK Moravská Třebová9500:03:38-
8Ž51225Breplová AlžbětaSchmier klub Nové Město na Moravě9500:03:41-
9Ž51342Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:03:42-
5M41417Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:03:45-
6M41549Samuel DavidTJ Svitavy9600:03:47-
7M41626Adamec MatoušAC Choceň9700:03:49-
8M4179Štěpánek PetrPolička9700:03:55-
9M41869Havran LukášLitomyšl9700:03:56-
10M41939Stelzl DušanPolička9700:03:57-
10Ž52015Tomešová AnetaPolička9400:03:59-
11M42137Gdula TomášHrochův Týnec9700:04:01-
11Ž52237Lněničková MichaelaPraha9400:04:04-
12M42329Slavíček MichalSchmier klub Nové Město na Moravě9700:04:05-
13M42467Hejtmánek DavidPolička9700:04:12-
14M4252Matouš PetrPolička9700:04:14-
15M42628Vondra TomášSchmier klub Nové Město na Moravě9600:04:18-
16M42765Konečný MatoušSchmier klub Nové Město na Moravě9600:04:26-
12Ž52810Ondráčková NikolaLitomyšl9500:04:30-
17M42974Webr PavelPraha 109700:04:36-
18M43077Pavliš FandaDětský domov Polička9600:04:49-
13Ž53123Slezáková BarboraPolička9500:04:50-
19M43271Ouřecký TomášLetohrad9700:05:17-
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM123Siegel JakubAC Choceň9200:03:010,00
2MM266Neruda MichalJiskra Ústí n. Orlicí9300:03:110,00
3MM332Mrkos MichalSchmier klub Nové Město na Moravě9200:03:140,00
4MM436Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:03:150,00
1ŽS55Krejčí MichaelaSchmier klub Nové Město na Moravě9100:03:190,00
2ŽS67Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:03:200,00
3ŽS73Hájková LucieNové Město na Moravě9000:03:200,00
4ŽS828Ožanová ZuzanaAO Nové Město na Moravě9100:03:210,00
5MM93Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:21-
6MM1068Havran JanLitomyšl9300:03:230,00
1M51147Nešpor JiříTJ Svitavy9400:03:24-
1ŽM121Karasová JanaSchmier klub Nové Město na Moravě9200:03:24-
2M5137Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:25-
3M51440Schneider JanAK Moravská Třebová9300:03:26-
5ŽS1533Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:03:280,00
4M5165Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:31-
2ŽM1712Novotná LenkaSchmier klub Nové Město na Moravě9200:03:31-
5M51855Holek MartinSchmier klub Nové Město na Moravě9400:03:34-
3ŽM1934Faltusová KristýnaJablonné nad Orlicí9300:03:35-
7MM2046Richter JanTJ - Svitavy9300:03:36-
6M52142Šmeral MartinAK Moravská Třebová9500:03:37-
4ŽM2219Vtípilová TerezaMars Svratka9200:03:39-
7M52320Prachař DavidAC Choceň9400:03:40-
5ŽM2444Marshallová PetraNové Město na Moravě9300:03:41-
8MM2573Barnet DanielPolička9200:03:410,00
6ŽS2613Svobodová JanaSchmier klub Nové Město na Moravě9100:03:430,00
6ŽM2746Poulová MarkétaTJ Svitavy9300:03:44-
8M52830Vašík JanSchmier klub Nové Město na Moravě9500:03:44-
9M52919Lakota AntonínAC Choceň9500:03:45-
7ŽM304Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:03:46-
10M53172Komárek MichalPolička9400:03:48-
11M53262Flídr JanŠiroký Důl9400:03:49-
12M53343Marshall JakubNové Město na Moravě9400:03:49-
9MM3356Pešl JanTJ Svitavy9300:03:490,00
10MM3545Kolečkář MartinTJ Svitavy9300:03:490,00
7ŽS3620Dosedělová LenkaTJ - Svitavy9100:03:58-
11MM3784Nehoda MichalBystré9300:04:070,00
12MM3863Hejtmánek JosefPolička9300:04:070,00
8ŽM3921Kudrnová MarkétaAC Choceň9200:04:07-
9ŽM4027Holubová MarkétaPolička9200:04:11-
10ŽM4150Hainzová LeonkaTJ Černovír9200:04:12-
13M54254Staněk ŠtěpánSK Masokombinát Polička9500:04:14-
11ŽM438Juklová SimonaPolička9300:04:15-
12ŽM4449Hebrová RenataTJ Sokol Černovír9300:04:18-
13MM4583Nehoda PetrBystré9200:04:250,00
14M54618Frydrych JakubAC Choceň9500:04:25-
15M54775Žolták MarioDD Polička9400:04:26-
16M54882Roušar DanielPolička9600:04:40-
17M5496Lukeš DavidTJ Nové Město na Moravě9500:04:40-
18M55078Bořik PavelNové Město nad Metují9400:04:50-
19M55121Kostka MartinAC Choceň9500:05:02-
Trať 1,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS112Večeře TomášAtletika Polička9000:03:27-
2MS21Krbek KamilNové Město na Moravě9000:03:36-
3MS351Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:03:48-
4MS422Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:49-
5MS564Tománek FilipAtletika Polička9000:03:52-
6MS613Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:03:53-
7MS781Švec JiříAtletika Polička9000:03:55-
8MS838Gdula LukášHvězda AFK Pardubice9100:03:56-
9MS948Bureš PavelTJ Svitavy9100:03:58-
1ŽD1067Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:04:01103,20
2ŽD1138Schauerová LenkaAtletika Polička8800:04:04100,93
1ŽJ1216Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:04:1095,87
3ŽD1324Slonková LenkaNové Město na Moravě8800:04:1889,84
4ŽD1431Slonková IvaNové Město na Moravě8800:04:3278,58
2ŽJ158Večeřová MarcelaPolička8600:04:4864,88
3ŽJ1611Stachová LibušePolička8700:04:5162,41
4ŽJ1785Chadimová VěraPiolička8600:04:5559,27
Trať 2,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD181Kourek LukášNové Město na Moravě8800:07:06103,11
2MD235Sejkora KarelAtletika Polička8800:07:12100,47
3MD344Klička OndřejTJ Svitavy8800:07:2196,42
4MD416Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:07:2494,76
1MJ553Martínek PetrAC Pardubice8700:07:3390,84
5MD676Červ JakubAtletika Polička8900:07:3788,81
6MD714Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:07:3987,95
7MD815Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:07:4386,30
8MD979Černý TomášAK Olomouc8900:07:4784,25
9MD1024Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:07:4883,81
2MJ1127Řemínek MatějAC Choceň8600:07:5481,07
10MD1225Zavřel JiříAC Choceň8900:08:0377,05
11MD1380Epstein JindřichAK Olomouc8900:08:2367,59
3MJ1450Chludil StanislavTJ - Svitavy8700:08:2666,20
Trať 4,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA174Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:14:13101,62
2MA233Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:14:17100,58
3MA338Vyžrálek IvoSK Kolis Moravský Krumlov7300:14:2997,79
4MA449Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:14:4095,16
5MA551Dobšíček PavelSK Hronov8000:14:5292,49
1MB642Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:15:04100,98
2MB741Siegel JosefAC Choceň5800:15:07100,40
6MA860Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:15:1088,18
7MA936Adamec JosefATC Nekoř8100:15:1487,47
3MB1029Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:15:1598,62
8MA1173Myška JiříAtletika Polička7300:15:2185,72
4MB1269Moravčík ZdeněkDTC Saucony Litomyšl6200:15:2496,63
9MA1367Kala MilanDTC Litomyšl7800:15:2884,04
10MA1484Šutera JosefAtletika Polička7900:15:3881,86
5MB1564Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:15:5390,16
11MA1652Chmelík JosefSK Polička7300:15:5478,02
12MA1768Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:15:5777,33
13MA1858Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:16:1273,89
14MA1972Zelinger MichalSokol Kolín6900:16:1872,49
6MB2026Havlík MiroslavČalounictví Bořitov5800:16:2184,07
15MA2182Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:16:2171,73
7MB2248Čechal JaroslavTS Letohrad6100:16:2483,34
16MA2363Mocek TomášHvězda Pardubice7900:16:5364,41
17MA2450Chlubna JanNové Město na Moravě8400:16:5663,57
18MA2581Bielčik PetrLichkov7100:17:0162,41
1MC2679Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:17:07110,97
8MB2732Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:17:0773,84
1ZA2826Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:17:14108,15
9MB2945Nakládal ČestmírSportovní gymnázium Vrbno pod Pradědem6400:17:2470,12
1ZB3083Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:17:28116,91
10MB3147Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:17:5363,88
2MC3254Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:18:1199,12
11MB334Gdula PetrHrochův Týnec6100:18:1259,70
2ZA3437Komárková ZdenkaOlešnice7400:18:1896,20
19MA351Vtípil MiroslavMars Svratka8300:18:1944,24
20MA3656Braness MiroslavAtletika Polička7800:18:2044,00
3ZA3766Ivanová PetraAK Olomouc8300:18:2195,65
12MB385Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:18:4053,40
21MA3927Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:18:4538,24
4ZA4057Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:18:4790,90
22MA4115Hemer JindřichTrusnov7500:18:4837,46
13MB4225Klepárník OtakarPolička5700:18:5350,53
3MC4399Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:19:0189,91
14MB4459Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:19:0547,90
23MA452Lakota MartinAC CHoceň7200:19:0932,75
4MC4635Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:19:1188,14
5MC4739Stráník AlešBlansko5000:19:1787,03
5ZA4862Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:19:2284,33
2ZB4955Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:19:2396,81
6MC5014Krumer MiroslavOstrov4900:19:4681,67
24MA5130Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:19:4823,51
15MB5210Tománek JiříAtletika Polička6200:19:5636,76
7MC538Mifek JiříAZUB Chrudim5400:20:0079,00
1MD5478Jelínek MatějHradec Králové4200:20:01101,67
8MC5546Velechovský JiříSAZS Králíky5500:20:0378,41
2MD5676Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:20:10100,19
25MA5771Jána MiroslavAtletika Polička7900:20:1018,40
16MB5816Vaněk JiříBK Vysoké Mýto6500:20:1732,01
3MD5943Rod VladimírLokomotiva Ostrava4400:20:2298,14
3ZB6036Schneiderová BedřiškaBTK Moravská Třebová6500:20:2386,29
9MC613Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:20:2774,00
6ZA6253Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:20:3471,14
4ZB6361Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:20:4782,06
26MA6424Cvrček MartinSK Polička7900:20:509,15
4MD6580Bielčik JindřichLichkov4000:21:1888,86
5MD6644Novotný JiříKB Letohrad4500:21:4384,71
5ZB6712Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:22:3064,10
6ZB6840Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:22:4860,89
10MC6970Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:23:1243,72
7ZB7075Svobodová RadkaAtletika Albrechtice6600:24:4939,79
8ZB71100Vaňková EvaBK Vysoké Mýto6700:25:2833,05
9ZB7231Ženčáková MarieŠumperk6800:25:4030,95
10ZB736Tománková PavlaAtletika Polička6800:25:5128,89
6MD7428Hemer JindřichPardubice3800:26:4734,47
1ŽC7577Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:26:56100,00
7MD7611Čumpelík VladimírKRB Chrudim3900:29:0312,06
11ZB779Holinková MarcelaKRB Chrudim6100:29:030,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

mě se závody baví
ajahajkova
mě taky líbí
trumpeta

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód