Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mladkov - Suchý vrch

2.7.2005, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mladkov - Suchý vrch
  • datum konání: 2.7.2005
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sport Mladkov

Sociální sítě

Místo konání

náměstí v Mladkově
10.30 hodin

Přihlášky

8.00 - 10.00 hodin, KD Mladkov

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

Trať vede z Mladkova lesními cestami s měkkým povrchem.
Délka: 9,5 km
Převýšení: 522 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Dobroslav Mareček
Mladkov 30
561 67
tel.: 465 635 444

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch78
24.6.2017Běh Mladkov - Suchý vrch100
23.7.2016Mladkov - Suchý vrch142
17.5.2015Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka101
14.6.2014Mladkov - Suchý vrch93
6.7.2013Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka132
7.7.2012Mladkov - Suchý vrch127
9.7.2011Memoriál Dobroslava Marečka - Běh do vrchu Mladkov - Suchý vrch151
17.7.2010Mladkov - Suchý vrch104
18.7.2009Mladkov - Suchý vrch116
19.7.2008Mladkov - Suchý vrch117
30.6.2007Mladkov - Suchý vrch127
1.7.2006Mladkov - Suchý vrch98
3.7.2004Mladkov - Suchý vrch113
5.7.2003Mladkov - Suchý vrch107
6.7.2002Mladkov - Suchý vrch107
7.7.2001Mladkov - Suchý vrch130
8.7.2000Mladkov - Suchý vrch119
10.7.1999Mladkov - Suchý vrch137
11.7.1998Mladkov - Suchý vrch126
19.7.1997Mladkov - Suchý vrch95
20.7.1996Mladkov - Suchý vrch95
15.7.1995Mladkov - Suchý vrch105
17.7.1994Mladkov - Suchý vrch76
11.7.1993Mladkov - Suchý vrch61
12.7.1992Mladkov - Suchý vrch68
7.7.1991Mladkov - Suchý vrch51
14.7.1990Mladkov - Suchý vrch61
9.7.1989Mladkov - Suchý vrch45
10.7.1988Mladkov - Suchý vrch63
26.9.1987Mladkov - Suchý vrch23
27.9.1986Mladkov - Suchý vrch56

Statistika závodu Mladkov - Suchý vrch

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 3124

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4629
Javůrek Jiří4824
Bielčik Jindřich4021
Dostálek Petr6721
Vacek Martin6920
Pechek František5320
Šimůnek Jan4919
Stránský Aleš6019
Svatoš Otakar3416
Jirásková Eva6416
Tučný Jan4716
Marek František4116
Šimůnek Jan8214
Šír Václav4814
Šalplachta Jindřich4714
Kolínek František5614
Tempír František4914
Pleticha František4213
Šrůtek Stanislav5813
Vodička Jan4513
Vraštilová Miloslava5613
Merta Jaroslav3512
Novotný Jiří4512
Šafář Jaroslav5112
Zajíc Jan5312
Červ Miloslav5012
Koblížek Jindřich4812
Paulů Blanka5412
Dobšíček Pavel8012
Šmída Oldřich4812
Sadílek Václav5012
Dušková Lenka8011
Keprtová Miloslava4811
Gombita Josef5811
Krunčík Pavel8511
Zdeněk Bílý5911
Horáček Michal7511
Tichý Pavel6311
Krupička Miroslav5310
Hejl Jan5310
Krejčí Stanislav6310
Vacarda Vladimír5910
Kalousek Jan4110
Krejsa Václav5210
Hanuš Petr6410
Jandejsek Zdeněk6110
Vítek Miroslav7210
Mertová Michaela7610
Kozel Karel529
Mannlová Jana809

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1426Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:42:08103,55
2MJ1623Groh RadoslavDvůr Králové nad Labem8900:43:0499,20
3MJ1743Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8600:43:2997,25
4MJ2022Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové n. L.8900:43:5295,47
Muži A (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA173Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:37:29106,62
2MA269Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:39:1297,76
3MA345Dobšíček PavelSK Hronov8000:39:3795,61
4MA447Michl PetrDukla Liberec7000:39:5893,81
5MA566Koukal MartinSKP Jablonec nad Nisou7800:40:0793,04
6MA660Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:40:1192,69
7MA759Janeš JaromírSK OMT Pardubice7900:40:5089,34
8MA832Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:40:5488,99
9MA1049Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:2286,59
10MA1216Bogdał PawełMiedzygorze PL7600:41:4984,26
11MA1327Kuba MilošKB Nové Město na Moravě6700:42:0283,15
12MA155Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:42:4979,11
13MA1831Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:43:4474,38
14MA2168Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:44:0372,74
15MA2217Bogdał RomanMiędzygórze Polska7900:44:1072,14
16MA2328Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:44:4868,87
17MA2488Adamec JosefATC Nekoř8100:45:1666,47
18MA2553Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:45:1766,38
19MA2758Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:46:2960,19
20MA2857Dostálek PetrASPV Těchonín6700:46:4758,64
21MA2930Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:46:5358,13
22MA3148Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:47:1656,15
23MA3252Levý Tomᚎamberk6700:47:2155,72
24MA3371Novotný JiříKateřinky7100:47:3054,94
25MA3718Bogdał LukaszMiędzygórze Polska8200:47:5852,54
26MA3855Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:48:2550,21
27MA3954Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:48:2650,13
28MA446Walczykiewicz MariuszLKS JSKRA JASZKOWA PL8200:50:2240,15
29MA4681Kristek JiříRetia Pardubice6700:50:3539,04
30MA5567Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:52:3029,15
31MA8135Vlček MartinMladkov7501:01:200,00
Muži B (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB976Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:03111,31
2MB1144Poduška JosefMK Kladno6200:41:45108,09
3MB3475Knápek LubomírLK Šumperk5900:47:4480,59
4MB4085Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:49:3272,32
5MB4140Kovářík VáclavTJ JE Dukovany6300:49:5970,25
6MB4810Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:50:5366,11
7MB4986Zdeněk BílýMK Pardubice5900:50:5865,73
8MB5478Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:51:3562,90
9MB5972Sedlák JiříPřelouč5800:53:2754,32
10MB6593Šilar TomášAC Pardubice6300:54:0651,33
11MB6814Pečenka LiborKHB Radegast6100:55:5143,28
12MB7282Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:57:1936,54
13MB7913Mocker FrantišekAC Česká Lípa5801:00:2522,29
14MB8412Gabriel EvženSKI Klub Chřiby6501:03:258,50
15MB924Přívětivý JiříBranky6101:14:350,00
Muži C (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1956Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:43:47108,18
2MC2665Krupička MiroslavÚstí nad Orlicí5300:46:0098,47
3MC3041Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:47:1093,36
4MC3495Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:47:4490,87
5MC3691Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:47:5590,07
6MC4237Kovárník StanislavACOH Praha4800:50:2079,48
7MC512Šalplachta JindřichFenix Jeseník4700:51:1475,54
8MC5277Nejman BedřichAC Náchod5000:51:2274,95
9MC5336Flegl VlastimilBrtev5300:51:2774,59
10MC563Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - Polsko5500:52:3669,55
11MC577Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:52:5568,16
12MC5870Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:53:1067,07
13MC6184Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:53:4064,88
14MC6292Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:53:4864,29
15MC6679Koblížek JindřichSK Žamberk4800:54:4460,20
16MC6725Groh StanislavAC Vrchlabí4600:54:5659,33
17MC7061Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:56:1753,41
18MC7551Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:58:4842,39
19MC8546Volf BřetislavLanškroun5201:03:4720,55
20MC8838Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:06:288,80
Muži D (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4387Biemann GötzSKI Harrachov4300:50:21111,31
2MD6374Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:53:5098,25
3MD6942Marek FrantišekČervený Kostelec4100:55:5590,44
4MD749Herbst ManfredFenix Jeseník4100:58:3780,32
5MD7880Linhart MilošAC Náchod4401:00:0075,14
6MD8215Fejgl ZdeněkTiS VILHELM Frýdek Místek4201:01:2270,02
7MD8394Marek JiříBK Vysoké Mýto4301:02:5764,08
8MD8690Novotný JiříKB Letohrad4501:03:5560,46
9MD908Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3501:07:4646,03
10MD9163Šťastný JaromírLiga 100 Praha3001:12:3627,92
11MD9364Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:20:000,19
Juniorky (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6024Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem9000:53:38118,37
2ŽJ8720Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:04:2981,63
Ženy A (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4539Čermáková MartinaKrkonoše Vrchlabí8000:50:23105,62
2ZA5033Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov8000:51:10102,59
3ZA6434Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:53:5891,79
4ZA7550Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:58:4873,14
5ZA7729Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:59:4269,67
Ženy B (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4762Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:50:50110,65
2ZB7121Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:56:3389,35
3ZB7389Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:58:10112,30
4ZB8019Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:00:44104,02
5ZB8983Klimešová AlenaBukovice6301:07:0283,69
6ZB9411Přívětivá SvatavaKHB Radegast6401:20:2040,77
Trať 9,5 km, 522 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA173Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:37:29106,62
2MA269Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:39:1297,76
3MA345Dobšíček PavelSK Hronov8000:39:3795,61
4MA447Michl PetrDukla Liberec7000:39:5893,81
5MA566Koukal MartinSKP Jablonec nad Nisou7800:40:0793,04
6MA660Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:40:1192,69
7MA759Janeš JaromírSK OMT Pardubice7900:40:5089,34
8MA832Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:40:5488,99
1MB976Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:03111,31
9MA1049Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:2286,59
2MB1144Poduška JosefMK Kladno6200:41:45108,09
10MA1216Bogdał PawełMiedzygorze PL7600:41:4984,26
11MA1327Kuba MilošKB Nové Město na Moravě6700:42:0283,15
1MJ1426Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:42:08103,55
12MA155Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:42:4979,11
2MJ1623Groh RadoslavDvůr Králové nad Labem8900:43:0499,20
3MJ1743Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8600:43:2997,25
13MA1831Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:43:4474,38
1MC1956Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:43:47108,18
4MJ2022Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové n. L.8900:43:5295,47
14MA2168Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:44:0372,74
15MA2217Bogdał RomanMiędzygórze Polska7900:44:1072,14
16MA2328Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:44:4868,87
17MA2488Adamec JosefATC Nekoř8100:45:1666,47
18MA2553Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:45:1766,38
2MC2665Krupička MiroslavÚstí nad Orlicí5300:46:0098,47
19MA2758Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:46:2960,19
20MA2857Dostálek PetrASPV Těchonín6700:46:4758,64
21MA2930Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:46:5358,13
3MC3041Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:47:1093,36
22MA3148Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:47:1656,15
23MA3252Levý Tomᚎamberk6700:47:2155,72
24MA3371Novotný JiříKateřinky7100:47:3054,94
3MB3475Knápek LubomírLK Šumperk5900:47:4480,59
4MC3495Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:47:4490,87
5MC3691Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:47:5590,07
25MA3718Bogdał LukaszMiędzygórze Polska8200:47:5852,54
26MA3855Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:48:2550,21
27MA3954Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:48:2650,13
4MB4085Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:49:3272,32
5MB4140Kovářík VáclavTJ JE Dukovany6300:49:5970,25
6MC4237Kovárník StanislavACOH Praha4800:50:2079,48
1MD4387Biemann GötzSKI Harrachov4300:50:21111,31
28MA446Walczykiewicz MariuszLKS JSKRA JASZKOWA PL8200:50:2240,15
1ZA4539Čermáková MartinaKrkonoše Vrchlabí8000:50:23105,62
29MA4681Kristek JiříRetia Pardubice6700:50:3539,04
1ZB4762Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:50:50110,65
6MB4810Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:50:5366,11
7MB4986Zdeněk BílýMK Pardubice5900:50:5865,73
2ZA5033Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov8000:51:10102,59
7MC512Šalplachta JindřichFenix Jeseník4700:51:1475,54
8MC5277Nejman BedřichAC Náchod5000:51:2274,95
9MC5336Flegl VlastimilBrtev5300:51:2774,59
8MB5478Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:51:3562,90
30MA5567Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:52:3029,15
10MC563Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - Polsko5500:52:3669,55
11MC577Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:52:5568,16
12MC5870Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:53:1067,07
9MB5972Sedlák JiříPřelouč5800:53:2754,32
1ŽJ6024Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem9000:53:38118,37
13MC6184Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:53:4064,88
14MC6292Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:53:4864,29
2MD6374Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:53:5098,25
3ZA6434Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:53:5891,79
10MB6593Šilar TomášAC Pardubice6300:54:0651,33
15MC6679Koblížek JindřichSK Žamberk4800:54:4460,20
16MC6725Groh StanislavAC Vrchlabí4600:54:5659,33
11MB6814Pečenka LiborKHB Radegast6100:55:5143,28
3MD6942Marek FrantišekČervený Kostelec4100:55:5590,44
17MC7061Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:56:1753,41
2ZB7121Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:56:3389,35
12MB7282Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:57:1936,54
3ZB7389Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:58:10112,30
4MD749Herbst ManfredFenix Jeseník4100:58:3780,32
4ZA7550Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:58:4873,14
18MC7551Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:58:4842,39
5ZA7729Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:59:4269,67
5MD7880Linhart MilošAC Náchod4401:00:0075,14
13MB7913Mocker FrantišekAC Česká Lípa5801:00:2522,29
4ZB8019Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:00:44104,02
31MA8135Vlček MartinMladkov7501:01:200,00
6MD8215Fejgl ZdeněkTiS VILHELM Frýdek Místek4201:01:2270,02
7MD8394Marek JiříBK Vysoké Mýto4301:02:5764,08
14MB8412Gabriel EvženSKI Klub Chřiby6501:03:258,50
19MC8546Volf BřetislavLanškroun5201:03:4720,55
8MD8690Novotný JiříKB Letohrad4501:03:5560,46
2ŽJ8720Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:04:2981,63
20MC8838Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:06:288,80
5ZB8983Klimešová AlenaBukovice6301:07:0283,69
9MD908Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3501:07:4646,03
10MD9163Šťastný JaromírLiga 100 Praha3001:12:3627,92
15MB924Přívětivý JiříBranky6101:14:350,00
11MD9364Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:20:000,19
6ZB9411Přívětivá SvatavaKHB Radegast6401:20:2040,77

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 97%
Zvolená trasa závodu: 83%
Značení závodu: 77%
Vyhlášení výsledků: 87%
Zpracování výsledků: 97%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 80%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
87%

Názory na závod

Závod se už tradičně vydařil, vždyť krátce po startu přestalo i pršet a promočená trať po celonočním lijáku byla prima zpestřením,ne? A o tom to je. Dík panu Marečkovi i předsedovi TJ za vstřícnost s ubytováním, určitě by se to dalo řešit do příštích let. Vím, že někteří , kteří telefonovali o informace nepřijeli a to je škoda. Dík za vše a za rok nashle!
zdefe
9,5 km lesem je velmi příjemné, kilometráž jsem často přehlédl, zpracování výsledků bylo precizní, celkový dojem = spokojenost
estilo

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód