Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Černovírský kros

14.8.2005, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Černovírský kros
  • datum konání: 14.8.2005
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Sokol Černovír

Sociální sítě

Místo konání

hostinec u Bobše, Černovír
10.00 - 11.00 hodin

Přihlášky

od 9.00 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 30,- Kč

Popis tratě

Kopcovitý terén, asfalt, polní a lesní cesty.
Délka: 5.000 m Převýšení: 290 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Miroslav Nemšák
Černovír 68
562 01 Ústí nad Orlicí
mobil: 607 558 436

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.8.2018Černovírský kros104
6.8.2017Černovírský kros151
7.8.2016Černovírský kros132
16.8.2015Černovírský kros146
17.8.2014Černovírský kros173
18.8.2013Černovírský kros183
19.8.2012Černovírský kros185
21.8.2011Černovírský kros182
8.8.2010Černovírský kros164
9.8.2009Černovírský kros190
10.8.2008Černovírský kros149
12.8.2007Černovírský kros148
13.8.2006Černovírský kros141
15.8.2004Černovírský kros49
17.8.2003Černovírský kros, 2. ročník101
24.8.20021. Černovírský kros54

Statistika závodu Černovírský kros

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 2252

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Hübl Radek8816
Nemšáková Anna0212
Šafář Jaroslav5112
Svatoš Otakar3412
Jelínek Matěj4212
Bielčik Jindřich4012
Nemšák Miroslav6911
Krupička Miroslav5311
Jirásková Eva6411
Borková Agáta0211
Jelínková Magdalena4511
Borek Viktor0411
Mannlová Jana8011
Keprtová Miloslava4811
Vacek Martin6910
Sejkorová Lenka6310
Vondra Vojtěch9810
Borek Petr7010
Matyášová Jana6510
Stránský Aleš609
Nechvíl Petr919
Elčkner Lukáš019
Šimůnek Jan039
Bubeníček Jiří519
Frydrychová Eliška019
Boháč Bonifác018
Sadílek Ota468
Frydrych Bedřich038
Boháč Pankrác068
Bogdał Paweł768
Červ Miloslav508
Hrdinová Kateřina008
Hruša Zdeněk468
Krátká Anna698
Brychta Jakub088
Tomíšek Jindřich398
Moravec Martin848
Marhold Luboš778
Šimůnek Jan498
Merta Jaroslav357
Dušková Lenka807
Horáček Michal757
Ouřecká Renáta707
Sontáková Lenka917
Jadrný Tomáš047
Kubelka Petr957
Volf Břetislav527
Razým Jan577
Ducháček Bedřich597
Vítek Miroslav727

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děti 3 roky a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1X11159Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:00:11-
2X1281Martinec OndřejSKI klub Česká Třebová0300:00:14-
3X13122Nemšáková AnnaTJ Černovír0200:00:15-
4X14142Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:00:15-
5X15168Špajsová LenkaDlouhá Třebová0200:00:16-
6X16160Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:00:20-
7X17169Elčknerová JanaČernovír0400:00:21-
8X18116Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:31-
9X1988Hruška JanČernovír0300:00:36-
10X110105Frydrych BedřichAC Choceň0300:00:45-
Děti 4-5 let (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1X24129Smoláková DominikaBKVM Vysoké Mýto0000:00:28-
2X2669Pinkava JiříTJ Černovír0000:00:31-
3X27157Elčkner LukášTJ Černovír0100:00:31-
4X2987Kulhánková HanaTJ Černovír0000:00:32-
5X21097Hrdina ŠtěpánJablonné nad Orlicí0000:00:34-
6X21168Lakotová TerezaAC Choceň0000:00:35-
7X21293Metelka OndřejHradec Králové0100:00:36-
8X21367Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:37-
9X214113Hrdinová KateřinaÚstí nad Orlicí0000:00:38-
10X215163Hrdinová TaťánaÚstí nad Orlicí0100:00:43-
Předžákyně 6-7 let (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž11128Smoláková AlexandraBKVM Vysoké Mýto9800:00:24-
2Ž1298Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:00:26-
3Ž1371Václavková HanaDlouhá Třebová9900:00:26-
Předžáci 6-7 let (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M15139Webr MatějPraha 109900:00:30-
2M1891Zachař MatoušTJ Černovír9900:00:31-
Žákyně nejmladší 8-9 let (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž214165Kulhavá EliškaOB Sokol Žamberk9600:01:34-
2Ž21955Karlová MarkétaNový Věk Triatlonu9600:01:55-
3Ž22092Pinkavová VeronikaČernovír9600:01:55-
4Ž222111Šikýřová KlaudiePraha9700:02:23-
Žáci nejmladší 8-9 let (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2859Hlávka BartolomějČeská Třebová9600:01:28-
2M21270Václavek JanDlouhá Třebová9600:01:31-
3M21354Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:01:32-
4M218181Tancer PetrSokol Přisnotice9700:01:48-
5M221141Webr PavelPraha 109700:01:59-
Žáci mladší 10-11 let (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M32123Smolák PetrBKVM Vysoké Mýto9400:01:20-
2M3480Komárek MichalAtletika Polička9400:01:22-
3M3679Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:01:25-
4M31163Lakota AntonínAC Choceň9500:01:30-
5M31661Frydrych JakubAC Choceň9500:01:39-
Žákyně mladší 10-11 let (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3162Pařilová NikolaAK Moravská Třebová9400:01:18-
2Ž3364Přikrylová MarkétaAK Moravská Třebová9400:01:22-
3Ž35167Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:01:24-
4Ž37179Tancerová KateřinaSokol Přínostice9500:01:26-
5Ž39107Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:01:29-
6Ž310135Halbrštátová PetraJablonné nad Orlicí9400:01:29-
7Ž315180Tancerová MarieSokol Přínostice9400:01:35-
8Ž31757Křivanová PetraČernovír9400:01:47-
Žákyně mladší 12-13 let (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM176Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:02:15-
2ŽM578Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:02:21-
3ŽM6166Kulhavá ŠárkaOB Sokol Žamberk9300:02:23-
4ŽM7126Smoláková ValérieBKVM Vysoké Mýto9300:02:29-
5ŽM8134Halbrštátová AnnaJablonné nad Orlicí9200:02:30-
6ŽM12132Holická MartinaBrno9300:03:04-
7ŽM1360Hainzová LeonkaTJ Černovír9200:03:08-
8ŽM1458Křivanová KateřinaČernovír9200:03:24-
Žáci mladší 12-13 let (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM274Neruda MichalJiskra Ústí n. Orlicí9300:02:16-
2MM382Mohelník PetrAtletika Polička9200:02:18-
3MM477Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:02:19-
4MM9133Volár JanHradec Králové9200:02:34-
5MM10127Adámek KryštofJiskra Ústí nad Orlicí9300:02:44-
6MM1189Zámečník LukášČernovír9200:02:59-
Žákyně starší 14-15 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS356Karlová VeronikaNový Věk TT Trusnov9000:03:49-
2ŽS484Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:03:55-
3ŽS6100Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:15-
Žáci starší 14-15 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS172Kadeřávek TomášFort SMC Ústí nad Orlicí9100:03:40-
2MS299Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:03:47-
3MS5114Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:03:56-
4MS7125Cibulka PavelLibchavy9100:05:15-
5MS8119Ouřecký MilošLOKO OB Pardubice9100:05:17-
Muži A (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1150Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:15:53103,17
2MA2147Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:16:01101,51
3MA3181Dobšíček PavelSK Hronov8000:16:3195,32
4MA4183Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:16:3594,49
5MA5185Waloszczyk BartekSwietoszow Pl7300:17:0787,88
6MA8108Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:17:2783,75
7MA994Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:17:41105,56
8MA11184Bogdał PawełMiedzygorze PL7600:18:1673,63
9MA12154Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:18:1798,96
10MA14109Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:18:2671,57
11MA15186Šebek MichalJiskra Ústí n. Orlicí8400:18:3070,74
12MA1783Sejkora KarelAtletika Polička8800:18:3695,48
13MA18188Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:18:3769,29
14MA21171Bielčik PetrLichkov7100:18:5166,40
15MA2366Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:19:0290,71
16MA26156Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:19:1661,24
17MA2865Řemínek MatějAC Choceň8600:19:3484,85
18MA33144Kalous PetrSK Žamberk7700:20:1848,43
Muži B (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB6131Holický MilanAFK SKP Pardubice6500:17:11105,10
2MB7176Siegel JosefAC Choceň5800:17:25102,46
3MB13145Čechal JaroslavTS Letohrad6100:18:1892,44
4MB22152Dostál JiříBC Morava6400:18:5286,01
5MB2375Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:19:0284,12
6MB29123Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:19:4376,37
7MB30148Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:19:4875,43
8MB3496Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:20:2468,62
9MB35189Zdeněk BílýMK Pardubice5900:21:1658,79
10MB40103Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:21:3155,95
11MB46112Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:22:2645,56
Muži C (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC16161Gebr MilanZábřeh5400:18:32101,43
2MC19149Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:18:4499,29
2MC19172Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:18:4499,29
4MC25170Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:19:0395,89
5MC27110Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:19:2192,68
6MC31175Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:20:1483,21
7MC32151Hejl JanTRI STYLE Šumperk5300:20:1782,68
8MC37121Černý VladimírHAC Praha5200:21:2370,89
9MC38111Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:21:2470,71
10MC3986Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:21:3069,64
11MC44173Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:22:1262,14
12MC47101Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:22:2859,29
13MC53136Velechovský JiříSAZS Králíky5500:23:1950,18
14MC60153Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:25:2527,68
Muži D (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD47155Jelínek MatějHradec Králové4200:22:28106,04
2MD50182Bielčik JindřichLichkov4000:22:54102,30
3MD55174Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:24:0891,65
4MD57130Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:24:4786,04
5MD611Novotný JiříKB Letohrad4500:25:2680,43
6MD68143Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:33:2511,51
Ženy A (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1095Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:18:09121,52
2ZA36106Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:21:2190,06
3ZA40158Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:21:3188,42
4ZA4285Schauerová LenkaAtletika Polička8800:21:50103,99
5ZA4375Skybová LucieARC Brno8700:22:03102,04
6ZA45164Gebrová ZuzanaZábřeh8500:22:1780,88
7ZA49102Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:22:4775,96
8ZA51162Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:22:5793,97
9ZA56137Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:24:2580,80
10ZA62124Adámková TerezaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8900:26:2163,44
11ZA63120Štemberová KateřinaPraha8100:26:2739,91
12ZA64115Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:26:3139,25
13ZA65138Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:27:3552,37
Ženy B (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB52104Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:23:01107,75
2ZB54140Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:23:30103,71
3ZB58118Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:24:54119,35
4ZB59178Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:25:1988,54
5ZB66177Holická AlenaBrno6600:28:5758,19
6ZB67146Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:30:1480,65
Trať 0,08 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1X11159Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:00:11-
2X1281Martinec OndřejSKI klub Česká Třebová0300:00:14-
3X13122Nemšáková AnnaTJ Černovír0200:00:15-
4X14142Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:00:15-
5X15168Špajsová LenkaDlouhá Třebová0200:00:16-
6X16160Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:00:20-
7X17169Elčknerová JanaČernovír0400:00:21-
8X18116Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:31-
9X1988Hruška JanČernovír0300:00:36-
10X110105Frydrych BedřichAC Choceň0300:00:45-
Trať 0,12 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž11128Smoláková AlexandraBKVM Vysoké Mýto9800:00:24-
2Ž1298Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:00:26-
3Ž1371Václavková HanaDlouhá Třebová9900:00:26-
1X24129Smoláková DominikaBKVM Vysoké Mýto0000:00:28-
1M15139Webr MatějPraha 109900:00:30-
2X2669Pinkava JiříTJ Černovír0000:00:31-
3X27157Elčkner LukášTJ Černovír0100:00:31-
2M1891Zachař MatoušTJ Černovír9900:00:31-
4X2987Kulhánková HanaTJ Černovír0000:00:32-
5X21097Hrdina ŠtěpánJablonné nad Orlicí0000:00:34-
6X21168Lakotová TerezaAC Choceň0000:00:35-
7X21293Metelka OndřejHradec Králové0100:00:36-
8X21367Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:37-
9X214113Hrdinová KateřinaÚstí nad Orlicí0000:00:38-
10X215163Hrdinová TaťánaÚstí nad Orlicí0100:00:43-
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM176Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:02:15-
1MM274Neruda MichalJiskra Ústí n. Orlicí9300:02:16-
2MM382Mohelník PetrAtletika Polička9200:02:18-
3MM477Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:02:19-
2ŽM578Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:02:21-
3ŽM6166Kulhavá ŠárkaOB Sokol Žamberk9300:02:23-
4ŽM7126Smoláková ValérieBKVM Vysoké Mýto9300:02:29-
5ŽM8134Halbrštátová AnnaJablonné nad Orlicí9200:02:30-
4MM9133Volár JanHradec Králové9200:02:34-
5MM10127Adámek KryštofJiskra Ústí nad Orlicí9300:02:44-
6MM1189Zámečník LukášČernovír9200:02:59-
6ŽM12132Holická MartinaBrno9300:03:04-
7ŽM1360Hainzová LeonkaTJ Černovír9200:03:08-
8ŽM1458Křivanová KateřinaČernovír9200:03:24-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS172Kadeřávek TomášFort SMC Ústí nad Orlicí9100:03:40-
2MS299Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:03:47-
1ŽS356Karlová VeronikaNový Věk TT Trusnov9000:03:49-
2ŽS484Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:03:55-
3MS5114Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:03:56-
3ŽS6100Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:15-
4MS7125Cibulka PavelLibchavy9100:05:15-
5MS8119Ouřecký MilošLOKO OB Pardubice9100:05:17-
Trať 4,77 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1150Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:15:53103,17
2MA2147Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:16:01101,51
3MA3181Dobšíček PavelSK Hronov8000:16:3195,32
4MA4183Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:16:3594,49
5MA5185Waloszczyk BartekSwietoszow Pl7300:17:0787,88
1MB6131Holický MilanAFK SKP Pardubice6500:17:11105,10
2MB7176Siegel JosefAC Choceň5800:17:25102,46
6MA8108Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:17:2783,75
7MA994Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:17:41105,56
1ZA1095Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:18:09121,52
8MA11184Bogdał PawełMiedzygorze PL7600:18:1673,63
9MA12154Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:18:1798,96
3MB13145Čechal JaroslavTS Letohrad6100:18:1892,44
10MA14109Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:18:2671,57
11MA15186Šebek MichalJiskra Ústí n. Orlicí8400:18:3070,74
1MC16161Gebr MilanZábřeh5400:18:32101,43
12MA1783Sejkora KarelAtletika Polička8800:18:3695,48
13MA18188Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:18:3769,29
2MC19172Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:18:4499,29
2MC19149Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:18:4499,29
14MA21171Bielčik PetrLichkov7100:18:5166,40
4MB22152Dostál JiříBC Morava6400:18:5286,01
5MB2375Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:19:0284,12
15MA2366Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:19:0290,71
4MC25170Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:19:0395,89
16MA26156Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:19:1661,24
5MC27110Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:19:2192,68
17MA2865Řemínek MatějAC Choceň8600:19:3484,85
6MB29123Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:19:4376,37
7MB30148Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:19:4875,43
6MC31175Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:20:1483,21
7MC32151Hejl JanTRI STYLE Šumperk5300:20:1782,68
18MA33144Kalous PetrSK Žamberk7700:20:1848,43
8MB3496Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:20:2468,62
9MB35189Zdeněk BílýMK Pardubice5900:21:1658,79
2ZA36106Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:21:2190,06
8MC37121Černý VladimírHAC Praha5200:21:2370,89
9MC38111Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:21:2470,71
10MC3986Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:21:3069,64
3ZA40158Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:21:3188,42
10MB40103Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:21:3155,95
4ZA4285Schauerová LenkaAtletika Polička8800:21:50103,99
5ZA4375Skybová LucieARC Brno8700:22:03102,04
11MC44173Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:22:1262,14
6ZA45164Gebrová ZuzanaZábřeh8500:22:1780,88
11MB46112Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:22:2645,56
1MD47155Jelínek MatějHradec Králové4200:22:28106,04
12MC47101Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:22:2859,29
7ZA49102Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:22:4775,96
2MD50182Bielčik JindřichLichkov4000:22:54102,30
8ZA51162Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:22:5793,97
1ZB52104Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:23:01107,75
13MC53136Velechovský JiříSAZS Králíky5500:23:1950,18
2ZB54140Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:23:30103,71
3MD55174Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:24:0891,65
9ZA56137Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:24:2580,80
4MD57130Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:24:4786,04
3ZB58118Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:24:54119,35
4ZB59178Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:25:1988,54
14MC60153Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:25:2527,68
5MD611Novotný JiříKB Letohrad4500:25:2680,43
10ZA62124Adámková TerezaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8900:26:2163,44
11ZA63120Štemberová KateřinaPraha8100:26:2739,91
12ZA64115Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:26:3139,25
13ZA65138Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:27:3552,37
5ZB66177Holická AlenaBrno6600:28:5758,19
6ZB67146Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:30:1480,65
6MD68143Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:33:2511,51

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 50%
Zvolená trasa závodu: 30%
Značení závodu: 50%
Vyhlášení výsledků: 40%
Zpracování výsledků: 30%
Ceny vítězům: 30%
Celkový dojem ze závodu: 60%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
41%

Názory na závod

trat by mohla byt delší
sarkaklaclova

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód