Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník

21.8.2005, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník
  • datum konání: 21.8.2005
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

hlavní závod - 11 hodin, obecní úřad Dolní Morava
juniorky a lidový běh - 11 hodin, 8. kilometr trati hlavního závodu

Přihlášky

sportovní areál Dolní Morava
8.30 - 10.30 hodin
POZOR!!! prezentace pro juniorky a lidový běh končí už v 10.00 hodin!!!

Startovné

150,- Kč

Popis tratě

Trať vede po lesních a horských cestách.
Délka hlavního závodu: 13 km
Součet převýšení hlavního závodu: 963 m
Délka tratě juniorek a lidového běhu: 5 km
Převýšení tratě juniorek a lidového běhu: 520 m
Start juniorek a lidového běhu bude na 8. kilometru tratě hlavního závodu.
Doprava juniorek a účastníků lidového běhu na start v 10.15 hodin od sportovního areálu Dolní Morava.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Pořadatel:
Iscarex, s.r.o.

Kontaktní adresa:
Moravská 340
560 02 Česká Třebová
tel.: 465 530 214
fax: 465 530 215
gsm brána: 603 578 140
mobil: 603 513 707

Internetové stránky

http://www.kralicak.cz

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.8.2014CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník323
10.8.2013CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník273
18.8.2012CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
20.8.2011CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník335
21.8.2010CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník293
15.8.2009CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
7.9.2008CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník360
25.8.2007CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník268
26.8.2006CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník229
14.8.2004CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník233
23.8.2003CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník192
17.8.2002CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník176
9.6.2001CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník132
29.7.2000CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník102

Statistika závodu CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 3504

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Jirásková Eva6415
Javůrek Jiří4815
Šimůnek Jan4915
Tempír František4914
Stránský Aleš6014
Sadílek Ota4614
Pechek František5314
Šimůnek Jan8213
Vacek Martin6913
Červ Miloslav5013
Kebrle Milan7513
Mertová Michaela7612
Paulů Blanka5412
Marek František4112
Leszkow Petr4411
Dušková Lenka8011
Hrdina Pavel8811
Keprtová Miloslava4811
Stránská Adéla9111
Šír Václav4811
Jirásková Hanka8911
Kubrová Dagmar6311
Klášterecký Tomáš8110
Merta Jaroslav3510
Pečenka Libor6110
Blaha Tomáš7610
Pilgr Luděk7610
Kolínek František5610
Pucholt Jiří5910
Šimůnková Zdena5810
Poduška Josef6210
Krupka Milan569
Šalplachta Jindřich479
Žák Jiří719
Jančařík Petr689
Ožana Václav649
Suchánek Lukáš799
Mannlová Jana809
Nečas Josef589
Horáček Michal759
Volf Břetislav529
Krejčí Stanislav639
Král Jindřich739
Šafář Jaroslav519
Hofmanová Veronika788
Portyšová Lucie908
Šimůnková Pavla778
Špacír Ladislav558
Šrutek Stanislav588
Vacarda Vladimír598

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ126Hamr JanAK Bílina8601:02:25108,90
2MJ27185Rosenberg DavidAK Šumperk8601:06:1597,16
3MJ29112Zapalač MartinX-AIR Ostrava8601:07:1993,94
4MJ3062Černý JaroslavLOKO Trutnov8601:07:2993,41
5MJ3670Jeníček OndřejTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8801:08:5688,94
6MJ37202Sikora JakubFenix Ski Team Jeseník9001:09:0188,72
7MJ4363Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8801:10:2984,24
8MJ44184Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8601:10:4683,35
9MJ45201Sikora RobinFenix Ski Team Jeseník9001:10:4983,19
10MJ6242Tejchman JakubTJ Šumperk8801:15:2069,37
11MJ72170Klíma JiříTTS Osek n. B.8701:16:2965,86
12MJ92152Strejček JanAC Pardubice8601:18:3659,38
13MJ94172Daněk TomášTJ Sokol Výprachtice8601:18:5858,26
14MJ112203Lysek JanFenix Ski Team Jeseník8901:21:2150,95
15MJ113125Lánský JosefSK Sporting Příbram8701:21:3150,45
16MJ136233Hejl JakubHo Holešovice8901:24:4040,80
17MJ143226Kuczynski MichalNýdek9101:26:0136,67
18MJ151147Kozel MartinLokomotiva Trutnov8901:27:3132,09
-MJ-72Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí88DNF-
Muži A (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1189Magál JiříDukla Liberec7700:55:37103,50
2MA2120Havlíček JanASK Slavia Praha7900:55:57102,33
3MA3223Bláha JanSokol České Budějovice7100:58:1694,18
4MA4102Vymazal PetrAK Kroměříž7500:58:3593,05
5MA5104Horák OndřejAK Kroměříž7500:59:3089,82
6MA7179Ondráček TomášVSK Universita Brno7700:59:5188,58
7MA8111Brýdl PavelX-AIR Ostrava8001:00:2086,84
8MA9103Blaha TomášAK Kroměříž7601:00:3685,94
9MA10143Žák JiříTJ Nové Město na Moravě7101:00:4785,26
10MA11101Dedek AlešAK Kroměříž7501:02:1480,11
11MA1374Razým LukášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7901:02:3978,65
12MA1464Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7201:03:0876,98
13MA19117Holub MiroslavBukovice6601:04:3471,88
14MA20105Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7501:04:4171,46
15MA215Zoubek ZdeněkABK Liberec6901:04:5070,96
16MA23122Horáček MichalČTBK ISCAREX Česká Třebová7501:05:0869,91
17MA26198Tymków LukaszPWG Odra Brzew8101:05:5766,99
18MA3148Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7501:07:5060,34
19MA3225Hanyš ZbyněkČTBK ISCAREX Česká Třebová8501:08:0059,75
20MA38164Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7301:09:1755,23
21MA4190Karkoška PetrBC Orlová7301:09:4253,76
22MA4258Havelka PetrTJ AC Praha 18907201:10:0752,27
23MA48231Kolek PetrČTBK ISCAREX Česká Třebová7501:12:0445,39
24MA50197Bogdał RomanMiędzygórze Polska7901:12:4542,95
25MA5156Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6801:12:4942,74
26MA5261Klášterecký TomášČTBK ISCAREX Česká Třebová8101:12:4942,73
27MA54118Vodička OldřichPIM RC7701:13:1341,35
28MA55106Horný PavelAk Kroměříž7301:13:2940,41
29MA5692Šenigl FilipPIM RC7601:13:3839,83
30MA58121Zouhar MartinAC 1890 Praha8501:14:0438,33
31MA59176Zvěřina JanAC Hájek7901:14:1537,68
32MA60211Pátek MiroslavKOS Krnov7601:15:1833,98
33MA6388Ouřecký MilošLoko OB Pardubice6701:15:3333,06
34MA64212Hrouza MichalKOS Krnov7801:15:4732,25
35MA6619Žák TomášAC Pardubice8501:15:5731,70
36MA67241Jančařík PetrAAC Brno6801:16:1830,46
37MA7381Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8501:16:3829,26
38MA74168Valter Daliborneregistrován6901:16:4928,60
39MA75126Černohorský MiroslavČP Tanvald7001:17:0827,48
40MA76199Bogdał PawełMiedzygorze PL7601:17:0827,46
41MA7791Sztymon PavelFC Bužkovec Petřvald7301:17:1027,36
42MA81151Pánek LiborAKA FUKA Team Přerov7901:17:3725,79
43MA82160Dudka PiotrLZS Bystryca Klodzka8401:17:3825,72
44MA84124Hamr JakubAK Bílina8401:17:4725,19
45MA8538Rabiňák MartinRC Basset7901:17:4925,08
46MA8686Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7001:17:5025,04
47MA8785Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6901:18:0024,44
48MA89213Veselý Pavelneregistrován7501:18:2223,15
49MA9069Šebek MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8401:18:2323,05
50MA9394Baďura JanBETA BRNO OB6801:18:5121,44
51MA97165Uliasz JerzyLKS Iskra Jaszkova - Polsko6901:19:1320,13
52MA101174Hudeček MartinHelia Trade CZ7201:19:5417,72
53MA103232Kristek JiříRetia Pardubice6701:20:1716,36
54MA10536Krátký IvoLSR Vyškov6801:20:2915,63
55MA110190Kalista JanPSK Olymp Praha8201:21:1013,24
56MA11847Fencl PetrAC Pardubice6901:22:119,64
57MA120153Zícha OndřejSokol Královské Vinohrady8201:22:179,29
58MA12297Temňák LukášSDH Heřmanice7701:22:348,30
59MA124227Kuczynski MarianNýdek6901:22:596,80
60MA12546Heger VojtěchČTBK ISCAREX Česká Třebová7401:23:016,71
61MA12833Rumpertesz PetrHO Baník 1. Máj Karviná7801:23:255,31
62MA137195Pavlas JiříSK Pašerák Písařov8201:24:550,00
63MA138107Šerý PavelZruč - Senec7101:24:550,00
64MA140139Brzák MilanRCP Hradec Králové7101:25:260,00
65MA141193Vaněk PetrOlomouc7001:25:300,00
66MA149169Lenhart VítACS Přerov TEAM8201:27:130,00
67MA157235Přibyl MilošPIM RC Praha6701:29:460,00
68MA159134Řoutil LadislavŠternberské listy8101:30:110,00
69MA160187Floriš Petrneregistrován7201:30:440,00
70MA161206Rašner TomášRELAX Olomouc6901:30:500,00
71MA16598Švanda JiříSDH Heřmanice7701:31:440,00
72MA175234Holý RomanPIM RC Praha7001:34:150,00
73MA176191Dvořák MiroslavSSK Horka nad Moravou7301:34:360,00
74MA182167Švec MartinUhelná Příbram7701:35:510,00
75MA184166Walczykiewicz MariuszLKS Iskra Jaszkova - Polsko8201:36:090,00
76MA185219Malý LukášUHC Králíky8301:36:260,00
77MA18713Kebrle MilanČTBK ISCAREX Česká Třebová7501:36:470,00
78MA188123Pleskač PatrikISCARTOP Brno8201:37:260,00
79MA190218Žofka PavelHD Alpa6901:38:030,00
80MA202222Kiedroň RyszardTřinec7201:42:040,00
-MA-12Šimůnek JanČTBK ISCAREX Česká Třebová82DNF-
-MA-21Dobšíček PavelSK Hronov80DNF-
-MA-110Škapa MarekX-AIR Ostrava71DNF-
-MA-113Bednarz LiborX-AIR Ostrava80DNF-
Muži B (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB6215Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:59:42108,53
2MB1539Poduška JosefMK Kladno6201:03:1097,42
3MB18100Kolínek FrantišekAK Perná5601:04:1394,05
4MB2222Stránský AlešČTBK ISCAREX Česká Třebová6001:04:5092,07
5MB25145Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:05:3889,50
6MB33177Zátopek JiříX-AIR Ostrava6001:08:1481,16
7MB35196Mátl PavelSokol Opatov u Třebíče6501:08:5279,14
8MB40207Orlich PetrFort SMC Ústí nad Orlicí6101:09:4276,46
9MB5765Čechal JaroslavTS Letohrad6101:13:4763,33
10MB61180Zatloukal MarekKopečkáři6501:15:1958,43
11MB68192Pisarčík TomášVelká Bíteš6301:16:2055,18
12MB70237Knápek LubomírLK Šumperk5901:16:2554,89
13MB78210Zdeněk BílýMK Pardubice5901:17:1752,14
14MB79229Schaffer PetrMlýn Janderov6001:17:2551,68
15MB83182Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5601:17:4750,54
16MB91225Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5801:18:3248,10
17MB98208Šebek JindřichFort SMC Ústí nad Orlicí5601:19:1745,72
18MB10734Korenyev VolodymyrČTBK ISCAREX Česká Třebová5901:20:3341,66
19MB108221Kovářík VáclavTJ JE Dukovany6301:20:3741,42
20MB10931Krupka MilanSlovan Jiřetín pod Jedlovou5601:20:5040,76
21MB114217Menning DagVFA endLOS Dresden6401:21:3738,22
22MB11573Razým JanČTBK ISCAREX Česká Třebová5701:21:3938,11
23MB116194Drážný LadislavSK Pašerák Písařov5901:21:4138,00
24MB11793Zoubek KarelTJ Sokol Vanovice6001:21:5737,15
25MB123128Sedlák JiříPřelouč5801:22:4334,72
26MB126228Tomšů PetrMlýn Janderov6401:23:0633,45
27MB127137Zoubek JiříSCWS Lučany6501:23:1732,86
28MB13184Krejčí StanislavASPV Těchonín6301:23:5630,78
29MB14544Pucholt JiříSokol Unhošť5901:26:0623,86
30MB155138Hojač MojmírTJ Jiskra Tanvald5801:28:5514,80
31MB162156Mocker FrantišekAC Česká Lípa5801:31:037,95
32MB166141Jiráska JanKrálíky5601:31:525,33
33MB167130Pečenka LiborKHB Radegast6101:32:064,59
34MB168140Bečvařík JiříSplašená lokomotiva6001:32:124,27
35MB17889Ducháček BedřichČTBK ISCAREX Česká Třebová5901:35:230,00
36MB193127Hruška MilanSportovní spolek Radost Červený Kostelec5901:38:480,00
37MB198236Růžička KarelČeská Ves5601:40:470,00
38MB20114Gabriel EvženSKI Klub Chřiby6501:41:520,00
Muži C (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1724Smrčka MilošBK Říčany5401:03:53106,18
2MC2452Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:05:19101,80
3MC3420Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:08:3392,02
4MC474Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:11:2183,53
5MC4967Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4801:12:1180,99
6MC65240Malatín ŠtefanAAC Brno5501:15:5369,74
7MC71220Dubec JiříEdel Zlaté Hory5101:16:2668,07
8MC99150Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5501:19:3558,53
9MC102129Kovárník StanislavACOH Praha4801:20:0057,25
10MC10643Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4701:20:3155,70
11MC121115Zahula JanČD Tanvald5001:22:3149,63
12MC130171Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5001:23:4545,86
13MC13310Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5401:24:2144,05
14MC13578Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:24:3243,53
15MC139230Kadavý JanJablonec nad Nisou4701:25:1341,46
16MC1442Smola JosefMKS Ostrava5101:26:0238,93
17MC146162Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - Polsko5501:26:1938,08
18MC147175Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5301:26:3737,20
19MC148209Švrček JiříOstrava5301:27:0835,62
20MC15051Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5001:27:2234,91
21MC15476Ehrig RudolfČTBK ISCAREX Česká Třebová4801:28:3031,47
22MC15675Červ MiloslavČTBK ISCAREX Česká Třebová5001:29:0329,80
23MC158148Krejsa VáclavBering Praha5201:29:5827,04
24MC16483Šafář JaroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5101:31:2522,64
25MC177178Krumer MiroslavOstrov4901:34:4212,68
26MC179144Kubíček PavelOrel Žďár nad Sázavou5301:35:369,95
27MC18166Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5301:35:509,23
28MC186204Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:36:277,33
29MC18950Stibor MilanTJ Maratonstav Úpice5001:37:562,87
30MC191205Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5101:38:112,10
31MC192214Volf BřetislavLanškroun5201:38:281,22
32MC196157Lerch VladislavČD UŽST Olomouc4801:39:310,00
33MC19735Velechovský JiříSAZS Králíky5501:40:320,00
34MC19999Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:40:480,00
35MC2051Šimůnek JanČTBK ISCAREX Česká Třebová4901:52:160,00
36MC210135Špidla VladimírTJ Maratonstav Úpice5102:02:320,00
Muži D (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD104224Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:20:20103,44
2MD1113Marek FrantišekČervený Kostelec4101:21:16101,16
3MD129158Leszkow PetrMK Hlinsko4401:23:3895,39
4MD134181Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4501:24:2893,34
5MD153136Lanta JiříTJ Maratonstav Úpice4401:28:1983,93
6MD17029Pytelka VáclavPlzeň4501:32:2074,11
7MD172142Vedral BřetislavSmržovka4301:32:4872,93
8MD183155Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:35:5865,19
9MD19545Tlustý LadislavMK Kladno4001:39:0957,43
10MD204200Kubík JosefPtačina Adamov3801:48:4334,00
11MD211216Cahel PavelSokol Brno3802:11:170,00
-MD-159Nanke WernerBK Kravaře38DNF-
Muži E (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME17330Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3301:33:0572,26
2ME17468Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:33:5570,22
3ME200114Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:41:1552,25
4ME203161Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:45:0043,08
5ME2069Merta JaroslavFenix Ski Team Jeseník3501:52:2025,14
6ME20760Svatoš OtakarČTBK ISCAREX Česká Třebová3401:55:1318,10
7ME208163Babiak WladyslawLKS Iskra Jaszkowa - Polsko3401:55:4316,86
8ME209154Šťastný JaromírLiga 100 Praha3001:56:2415,22
Juniorky (trať 5 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4119Pelantová LucieTJ AC Praha 18908600:35:40105,10
2ŽJ7132Klímová IvanaSchmier klub Nové Město na Moravě8700:37:0497,46
3ŽJ840Johanidesová LeaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8900:37:0497,44
4ŽJ12188Rauscherová LucieFenix Ski Team Jeseník8700:39:1285,76
5ŽJ15186Adamíková EliškaFenix Ski Team Jeseník8600:40:4377,46
6ŽJ2041Karlová VeronikaTJ Sokol Hradec Králové9000:42:2468,27
7ŽJ22131Zárybnická LucieTJ JE Dukovany8700:42:5265,79
8ŽJ2380Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:42:5665,37
9ŽJ2996Paďourová RenataČTBK ISCAREX Česká Třebová8700:44:2557,26
10ŽJ3123Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:44:4555,50
11ŽJ3679Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:46:1147,64
12ŽJ3718Jirásková HankaČTBK ISCAREX Česká Třebová8900:46:2346,57
13ŽJ6027Jirásková BáraČTBK ISCAREX Česká Třebová9100:56:010,00
Ženy A (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA16133Pichrtová AnnaSK TiS VILHELM Frýdek Místek7301:03:44112,61
2ZA2817Šádková IrenaAC Pardubice6901:06:21126,51
3ZA397Milesová IvaAC Kovošrot Praha7701:09:2895,75
4ZA46146Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7201:10:5191,64
5ZA53108Kuncová BarboraAC Slovan Liberec8201:13:1284,76
6ZA6916Vlčovská MartaAC Pardubice7601:16:2375,41
7ZA8057Schorná Matyášová PavlaCZE8001:17:3072,09
8ZA96183Čermáková MartinaTJ Nová Paka8001:19:1267,09
9ZA10059Barešová MiladaASK Blansko7501:19:4465,56
10ZA11926Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov8001:22:1458,18
11ZA1528Dušková LenkaČTBK ISCAREX Česká Třebová8001:27:4941,78
12ZA16311Mannlová JanaČTBK ISCAREX Česká Třebová8001:31:0931,96
13ZA17132Hofmanová VeronikaČTBK ISCAREX Česká Třebová7801:32:2028,46
Ženy B (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB95238Mališová KarlaUSK Praha6001:19:0293,33
2ZB13237Hanáková MiroslavaACP Olymp Brno6601:24:0480,16
3ZB142149Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:25:3776,10
4ZB169173Jorová LudmilaLK Lanškroun6201:32:1758,67
5ZB18087Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:35:4849,49
6ZB19477Jirásková EvaČTBK ISCAREX Česká Třebová6401:38:5741,23
Ženy C (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC8849Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:18:06100,00
Lidový běh (trať 5 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB137Holec PavelX-AIR Ostrava8500:30:51-
2LB257Kunst MichalSkalní krysy Ádr8000:31:51-
3LB324Jarosz DawidULKS Czarna góra Bystrzyca Klodzka8800:34:21-
4LB558Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:36:42-
5LB648Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:37:03-
6LB956Arnošt KamilUSK Praha7300:37:55-
7LB1040Tarant LadislavLíšnice6000:38:17-
8LB1145Halanič JakubKrálíky9200:39:01-
9LB1350Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:39:22-
10LB1451Stonawská MartinaFenix Ski Team Jeseník8900:39:44-
11LB1641Supík Svatoplukneregistrován6700:40:54-
12LB1752Čermák MiroslavHorolezecký klub Choceň7600:41:03-
13LB1844Hanák MarekTJ Sokol Bučovice9100:41:16-
14LB1961Čenský JanSK Nohyb6100:41:19-
15LB2117Heger JiříOlomouc6900:42:28-
16LB2422Motyčka MartinKuželov8600:43:06-
17LB2535Novák RichardFreestyle - DM8500:43:07-
18LB2621Kratina MilanKuželov9000:43:38-
19LB2716Večeřová MichaelaOlomouc8100:44:18-
20LB2862Ondrušek PavelJAC Brno8900:44:25-
21LB3015Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:44:25-
22LB3232Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:45:39-
23LB3364Mališ RobertODRY9300:45:59-
24LB3431Háger IvoBejcy Olomouc6700:46:04-
25LB3520Leszkow MartinMK Hlinsko7200:46:05-
26LB382Špindlerová DagmarÚstí nad Orlicí6400:46:51-
27LB3933Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:47:10-
28LB4054Dufek Filipneregistrován8400:47:59-
29LB4159Novotný JiříKB Letohrad4500:48:34-
30LB4214Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:48:37-
31LB4363Ondrušek VladimírJAC Brno9200:49:11-
32LB4428Říha Petrneregistrován6800:49:21-
33LB4560Ouřecký MilošLOKO OB Pardubice9100:49:29-
34LB4638Pucholt TomášSokol Unhošť9400:49:34-
35LB4730Vodák JiříBejcy Olomouc7100:49:36-
36LB4827Martinek Tomášneregistrován9100:50:14-
37LB4943Hanák PetrTJ Sokol Bučovice9400:50:34-
38LB5042Hanák PetrTJ Sokol Bučovice6400:50:35-
39LB5129Martinek Radekneregistrován6800:51:28-
40LB525Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:52:02-
41LB5323Morajda LucianULSK Czarna Gora Bystrzyca Klodzka5600:52:22-
42LB5410Jeníčková HanaHK Ústí nad Orlicí5900:53:25-
43LB5534Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:54:17-
44LB5636Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:54:18-
45LB5755Valert Michalneregistrován7500:54:22-
46LB5839Hrdina JaroslavČernovír4700:54:46-
47LB5946Halaničová LucieKrálíky9400:55:01-
48LB619Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:56:54-
49LB6225Čumpelík VladimírKRB Chrudim3900:58:33-
50LB6326Holinková MarcelaKRB Chrudim6100:58:45-
51LB646Smrčková JitkaBK Říčany5400:59:34-
52LB6553Kadaňková Petraneregistrován8601:01:41-
53LB663Roubíček ZdeněkISCAR ČR s.r.o.5201:01:59-
54LB6749Lišková RůženaÚstí nad Orlicí6501:02:33-
55LB687Šlégrová Evaneregistrován5501:08:53-
56LB694Roubíčková ZuzanaISCAR ČR s.r.o.9301:09:26-
57LB7047Holubová KateřinaŽďár nad Metují7401:09:49-
58LB7111Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:11:36-
59LB728Kultová Veronikaneregistrován8701:11:54-
60LB7318Šimůnková ZdenaČTBK ISCAREX Česká Třebová5801:15:14-
61LB7419Maláková MiroslavaČTBK ISCAREX Česká Třebová5601:16:08-
62LB7513Metelková NaďaTýnyště nad Orlicí5101:34:26-
63LB7612Metelka PavelHradec Králové6801:41:26-
-LB-1Gabriel VáclavVáclav Gabriel kovoobrábění50DNF-
Trať 5 km, 520 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB137Holec PavelX-AIR Ostrava8500:30:51-
2LB257Kunst MichalSkalní krysy Ádr8000:31:51-
3LB324Jarosz DawidULKS Czarna góra Bystrzyca Klodzka8800:34:21-
1ŽJ4119Pelantová LucieTJ AC Praha 18908600:35:40105,10
4LB558Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:36:42-
5LB648Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:37:03-
2ŽJ7132Klímová IvanaSchmier klub Nové Město na Moravě8700:37:0497,46
3ŽJ840Johanidesová LeaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8900:37:0497,44
6LB956Arnošt KamilUSK Praha7300:37:55-
7LB1040Tarant LadislavLíšnice6000:38:17-
8LB1145Halanič JakubKrálíky9200:39:01-
4ŽJ12188Rauscherová LucieFenix Ski Team Jeseník8700:39:1285,76
9LB1350Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:39:22-
10LB1451Stonawská MartinaFenix Ski Team Jeseník8900:39:44-
5ŽJ15186Adamíková EliškaFenix Ski Team Jeseník8600:40:4377,46
11LB1641Supík Svatoplukneregistrován6700:40:54-
12LB1752Čermák MiroslavHorolezecký klub Choceň7600:41:03-
13LB1844Hanák MarekTJ Sokol Bučovice9100:41:16-
14LB1961Čenský JanSK Nohyb6100:41:19-
6ŽJ2041Karlová VeronikaTJ Sokol Hradec Králové9000:42:2468,27
15LB2117Heger JiříOlomouc6900:42:28-
7ŽJ22131Zárybnická LucieTJ JE Dukovany8700:42:5265,79
8ŽJ2380Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:42:5665,37
16LB2422Motyčka MartinKuželov8600:43:06-
17LB2535Novák RichardFreestyle - DM8500:43:07-
18LB2621Kratina MilanKuželov9000:43:38-
19LB2716Večeřová MichaelaOlomouc8100:44:18-
20LB2862Ondrušek PavelJAC Brno8900:44:25-
9ŽJ2996Paďourová RenataČTBK ISCAREX Česká Třebová8700:44:2557,26
21LB3015Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:44:25-
10ŽJ3123Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:44:4555,50
22LB3232Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:45:39-
23LB3364Mališ RobertODRY9300:45:59-
24LB3431Háger IvoBejcy Olomouc6700:46:04-
25LB3520Leszkow MartinMK Hlinsko7200:46:05-
11ŽJ3679Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:46:1147,64
12ŽJ3718Jirásková HankaČTBK ISCAREX Česká Třebová8900:46:2346,57
26LB382Špindlerová DagmarÚstí nad Orlicí6400:46:51-
27LB3933Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:47:10-
28LB4054Dufek Filipneregistrován8400:47:59-
29LB4159Novotný JiříKB Letohrad4500:48:34-
30LB4214Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:48:37-
31LB4363Ondrušek VladimírJAC Brno9200:49:11-
32LB4428Říha Petrneregistrován6800:49:21-
33LB4560Ouřecký MilošLOKO OB Pardubice9100:49:29-
34LB4638Pucholt TomášSokol Unhošť9400:49:34-
35LB4730Vodák JiříBejcy Olomouc7100:49:36-
36LB4827Martinek Tomášneregistrován9100:50:14-
37LB4943Hanák PetrTJ Sokol Bučovice9400:50:34-
38LB5042Hanák PetrTJ Sokol Bučovice6400:50:35-
39LB5129Martinek Radekneregistrován6800:51:28-
40LB525Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:52:02-
41LB5323Morajda LucianULSK Czarna Gora Bystrzyca Klodzka5600:52:22-
42LB5410Jeníčková HanaHK Ústí nad Orlicí5900:53:25-
43LB5534Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:54:17-
44LB5636Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:54:18-
45LB5755Valert Michalneregistrován7500:54:22-
46LB5839Hrdina JaroslavČernovír4700:54:46-
47LB5946Halaničová LucieKrálíky9400:55:01-
13ŽJ6027Jirásková BáraČTBK ISCAREX Česká Třebová9100:56:010,00
48LB619Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:56:54-
49LB6225Čumpelík VladimírKRB Chrudim3900:58:33-
50LB6326Holinková MarcelaKRB Chrudim6100:58:45-
51LB646Smrčková JitkaBK Říčany5400:59:34-
52LB6553Kadaňková Petraneregistrován8601:01:41-
53LB663Roubíček ZdeněkISCAR ČR s.r.o.5201:01:59-
54LB6749Lišková RůženaÚstí nad Orlicí6501:02:33-
55LB687Šlégrová Evaneregistrován5501:08:53-
56LB694Roubíčková ZuzanaISCAR ČR s.r.o.9301:09:26-
57LB7047Holubová KateřinaŽďár nad Metují7401:09:49-
58LB7111Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:11:36-
59LB728Kultová Veronikaneregistrován8701:11:54-
60LB7318Šimůnková ZdenaČTBK ISCAREX Česká Třebová5801:15:14-
61LB7419Maláková MiroslavaČTBK ISCAREX Česká Třebová5601:16:08-
62LB7513Metelková NaďaTýnyště nad Orlicí5101:34:26-
63LB7612Metelka PavelHradec Králové6801:41:26-
Trať 13 km, 963 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1189Magál JiříDukla Liberec7700:55:37103,50
2MA2120Havlíček JanASK Slavia Praha7900:55:57102,33
3MA3223Bláha JanSokol České Budějovice7100:58:1694,18
4MA4102Vymazal PetrAK Kroměříž7500:58:3593,05
5MA5104Horák OndřejAK Kroměříž7500:59:3089,82
1MB6215Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:59:42108,53
6MA7179Ondráček TomášVSK Universita Brno7700:59:5188,58
7MA8111Brýdl PavelX-AIR Ostrava8001:00:2086,84
8MA9103Blaha TomášAK Kroměříž7601:00:3685,94
9MA10143Žák JiříTJ Nové Město na Moravě7101:00:4785,26
10MA11101Dedek AlešAK Kroměříž7501:02:1480,11
1MJ126Hamr JanAK Bílina8601:02:25108,90
11MA1374Razým LukášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7901:02:3978,65
12MA1464Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7201:03:0876,98
2MB1539Poduška JosefMK Kladno6201:03:1097,42
1ZA16133Pichrtová AnnaSK TiS VILHELM Frýdek Místek7301:03:44112,61
1MC1724Smrčka MilošBK Říčany5401:03:53106,18
3MB18100Kolínek FrantišekAK Perná5601:04:1394,05
13MA19117Holub MiroslavBukovice6601:04:3471,88
14MA20105Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7501:04:4171,46
15MA215Zoubek ZdeněkABK Liberec6901:04:5070,96
4MB2222Stránský AlešČTBK ISCAREX Česká Třebová6001:04:5092,07
16MA23122Horáček MichalČTBK ISCAREX Česká Třebová7501:05:0869,91
2MC2452Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:05:19101,80
5MB25145Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:05:3889,50
17MA26198Tymków LukaszPWG Odra Brzew8101:05:5766,99
2MJ27185Rosenberg DavidAK Šumperk8601:06:1597,16
2ZA2817Šádková IrenaAC Pardubice6901:06:21126,51
3MJ29112Zapalač MartinX-AIR Ostrava8601:07:1993,94
4MJ3062Černý JaroslavLOKO Trutnov8601:07:2993,41
18MA3148Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7501:07:5060,34
19MA3225Hanyš ZbyněkČTBK ISCAREX Česká Třebová8501:08:0059,75
6MB33177Zátopek JiříX-AIR Ostrava6001:08:1481,16
3MC3420Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:08:3392,02
7MB35196Mátl PavelSokol Opatov u Třebíče6501:08:5279,14
5MJ3670Jeníček OndřejTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8801:08:5688,94
6MJ37202Sikora JakubFenix Ski Team Jeseník9001:09:0188,72
20MA38164Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7301:09:1755,23
3ZA397Milesová IvaAC Kovošrot Praha7701:09:2895,75
8MB40207Orlich PetrFort SMC Ústí nad Orlicí6101:09:4276,46
21MA4190Karkoška PetrBC Orlová7301:09:4253,76
22MA4258Havelka PetrTJ AC Praha 18907201:10:0752,27
7MJ4363Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8801:10:2984,24
8MJ44184Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8601:10:4683,35
9MJ45201Sikora RobinFenix Ski Team Jeseník9001:10:4983,19
4ZA46146Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7201:10:5191,64
4MC474Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:11:2183,53
23MA48231Kolek PetrČTBK ISCAREX Česká Třebová7501:12:0445,39
5MC4967Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4801:12:1180,99
24MA50197Bogdał RomanMiędzygórze Polska7901:12:4542,95
25MA5156Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6801:12:4942,74
26MA5261Klášterecký TomášČTBK ISCAREX Česká Třebová8101:12:4942,73
5ZA53108Kuncová BarboraAC Slovan Liberec8201:13:1284,76
27MA54118Vodička OldřichPIM RC7701:13:1341,35
28MA55106Horný PavelAk Kroměříž7301:13:2940,41
29MA5692Šenigl FilipPIM RC7601:13:3839,83
9MB5765Čechal JaroslavTS Letohrad6101:13:4763,33
30MA58121Zouhar MartinAC 1890 Praha8501:14:0438,33
31MA59176Zvěřina JanAC Hájek7901:14:1537,68
32MA60211Pátek MiroslavKOS Krnov7601:15:1833,98
10MB61180Zatloukal MarekKopečkáři6501:15:1958,43
10MJ6242Tejchman JakubTJ Šumperk8801:15:2069,37
33MA6388Ouřecký MilošLoko OB Pardubice6701:15:3333,06
34MA64212Hrouza MichalKOS Krnov7801:15:4732,25
6MC65240Malatín ŠtefanAAC Brno5501:15:5369,74
35MA6619Žák TomášAC Pardubice8501:15:5731,70
36MA67241Jančařík PetrAAC Brno6801:16:1830,46
11MB68192Pisarčík TomášVelká Bíteš6301:16:2055,18
6ZA6916Vlčovská MartaAC Pardubice7601:16:2375,41
12MB70237Knápek LubomírLK Šumperk5901:16:2554,89
7MC71220Dubec JiříEdel Zlaté Hory5101:16:2668,07
11MJ72170Klíma JiříTTS Osek n. B.8701:16:2965,86
37MA7381Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8501:16:3829,26
38MA74168Valter Daliborneregistrován6901:16:4928,60
39MA75126Černohorský MiroslavČP Tanvald7001:17:0827,48
40MA76199Bogdał PawełMiedzygorze PL7601:17:0827,46
41MA7791Sztymon PavelFC Bužkovec Petřvald7301:17:1027,36
13MB78210Zdeněk BílýMK Pardubice5901:17:1752,14
14MB79229Schaffer PetrMlýn Janderov6001:17:2551,68
7ZA8057Schorná Matyášová PavlaCZE8001:17:3072,09
42MA81151Pánek LiborAKA FUKA Team Přerov7901:17:3725,79
43MA82160Dudka PiotrLZS Bystryca Klodzka8401:17:3825,72
15MB83182Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5601:17:4750,54
44MA84124Hamr JakubAK Bílina8401:17:4725,19
45MA8538Rabiňák MartinRC Basset7901:17:4925,08
46MA8686Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7001:17:5025,04
47MA8785Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6901:18:0024,44
1ŽC8849Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:18:06100,00
48MA89213Veselý Pavelneregistrován7501:18:2223,15
49MA9069Šebek MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8401:18:2323,05
16MB91225Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5801:18:3248,10
12MJ92152Strejček JanAC Pardubice8601:18:3659,38
50MA9394Baďura JanBETA BRNO OB6801:18:5121,44
13MJ94172Daněk TomášTJ Sokol Výprachtice8601:18:5858,26
1ZB95238Mališová KarlaUSK Praha6001:19:0293,33
8ZA96183Čermáková MartinaTJ Nová Paka8001:19:1267,09
51MA97165Uliasz JerzyLKS Iskra Jaszkova - Polsko6901:19:1320,13
17MB98208Šebek JindřichFort SMC Ústí nad Orlicí5601:19:1745,72
8MC99150Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5501:19:3558,53
9ZA10059Barešová MiladaASK Blansko7501:19:4465,56
52MA101174Hudeček MartinHelia Trade CZ7201:19:5417,72
9MC102129Kovárník StanislavACOH Praha4801:20:0057,25
53MA103232Kristek JiříRetia Pardubice6701:20:1716,36
1MD104224Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:20:20103,44
54MA10536Krátký IvoLSR Vyškov6801:20:2915,63
10MC10643Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4701:20:3155,70
18MB10734Korenyev VolodymyrČTBK ISCAREX Česká Třebová5901:20:3341,66
19MB108221Kovářík VáclavTJ JE Dukovany6301:20:3741,42
20MB10931Krupka MilanSlovan Jiřetín pod Jedlovou5601:20:5040,76
55MA110190Kalista JanPSK Olymp Praha8201:21:1013,24
2MD1113Marek FrantišekČervený Kostelec4101:21:16101,16
14MJ112203Lysek JanFenix Ski Team Jeseník8901:21:2150,95
15MJ113125Lánský JosefSK Sporting Příbram8701:21:3150,45
21MB114217Menning DagVFA endLOS Dresden6401:21:3738,22
22MB11573Razým JanČTBK ISCAREX Česká Třebová5701:21:3938,11
23MB116194Drážný LadislavSK Pašerák Písařov5901:21:4138,00
24MB11793Zoubek KarelTJ Sokol Vanovice6001:21:5737,15
56MA11847Fencl PetrAC Pardubice6901:22:119,64
10ZA11926Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov8001:22:1458,18
57MA120153Zícha OndřejSokol Královské Vinohrady8201:22:179,29
11MC121115Zahula JanČD Tanvald5001:22:3149,63
58MA12297Temňák LukášSDH Heřmanice7701:22:348,30
25MB123128Sedlák JiříPřelouč5801:22:4334,72
59MA124227Kuczynski MarianNýdek6901:22:596,80
60MA12546Heger VojtěchČTBK ISCAREX Česká Třebová7401:23:016,71
26MB126228Tomšů PetrMlýn Janderov6401:23:0633,45
27MB127137Zoubek JiříSCWS Lučany6501:23:1732,86
61MA12833Rumpertesz PetrHO Baník 1. Máj Karviná7801:23:255,31
3MD129158Leszkow PetrMK Hlinsko4401:23:3895,39
12MC130171Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5001:23:4545,86
28MB13184Krejčí StanislavASPV Těchonín6301:23:5630,78
2ZB13237Hanáková MiroslavaACP Olymp Brno6601:24:0480,16
13MC13310Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5401:24:2144,05
4MD134181Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4501:24:2893,34
14MC13578Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:24:3243,53
16MJ136233Hejl JakubHo Holešovice8901:24:4040,80
62MA137195Pavlas JiříSK Pašerák Písařov8201:24:550,00
63MA138107Šerý PavelZruč - Senec7101:24:550,00
15MC139230Kadavý JanJablonec nad Nisou4701:25:1341,46
64MA140139Brzák MilanRCP Hradec Králové7101:25:260,00
65MA141193Vaněk PetrOlomouc7001:25:300,00
3ZB142149Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:25:3776,10
17MJ143226Kuczynski MichalNýdek9101:26:0136,67
16MC1442Smola JosefMKS Ostrava5101:26:0238,93
29MB14544Pucholt JiříSokol Unhošť5901:26:0623,86
17MC146162Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - Polsko5501:26:1938,08
18MC147175Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5301:26:3737,20
19MC148209Švrček JiříOstrava5301:27:0835,62
66MA149169Lenhart VítACS Přerov TEAM8201:27:130,00
20MC15051Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5001:27:2234,91
18MJ151147Kozel MartinLokomotiva Trutnov8901:27:3132,09
11ZA1528Dušková LenkaČTBK ISCAREX Česká Třebová8001:27:4941,78
5MD153136Lanta JiříTJ Maratonstav Úpice4401:28:1983,93
21MC15476Ehrig RudolfČTBK ISCAREX Česká Třebová4801:28:3031,47
30MB155138Hojač MojmírTJ Jiskra Tanvald5801:28:5514,80
22MC15675Červ MiloslavČTBK ISCAREX Česká Třebová5001:29:0329,80
67MA157235Přibyl MilošPIM RC Praha6701:29:460,00
23MC158148Krejsa VáclavBering Praha5201:29:5827,04
68MA159134Řoutil LadislavŠternberské listy8101:30:110,00
69MA160187Floriš Petrneregistrován7201:30:440,00
70MA161206Rašner TomášRELAX Olomouc6901:30:500,00
31MB162156Mocker FrantišekAC Česká Lípa5801:31:037,95
12ZA16311Mannlová JanaČTBK ISCAREX Česká Třebová8001:31:0931,96
24MC16483Šafář JaroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5101:31:2522,64
71MA16598Švanda JiříSDH Heřmanice7701:31:440,00
32MB166141Jiráska JanKrálíky5601:31:525,33
33MB167130Pečenka LiborKHB Radegast6101:32:064,59
34MB168140Bečvařík JiříSplašená lokomotiva6001:32:124,27
4ZB169173Jorová LudmilaLK Lanškroun6201:32:1758,67
6MD17029Pytelka VáclavPlzeň4501:32:2074,11
13ZA17132Hofmanová VeronikaČTBK ISCAREX Česká Třebová7801:32:2028,46
7MD172142Vedral BřetislavSmržovka4301:32:4872,93
1ME17330Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3301:33:0572,26
2ME17468Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:33:5570,22
72MA175234Holý RomanPIM RC Praha7001:34:150,00
73MA176191Dvořák MiroslavSSK Horka nad Moravou7301:34:360,00
25MC177178Krumer MiroslavOstrov4901:34:4212,68
35MB17889Ducháček BedřichČTBK ISCAREX Česká Třebová5901:35:230,00
26MC179144Kubíček PavelOrel Žďár nad Sázavou5301:35:369,95
5ZB18087Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:35:4849,49
27MC18166Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5301:35:509,23
74MA182167Švec MartinUhelná Příbram7701:35:510,00
8MD183155Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:35:5865,19
75MA184166Walczykiewicz MariuszLKS Iskra Jaszkova - Polsko8201:36:090,00
76MA185219Malý LukášUHC Králíky8301:36:260,00
28MC186204Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:36:277,33
77MA18713Kebrle MilanČTBK ISCAREX Česká Třebová7501:36:470,00
78MA188123Pleskač PatrikISCARTOP Brno8201:37:260,00
29MC18950Stibor MilanTJ Maratonstav Úpice5001:37:562,87
79MA190218Žofka PavelHD Alpa6901:38:030,00
30MC191205Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5101:38:112,10
31MC192214Volf BřetislavLanškroun5201:38:281,22
36MB193127Hruška MilanSportovní spolek Radost Červený Kostelec5901:38:480,00
6ZB19477Jirásková EvaČTBK ISCAREX Česká Třebová6401:38:5741,23
9MD19545Tlustý LadislavMK Kladno4001:39:0957,43
32MC196157Lerch VladislavČD UŽST Olomouc4801:39:310,00
33MC19735Velechovský JiříSAZS Králíky5501:40:320,00
37MB198236Růžička KarelČeská Ves5601:40:470,00
34MC19999Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:40:480,00
3ME200114Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:41:1552,25
38MB20114Gabriel EvženSKI Klub Chřiby6501:41:520,00
80MA202222Kiedroň RyszardTřinec7201:42:040,00
4ME203161Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:45:0043,08
10MD204200Kubík JosefPtačina Adamov3801:48:4334,00
35MC2051Šimůnek JanČTBK ISCAREX Česká Třebová4901:52:160,00
5ME2069Merta JaroslavFenix Ski Team Jeseník3501:52:2025,14
6ME20760Svatoš OtakarČTBK ISCAREX Česká Třebová3401:55:1318,10
7ME208163Babiak WladyslawLKS Iskra Jaszkowa - Polsko3401:55:4316,86
8ME209154Šťastný JaromírLiga 100 Praha3001:56:2415,22
36MC210135Špidla VladimírTJ Maratonstav Úpice5102:02:320,00
11MD211216Cahel PavelSokol Brno3802:11:170,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 98%
Zvolená trasa závodu: 96%
Značení závodu: 96%
Vyhlášení výsledků: 80%
Zpracování výsledků: 84%
Ceny vítězům: 99%
Celkový dojem ze závodu: 93%

Závod hodnotilo celkem 11 návštěvníků.
Celkové hodnocení
92%

Názory na závod

Zpracovat celkové pořadí závodu dohromady pro 5 km běh a pro 13 km běh je jako hodnotit např. koulaře a oštěpaře dohromady. Nemyslím si, že by Jirka Magál byl třeba horším běžcem než např. Halaničová Lucie. Dále pak vyhlášení výsledků bylo zbytečně dlouhé. Být v 1 hodinu vysprchovaný a do 17:15 čekat na tombolu není úplně optmální. Jinak super závod se vším všudy.
Petr.Rumpertesz
Výborné!
janstransky
Zbytečné zmatky ve vyhlašování a ve výsledcích juniorek
akcul5
Až na to, že z našeho klubu ne všichni doběhli, musím před pořadateli smeknout... Ještě se máme co učit a na čem zapracovat.
sport
běželo se dobře
sarkaklaclova
Trochu rozpaky ze zdlouhavého vyhlášení výsledků. Ale jinak SUPER. Díky
periha
Sice jsem závod nedokončil, ale jinak musím závod hodnotit jenom kladně. Vyhlášení bylo sice nekonečné, ale jen tězko se dá nějakým způsobem urychlit A počkat si na tombolu se na tomto závodě rozhodně vyplatí.
skapamarek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód