Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Výprachtice - Buková hora

3.9.2005, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Výprachtice - Buková hora
  • datum konání: 3.9.2005
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Sokol Výprachtice

Sociální sítě

Místo konání

školní hřiště, Výprachtice
9.30 hodin

Přihlášky

7.30 - 9.00 hodin, ZŠ Výprachtice

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

Běh vede z největší části po lesních cestách a pěšinách.
Délka: 7 km
Převýšení: 361 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Miroslav Křenek
Výprachtice 94
561 34
tel. domů: 465 391 222
tel. zam.: 465 321 010
mobil: 731 313 799

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.8.2020Výprachtice - Buková hora-
31.8.2019Výprachtice - Buková hora192
26.8.2018Výprachtice - Buková hora131
26.8.2017Výprachtice - Buková hora127
27.8.2016Výprachtice - Buková hora57
4.9.2010Výprachtice - Buková hora85
5.9.2009Výprachtice - Buková hora115
30.8.2008Výprachtice - Buková hora104
1.9.2007Výprachtice - Buková hora83
2.9.2006Výprachtice - Buková hora72
4.9.2004Výprachtice - Buková hora65
6.9.2003Výprachtice - Buková hora78
7.9.2002Výprachtice - Buková hora97
1.9.2001Výprachtice - Buková hora90
2.9.2000Výprachtice - Buková hora102
4.9.1999Výprachtice - Buková Hora115
5.9.1998Výprachtice - Bukova hora92
13.9.1997Výprachtice - Buková hora82
7.9.1996Výprachtice - Buková hora46
2.9.1995Výprachtice - Buková hora69
3.9.1994Výprachtice - Buková hora44
4.9.1993Výprachtice - Buková hora24
5.9.1992Výprachtice - Buková hora40
7.9.1991Výprachtice - Buková hora42
3.10.1990Vyprachtice - Buková Hora37

Statistika závodu Výprachtice - Buková hora

  • ročníků: 26
  • závodníků na všech ročnících: 1989

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Krupička Miroslav5321
Sadílek Ota4620
Stránský Aleš6018
Bielčik Jindřich4015
Jirásková Eva6415
Javůrek Jiří4814
Křenek Miroslav5014
Šimůnek Jan4914
Novotná Eva4813
Svatoš Otakar3413
Vacek Martin6913
Dostálek Petr6712
Zdeněk Bílý5912
Pross David7512
Šimůnek Jan8212
Mannlová Jana8011
Žák Jiří7111
Šalplachta Jindřich4711
Fajfr František7211
Keprtová Miloslava4811
Merta Jaroslav3511
Dušková Lenka8010
Vodička Jan4510
Sadílek Václav5010
Špacír Ladislav5510
Kalousek Jan4110
Šrutek Stanislav5810
Tempír František4910
Tučný Jan479
Kebrle Milan759
Ožana Václav649
Šmída Oldřich489
Vítek Miroslav729
Pechek František539
Krupička Robert789
Mertová Michaela768
Stránská Adéla918
Marek Dalimil608
Kolínek František568
Šilar Tomáš638
Křenek Tomáš808
Krňávek Vojtěch548
Šafář Jaroslav518
Jorová Ludmila628
Červ Miloslav507
Hofmanová Veronika787
Horáček Michal757
Mazač Jaroslav687
Ehrig Rudolf487
Krunčík Pavel857

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ133Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:31:38105,93
2MJ1422Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:31:55104,19
3MJ2784Řemínek MatějAC Choceň8600:34:1589,88
4MJ314Daněk TomášTJ Sokol Výprachtice8600:35:0384,97
5MJ4537Sekanina Tomášneregistrován8900:38:0766,16
6MJ6446Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:41:2346,11
7MJ8254Martinek Tomášneregistrován9100:49:210,00
Muži A (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA139Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:28:22105,08
2MA219Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:28:42102,79
3MA634Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:30:1592,14
4MA85Kunst MichalJiskra Harrachov8000:30:5887,21
5MA1115Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:31:1785,04
6MA1275Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:31:2684,00
7MA1635Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:32:2677,13
8MA1779Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:32:2976,79
9MA189Bogdał PawełMiedzygorze PL7600:32:4674,84
10MA2073Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:33:2070,95
11MA2276Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:33:4368,31
12MA2311Bogdał RomanMiędzygórze Polska7900:33:4867,74
13MA2485Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:33:5467,05
14MA2571Ouřecký MilošLoko OB Pardubice6700:34:0166,25
15MA3210Uliasz JerzyLKS Iskra Jaszkova - Polsko6900:35:1258,12
16MA3481Kristek JiříRetia Pardubice6700:35:3855,14
17MA3720Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:36:0552,05
18MA5791Hála FilipVýprachtice8500:39:5625,60
19MA5882Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:40:1123,88
20MA7162Heger JiříOlomouc6900:43:113,26
21MA7664Háger IvoOlomouc6700:44:560,00
22MA7851Říha PetrBejcy Olomouc6800:45:400,00
23MA8152Vodák JiříBejcy Olomouc7100:48:580,00
24MA8455Martinek Radekneregistrován6800:50:520,00
25MA9265Večeřa Janneregistrován8300:56:430,00
Muži B (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB317Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:29:17104,60
2MB526Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:30:0399,48
3MB77Holický MilanAFK SKP Pardubice6500:30:3595,92
4MB950Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:31:1191,92
5MB1058Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:31:1491,58
6MB2170Čechal JaroslavTS Letohrad6100:33:2676,90
7MB2869Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:34:2969,90
8MB2918Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:34:4168,56
9MB3059Drážný LadislavTatran Písařov5900:34:4368,34
10MB3533Zdeněk BílýMK Pardubice5900:35:5160,78
11MB3678Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:36:0059,78
12MB4028Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:37:1251,77
13MB4166Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:37:1551,44
14MB5090Tomšů PetrMlýn Janderov6400:39:0539,20
15MB5388Šilar Tomášneregistrován6300:39:2936,53
16MB5616Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:39:5433,75
17MB8538Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:52:400,00
Muži C (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC487Smrčka MilošBK Říčany5400:29:46111,57
2MC1527Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:31:5897,64
3MC1956Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:33:0390,79
4MC2644Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:34:0883,93
5MC3392Malatín ŠtefanAAC Brno5500:35:3275,07
6MC381Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4700:36:0871,27
7MC3931Flegl VlastimilBrtev5300:36:4567,36
8MC4363Šafář JaroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5100:37:3462,19
9MC448Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - Polsko5500:37:3562,09
10MC4667Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:38:2456,92
11MC4774Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:38:3455,86
12MC5189Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:39:0652,49
13MC5936Koblížek JindřichSokol Žamberk4800:40:2044,68
14MC6047Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:40:2843,84
15MC676Velechovský JiříSAZS Králíky5500:42:1732,34
16MC7068Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:42:5927,91
17MC7940Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:46:117,65
Muži D (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5543Marek FrantišekČervený Kostelec4100:39:47106,80
2MD6280Lanta JiříTJ Maratonstav Úpice4400:40:56101,21
3MD6921Pytelka VáclavPlzeň4500:42:5091,99
4MD7283Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:43:4487,62
5MD9186Kalousek JanSK Žamberk4100:56:3225,46
Muži E (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME832Merta JaroslavFenix Ski Team Jeseník3500:50:1356,13
Juniorky (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6130Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:40:48103,61
2ŽJ6548Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:41:26100,56
3ŽJ6842Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:42:2595,83
4ŽJ7349Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:43:5089,01
5ŽJ7729Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:45:2481,47
6ŽJ8025Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:46:4375,13
Ženy A (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4913Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:39:00101,92
2ZA5214Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:39:2599,80
3ZA5445Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:39:4398,28
4ZA6323Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:40:5991,85
5ZA7561Večeřová MichaelaOlomouc8100:44:4073,14
6ZA8724Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:53:2428,78
7ZA8853Spurná Jananeregistrována7600:53:3128,19
Ženy B (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4812Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:38:56112,44
2ZB6672Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:41:3899,44
3ZB7441Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:43:5988,12
4ZB8632Melichová MiloslavaSvatobor5600:53:0644,20
5ZB8957Ženčáková MarieSalón Zdena6800:54:0739,30
6ZB9060Felklová JarmilaSalón Zdena6000:55:0634,56
Ženy C (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC4277Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:37:23100,00
Trať 7 km, 370 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA139Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:28:22105,08
2MA219Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:28:42102,79
1MB317Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:29:17104,60
1MC487Smrčka MilošBK Říčany5400:29:46111,57
2MB526Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:30:0399,48
3MA634Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:30:1592,14
3MB77Holický MilanAFK SKP Pardubice6500:30:3595,92
4MA85Kunst MichalJiskra Harrachov8000:30:5887,21
4MB950Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:31:1191,92
5MB1058Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:31:1491,58
5MA1115Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:31:1785,04
6MA1275Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:31:2684,00
1MJ133Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:31:38105,93
2MJ1422Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:31:55104,19
2MC1527Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:31:5897,64
7MA1635Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:32:2677,13
8MA1779Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:32:2976,79
9MA189Bogdał PawełMiedzygorze PL7600:32:4674,84
3MC1956Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:33:0390,79
10MA2073Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:33:2070,95
6MB2170Čechal JaroslavTS Letohrad6100:33:2676,90
11MA2276Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:33:4368,31
12MA2311Bogdał RomanMiędzygórze Polska7900:33:4867,74
13MA2485Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:33:5467,05
14MA2571Ouřecký MilošLoko OB Pardubice6700:34:0166,25
4MC2644Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:34:0883,93
3MJ2784Řemínek MatějAC Choceň8600:34:1589,88
7MB2869Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:34:2969,90
8MB2918Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:34:4168,56
9MB3059Drážný LadislavTatran Písařov5900:34:4368,34
4MJ314Daněk TomášTJ Sokol Výprachtice8600:35:0384,97
15MA3210Uliasz JerzyLKS Iskra Jaszkova - Polsko6900:35:1258,12
5MC3392Malatín ŠtefanAAC Brno5500:35:3275,07
16MA3481Kristek JiříRetia Pardubice6700:35:3855,14
10MB3533Zdeněk BílýMK Pardubice5900:35:5160,78
11MB3678Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:36:0059,78
17MA3720Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:36:0552,05
6MC381Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4700:36:0871,27
7MC3931Flegl VlastimilBrtev5300:36:4567,36
12MB4028Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:37:1251,77
13MB4166Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:37:1551,44
1ŽC4277Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:37:23100,00
8MC4363Šafář JaroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5100:37:3462,19
9MC448Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - Polsko5500:37:3562,09
5MJ4537Sekanina Tomášneregistrován8900:38:0766,16
10MC4667Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:38:2456,92
11MC4774Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:38:3455,86
1ZB4812Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:38:56112,44
1ZA4913Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:39:00101,92
14MB5090Tomšů PetrMlýn Janderov6400:39:0539,20
12MC5189Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:39:0652,49
2ZA5214Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:39:2599,80
15MB5388Šilar Tomášneregistrován6300:39:2936,53
3ZA5445Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:39:4398,28
1MD5543Marek FrantišekČervený Kostelec4100:39:47106,80
16MB5616Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:39:5433,75
18MA5791Hála FilipVýprachtice8500:39:5625,60
19MA5882Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:40:1123,88
13MC5936Koblížek JindřichSokol Žamberk4800:40:2044,68
14MC6047Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:40:2843,84
1ŽJ6130Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:40:48103,61
2MD6280Lanta JiříTJ Maratonstav Úpice4400:40:56101,21
4ZA6323Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:40:5991,85
6MJ6446Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:41:2346,11
2ŽJ6548Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:41:26100,56
2ZB6672Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:41:3899,44
15MC676Velechovský JiříSAZS Králíky5500:42:1732,34
3ŽJ6842Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:42:2595,83
3MD6921Pytelka VáclavPlzeň4500:42:5091,99
16MC7068Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:42:5927,91
20MA7162Heger JiříOlomouc6900:43:113,26
4MD7283Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:43:4487,62
4ŽJ7349Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:43:5089,01
3ZB7441Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:43:5988,12
5ZA7561Večeřová MichaelaOlomouc8100:44:4073,14
21MA7664Háger IvoOlomouc6700:44:560,00
5ŽJ7729Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:45:2481,47
22MA7851Říha PetrBejcy Olomouc6800:45:400,00
17MC7940Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:46:117,65
6ŽJ8025Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:46:4375,13
23MA8152Vodák JiříBejcy Olomouc7100:48:580,00
7MJ8254Martinek Tomášneregistrován9100:49:210,00
1ME832Merta JaroslavFenix Ski Team Jeseník3500:50:1356,13
24MA8455Martinek Radekneregistrován6800:50:520,00
17MB8538Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:52:400,00
4ZB8632Melichová MiloslavaSvatobor5600:53:0644,20
6ZA8724Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:53:2428,78
7ZA8853Spurná Jananeregistrována7600:53:3128,19
5ZB8957Ženčáková MarieSalón Zdena6800:54:0739,30
6ZB9060Felklová JarmilaSalón Zdena6000:55:0634,56
5MD9186Kalousek JanSK Žamberk4100:56:3225,46
25MA9265Večeřa Janneregistrován8300:56:430,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
94%

Názory na závod

Že vyhlášení výsledků nebude v plánovaném čase bylo zřejmé už před startem téměř všem jen ne organizátorům. Rovněž množství pití po závodě neodhadli, přestože tento běh nepořádají poprvé. Jinak ostatní bylo v pořádku, závod se vydařil, trať příjemná a budeme se těšit na ročníky příští, neb uvedené nedostatky jsou snadno odstranitelné.
estilo
Pěkný závod v pěkném prostředí. A když já řeknu o terénu, že byl pěkný, tak to opravdu nemělo chybu. K tomu všemu obětaví pořadatelé, u prezentace móóóc hezké kočky, prostě pohodka /až na můj výkon, za ten ale organizátoři nemohli/. Díky. Jarda Mazač
jmaja

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód