3.9.2005, sobota
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Krupička Miroslav | 53 | 24 |
Sadílek Ota | 46 | 22 |
Stránský Aleš | 60 | 19 |
Jirásková Eva | 64 | 18 |
Vacek Martin | 69 | 17 |
Bielčik Jindřich | 40 | 15 |
Javůrek Jiří | 48 | 15 |
Šimůnek Jan | 49 | 14 |
Křenek Miroslav | 50 | 14 |
Šimůnek Jan | 82 | 13 |
Mannlová Jana | 80 | 13 |
Šmída Oldřich | 48 | 13 |
Novotná Eva | 48 | 13 |
Svatoš Otakar | 34 | 13 |
Šrutek Stanislav | 58 | 13 |
Zdeněk Bílý | 59 | 12 |
Dostálek Petr | 67 | 12 |
Pross David | 75 | 12 |
Žák Jiří | 71 | 12 |
Merta Jaroslav | 35 | 11 |
Vodička Jan | 45 | 11 |
Keprtová Miloslava | 48 | 11 |
Šalplachta Jindřich | 47 | 11 |
Pechek František | 53 | 11 |
Fajfr František | 72 | 11 |
Kalousek Jan | 41 | 10 |
Dušková Lenka | 80 | 10 |
Sadílek Václav | 50 | 10 |
Ožana Václav | 64 | 10 |
Tempír František | 49 | 10 |
Špacír Ladislav | 55 | 10 |
Kebrle Milan | 75 | 9 |
Krupička Robert | 78 | 9 |
Šilar Tomáš | 63 | 9 |
Sejkorová Lenka | 63 | 9 |
Vacarda Vladimír | 59 | 9 |
Tučný Jan | 47 | 9 |
Matyášová Jana | 65 | 9 |
Vítek Miroslav | 72 | 9 |
Hála Filip | 85 | 8 |
Hanuš Petr | 64 | 8 |
Krňávek Vojtěch | 54 | 8 |
Marek Dalimil | 60 | 8 |
Jorová Ludmila | 62 | 8 |
Kostřicová Blanka | 61 | 8 |
Kolínek František | 56 | 8 |
Hejl Radek | 72 | 8 |
Hofmanová Veronika | 78 | 8 |
Křenek Tomáš | 80 | 8 |
Stránská Adéla | 91 | 8 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 13 | 3 | Zapalač Martin | X-AIR Ostrava | 86 | 00:31:38 | 105,93 |
2 | MJ | 14 | 22 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:31:55 | 104,19 |
3 | MJ | 27 | 84 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:34:15 | 89,88 |
4 | MJ | 31 | 4 | Daněk Tomáš | TJ Sokol Výprachtice | 86 | 00:35:03 | 84,97 |
5 | MJ | 45 | 37 | Sekanina Tomáš | neregistrován | 89 | 00:38:07 | 66,16 |
6 | MJ | 64 | 46 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:41:23 | 46,11 |
7 | MJ | 82 | 54 | Martinek Tomáš | neregistrován | 91 | 00:49:21 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 3 | 17 | Kynčl Stanislav | OK Jilemnice | 64 | 00:29:17 | 104,60 |
2 | MB | 5 | 26 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:30:03 | 99,48 |
3 | MB | 7 | 7 | Holický Milan | AFK SKP Pardubice | 65 | 00:30:35 | 95,92 |
4 | MB | 9 | 50 | Ožana Václav | TJ Nové Město na Moravě | 64 | 00:31:11 | 91,92 |
5 | MB | 10 | 58 | Ženčák Jaroslav | TJ Šumperk | 61 | 00:31:14 | 91,58 |
6 | MB | 21 | 70 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:33:26 | 76,90 |
7 | MB | 28 | 69 | Skyba Martin | Barnex Sport Brno | 62 | 00:34:29 | 69,90 |
8 | MB | 29 | 18 | Pokorný Břetislav | TJ Vitana Byšice | 62 | 00:34:41 | 68,56 |
9 | MB | 30 | 59 | Drážný Ladislav | Tatran Písařov | 59 | 00:34:43 | 68,34 |
10 | MB | 35 | 33 | Zdeněk Bílý | MK Pardubice | 59 | 00:35:51 | 60,78 |
11 | MB | 36 | 78 | Hanuš Petr | KUS Jablonné nad Orlicí | 64 | 00:36:00 | 59,78 |
12 | MB | 40 | 28 | Korenyev Volodymyr | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:37:12 | 51,77 |
13 | MB | 41 | 66 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:37:15 | 51,44 |
14 | MB | 50 | 90 | Tomšů Petr | Mlýn Janderov | 64 | 00:39:05 | 39,20 |
15 | MB | 53 | 88 | Šilar Tomáš | neregistrován | 63 | 00:39:29 | 36,53 |
16 | MB | 56 | 16 | Marek Dalimil | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:39:54 | 33,75 |
17 | MB | 85 | 38 | Novotný Přemysl | SKI Pastviny | 59 | 00:52:40 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 4 | 87 | Smrčka Miloš | BK Říčany | 54 | 00:29:46 | 111,57 |
2 | MC | 15 | 27 | Špacír Ladislav | Lokomotiva Břeclav | 55 | 00:31:58 | 97,64 |
3 | MC | 19 | 56 | Krupička Miroslav | Jiskra Ústí n. Orlicí | 53 | 00:33:03 | 90,79 |
4 | MC | 26 | 44 | Javůrek Jiří | Jiskra Horní Maršov | 48 | 00:34:08 | 83,93 |
5 | MC | 33 | 92 | Malatín Štefan | AAC Brno | 55 | 00:35:32 | 75,07 |
6 | MC | 38 | 1 | Šalplachta Jindřich | Fenix Ski Team Jeseník | 47 | 00:36:08 | 71,27 |
7 | MC | 39 | 31 | Flegl Vlastimil | Brtev | 53 | 00:36:45 | 67,36 |
8 | MC | 43 | 63 | Šafář Jaroslav | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 51 | 00:37:34 | 62,19 |
9 | MC | 44 | 8 | Dudzik Jacek | LKS Iskra Jaszkowa - Polsko | 55 | 00:37:35 | 62,09 |
10 | MC | 46 | 67 | Křenek Miroslav | TJ Sokol Výprachtice | 50 | 00:38:24 | 56,92 |
11 | MC | 47 | 74 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:38:34 | 55,86 |
12 | MC | 51 | 89 | Kadavý Jan | Jablonec nad Nisou | 47 | 00:39:06 | 52,49 |
13 | MC | 59 | 36 | Koblížek Jindřich | Sokol Žamberk | 48 | 00:40:20 | 44,68 |
14 | MC | 60 | 47 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:40:28 | 43,84 |
15 | MC | 67 | 6 | Velechovský Jiří | SAZS Králíky | 55 | 00:42:17 | 32,34 |
16 | MC | 70 | 68 | Čáp Bohuslav | Orel Hradec Králové | 51 | 00:42:59 | 27,91 |
17 | MC | 79 | 40 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:46:11 | 7,65 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 55 | 43 | Marek František | Červený Kostelec | 41 | 00:39:47 | 106,80 |
2 | MD | 62 | 80 | Lanta Jiří | TJ Maratonstav Úpice | 44 | 00:40:56 | 101,21 |
3 | MD | 69 | 21 | Pytelka Václav | Plzeň | 45 | 00:42:50 | 91,99 |
4 | MD | 72 | 83 | Marek Jiří | BK Vysoké Mýto | 43 | 00:43:44 | 87,62 |
5 | MD | 91 | 86 | Kalousek Jan | SK Žamberk | 41 | 00:56:32 | 25,46 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 83 | 2 | Merta Jaroslav | Fenix Ski Team Jeseník | 35 | 00:50:13 | 56,13 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 61 | 30 | Klaclová Šárka | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:40:48 | 103,61 |
2 | ŽJ | 65 | 48 | Syrová Hana | Atletika Albrechtice | 89 | 00:41:26 | 100,56 |
3 | ŽJ | 68 | 42 | Paďourová Renata | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 00:42:25 | 95,83 |
4 | ŽJ | 73 | 49 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:43:50 | 89,01 |
5 | ŽJ | 77 | 29 | Černá Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:45:24 | 81,47 |
6 | ŽJ | 80 | 25 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:46:43 | 75,13 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 49 | 13 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:39:00 | 101,92 |
2 | ZA | 52 | 14 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:39:25 | 99,80 |
3 | ZA | 54 | 45 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:39:43 | 98,28 |
4 | ZA | 63 | 23 | Hofmanová Veronika | ISCAREX Česká Třebová | 78 | 00:40:59 | 91,85 |
5 | ZA | 75 | 61 | Večeřová Michaela | Olomouc | 81 | 00:44:40 | 73,14 |
6 | ZA | 87 | 24 | Balcarová Petra | ISCAREX Česká Třebová | 81 | 00:53:24 | 28,78 |
7 | ZA | 88 | 53 | Spurná Jana | neregistrována | 76 | 00:53:31 | 28,19 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 48 | 12 | Jorová Ludmila | LK Lanškroun | 62 | 00:38:56 | 112,44 |
2 | ZB | 66 | 72 | Ouřecká Renáta | Atletika Albrechtice | 70 | 00:41:38 | 99,44 |
3 | ZB | 74 | 41 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:43:59 | 88,12 |
4 | ZB | 86 | 32 | Melichová Miloslava | Svatobor | 56 | 00:53:06 | 44,20 |
5 | ZB | 89 | 57 | Ženčáková Marie | Salón Zdena | 68 | 00:54:07 | 39,30 |
6 | ZB | 90 | 60 | Felklová Jarmila | Salón Zdena | 60 | 00:55:06 | 34,56 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽC | 42 | 77 | Paulů Blanka | TJ Maratonstav Úpice | 54 | 00:37:23 | 100,00 |
Organizace závodu: 90% Zvolená trasa závodu: 100% Značení závodu: 90% Vyhlášení výsledků: 95% Zpracování výsledků: 100% Ceny vítězům: Nehodnoceno Celkový dojem ze závodu: 90% Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků. | Celkové hodnocení 94% |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
estilo