Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Silniční běh Jablonné - Jamné

11.9.2005, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Silniční běh Jablonné - Jamné
  • datum konání: 11.9.2005
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ABK Bravo Jablonné nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Jablonné nad Orlicí
10.30 hodin

Přihlášky

8.30 - 10.00 hodin v jídelně ZŠ

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

Silniční běh do vrchu s dvěma okruhy ve městě.
Délka: 6 km
Převýšení: 286 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Vojmír Dobšíček
Na Výsluní 459
Jablonné nad Orlicí
tel.: 465 642 618
mobil: 605 310 007
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Silniční běh Jablonné - Jamné

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6 km, 286 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ534Sejkora KarelAtletika Polička8800:24:15109,55
2MJ910Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:24:56104,19
3MJ1953Řemínek MatějAC Choceň8600:27:1386,26
4MJ2440Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:28:0479,58
5MJ4554Vytlačil MarekČeská Třebová9100:36:1315,58
Muži A (trať 6 km, 286 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:22:46103,12
2MA251Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:23:1598,94
3MA31Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:23:2297,93
4MA62Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:24:2688,71
5MA87Bogdał PawełMiedzygorze PL7600:24:3587,41
6MA1032Šutera JosefAtletika Polička7900:25:0383,38
7MA1150Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:25:1881,22
8MA126Bogdał RomanMiędzygórze Polska7900:25:2680,06
9MA1439Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:25:4976,75
10MA1552Vošický PavelSK DAMA Sport Šumperk7500:26:2271,99
11MA208Bogdał LukaszMiędzygórze Polska8200:27:2562,91
12MA3941Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:32:1720,83
Muži B (trať 6 km, 286 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB424Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:23:44107,39
2MB712Holický MilanAFK SKP Pardubice6500:24:30101,17
3MB1331Čechal JaroslavTS Letohrad6100:25:4291,43
4MB1719Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:27:0080,88
5MB183Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:27:0180,82
6MB2149Šebek JindřichFort SMC Ústí nad Orlicí5600:27:4175,34
7MB2242Zdeněk BílýMK Pardubice5900:27:5173,99
8MB2325Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:27:5673,31
9MB2715Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:28:5265,73
10MB3244Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:30:0655,73
11MB4413Krátký JosefLABE TRI CLUB HK6500:35:499,33
Muži C (trať 6 km, 286 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1620Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:26:55112,10
2MC285Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:29:1096,39
3MC3018Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:29:5291,51
4MC3138Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:29:5890,81
5MC354Velechovský JiříSAZS Králíky5500:31:0782,78
6MC3816Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:31:3479,64
7MC439Volf BřetislavLanškroun5200:35:1953,46
Muži D (trať 6 km, 286 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2511Hrach JanSAK Ložiska Karviná4400:28:06120,16
2MD4123Bielčik JindřichLichkov4000:32:2592,53
3MD4221Jelínek MatějHradec Králové4200:33:1487,31
4MD4745Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:41:5631,63
5MD4936Kalousek JanSK Žamberk4100:43:2222,45
Juniorky (trať 6 km, 286 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ3933Schauerová LenkaAtletika Polička8800:32:17100,00
Ženy A (trať 6 km, 286 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2647Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:28:33108,46
2ZA3337Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:30:2196,38
3ZA3448Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:30:3295,15
4ZA3717Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:31:2789,00
5ZA4635Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:36:1456,91
Ženy B (trať 6 km, 286 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2914Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:29:33106,02
2ZB3646Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:31:2393,98
Ženy C (trať 6 km, 286 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC4822Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:43:11100,00
Trať 6 km, 286 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:22:46103,12
2MA251Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:23:1598,94
3MA31Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:23:2297,93
1MB424Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:23:44107,39
1MJ534Sejkora KarelAtletika Polička8800:24:15109,55
4MA62Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:24:2688,71
2MB712Holický MilanAFK SKP Pardubice6500:24:30101,17
5MA87Bogdał PawełMiedzygorze PL7600:24:3587,41
2MJ910Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:24:56104,19
6MA1032Šutera JosefAtletika Polička7900:25:0383,38
7MA1150Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:25:1881,22
8MA126Bogdał RomanMiędzygórze Polska7900:25:2680,06
3MB1331Čechal JaroslavTS Letohrad6100:25:4291,43
9MA1439Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:25:4976,75
10MA1552Vošický PavelSK DAMA Sport Šumperk7500:26:2271,99
1MC1620Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:26:55112,10
4MB1719Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:27:0080,88
5MB183Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:27:0180,82
3MJ1953Řemínek MatějAC Choceň8600:27:1386,26
11MA208Bogdał LukaszMiędzygórze Polska8200:27:2562,91
6MB2149Šebek JindřichFort SMC Ústí nad Orlicí5600:27:4175,34
7MB2242Zdeněk BílýMK Pardubice5900:27:5173,99
8MB2325Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:27:5673,31
4MJ2440Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:28:0479,58
1MD2511Hrach JanSAK Ložiska Karviná4400:28:06120,16
1ZA2647Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:28:33108,46
9MB2715Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:28:5265,73
2MC285Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:29:1096,39
1ZB2914Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:29:33106,02
3MC3018Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:29:5291,51
4MC3138Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:29:5890,81
10MB3244Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:30:0655,73
2ZA3337Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:30:2196,38
3ZA3448Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:30:3295,15
5MC354Velechovský JiříSAZS Králíky5500:31:0782,78
2ZB3646Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:31:2393,98
4ZA3717Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:31:2789,00
6MC3816Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:31:3479,64
1ŽJ3933Schauerová LenkaAtletika Polička8800:32:17100,00
12MA3941Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:32:1720,83
2MD4123Bielčik JindřichLichkov4000:32:2592,53
3MD4221Jelínek MatějHradec Králové4200:33:1487,31
7MC439Volf BřetislavLanškroun5200:35:1953,46
11MB4413Krátký JosefLABE TRI CLUB HK6500:35:499,33
5MJ4554Vytlačil MarekČeská Třebová9100:36:1315,58
5ZA4635Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:36:1456,91
4MD4745Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:41:5631,63
1ŽC4822Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:43:11100,00
5MD4936Kalousek JanSK Žamberk4100:43:2222,45

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 80%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
94%

Názory na závod

bylo to dobře připravené a líbilo se nám to
cagwe

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód