15.10.2005, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
14.10.2023 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 230 |
15.10.2022 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 247 |
10.10.2021 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 260 |
18.10.2020 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | - |
13.10.2019 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 266 |
14.10.2018 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 331 |
15.10.2017 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 399 |
13.10.2012 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 234 |
15.10.2011 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 254 |
16.10.2010 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 266 |
10.10.2009 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 195 |
11.10.2008 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 198 |
13.10.2007 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 213 |
14.10.2006 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 213 |
17.10.2004 | Přespolní běh lyžařů - Letohrad | 153 |
19.10.2003 | Přespolní běh lyžařů - Letohrad | 170 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Novotný Luděk | 62 | 10 |
Kalous Petr | 77 | 10 |
Bielčik Jindřich | 40 | 9 |
Sadílek Ota | 46 | 9 |
Mikyska Tomáš | 00 | 9 |
Fajfr František | 72 | 9 |
Moravec Martin | 84 | 9 |
Fáberová Zuzana | 96 | 9 |
Maříková Simona | 96 | 9 |
Sklenářová Eva | 81 | 9 |
Šebek Michal | 84 | 9 |
Schreierová Anna | 00 | 8 |
Kubíčková Nikita | 02 | 8 |
Ducháček Bedřich | 59 | 8 |
Leicht Jiří | 49 | 8 |
Exler Ondřej | 90 | 8 |
Polák Daniel | 98 | 8 |
Hermann Jakub | 03 | 8 |
Novotná Dora | 97 | 8 |
Keprtová Miloslava | 48 | 8 |
Kavka Lukáš | 97 | 8 |
Živný Marek | 91 | 8 |
Stránský Aleš | 60 | 8 |
Černá Kristýna | 93 | 8 |
Strnad Tomáš | 69 | 8 |
Procházka Jakub | 96 | 8 |
Klaclová Šárka | 93 | 8 |
Vinduška Petr | 93 | 8 |
Krejčí Stanislav | 63 | 8 |
Šabata Josef | 93 | 7 |
Marek Jiří | 43 | 7 |
Večeř Milan | 96 | 7 |
Hanuš Petr | 64 | 7 |
Novotný Přemysl | 59 | 7 |
Moravec Jan | 02 | 7 |
Mikysková Svatava | 03 | 7 |
Večeř Petr | 99 | 7 |
Teplá Eliška | 99 | 7 |
Matyášová Jana | 65 | 7 |
Jirásková Eva | 64 | 7 |
Sontáková Lenka | 91 | 7 |
Hlaváček Zdeněk | 54 | 7 |
Vávra Vlastimil | 91 | 7 |
Dušková Lenka | 80 | 7 |
Borek Petr | 70 | 7 |
Kánský Petr | 00 | 7 |
Strnad Adam | 00 | 7 |
Gregora Filip | 02 | 7 |
Remeš Vojtěch | 98 | 7 |
Fajfrová Markéta | 97 | 7 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 383 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:02:16 | - |
2 | Ž1 | 3 | 384 | Ostrejšová Kateřina | MARS Svratka | 98 | 00:02:21 | - |
3 | Ž1 | 6 | 385 | Ostrejšová Vendula | MARS Svratka | 98 | 00:02:28 | - |
4 | Ž1 | 9 | 386 | Bílá Zdeňka | Ski Klub Česká Třebová | 99 | 00:02:37 | - |
5 | Ž1 | 11 | 387 | Holíková Zuzana | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 99 | 00:02:52 | - |
6 | Ž1 | 12 | 388 | Richtrová Nicola | TJ Spartak OEZ Letohrad | 00:02:53 | - | |
7 | Ž1 | 16 | 389 | Adamcová Dominika | Spartak Letohrad | 99 | 00:03:15 | - |
8 | Ž1 | 17 | 390 | Gregorová Nela | MARS Svratka | 99 | 00:03:17 | - |
9 | Ž1 | 19 | 391 | Fellnerová Natálie | Fenix Ski team Jeseník | 00 | 00:03:31 | - |
10 | Ž1 | 20 | 392 | Schreierová Anna | Fenix SKI Team Jeseník | 00 | 00:03:36 | - |
11 | Ž1 | 21 | 393 | Poláková Natálie | Fenix Ski team Jeseník | 00 | 00:03:39 | - |
12 | Ž1 | 26 | 394 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:04:47 | - |
13 | Ž1 | 28 | 395 | Šmídková Hana | TJ Spartak OEZ Letohrad | 03 | 00:07:50 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 2 | 396 | Remeš Vojtěch | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 98 | 00:02:19 | - |
2 | M1 | 3 | 397 | Roušavý Vojtěch | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 98 | 00:02:21 | - |
3 | M1 | 5 | 398 | Polák Daniel | Fenix Ski team Jeseník | 98 | 00:02:24 | - |
4 | M1 | 7 | 371 | Mikyska Tomáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 00 | 00:02:35 | - |
5 | M1 | 8 | 372 | Martinec Ondřej | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 99 | 00:02:36 | - |
6 | M1 | 10 | 373 | Hadrbolec Patrik | Spartak OEZ Letohrad | 99 | 00:02:44 | - |
7 | M1 | 12 | 374 | Suchodol Mikuláš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 98 | 00:02:53 | - |
8 | M1 | 14 | 375 | Spilko Ondřej | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:02:58 | - |
9 | M1 | 15 | 376 | Webr Matěj | Praha 10 | 99 | 00:02:59 | - |
10 | M1 | 18 | 377 | Moravec Jakub | TJ Spartak OEZ Letohrad | 99 | 00:03:28 | - |
11 | M1 | 22 | 378 | Kánský Petr | TJ Spartak OEZ Letohrad | 00 | 00:03:53 | - |
12 | M1 | 23 | 379 | Moravec Felix | TJ Spartak OEZ Letohrad | 00:04:08 | - | |
13 | M1 | 24 | 380 | Hubálek Ondřej | TJ Spartak OEZ Letohrad | 00:04:39 | - | |
14 | M1 | 25 | 381 | Richtr Adam | TJ Spartak OEZ Letohrad | 02 | 00:04:41 | - |
15 | M1 | 27 | 382 | Žalčík Kim | Fenix Ski team Jeseník | 99 | 00:04:49 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 6 | 270 | Stránská Michaela | SKI Klub Česká Třebová | 97 | 00:04:30 | - |
2 | Ž2 | 8 | 253 | Fáberová Zuzana | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:04:37 | - |
3 | Ž2 | 10 | 263 | Maříková Simona | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:04:43 | - |
4 | Ž2 | 15 | 211 | Rýznarová Michaela | PORKERT Skuhrov n. B. | 96 | 00:05:01 | - |
5 | Ž2 | 16 | 247 | Němcová Alice | Fenix Jeseník | 96 | 00:05:04 | - |
6 | Ž2 | 18 | 271 | Špičáková Pavla | SKI klub Česká Třebová | 97 | 00:05:06 | - |
7 | Ž2 | 19 | 256 | Novotná Dora | SK Žamberk | 97 | 00:05:11 | - |
8 | Ž2 | 21 | 264 | Otavová Karolína | MARS Svratka | 97 | 00:05:31 | - |
9 | Ž2 | 24 | 217 | Spilková Klára | BK Vysoké Mýto | 96 | 00:06:33 | - |
10 | Ž2 | 25 | 205 | Fajfrová Markéta | Letohrad | 97 | 00:06:48 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 262 | Veselý Michal | KD OEZ Letohrad | 96 | 00:04:05 | - |
2 | M2 | 2 | 283 | Holubář Bartoloměj | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:04:13 | - |
3 | M2 | 3 | 285 | Procházka Jakub | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:04:18 | - |
4 | M2 | 4 | 243 | Neugebauer Tomáš | SK Žamberk | 96 | 00:04:25 | - |
5 | M2 | 5 | 237 | Václavek Jan | Dlouhá Třebová | 96 | 00:04:28 | - |
6 | M2 | 6 | 233 | Kapusta Jiří | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 97 | 00:04:30 | - |
7 | M2 | 9 | 236 | Cimr Tomáš | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:04:39 | - |
8 | M2 | 11 | 252 | Bárnet Miroslav | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:04:49 | - |
9 | M2 | 12 | 281 | Moravec Jiří | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:04:50 | - |
10 | M2 | 13 | 245 | Schreier Jakub | Fenix Jeseník | 96 | 00:04:51 | - |
11 | M2 | 14 | 282 | Kavka Lukáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:04:52 | - |
12 | M2 | 16 | 286 | Bednář David | Letohrad | 00:05:04 | - | |
13 | M2 | 20 | 284 | Vávra Tomáš | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:05:23 | - |
14 | M2 | 22 | 255 | Webr Pavel | Praha 10 | 97 | 00:06:00 | - |
15 | M2 | 23 | 268 | Strnad Tomáš | KB OEZ Letohrad | 97 | 00:06:02 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 222 | Remeš Petr | TJ Porkert Skuhrov | 94 | 00:08:40 | - |
2 | M3 | 3 | 223 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:08:57 | - |
3 | M3 | 12 | 224 | Křen Jakub | KB OEZ Letohrad | 94 | 00:10:05 | - |
4 | M3 | 14 | 225 | Friš Jan | SKI klub Česká Třebová | 95 | 00:10:10 | - |
5 | M3 | 16 | 226 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:10:21 | - |
6 | M3 | 19 | 227 | Majvald Tadeáš | KB OEZ Letohrad | 94 | 00:10:33 | - |
7 | M3 | 23 | 228 | Halanič Daniel | TJ Jiskra Králíky | 94 | 00:10:45 | - |
8 | M3 | 29 | 229 | Štengl Lukáš | Letohrad | 94 | 00:10:56 | - |
9 | M3 | 34 | 230 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:11:17 | - |
10 | M3 | 35 | 231 | Faltus Václav | Spartak OEZ Letohrad | 95 | 00:11:20 | - |
11 | M3 | 40 | 232 | Mařík Rudolf | Fenix Jeseník | 00:13:49 | - | |
12 | M3 | 41 | 233 | Chromický Patrik | Klášterec nad Orlicí | 00:13:51 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 2 | 16 | Fellner Adam | Fenix Jeseník | 93 | 00:13:41 | - |
2 | MM | 3 | 87 | Trávníček Matěj | MARS Svratka | 92 | 00:14:30 | - |
3 | MM | 8 | 40 | Halanič Jakub | TJ Jiskra Králíky | 92 | 00:14:51 | - |
4 | MM | 10 | 21 | Kroutil Ondřej | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 93 | 00:14:58 | - |
5 | MM | 11 | 69 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:15:04 | - |
6 | MM | 13 | 117 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:15:12 | - |
7 | MM | 14 | 22 | Hlava Jiří | PORKERT Skuhrov n. B. | 92 | 00:15:13 | - |
8 | MM | 16 | 20 | Šabata Josef | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 93 | 00:15:16 | - |
9 | MM | 17 | 19 | Píč Karel | Porkert Skuhrov | 93 | 00:15:17 | - |
10 | MM | 18 | 64 | Řehák Adam | TJ Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:15:32 | - |
11 | MM | 20 | 14 | Kausta Vojtěch | Fenix Jeseník | 00:15:44 | - | |
12 | MM | 21 | 41 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:15:49 | - |
13 | MM | 28 | 89 | Teplý Jan | Svratka | 93 | 00:16:26 | - |
14 | MM | 30 | 9 | Juráš Jiří | Fenix Jeseník | 00:16:28 | - | |
15 | MM | 31 | 23 | Rýznar Tomáš | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 93 | 00:16:29 | - |
16 | MM | 32 | 66 | Adamec Marek | Spartak OEZ Letohrad | 93 | 00:16:30 | - |
17 | MM | 34 | 137 | Hanuš Pavel | TK Choceň | 93 | 00:16:37 | - |
18 | MM | 39 | 13 | Žalčík Aleš | Fenix Jeseník | 93 | 00:17:44 | - |
19 | MM | 40 | 65 | Suchodol Jiří | Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:17:51 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 3 | 211 | Veisová Gábina | Fenix Ski klub Jeseník | 00:14:30 | - | |
2 | ŽS | 6 | 212 | Kolaříková Alžběta | Fenix Ski klub Jeseník | 90 | 00:14:41 | - |
3 | ŽS | 23 | 213 | Navrátilová Martina | MARS Svratka | 90 | 00:16:02 | - |
4 | ŽS | 24 | 214 | Lukešová Kateřina | Fenix Ski klub Jeseník | 90 | 00:16:10 | - |
5 | ŽS | 25 | 215 | Levá Nikola | Spartak OEZ Letohrad | 90 | 00:16:17 | - |
6 | ŽS | 27 | 216 | Havlová Michaela | Spartak OEZ Letohrad | 91 | 00:16:24 | - |
7 | ŽS | 28 | 217 | Zbranková Zuzana | Fenix Ski klub Jeseník | 91 | 00:16:26 | - |
8 | ŽS | 32 | 218 | Vacková Michaela | Spartak OEZ Letohrad | 90 | 00:16:30 | - |
9 | ŽS | 35 | 219 | Kvasničková Petra | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:16:41 | - |
10 | ŽS | 37 | 220 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:17:10 | - |
11 | ŽS | 43 | 221 | Lipenská Radka | Spartak OEZ Letohrad | 90 | 00:18:32 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 260 | Tejchman Jakub | Fenix Ski team Jeseník | 88 | 00:23:46 | - |
2 | MD | 3 | 262 | Jeníček Ondřej | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:24:28 | - |
3 | MD | 5 | 263 | Kristejn Lukáš | Spartak OEZ Letohrad | 89 | 00:25:29 | - |
4 | MD | 11 | 264 | Sabota Martin | Sokol Klášterec nad Orlicí | 89 | 00:26:56 | - |
5 | MD | 17 | 286 | Zatloukal Marek | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 89 | 00:28:15 | - |
6 | MD | 22 | 287 | Franěk Jaroslav | Sokol Klášterec nad Orlicí | 89 | 00:29:06 | - |
7 | MD | 25 | 288 | Morkes Radek | Spartak OEZ Letohrad | 89 | 00:29:30 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 38 | 260 | Jungová Adéla | Atletika Albrechtice | 89 | 00:17:36 | - |
2 | ŽD | 41 | 261 | Adámková Tereza | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 89 | 00:18:06 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 7 | 211 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:30:51 | 100,81 |
2 | MJ | 8 | 215 | Vaďura Jan | Ski Fénix Klub Jeseník | 88 | 00:31:06 | 99,19 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 245 | Vítek Miroslav | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 72 | 00:28:33 | 102,12 |
2 | MA | 2 | 246 | Razým Lukáš | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:28:35 | 101,89 |
3 | MA | 3 | 248 | Horáček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:29:26 | 96,00 |
4 | MA | 4 | 249 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:29:37 | 94,72 |
5 | MA | 5 | 250 | Kuba Miloš | KB Nové Město na Moravě | 67 | 00:30:00 | 92,07 |
6 | MA | 6 | 251 | Pross David | PORKERT Skuhrov n. B. | 75 | 00:30:18 | 89,99 |
7 | MA | 9 | 252 | Šroler Zdeněk | Sokol Klášterec nad Orlicí | 80 | 00:31:16 | 83,29 |
8 | MA | 10 | 253 | Krunčík Pavel | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 85 | 00:32:00 | 78,21 |
9 | MA | 11 | 254 | Šebek Michal | Jiskra Ústí n. Orlicí | 84 | 00:32:45 | 73,01 |
10 | MA | 12 | 256 | Klášterecký Tomáš | ISCAREX Česká Třebová | 81 | 00:33:17 | 69,31 |
11 | MA | 13 | 257 | Krunčík Milan | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 80 | 00:35:01 | 57,30 |
12 | MA | 14 | 258 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:36:10 | 49,33 |
13 | MA | 15 | 259 | Přikryl Milan | TJ Spartak OEZ Letohrad | 85 | 00:36:38 | 46,09 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 2 | 72 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:24:04 | 108,40 |
2 | MB | 4 | 75 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:25:16 | 98,85 |
3 | MB | 7 | 100 | Skyba Martin | Barnex Sport Brno | 62 | 00:26:02 | 92,75 |
4 | MB | 10 | 138 | Hanuš Petr | KUS Jablonné nad Orlicí | 64 | 00:26:53 | 85,98 |
5 | MB | 12 | 127 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:27:08 | 83,99 |
6 | MB | 13 | 135 | Šebek Jindřich | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 56 | 00:27:28 | 81,34 |
7 | MB | 16 | 86 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:28:02 | 76,82 |
8 | MB | 19 | 37 | Knápek Ladislav | TJ PoRKERT Skuhrov n. B. | 61 | 00:28:38 | 72,05 |
9 | MB | 21 | 129 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:28:53 | 70,06 |
10 | MB | 27 | 130 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 00:29:42 | 63,56 |
11 | MB | 28 | 103 | Dlabka Ludvík | Sokol Kunvald | 60 | 00:30:15 | 59,18 |
12 | MB | 33 | 27 | Spilko Zdeněk | BK Vysoké Mýto | 64 | 00:32:03 | 44,85 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 6 | 45 | Krsek Miroslav | ESAB Vamberk | 49 | 00:25:35 | 104,87 |
2 | MC | 8 | 143 | Cejnar Václav | SKP Hradec Králové | 51 | 00:26:26 | 98,39 |
3 | MC | 9 | 54 | Krsek Jaroslav | SMC Fort Ústí nad Orlicí | 51 | 00:26:39 | 96,74 |
4 | MC | 14 | 144 | Kubr Václav | Hvězda SKP Pardubice | 55 | 00:27:52 | 87,46 |
5 | MC | 15 | 63 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:27:53 | 87,33 |
6 | MC | 18 | 78 | Stuchlík Zdeněk | ARECO Hradec Králové | 50 | 00:28:16 | 84,41 |
7 | MC | 20 | 76 | Trejbal Karel | SKP Mladá Boleslav | 51 | 00:28:39 | 81,48 |
8 | MC | 23 | 88 | Leicht Jiří | ASPV Těchonín | 49 | 00:29:10 | 77,54 |
9 | MC | 24 | 68 | Koblížek Jindřich | Sokol Žamberk | 48 | 00:29:25 | 75,64 |
10 | MC | 26 | 77 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:29:39 | 73,86 |
11 | MC | 29 | 95 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:30:25 | 68,01 |
12 | MC | 30 | 97 | Hlaváček Zdeněk | SKP Rychnov nad Kněžnou | 54 | 00:31:07 | 62,67 |
13 | MC | 36 | 90 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:33:48 | 42,20 |
14 | MC | 39 | 121 | Velechovský Jiří | SAZS Králíky | 55 | 00:37:04 | 17,29 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 31 | 141 | Jelínek Matěj | Hradec Králové | 42 | 00:31:36 | 101,33 |
2 | MD | 32 | 145 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:31:42 | 100,70 |
3 | MD | 34 | 131 | Marek Jiří | BK Vysoké Mýto | 43 | 00:32:08 | 97,97 |
4 | MD | 35 | 70 | Tomíšek Jindřich | Hanácká kyselka Horní Moštěnice | 39 | 00:32:29 | 95,77 |
5 | MD | 37 | 3 | Novotný Jiří | KB Letohrad | 45 | 00:34:09 | 85,30 |
6 | MD | 38 | 139 | Suchomel Čeněk | OEZ Letohrad | 44 | 00:34:46 | 81,42 |
7 | MD | 40 | 210 | Kalousek Jan | SK Žamberk | 41 | 00:39:21 | 52,60 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 7 | 219 | Adamíková Eliška | Fenix Ski Team Jeseník | 86 | 00:14:45 | 102,82 |
2 | ŽJ | 9 | 220 | Johanidesová Lea | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 89 | 00:14:55 | 100,59 |
3 | ŽJ | 14 | 222 | Skybová Lucie | ACP Olymp Brno | 87 | 00:15:13 | 96,58 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 1 | 234 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:13:01 | 117,02 |
2 | ZA | 5 | 235 | Bečková Lucie | Atletika Albrechtice | 81 | 00:14:36 | 94,77 |
3 | ZA | 11 | 237 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:15:04 | 88,21 |
4 | ZA | 19 | 238 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:15:36 | 80,71 |
5 | ZA | 22 | 241 | Formánková Dita | TJ Spartak OEZ Letohrad | 85 | 00:16:01 | 74,85 |
6 | ZA | 26 | 243 | Sedláčková Miroslava | Spartak Praha 4 | 77 | 00:16:22 | 69,93 |
7 | ZA | 44 | 244 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:18:44 | 36,67 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 36 | 227 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:16:58 | 100,00 |
2 | ZB | 42 | 231 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 00:18:11 | 114,85 |
3 | ZB | 45 | 233 | Jelínková Magdalena | Hvězda SKP Pardubice | 45 | 00:21:06 | 85,15 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 245 | Vítek Miroslav | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 72 | 00:28:33 | 102,12 |
2 | MA | 2 | 246 | Razým Lukáš | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:28:35 | 101,89 |
3 | MA | 3 | 248 | Horáček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:29:26 | 96,00 |
4 | MA | 4 | 249 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:29:37 | 94,72 |
5 | MA | 5 | 250 | Kuba Miloš | KB Nové Město na Moravě | 67 | 00:30:00 | 92,07 |
6 | MA | 6 | 251 | Pross David | PORKERT Skuhrov n. B. | 75 | 00:30:18 | 89,99 |
1 | MJ | 7 | 211 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:30:51 | 100,81 |
2 | MJ | 8 | 215 | Vaďura Jan | Ski Fénix Klub Jeseník | 88 | 00:31:06 | 99,19 |
7 | MA | 9 | 252 | Šroler Zdeněk | Sokol Klášterec nad Orlicí | 80 | 00:31:16 | 83,29 |
8 | MA | 10 | 253 | Krunčík Pavel | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 85 | 00:32:00 | 78,21 |
9 | MA | 11 | 254 | Šebek Michal | Jiskra Ústí n. Orlicí | 84 | 00:32:45 | 73,01 |
10 | MA | 12 | 256 | Klášterecký Tomáš | ISCAREX Česká Třebová | 81 | 00:33:17 | 69,31 |
11 | MA | 13 | 257 | Krunčík Milan | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 80 | 00:35:01 | 57,30 |
12 | MA | 14 | 258 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:36:10 | 49,33 |
13 | MA | 15 | 259 | Přikryl Milan | TJ Spartak OEZ Letohrad | 85 | 00:36:38 | 46,09 |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.