23.10.2005, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
12.10.2013 | Ve stopě Líšnické patnáctky | 176 |
6.10.2012 | Ve stopě Líšnické patnáctky | 197 |
9.10.2011 | Ve stopě Líšnické patnáctky | 171 |
10.10.2010 | Ve stopě Líšnické patnáctky | 215 |
18.10.2009 | Ve stopě Líšnické patnáctky - ZÁVOD ZRUŠEN!!! | - |
19.10.2008 | Ve stopě Líšnické patnáctky | 138 |
21.10.2007 | Ve stopě Líšnické patnáctky | 156 |
22.10.2006 | Ve stopě Líšnické patnáctky | 193 |
23.10.2004 | Ve stopě Líšnické patnáctky | 172 |
25.10.2003 | Ve stopě líšnické 15, 4. ročník | 136 |
26.10.2002 | 3. ročník, Kros po tratích Líšnické patnáctky | 149 |
27.10.2001 | 2. ročník, Po tratích Líšnické patnáctky | 64 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Šafář Jaroslav | 51 | 9 |
Martincová Kristýna | 93 | 9 |
Strnad Adam | 00 | 9 |
Koblížek Jindřich | 48 | 9 |
Suchodol Josef | 67 | 8 |
Sadílek Ota | 46 | 8 |
Novotný Přemysl | 59 | 8 |
Fajfr František | 72 | 8 |
Strnad Tomáš | 69 | 8 |
Novotný Luděk | 62 | 7 |
Moravec Jiří | 96 | 7 |
Večeř Petr | 99 | 7 |
Černá Kristýna | 93 | 7 |
Novotná Dora | 97 | 7 |
Sontáková Lenka | 91 | 7 |
Šebek Michal | 84 | 7 |
Leicht Jiří | 49 | 7 |
Ducháček Bedřich | 59 | 6 |
Mařík Jiří | 72 | 6 |
Chmelíček Jordan | 97 | 6 |
Kalousek Jan | 41 | 6 |
Divíšek Jan | 93 | 6 |
Bielčik Jindřich | 40 | 6 |
Krejčí Jaromír | 66 | 6 |
Moravec Jan | 02 | 6 |
Klaclová Šárka | 93 | 6 |
Jirásková Eva | 64 | 6 |
Faltusová Simona | 98 | 6 |
Frydrychová Eliška | 01 | 6 |
Pross David | 75 | 6 |
Kavka Lukáš | 97 | 6 |
Marek Jiří | 43 | 6 |
Faltusová Kateřina | 99 | 6 |
Bílá Tereza | 92 | 6 |
Vinduška Petr | 93 | 6 |
Bubeníček Jiří | 51 | 6 |
Exler Ondřej | 90 | 6 |
Svatoš Otakar | 34 | 6 |
Šimůnek Jan | 49 | 6 |
Krejčí Stanislav | 63 | 6 |
Vacek Martin | 69 | 6 |
Vondra Vojtěch | 98 | 5 |
Krsek Jaroslav | 51 | 5 |
Vacková Michaela | 90 | 5 |
Šroler Zdeněk | 80 | 5 |
Moravec Jakub | 99 | 5 |
Vávra Vlastimil | 91 | 5 |
Fáberová Zuzana | 96 | 5 |
Šimůnková Pavla | 77 | 5 |
Tomanová Veronika | 93 | 5 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 467 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:01:57 | - |
2 | Ž1 | 6 | 466 | Jadrníčková Silvie | Sokol Klášterec nad Orlicí | 00 | 00:02:38 | - |
3 | Ž1 | 9 | 468 | Novotná Michaela | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:03:07 | - |
4 | Ž1 | 11 | 469 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:03:31 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 2 | 452 | Mikyska Tomáš | SK Žamberk | 00 | 00:02:11 | - |
2 | M1 | 3 | 457 | Suchodol Mikuláš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 98 | 00:02:26 | - |
3 | M1 | 4 | 456 | Strnad Adam | Spartak Letohrad | 00 | 00:02:30 | - |
4 | M1 | 5 | 451 | Kalous Patrik | SK Žamberk | 98 | 00:02:36 | - |
5 | M1 | 7 | 454 | Moravec Jakub | TJ Spartak OEZ Letohrad | 99 | 00:02:50 | - |
6 | M1 | 8 | 455 | Kánský Petr | TJ Spartak OEZ Letohrad | 00 | 00:03:05 | - |
7 | M1 | 10 | 453 | Metelka Ondřej | Hradec Králové | 01 | 00:03:08 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 5 | 477 | Stránská Michaela | SKI Klub Česká Třebová | 97 | 00:03:11 | - |
2 | Ž2 | 8 | 476 | Jiskrová Anežka | BK Vysoké Mýto | 96 | 00:03:22 | - |
3 | Ž2 | 13 | 478 | Špičáková Pavla | SKI klub Česká Třebová | 97 | 00:03:47 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 503 | Procházka Jakub | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:03:01 | - |
2 | M2 | 2 | 497 | Neugebauer Tomáš | SK Žamberk | 96 | 00:03:04 | - |
3 | M2 | 3 | 502 | Václavek Jan | Dlouhá Třebová | 96 | 00:03:07 | - |
4 | M2 | 4 | 504 | Cimr Tomáš | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:03:09 | - |
5 | M2 | 6 | 498 | Kapusta Jiří | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 97 | 00:03:15 | - |
6 | M2 | 7 | 500 | Illichman Ondřej | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:03:17 | - |
7 | M2 | 9 | 505 | Kavka Lukáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:03:29 | - |
8 | M2 | 10 | 507 | Moravec Jiří | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:03:30 | - |
9 | M2 | 11 | 501 | Illichman Petr | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:03:33 | - |
10 | M2 | 12 | 506 | Vávra Tomáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:03:42 | - |
11 | M2 | 14 | 499 | Lesák Jakub | SK Žamberk | 96 | 00:03:50 | - |
12 | M2 | 15 | 496 | Tancer Petr | Sokol Přisnotice | 97 | 00:03:52 | - |
13 | M2 | 16 | 508 | Strnad Tomáš | Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:03:55 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 4 | 22 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:06:11 | - |
2 | M3 | 9 | 26 | Křen Jakub | Spartak OEZ Letohrad | 94 | 00:06:22 | - |
3 | M3 | 10 | 21 | Kalous Filip | Sokol Klášterec nad Orlicí | 94 | 00:06:26 | - |
4 | M3 | 12 | 27 | Štengl Lukáš | Spartak OEZ Letohrad | 94 | 00:06:30 | - |
5 | M3 | 14 | 28 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:06:37 | - |
6 | M3 | 17 | 24 | Friš Jan | SKI klub Česká Třebová | 95 | 00:06:52 | - |
7 | M3 | 18 | 23 | Halanič Daniel | TJ Jiskra Králíky | 94 | 00:06:58 | - |
8 | M3 | 19 | 30 | Komárek Michal | Atletika Polička | 94 | 00:07:05 | - |
9 | M3 | 21 | 25 | Faltus Václav | Spartak OEZ Letohrad | 95 | 00:07:13 | - |
10 | M3 | 22 | 29 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:07:14 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 1 | Pařilová Nikola | AK Moravská Třebová | 94 | 00:02:38 | - |
2 | Ž3 | 2 | 13 | Vodehnalová Martina | Spartak OEZ Letohrad | 95 | 00:02:48 | - |
3 | Ž3 | 3 | 15 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:02:53 | - |
4 | Ž3 | 4 | 3 | Tancerová Kateřina | Sokol Přísnotice | 95 | 00:02:57 | - |
5 | Ž3 | 5 | 12 | Aulichová Kateřina | Spartak OEZ Letohrad | 95 | 00:03:00 | - |
6 | Ž3 | 6 | 5 | Halbrštátová Petra | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 94 | 00:03:01 | - |
7 | Ž3 | 7 | 11 | Halaničová Lucie | TJ Jiskra Králíky | 94 | 00:03:02 | - |
8 | Ž3 | 8 | 2 | Kalousová Pavla | Sokol Klášterec nad Orlicí | 95 | 00:03:12 | - |
9 | Ž3 | 9 | 6 | Jadrníčková Kateřina | Sokol Klášterec nad Orlicí | 94 | 00:03:13 | - |
10 | Ž3 | 10 | 9 | Šmajzrová Pavlína | SK Žamberk | 94 | 00:03:17 | - |
11 | Ž3 | 11 | 4 | Tancerová Marie | Sokol Přísnotice | 94 | 00:03:20 | - |
12 | Ž3 | 12 | 10 | Novotná Aneta | TJ Jiskra Králíky | 94 | 00:03:23 | - |
13 | Ž3 | 13 | 7 | Císařová Monika | Sokol Líšnice | 94 | 00:03:24 | - |
14 | Ž3 | 14 | 8 | Poláková Kamila | SK Žamberk | 94 | 00:03:27 | - |
15 | Ž3 | 15 | 14 | Vávrová Vilma | Spartak OEZ Letohrad | 94 | 00:03:40 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 50 | Klaclová Šárka | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:05:46 | - |
2 | ŽM | 2 | 51 | Martincová Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:05:51 | - |
3 | ŽM | 3 | 49 | Černá Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:06:05 | - |
4 | ŽM | 5 | 56 | Stráníková Terezie | Spartak OEZ Letohrad | 93 | 00:06:12 | - |
5 | ŽM | 6 | 47 | Halbrštátová Anna | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:06:15 | - |
6 | ŽM | 7 | 53 | Adamcová Martina | Spartak OEZ Letohrad | 93 | 00:06:17 | - |
7 | ŽM | 8 | 55 | Faltusová Kristýna | Spartak OEZ Letohrad | 93 | 00:06:18 | - |
8 | ŽM | 11 | 48 | Malátová Eva | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:06:28 | - |
9 | ŽM | 13 | 46 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:06:36 | - |
10 | ŽM | 15 | 54 | Barnetová Alena | Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:06:42 | - |
11 | ŽM | 16 | 58 | Kavková Michaela | Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:06:48 | - |
12 | ŽM | 19 | 57 | Tomanová Veronika | TJ Spartak OEZ Letohrad | 93 | 00:07:05 | - |
13 | ŽM | 23 | 52 | Nováková Markéta | SKI klub Česká Třebová | 93 | 00:07:46 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 69 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:10:12 | - |
2 | MM | 2 | 61 | Halanič Jakub | TJ Jiskra Králíky | 92 | 00:10:24 | - |
3 | MM | 3 | 68 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:10:27 | - |
4 | MM | 5 | 65 | Řehák Adam | TJ Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:10:42 | - |
5 | MM | 8 | 67 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:10:55 | - |
6 | MM | 10 | 62 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:11:13 | - |
7 | MM | 14 | 64 | Adamec Marek | Spartak OEZ Letohrad | 93 | 00:12:18 | - |
8 | MM | 16 | 66 | Suchodol Jiří | Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:12:54 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 4 | 88 | Kvasničková Petra | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:10:38 | - |
2 | ŽS | 6 | 83 | Levá Nikola | Spartak OEZ Letohrad | 90 | 00:10:50 | - |
3 | ŽS | 7 | 81 | Karlová Veronika | TJ Sokol Hradec Králové | 90 | 00:10:53 | - |
4 | ŽS | 9 | 86 | Havlová Michaela | Spartak OEZ Letohrad | 91 | 00:11:06 | - |
5 | ŽS | 11 | 82 | Šponarová Lucie | Sportovní klub lyžování Žamberk | 91 | 00:11:18 | - |
6 | ŽS | 12 | 85 | Vacková Michaela | Spartak OEZ Letohrad | 90 | 00:11:22 | - |
7 | ŽS | 13 | 87 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:11:38 | - |
8 | ŽS | 15 | 84 | Lipenská Radka | Spartak OEZ Letohrad | 90 | 00:12:19 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 91 | Exler Ondřej | Spartak OEZ Letohrad | 90 | 00:13:21 | - |
2 | MS | 2 | 97 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:13:22 | - |
3 | MS | 3 | 94 | Vávra Vlastimil | Spartak OEZ Letohrad | 91 | 00:13:25 | - |
4 | MS | 5 | 93 | Faltus Lukáš | Spartak OEZ Letohrad | 90 | 00:13:42 | - |
5 | MS | 6 | 95 | Krčmář Michal | Spartak OEZ Letohrad | 91 | 00:13:51 | - |
6 | MS | 7 | 87 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:13:54 | - |
7 | MS | 8 | 86 | Čejka Michal | Sokol Klášterec nad Orlicí | 91 | 00:14:05 | - |
8 | MS | 9 | 89 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:14:20 | - |
9 | MS | 11 | 88 | Kopecký Jan | AC Vysoké Mýto | 90 | 00:14:56 | - |
10 | MS | 12 | 96 | Ďurán Tomáš | Spartak OEZ Letohrad | 91 | 00:15:11 | - |
11 | MS | 14 | 92 | Novotný Jan | Spartak OEZ Letohrad | 90 | 00:15:37 | - |
12 | MS | 19 | 90 | Šembera Jiří | Spartak OEZ Letohrad | 91 | 00:17:50 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 8 | Jeníček Ondřej | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:18:26 | - |
2 | MD | 2 | 9 | Hübl Radek | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:19:10 | - |
3 | MD | 3 | 10 | Kristejn Lukáš | Spartak OEZ Letohrad | 89 | 00:19:15 | - |
4 | MD | 4 | 11 | Morkes Radek | Spartak OEZ Letohrad | 89 | 00:20:07 | - |
5 | MD | 5 | 7 | Buriánek Tomáš | SKI Klub Česká Třebová | 89 | 00:20:29 | - |
6 | MD | 6 | 6 | Sabota Martin | Sokol Klášterec nad Orlicí | 89 | 00:21:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 16 | 1 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:15:52 | - |
2 | ŽD | 18 | 2 | Syrová Hana | Atletika Albrechtice | 89 | 00:16:59 | - |
3 | ŽD | 24 | 3 | Jungová Adéla | Atletika Albrechtice | 89 | 00:19:43 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 11 | 46 | Vítek Miroslav | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 72 | 00:26:09 | 103,26 |
2 | MA | 12 | 40 | Kuba Miloš | KB Nové Město na Moravě | 67 | 00:26:42 | 99,12 |
3 | MA | 13 | 35 | Pross David | PORKERT Skuhrov n. B. | 75 | 00:26:54 | 97,62 |
4 | MA | 14 | 33 | Hradecký Petr | Spartak OEZ Letohrad | 85 | 00:27:21 | 94,23 |
5 | MA | 15 | 37 | Šutera Josef | Atletika Polička | 79 | 00:27:44 | 91,35 |
6 | MA | 16 | 43 | Šebek Michal | Jiskra Ústí n. Orlicí | 84 | 00:28:05 | 88,71 |
7 | MA | 17 | 45 | Fajfr František | Žamberk | 72 | 00:28:24 | 86,33 |
8 | MA | 18 | 36 | Krunčík Pavel | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 85 | 00:28:29 | 85,71 |
9 | MA | 19 | 31 | Šroler Zdeněk | Sokol Klášterec nad Orlicí | 80 | 00:28:43 | 83,95 |
10 | MA | 20 | 42 | Krejsa Tomáš | Ferodo Repsol Racing | 77 | 00:29:22 | 79,06 |
11 | MA | 21 | 41 | Nemšák Miroslav | TJ Sokol Černovír | 69 | 00:29:27 | 78,43 |
12 | MA | 22 | 32 | Strnad Tomáš | SK Žamberk | 69 | 00:30:13 | 72,66 |
13 | MA | 23 | 38 | Heger Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 74 | 00:30:22 | 71,54 |
14 | MA | 24 | 44 | Kalous Petr | SK Žamberk | 77 | 00:30:37 | 69,66 |
15 | MA | 25 | 39 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:31:25 | 63,64 |
16 | MA | 26 | 34 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:32:22 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 1 | 66 | Siegel Josef | AC Choceň | 58 | 00:17:47 | 109,92 |
2 | MB | 2 | 64 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:17:55 | 108,49 |
3 | MB | 3 | 70 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:20:26 | 81,59 |
4 | MB | 4 | 67 | Šebek Jindřich | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 56 | 00:20:50 | 77,32 |
5 | MB | 5 | 61 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:20:52 | 76,96 |
6 | MB | 6 | 65 | Novotný Luděk | SK Žamberk | 62 | 00:21:20 | 71,97 |
7 | MB | 7 | 68 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:21:48 | 66,98 |
8 | MB | 8 | 63 | Korenyev Volodymyr | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:22:04 | 64,13 |
8 | MB | 8 | 62 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 00:22:04 | 64,13 |
10 | MB | 10 | 69 | Nagl Marek | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 58 | 00:22:27 | 60,04 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 23 | 99 | Krátký František | Viking Králiky | 43 | 00:19:01 | 127,38 |
2 | MC | 25 | 88 | Krsek Jaroslav | SMC Fort Ústí nad Orlicí | 51 | 00:19:51 | 109,54 |
3 | MC | 27 | 85 | Skalický Jiří | Sokol Žamberk | 50 | 00:21:02 | 98,19 |
4 | MC | 28 | 93 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:21:39 | 92,27 |
5 | MC | 29 | 89 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:22:01 | 88,75 |
6 | MC | 30 | 97 | Koblížek Jindřich | Sokol Žamberk | 48 | 00:22:49 | 81,08 |
7 | MC | 31 | 92 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:23:14 | 77,08 |
8 | MC | 32 | 101 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:23:21 | 88,05 |
9 | MC | 33 | 94 | Jelínek Matěj | Hradec Králové | 42 | 00:23:44 | 84,57 |
10 | MC | 34 | 95 | Hlaváček Zdeněk | SKP Rychnov nad Kněžnou | 54 | 00:24:08 | 68,44 |
11 | MC | 35 | 98 | Marek Jiří | BK Vysoké Mýto | 43 | 00:24:32 | 77,31 |
12 | MC | 36 | 96 | Hrobař Rudolf | SKP Rychnov nad Kněžnou | 47 | 00:24:42 | 63,01 |
13 | MC | 37 | 91 | Novotný Jiří | KB Letohrad | 45 | 00:26:15 | 61,72 |
14 | MC | 38 | 90 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:26:41 | 43,98 |
15 | MC | 39 | 86 | Strnad Josef | Sokol Žamberk | 44 | 00:29:48 | 29,50 |
16 | MC | 40 | 87 | Kalousek Jan | SK Žamberk | 41 | 00:31:12 | 16,79 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 4 | 17 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:13:27 | 134,80 |
2 | ZA | 10 | 16 | Johanidesová Lea | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 89 | 00:14:36 | 120,86 |
3 | ZA | 13 | 21 | Bečková Lucie | Atletika Albrechtice | 81 | 00:15:16 | 112,49 |
4 | ZA | 15 | 22 | Ouřecká Renáta | Atletika Albrechtice | 70 | 00:15:39 | 121,09 |
5 | ZA | 17 | 18 | Hlavsová Tereza | Spartak OEZ Letohrad | 86 | 00:16:13 | 101,02 |
6 | ZA | 20 | 20 | Paďourová Renata | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 00:18:05 | 78,12 |
7 | ZA | 21 | 24 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:18:14 | 91,55 |
8 | ZA | 22 | 102 | Siegelová Magdalena | AC Choveň | 65 | 00:18:36 | 87,36 |
9 | ZA | 26 | 19 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:20:08 | 52,71 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 467 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:01:57 | - |
1 | M1 | 2 | 452 | Mikyska Tomáš | SK Žamberk | 00 | 00:02:11 | - |
2 | M1 | 3 | 457 | Suchodol Mikuláš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 98 | 00:02:26 | - |
3 | M1 | 4 | 456 | Strnad Adam | Spartak Letohrad | 00 | 00:02:30 | - |
4 | M1 | 5 | 451 | Kalous Patrik | SK Žamberk | 98 | 00:02:36 | - |
2 | Ž1 | 6 | 466 | Jadrníčková Silvie | Sokol Klášterec nad Orlicí | 00 | 00:02:38 | - |
5 | M1 | 7 | 454 | Moravec Jakub | TJ Spartak OEZ Letohrad | 99 | 00:02:50 | - |
6 | M1 | 8 | 455 | Kánský Petr | TJ Spartak OEZ Letohrad | 00 | 00:03:05 | - |
3 | Ž1 | 9 | 468 | Novotná Michaela | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:03:07 | - |
7 | M1 | 10 | 453 | Metelka Ondřej | Hradec Králové | 01 | 00:03:08 | - |
4 | Ž1 | 11 | 469 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:03:31 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 503 | Procházka Jakub | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:03:01 | - |
2 | M2 | 2 | 497 | Neugebauer Tomáš | SK Žamberk | 96 | 00:03:04 | - |
3 | M2 | 3 | 502 | Václavek Jan | Dlouhá Třebová | 96 | 00:03:07 | - |
4 | M2 | 4 | 504 | Cimr Tomáš | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:03:09 | - |
1 | Ž2 | 5 | 477 | Stránská Michaela | SKI Klub Česká Třebová | 97 | 00:03:11 | - |
5 | M2 | 6 | 498 | Kapusta Jiří | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 97 | 00:03:15 | - |
6 | M2 | 7 | 500 | Illichman Ondřej | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:03:17 | - |
2 | Ž2 | 8 | 476 | Jiskrová Anežka | BK Vysoké Mýto | 96 | 00:03:22 | - |
7 | M2 | 9 | 505 | Kavka Lukáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:03:29 | - |
8 | M2 | 10 | 507 | Moravec Jiří | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:03:30 | - |
9 | M2 | 11 | 501 | Illichman Petr | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:03:33 | - |
10 | M2 | 12 | 506 | Vávra Tomáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:03:42 | - |
3 | Ž2 | 13 | 478 | Špičáková Pavla | SKI klub Česká Třebová | 97 | 00:03:47 | - |
11 | M2 | 14 | 499 | Lesák Jakub | SK Žamberk | 96 | 00:03:50 | - |
12 | M2 | 15 | 496 | Tancer Petr | Sokol Přisnotice | 97 | 00:03:52 | - |
13 | M2 | 16 | 508 | Strnad Tomáš | Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:03:55 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 1 | Pařilová Nikola | AK Moravská Třebová | 94 | 00:02:38 | - |
2 | Ž3 | 2 | 13 | Vodehnalová Martina | Spartak OEZ Letohrad | 95 | 00:02:48 | - |
3 | Ž3 | 3 | 15 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:02:53 | - |
4 | Ž3 | 4 | 3 | Tancerová Kateřina | Sokol Přísnotice | 95 | 00:02:57 | - |
5 | Ž3 | 5 | 12 | Aulichová Kateřina | Spartak OEZ Letohrad | 95 | 00:03:00 | - |
6 | Ž3 | 6 | 5 | Halbrštátová Petra | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 94 | 00:03:01 | - |
7 | Ž3 | 7 | 11 | Halaničová Lucie | TJ Jiskra Králíky | 94 | 00:03:02 | - |
8 | Ž3 | 8 | 2 | Kalousová Pavla | Sokol Klášterec nad Orlicí | 95 | 00:03:12 | - |
9 | Ž3 | 9 | 6 | Jadrníčková Kateřina | Sokol Klášterec nad Orlicí | 94 | 00:03:13 | - |
10 | Ž3 | 10 | 9 | Šmajzrová Pavlína | SK Žamberk | 94 | 00:03:17 | - |
11 | Ž3 | 11 | 4 | Tancerová Marie | Sokol Přísnotice | 94 | 00:03:20 | - |
12 | Ž3 | 12 | 10 | Novotná Aneta | TJ Jiskra Králíky | 94 | 00:03:23 | - |
13 | Ž3 | 13 | 7 | Císařová Monika | Sokol Líšnice | 94 | 00:03:24 | - |
14 | Ž3 | 14 | 8 | Poláková Kamila | SK Žamberk | 94 | 00:03:27 | - |
15 | Ž3 | 15 | 14 | Vávrová Vilma | Spartak OEZ Letohrad | 94 | 00:03:40 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 69 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:10:12 | - |
2 | MM | 2 | 61 | Halanič Jakub | TJ Jiskra Králíky | 92 | 00:10:24 | - |
3 | MM | 3 | 68 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:10:27 | - |
1 | ŽS | 4 | 88 | Kvasničková Petra | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:10:38 | - |
4 | MM | 5 | 65 | Řehák Adam | TJ Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:10:42 | - |
2 | ŽS | 6 | 83 | Levá Nikola | Spartak OEZ Letohrad | 90 | 00:10:50 | - |
3 | ŽS | 7 | 81 | Karlová Veronika | TJ Sokol Hradec Králové | 90 | 00:10:53 | - |
5 | MM | 8 | 67 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:10:55 | - |
4 | ŽS | 9 | 86 | Havlová Michaela | Spartak OEZ Letohrad | 91 | 00:11:06 | - |
6 | MM | 10 | 62 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:11:13 | - |
5 | ŽS | 11 | 82 | Šponarová Lucie | Sportovní klub lyžování Žamberk | 91 | 00:11:18 | - |
6 | ŽS | 12 | 85 | Vacková Michaela | Spartak OEZ Letohrad | 90 | 00:11:22 | - |
7 | ŽS | 13 | 87 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:11:38 | - |
7 | MM | 14 | 64 | Adamec Marek | Spartak OEZ Letohrad | 93 | 00:12:18 | - |
8 | ŽS | 15 | 84 | Lipenská Radka | Spartak OEZ Letohrad | 90 | 00:12:19 | - |
8 | MM | 16 | 66 | Suchodol Jiří | Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:12:54 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 11 | 46 | Vítek Miroslav | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 72 | 00:26:09 | 103,26 |
2 | MA | 12 | 40 | Kuba Miloš | KB Nové Město na Moravě | 67 | 00:26:42 | 99,12 |
3 | MA | 13 | 35 | Pross David | PORKERT Skuhrov n. B. | 75 | 00:26:54 | 97,62 |
4 | MA | 14 | 33 | Hradecký Petr | Spartak OEZ Letohrad | 85 | 00:27:21 | 94,23 |
5 | MA | 15 | 37 | Šutera Josef | Atletika Polička | 79 | 00:27:44 | 91,35 |
6 | MA | 16 | 43 | Šebek Michal | Jiskra Ústí n. Orlicí | 84 | 00:28:05 | 88,71 |
7 | MA | 17 | 45 | Fajfr František | Žamberk | 72 | 00:28:24 | 86,33 |
8 | MA | 18 | 36 | Krunčík Pavel | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 85 | 00:28:29 | 85,71 |
9 | MA | 19 | 31 | Šroler Zdeněk | Sokol Klášterec nad Orlicí | 80 | 00:28:43 | 83,95 |
10 | MA | 20 | 42 | Krejsa Tomáš | Ferodo Repsol Racing | 77 | 00:29:22 | 79,06 |
11 | MA | 21 | 41 | Nemšák Miroslav | TJ Sokol Černovír | 69 | 00:29:27 | 78,43 |
12 | MA | 22 | 32 | Strnad Tomáš | SK Žamberk | 69 | 00:30:13 | 72,66 |
13 | MA | 23 | 38 | Heger Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 74 | 00:30:22 | 71,54 |
14 | MA | 24 | 44 | Kalous Petr | SK Žamberk | 77 | 00:30:37 | 69,66 |
15 | MA | 25 | 39 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:31:25 | 63,64 |
16 | MA | 26 | 34 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:32:22 | 100,00 |
Organizace závodu: Nehodnoceno Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno Značení závodu: Nehodnoceno Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno Zpracování výsledků: Nehodnoceno Ceny vítězům: Nehodnoceno Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků. | Celkové hodnocení Nehodnoceno |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
skcyklo.zamberk