Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Malá cena Velké verandy v Chocni

4.12.2005, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Malá cena Velké verandy v Chocni
  • datum konání: 4.12.2005
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: KOB Choceň

Sociální sítě

Místo konání

Velká veranda u Chocně
intervalový start od 10.15 hodin

Přihlášky

email viz. níže
poštou na adresu viz. níže
na místě v den závodu od 9.00 do 9.45 hodin

Startovné

10Kč (žactvo a dorost 5Kč) v případě doručení přihlášky do středy 30. 11. 2005.
30Kč (žactvo a dorost 20Kč) v případě přihlášky v den závodu.
Startovné je možno uhradit složenkou na výše uvedenou adresu, bankovním převodem na účet 162833531/0300 nebo v hotovosti při prezentaci.

Popis tratě

Terénní běh vede po náročné lesní trati.
Délka: 4,3 km
Převýšení: 200 m

Ceny pro vítěze

Putovní poháry pro nejlepšího muže a ženu v absolutním pořadí. Finanční odměny za 1. – 5. místo v kategoriích muži a ženy (2000Kč, 1000Kč, 500Kč, 200Kč, 100Kč) a za 1. - 3. místo v kategoriích veteránských (300Kč, 200Kč, 100Kč). Věcné odměny pro nejlepší v žákovských a dorosteneckých kategoriích.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Pavel Švadlena
Podhomolí 1546
565 01 Choceň
tel.: 605 160 897

Internetové stránky

http://mcvv.obdb.cz

E-mailová adresa

mcvv@obdb.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.12.2015Malá cena Velké Verandy-
4.12.2011Malá cena Velké Verandy-
5.12.2010Malá cena Velké Verandy200
7.12.2008Malá cena Velké Verandy247
2.12.2007Malá cena Velké Verandy231
3.12.2006Malá cena Velké verandy, Choceň214
5.12.2004Malá cena Velké verandy192
7.12.2003Malá cena Velké verandy, 11. ročník194
1.12.200210. ročník, Malá cena Velké verandy223
2.12.20019. ročník, Malá cena Velké Verandy177
3.12.2000Malá cena Velké Verandy 2000116
6.12.1999Malá cena velké verandy 99', 7. ročník69

Statistika závodu Malá cena Velké verandy v Chocni

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 1863

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Farář Václav5211
Třasák Milan5211
Švadlena Jiří4611
Klimplová Zuzana8110
Sadílek Ota4610
Macháček Lubomír7510
Švadlena Pavel7510
Macháček Milan7710
Hepner David7610
Juračka Vojtěch5410
Mrštík Václav509
Šlajs Tomáš609
Leštínský Tomáš789
Juračková Jana609
Vlčovská Marta769
Půlpán Roman659
Pešek Ondřej859
Běhoun Pavel579
Sládek František839
Křivdová Lenka729
Svoboda Ondřej769
Řemínek Matěj869
Jirásko Lubomír719
Jakeš Ondřej919
Doležal Petr549
Pátek Michal868
Hausvater Karel588
Pilgr Luděk768
Pilgr Bohuslav518
Krátký Josef658
Černý Milan488
Šlajs Tomáš838
Víšek Zdeněk538
Běhounová Jiřina568
Siegel Josef868
Bašarinová Michaela688
Kolek Petr758
Šafář Jaroslav518
Horáček Josef758
Jirásko Dušan738
Křivda Martin958
Čípa Jiří508
Červ Miloslav508
Vondrouš Jaroslav528
Hubáček Petr788
Fencl Petr697
Šubert Petr627
Siegel Jakub927
Šimůnek Jan827
Procházková Klára947

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně 14 let a mladší (trať 4,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS712Tlustá HelenaTJ Nové Město na Moravě9300:21:5596,23
2ŽS1153Procházková KláraOK Lokomotiva Pardubice9400:24:0775,77
3ŽS1474Fundová EliškaSlávia OB Hradec Králové9300:26:0956,87
4ŽS1875Kisková KláraOK Lokomotiva Pardubice9300:34:290,00
5ŽS1886Vojtíšková TerezaOK Lokomotiva Pardubice9500:34:340,00
Žáci 14 let a mladší (trať 4,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS412Procházka DavidOK Lokomotiva Pardubice9100:20:1074,11
2MS453Nikl LukášAC Choceň9100:20:3070,38
3MS474Nechvíl PetrAC Choceň9100:20:3968,70
4MS525Siegel JakubAC Choceň9200:20:5865,15
5MS566Seidl JakubOK Lokomotiva Pardubice9100:21:1162,73
6MS597Kubát PavelOK 99 Hradec Králové9100:21:2160,86
7MS708Vychodil AdamSlávia OB Hradec Králové9100:21:5354,88
8MS729Stulík MatějSlávia OB Hradec Králové9100:21:5853,95
9MS7910Funda JanSlávia OB Hradec Králové9100:22:1450,96
10MS10311Chmelař LukášSlávia OB Hradec Králové9100:23:0641,26
11MS10512Azeb KarimOK 99 Hradec Králové9100:23:0741,07
12MS11913Jakeš OndřejSK OB Týniště nad Orlicí9100:24:2027,44
13MS14614Maňák MatějOK 99 Hradec Králové9300:26:057,84
14MS16515Čermák JanOK Lokomotiva Pardubice9300:27:220,00
15MS16716Ouřecký MilošOK Lokomotiva Pardubice9100:27:290,00
16MS16817Mucha MiroslavAC Choceň9200:27:310,00
17MS17018Felgr DanielAC Choceň9200:27:440,00
18MS18519Jakeš VojtěchSK OB Týniště nad Orlicí9300:30:370,00
19MS18920Křivda TomášK.O.B. Choceň9900:38:520,00
20MS19021Zelinka JanOK Lokomotiva Pardubice9400:40:140,00
Dorostenci 15-19 let (trať 4,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD72Kourek LukášNové Město na Moravě8800:17:19106,04
2MD143Sejkora KarelAtletika Polička8800:17:5399,69
3MD174Panchártek JanOK 99 Hradec Králové8800:18:2294,28
4MD205Šmehlík EduardSlávia OB Hradec Králové8700:18:4689,79
5MD216Večeře TomášAtletika Polička9000:18:4889,42
6MD237Zavřel JiříKOB Choceň8900:18:5588,11
7MD288Břinčil MichalAC Čáslav8900:19:1384,75
8MD309Zelenka TomášOK 99 Hradec Králové9000:19:2981,77
9MD3110Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:19:3880,09
10MD3211Fikar LukášAC Čáslav9000:19:4079,71
11MD3912Jirásek MichalSlávia OB Hradec Králové8900:20:0375,42
12MD4413Justa PavelOK 99 Hradec Králové8700:20:2072,25
13MD5314Hovorka LukášOK Lokomotiva Pardubice9000:21:0264,41
14MD7315Klapal JanOOB Vamberk9000:21:5953,76
15MD8316Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:22:2349,28
16MD8517Kycl JosefOK 99 Hradec Králové8800:22:3447,23
17MD8618Šabatka JanSlávia OB Hradec Králové9000:22:3547,04
18MD8819Adamec MarekK.O.B. Choceň8900:22:3746,67
19MD11320Košťálek MartinChoceň8900:24:0130,99
20MD11821Kubát JanOK 99 Hradec Králové8900:24:1628,19
21MD12222Havlas JanSlávia OB Hradec Králové8900:24:2526,51
22MD12323Šabetka ZdeněkSlávia OB Hradec Králové8900:24:2825,95
23MD15224Doležal JanSK OB Týniště nad Orlicí8900:26:293,36
24MD16122Souček MichalSlávia OB Hradec Králové9000:27:060,00
Dorostenky 15-19 let (trať 4,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD542Sárová LucieNové Město na Moravě8800:21:07103,67
2ŽD623Skybová LucieACP Olymp Brno8700:21:30100,10
3ŽD904Schauerová LenkaAtletika Polička8800:22:3889,57
4ŽD925Machútová LucieOK 99 Hradec Králové8800:22:4189,10
5ŽD976Vaculíková JanaOK 99 Hradec Králové8800:22:4987,86
6ŽD1027Doležalová VendulaOK 99 Hradec Králové8700:23:0485,54
7ŽD1038Šediváková HelenaOK Lokomotiva Pardubice8800:23:0685,23
8ŽD1069Mrštíková KvětaOK Lokomotiva Pardubice8700:23:1683,68
9ŽD1107Chmelařová MichaelaSlávie OB Hradec Králové9100:23:3181,35
10ŽD11610Knapová JanaOK Lokomotiva Pardubice9000:24:0975,46
11ŽD13411Azebová NinaOK 99 Hradec Králové8800:24:4769,58
12ŽD14212Mádlová VěraSlávia OB Hradec Králové8900:25:4161,21
13ŽD14513Teplá TerezaSlávia OB Hradec Králové8800:25:5758,73
14ŽD15114Valachová MartinaOK Lokomotiva Pardubice9000:26:2354,70
15ŽD15815Hypiusová TerezaSlávia OB Hradec Králové8800:26:4850,83
16ŽD15916Balcarová JanaOK 99 Hradec Králové8800:26:5050,52
17ŽD1647Mervartová KristýnaSlávia OB Hradec Králové9100:27:2145,71
18ŽD17717Bolechová AnežkaOK Lokomotiva Pardubice9000:28:3733,94
19ŽD18118Vlosinská BáraSlávia OB Hradec Králové8800:29:1528,05
Muži A (trať 4,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Málek MichalAC Čáslav8400:15:47103,59
2MA23Dobšíček PavelSK Hronov8000:16:01100,69
3MA34Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:16:2595,71
4MA45Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:16:2895,09
5MA56Hepner DavidSlávia OB Hradec Králové7600:17:1884,72
5MA57Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:17:1884,72
7MA88Hovorka JanOK Lokomotiva Pardubice7900:17:2583,27
8MA99Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:2782,86
9MA1010Štěrba ZbyněkOK Lokomotiva Pardubice8300:17:3082,23
10MA1211Komanec VáclavSlávia OB Hradec Králové8400:17:5177,88
10MA1212Jedlička MichalSlávia OB Hradec Králové7300:17:5177,88
12MA1513Svoboda OndřejSlávia OB Hradec Králové7600:18:1073,94
13MA1814Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:18:2371,24
14MA1915Krčál JaroslavOK Lokomotiva Pardubice8400:18:4267,30
15MA2216Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:18:5365,02
16MA2425Řemínek MatějAC Choceň8600:19:0286,81
17MA2626Bielčik PetrLichkov7100:19:0762,12
18MA2725Půlpán JanOK 99 Hradec Králové8600:19:1185,13
19MA3327Weiner JakubSlávia OB Hradec Králové7900:19:4155,06
20MA3625Kafka MilošOK Lokomotiva Pardubice8600:19:4578,78
21MA3728Pilgr LuděkTJ Loko Česká Třebová7600:19:5452,37
22MA4029Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:20:0949,26
23MA4130Kárník JanOK Lokomotiva Pardubice7800:20:1049,05
24MA4731Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:20:3943,03
25MA5132Pešek OndřejKOB Choceň8500:20:5739,30
26MA5433Tomek JozefAC Čáslav7900:21:0737,23
27MA5734Netuka MartinSlávia OB Hradec Králové7300:21:1236,19
28MA5825Bolech FilipOK Lokomotiva Pardubice8600:21:1561,98
29MA6135Novotný ZdeněkOK Lokomotiva Pardubice7200:21:2234,12
30MA6425Pátek MichalKOB Choceň8600:21:3458,43
31MA6536Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:4229,97
32MA6625Siegel JosefAC Choceň8600:21:4356,75
33MA6737Sedlák RadekOK Brtevští Berani7500:21:4529,35
34MA7438Šlajs TomášKOB Choceň8300:22:0824,58
35MA7539Horáček JosefOK Lokomotiva Pardubice7500:22:0924,37
36MA7840Křivda IvanKOB Choceň6700:22:1223,75
37MA8141Pospíšil PetrChoceň7900:22:1722,71
38MA9342Slovák MiroslavSlávia OB Hradec Králové7700:22:4217,53
39MA9543Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:22:4417,11
40MA10144Čečka JiříSlávia OB Hradec Králové7600:22:5315,24
41MA11145Netolický MilanChoceň7600:23:356,53
42MA11246Švadlena PavelKOB Choceň7500:23:542,59
43MA11425Sýkora BohumilKOB Choceň8600:24:0330,62
44MA11747Jirásko LubomírSokol Srch7100:24:100,00
45MA12148Čermák MiroslavHorolezecký klub Choceň7600:24:230,00
46MA12849Souček KarelSlávia OB Hradec Králové6600:24:410,00
47MA13850Leštínský TomášKOB Dobruška7800:25:020,00
48MA15451Jirásko DušanSokol Srch7300:26:380,00
49MA16052Korbel MichalKOB Choceň7700:27:000,00
50MA16653Sládek MartinSládek Team7900:27:270,00
51MA17154Macháček LubomírKOB Choceň7500:28:000,00
52MA17955Sládek FrantišekSládek Team8300:28:540,00
53MA18056Pešek KamilTJ Loko Česká Třebová8000:29:060,00
54MA19157Macháček MilanKOB Choceň7700:42:330,00
Muži B (trať 4,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB112Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:48111,36
2MB253Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:19:0697,59
3MB344Hausvater KarelSlávia OB Hradec Králové5800:19:4391,05
3MB345Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:19:4391,05
5MB466Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:20:3681,69
6MB637Šlajs TomášKOB Choceň6000:21:3271,80
7MB698Zdeněk BílýMK Pardubice5900:21:5168,44
8MB779Bednařík OtakarZářecká Lhota6300:22:1065,09
9MB9010Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:22:3860,14
10MB9711Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:22:4958,20
11MB10012Neruda MiroslavChrudim5600:22:5058,02
12MB10713Klapal FrantišekOOB Vamberk6400:23:2252,37
13MB12514Čermák PetrOK Lokomotiva Pardubice6500:24:3938,77
14MB12815Půlpán RomanKOB Choceň6500:24:4138,42
14MB12816Fišter ŠtefanAC Čáslav6400:24:4138,42
16MB13117Běhoun PavelOK99 Hradec Králové5700:24:4238,24
17MB14418Vlček JosefSK OB Týniště nad Orlicí5600:25:5625,17
18MB15019Azeb NabilOK 99 Hradec Králové6400:26:2220,58
19MB17820Malec JaromírSK OB Týniště nad Orlicí5600:28:420,00
20MB18421Balcar AlešOK 99 Hradec Králové5700:30:250,00
Muži C (trať 4,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC432Knap JanOK Lokomotiva Pardubice5100:20:16105,39
2MC503Vondrouš JaroslavOK99 Hradec Králové5200:20:5299,63
3MC594Švadlena JiříKOB Choceň4600:21:2194,99
4MC685Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:21:4690,98
5MC846Juračka VojtěchOK Lokomotiva Pardubice5400:22:2784,42
6MC887Hruša ZdeněkJerčany4600:22:3782,82
7MC938Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:22:4282,02
8MC959Farář VáclavOK Lokomotiva Pardubice5200:22:4481,70
9MC10910Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:23:2674,98
10MC11911Fridrich MilanZářecká Lhota5500:24:2066,34
11MC12712Víšek ZdeněkPraha5300:24:4063,14
12MC13513Třasák MilanOK Lokomotiva Pardubice5200:24:4861,86
13MC13914Mrštík VáclavOK Lokomotiva Pardubice5000:25:0758,82
14MC14115Pilgr BohuslavTJ Loko Česká Třebová5100:25:2456,09
15MC14816Černý MilanAC Choceň4800:26:1048,73
16MC15317Doležal PetrSK OB Týniště nad Orlicí5400:26:3145,37
17MC15618Beňo MiroslavSK OB Týniště nad Orlicí5300:26:4642,97
18MC17219Sáňka BedřichOK Lokomotiva Pardubice5100:28:0630,17
19MC17320Kalousek PavelKOB Choceň5200:28:1329,05
Muži D (trať 4,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1082Rychlý RudolfOK 99 Hradec Králové4100:23:25107,62
2MD1353Bielčik JindřichLichkov4000:24:4896,26
3MD1374Jelínek MatějHradec Králové4200:24:4996,12
4MD1405Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:25:0893,52
5MD1566Novotný JiříKB Letohrad4500:26:4680,10
Ženy A (trať 4,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA162Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:18:14109,96
2ZA293Vlčovská MartaOK Lokomotiva Pardubice7600:19:2298,15
3ZA384Fousková PetraAC Čáslav8100:19:5891,89
4ZA495Panchártková JanaOK 99 Hradec Králové8500:20:5182,69
5ZA756Hausvaterová PavlaSlávia OB Hradec Králové8600:22:0994,06
6ZA807Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:22:1568,09
7ZA8219Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice8600:22:1892,67
8ZA8720Škodová PetraOK Lokomotiva Pardubice8300:22:3664,45
9ZA972Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:22:49110,48
10ZA12421Krásná VáclavaOK Brtevští Berani8100:24:3843,25
11ZA12522Pilgrová JanaTJ Loko Česká Třebová8200:24:3943,08
12ZA14323Fejlková MartinaSlávia OB Hradec Králové8100:25:4431,79
13ZA1633Procházková AlexandraOK Lokomotiva Pardubice7000:27:1573,65
14ZA16924Rychtaříková IvaAC Choceň8500:27:3512,51
15ZA17425Klimplová ZuzanaOK Lokomotiva Pardubice8100:28:194,86
16ZA17526Mrštíková JanaOK Lokomotiva Pardubice8500:28:253,82
17ZA1762Mrštíková HanaOK Lokomotiva Pardubice5500:28:26111,32
Ženy B 40 let a starší (trať 4,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1312Knapová IvaOK Lokomotiva Pardubice6000:24:4294,83
2ZB1333Juračková JanaLokomotiva Pardubice6000:24:4394,69
3ZB1494Vilnerová EvaOK Lokomotiva Pardubice6000:26:1981,40
4ZB1555Běhounová JiřinaOK99 Hradec Králové5600:26:4078,50
5ZB1626Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:27:0874,62
6ZB1827Čermáková RenataLokomotiva Pardubice6500:29:2256,07
7ZB1838Červenková JanaAC Čáslav5500:30:1599,26
8ZB1869Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:31:4489,42
Trať 4,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Málek MichalAC Čáslav8400:15:47103,59
2MA23Dobšíček PavelSK Hronov8000:16:01100,69
3MA34Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:16:2595,71
4MA45Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:16:2895,09
5MA56Hepner DavidSlávia OB Hradec Králové7600:17:1884,72
5MA57Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:17:1884,72
1MD72Kourek LukášNové Město na Moravě8800:17:19106,04
7MA88Hovorka JanOK Lokomotiva Pardubice7900:17:2583,27
8MA99Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:2782,86
9MA1010Štěrba ZbyněkOK Lokomotiva Pardubice8300:17:3082,23
1MB112Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:48111,36
10MA1211Komanec VáclavSlávia OB Hradec Králové8400:17:5177,88
10MA1212Jedlička MichalSlávia OB Hradec Králové7300:17:5177,88
2MD143Sejkora KarelAtletika Polička8800:17:5399,69
12MA1513Svoboda OndřejSlávia OB Hradec Králové7600:18:1073,94
1ZA162Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:18:14109,96
3MD174Panchártek JanOK 99 Hradec Králové8800:18:2294,28
13MA1814Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:18:2371,24
14MA1915Krčál JaroslavOK Lokomotiva Pardubice8400:18:4267,30
4MD205Šmehlík EduardSlávia OB Hradec Králové8700:18:4689,79
5MD216Večeře TomášAtletika Polička9000:18:4889,42
15MA2216Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:18:5365,02
6MD237Zavřel JiříKOB Choceň8900:18:5588,11
16MA2425Řemínek MatějAC Choceň8600:19:0286,81
2MB253Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:19:0697,59
17MA2626Bielčik PetrLichkov7100:19:0762,12
18MA2725Půlpán JanOK 99 Hradec Králové8600:19:1185,13
7MD288Břinčil MichalAC Čáslav8900:19:1384,75
2ZA293Vlčovská MartaOK Lokomotiva Pardubice7600:19:2298,15
8MD309Zelenka TomášOK 99 Hradec Králové9000:19:2981,77
9MD3110Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:19:3880,09
10MD3211Fikar LukášAC Čáslav9000:19:4079,71
19MA3327Weiner JakubSlávia OB Hradec Králové7900:19:4155,06
3MB344Hausvater KarelSlávia OB Hradec Králové5800:19:4391,05
3MB345Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:19:4391,05
20MA3625Kafka MilošOK Lokomotiva Pardubice8600:19:4578,78
21MA3728Pilgr LuděkTJ Loko Česká Třebová7600:19:5452,37
3ZA384Fousková PetraAC Čáslav8100:19:5891,89
11MD3912Jirásek MichalSlávia OB Hradec Králové8900:20:0375,42
22MA4029Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:20:0949,26
1MS412Procházka DavidOK Lokomotiva Pardubice9100:20:1074,11
23MA4130Kárník JanOK Lokomotiva Pardubice7800:20:1049,05
1MC432Knap JanOK Lokomotiva Pardubice5100:20:16105,39
12MD4413Justa PavelOK 99 Hradec Králové8700:20:2072,25
2MS453Nikl LukášAC Choceň9100:20:3070,38
5MB466Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:20:3681,69
24MA4731Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:20:3943,03
3MS474Nechvíl PetrAC Choceň9100:20:3968,70
4ZA495Panchártková JanaOK 99 Hradec Králové8500:20:5182,69
2MC503Vondrouš JaroslavOK99 Hradec Králové5200:20:5299,63
25MA5132Pešek OndřejKOB Choceň8500:20:5739,30
4MS525Siegel JakubAC Choceň9200:20:5865,15
13MD5314Hovorka LukášOK Lokomotiva Pardubice9000:21:0264,41
26MA5433Tomek JozefAC Čáslav7900:21:0737,23
1ŽD542Sárová LucieNové Město na Moravě8800:21:07103,67
5MS566Seidl JakubOK Lokomotiva Pardubice9100:21:1162,73
27MA5734Netuka MartinSlávia OB Hradec Králové7300:21:1236,19
28MA5825Bolech FilipOK Lokomotiva Pardubice8600:21:1561,98
6MS597Kubát PavelOK 99 Hradec Králové9100:21:2160,86
3MC594Švadlena JiříKOB Choceň4600:21:2194,99
29MA6135Novotný ZdeněkOK Lokomotiva Pardubice7200:21:2234,12
2ŽD623Skybová LucieACP Olymp Brno8700:21:30100,10
6MB637Šlajs TomášKOB Choceň6000:21:3271,80
30MA6425Pátek MichalKOB Choceň8600:21:3458,43
31MA6536Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:4229,97
32MA6625Siegel JosefAC Choceň8600:21:4356,75
33MA6737Sedlák RadekOK Brtevští Berani7500:21:4529,35
4MC685Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:21:4690,98
7MB698Zdeněk BílýMK Pardubice5900:21:5168,44
7MS708Vychodil AdamSlávia OB Hradec Králové9100:21:5354,88
1ŽS712Tlustá HelenaTJ Nové Město na Moravě9300:21:5596,23
8MS729Stulík MatějSlávia OB Hradec Králové9100:21:5853,95
14MD7315Klapal JanOOB Vamberk9000:21:5953,76
34MA7438Šlajs TomášKOB Choceň8300:22:0824,58
5ZA756Hausvaterová PavlaSlávia OB Hradec Králové8600:22:0994,06
35MA7539Horáček JosefOK Lokomotiva Pardubice7500:22:0924,37
8MB779Bednařík OtakarZářecká Lhota6300:22:1065,09
36MA7840Křivda IvanKOB Choceň6700:22:1223,75
9MS7910Funda JanSlávia OB Hradec Králové9100:22:1450,96
6ZA807Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:22:1568,09
37MA8141Pospíšil PetrChoceň7900:22:1722,71
7ZA8219Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice8600:22:1892,67
15MD8316Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:22:2349,28
5MC846Juračka VojtěchOK Lokomotiva Pardubice5400:22:2784,42
16MD8517Kycl JosefOK 99 Hradec Králové8800:22:3447,23
17MD8618Šabatka JanSlávia OB Hradec Králové9000:22:3547,04
8ZA8720Škodová PetraOK Lokomotiva Pardubice8300:22:3664,45
6MC887Hruša ZdeněkJerčany4600:22:3782,82
18MD8819Adamec MarekK.O.B. Choceň8900:22:3746,67
3ŽD904Schauerová LenkaAtletika Polička8800:22:3889,57
9MB9010Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:22:3860,14
4ŽD925Machútová LucieOK 99 Hradec Králové8800:22:4189,10
38MA9342Slovák MiroslavSlávia OB Hradec Králové7700:22:4217,53
7MC938Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:22:4282,02
8MC959Farář VáclavOK Lokomotiva Pardubice5200:22:4481,70
39MA9543Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:22:4417,11
5ŽD976Vaculíková JanaOK 99 Hradec Králové8800:22:4987,86
9ZA972Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:22:49110,48
10MB9711Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:22:4958,20
11MB10012Neruda MiroslavChrudim5600:22:5058,02
40MA10144Čečka JiříSlávia OB Hradec Králové7600:22:5315,24
6ŽD1027Doležalová VendulaOK 99 Hradec Králové8700:23:0485,54
7ŽD1038Šediváková HelenaOK Lokomotiva Pardubice8800:23:0685,23
10MS10311Chmelař LukášSlávia OB Hradec Králové9100:23:0641,26
11MS10512Azeb KarimOK 99 Hradec Králové9100:23:0741,07
8ŽD1069Mrštíková KvětaOK Lokomotiva Pardubice8700:23:1683,68
12MB10713Klapal FrantišekOOB Vamberk6400:23:2252,37
1MD1082Rychlý RudolfOK 99 Hradec Králové4100:23:25107,62
9MC10910Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:23:2674,98
9ŽD1107Chmelařová MichaelaSlávie OB Hradec Králové9100:23:3181,35
41MA11145Netolický MilanChoceň7600:23:356,53
42MA11246Švadlena PavelKOB Choceň7500:23:542,59
19MD11320Košťálek MartinChoceň8900:24:0130,99
43MA11425Sýkora BohumilKOB Choceň8600:24:0330,62
2ŽS1153Procházková KláraOK Lokomotiva Pardubice9400:24:0775,77
10ŽD11610Knapová JanaOK Lokomotiva Pardubice9000:24:0975,46
44MA11747Jirásko LubomírSokol Srch7100:24:100,00
20MD11821Kubát JanOK 99 Hradec Králové8900:24:1628,19
10MC11911Fridrich MilanZářecká Lhota5500:24:2066,34
12MS11913Jakeš OndřejSK OB Týniště nad Orlicí9100:24:2027,44
45MA12148Čermák MiroslavHorolezecký klub Choceň7600:24:230,00
21MD12222Havlas JanSlávia OB Hradec Králové8900:24:2526,51
22MD12323Šabetka ZdeněkSlávia OB Hradec Králové8900:24:2825,95
10ZA12421Krásná VáclavaOK Brtevští Berani8100:24:3843,25
13MB12514Čermák PetrOK Lokomotiva Pardubice6500:24:3938,77
11ZA12522Pilgrová JanaTJ Loko Česká Třebová8200:24:3943,08
11MC12712Víšek ZdeněkPraha5300:24:4063,14
14MB12816Fišter ŠtefanAC Čáslav6400:24:4138,42
46MA12849Souček KarelSlávia OB Hradec Králové6600:24:410,00
14MB12815Půlpán RomanKOB Choceň6500:24:4138,42
16MB13117Běhoun PavelOK99 Hradec Králové5700:24:4238,24
1ZB1312Knapová IvaOK Lokomotiva Pardubice6000:24:4294,83
2ZB1333Juračková JanaLokomotiva Pardubice6000:24:4394,69
11ŽD13411Azebová NinaOK 99 Hradec Králové8800:24:4769,58
2MD1353Bielčik JindřichLichkov4000:24:4896,26
12MC13513Třasák MilanOK Lokomotiva Pardubice5200:24:4861,86
3MD1374Jelínek MatějHradec Králové4200:24:4996,12
47MA13850Leštínský TomášKOB Dobruška7800:25:020,00
13MC13914Mrštík VáclavOK Lokomotiva Pardubice5000:25:0758,82
4MD1405Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:25:0893,52
14MC14115Pilgr BohuslavTJ Loko Česká Třebová5100:25:2456,09
12ŽD14212Mádlová VěraSlávia OB Hradec Králové8900:25:4161,21
12ZA14323Fejlková MartinaSlávia OB Hradec Králové8100:25:4431,79
17MB14418Vlček JosefSK OB Týniště nad Orlicí5600:25:5625,17
13ŽD14513Teplá TerezaSlávia OB Hradec Králové8800:25:5758,73
13MS14614Maňák MatějOK 99 Hradec Králové9300:26:057,84
3ŽS1474Fundová EliškaSlávia OB Hradec Králové9300:26:0956,87
15MC14816Černý MilanAC Choceň4800:26:1048,73
3ZB1494Vilnerová EvaOK Lokomotiva Pardubice6000:26:1981,40
18MB15019Azeb NabilOK 99 Hradec Králové6400:26:2220,58
14ŽD15114Valachová MartinaOK Lokomotiva Pardubice9000:26:2354,70
23MD15224Doležal JanSK OB Týniště nad Orlicí8900:26:293,36
16MC15317Doležal PetrSK OB Týniště nad Orlicí5400:26:3145,37
48MA15451Jirásko DušanSokol Srch7300:26:380,00
4ZB1555Běhounová JiřinaOK99 Hradec Králové5600:26:4078,50
5MD1566Novotný JiříKB Letohrad4500:26:4680,10
17MC15618Beňo MiroslavSK OB Týniště nad Orlicí5300:26:4642,97
15ŽD15815Hypiusová TerezaSlávia OB Hradec Králové8800:26:4850,83
16ŽD15916Balcarová JanaOK 99 Hradec Králové8800:26:5050,52
49MA16052Korbel MichalKOB Choceň7700:27:000,00
24MD16122Souček MichalSlávia OB Hradec Králové9000:27:060,00
5ZB1626Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:27:0874,62
13ZA1633Procházková AlexandraOK Lokomotiva Pardubice7000:27:1573,65
17ŽD1647Mervartová KristýnaSlávia OB Hradec Králové9100:27:2145,71
14MS16515Čermák JanOK Lokomotiva Pardubice9300:27:220,00
50MA16653Sládek MartinSládek Team7900:27:270,00
15MS16716Ouřecký MilošOK Lokomotiva Pardubice9100:27:290,00
16MS16817Mucha MiroslavAC Choceň9200:27:310,00
14ZA16924Rychtaříková IvaAC Choceň8500:27:3512,51
17MS17018Felgr DanielAC Choceň9200:27:440,00
51MA17154Macháček LubomírKOB Choceň7500:28:000,00
18MC17219Sáňka BedřichOK Lokomotiva Pardubice5100:28:0630,17
19MC17320Kalousek PavelKOB Choceň5200:28:1329,05
15ZA17425Klimplová ZuzanaOK Lokomotiva Pardubice8100:28:194,86
16ZA17526Mrštíková JanaOK Lokomotiva Pardubice8500:28:253,82
17ZA1762Mrštíková HanaOK Lokomotiva Pardubice5500:28:26111,32
18ŽD17717Bolechová AnežkaOK Lokomotiva Pardubice9000:28:3733,94
19MB17820Malec JaromírSK OB Týniště nad Orlicí5600:28:420,00
52MA17955Sládek FrantišekSládek Team8300:28:540,00
53MA18056Pešek KamilTJ Loko Česká Třebová8000:29:060,00
19ŽD18118Vlosinská BáraSlávia OB Hradec Králové8800:29:1528,05
6ZB1827Čermáková RenataLokomotiva Pardubice6500:29:2256,07
7ZB1838Červenková JanaAC Čáslav5500:30:1599,26
20MB18421Balcar AlešOK 99 Hradec Králové5700:30:250,00
18MS18519Jakeš VojtěchSK OB Týniště nad Orlicí9300:30:370,00
8ZB1869Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:31:4489,42
4ŽS1875Kisková KláraOK Lokomotiva Pardubice9300:34:290,00
5ŽS1886Vojtíšková TerezaOK Lokomotiva Pardubice9500:34:340,00
19MS18920Křivda TomášK.O.B. Choceň9900:38:520,00
20MS19021Zelinka JanOK Lokomotiva Pardubice9400:40:140,00
54MA19157Macháček MilanKOB Choceň7700:42:330,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

škoda, že dorostenecký vítěz byl vyhlášen až druhý. To by se stávat nemělo.
hubacek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód