Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Vánoční běh Parníkem

10.12.2005, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Vánoční běh Parníkem
  • datum konání: 10.12.2005
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Ústecká - Parník, Česká Třebová
10.00 - 11.30 hodin

Přihlášky

od 8.30 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 30 Kč
děti 10 Kč

Popis tratě

Začátek závodu vede po rovinaté místní silnici, pak přijde kratší stoupání, další rovina po asfaltu a klesání po silnici do cíle.
Délka: 5,3 km

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Iscarex team
Moravská 340
Česká Třebová
560 02
tel.: 465 530 214
fax: 465 530 215

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně r. 2000 (trať 0,07 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1221Lakotová TerezaAC Choceň0000:00:15-
2Ž1320Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:16-
3Ž1413Štichauerová EliškaČeská Třebová0100:00:17-
4Ž1519Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:00:22-
5Ž1711Kaplanová AnetaČeská Třebová0200:00:23-
6Ž1840Kovářová JanaŘetůvka0200:00:24-
7Ž1121Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:00:35-
Předžáci r. 2000 (trať 0,07 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M116Klumpar KryštofČeská Třebová0000:00:12-
2M165Martinec OndřejSKI klub Česká Třebová0300:00:22-
3M1912Štichauer JakubČeská Třebová0300:00:25-
4M11041Kovář LukášŘetůvka0100:00:26-
5M1112Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:00:35-
Žákyně r. 98-99 (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
-Ž1-38Bílá ZdeňkaSki Klub Česká Třebová99DNF-
Žáci r. 98-99 (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11316Vondra VojtěchZ.Š. Ústecká9800:01:10-
Žákyně nejmladší r. 96-97 (trať 0,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2339Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:02:46-
2Ž2443Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:02:48-
3Ž2517Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:02:54-
4Ž2732Špičková NatálieTenis Česká Třebová9600:03:17-
Žáci nejmladší r. 96-97 (trať 0,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M217Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:02:42-
2M2251Vávra LukášDolní Brusnice9600:02:42-
3M263Novák JakubHokejbal Česká Třebová9600:03:02-
4M2810Tancer PetrSokol Přisnotice9700:03:24-
Žáci mladší r. 94-95 (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31824Prachař DavidAC Choceň9400:04:32-
2M32115Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová9500:04:39-
3M32323Lakota AntonínAC Choceň9500:04:56-
4M32622Frydrych JakubAC Choceň9500:05:36-
Žákyně mladší r. 94-95 (trať 0,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
-Ž3-9Tancerová KateřinaSokol Přísnotice95DNF-
-Ž3-25Tesařová HedvikaAC Choceň94DNF-
Žákyně mladší r. 92-93 (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM2246Pluhařová SandraHvězda SKP Pardubice9200:04:49-
2ŽM2437Bielčiková MichaelaLichkov9200:05:06-
3ŽM2544Izerová MartinaHvězda SKP Pardubice9200:05:10-
4ŽM2745Flamíková EvaHvězda SKP Pardubice9300:05:40-
Žáci mladší r. 92-93 (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM426Siegel JakubAC Choceň9200:03:37-
2MM847Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:03:52-
3MM918Neruda MichalJiskra Ústí n. Orlicí9300:03:55-
4MM1142Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:03:59-
5MM1435Mohelník PetrAtletika Polička9200:04:09-
6MM1528Felgr DanielAC Choceň9200:04:14-
7MM1927Mucha MiroslavAC Choceň9200:04:36-
8MM2014Mikyska JanČeská Třebová Parník9200:04:39-
Žákyně starší r. 90-91 (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS1236Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:04:08-
2ŽS1316Karlová VeronikaNový Věk TT Trusnov9000:04:08-
Žáci starší r. 90-91 (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS134Večeře TomášAtletika Polička9000:03:18-
2MS230Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:26-
3MS34Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:03:34-
4MS531Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:03:38-
5MS633Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:03:43-
6MS729Nikl LukášAC Choceň9100:03:44-
7MS108Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:03:58-
8MS1649Buřival OndřejČeská Třebová9100:04:21-
9MS1750Chládek MatějČeská Třebová9100:04:22-
Muži A (trať 5,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA170Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:16:42-
2MA252Kratochvíl MilošSMC Fort Ústí nad Orlicí7500:16:47-
3MA328Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:16:57-
4MA58Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:12-
5MA679Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:17:15-
6MA761Jeníček OndřejTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:17:31-
7MA8102Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:17:36-
8MA917Sejkora KarelAtletika Polička8800:17:39-
9MA1098Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:17:40-
10MA1135Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:17:46-
11MA1263Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:17:48-
12MA149Řemínek MatějAC Choceň8600:17:57-
13MA1613Zavřel JiříAC Choceň8900:18:18-
14MA1780Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:18:24-
15MA1973Doucha JiříStart Náchod7100:18:28-
16MA2053Bielčik PetrLichkov7100:18:32-
17MA2139Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:18:36-
18MA2254Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:18:41-
19MA2431Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:18:53-
20MA272Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:19:08-
21MA294Sekanina Tomášneregistrován8900:19:27-
22MA3012Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:19:32-
23MA315Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:19:41-
24MA3391Siegel JosefAC Choceň8600:19:51-
25MA3625Červ JakubAtletika Polička8900:20:07-
26MA3948Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:20:20-
27MA40101Šmíd JaroslavÚstí nad Orlicí7900:20:22-
28MA4838Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:20:57-
Muži B (trať 5,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB490Siegel JosefAC Choceň5800:17:02-
2MB1334Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:48-
3MB1896Čechal JaroslavTS Letohrad6100:18:26-
4MB2869Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:19:09-
5MB3241Tarant LadislavLíšnice6000:19:48-
6MB3488Hekrle FrantišekSokol Parník Česká Třebová6000:19:55-
7MB3581Šebek JindřichCTC Ústí nad Orlicí5600:19:56-
8MB3886Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:20:16-
9MB4394Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:20:38-
10MB447Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:20:40-
11MB4527Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:20:41-
12MB4615Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:20:49-
13MB4987Tomahac PetrSvitavy5600:21:01-
14MB6382Kalandra StanislavSvitavy6000:23:07-
Muži C (trať 5,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2376Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:18:46-
2MC2577Švec MiroslavSokol Potštejn5200:19:05-
3MC2633Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:19:07-
4MC3766Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:20:11-
5MC5093Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:21:05-
6MC5123Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:21:19-
7MC5368Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:21:31-
8MC5844Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:22:09-
9MC6036Lerch VladislavUŽST Olomouc4800:22:47-
10MC6140Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:22:51-
11MC6530Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:23:24-
12MC6797Volf BřetislavLanškroun5200:24:12-
13MC7283Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:25:13-
14MC7356Velechovský JiříSAZS Králíky5500:25:43-
Muži D (trať 5,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5574Jelínek MatějHradec Králové4200:21:50-
2MD5655Bielčik JindřichLichkov4000:21:58-
3MD6437Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:23:07-
4MD7578Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:26:38-
5MD7665Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:30:27-
Ženy A (trať 5,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1589Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:18:04-
2ZA426Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:20:29-
3ZA4795Skybová LucieACP Olymp Brno8700:20:54-
4ZA5419Schauerová LenkaAtletika Polička8800:21:37-
5ZA5742Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:22:00-
6ZA5999Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:22:47-
7ZA6232Pilgrová JanaOB Česká Třebová8200:22:53-
8ZA7043Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:24:40-
9ZA7450Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:26:00-
10ZA773Kočová MarkétaSDH Černovír8400:42:10-
Ženy B (trať 5,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB41100Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:20:26-
2ZB5272Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:21:24-
3ZB66103Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:23:50-
4ZB6847Janečková AnežkaAK Zlín4700:24:17-
5ZB6992Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:24:24-
6ZB7145Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:24:46-
Trať 0,07 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M116Klumpar KryštofČeská Třebová0000:00:12-
1Ž1221Lakotová TerezaAC Choceň0000:00:15-
2Ž1320Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:16-
3Ž1413Štichauerová EliškaČeská Třebová0100:00:17-
4Ž1519Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:00:22-
2M165Martinec OndřejSKI klub Česká Třebová0300:00:22-
5Ž1711Kaplanová AnetaČeská Třebová0200:00:23-
6Ž1840Kovářová JanaŘetůvka0200:00:24-
3M1912Štichauer JakubČeská Třebová0300:00:25-
4M11041Kovář LukášŘetůvka0100:00:26-
5M1112Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:00:35-
7Ž1121Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:00:35-
Trať 0,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11316Vondra VojtěchZ.Š. Ústecká9800:01:10-
Trať 0,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M217Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:02:42-
2M2251Vávra LukášDolní Brusnice9600:02:42-
1Ž2339Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:02:46-
2Ž2443Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:02:48-
3Ž2517Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:02:54-
3M263Novák JakubHokejbal Česká Třebová9600:03:02-
4Ž2732Špičková NatálieTenis Česká Třebová9600:03:17-
4M2810Tancer PetrSokol Přisnotice9700:03:24-
Trať 5,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA170Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:16:42-
2MA252Kratochvíl MilošSMC Fort Ústí nad Orlicí7500:16:47-
3MA328Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:16:57-
1MB490Siegel JosefAC Choceň5800:17:02-
4MA58Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:12-
5MA679Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:17:15-
6MA761Jeníček OndřejTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:17:31-
7MA8102Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:17:36-
8MA917Sejkora KarelAtletika Polička8800:17:39-
9MA1098Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:17:40-
10MA1135Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:17:46-
11MA1263Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:17:48-
2MB1334Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:48-
12MA149Řemínek MatějAC Choceň8600:17:57-
1ZA1589Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:18:04-
13MA1613Zavřel JiříAC Choceň8900:18:18-
14MA1780Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:18:24-
3MB1896Čechal JaroslavTS Letohrad6100:18:26-
15MA1973Doucha JiříStart Náchod7100:18:28-
16MA2053Bielčik PetrLichkov7100:18:32-
17MA2139Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:18:36-
18MA2254Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:18:41-
1MC2376Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:18:46-
19MA2431Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:18:53-
2MC2577Švec MiroslavSokol Potštejn5200:19:05-
3MC2633Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:19:07-
20MA272Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:19:08-
4MB2869Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:19:09-
21MA294Sekanina Tomášneregistrován8900:19:27-
22MA3012Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:19:32-
23MA315Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:19:41-
5MB3241Tarant LadislavLíšnice6000:19:48-
24MA3391Siegel JosefAC Choceň8600:19:51-
6MB3488Hekrle FrantišekSokol Parník Česká Třebová6000:19:55-
7MB3581Šebek JindřichCTC Ústí nad Orlicí5600:19:56-
25MA3625Červ JakubAtletika Polička8900:20:07-
4MC3766Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:20:11-
8MB3886Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:20:16-
26MA3948Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:20:20-
27MA40101Šmíd JaroslavÚstí nad Orlicí7900:20:22-
1ZB41100Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:20:26-
2ZA426Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:20:29-
9MB4394Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:20:38-
10MB447Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:20:40-
11MB4527Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:20:41-
12MB4615Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:20:49-
3ZA4795Skybová LucieACP Olymp Brno8700:20:54-
28MA4838Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:20:57-
13MB4987Tomahac PetrSvitavy5600:21:01-
5MC5093Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:21:05-
6MC5123Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:21:19-
2ZB5272Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:21:24-
7MC5368Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:21:31-
4ZA5419Schauerová LenkaAtletika Polička8800:21:37-
1MD5574Jelínek MatějHradec Králové4200:21:50-
2MD5655Bielčik JindřichLichkov4000:21:58-
5ZA5742Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:22:00-
8MC5844Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:22:09-
6ZA5999Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:22:47-
9MC6036Lerch VladislavUŽST Olomouc4800:22:47-
10MC6140Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:22:51-
7ZA6232Pilgrová JanaOB Česká Třebová8200:22:53-
14MB6382Kalandra StanislavSvitavy6000:23:07-
3MD6437Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:23:07-
11MC6530Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:23:24-
3ZB66103Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:23:50-
12MC6797Volf BřetislavLanškroun5200:24:12-
4ZB6847Janečková AnežkaAK Zlín4700:24:17-
5ZB6992Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:24:24-
8ZA7043Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:24:40-
6ZB7145Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:24:46-
13MC7283Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:25:13-
14MC7356Velechovský JiříSAZS Králíky5500:25:43-
9ZA7450Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:26:00-
4MD7578Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:26:38-
5MD7665Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:30:27-
10ZA773Kočová MarkétaSDH Černovír8400:42:10-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 60%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 80%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
87%

Názory na závod

Docela pěkný závod
Daniel.Felgr

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód