Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Poniklá - Rezek

4.6.2005, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Poniklá - Rezek
  • datum konání: 4.6.2005
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Poniklá
v 16.00 hodin

Přihlášky

písemně na adresu viz níže
na místě od 14.00 hodin

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

Délka: 10,3 km
Převýšení: 460 m

Ceny pro vítěze

První 3 v každé kategorii mužů i žen obdrží věcné ceny. V absolutním pořadí mužů získá finanční cenu prvních 10 závodníků. V absolutním pořadí žen bude finančně oceněno prvních 5 závodnic.
Absolutní vítěz obdrží putovní pohár.
Na trati budou dvě prémie po 200,- Kč pro vítěze.
První na 1,6 km, druhá na 6,7 km.
Za překonání traťového rekordu je vypsána prémie 3.500,- Kč v kategorii mužů a 500,- Kč v kategorii žen.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Ladislav Soukup
512 42 Poniklá 238
tel. 481 585 134
mobil 736 117 749

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.4.2009Poniklá - Rezek85
31.5.2008Poniklá - Rezek79
16.6.2007Poniklá - Rezek80
20.5.2006Poniklá - Rezek - SÚPEME DO KRKONOŠ59
22.5.2004Poniklá - Rezek - Súpeme do Krkonoš64
14.6.2003Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek65
15.6.2002Poniklá - Rezek122
17.6.2001Poniklá - Rezek84
17.6.2000Poniklá - Rezek108
19.6.1999Poniklá - Rezek130
20.6.1998Poniklá - Rezek95
6.7.1996Poniklá - Rezek105
1.7.1995Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek97
2.7.1994Poniklá - Rezek77
3.7.1993Poniklá - Rezek99
16.5.1992Poniklá - Rezek82
19.5.1991Poniklá - Rezek91
20.5.1990Poniklá - Rezek76
21.5.1989Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek67
22.5.1988Poniklá - Rezek79
23.5.1987Poniklá - Rezek51
24.5.1986Sůpeme do Krkonoš, Poniklá - Rezek, 4. ročník80

Statistika závodu Poniklá - Rezek

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 1875

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4820
Šír Václav4819
Kynčl Stanislav6419
Brunclík Ivo5818
Šimůnek Jan4916
Pechek František5316
Havlíček Zdeněk3515
Vojáček Pavel5115
Mach Václav5515
Hlusička Josef3815
Zoubek Zdeněk6914
Tomíček Josef5914
Soukup Ladislav5813
Trejbal Karel5112
Kůtek Vladimír5012
Marek František4112
Paulů Blanka5412
Biemann Götz4311
Kadavý Jan4711
Jirásková Eva6410
Tučný Jan4710
Trakal Jaroslav3310
Libra Jiří3710
Hádek Josef539
Švec Milan639
Gombita Josef589
Miles Petr378
Grohová Jaroslava518
Linhart Miloš448
Lanta Jiří448
Novák Karel478
Buchar Jan338
Plašil Milan598
Vítek Miroslav728
Skalský Roman758
Jarkovský Oldřich348
Kašpar Josef388
Šmída Oldřich488
Kavan Ivan507
Mazač Jaroslav687
Šteinc Ludvík417
Losman Miroslav517
Dostálek Petr677
Svatoš Otakar347
Kašpar Jan717
Stránský Aleš607
Smrčka Miloš547
Jirsa Pavel617
Filingr Čeněk617
Palán Zdeněk567

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ626Rosenberg DavidFENIX SKI Team Jeseník8600:41:0770
2MJ1512Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8600:42:2662
3MJ203Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:43:1854
4MJ2667Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8600:45:0348
5MJ3329Tryzna VojtěchČSK SKI Jilemnice8900:47:4844
Muži A (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA162Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:38:3570
2MA213Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:39:1062
3MA420Cupák MartinMarpole MTB Vrchlabí7100:40:2754
4MA710Haman VáclavSki Jilemnice8100:41:3848
5MA87Vedral PetrLSK Lomnice8200:41:4044
6MA91Martínek FilipSokol Vysoké Mýto6900:41:4840
7MA1127Rubáček NorbertAvalanche Team VUT VSK Brno8000:42:0638
8MA136Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:42:2136
9MA1754Kysela VojtěchTJ ROB Liberec8100:42:5734
10MA1861Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:43:1332
11MA1971Pomikálek JosefMK Kladno7500:43:1330
12MA2231Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:43:4728
13MA2333Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:44:1126
14MA2473Štamtejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8400:44:1924
15MA2728Fučík AlešLSK Lomnice8100:45:1322
16MA2874Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:45:4720
17MA3024Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:46:2118
18MA3515Kašpar JanFEL Praha7100:48:3216
19MA3634Lehotský JiříMelvins Team Vrchlabí7600:48:3214
20MA4175Kuřík JanOrel Studenec6600:49:5412
21MA4619Pirkl PavelHorní Sytová7900:50:4410
22MA5850Kohoutek JanSki Jilemnice8200:53:208
23MA6022Smrčka PetrBK Říčany6900:54:156
24MA6152Štregl PetrDolní Branná7300:54:394
25MA6356Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8500:55:512
26MA6832Neuvirt Petr3 Team Praha7300:59:212
Muži B (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB355Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:39:3570
2MB1039Plašil MilanS.L. Mlázovice5900:41:5462
3MB122Janoušek MartinJiskra Josefův Důl6300:42:1454
4MB1642Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:42:4548
5MB2523Čechal JaroslavTS Letohrad6100:44:3744
6MB3240Pokorný BřetislavVitana Byšice6200:47:2340
7MB344Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:47:5038
8MB3958Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:49:3736
9MB4311Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:50:1634
10MB5664Zoubek JiříTJ Lučany nad Nisou6500:52:5132
11MB5769Klampfl PavelTJ Spartak Vrchlabí6400:53:0930
12MB6244Mocker FrantišekAC Česká Lípa5800:54:5728
13MB7117Balihar JiříJilemnice5901:03:0026
Muži C (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC541Smrčka MilošBK Říčany5400:40:4370
2MC1463Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:42:2562
3MC2170Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:43:4454
4MC3118Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:46:4748
5MC4068Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:49:5344
6MC4477Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:50:2840
7MC4538Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:50:4238
8MC4766Groh StanislavAC Vrchlabí4600:50:4536
9MC4837Kober JosefW-STAV Vrchlabí5000:50:4634
10MC4946Pirk JanLékařský TRI klub Praha4800:51:0232
11MC5943Stibor MilanMaratonstav Úpice5000:53:4830
12MC6747Horyna DušanPoniklá5400:58:0128
13MC7365Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:10:2326
Muži D (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4257Hrach JanSAK Ložiska Karviná4400:50:1570
2MD5025Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:51:1162
3MD539Šteinc LudvíkSC Control Vrchlabí4100:52:2254
4MD6945Kašpar JosefAVC Praha3800:59:2848
5MD7230Novák JanKrosnov4101:05:2244
Muži E (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME648Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3300:57:0370
2ME7021Jarkovský OldřichJiskra Mostek3401:02:3662
3ME7472Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:11:3554
4ME7548Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:16:1248
Juniorky (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ3776Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem9000:48:5970
Ženy A (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2935Smutná KateřinaFENIX Jeseník8300:45:4870
2ZA3836Čermáková MartinaKrkonoše Vrchlabí8000:49:3562
3ZA5114Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:51:5254
4ZA6616Soukupová AlenaSokol Poniklá8200:57:3948
Ženy B (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5453Klampflová EvaVrchlabí6400:52:2870
2ZB6549Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:57:0462
Ženy C (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC525Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:51:5570
2ŽC5551Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:52:4362
Trať 10,3 km, 460 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA162Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:38:3570
2MA213Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:39:1062
1MB355Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:39:3570
3MA420Cupák MartinMarpole MTB Vrchlabí7100:40:2754
1MC541Smrčka MilošBK Říčany5400:40:4370
1MJ626Rosenberg DavidFENIX SKI Team Jeseník8600:41:0770
4MA710Haman VáclavSki Jilemnice8100:41:3848
5MA87Vedral PetrLSK Lomnice8200:41:4044
6MA91Martínek FilipSokol Vysoké Mýto6900:41:4840
2MB1039Plašil MilanS.L. Mlázovice5900:41:5462
7MA1127Rubáček NorbertAvalanche Team VUT VSK Brno8000:42:0638
3MB122Janoušek MartinJiskra Josefův Důl6300:42:1454
8MA136Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:42:2136
2MC1463Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:42:2562
2MJ1512Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8600:42:2662
4MB1642Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:42:4548
9MA1754Kysela VojtěchTJ ROB Liberec8100:42:5734
10MA1861Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:43:1332
11MA1971Pomikálek JosefMK Kladno7500:43:1330
3MJ203Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:43:1854
3MC2170Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:43:4454
12MA2231Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:43:4728
13MA2333Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:44:1126
14MA2473Štamtejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8400:44:1924
5MB2523Čechal JaroslavTS Letohrad6100:44:3744
4MJ2667Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8600:45:0348
15MA2728Fučík AlešLSK Lomnice8100:45:1322
16MA2874Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:45:4720
1ZA2935Smutná KateřinaFENIX Jeseník8300:45:4870
17MA3024Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:46:2118
4MC3118Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:46:4748
6MB3240Pokorný BřetislavVitana Byšice6200:47:2340
5MJ3329Tryzna VojtěchČSK SKI Jilemnice8900:47:4844
7MB344Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:47:5038
18MA3515Kašpar JanFEL Praha7100:48:3216
19MA3634Lehotský JiříMelvins Team Vrchlabí7600:48:3214
1ŽJ3776Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem9000:48:5970
2ZA3836Čermáková MartinaKrkonoše Vrchlabí8000:49:3562
8MB3958Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:49:3736
5MC4068Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:49:5344
20MA4175Kuřík JanOrel Studenec6600:49:5412
1MD4257Hrach JanSAK Ložiska Karviná4400:50:1570
9MB4311Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:50:1634
6MC4477Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:50:2840
7MC4538Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:50:4238
21MA4619Pirkl PavelHorní Sytová7900:50:4410
8MC4766Groh StanislavAC Vrchlabí4600:50:4536
9MC4837Kober JosefW-STAV Vrchlabí5000:50:4634
10MC4946Pirk JanLékařský TRI klub Praha4800:51:0232
2MD5025Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:51:1162
3ZA5114Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:51:5254
1ŽC525Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:51:5570
3MD539Šteinc LudvíkSC Control Vrchlabí4100:52:2254
1ZB5453Klampflová EvaVrchlabí6400:52:2870
2ŽC5551Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:52:4362
10MB5664Zoubek JiříTJ Lučany nad Nisou6500:52:5132
11MB5769Klampfl PavelTJ Spartak Vrchlabí6400:53:0930
22MA5850Kohoutek JanSki Jilemnice8200:53:208
11MC5943Stibor MilanMaratonstav Úpice5000:53:4830
23MA6022Smrčka PetrBK Říčany6900:54:156
24MA6152Štregl PetrDolní Branná7300:54:394
12MB6244Mocker FrantišekAC Česká Lípa5800:54:5728
25MA6356Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8500:55:512
1ME648Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3300:57:0370
2ZB6549Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:57:0462
4ZA6616Soukupová AlenaSokol Poniklá8200:57:3948
12MC6747Horyna DušanPoniklá5400:58:0128
26MA6832Neuvirt Petr3 Team Praha7300:59:212
4MD6945Kašpar JosefAVC Praha3800:59:2848
2ME7021Jarkovský OldřichJiskra Mostek3401:02:3662
13MB7117Balihar JiříJilemnice5901:03:0026
5MD7230Novák JanKrosnov4101:05:2244
13MC7365Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:10:2326
3ME7472Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:11:3554
4ME7548Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:16:1248

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 93%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 93%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 95%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 93%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
94%

Názory na závod

Pěkná trať, výborná organizace, brutální liják. Prostě paráda! Závod jsem běžel poprvé a příští rok budu chtít přijet znovu.
josef_pomikalek
V takovém lijáku jsem asi ještě nikdy nebězel , ale jinak se mi závod líbí a za rok určite zase přijedu.
skapamarek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód