Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Prachatice - Libín

12.6.2005, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Prachatice - Libín
  • datum konání: 12.6.2005
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

u Městského stadionu Prachatice
10.00 hodin

Přihlášky

na místě od 9,00 do 9,45 hod.

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

cca 1,5 km silnice, potom lesní cesty
Délka: 5,5 km
Převýšení: 541 m

Ceny pro vítěze

první 3 místa (diplom, finanční, věcné ceny)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Nadační fond Lucie Hanušové
Kaštanová 819
383 01 Prachatice
tel. 388 318 315
fax 602 365 886

Internetové stránky

http://www.prachatice.cz/hanusova

E-mailová adresa

planek@centrum.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,5 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1011Mandák PavelSki klub Šumava8900:33:0235
2MJ1314Šraděja JakubSKI klub Šumava9100:33:2031
Muži A (trať 5,5 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:26:5735
2MA34Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:29:5131
3MA45Filipčík MiroslavSKI Strakonice7300:30:3027
4MA67Míšek PetrPrachatice7900:31:3724
5MA89Hron TomášTatran Prachatice7700:32:0322
6MA1213Kocourek JanTatran Prachatice6600:33:1220
7MA1617Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:35:3719
8MA1718Šandera PavelCTK Netolice7500:36:0518
9MA1920Kresl LadislavAC Slavoj Český Krumlov7200:36:3317
10MA2021Voldřich PetrStachy7800:36:3616
11MA2324Fiedler JindřichTatran Prachatice7500:38:1715
12MA4142Rataj JanDukla Praha7300:51:2514
Muži B (trať 5,5 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB23Poduška JosefAC Kladno6200:28:4535
2MB78Pokorný BřetislavVitana Byšice6200:31:4931
3MB910Petrou JanVelešín6400:32:2327
4MB1112Krčmář PetrTJ Sušice5800:33:0624
5MB1819Huspeka MiroslavBaH Tri Č.Budějovice5900:36:1922
6MB2223Zoubek JiříSCWS Lučany6500:37:0820
Muži C (trať 5,5 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1415Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:33:3435
2MC3738Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:47:1831
Muži D (trať 5,5 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1516Leszkow PetrMK Hlinsko4400:35:2335
2MD2122Biemann GötzJiskra Harrachov4300:36:4331
3MD2526Klíma VáclavSokol Kamenný Újezd4500:39:2327
4MD2930Herbst ManfredFenix Jeseník4100:43:0724
5MD3132Málek ZdeněkAVC Praha4300:43:3122
6MD3233Kotrc VladimírSKI Klub Šumava4100:44:0820
7MD3637Kresl LadislavAC Český Krumlov3900:46:1519
Muži E (trať 5,5 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3839Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3500:47:4035
2ME4041Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:49:0631
Juniorky (trať 5,5 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ2627Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:40:1535
2ŽJ2829Polcová MonikaSKI klub Šumava9100:41:4531
3ŽJ3031Podskalská SilviaSKI klub Šumava9100:43:1727
4ŽJ3536Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:45:3124
Ženy A (trať 5,5 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA56Milesová IvaAC Kovošrot Praha7700:31:3535
2ZA2425Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:39:1731
3ZA3334Holoubková MagdaSokol Volyně7700:44:5527
4ZA3940Neubauerová JanaSKI klub Šumava7900:49:0424
5ZA4243Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:52:4722
Ženy B (trať 5,5 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2728Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:41:2835
2ZB3435Bošková VladimíraSokol Volyně6700:44:5631
Ženy C (trať 5,5 km, 541 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Trať 5,5 km, 541 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:26:5735
1MB23Poduška JosefAC Kladno6200:28:4535
2MA34Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:29:5131
3MA45Filipčík MiroslavSKI Strakonice7300:30:3027
1ZA56Milesová IvaAC Kovošrot Praha7700:31:3535
4MA67Míšek PetrPrachatice7900:31:3724
2MB78Pokorný BřetislavVitana Byšice6200:31:4931
5MA89Hron TomášTatran Prachatice7700:32:0322
3MB910Petrou JanVelešín6400:32:2327
1MJ1011Mandák PavelSki klub Šumava8900:33:0235
4MB1112Krčmář PetrTJ Sušice5800:33:0624
6MA1213Kocourek JanTatran Prachatice6600:33:1220
2MJ1314Šraděja JakubSKI klub Šumava9100:33:2031
1MC1415Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:33:3435
1MD1516Leszkow PetrMK Hlinsko4400:35:2335
7MA1617Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:35:3719
8MA1718Šandera PavelCTK Netolice7500:36:0518
5MB1819Huspeka MiroslavBaH Tri Č.Budějovice5900:36:1922
9MA1920Kresl LadislavAC Slavoj Český Krumlov7200:36:3317
10MA2021Voldřich PetrStachy7800:36:3616
2MD2122Biemann GötzJiskra Harrachov4300:36:4331
6MB2223Zoubek JiříSCWS Lučany6500:37:0820
11MA2324Fiedler JindřichTatran Prachatice7500:38:1715
2ZA2425Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:39:1731
3MD2526Klíma VáclavSokol Kamenný Újezd4500:39:2327
1ŽJ2627Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:40:1535
1ZB2728Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:41:2835
2ŽJ2829Polcová MonikaSKI klub Šumava9100:41:4531
4MD2930Herbst ManfredFenix Jeseník4100:43:0724
3ŽJ3031Podskalská SilviaSKI klub Šumava9100:43:1727
5MD3132Málek ZdeněkAVC Praha4300:43:3122
6MD3233Kotrc VladimírSKI Klub Šumava4100:44:0820
3ZA3334Holoubková MagdaSokol Volyně7700:44:5527
2ZB3435Bošková VladimíraSokol Volyně6700:44:5631
4ŽJ3536Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:45:3124
7MD3637Kresl LadislavAC Český Krumlov3900:46:1519
2MC3738Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:47:1831
1ME3839Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3500:47:4035
4ZA3940Neubauerová JanaSKI klub Šumava7900:49:0424
2ME4041Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:49:0631
12MA4142Rataj JanDukla Praha7300:51:2514
5ZA4243Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:52:4722

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód