Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Rožnov p. Radhoštěm - Radhošť (kvalifikace ME)

19.6.2005, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Rožnov p. Radhoštěm - Radhošť (kvalifikace ME)
  • datum konání: 19.6.2005
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Camping Rožnov pod Radhoštěm
11:00 hodin

Přihlášky

na místě
v sobotu od 18 do 20 hodin
v neděli od 8 do 10 hodin

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

úvodní kilometr po asfaltu, poté kamenitý terén střídající se s lesními pěšinami
Délka: 6,5 km
Převýšení: 734 m

Ceny pro vítěze

Absolutní Muži i Ženy: 1.500,- 1.000,- 800,- 500,- 300,-
Ostatní pohárové kategorie: 300,- 200,- 100,-

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Lukáš Suchánek
Poličná 323
757 01 Valašské Meziříčí
tel. 604 585 329

Ubytování:
Autokempink Rožnov pod Radhoštěm
tel. 571 648 001, 571 620 513
mobil 602 530 918
www.camproznov.cz

E-mailová adresa

khbradegast@post.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.6.2013Běh na Radhošť125
14.5.2011Běh na Radhošť176
17.5.2009Běh na Radhošť196
18.5.2008Běh na Radhošť179
13.5.2007Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť169
13.5.2006Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť166
15.5.2004Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť166
18.5.2003Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť - kvalifikace ME157
18.5.2002Unipar běh na Radhošť167
13.5.2001Unipar běh na Radhošť246
10.6.2000Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť213
29.5.1999Běh na Radhošť242
30.5.1998Běh na Radhošť194
1.6.1997Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť Kvalifikace na ME173
2.6.1996Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť131
4.6.1995Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť74

Statistika závodu Rožnov p. Radhoštěm - Radhošť (kvalifikace ME)

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 2774

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Groš Štefan6117
Tučný Jan4715
Šnevajs Radomír6315
Kolínek František5615
Přívětivý Miroslav5315
Volný Petr7914
Tomečka Libor6214
Špacír Ladislav5514
Vojkůvka Zdeněk6113
Šír Václav4812
Malatín Štefan5512
Zeman Zdeněk6812
Šimůnek Jan4912
Šádková Irena6911
Maceček Vlado7511
Horák Ondřej7511
Škapa Marek7111
Ambros Jakub8711
Vlček Tomáš8011
Šimůnek Jan8211
Vévoda Ivan6011
Sadílek Ota4611
Zátopek Jiří6010
Zetek Jiří4610
Dobeš Vlastimil7010
Vítek Miroslav7210
Černý Vladimír5210
Jirásková Eva6410
Pop Tomáš7110
Zoubek Zdeněk6910
Stránský Aleš609
Novotná Eva489
Tončík Petr719
Vodička Jan459
Marek Dalimil609
Tvrdá Zdeňka569
Rys Jaromír649
Velička Zdeněk629
Vrága Filip889
Oswald Pavel739
Karban Jiří539
Zálešák František378
Merta Jaroslav358
Strakoš Jiří508
Křenek Miroslav508
Pechková Jana858
Bednarz Libor808
Krejsa Václav528
Černík Milan658
Sehnal Tomáš738

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ121Hamr JanAK Bílina8600:34:22105
2MJ2476Rosenberg DavidFENIX SKI Team Jeseník8600:36:4193
3MJ28152Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:37:3181
4MJ3978Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8600:38:5672
5MJ4075Tejchman JakubFenix Ski team Jeseník8800:39:1666
6MJ6586Klíma JiříTTS Osek n. B.8700:42:2460
7MJ8310Ambros JakubMK Kopřivnice8700:43:4757
8MJ85165Orság JiříŠSK Rožnov p. R.9000:44:0554
9MJ9469Blažek MiroslavKHB Radegast8600:44:5951
10MJ102124Špacír JanSK ÚP Olomouc8800:45:5748
11MJ119131Kuczynski MichalNýdek9100:48:2445
12MJ12319Vrága FilipAK Asics Kroměříž8800:48:5542
13MJ132389Křenek DanielSŠK Rožnov pod Radhoštěm9200:50:1739
14MJ18615Mizera AlešRožnov pod Radhoštěm8700:59:5536
15MJ18856Groš JakubFrenštát p. R.9501:00:4033
Muži A (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1175Bláha JanSokol České Budějovice7100:30:55105
2MA230Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:31:0693
3MA318Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:32:0681
4MA4108Polášek JanAC Havířov8000:32:2772
5MA573Dorszynski GrzegorzPolsko8300:33:07-
6MA667Wosik DanielUMKS Ostrovia Ostrowiec Świętokrzyski8000:33:28-
7MA713Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:33:4666
8MA8166Wydra JanMOK Moszana Dolna7500:33:59-
9MA977Kováčik ĽubomírSúlov6600:34:02-
10MA1184Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:34:1760
11MA1387Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:34:4057
12MA14104Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:34:5354
13MA1590Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:35:0351
14MA1693Lupiezowiec PiotrMKS Centrum Dziegelow7700:35:11-
15MA1745Pleticha RichardAtletika Kadaň7500:35:2148
16MA1897Polášek JanSK Hranice8300:35:3045
17MA19113Ondráček TomášUSK Universita Brno7700:35:4442
18MA2535Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:37:0039
19MA2657Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:37:1336
20MA2751Maceček VladoAK Kroměříž7500:37:1633
21MA31121Bitala VáclavPSK Olymp Praha7700:37:5330
22MA32139Bětík MiroslavAK Kroměříž7200:37:5727
23MA3396Prokop JaroslawTKKF Jastrzab Polska7100:38:10-
24MA34200Sehnal TomášDRÁSAL Team Holešov7300:38:1724
25MA3532Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:38:2221
26MA36103Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:38:3318
27MA4236Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:39:2815
28MA4322Rapčan LukášASICS Moučka7800:39:3312
29MA44193Neradil TomášMXM Hulín7400:39:409
30MA4568Kowalczyk BartoszAgro-Natura Polska7700:39:48-
31MA46134Minařík MartinTTC Olomouc6700:40:066
32MA50100Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:40:343
33MA5246Zifčák RobinFORTEX Moravský Beroun7900:40:453
34MA55126Kacíř VlastimilČeský Těšín7900:41:393
35MA5683Žuška Marcelneregistrován8300:41:443
36MA61141Neradil SvatoplukŠELA SPORT Přerov8000:42:093
37MA622Novotný JiříKateřinky7100:42:143
38MA63145Vlček TomášGumárny Zubří8000:42:203
39MA6779Letko MichalManín P. Bystrica7900:42:38-
40MA69160Chocholáč JanTJ Valašské Meziříčí8500:42:573
41MA71116Přichystal LukášVSK Universita Brno8100:42:593
42MA72395Jílek RomanTJ Liga 100 Olomouc7200:43:003
43MA74112Goláň JosefADDICT Run Rožnov pod Radhoštěm7700:43:173
44MA75155Koláček MartinOUTDOOR Team UHK7700:43:263
45MA7634Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:43:273
46MA7712Heger Adamneregistrován8500:43:283
47MA78111Jančařík PetrAAC Brno6800:43:293
48MA8021Navařík MartinX-AIR Ostrava8200:43:393
49MA81132Kuczynski MarianNýdek6900:43:413
50MA8492Vytlačil JiříVSK VŠB - TU Ostrava8100:44:023
51MA8799Skřičil VlastimilHrabůvka6700:44:183
52MA96129Oswald PavelIFT Ofice7300:45:123
53MA97135Hudeček MartinHelia Trade CZ7200:45:203
54MA98199Rozkydal MartinX-AIR Ostrava6700:45:323
55MA101148Dobeš VlastimilSKI Valašské Meziříčí7000:45:533
56MA107144Volný PetrTJ Gumárny Zubří7900:46:533
57MA110163Škarka MiroslavCZŠ Zlín6900:47:023
58MA111164Kušůtek JaroslavVsetín7100:47:033
59MA11485Vrba IvoTTS Osek nad Bečvou8000:47:543
60MA11680Letko MiroslavManín Povážská Bystrica8100:48:05-
61MA125140Zeman ZdeněkVšechovice6800:49:323
62MA126110Mielec JaromírFIZA Ostrava6900:49:353
63MA130125Rašner TomášRELAX Olomouc6900:50:053
64MA135146Cmol MartinTJ Gumárny Zubří7900:50:333
65MA137184Vaněk PetrOlomouc7000:51:103
66MA14742Strouhal TomášSKI Slavoj Bruntál7400:52:253
67MA148394Pytlíček DušanOlomouc7300:52:273
68MA150171Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7100:52:513
69MA156130Oswald PetrProstřední Bečva7300:54:113
70MA159393Tomášek JaroslavOlomouc7000:54:363
71MA16594Walek AdamKoňaryce Polska7700:55:27-
72MA19849Kašpar LiborFrenštát p. R.6801:04:403
73MA199109Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7401:05:053
74MA202170Pechal PavelRožnov pod Radhoštěm7601:06:563
Muži B (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1070Marzec StanisławLKB RUDNIK6200:34:08-
2MB2025Kolínek FrantišekAK Perná5600:35:56105
3MB2138Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:36:1593
4MB23182Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:36:3781
5MB41196Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6200:39:2372
6MB49180Pokorný BřetislavVitana Byšice6200:40:3066
7MB58118Valenta MichalAVC Praha6200:41:5560
8MB5920Vrága ZdeněkRožnov pod Radhoštěm5800:41:5757
9MB6027Čechal JaroslavTS Letohrad6100:42:0054
10MB6489Rys JaromírSKP Holešov6400:42:2351
11MB6653Šnevajs RadomírVsetín6300:42:3148
12MB70137Pavlica OldřichTJ Čeladná6000:42:58-
13MB73181Vévoda IvanSokol Švábenice6000:43:1645
14MB8655Groš ŠtefanFoto Morava6100:44:1342
15MB8882Hrubý AntonínTJ Dolní Lhota6400:44:2239
16MB92127Kacíř ZdeněkČeský Těšín5600:44:3636
17MB93153Koláček IvoHS Radhošť6500:44:3933
18MB95156Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:45:1130
19MB9917Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:45:3827
20MB100169Vojkůvka ZdeněkTJ Chuchelná6100:45:4624
21MB10347Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:46:0221
22MB108391Vávra RadekTJ Jiskra Hořice6300:46:5718
23MB12063Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:48:2915
24MB129150Dobiáš JaroslavPJR Radhošť6300:49:5912
25MB131387Peler LucasTV Roermond Holand6100:50:14-
26MB139101Rauscher PavelValašská Bystřice6000:51:399
27MB142154Zeman VladimírASPV Rožnov pod Radhoštěm5600:52:066
28MB14572Mocker FrantišekAC Česká Lípa5800:52:123
29MB149114Eppert RomanCanis Lupus City5900:52:333
30MB171151Březina LadislavSokol Ostravice6100:56:103
31MB181157Marosz VladislavVedryně6400:58:293
32MB184158Ježowicz EduardVedryně5900:58:473
33MB201167Přívětivý JiříBranky6101:06:283
Muži C (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2211Smrčka MilošBK Říčany5400:36:33105
2MC3062Tadeusz JasekEKO-Instal Zywiec5100:37:42-
3MC37122Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:38:4093
4MC48147Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:40:2181
5MC51176Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:40:3972
6MC5381Sviták StanislavAK Žilina5000:41:22-
7MC57128Tempír FrantišekSokol Štíty4900:41:4766
8MC8916Černý VladimírHAC Praha5200:44:2360
9MC9074Flegl VlastimilBrtev5300:44:2457
10MC104183Přívětivý MiroslavMK Kopřivnice5300:46:3054
11MC105177Malatín ŠtefanAAC Brno5500:46:4151
12MC109172Smola JosefMKS Ostrava5100:46:5848
13MC112186Tománek PavelVeřovice5500:47:0545
14MC113149Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:47:2442
15MC115168Mizera LadislavGumárny Zubří5300:48:0039
16MC117143Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:48:0636
17MC118194Holec FrantišekTiS VILHELM Frýdek Místek4600:48:1233
18MC12829Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:49:5330
19MC136174Mareš BohumilLEAR Brno5100:51:0627
20MC140189Lerch VladislavČD ŽST Olomouc4800:51:5424
21MC14360Leszkow JosefMK Hlinsko5100:52:0821
22MC1448Cipl FrantišekBON BON Praha5100:52:1118
23MC151190Rechtenberg KarelPJR Frenštát p. R.4700:53:0915
24MC15541Tučný JanMK Pardubice4700:54:0012
25MC163173Bělka JaroslavLRS ČD Vyškov5200:55:209
26MC16971Pěgřimek MilanHO Baník 1. Máj Karviná5400:55:596
27MC173195Krejsa VáclavBering Praha5200:56:173
28MC17824Jurča JiříRožnov pod Radhoštěm5400:57:443
29MC18540Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:59:183
30MC203115Krejčí JosefFrýdek Místek4901:07:573
Muži D (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD8261Leszkow PetrMK Hlinsko4400:43:42105
2MD91179Biemann GötzSKI Harrachov4300:44:2593
3MD1217Rataj StanislavSokol Sedlec-Prčice4200:48:3281
4MD124123Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:49:2472
5MD133119Podžorný ErvinČeský Těšín4100:50:2166
6MD134191Zálešák FrantišekKD Havířov3700:50:3260
7MD154385Vodička JanRadslavice4500:53:3157
8MD15764Fejgl ZdeněkTiS VILHELM Frýdek Místek4200:54:2454
9MD160107Herbst ManfredFenix Jeseník4100:55:0051
10MD1646Kašpar JosefAVC Praha3800:55:2248
11MD166187Bubeník JiříVyškov4400:55:3745
12MD1769Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:57:1542
13MD18266Cenek JaroslavVratimov4100:58:3639
14MD187133Dzuroška VladimírKTK Liptovský Mikuláš4200:59:56-
15MD19750Kubíček MojmírFrenštát p. R.4401:04:3936
16MD20552Šimůnek LubomírKopřivnice4401:16:1033
Muži E (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME141392Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:52:05105
2ME175106Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3500:56:3993
3ME177192Gaman JaroslavAVANTI Havířov3500:57:3681
4ME191105Šťastný JaromírTJ Liga 100 Praha3001:01:4372
5ME193188Kraus VojtěchLRS Vyškov3101:02:3366
6ME20865Oškera OldřichPohorská Jednota Radhošť2301:27:0060
Juniorky (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ127102Rauscherová LucieFENIX SKI Team Jeseník8700:49:42105
2ŽJ138161Weissová ZuzanaValašské Meziříčí8700:51:3193
3ŽJ16137Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:55:0581
4ŽJ167142Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:55:3872
5ŽJ170120Domčíková TerezaSKOB Ostrava8900:56:0066
6ŽJ172399Dřímalová MartinaPřerov8900:56:1160
7ŽJ189390Blinková MonikaSŠK Rožnov pod Radhoštěm9201:00:5857
8ŽJ190159Helešicová PetraValašské Meziříčí8801:01:3254
9ŽJ195388Urbanová JanaSŠK Rožnov pod Radhoštěm9101:04:0251
10ŽJ206198Rozkydalová KateřinaX-AIR Ostrava9101:20:0248
11ŽJ20795Pszczótka NataliaBazanowice Polska8601:23:1745
Ženy A (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA385Havlová PavlaPSK Olymp Praha8200:38:53105
2ZA47162Schorná Matyášová PavlaCZE8000:40:1093
3ZA5439Smutná KateřinaFENIX Jeseník8300:41:3381
4ZA684Vlčovská MartaAC Pardubice7600:42:5372
5ZA793Mostecká JanaPSK Olymp Praha8200:43:3066
6ZA12254Sobková ŠárkaRK Cyklos7100:48:4060
7ZA146178Pešlová AlenaAAC Brno8300:52:1857
8ZA15823Čeladníková AnetaČekyně8200:54:2854
9ZA16233Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:55:1451
10ZA174136Bálková PetraOstrava7500:56:3448
11ZA18014Matalová Janaza sebe7300:58:1845
12ZA19244Srubjanová JanaSlavoj Bruntál7401:02:2742
13ZA20043Strouhalová JanaSKI Slavoj Bruntál7401:05:3539
Ženy B (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2991Šádková IrenaAC Pardubice6900:37:39105
2ZB152117Valentová KvětaAVC Praha5600:53:2093
3ZB153197Šokalová LudmilaTiS VILHELM Frýdek Místek5600:53:2881
4ZB18398Tvrdá ZdeňkaTJ Technoplast Chropyně5600:58:4172
5ZB19688Procházková IrenaTJ Háje5701:04:0966
6ZB20458Přívětivá SvatavaKHB Radegast6401:11:0460
Ženy C (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC10628Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:46:46105
2ŽC16826Novotná EvaLetohrad4800:55:5293
3ŽC179185Janečková AnežkaAK Zlín4700:57:5181
4ŽC19459Leszkowová IvanaMK Hlinsko5301:03:5872
Trať 6,5 km, 734 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1175Bláha JanSokol České Budějovice7100:30:55105
2MA230Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:31:0693
3MA318Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:32:0681
4MA4108Polášek JanAC Havířov8000:32:2772
5MA573Dorszynski GrzegorzPolsko8300:33:07-
6MA667Wosik DanielUMKS Ostrovia Ostrowiec Świętokrzyski8000:33:28-
7MA713Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:33:4666
8MA8166Wydra JanMOK Moszana Dolna7500:33:59-
9MA977Kováčik ĽubomírSúlov6600:34:02-
1MB1070Marzec StanisławLKB RUDNIK6200:34:08-
10MA1184Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:34:1760
1MJ121Hamr JanAK Bílina8600:34:22105
11MA1387Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:34:4057
12MA14104Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:34:5354
13MA1590Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:35:0351
14MA1693Lupiezowiec PiotrMKS Centrum Dziegelow7700:35:11-
15MA1745Pleticha RichardAtletika Kadaň7500:35:2148
16MA1897Polášek JanSK Hranice8300:35:3045
17MA19113Ondráček TomášUSK Universita Brno7700:35:4442
2MB2025Kolínek FrantišekAK Perná5600:35:56105
3MB2138Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:36:1593
1MC2211Smrčka MilošBK Říčany5400:36:33105
4MB23182Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:36:3781
2MJ2476Rosenberg DavidFENIX SKI Team Jeseník8600:36:4193
18MA2535Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:37:0039
19MA2657Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:37:1336
20MA2751Maceček VladoAK Kroměříž7500:37:1633
3MJ28152Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:37:3181
1ZB2991Šádková IrenaAC Pardubice6900:37:39105
2MC3062Tadeusz JasekEKO-Instal Zywiec5100:37:42-
21MA31121Bitala VáclavPSK Olymp Praha7700:37:5330
22MA32139Bětík MiroslavAK Kroměříž7200:37:5727
23MA3396Prokop JaroslawTKKF Jastrzab Polska7100:38:10-
24MA34200Sehnal TomášDRÁSAL Team Holešov7300:38:1724
25MA3532Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:38:2221
26MA36103Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:38:3318
3MC37122Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:38:4093
1ZA385Havlová PavlaPSK Olymp Praha8200:38:53105
4MJ3978Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8600:38:5672
5MJ4075Tejchman JakubFenix Ski team Jeseník8800:39:1666
5MB41196Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6200:39:2372
27MA4236Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:39:2815
28MA4322Rapčan LukášASICS Moučka7800:39:3312
29MA44193Neradil TomášMXM Hulín7400:39:409
30MA4568Kowalczyk BartoszAgro-Natura Polska7700:39:48-
31MA46134Minařík MartinTTC Olomouc6700:40:066
2ZA47162Schorná Matyášová PavlaCZE8000:40:1093
4MC48147Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:40:2181
6MB49180Pokorný BřetislavVitana Byšice6200:40:3066
32MA50100Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:40:343
5MC51176Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:40:3972
33MA5246Zifčák RobinFORTEX Moravský Beroun7900:40:453
6MC5381Sviták StanislavAK Žilina5000:41:22-
3ZA5439Smutná KateřinaFENIX Jeseník8300:41:3381
34MA55126Kacíř VlastimilČeský Těšín7900:41:393
35MA5683Žuška Marcelneregistrován8300:41:443
7MC57128Tempír FrantišekSokol Štíty4900:41:4766
7MB58118Valenta MichalAVC Praha6200:41:5560
8MB5920Vrága ZdeněkRožnov pod Radhoštěm5800:41:5757
9MB6027Čechal JaroslavTS Letohrad6100:42:0054
36MA61141Neradil SvatoplukŠELA SPORT Přerov8000:42:093
37MA622Novotný JiříKateřinky7100:42:143
38MA63145Vlček TomášGumárny Zubří8000:42:203
10MB6489Rys JaromírSKP Holešov6400:42:2351
6MJ6586Klíma JiříTTS Osek n. B.8700:42:2460
11MB6653Šnevajs RadomírVsetín6300:42:3148
39MA6779Letko MichalManín P. Bystrica7900:42:38-
4ZA684Vlčovská MartaAC Pardubice7600:42:5372
40MA69160Chocholáč JanTJ Valašské Meziříčí8500:42:573
12MB70137Pavlica OldřichTJ Čeladná6000:42:58-
41MA71116Přichystal LukášVSK Universita Brno8100:42:593
42MA72395Jílek RomanTJ Liga 100 Olomouc7200:43:003
13MB73181Vévoda IvanSokol Švábenice6000:43:1645
43MA74112Goláň JosefADDICT Run Rožnov pod Radhoštěm7700:43:173
44MA75155Koláček MartinOUTDOOR Team UHK7700:43:263
45MA7634Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:43:273
46MA7712Heger Adamneregistrován8500:43:283
47MA78111Jančařík PetrAAC Brno6800:43:293
5ZA793Mostecká JanaPSK Olymp Praha8200:43:3066
48MA8021Navařík MartinX-AIR Ostrava8200:43:393
49MA81132Kuczynski MarianNýdek6900:43:413
1MD8261Leszkow PetrMK Hlinsko4400:43:42105
7MJ8310Ambros JakubMK Kopřivnice8700:43:4757
50MA8492Vytlačil JiříVSK VŠB - TU Ostrava8100:44:023
8MJ85165Orság JiříŠSK Rožnov p. R.9000:44:0554
14MB8655Groš ŠtefanFoto Morava6100:44:1342
51MA8799Skřičil VlastimilHrabůvka6700:44:183
15MB8882Hrubý AntonínTJ Dolní Lhota6400:44:2239
8MC8916Černý VladimírHAC Praha5200:44:2360
9MC9074Flegl VlastimilBrtev5300:44:2457
2MD91179Biemann GötzSKI Harrachov4300:44:2593
16MB92127Kacíř ZdeněkČeský Těšín5600:44:3636
17MB93153Koláček IvoHS Radhošť6500:44:3933
9MJ9469Blažek MiroslavKHB Radegast8600:44:5951
18MB95156Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:45:1130
52MA96129Oswald PavelIFT Ofice7300:45:123
53MA97135Hudeček MartinHelia Trade CZ7200:45:203
54MA98199Rozkydal MartinX-AIR Ostrava6700:45:323
19MB9917Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:45:3827
20MB100169Vojkůvka ZdeněkTJ Chuchelná6100:45:4624
55MA101148Dobeš VlastimilSKI Valašské Meziříčí7000:45:533
10MJ102124Špacír JanSK ÚP Olomouc8800:45:5748
21MB10347Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:46:0221
10MC104183Přívětivý MiroslavMK Kopřivnice5300:46:3054
11MC105177Malatín ŠtefanAAC Brno5500:46:4151
1ŽC10628Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:46:46105
56MA107144Volný PetrTJ Gumárny Zubří7900:46:533
22MB108391Vávra RadekTJ Jiskra Hořice6300:46:5718
12MC109172Smola JosefMKS Ostrava5100:46:5848
57MA110163Škarka MiroslavCZŠ Zlín6900:47:023
58MA111164Kušůtek JaroslavVsetín7100:47:033
13MC112186Tománek PavelVeřovice5500:47:0545
14MC113149Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:47:2442
59MA11485Vrba IvoTTS Osek nad Bečvou8000:47:543
15MC115168Mizera LadislavGumárny Zubří5300:48:0039
60MA11680Letko MiroslavManín Povážská Bystrica8100:48:05-
16MC117143Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:48:0636
17MC118194Holec FrantišekTiS VILHELM Frýdek Místek4600:48:1233
11MJ119131Kuczynski MichalNýdek9100:48:2445
23MB12063Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:48:2915
3MD1217Rataj StanislavSokol Sedlec-Prčice4200:48:3281
6ZA12254Sobková ŠárkaRK Cyklos7100:48:4060
12MJ12319Vrága FilipAK Asics Kroměříž8800:48:5542
4MD124123Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:49:2472
61MA125140Zeman ZdeněkVšechovice6800:49:323
62MA126110Mielec JaromírFIZA Ostrava6900:49:353
1ŽJ127102Rauscherová LucieFENIX SKI Team Jeseník8700:49:42105
18MC12829Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:49:5330
24MB129150Dobiáš JaroslavPJR Radhošť6300:49:5912
63MA130125Rašner TomášRELAX Olomouc6900:50:053
25MB131387Peler LucasTV Roermond Holand6100:50:14-
13MJ132389Křenek DanielSŠK Rožnov pod Radhoštěm9200:50:1739
5MD133119Podžorný ErvinČeský Těšín4100:50:2166
6MD134191Zálešák FrantišekKD Havířov3700:50:3260
64MA135146Cmol MartinTJ Gumárny Zubří7900:50:333
19MC136174Mareš BohumilLEAR Brno5100:51:0627
65MA137184Vaněk PetrOlomouc7000:51:103
2ŽJ138161Weissová ZuzanaValašské Meziříčí8700:51:3193
26MB139101Rauscher PavelValašská Bystřice6000:51:399
20MC140189Lerch VladislavČD ŽST Olomouc4800:51:5424
1ME141392Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:52:05105
27MB142154Zeman VladimírASPV Rožnov pod Radhoštěm5600:52:066
21MC14360Leszkow JosefMK Hlinsko5100:52:0821
22MC1448Cipl FrantišekBON BON Praha5100:52:1118
28MB14572Mocker FrantišekAC Česká Lípa5800:52:123
7ZA146178Pešlová AlenaAAC Brno8300:52:1857
66MA14742Strouhal TomášSKI Slavoj Bruntál7400:52:253
67MA148394Pytlíček DušanOlomouc7300:52:273
29MB149114Eppert RomanCanis Lupus City5900:52:333
68MA150171Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7100:52:513
23MC151190Rechtenberg KarelPJR Frenštát p. R.4700:53:0915
2ZB152117Valentová KvětaAVC Praha5600:53:2093
3ZB153197Šokalová LudmilaTiS VILHELM Frýdek Místek5600:53:2881
7MD154385Vodička JanRadslavice4500:53:3157
24MC15541Tučný JanMK Pardubice4700:54:0012
69MA156130Oswald PetrProstřední Bečva7300:54:113
8MD15764Fejgl ZdeněkTiS VILHELM Frýdek Místek4200:54:2454
8ZA15823Čeladníková AnetaČekyně8200:54:2854
70MA159393Tomášek JaroslavOlomouc7000:54:363
9MD160107Herbst ManfredFenix Jeseník4100:55:0051
3ŽJ16137Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:55:0581
9ZA16233Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:55:1451
25MC163173Bělka JaroslavLRS ČD Vyškov5200:55:209
10MD1646Kašpar JosefAVC Praha3800:55:2248
71MA16594Walek AdamKoňaryce Polska7700:55:27-
11MD166187Bubeník JiříVyškov4400:55:3745
4ŽJ167142Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:55:3872
2ŽC16826Novotná EvaLetohrad4800:55:5293
26MC16971Pěgřimek MilanHO Baník 1. Máj Karviná5400:55:596
5ŽJ170120Domčíková TerezaSKOB Ostrava8900:56:0066
30MB171151Březina LadislavSokol Ostravice6100:56:103
6ŽJ172399Dřímalová MartinaPřerov8900:56:1160
27MC173195Krejsa VáclavBering Praha5200:56:173
10ZA174136Bálková PetraOstrava7500:56:3448
2ME175106Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3500:56:3993
12MD1769Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:57:1542
3ME177192Gaman JaroslavAVANTI Havířov3500:57:3681
28MC17824Jurča JiříRožnov pod Radhoštěm5400:57:443
3ŽC179185Janečková AnežkaAK Zlín4700:57:5181
11ZA18014Matalová Janaza sebe7300:58:1845
31MB181157Marosz VladislavVedryně6400:58:293
13MD18266Cenek JaroslavVratimov4100:58:3639
4ZB18398Tvrdá ZdeňkaTJ Technoplast Chropyně5600:58:4172
32MB184158Ježowicz EduardVedryně5900:58:473
29MC18540Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:59:183
14MJ18615Mizera AlešRožnov pod Radhoštěm8700:59:5536
14MD187133Dzuroška VladimírKTK Liptovský Mikuláš4200:59:56-
15MJ18856Groš JakubFrenštát p. R.9501:00:4033
7ŽJ189390Blinková MonikaSŠK Rožnov pod Radhoštěm9201:00:5857
8ŽJ190159Helešicová PetraValašské Meziříčí8801:01:3254
4ME191105Šťastný JaromírTJ Liga 100 Praha3001:01:4372
12ZA19244Srubjanová JanaSlavoj Bruntál7401:02:2742
5ME193188Kraus VojtěchLRS Vyškov3101:02:3366
4ŽC19459Leszkowová IvanaMK Hlinsko5301:03:5872
9ŽJ195388Urbanová JanaSŠK Rožnov pod Radhoštěm9101:04:0251
5ZB19688Procházková IrenaTJ Háje5701:04:0966
15MD19750Kubíček MojmírFrenštát p. R.4401:04:3936
72MA19849Kašpar LiborFrenštát p. R.6801:04:403
73MA199109Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7401:05:053
13ZA20043Strouhalová JanaSKI Slavoj Bruntál7401:05:3539
33MB201167Přívětivý JiříBranky6101:06:283
74MA202170Pechal PavelRožnov pod Radhoštěm7601:06:563
30MC203115Krejčí JosefFrýdek Místek4901:07:573
6ZB20458Přívětivá SvatavaKHB Radegast6401:11:0460
16MD20552Šimůnek LubomírKopřivnice4401:16:1033
10ŽJ206198Rozkydalová KateřinaX-AIR Ostrava9101:20:0248
11ŽJ20795Pszczótka NataliaBazanowice Polska8601:23:1745
6ME20865Oškera OldřichPohorská Jednota Radhošť2301:27:0060

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 83%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 93%
Vyhlášení výsledků: 87%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
90%

Názory na závod

Trochu zmatku kolem vysledku, ale zavod je vyborny. Vse nemuze byt na 1,to by nebylo co zlepsovat.Skvele se vyvedlo i pocasi,ani vedro,ani dest.Poradatele,dik za vse!!!!!
zdefe
Závod se vyvedl, počasí optimální, zabezpečení dobré, teplý čaj v cíli by byl vhodný. Kilometráž byla lehce přehlédnutelná, zabloudit se nedalo. Pořadatelům poděkování.
estilo
Běh na Radhošt patří mezi nejobtížnější běhy v ČR. A letošní ročník se opět povedl. Dobré počasí, výborná účast a jak je v Rožnově zvykem vynikající organizace, udělali ze závodu svátek všech milovníků běhu do vrchu.
skapamarek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód