Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Lom - Loučná

10.7.2005, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Lom - Loučná
  • datum konání: 10.7.2005
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

náměstí Republiky, Lom
11.00 hodin

Přihlášky

knihovna Městského úřadu Lom
9.30 - 10.30 hodin

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

Trať vede z náměstí Republiky po silnici do horní části města, pak směr Litvínov-Koldum, dále terénem na vrchol Loučná.
Délka: 8,2 km
Převýšení: 657 m

Ceny pro vítěze

ocenění dle kategorií ČP a možností pořadatelů

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ubytování:
Penzion Loučky
p. Jankovič
tel. 476 111 669, 732 876 033

Hotel Modrá Hvězda - Lom
tel. 476 745 142

K. D. Lom - sál
vlastní spacák, karimatka

Kontakt:
Město Lom
Městský úřad
Náměstí republiky 13
435 11 Lom
tel. 476 769 863
mobil 723 620 359

Internetové stránky

http://loucna956.wz.cz

E-mailová adresa

loucna956@volny.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
8.9.2007Lom - Loučná48
9.9.2006Lom - Loučná38

Statistika závodu Lom - Loučná

  • ročníků: 3
  • závodníků na všech ročnících: 86

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šimůnek Jan493
Jirásková Eva643
Korenyev Volodymyr593
Svatoš Otakar343
Tučný Jan473
Ernest Miroslav623
Jerie Miroslav733
Kacíř Zdeněk563
Karlík František652
Vavruška Jiří782
Šimůnek Jaromír552
Jirásková Hanka892
Krupka Milan562
Poduška Josef622
Voda Jan592
Janoušek Martin632
Vraštilová Miloslava562
Gombita Josef582
Smeták Václav502
Mannlová Jana802
Červenka Karel412
Flegl Vlastimil862
Brejška Pavel702
Popovová Martina742
Mrva Pavel602

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ344Hamr JanAK Bílina8600:39:0570
2MJ728Rozenberg DavidFenix SKI Team Jeseník8600:42:1662
3MJ811Pazdera LukášPSK Olymp Praha8600:42:4954
4MJ2248Kašpar RomanTJ Klášterec nad Ohří8900:48:2348
5MJ3249Černý LukášTJ Klášterec nad Ohří8800:51:5444
Muži A (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA121Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:37:3270
2MA220Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:38:0562
3MA457Ondráček TomášVzácný kytky7700:39:3154
4MA96Šmíd PetrBaník Osek6900:42:5548
5MA1033Koutný TomášOdolena Voda7700:43:5444
6MA114Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:45:0940
7MA1227Kacíř VlastimilČeský Těšín7900:45:2238
8MA16108Jindra PetrKER-TEAM Praha7100:46:2936
9MA1937Kysela VojtěchTJ ROB Liberec8100:47:3834
10MA2156Novotný JiříKateřinky7100:48:0332
11MA2915Pohůnek Romanneregistrován7800:51:1830
12MA3123Matěcha MiroslavTJ Hvězda Trnovany8200:51:4528
13MA3343Blaschke KarelLoko Teplice8500:52:1426
14MA35114Pohůnek Petrneregistrován7400:53:2724
15MA3950Kacerovský MartinŽatecká prádelna7200:55:4922
16MA4154Jerie MiroslavHorní Jiřetín7300:57:0420
Muži B (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB525Dúbravčík ZdeněkAC Slovan Mariánské Lázně6400:39:4870
2MB638Poduška JosefMK Kladno6200:40:2262
3MB1512Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:46:0254
4MB1852Gombita JosefMost5800:47:3048
5MB2426Kacíř ZdeněkČeský Těšín5600:49:5444
6MB2532Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6300:49:5540
7MB271Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:50:4038
8MB2819Zoubek JiříSCWS Lučany6500:51:0236
9MB3040Ernest MiroslavDubí6200:51:3034
10MB3810Mocker FrantišekAC Česká Lípa5800:55:0932
11MB4331Eppert RomanCanis Lupus City5900:57:3930
12MB4642Zejman JosefNovis Praha6101:00:0228
13MB4859Dietrich DanielLitvínov6501:03:5226
Muži C (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1318Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:45:4470
2MC1422Matěcha MiroslavTJ Hvězda Trnovany5500:45:5462
3MC2341Černý VladimírHAC Praha5200:49:0854
4MC2616Flegl VlastimilBrtev5300:50:3248
5MC349Smola JosefMKS Ostrava5100:52:3744
6MC4439Tučný JanMK Pardubice4700:58:3640
7MC5536Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:09:4338
8MC5851Smeták VáclavMost5001:30:0936
Muži D (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD367Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:53:3370
2MD4253Pytelka VáclavPlzeň4500:57:3562
3MD5029Červenka KarelLoko Most4101:05:4754
Muži E (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5130Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3501:06:4570
2ME5447Šťastný JaromírLiga 100 Praha3001:09:1762
3ME565Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:11:4354
Juniorky (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ5235Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:07:2170
Ženy A (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1755Milesová IvaAC Kovošrot Praha7700:47:1070
2ZA2034Rybáková NinaAK Most8400:47:5162
3ZA372Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:54:1454
4ZA403Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:56:0648
5ZA4724Toníčková MarieLitvínov8301:01:4244
6ZA5345Popovová MartinaSNB Praha7401:07:3740
7ZA57113Eisnerová MartinaUSK VŠEM Ústí nad Labem7901:14:1538
Ženy B (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4546Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:59:4170
2ZB4958Likusová DagmarCK Silesia Orlová7001:04:3562
Ženy C (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Trať 8,2 km, 657 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA121Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:37:3270
2MA220Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:38:0562
1MJ344Hamr JanAK Bílina8600:39:0570
3MA457Ondráček TomášVzácný kytky7700:39:3154
1MB525Dúbravčík ZdeněkAC Slovan Mariánské Lázně6400:39:4870
2MB638Poduška JosefMK Kladno6200:40:2262
2MJ728Rozenberg DavidFenix SKI Team Jeseník8600:42:1662
3MJ811Pazdera LukášPSK Olymp Praha8600:42:4954
4MA96Šmíd PetrBaník Osek6900:42:5548
5MA1033Koutný TomášOdolena Voda7700:43:5444
6MA114Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:45:0940
7MA1227Kacíř VlastimilČeský Těšín7900:45:2238
1MC1318Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:45:4470
2MC1422Matěcha MiroslavTJ Hvězda Trnovany5500:45:5462
3MB1512Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:46:0254
8MA16108Jindra PetrKER-TEAM Praha7100:46:2936
1ZA1755Milesová IvaAC Kovošrot Praha7700:47:1070
4MB1852Gombita JosefMost5800:47:3048
9MA1937Kysela VojtěchTJ ROB Liberec8100:47:3834
2ZA2034Rybáková NinaAK Most8400:47:5162
10MA2156Novotný JiříKateřinky7100:48:0332
4MJ2248Kašpar RomanTJ Klášterec nad Ohří8900:48:2348
3MC2341Černý VladimírHAC Praha5200:49:0854
5MB2426Kacíř ZdeněkČeský Těšín5600:49:5444
6MB2532Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6300:49:5540
4MC2616Flegl VlastimilBrtev5300:50:3248
7MB271Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:50:4038
8MB2819Zoubek JiříSCWS Lučany6500:51:0236
11MA2915Pohůnek Romanneregistrován7800:51:1830
9MB3040Ernest MiroslavDubí6200:51:3034
12MA3123Matěcha MiroslavTJ Hvězda Trnovany8200:51:4528
5MJ3249Černý LukášTJ Klášterec nad Ohří8800:51:5444
13MA3343Blaschke KarelLoko Teplice8500:52:1426
5MC349Smola JosefMKS Ostrava5100:52:3744
14MA35114Pohůnek Petrneregistrován7400:53:2724
1MD367Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:53:3370
3ZA372Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:54:1454
10MB3810Mocker FrantišekAC Česká Lípa5800:55:0932
15MA3950Kacerovský MartinŽatecká prádelna7200:55:4922
4ZA403Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:56:0648
16MA4154Jerie MiroslavHorní Jiřetín7300:57:0420
2MD4253Pytelka VáclavPlzeň4500:57:3562
11MB4331Eppert RomanCanis Lupus City5900:57:3930
6MC4439Tučný JanMK Pardubice4700:58:3640
1ZB4546Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:59:4170
12MB4642Zejman JosefNovis Praha6101:00:0228
5ZA4724Toníčková MarieLitvínov8301:01:4244
13MB4859Dietrich DanielLitvínov6501:03:5226
2ZB4958Likusová DagmarCK Silesia Orlová7001:04:3562
3MD5029Červenka KarelLoko Most4101:05:4754
1ME5130Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3501:06:4570
1ŽJ5235Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:07:2170
6ZA5345Popovová MartinaSNB Praha7401:07:3740
2ME5447Šťastný JaromírLiga 100 Praha3001:09:1762
7MC5536Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:09:4338
3ME565Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:11:4354
7ZA57113Eisnerová MartinaUSK VŠEM Ústí nad Labem7901:14:1538
8MC5851Smeták VáclavMost5001:30:0936

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 70%
Zvolená trasa závodu: 70%
Značení závodu: 70%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 80%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 70%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
75%

Názory na závod

Výsledky bude nutné opravit, do výsledku se dostali i bikeři, kteří startovali současně z běžci. Závod byl jinak připraven velmi dobře, ale oddělený start běžců i bikerů by byl asi lepší. Pro běžce je také nepříjemné, že musí běžet celý závod po stejné trati zase zpět do cíle, ideální by asi bylo zajistit dopravu dolů z Dlouhé louky - 2 km os cíle, ale to by bylo asi finančně náročné.
kervitcer
Dekuji za upozorneni, uz jsem to opravil.
kebrle
Souhlasím, že svoz běžců dolů i vystoupení mažoretek až po závodě by bylo optimálnější, ale to je jistě otázka i peněz. Pořadatelé se sice snažili, ale spočítat a rozdat padesát triček bylo nad jejich síly - bylo to trapné. Rovněž společný start cyklistů a běžců není moc vhodný i když se obešel bez kolize. Trať se mi líbila až od 3. kilometru i zabezpečení závodu bylo dostatečné. Kladně hodnotím moderátora.
estilo

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód