hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Vysoké nad Jizerou - Štěpánka

24.7.2005, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Vysoké nad Jizerou - Štěpánka
  • datum konání: 24.7.2005
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Lyžařský areál Šachty, Vysoké nad Jizerou
10.00 hodin

Přihlášky

Na adresu:
TJ Vysoké nad Jizerou
Tyršova 295
512 11 Vysoké nad Jizerou
nebo v den závodu vyplněním přihlašovacího formuláře

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

Od dolní stanice vysockého lyžařského vleku přes Sklenařice a Paseky nad Jizerou k rozhledně Štěpánka na Příchovcích.
Délka: 7,5 km
Převýšení: 450 m

Ceny pro vítěze

Závodníci na 1.-3. místě v každé kategorii obdrží upomínkovou cenu a diplom. První tři muži a tři ženy v absolutním pořadí obdrží finanční odměnu.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Zdeněk Seidl
Sadová 176
512 11 Vysoké nad Jizerou
tel. byt 481 593 495
fax 481 594 495

E-mailová adresa

skivysoke@tiscali.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.6.2007Vysoké nad Jizerou - Štěpánka85
23.7.2006Vysoké nad Jizerou - Štěpánka90
25.7.2004Vysoké nad Jizerou - Štěpánka82
27.7.2003Vysoké nad Jizerou - Štěpánka81
28.7.2002Vysoké nad Jizerou - Štěpánka102
13.8.2000Vysoké nad Jizerou - Štěpánka81
20.6.1999Vysoké nad Jizerou - Štěpánka68
21.6.1998Vysoké nad Jizerou - Štěpánka58
6.7.1997Vysoké nad Jizerou - Štěpánka72
7.7.1996Vysoké nad Jizerou - Štěpánka71
2.7.1995Vysoké nad Jizerou - Štěpánka50
3.7.1994Vysoké nad Jizerou - Štěpánka55
4.7.1993Vysoké nad Jizerou - Štěpánka60
17.5.1992Vysoké nad Jizerou - Štěpánka64
14.10.1990Vysoké nad Jizerou - Štěpánka66
8.10.1989Vysoké nad Jizerou - Štěpánka32
8.10.1988Vysoké nad Jizerou - Štěpánka37

Statistika závodu Vysoké nad Jizerou - Štěpánka

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 1154

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4815
Biemann Götz4312
Gombita Josef5812
Šír Václav4812
Trejbal Karel5111
Tučný Jan4711
Brunclík Ivo5811
Havlíček Zdeněk3510
Miles Petr3710
Buchar Jan339
Zoubek Zdeněk699
Šimůnek Jan499
Tomíček Josef599
Marek František419
Kynčl Stanislav648
Pechek František538
Smutný Vladimír328
Nesvadba Petr867
Šteinc Ludvík417
Kubrová Dagmar637
Mazač Jaroslav687
Kubr Václav557
Novotná Eva487
Rys Jaromír647
Kadavý Jan477
Zátopek Jiří606
Vejnar Josef576
Šmída Oldřich486
Metelka Josef446
Jirásková Eva646
Hlusička Josef386
Vojáček Pavel516
Les Josef476
Groh Stanislav466
Grohová Jaroslava516
Špacír Ladislav556
Wolf David726
Palán Zdeněk565
Jirásková Hanka895
Šír Daniel795
Grohová Karolína905
Berka Radim825
Václ Tomáš645
Navrátilová Lucie805
Kožíšek Dušan835
Paulů Blanka545
Krejcar Daniel755
Šlechta Dan765
Poduška Josef625
Soukup Ladislav585

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 24.07.2005, 17:29
  • zobrazeno již 871x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2005 - 20. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1664Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8600:31:3135
2MJ1923Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8600:31:5431
3MJ2356Matura JosefTJ Semily9100:32:3927
4MJ2843Tryzna VojtěchČSK SKI Jilemnice8900:33:1724
5MJ4855Pošepný TomášBC Sport Semily8900:36:4222
6MJ6469Schejbal OldřichTJ PORKERT Skuhrov n. B.9100:39:2120

Muži A (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA132Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:28:0635
2MA221Dobšíček PavelSK Hronov8000:28:3531
3MA335Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:28:4227
4MA571Kožíšek DušanDukla Liberec8300:29:4424
5MA679Linhart RadekTJČZU Praha7600:29:5122
6MA774Šlechta DanRyba Team7600:30:0020
7MA845Cupák MartinMarpole MTB Vrchlabí7100:30:0819
8MA940Haman VáclavČSK SKI Jilemnice8100:30:2018
9MA1059Černý JiříSemily8000:30:3717
10MA1234Kubričan PavelDukla Brandýs n. Labem8300:30:5016
11MA1376Berka MartinKozákov8500:30:5515
12MA1475Berka RadimKozákov8200:30:5814
13MA1582Randák KarelSKI Jilemnice7100:31:2813
14MA1731Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:31:3912
15MA1812Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:31:4511
16MA2229Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:32:3010
17MA243Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:32:409
18MA2614Kysela VojtěchTJ ROB Liberec8100:32:488
19MA2738Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:32:517
20MA2924Novotný JiříKateřinky7100:33:436
21MA3028Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:33:445
22MA3391Lukeš RomanHorská Služba Krkonoše7000:34:204
23MA3644Lehotský JiříMelvins Team Vrchlabí7600:34:523
24MA3939Wolf DavidS. P. Cutisin Kořenov7200:35:452
25MA405Gajdošík Janneregistrován8300:35:501
26MA4184Černohorský MiroslavČP Tanvald7000:35:541
27MA6688Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8500:39:301

Muži B (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB477Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:29:2735
2MB2018Zuzánek ZdeněkTatran Jablonec nad Nisou OB5900:32:0331
3MB2113Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:32:1227
4MB3126Gombita JosefMost5800:33:5524
5MB3589Tichý PavelAC Náchod6300:34:4722
6MB3811Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:35:2820
7MB4341Pavlica PetrŠSK Újezd nad Lesy6300:36:1719
8MB4527Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6300:36:3718
9MB4963Sedlák JiříPřelouč5800:36:5217
10MB5458Pucholt JiříSokol Unhošť5900:38:0216
11MB6768Augustin FrantišekSKI Jilemnice6100:39:3215
12MB7057Šádek JiříLomnice n. Pop.5900:39:5514
13MB7192Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:41:1813
14MB734Mocker FrantišekAC Česká Lípa5800:41:5512
15MB8593Dolejš RadomírSabzo Praha5800:45:4911
16MB8786Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8500:47:5510

Muži C (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1165Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:30:4535
2MC2525Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:32:4231
3MC3233Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:34:1427
4MC3780Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:35:0124
5MC4562Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:36:3722
6MC4722Kober JosefW-STAV Vrchlabí5000:36:4020
7MC5183Paulus JaroslavJablonec n. N.5300:37:1219
8MC5587Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:38:0418
9MC606Groh StanislavAC Vrchlabí4600:38:5317
10MC6120Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:39:0516
11MC6350Kadavý ZdeněkOK Chrastava4900:39:1615
12MC6954Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:39:5214
13MC8166Tučný JanMK Pardubice4700:45:0413
14MC8836Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:48:4312
15MC9085Čepelka OldřichTima Liberec4800:50:1611

Muži D (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4473Biemann GötzSKI Harrachov4300:36:2235
2MD5942Šteinc LudvíkSC Control Vrchlabí4100:38:3231
3MD6210Marek FrantišekČervený Kostelec4100:39:1027
4MD7760Tlustý LadislavMK Kladno4000:43:3724
5MD792Herbst ManfredJeseník4100:44:3222
6MD829Nypl JaroslavStará Paka4100:45:2520

Muži E (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7572Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3300:42:4835
2ME8351Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:45:3331
3ME8415Jarkovský OldřichJiskra Mostek3400:45:4527
4ME8681Gaman JaroslavAVANTI Havířov3500:46:0024
5ME911Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3500:50:3222
6ME9249Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:51:3320

Juniorky (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ5067Augustinová BohdanaSki klub Jablonec n. Nisou8900:37:0735
2ŽJ5317Zuzánková TerezaTatran Jablonec nad Nisou OB8600:37:5531
3ŽJ578Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem9000:38:1627
4ŽJ7830Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:43:5824
5ŽJ8070Schejbalová AlenaTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:44:3622

Ženy A (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3416Rajdlová KamilaDukla Liberec7800:34:3435
2ZA4253Čermáková MartinaKrkonoše Vrchlabí8000:36:0431
3ZA5278Kynčlová DagmarTJ Jilemnice7200:37:3427
4ZA5648Škodová IvanaMaratonstav Úpice8100:38:1024
5ZA6519Bícová KarolínaDukla Liberec7800:39:2922
6ZA6847Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:39:4220
7ZA7646Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:43:3219
8ZA8952Popovová MartinaSNB Praha7400:49:2818

Ženy B (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽB5861Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:38:2135
2ŽB7437Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:42:4731

Ženy C (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC727Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:41:3735

Trať 7,5 km, 450 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA132Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:28:0635
2MA221Dobšíček PavelSK Hronov8000:28:3531
3MA335Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:28:4227
1MB477Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:29:2735
4MA571Kožíšek DušanDukla Liberec8300:29:4424
5MA679Linhart RadekTJČZU Praha7600:29:5122
6MA774Šlechta DanRyba Team7600:30:0020
7MA845Cupák MartinMarpole MTB Vrchlabí7100:30:0819
8MA940Haman VáclavČSK SKI Jilemnice8100:30:2018
9MA1059Černý JiříSemily8000:30:3717
1MC1165Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:30:4535
10MA1234Kubričan PavelDukla Brandýs n. Labem8300:30:5016
11MA1376Berka MartinKozákov8500:30:5515
12MA1475Berka RadimKozákov8200:30:5814
13MA1582Randák KarelSKI Jilemnice7100:31:2813
1MJ1664Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8600:31:3135
14MA1731Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:31:3912
15MA1812Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:31:4511
2MJ1923Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8600:31:5431
2MB2018Zuzánek ZdeněkTatran Jablonec nad Nisou OB5900:32:0331
3MB2113Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:32:1227
16MA2229Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:32:3010
3MJ2356Matura JosefTJ Semily9100:32:3927
17MA243Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:32:409
2MC2525Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:32:4231
18MA2614Kysela VojtěchTJ ROB Liberec8100:32:488
19MA2738Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:32:517
4MJ2843Tryzna VojtěchČSK SKI Jilemnice8900:33:1724
20MA2924Novotný JiříKateřinky7100:33:436
21MA3028Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:33:445
4MB3126Gombita JosefMost5800:33:5524
3MC3233Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:34:1427
22MA3391Lukeš RomanHorská Služba Krkonoše7000:34:204
1ZA3416Rajdlová KamilaDukla Liberec7800:34:3435
5MB3589Tichý PavelAC Náchod6300:34:4722
23MA3644Lehotský JiříMelvins Team Vrchlabí7600:34:523
4MC3780Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:35:0124
6MB3811Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:35:2820
24MA3939Wolf DavidS. P. Cutisin Kořenov7200:35:452
25MA405Gajdošík Janneregistrován8300:35:501
26MA4184Černohorský MiroslavČP Tanvald7000:35:541
2ZA4253Čermáková MartinaKrkonoše Vrchlabí8000:36:0431
7MB4341Pavlica PetrŠSK Újezd nad Lesy6300:36:1719
1MD4473Biemann GötzSKI Harrachov4300:36:2235
5MC4562Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:36:3722
8MB4527Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6300:36:3718
6MC4722Kober JosefW-STAV Vrchlabí5000:36:4020
5MJ4855Pošepný TomášBC Sport Semily8900:36:4222
9MB4963Sedlák JiříPřelouč5800:36:5217
1ŽJ5067Augustinová BohdanaSki klub Jablonec n. Nisou8900:37:0735
7MC5183Paulus JaroslavJablonec n. N.5300:37:1219
3ZA5278Kynčlová DagmarTJ Jilemnice7200:37:3427
2ŽJ5317Zuzánková TerezaTatran Jablonec nad Nisou OB8600:37:5531
10MB5458Pucholt JiříSokol Unhošť5900:38:0216
8MC5587Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:38:0418
4ZA5648Škodová IvanaMaratonstav Úpice8100:38:1024
3ŽJ578Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem9000:38:1627
1ŽB5861Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:38:2135
2MD5942Šteinc LudvíkSC Control Vrchlabí4100:38:3231
9MC606Groh StanislavAC Vrchlabí4600:38:5317
10MC6120Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:39:0516
3MD6210Marek FrantišekČervený Kostelec4100:39:1027
11MC6350Kadavý ZdeněkOK Chrastava4900:39:1615
6MJ6469Schejbal OldřichTJ PORKERT Skuhrov n. B.9100:39:2120
5ZA6519Bícová KarolínaDukla Liberec7800:39:2922
27MA6688Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8500:39:301
11MB6768Augustin FrantišekSKI Jilemnice6100:39:3215
6ZA6847Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:39:4220
12MC6954Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:39:5214
12MB7057Šádek JiříLomnice n. Pop.5900:39:5514
13MB7192Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:41:1813
1ŽC727Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:41:3735
14MB734Mocker FrantišekAC Česká Lípa5800:41:5512
2ŽB7437Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:42:4731
1ME7572Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3300:42:4835
7ZA7646Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:43:3219
4MD7760Tlustý LadislavMK Kladno4000:43:3724
4ŽJ7830Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:43:5824
5MD792Herbst ManfredJeseník4100:44:3222
5ŽJ8070Schejbalová AlenaTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:44:3622
13MC8166Tučný JanMK Pardubice4700:45:0413
6MD829Nypl JaroslavStará Paka4100:45:2520
2ME8351Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:45:3331
3ME8415Jarkovský OldřichJiskra Mostek3400:45:4527
15MB8593Dolejš RadomírSabzo Praha5800:45:4911
4ME8681Gaman JaroslavAVANTI Havířov3500:46:0024
16MB8786Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8500:47:5510
14MC8836Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:48:4312
8ZA8952Popovová MartinaSNB Praha7400:49:2818
15MC9085Čepelka OldřichTima Liberec4800:50:1611
5ME911Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3500:50:3222
6ME9249Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:51:3320

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
94%

Názory na závod

Mám rád běhy, kde se nepletou auta. V krásné přírodě je potěšení běhat. Za rok nashle...

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód