hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Mohelnice - Lysá hora

30.7.2005, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mohelnice - Lysá hora
  • datum konání: 30.7.2005
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Krásná - Nižní Mohelnice, rozcestí k Lysé hoře
15.00 hodin

Přihlášky

restaurace Zlatník cca 1 km od startu ve směru Visalaje
od 12.30 do 14.30 hodin

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

Celá trať vede po asfaltové silnici. Délka: 8,4 km
Převýšení: 704 m

Ceny pro vítěze

První 3 v každé kategorii obdrží peněžitou odměnu a diplom, pořadatel zajistí předání medailí a diplomů závodníkům na prvních třech místech hodnocených do Mistrovství Moravy a Slezska. Každý účastník obdrží účastnický list.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Jaroslav Chalupa
V. Klicpery 4/288
736 01 Havířov Šumbark
tel. byt 596 883 926
mobil 728 479 570

E-mailová adresa

jarchal@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.7.2014Běh na Lysou horu141
27.7.2013Běh na Lysou horu137
28.7.2012Běh na Lysou horu141
30.7.2011Běh na Lysou horu168
31.7.2010Mohelnice - Lysá hora135
1.8.2009Mohelnice - Lysá hora140
26.7.2008Mohelnice - Lysá hora117
28.7.2007Mohelnice - Lysá hora150
29.7.2006Mohelnice - Lysá hora121
31.7.2004Mohelnice - Lysá hora130
2.8.2003Mohelnice - Lysá hora129
3.8.2002Mohelnice - Lysá hora140
4.8.2001Mohelnice - Lysá hora128
6.8.2000Mohelnice - Lysá hora146
7.8.1999Mohelnice - Lysá hora124
1.8.1998Mohelnice - Lysá hora121
2.8.1997Mohelnice - Lysá hora93
3.8.1996Mohelnice - Lysá hora - kvalifikace na MS103
5.8.1995Mohelnice - Lysá hora97
6.8.1994Mohelnice - Lysá hora58
7.8.1993Mohelnice - Lysá hora80
1.8.1992Mohelnice - Lysá hora49
3.8.1991Mohelnice - Lysá hora68
4.8.1990Mohelnice - Lysá hora72
5.8.1989Mohelnice - Lysá hora68
6.8.1988Mohelnice - Lysá hora108
8.8.1987Mohelnice - Lysá hora77

Statistika závodu Mohelnice - Lysá hora

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 3041

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4822
Balko Peter4420
Tučný Jan4720
Rys Jaromír6418
Podžorný Ervin4116
Velička Zdeněk6216
Pavlica Oldřich6016
Groš Štefan6115
Vodička Jan4515
Zikeš František2815
Fejgl Zdeněk4215
Holec František4614
Trávníček Rostislav6814
Kolínek František5613
Šimůnek Jan4913
Špacír Ladislav5513
Zátopek Jiří6013
Kvassay Ladislav5412
Jirásková Eva6412
Šokalová Ludmila5612
Škapa Marek7112
Žák Jiří7112
Pechek František5311
Najdek Bohumír5511
Svatoš Otakar3411
Kvita Josef5111
Březina Ladislav6111
Marek František4111
Wálek Bronislav5711
Les Josef4711
Sztymon Pavel7311
Merta Jaroslav3510
Šrutek Stanislav5810
Šír Václav4810
Vojkůvka Zdeněk6110
Polášek Jan809
Kravčík Miroslav539
Bednarz Libor809
Szebesta Pavel689
Keprtová Miloslava489
Šmída Oldřich489
Miencil Miroslav459
Stránský Aleš609
Kubíček František469
Krupička Miroslav539
Vymazal Petr759
Macura Jindřich439
Rinka Erich549
Nanke Werner389
Blaha Tomáš769

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 01.08.2005, 12:54
  • zobrazeno již 952x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2005 - 20. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,4 km, 704 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ71Hamr JanAK Bílina8600:40:39105
2MJ1031Tejchman JakubTJ Šumperk8800:41:0893
3MJ1535Černý JaroslavLOKO Trutnov8600:42:4181
4MJ3330Baďura JanTJ Šumperk8700:45:5672
5MJ357Fukala VítAO Slavia Havířov8700:46:3466
6MJ87102Zeman MarekSK Jiří team Ostrava8700:54:5857
7MJ89104Rašovský MatějSG Jablonec8800:55:1254
8MJ10774Kuczynski MichalNýdek9100:58:3451
9MJ112109Bělíček VáclavSlezan F-M8700:59:1448

Muži A (trať 8,4 km, 704 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1135Magál JiříDukla Liberec7700:36:55105
2MA294Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:38:0993
3MA39Polášek JanAO Slavia Havířov8000:38:1781
4MA4106Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:39:1572
5MA855Maceček VladoAK Kroměříž7500:40:4866
6MA1168Najdek RastislavBiking Raková7900:41:3860
7MA1269Čierňava LuboslavŠKP Čadca7500:41:46-
8MA1363Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:42:0357
9MA1465Szebesta PavelJakl Karviná6800:42:3354
10MA1687Filipec PetrTJ Slezan Frýdek Místek7000:42:5151
11MA1762Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:43:1048
12MA1921Wurst MilanBiatlon Karviná8200:43:2945
13MA2136Sehnal TomášDRÁSAL Team Holešov7300:43:5642
14MA2340Karkoška PetrBC Orlová7300:44:0039
15MA2676Kacíř VlastimilČeský Těšín7900:44:2936
16MA2791Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:44:4933
17MA2971Žuška MarcelHaviřov8300:45:2430
18MA31131Sliz SlawomírDavis adwanture time7600:45:43-
19MA3264Velička AlešX-AIR Ostrava7300:45:5527
20MA34123Ekowinkowski JaroslavDrogomysl u Cieszyna7100:46:26-
21MA3739Sztymon PavelFC Bužkovec Petřvald7300:47:1324
22MA39117Latka TomášMK SEITL Ostrava7000:47:1821
23MA4089Šindelek VladanPržno6700:47:2418
24MA41126Mrózek MarianTřinec7300:47:4915
25MA4445Trávníček RostislavTJ Slezan Frýdek-Místek6800:48:0212
26MA4548Kolouch DavidMC NET FM Čapla Team7600:48:499
27MA48133Wala PetrMC Wallo Havířov7100:49:096
28MA5022Hrouza MichalKOS Krnov7800:49:193
29MA5420Jančařík PetrAAC Brno6800:50:113
30MA55124Niemiec MiroslavGoleszow6800:50:24-
31MA5652Motl MartinKERTEAM8100:50:333
32MA59138Fójcik TadeuszTěrlicko8600:51:0860
33MA6047Krejčí LukášFrýdek Místek7600:51:093
34MA6166Kristek JiříRetia Pardubice6700:51:133
35MA6272Neugebauer ErichBK Sak LOŽISKA KARNIVÁ6800:51:183
36MA6318Nemček JaroslavBiatlon Karviná8400:51:213
37MA6928Hudeček MartinHelia Trade CZ7200:52:263
38MA7375Kuczynski MarianNýdek6900:53:123
39MA74130Wantulok AndrzeyStrumieň7300:53:13-
40MA7690Dobeš VlastimilSKI Valašské Meziříčí7000:53:183
41MA782Hamr JakubLote Teplice8400:53:203
42MA8416Stošek PavelBiatlon Karviná8400:54:273
43MA90136Franek AlanBK SAK LOŽISKA KARNIVÁ7100:55:243
44MA9270Rumpertesz PetrHO Baník 1. Máj Karviná7800:55:503
45MA948Wróbel PřemyslAO Slavia Havířov8500:56:043
46MA9695Lenhart VítACS Přerov TEAM8200:56:593
47MA100103Řoutil LadislavŠternberské listy8100:57:553
48MA10597Rašner TomášRELAX Olomouc6900:58:133
49MA10673Motyka JanHorní Suchá7800:58:193
50MA114129Skřičil VlastimilHrabůvka6700:59:473
51MA11543Mielec JaromírFIZA Ostrava6900:59:533
52MA126134Cenek JaroslavSPPPS Vratimov6601:06:173

Muži B (trať 8,4 km, 704 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB667Sventek LadislavŠKP Snowparadise Čadca6500:40:30-
2MB925Kolínek FrantišekAK Perná5600:40:52105
3MB1884Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:43:1593
4MB24114Baláž RomanMK SEITL Ostrava6500:44:1681
5MB28141Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:44:5372
6MB3041Jadrníček PetrLokomotiva Ostrava5700:45:3066
7MB3685Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6200:47:0360
8MB3829Tichý PavelAC Náchod6300:47:1557
9MB42144Schutz PetrTJ Orlová Lutyně6200:47:5954
10MB43140Slowioczek RomanJablunkov5900:48:0051
11MB4637Rys JaromírASICS TEAM Holešov6400:49:0448
12MB47101Hrubý AntonínTJ Dolní Lhota6400:49:0845
13MB4979Krupka PeterAC Moravská Slávia Brno6500:49:1342
14MB5277Kacíř ZdeněkČeský Těšín5600:49:2839
15MB5781Pavlica OldřichTJ Slezan Frýdek Místek6000:50:4136
16MB5888Šindelek DanielAtletika F-M6500:50:5833
17MB6423Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:51:4330
18MB6559Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6300:51:5627
19MB7156Gromus PetrAK Olomouc5600:52:4524
20MB72110Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:52:46-
21MB85107Vojkůvka ZdeněkTJ Chuchelná6100:54:2921
22MB9851Mikloš LiborRaškovice6000:57:0918
23MB101137Fojcík VavřinecSokol Hnojník5900:57:5615
24MB10226Bažanowski RostislavPolanka nad Odrou6500:57:5712
25MB11150Eppert RomanCanis Lupus City5900:59:099
26MB11917Musil LadislavSK Slavičín5601:01:356
27MB13614Štůsek DušanB. K. Vratimov5701:11:093

Muži C (trať 8,4 km, 704 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC53Smrčka MilošBK Říčany5400:39:50105
2MC2260Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:43:5993
3MC2527Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:44:2681
4MC5132Šalplachta JindřichFenix Jeseník4700:49:2572
5MC6682Kvita JosefMK Kopřivnice5100:51:5866
6MC684Flegl VlastimilBrtev5300:52:1160
7MC75128Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:53:1557
8MC77115Švrček JiříOstrava5300:53:1954
9MC79132Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:53:2151
10MC80118Najdek BohumírRacing Olešná5500:53:2548
11MC82121Holec FrantišekTiS VILHELM Frýdek Místek4600:53:4545
12MC86116Brož JiříMK Seitl Ostrava5400:54:3942
13MC8854Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:55:1039
14MC9146Smola JosefMKS Ostrava5100:55:4336
15MC97120Mareš BohumilLEAR Brno5100:57:0033
16MC9938Tučný JanMK Pardubice4700:57:3030
17MC108143Hájek VladimírBaška Frýdek Místek5500:58:5627
18MC124139Pěgřimek MilanSokol Hnojník5401:05:2524
19MC125142Rechtenberg KarelFrýdlant nad Oslavou4701:05:3621
20MC12758Bělka JaroslavLRS ČD Vyškov5201:06:5018
21MC132113Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:08:2215
22MC13915Kvassay LadislavB. K. Vratimov5401:14:5212
23MC14149Krejčí JosefFrýdek Místek4901:17:079

Muži D (trať 8,4 km, 704 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5396Hrach JanSAK Ložiska Karviná4400:49:45105
2MD6780Bednařík JiříMniší4500:52:0093
3MD7078Podžorný ErvinČeský Těšín4100:52:3281
4MD8133Marek FrantišekČervený Kostelec4100:53:3272
5MD11353Balko PeterTiS VILHELM Frýdek Místek4400:59:2466
6MD11634Linhart MilošAC Náchod4400:59:5860
7MD11824Fejgl ZdeněkSK TiS VILHELM Frýdek Místek4201:00:2857
8MD1235Herbst ManfredJeseník4101:04:0154
9MD1286Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3501:07:06105
10MD13061Werner NankeBK Kravaře3801:07:3651
11MD13486Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:09:4793
12MD137119Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2801:12:1881
13MD138105Kubíček MojmírFrenštát p. R.4401:13:5548
14MD14344Cenek JaroslavSPPPS Vratimov4101:19:3745

Juniorky (trať 8,4 km, 704 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ104100Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:58:12105
2ŽJ10912Strháková ZuzanaTJ start Havířov9000:59:0293
3ŽJ11013Okenicová IngridTJ start Havířov9000:59:0281
4ŽJ12119Macáková AndreaBiatlon Karviná8601:02:1072
5ŽJ12299Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8701:03:5266
6ŽJ13111Küblová KateřinaTJ start Havířov9001:08:0760
7ŽJ13310Bulířová PavlínaAO Slavia Havířov8601:08:4157
8ŽJ144125Pszczótka NataliaBazanowice Polska8601:38:21-

Ženy A (trať 8,4 km, 704 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA20108Milesová IvaAC Kovošrot Praha7700:43:42105
2ZA8393Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:53:5393
3ZA9392Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:56:0381
4ZA9542Pokorová JaroslavaSokol Opava7200:56:4072
5ZA129111Popovová MartinaSNB Praha7401:07:1966
6ZA14098Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:15:4660

Ženy B (trať 8,4 km, 704 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB103127Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:58:07105
2ZB117112Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:00:2793
3ZB120122Šokalová LudmilaTiS VILHELM Frýdek Místek5601:02:0181
4ZB13557Gromusová AlexandraOlymp Brno6201:09:5272
5ZB14283Vašinová IvanaSK Ostravice6501:17:3866

Trať 8,4 km, 704 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1135Magál JiříDukla Liberec7700:36:55105
2MA294Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:38:0993
3MA39Polášek JanAO Slavia Havířov8000:38:1781
4MA4106Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:39:1572
1MC53Smrčka MilošBK Říčany5400:39:50105
1MB667Sventek LadislavŠKP Snowparadise Čadca6500:40:30-
1MJ71Hamr JanAK Bílina8600:40:39105
5MA855Maceček VladoAK Kroměříž7500:40:4866
2MB925Kolínek FrantišekAK Perná5600:40:52105
2MJ1031Tejchman JakubTJ Šumperk8800:41:0893
6MA1168Najdek RastislavBiking Raková7900:41:3860
7MA1269Čierňava LuboslavŠKP Čadca7500:41:46-
8MA1363Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:42:0357
9MA1465Szebesta PavelJakl Karviná6800:42:3354
3MJ1535Černý JaroslavLOKO Trutnov8600:42:4181
10MA1687Filipec PetrTJ Slezan Frýdek Místek7000:42:5151
11MA1762Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:43:1048
3MB1884Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:43:1593
12MA1921Wurst MilanBiatlon Karviná8200:43:2945
1ZA20108Milesová IvaAC Kovošrot Praha7700:43:42105
13MA2136Sehnal TomášDRÁSAL Team Holešov7300:43:5642
2MC2260Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:43:5993
14MA2340Karkoška PetrBC Orlová7300:44:0039
4MB24114Baláž RomanMK SEITL Ostrava6500:44:1681
3MC2527Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:44:2681
15MA2676Kacíř VlastimilČeský Těšín7900:44:2936
16MA2791Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:44:4933
5MB28141Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:44:5372
17MA2971Žuška MarcelHaviřov8300:45:2430
6MB3041Jadrníček PetrLokomotiva Ostrava5700:45:3066
18MA31131Sliz SlawomírDavis adwanture time7600:45:43-
19MA3264Velička AlešX-AIR Ostrava7300:45:5527
4MJ3330Baďura JanTJ Šumperk8700:45:5672
20MA34123Ekowinkowski JaroslavDrogomysl u Cieszyna7100:46:26-
5MJ357Fukala VítAO Slavia Havířov8700:46:3466
7MB3685Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6200:47:0360
21MA3739Sztymon PavelFC Bužkovec Petřvald7300:47:1324
8MB3829Tichý PavelAC Náchod6300:47:1557
22MA39117Latka TomášMK SEITL Ostrava7000:47:1821
23MA4089Šindelek VladanPržno6700:47:2418
24MA41126Mrózek MarianTřinec7300:47:4915
9MB42144Schutz PetrTJ Orlová Lutyně6200:47:5954
10MB43140Slowioczek RomanJablunkov5900:48:0051
25MA4445Trávníček RostislavTJ Slezan Frýdek-Místek6800:48:0212
26MA4548Kolouch DavidMC NET FM Čapla Team7600:48:499
11MB4637Rys JaromírASICS TEAM Holešov6400:49:0448
12MB47101Hrubý AntonínTJ Dolní Lhota6400:49:0845
27MA48133Wala PetrMC Wallo Havířov7100:49:096
13MB4979Krupka PeterAC Moravská Slávia Brno6500:49:1342
28MA5022Hrouza MichalKOS Krnov7800:49:193
4MC5132Šalplachta JindřichFenix Jeseník4700:49:2572
14MB5277Kacíř ZdeněkČeský Těšín5600:49:2839
1MD5396Hrach JanSAK Ložiska Karviná4400:49:45105
29MA5420Jančařík PetrAAC Brno6800:50:113
30MA55124Niemiec MiroslavGoleszow6800:50:24-
31MA5652Motl MartinKERTEAM8100:50:333
15MB5781Pavlica OldřichTJ Slezan Frýdek Místek6000:50:4136
16MB5888Šindelek DanielAtletika F-M6500:50:5833
32MA59138Fójcik TadeuszTěrlicko8600:51:0860
33MA6047Krejčí LukášFrýdek Místek7600:51:093
34MA6166Kristek JiříRetia Pardubice6700:51:133
35MA6272Neugebauer ErichBK Sak LOŽISKA KARNIVÁ6800:51:183
36MA6318Nemček JaroslavBiatlon Karviná8400:51:213
17MB6423Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:51:4330
18MB6559Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6300:51:5627
5MC6682Kvita JosefMK Kopřivnice5100:51:5866
2MD6780Bednařík JiříMniší4500:52:0093
6MC684Flegl VlastimilBrtev5300:52:1160
37MA6928Hudeček MartinHelia Trade CZ7200:52:263
3MD7078Podžorný ErvinČeský Těšín4100:52:3281
19MB7156Gromus PetrAK Olomouc5600:52:4524
20MB72110Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:52:46-
38MA7375Kuczynski MarianNýdek6900:53:123
39MA74130Wantulok AndrzeyStrumieň7300:53:13-
7MC75128Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:53:1557
40MA7690Dobeš VlastimilSKI Valašské Meziříčí7000:53:183
8MC77115Švrček JiříOstrava5300:53:1954
41MA782Hamr JakubLote Teplice8400:53:203
9MC79132Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:53:2151
10MC80118Najdek BohumírRacing Olešná5500:53:2548
4MD8133Marek FrantišekČervený Kostelec4100:53:3272
11MC82121Holec FrantišekTiS VILHELM Frýdek Místek4600:53:4545
2ZA8393Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:53:5393
42MA8416Stošek PavelBiatlon Karviná8400:54:273
21MB85107Vojkůvka ZdeněkTJ Chuchelná6100:54:2921
12MC86116Brož JiříMK Seitl Ostrava5400:54:3942
6MJ87102Zeman MarekSK Jiří team Ostrava8700:54:5857
13MC8854Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:55:1039
7MJ89104Rašovský MatějSG Jablonec8800:55:1254
43MA90136Franek AlanBK SAK LOŽISKA KARNIVÁ7100:55:243
14MC9146Smola JosefMKS Ostrava5100:55:4336
44MA9270Rumpertesz PetrHO Baník 1. Máj Karviná7800:55:503
3ZA9392Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:56:0381
45MA948Wróbel PřemyslAO Slavia Havířov8500:56:043
4ZA9542Pokorová JaroslavaSokol Opava7200:56:4072
46MA9695Lenhart VítACS Přerov TEAM8200:56:593
15MC97120Mareš BohumilLEAR Brno5100:57:0033
22MB9851Mikloš LiborRaškovice6000:57:0918
16MC9938Tučný JanMK Pardubice4700:57:3030
47MA100103Řoutil LadislavŠternberské listy8100:57:553
23MB101137Fojcík VavřinecSokol Hnojník5900:57:5615
24MB10226Bažanowski RostislavPolanka nad Odrou6500:57:5712
1ZB103127Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:58:07105
1ŽJ104100Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:58:12105
48MA10597Rašner TomášRELAX Olomouc6900:58:133
49MA10673Motyka JanHorní Suchá7800:58:193
8MJ10774Kuczynski MichalNýdek9100:58:3451
17MC108143Hájek VladimírBaška Frýdek Místek5500:58:5627
2ŽJ10912Strháková ZuzanaTJ start Havířov9000:59:0293
3ŽJ11013Okenicová IngridTJ start Havířov9000:59:0281
25MB11150Eppert RomanCanis Lupus City5900:59:099
9MJ112109Bělíček VáclavSlezan F-M8700:59:1448
5MD11353Balko PeterTiS VILHELM Frýdek Místek4400:59:2466
50MA114129Skřičil VlastimilHrabůvka6700:59:473
51MA11543Mielec JaromírFIZA Ostrava6900:59:533
6MD11634Linhart MilošAC Náchod4400:59:5860
2ZB117112Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:00:2793
7MD11824Fejgl ZdeněkSK TiS VILHELM Frýdek Místek4201:00:2857
26MB11917Musil LadislavSK Slavičín5601:01:356
3ZB120122Šokalová LudmilaTiS VILHELM Frýdek Místek5601:02:0181
4ŽJ12119Macáková AndreaBiatlon Karviná8601:02:1072
5ŽJ12299Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8701:03:5266
8MD1235Herbst ManfredJeseník4101:04:0154
18MC124139Pěgřimek MilanSokol Hnojník5401:05:2524
19MC125142Rechtenberg KarelFrýdlant nad Oslavou4701:05:3621
52MA126134Cenek JaroslavSPPPS Vratimov6601:06:173
20MC12758Bělka JaroslavLRS ČD Vyškov5201:06:5018
9MD1286Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3501:07:06105
5ZA129111Popovová MartinaSNB Praha7401:07:1966
10MD13061Werner NankeBK Kravaře3801:07:3651
6ŽJ13111Küblová KateřinaTJ start Havířov9001:08:0760
21MC132113Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:08:2215
7ŽJ13310Bulířová PavlínaAO Slavia Havířov8601:08:4157
11MD13486Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:09:4793
4ZB13557Gromusová AlexandraOlymp Brno6201:09:5272
27MB13614Štůsek DušanB. K. Vratimov5701:11:093
12MD137119Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2801:12:1881
13MD138105Kubíček MojmírFrenštát p. R.4401:13:5548
22MC13915Kvassay LadislavB. K. Vratimov5401:14:5212
6ZA14098Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:15:4660
23MC14149Krejčí JosefFrýdek Místek4901:17:079
5ZB14283Vašinová IvanaSK Ostravice6501:17:3866
14MD14344Cenek JaroslavSPPPS Vratimov4101:19:3745
8ŽJ144125Pszczótka NataliaBazanowice Polska8601:38:21-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 80%
Zvolená trasa závodu: 88%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 75%
Zpracování výsledků: 80%
Ceny vítězům: 40%
Celkový dojem ze závodu: 70%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
76%

Názory na závod

Vyhlášení dole není optimální varianta. Počasí fakt masakr
Petr.Rumpertesz
Z jakého důvodu organizátor závodu diskriminuje starší veterány ? Jinak si neumím vysvětlit proč vítěz kat,C ačkoliv porazil vitěze kat.B (absolutně pátý) byl ohodnocen hůř (méně peněz), než vitěz B. Schopný organizátor při shlédnutí výsledků přehodnotí ceny, nebo rozdělí dotace všem stejně. Kdo si obecně troufá ohodnotit, které výkony v jednotlivých kategoriích jsou hodnotnější. Nebo si vemte příklad z Kozubové.
msmrcka
Počasí nebyl masakr, počasí bylo pravé letní. Komu se nelíbí, at jde běhat někam na sever mezi eskymáky.
skapamarek
Nápoj v cíli by měl být teplý.
estilo

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód