Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kozubovou

31.7.2005, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozubovou
  • datum konání: 31.7.2005
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Dolní Lomná - Pekárna u areálu Slezských dnů
10.00 hodin

Přihlášky

v místě startu od 8.00 do 9.30 hodin

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

Startuje se u Pekárny v Dolní Lomné a celá trať vede po turistické značce. Začátek závodu začíná mírným stoupáním po lesní cestě. Takto se běží asi 2 km a tento úsek by měl sloužit k dokonalému rozklusání. Každý nástup v tomto úseku může se státi osudným v závěru, proto doporučujeme šetřit síly. Ovšem u rekreačního střediska Polana se nachází horská prémie, ale i tady nemusí být vhodný zdrcující finiš, protože potom začne přituhovat. Stoupání se stává strmější a zároveň začíná přechod na lesní cesty. Od sedla pod Kozubovou začíná nejstrmější stoupání. Po tomto krpálu následuje asi 500 metrů mírného stoupání, které nikdo z běžců nemiluje, ale které může rozhodnout. Na konce je asi 50 metrový úsek z kopce do cíle u chaty, jediný na celé trati.
Délka: 5 km
Převýšení: 500 m

Ceny pro vítěze

První tři závodníci v každé kategorii obdrží diplom, medaili a finanční odměnu.
Finanční ceny:
Každá kategorie: 500 - 300 - 200
Rekord tratě: 1000
Absolutní pořadí ženy:500 - 300 - 200
Absolutní pořadí muži: 1000 - 700 - 500 - 300 - 200

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Ing. Stanislav Marszalek
739 91 Dolní Lomná 162
tel. 558 358 456
fax 558 601 754

Internetové stránky

http://tjdl.digi-trade.cz

E-mailová adresa

smarszalek@tcl-digitrade.com

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.7.2018Běh na Kozubovou256
30.7.2017Běh na Kozubovou262
31.7.2016Běh na Kozubovou254
26.7.2015Běh na Kozubovou210
27.7.2014Běh na Kozubovou261
28.7.2013Běh na Kozubovou166
29.7.2012Běh na Kozubovou222
31.7.2011Běh na Kozubovou163
1.8.2010Běh na Kozubovou181
2.8.2009Běh na Kozubovou174
27.7.2008Běh na Kozubovou148
29.7.2007Běh na Kozubovou166
30.7.2006Běh na Kozubovou152
1.8.2004Běh na Kozubovou116
31.8.2003Běh na Kozubovou104

Statistika závodu Běh na Kozubovou

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 2835

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Wálek Bronislav5716
Drahoš Josef5215
Zátopek Jiří6015
Gaman Jaroslav3514
Karkoška Petr7314
Lysek Jan8913
Slowioczek Roman5913
Jirásková Eva6413
Jastrzembská Jarmila6412
Vraštilová Miloslava5612
Přívětivý Miroslav5312
Sikora Jakub8412
Lipták Radim7912
Franek Alan7111
Martynek Vladislav5911
Vodička Jan4511
Žák Jiří7111
Lysek Michal9411
Kisza Václav9310
Škapa Marek7110
Podžorný Ervin4110
Kluz Miroslav7010
Tomečka Libor6210
Tučný Jan4710
Kaleta Daniel8210
Lichý Tomáš949
Kawulok Stanislav569
Wala Petr719
Tyl Josef719
Krejčí Josef499
Sikora Robin909
Ulich Petr689
Šokalová Ludmila569
Dvořák Pavel829
Blaha Tomáš769
Smola Josef519
Kacíř Zdeněk569
Ožana Václav648
Lysek Jakub898
Vrana Vladislav668
Kočí Tomáš628
Kisza Martin968
Groš Štefan618
Szebesta Pavel688
Kawulok Zbyšek628
Kollertová Eva838
Krejčí Lukáš768
Balko Peter448
Kufa Leon648
Jamrik Miroslav578

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ637Tejchman JakubFenix Ski team Jeseník8800:25:5170
2MJ20109Madeja MichalAtletika Třinec8800:28:0362
3MJ21106Biernat AdrianNKS Trojwies8800:28:20-
4MJ3051Sikora RobinTJ Dolní Lomná9000:28:5954
5MJ3326Lysek JanTJ Dolní Lomná8900:29:3348
6MJ3467Martynek JakubSKI Mosty9000:29:4344
7MJ3586Herber DavidSK Prestar8700:30:0640
8MJ3972Gorzolka PetrTJ TŽ Třinec9100:30:4638
9MJ4890Kaminski PetrAC Havířov9200:31:3036
10MJ51126Capek AndrejBiking Raková8700:31:4734
11MJ57102Podzimek MartinLSK Lomnice8600:32:2732
12MJ60127Pijak PavolRaková8700:32:4930
13MJ61128Kováčik AloisBiking Raková8600:32:5228
14MJ6218Mrózek LukášSCB8800:32:5426
15MJ6425Kyrych JakubTJ Dolní Lomná9100:32:5824
16MJ6895Kuczynski MichalNýdek9100:33:2022
17MJ7871Endrych TomášTJ TŽ Třinec9000:34:0920
18MJ8179Špacír JanSK ÚP Olomouc8800:34:2218
19MJ8369Szotkowski MichalTJ TŽ Třinec9000:34:2916
20MJ90112Glajcar OndřejSKI Alp Třinec9300:35:1014
21MJ11693Lysek MichalTJ Dolní Lomná9400:38:3812
22MJ12447Wala JanMC Wallo Havířov9500:39:3610
23MJ12991Kaminski MichalHavířov9000:40:448
24MJ14468Szotkowski TomášTJ TŽ Třinec9400:48:256
25MJ147111Kolarczyk TomášZŠ Návsí9200:54:034
Muži A (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA162Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:24:2770
2MA242Polášek JanSK Hranice8300:24:3962
3MA365Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:25:1554
4MA550Najdek RastislavBiking Raková7900:25:4948
5MA970Sikora JakubTJ TŽ Třinec8400:26:1244
6MA1011Čierňava LuboslavŠKP Čadca7500:26:41-
7MA1255Wurst MilanBiatlon Karviná8200:27:1640
8MA135Kluz MiroslavMosty u Jablunkova7000:27:2238
9MA1513Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:27:3436
10MA16137Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:27:4334
11MA17107Jurčik JánKKM Čadca6800:27:47-
12MA19132Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:28:0032
13MA22113Glajcar RomanSKI Alp Třinec6700:28:2630
14MA26101Vlček TomášGumárny Zubří8000:28:4428
15MA297Žuška MarcelHaviřov8300:28:5826
16MA31117Karkoška PetrBC Orlová7300:29:0824
17MA3276Kacíř VlastimilČeský Těšín7900:29:2422
18MA36134Velička AlešX-AIR Ostrava7300:30:1220
19MA4246Čotov IvanBulharsko6600:30:57-
20MA4392Glowinkowski JaroslawPolska-Dragomysl/k C7100:30:58-
21MA4454Hrouza MichalKOS Krnov7800:30:5818
22MA5059Nemček JaroslavBiatlon Karviná8400:31:3616
23MA54130Suchánek LukášKHB Radegast7900:32:0114
24MA5596Kuczynski MarianNýdek6900:32:2112
25MA63131Hudeček MartinHelia Trade CZ7200:32:5610
26MA6544Krejčí LukášFrýdek Místek7600:33:008
27MA6648Wala PetrMC Wallo Havířov7100:33:016
28MA67121Melčák TomášMK Kopřivnice7500:33:084
29MA7056Stošek PavelBiatlon Karviná8400:33:302
30MA723Rumpertesz PetrHO Baník 1. Máj Karviná7800:33:382
31MA7398Volný PetrTJ Gumárny Zubří7900:33:442
32MA74105Kotzur RadomírJablunkov6800:33:452
33MA8088Tuharský MartinSEBE7700:34:212
34MA8536Mielec JaromírFIZA Ostrava6900:34:352
35MA87143Matuszek JiříHO Baník Karviná7700:34:542
36MA91119Waclawek MarekTJ Dolní Lomná7200:35:212
37MA9363Lenhart VítACS Přerov TEAM8200:35:462
38MA9439Zeman ZdeněkVšechovice6800:35:512
39MA9999Cmol MartinTJ Gumárny Zubří7900:36:262
40MA1119Franek AlanBK SAK LOŽISKA KARNIVÁ7100:38:132
41MA115115Boháč RadekSEBE8100:38:362
42MA134136Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7400:42:322
Muži B (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB712Sventek LadislavŠKP Snowparadise Čadca6500:25:53-
2MB84Kolínek FrantišekAK Perná5600:26:0670
3MB14114Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:27:3362
4MB18108Jaroš JanKKM Čadca6100:27:56-
5MB2257Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:28:2654
6MB2728Martynek JosefSKI Mosty5700:28:4848
7MB28123Baláž RomanBaláž ExtremeTeamOstrava6500:28:5644
8MB3794Tvrzník Petr33 ŠS 'DOSS ALTO5600:30:1340
9MB3884Šindelek DanielAtletika F-M6500:30:3838
10MB4031Schutz PetrTJ Orlová Lutyně6200:30:4736
11MB4523Minář OldřichHodslavice6300:31:0134
12MB4766Kacíř ZdeněkČeský Těšín5600:31:2332
13MB5360Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6300:31:5530
14MB5627Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:32:23-
15MB5885Malysa JiříSK Prestar6500:32:3028
16MB6938Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:33:2626
17MB7677Musil LadislavSK Slavičín5600:33:5824
18MB7789Kawulok ZbyšekTJ Dolní Lomná6200:34:0722
19MB7924Kawulok StanislavDolní Lomná5600:34:1720
20MB100129Gabko JanBK Vsetín Bobrky5900:37:0318
21MB1018Jamrik MiroslavOrlová5700:37:0416
22MB10482Martiňák ZdeněkL 100 Frýdek Místek6000:37:1914
23MB146147Jadrníček PetrLokomotiva Ostrava5700:50:4012
Muži C (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC415Smrčka MilošBK Říčany5400:25:3570
2MC2480Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:28:3962
3MC41110Šuška AntonKKM Čadca4900:30:49-
4MC4697Kabot JanSokol Oldřichovice5200:31:2054
5MC49146Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:31:3448
6MC5241Wawrzyczek JosefBiatlon Karviná5400:31:5344
7MC82138Švrček JiříOstrava5300:34:2640
8MC84122Smola JosefMKS Ostrava5100:34:3438
9MC8835Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:35:0036
10MC95140Brož JiříMK Seitl Ostrava5400:36:0034
11MC96125Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:36:0932
12MC9778Přívětivý MiroslavMK Kopřivnice5300:36:1330
13MC102139Rynka ErichKardio Hlučín5400:37:1328
14MC10543Chytil VladimírCETRIS Hranice5000:37:2326
15MC10922Trombik EmilČeský Těšín4600:38:1124
16MC119116Rechtenberg KarelPJR Frenštát p. R.4700:39:1422
17MC12010Pěgřimek MilanSokol Hnojník5400:39:2020
18MC12340Bělka JaroslavLRS ČD Vyškov5200:39:3218
19MC130145Hyvnar JosefKopřivnice4900:40:5916
20MC13533Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:43:1014
21MC13953Drahoš JosefSOŠ Jablunkov5200:44:2312
22MC14345Krejčí JosefFrýdek Místek4900:48:0410
Muži D (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD59141Hrach JanSAK Ložiska Karviná4400:32:4270
2MD8661Podžorný ErvinČeský Těšín4100:34:4962
3MD103124Balko PeterTiS VILHELM Frýdek Místek4400:37:1654
4MD108149Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:37:5348
5MD12281Herbst ManfredJeseník4100:39:2844
6MD1272Nanke WernerBK Kravaře3800:40:2040
Muži E (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME12829Gaman JaroslavAVANTI Havířov3500:40:3670
2ME14064Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3500:44:5462
3ME14217Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:45:2154
Juniorky (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ89103Szpyrcová RenataSKI Mosty9100:35:0970
2ŽJ92100Stonawská MartinaTJ Dolní Lomná8900:35:3462
3ŽJ10719Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:37:5254
4ŽJ11214Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:38:1448
5ŽJ113104Štočková KláraSKI Jilemnice8800:38:2544
6ŽJ11774Kawuloková DorotaTJ TŽ Třinec8900:38:4140
7ŽJ12158Macáková AndreaBiatlon Karviná8600:39:2338
8ŽJ125120Kluzová MagdaTJ Dolní Lomná9100:39:5136
9ŽJ12652Sikorová MartinaSKI Mosty9000:40:0334
10ŽJ13173Kawuloková BeataTJ TŽ Třinec8900:41:1332
11ŽJ13775Adamíková DorotaTJ TŽ Třinec9000:43:4630
12ŽJ145148Jadrníčková AnnaVOKD Poruba9500:50:3828
Ženy A (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA256Milesová IvaAC Kovošrot Praha7700:28:4170
2ZA71144Haroková HanaACP Olymp Brno7700:33:3762
3ZA7520Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:33:5054
4ZA9849Kovalčíková SoňaBiking Raková7100:36:1848
5ZA10683Pokorová JaroslavaPim Praha7200:37:2444
6ZA11016Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:38:1240
7ZA133135Olejáková MarkétaX-AIR Ostrava7900:42:1738
8ZA13621Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:43:4336
9ZA138118Waclawková UrszulaTJ Dolní Lomná7900:44:0334
Ženy B (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB11133Šádková IrenaAC Pardubice6900:27:0470
2ZB11434Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:38:2762
3ZB11832Šokalová LudmilaTiS VILHELM Frýdek Místek5600:39:0154
4ZB14187Jastrzembská JarmilaTJ TŽ Třinec6400:45:1448
Ženy C (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC13230Skálová LenkaMK Seitl Ostrava5400:41:3570
Trať 5 km, 500 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA162Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:24:2770
2MA242Polášek JanSK Hranice8300:24:3962
3MA365Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:25:1554
1MC415Smrčka MilošBK Říčany5400:25:3570
4MA550Najdek RastislavBiking Raková7900:25:4948
1MJ637Tejchman JakubFenix Ski team Jeseník8800:25:5170
1MB712Sventek LadislavŠKP Snowparadise Čadca6500:25:53-
2MB84Kolínek FrantišekAK Perná5600:26:0670
5MA970Sikora JakubTJ TŽ Třinec8400:26:1244
6MA1011Čierňava LuboslavŠKP Čadca7500:26:41-
1ZB11133Šádková IrenaAC Pardubice6900:27:0470
7MA1255Wurst MilanBiatlon Karviná8200:27:1640
8MA135Kluz MiroslavMosty u Jablunkova7000:27:2238
3MB14114Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:27:3362
9MA1513Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:27:3436
10MA16137Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:27:4334
11MA17107Jurčik JánKKM Čadca6800:27:47-
4MB18108Jaroš JanKKM Čadca6100:27:56-
12MA19132Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:28:0032
2MJ20109Madeja MichalAtletika Třinec8800:28:0362
3MJ21106Biernat AdrianNKS Trojwies8800:28:20-
13MA22113Glajcar RomanSKI Alp Třinec6700:28:2630
5MB2257Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:28:2654
2MC2480Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:28:3962
1ZA256Milesová IvaAC Kovošrot Praha7700:28:4170
14MA26101Vlček TomášGumárny Zubří8000:28:4428
6MB2728Martynek JosefSKI Mosty5700:28:4848
7MB28123Baláž RomanBaláž ExtremeTeamOstrava6500:28:5644
15MA297Žuška MarcelHaviřov8300:28:5826
4MJ3051Sikora RobinTJ Dolní Lomná9000:28:5954
16MA31117Karkoška PetrBC Orlová7300:29:0824
17MA3276Kacíř VlastimilČeský Těšín7900:29:2422
5MJ3326Lysek JanTJ Dolní Lomná8900:29:3348
6MJ3467Martynek JakubSKI Mosty9000:29:4344
7MJ3586Herber DavidSK Prestar8700:30:0640
18MA36134Velička AlešX-AIR Ostrava7300:30:1220
8MB3794Tvrzník Petr33 ŠS 'DOSS ALTO5600:30:1340
9MB3884Šindelek DanielAtletika F-M6500:30:3838
8MJ3972Gorzolka PetrTJ TŽ Třinec9100:30:4638
10MB4031Schutz PetrTJ Orlová Lutyně6200:30:4736
3MC41110Šuška AntonKKM Čadca4900:30:49-
19MA4246Čotov IvanBulharsko6600:30:57-
20MA4392Glowinkowski JaroslawPolska-Dragomysl/k C7100:30:58-
21MA4454Hrouza MichalKOS Krnov7800:30:5818
11MB4523Minář OldřichHodslavice6300:31:0134
4MC4697Kabot JanSokol Oldřichovice5200:31:2054
12MB4766Kacíř ZdeněkČeský Těšín5600:31:2332
9MJ4890Kaminski PetrAC Havířov9200:31:3036
5MC49146Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:31:3448
22MA5059Nemček JaroslavBiatlon Karviná8400:31:3616
10MJ51126Capek AndrejBiking Raková8700:31:4734
6MC5241Wawrzyczek JosefBiatlon Karviná5400:31:5344
13MB5360Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6300:31:5530
23MA54130Suchánek LukášKHB Radegast7900:32:0114
24MA5596Kuczynski MarianNýdek6900:32:2112
14MB5627Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:32:23-
11MJ57102Podzimek MartinLSK Lomnice8600:32:2732
15MB5885Malysa JiříSK Prestar6500:32:3028
1MD59141Hrach JanSAK Ložiska Karviná4400:32:4270
12MJ60127Pijak PavolRaková8700:32:4930
13MJ61128Kováčik AloisBiking Raková8600:32:5228
14MJ6218Mrózek LukášSCB8800:32:5426
25MA63131Hudeček MartinHelia Trade CZ7200:32:5610
15MJ6425Kyrych JakubTJ Dolní Lomná9100:32:5824
26MA6544Krejčí LukášFrýdek Místek7600:33:008
27MA6648Wala PetrMC Wallo Havířov7100:33:016
28MA67121Melčák TomášMK Kopřivnice7500:33:084
16MJ6895Kuczynski MichalNýdek9100:33:2022
16MB6938Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:33:2626
29MA7056Stošek PavelBiatlon Karviná8400:33:302
2ZA71144Haroková HanaACP Olymp Brno7700:33:3762
30MA723Rumpertesz PetrHO Baník 1. Máj Karviná7800:33:382
31MA7398Volný PetrTJ Gumárny Zubří7900:33:442
32MA74105Kotzur RadomírJablunkov6800:33:452
3ZA7520Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:33:5054
17MB7677Musil LadislavSK Slavičín5600:33:5824
18MB7789Kawulok ZbyšekTJ Dolní Lomná6200:34:0722
17MJ7871Endrych TomášTJ TŽ Třinec9000:34:0920
19MB7924Kawulok StanislavDolní Lomná5600:34:1720
33MA8088Tuharský MartinSEBE7700:34:212
18MJ8179Špacír JanSK ÚP Olomouc8800:34:2218
7MC82138Švrček JiříOstrava5300:34:2640
19MJ8369Szotkowski MichalTJ TŽ Třinec9000:34:2916
8MC84122Smola JosefMKS Ostrava5100:34:3438
34MA8536Mielec JaromírFIZA Ostrava6900:34:352
2MD8661Podžorný ErvinČeský Těšín4100:34:4962
35MA87143Matuszek JiříHO Baník Karviná7700:34:542
9MC8835Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:35:0036
1ŽJ89103Szpyrcová RenataSKI Mosty9100:35:0970
20MJ90112Glajcar OndřejSKI Alp Třinec9300:35:1014
36MA91119Waclawek MarekTJ Dolní Lomná7200:35:212
2ŽJ92100Stonawská MartinaTJ Dolní Lomná8900:35:3462
37MA9363Lenhart VítACS Přerov TEAM8200:35:462
38MA9439Zeman ZdeněkVšechovice6800:35:512
10MC95140Brož JiříMK Seitl Ostrava5400:36:0034
11MC96125Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:36:0932
12MC9778Přívětivý MiroslavMK Kopřivnice5300:36:1330
4ZA9849Kovalčíková SoňaBiking Raková7100:36:1848
39MA9999Cmol MartinTJ Gumárny Zubří7900:36:262
20MB100129Gabko JanBK Vsetín Bobrky5900:37:0318
21MB1018Jamrik MiroslavOrlová5700:37:0416
13MC102139Rynka ErichKardio Hlučín5400:37:1328
3MD103124Balko PeterTiS VILHELM Frýdek Místek4400:37:1654
22MB10482Martiňák ZdeněkL 100 Frýdek Místek6000:37:1914
14MC10543Chytil VladimírCETRIS Hranice5000:37:2326
5ZA10683Pokorová JaroslavaPim Praha7200:37:2444
3ŽJ10719Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:37:5254
4MD108149Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:37:5348
15MC10922Trombik EmilČeský Těšín4600:38:1124
6ZA11016Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:38:1240
40MA1119Franek AlanBK SAK LOŽISKA KARNIVÁ7100:38:132
4ŽJ11214Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:38:1448
5ŽJ113104Štočková KláraSKI Jilemnice8800:38:2544
2ZB11434Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:38:2762
41MA115115Boháč RadekSEBE8100:38:362
21MJ11693Lysek MichalTJ Dolní Lomná9400:38:3812
6ŽJ11774Kawuloková DorotaTJ TŽ Třinec8900:38:4140
3ZB11832Šokalová LudmilaTiS VILHELM Frýdek Místek5600:39:0154
16MC119116Rechtenberg KarelPJR Frenštát p. R.4700:39:1422
17MC12010Pěgřimek MilanSokol Hnojník5400:39:2020
7ŽJ12158Macáková AndreaBiatlon Karviná8600:39:2338
5MD12281Herbst ManfredJeseník4100:39:2844
18MC12340Bělka JaroslavLRS ČD Vyškov5200:39:3218
22MJ12447Wala JanMC Wallo Havířov9500:39:3610
8ŽJ125120Kluzová MagdaTJ Dolní Lomná9100:39:5136
9ŽJ12652Sikorová MartinaSKI Mosty9000:40:0334
6MD1272Nanke WernerBK Kravaře3800:40:2040
1ME12829Gaman JaroslavAVANTI Havířov3500:40:3670
23MJ12991Kaminski MichalHavířov9000:40:448
19MC130145Hyvnar JosefKopřivnice4900:40:5916
10ŽJ13173Kawuloková BeataTJ TŽ Třinec8900:41:1332
1ŽC13230Skálová LenkaMK Seitl Ostrava5400:41:3570
7ZA133135Olejáková MarkétaX-AIR Ostrava7900:42:1738
42MA134136Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7400:42:322
20MC13533Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:43:1014
8ZA13621Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:43:4336
11ŽJ13775Adamíková DorotaTJ TŽ Třinec9000:43:4630
9ZA138118Waclawková UrszulaTJ Dolní Lomná7900:44:0334
21MC13953Drahoš JosefSOŠ Jablunkov5200:44:2312
2ME14064Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3500:44:5462
4ZB14187Jastrzembská JarmilaTJ TŽ Třinec6400:45:1448
3ME14217Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:45:2154
22MC14345Krejčí JosefFrýdek Místek4900:48:0410
24MJ14468Szotkowski TomášTJ TŽ Třinec9400:48:256
12ŽJ145148Jadrníčková AnnaVOKD Poruba9500:50:3828
23MB146147Jadrníček PetrLokomotiva Ostrava5700:50:4012
25MJ147111Kolarczyk TomášZŠ Návsí9200:54:034

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 97%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 95%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
98%

Názory na závod

Hodně dobrý
Petr.Rumpertesz
Velmi pěkný závod, až na nesrovnalosti s časem startu v termínovce a jiných zdrojích. viz běžci, kteří přišli až 3 minuty před startem, ale byli ještě operativně zařazeni na startovní listinu. Výborný výkon pana moderátora - byl fundovaný a na úrovni.
belka
Až na zmatek s dobou startu, je to jinak výborný závod po všech stránkách.
skapamarek
Výborná organizace, až na neočekáváné posunutí startu, velmi sympatický výkon moderátora pana Nogola, výborně značená trať s kvalitním profilem, bohatá tombola. Myslím si, že organizátoři závodu zasluhují pochvalu.
pepa.drahos
Omlouváme se za posunutí startu, ale zjistili jsme, že jak mnoho lidí se řídí se řídí termínovkou SOBZ, která se zpracovávala koncem roku se špatným časem startu, takže jsme to právě kvůli nim posunuli o 30 minut.
smarszalek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód