Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Za zlatým klíčem Rokytenky

28.5.2000, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Za zlatým klíčem Rokytenky
  • datum konání: 28.5.2000
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: K Č T Žamberk

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.5.2002Za zlatým klíčem Rokytenky79

Statistika závodu Za zlatým klíčem Rokytenky

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 79

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Smola Jan672
Skalický Jiří502
Svatoš Otakar342
Toman Jiří612
Vacek Martin692
Strnad Tomáš692
Fabián Lubomír722
Kalous Petr772
Dostálek Petr672
Šafář Jaroslav512
Zajíc Jan532
Krátký Jaroslav782
Novotný Luděk622
Kubrová Dagmar632
Exler Pavel822
Novotný Jiří452
Čechal Jaroslav612
Razým Jan572
Fajfr František722
Suchodol Josef672
Havrda Jiří732
Švec Miroslav522

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2535Exler PavelBorec Žamberk8201:05:2111,00
2MJ2736Klášterecký TomášOB Česká Třebová8101:06:419,00
Muži A (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:51:1811,00
2MA22Toman JiříŽamberk6100:54:42-
3MA33Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:55:059,00
4MA54Čechal JaroslavSokol Mistrovice6100:56:208,00
5MA115Strnad Tomᚎamberk6900:59:487,00
6MA126Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí7701:02:106,00
7MA137Suchodol JosefBorec Žamberk6701:02:165,00
8MA148Smola JanKRB Chrudim6701:03:07-
9MA159Dostálek PetrTěchonín6701:03:354,00
10MA1610Novotný LuděkŽamberk6201:03:433,00
11MA1811Hanuš PřemyslKUS Jablonné nad Orlicí7601:03:572,00
12MA1912Fabián LubomírLhoty u Potštejna7201:04:10-
13MA2013Cagwe JohnLTC Hradec Králové6501:04:19-
14MA2114Bříza VáclavŽamberk7001:04:261,00
15MA2315Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7801:05:110,00
16MA3016Vařeka KarelŽamberk6501:09:290,00
17MA3117Havrda JiříŽamberk7301:09:310,00
18MA3718Seibert JaroslavRychnov nad Kněžnou7301:13:47-
Muži B (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB619Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:56:4711,00
2MB920Heš PetrKRB Chrudim6000:58:42-
3MB1021Švec MiroslavPotštejn5200:59:03-
4MB1722Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5101:03:519,00
5MB2223Zajíc JanKRB Chrudim5301:04:45-
6MB3824Jiráska JanKrálíky5601:15:278,00
7MB4125Krejsa JiříHelvíkovice5801:26:227,00
Muži C (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC326Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:55:0511,00
2MC727Skalický JiříSokol Žamberk5000:57:479,00
3MC828Vorlický ZbyněkŽamberk5000:58:228,00
4MC2629Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:06:207,00
5MC3230Novotný JiříClub 21 Letohrad4501:09:544,00
Muži D (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2831Bielčík JindřichT.J. Lichkov 01:07:386,00
2MD2932Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:07:525,00
3MD3333Sedláček FrantišekRychnov nad Kněžnou4001:11:36-
4MD3534Straka JosefŠumperk3901:12:24-
Ženy A (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3437Faltusová RadkaKUS Jablonné nad Orlicí7201:12:0311,00
2ZA3938Skalická JitkaŽamberk7301:18:229,00
3ZA4039Vojtová JanaSokol Žamberk7901:21:058,00
Ženy B (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2440Kubrová DagmarKRB Chrudim6301:05:17-
2ZB3641Novotná EvaClub 21 Letohrad4801:13:0511,00
Trať 15,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:51:1811,00
2MA22Toman JiříŽamberk6100:54:42-
1MC326Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:55:0511,00
3MA33Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:55:059,00
4MA54Čechal JaroslavSokol Mistrovice6100:56:208,00
1MB619Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:56:4711,00
2MC727Skalický JiříSokol Žamberk5000:57:479,00
3MC828Vorlický ZbyněkŽamberk5000:58:228,00
2MB920Heš PetrKRB Chrudim6000:58:42-
3MB1021Švec MiroslavPotštejn5200:59:03-
5MA115Strnad Tomᚎamberk6900:59:487,00
6MA126Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí7701:02:106,00
7MA137Suchodol JosefBorec Žamberk6701:02:165,00
8MA148Smola JanKRB Chrudim6701:03:07-
9MA159Dostálek PetrTěchonín6701:03:354,00
10MA1610Novotný LuděkŽamberk6201:03:433,00
4MB1722Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5101:03:519,00
11MA1811Hanuš PřemyslKUS Jablonné nad Orlicí7601:03:572,00
12MA1912Fabián LubomírLhoty u Potštejna7201:04:10-
13MA2013Cagwe JohnLTC Hradec Králové6501:04:19-
14MA2114Bříza VáclavŽamberk7001:04:261,00
5MB2223Zajíc JanKRB Chrudim5301:04:45-
15MA2315Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7801:05:110,00
1ZB2440Kubrová DagmarKRB Chrudim6301:05:17-
1MJ2535Exler PavelBorec Žamberk8201:05:2111,00
4MC2629Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:06:207,00
2MJ2736Klášterecký TomášOB Česká Třebová8101:06:419,00
1MD2831Bielčík JindřichT.J. Lichkov 01:07:386,00
2MD2932Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:07:525,00
16MA3016Vařeka KarelŽamberk6501:09:290,00
17MA3117Havrda JiříŽamberk7301:09:310,00
5MC3230Novotný JiříClub 21 Letohrad4501:09:544,00
3MD3333Sedláček FrantišekRychnov nad Kněžnou4001:11:36-
1ZA3437Faltusová RadkaKUS Jablonné nad Orlicí7201:12:0311,00
4MD3534Straka JosefŠumperk3901:12:24-
2ZB3641Novotná EvaClub 21 Letohrad4801:13:0511,00
18MA3718Seibert JaroslavRychnov nad Kněžnou7301:13:47-
6MB3824Jiráska JanKrálíky5601:15:278,00
2ZA3938Skalická JitkaŽamberk7301:18:229,00
3ZA4039Vojtová JanaSokol Žamberk7901:21:058,00
7MB4125Krejsa JiříHelvíkovice5801:26:227,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód