Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Janské Lázně - Černá hora

6.8.2005, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Janské Lázně - Černá hora
  • datum konání: 6.8.2005
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Popis tratě

Délka: 8,6 km
Převýšení: 650 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Karel Šklíba
Puškinova 961
542 32 Úpice
mobil 602 152 296

Internetové stránky

http://www.maratonstav.cz

E-mailová adresa

maratonstav@maratonstav.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
11.8.2018Janské Lázně - Černá hora98
5.8.2017Janské Lázně - Černá hora114
25.6.2016Janské Lázně - Černá hora94
8.8.2015Janské Lázně - Černá hora97
16.8.2014Janské Lázně - Černá hora126
31.8.2013Janské Lázně - Černá hora, MS veteránů a MČR - NEBODUJE SE-
11.8.2012Janské Lázně - Černá hora185
13.8.2011Janské Lázně - Černá hora - MČR200
7.8.2010Janské Lázně - Černá hora214
8.8.2009Janské Lázně - Černá hora (MČR)227
9.8.2008Janské Lázně - Černá hora166
11.8.2007Janské Lázně - Černá hora, MČR235
12.8.2006Janské Lázně - Černá hora177
8.8.2004Janské Lázně - Černá hora, MČR270
9.8.2003Janské Lázně - Černá hora - MČR191
10.8.2002Janské Lázně - Černá hora267
11.8.2001Janské Lázně - Černá hora MČR236
19.8.2000Janské Lázně - Černá hora213
14.8.1999Janské Lázně - Černá hora540
8.8.1998Janské Lázně - Černá hora - MČR v běhu do vrchu223
9.8.1997Janské Lázně - Černá hora MČR198
10.8.1996Janské Lázně - Černá hora - MČR168
12.8.1995Janské Lázně - Černá hora175
13.8.1994Janské Lázně - Černá hora, MČR169
14.8.1993Janské Lázně - Černá hora142
15.8.1992Janské Lázně - Černá hora129
17.8.1991Janské Lázně - Černá hora, MČR191
2.6.1990Janské Lázně - Černá hora89
19.8.1989Janské Lázně - Černá hora89
13.8.1988Janské Lázně - Černá hora102
5.9.1987Janské Lázně - Černá hora89
31.8.1986Janské Lázně - Černá Hora116

Statistika závodu Janské Lázně - Černá hora

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 5530

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4831
Pechek František5326
Vašíček Martin7124
Marek František4124
Krejcar Petr4522
Šimůnek Jan4921
Brunclík Ivo5821
Grohová Jaroslava5120
Šmída Oldřich4820
Mach Václav5520
Les Josef4720
Mazač Jaroslav6820
Gombita Josef5820
Šír Václav4819
Šrutek Stanislav5819
Bolehovský Pavel7118
Friebelová Eva6218
Čipera Radek6417
Groh Stanislav4617
Smrčka Miloš5417
Vimr Adolf4317
Tučný Jan4717
Paulů Blanka5417
Pechek Petr8316
Stránský Aleš6015
Šesták Karel7115
Plecháček Jiří4415
Hrnčíř Jaroslav4914
Kůtek Vladimír5014
Havlíček Zdeněk3514
Svatoš Otakar3414
Kolínek František5614
Buchar Jan3314
Holub Petr6614
Metelka Josef4414
Krupička Miroslav5313
Jančík Bořek6413
Sadílek Ota4613
Novotná Eva4813
Skalický Roman7113
Keprtová Miloslava4813
Linhart Miloš4413
Vítek Miroslav7213
Tichý Pavel6313
Metelková Táňa7213
Pešek Milan6013
Vacarda Vladimír5913
Biemann Götz4312
Hák Michal7512
Libra Jiří3712

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ111Tejchman JakubFenix Ski team Jeseník8800:39:48105
2MJ182Černý JaroslavLOKO Trutnov8600:40:4893
3MJ223Pazdera LukášPSK Olymp Praha8600:41:3081
4MJ284Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8600:42:1872
5MJ325Brázda VladimírKrkonoše Vrchlabí8700:42:4566
6MJ396Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové n. L.8900:43:3560
7MJ467Matura JosefTJ Semily9100:44:3357
8MJ538Lánský JosefSK Sporting Příbram8700:45:1154
9MJ889Holas VáclavTJ Holé Vrchy8600:49:0951
10MJ9510Štěpánek MichalKB Staré Město pod Laštejnem8600:50:0148
11MJ12211Kozel MartinLokomotiva Trutnov8900:55:0745
Muži A (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1108Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:36:18105
2MA2109Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:37:0693
3MA3110Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:37:4281
4MA5111Cupák MartinMarpole MTB Vrchlabí7100:38:1772
5MA8112Vrabec MartinOlfin Car Vella Trutnov7900:39:0966
6MA9113Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:39:3060
7MA10114Haman VáclavČSK SKI Jilemnice8100:39:3757
8MA13115Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:40:2654
9MA14116Pomikálek JosefMK Kladno7500:40:3151
10MA15117Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:40:3948
11MA17118Holub PetrADR Team6600:40:4645
12MA19119Kožíšek DušanSKP Harachov8300:40:5042
13MA20120Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:1539
14MA21121Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:41:1936
15MA25122Janata MilanMaratonstav Úpice8500:41:4933
16MA26123Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:41:5830
17MA29124Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:42:1927
18MA30125Nohejl LukášLABE TRI CLUB HK7500:42:2624
19MA31126Kysela VojtěchTJ ROB Liberec8100:42:4121
20MA33127Karkoška PetrBC Orlová7300:42:5718
21MA35128Koutný TomášOdolena Voda7700:43:0615
22MA37129Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:43:1712
23MA38130Schejbal PetrLiberec7100:43:279
24MA41131Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:43:506
25MA42132Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8400:43:543
26MA43133Suchý JiříFEL Praha7600:43:573
27MA44134Vašíček MartinSKI Radvanice7100:43:583
28MA45135Kacíř VlastimilČeský Těšín7900:44:253
29MA55136Pomikálek JanKZ MTB Team7700:45:293
30MA56137Jančařík PetrAAC Brno6800:45:373
31MA57138Hák MichalSokol Studenec7500:45:443
32MA58139Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:45:473
33MA62140Volf DavidCutisim7200:46:303
34MA63141Bolehovský PavelKER TEAM7100:46:343
35MA65142Černohorský MiroslavČP Tanvald7000:46:423
36MA66143Erlebach DavidKunčice7100:46:443
37MA68144Lemotský JiříNelvins Team Vrchlabí7600:47:123
38MA74145Komárek TomášTJ Záblatí7500:47:263
39MA76146Zícha OndřejSokol Královské Vinohrady8200:47:343
40MA78147Petr JiříHronov7400:47:443
41MA80148Pavel TomášCyklo Max Rock Machine7600:47:543
42MA82149Novák VítHradec Králové8500:48:213
43MA84150Tůma PavelHronov6800:48:273
44MA91151Dobiáš OldřichSokol Vestec7700:49:393
45MA92152Pohůnek RomanÚstí nad Labem7800:49:473
46MA97153Kuřík JanOrel Studenec6600:50:183
47MA99154Drygalski HenrykTrutnov Triatlon7900:50:403
48MA104155Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:51:023
49MA112156Kilinger RobertCyklomax6700:52:263
50MA115157Pohůnek PetrÚstí nad Labem7400:53:433
51MA116158Saidl FilipTJ Záblatí7300:54:083
52MA143159Blažek MartinSK Janské Lázně7101:00:253
53MA151160Vyšinský MartinNeratovice7601:02:373
54MA154161Skácel JindřichUniversita Brno7401:03:183
55MA157162Neuvirt Petr3 Team Praha7301:04:593
56MA159163Tér IvanTEROVA Bez. n. Met.7501:06:323
Muži B (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB676Kolínek FrantišekAK Perná5600:38:59105
2MB777Poduška JosefMK Kladno6200:39:0593
3MB1278Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:1081
4MB1679Siegel JosefAC Choceň5800:40:4472
5MB2780Plašil MilanS.L. Mlázovice5900:41:5966
6MB4781Čechal JaroslavTS Letohrad6100:44:3960
7MB4982Sádovský LubošJablonec nad Nisou6500:44:5057
8MB5183Čipera RadekSKI Radvanice6400:45:0254
9MB5484Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6300:45:1251
10MB6085Dvorský JaroslavŠSK Gymnázium Trutnov6400:46:1648
11MB6186Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:46:2145
12MB6487Krupka MilanSlovan Jiřetín pod Jedlovou5600:46:4042
13MB7088Pelzer WolfgangKöln Deutschland6200:47:20-
14MB7189Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5600:47:2239
15MB8190Christoph JaroslavLBC Nové Město nad Metují6400:48:0436
16MB8691Chmelík MartinLTC6500:48:4633
17MB8958Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:49:10-
18MB9092Musil LadislavSK Slavičín5600:49:1130
19MB9893Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:50:3327
20MB10094Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:50:4624
21MB10195Tomšů PetrMlýn Janderov6400:50:5221
22MB10396Pucholt JiříSokol Unhošť5900:50:5818
23MB10897Fiala PavelBK Říčany5700:51:5515
24MB11198Škrha JiříNáchod6100:52:2212
25MB11399Průcha JosefJiskra Tanvald6000:52:529
26MB114100Mocker FrantišekAC Česká Lípa5800:53:186
27MB117101Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:54:193
28MB118102Šíma ZdeněkPraha 56100:54:293
29MB126103Hruška MilanSportovní spolek Radost Červený Kostelec5900:55:483
30MB132104Burian ZdeněkSABZO5700:56:343
31MB139105Rožánek VladimírSABZO5800:58:483
32MB146106Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8501:01:273
33MB155107Tér DušanTEROVA Bez. n. Met.6501:03:503
Muži C (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC444Smrčka MilošBK Říčany5400:37:59105
2MC2345Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:41:3293
3MC2446Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:41:4481
4MC3647Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:43:0872
5MC4848Tempír FrantišekSokol Štíty4900:44:4266
6MC5049Hanke MiroslavSKI Podlázky5500:44:5660
7MC5250Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:45:1057
8MC6751Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5400:46:5454
9MC6952Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:47:1451
10MC7253Šalplachta JindřichFenix Jeseník4700:47:2448
11MC7354Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:47:2545
12MC7755Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:47:3842
13MC7956Flegl VlastimilBrtev5300:47:5039
14MC8757Kober JosefW-STAV Vrchlabí5000:48:5436
15MC9359Groh StanislavAC Vrchlabí4600:49:5333
16MC9460Kučera ZdeněkAC Náchod5500:49:5730
17MC9661Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:50:0927
18MC10262Siegel MilanHasiči Radešov5400:50:5324
19MC10663Černý BohumilDuchek Team Hluboká4900:51:2721
20MC10964Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:52:0818
21MC11965Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:54:3815
22MC12066Tučný JanMK Pardubice4700:54:5212
23MC12167Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:54:559
24MC12368Adámek PetrSABZO5400:55:136
25MC12569Bakyta JánYogging klub Dubnica5300:55:38-
26MC12770Krejsa VáclavBering Praha5200:56:003
27MC13471Stibor MilanMaratonstav Úpice5000:57:083
28MC13872Vlaar HansLoopgroep Klazienave NL5300:58:41-
29MC14073Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:59:383
30MC14974Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:02:243
31MC15275Horyna MiroslavZahradní Město5401:03:143
Muži D (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5914Biemann GötzSKI Harrachov4300:45:48105
2MD7515Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:47:3093
3MD8516Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:48:4181
4MD10517Marek FrantišekČervený Kostelec4100:51:1372
5MD10718Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:51:4066
6MD13019Pytelka VáclavPlzeň4500:56:1660
7MD13520Jelínek MatějHradec Králové4200:57:4257
8MD14221Kašpar JosefAVC Praha3801:00:0254
9MD14422Málek ZdeněkAVC Praha4301:00:3751
10MD14523Čech KarelSF Praha4501:01:0248
11MD15624März FrantišekSokol Kout4301:04:4745
12MD16025Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:07:1742
Muži E (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME12426Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3300:55:17105
2ME13127Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:56:1793
3ME14128Jarkovský OldřichJiskra Mostek3400:59:5581
4ME15829Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3501:05:1072
5ME16230Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:10:5366
6ME16331Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:22:0560
Juniorky (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ12812Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:56:09105
2ŽJ12913Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:56:1593
Ženy A (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3432Vlčovská MartaAC Pardubice7600:42:58105
2ZA4033Schorná Matyášová PavlaCZE8000:43:4093
3ZA8334Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov8000:48:2481
4ZA13635Vrabcová JitkaEGST Hradec Králové8100:57:4572
5ZA14836Eisnerová MartinaUSK VŠEM Ústí nad Labem7901:02:0066
6ZA15337Dvořáčková MichaelaKuřim7601:03:1760
Ženy B (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB11038Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:52:14105
2ZB13339Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:57:0693
3ZB13740Jeníková KarolínaSpartak Praha 46800:57:4881
4ZB14741Siegelová MagdalenaAC Choveň6501:01:3672
5ZB15042Klimešová AlenaBukovice6301:02:2966
6ZB16143Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:10:1960
Ženy C (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Trať 8,6 km, 650 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1108Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:36:18105
2MA2109Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:37:0693
3MA3110Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:37:4281
1MC444Smrčka MilošBK Říčany5400:37:59105
4MA5111Cupák MartinMarpole MTB Vrchlabí7100:38:1772
1MB676Kolínek FrantišekAK Perná5600:38:59105
2MB777Poduška JosefMK Kladno6200:39:0593
5MA8112Vrabec MartinOlfin Car Vella Trutnov7900:39:0966
6MA9113Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:39:3060
7MA10114Haman VáclavČSK SKI Jilemnice8100:39:3757
1MJ111Tejchman JakubFenix Ski team Jeseník8800:39:48105
3MB1278Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:1081
8MA13115Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:40:2654
9MA14116Pomikálek JosefMK Kladno7500:40:3151
10MA15117Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:40:3948
4MB1679Siegel JosefAC Choceň5800:40:4472
11MA17118Holub PetrADR Team6600:40:4645
2MJ182Černý JaroslavLOKO Trutnov8600:40:4893
12MA19119Kožíšek DušanSKP Harachov8300:40:5042
13MA20120Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:1539
14MA21121Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:41:1936
3MJ223Pazdera LukášPSK Olymp Praha8600:41:3081
2MC2345Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:41:3293
3MC2446Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:41:4481
15MA25122Janata MilanMaratonstav Úpice8500:41:4933
16MA26123Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:41:5830
5MB2780Plašil MilanS.L. Mlázovice5900:41:5966
4MJ284Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8600:42:1872
17MA29124Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:42:1927
18MA30125Nohejl LukášLABE TRI CLUB HK7500:42:2624
19MA31126Kysela VojtěchTJ ROB Liberec8100:42:4121
5MJ325Brázda VladimírKrkonoše Vrchlabí8700:42:4566
20MA33127Karkoška PetrBC Orlová7300:42:5718
1ZA3432Vlčovská MartaAC Pardubice7600:42:58105
21MA35128Koutný TomášOdolena Voda7700:43:0615
4MC3647Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:43:0872
22MA37129Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:43:1712
23MA38130Schejbal PetrLiberec7100:43:279
6MJ396Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové n. L.8900:43:3560
2ZA4033Schorná Matyášová PavlaCZE8000:43:4093
24MA41131Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:43:506
25MA42132Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8400:43:543
26MA43133Suchý JiříFEL Praha7600:43:573
27MA44134Vašíček MartinSKI Radvanice7100:43:583
28MA45135Kacíř VlastimilČeský Těšín7900:44:253
7MJ467Matura JosefTJ Semily9100:44:3357
6MB4781Čechal JaroslavTS Letohrad6100:44:3960
5MC4848Tempír FrantišekSokol Štíty4900:44:4266
7MB4982Sádovský LubošJablonec nad Nisou6500:44:5057
6MC5049Hanke MiroslavSKI Podlázky5500:44:5660
8MB5183Čipera RadekSKI Radvanice6400:45:0254
7MC5250Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:45:1057
8MJ538Lánský JosefSK Sporting Příbram8700:45:1154
9MB5484Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6300:45:1251
29MA55136Pomikálek JanKZ MTB Team7700:45:293
30MA56137Jančařík PetrAAC Brno6800:45:373
31MA57138Hák MichalSokol Studenec7500:45:443
32MA58139Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:45:473
1MD5914Biemann GötzSKI Harrachov4300:45:48105
10MB6085Dvorský JaroslavŠSK Gymnázium Trutnov6400:46:1648
11MB6186Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:46:2145
33MA62140Volf DavidCutisim7200:46:303
34MA63141Bolehovský PavelKER TEAM7100:46:343
12MB6487Krupka MilanSlovan Jiřetín pod Jedlovou5600:46:4042
35MA65142Černohorský MiroslavČP Tanvald7000:46:423
36MA66143Erlebach DavidKunčice7100:46:443
8MC6751Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5400:46:5454
37MA68144Lemotský JiříNelvins Team Vrchlabí7600:47:123
9MC6952Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:47:1451
13MB7088Pelzer WolfgangKöln Deutschland6200:47:20-
14MB7189Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5600:47:2239
10MC7253Šalplachta JindřichFenix Jeseník4700:47:2448
11MC7354Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:47:2545
38MA74145Komárek TomášTJ Záblatí7500:47:263
2MD7515Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:47:3093
39MA76146Zícha OndřejSokol Královské Vinohrady8200:47:343
12MC7755Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:47:3842
40MA78147Petr JiříHronov7400:47:443
13MC7956Flegl VlastimilBrtev5300:47:5039
41MA80148Pavel TomášCyklo Max Rock Machine7600:47:543
15MB8190Christoph JaroslavLBC Nové Město nad Metují6400:48:0436
42MA82149Novák VítHradec Králové8500:48:213
3ZA8334Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov8000:48:2481
43MA84150Tůma PavelHronov6800:48:273
3MD8516Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:48:4181
16MB8691Chmelík MartinLTC6500:48:4633
14MC8757Kober JosefW-STAV Vrchlabí5000:48:5436
9MJ889Holas VáclavTJ Holé Vrchy8600:49:0951
17MB8958Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:49:10-
18MB9092Musil LadislavSK Slavičín5600:49:1130
44MA91151Dobiáš OldřichSokol Vestec7700:49:393
45MA92152Pohůnek RomanÚstí nad Labem7800:49:473
15MC9359Groh StanislavAC Vrchlabí4600:49:5333
16MC9460Kučera ZdeněkAC Náchod5500:49:5730
10MJ9510Štěpánek MichalKB Staré Město pod Laštejnem8600:50:0148
17MC9661Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:50:0927
46MA97153Kuřík JanOrel Studenec6600:50:183
19MB9893Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:50:3327
47MA99154Drygalski HenrykTrutnov Triatlon7900:50:403
20MB10094Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:50:4624
21MB10195Tomšů PetrMlýn Janderov6400:50:5221
18MC10262Siegel MilanHasiči Radešov5400:50:5324
22MB10396Pucholt JiříSokol Unhošť5900:50:5818
48MA104155Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:51:023
4MD10517Marek FrantišekČervený Kostelec4100:51:1372
19MC10663Černý BohumilDuchek Team Hluboká4900:51:2721
5MD10718Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:51:4066
23MB10897Fiala PavelBK Říčany5700:51:5515
20MC10964Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:52:0818
1ZB11038Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:52:14105
24MB11198Škrha JiříNáchod6100:52:2212
49MA112156Kilinger RobertCyklomax6700:52:263
25MB11399Průcha JosefJiskra Tanvald6000:52:529
26MB114100Mocker FrantišekAC Česká Lípa5800:53:186
50MA115157Pohůnek PetrÚstí nad Labem7400:53:433
51MA116158Saidl FilipTJ Záblatí7300:54:083
27MB117101Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:54:193
28MB118102Šíma ZdeněkPraha 56100:54:293
21MC11965Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:54:3815
22MC12066Tučný JanMK Pardubice4700:54:5212
23MC12167Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:54:559
11MJ12211Kozel MartinLokomotiva Trutnov8900:55:0745
24MC12368Adámek PetrSABZO5400:55:136
1ME12426Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3300:55:17105
25MC12569Bakyta JánYogging klub Dubnica5300:55:38-
29MB126103Hruška MilanSportovní spolek Radost Červený Kostelec5900:55:483
26MC12770Krejsa VáclavBering Praha5200:56:003
1ŽJ12812Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:56:09105
2ŽJ12913Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:56:1593
6MD13019Pytelka VáclavPlzeň4500:56:1660
2ME13127Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:56:1793
30MB132104Burian ZdeněkSABZO5700:56:343
2ZB13339Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:57:0693
27MC13471Stibor MilanMaratonstav Úpice5000:57:083
7MD13520Jelínek MatějHradec Králové4200:57:4257
4ZA13635Vrabcová JitkaEGST Hradec Králové8100:57:4572
3ZB13740Jeníková KarolínaSpartak Praha 46800:57:4881
28MC13872Vlaar HansLoopgroep Klazienave NL5300:58:41-
31MB139105Rožánek VladimírSABZO5800:58:483
29MC14073Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:59:383
3ME14128Jarkovský OldřichJiskra Mostek3400:59:5581
8MD14221Kašpar JosefAVC Praha3801:00:0254
52MA143159Blažek MartinSK Janské Lázně7101:00:253
9MD14422Málek ZdeněkAVC Praha4301:00:3751
10MD14523Čech KarelSF Praha4501:01:0248
32MB146106Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8501:01:273
4ZB14741Siegelová MagdalenaAC Choveň6501:01:3672
5ZA14836Eisnerová MartinaUSK VŠEM Ústí nad Labem7901:02:0066
30MC14974Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:02:243
5ZB15042Klimešová AlenaBukovice6301:02:2966
53MA151160Vyšinský MartinNeratovice7601:02:373
31MC15275Horyna MiroslavZahradní Město5401:03:143
6ZA15337Dvořáčková MichaelaKuřim7601:03:1760
54MA154161Skácel JindřichUniversita Brno7401:03:183
33MB155107Tér DušanTEROVA Bez. n. Met.6501:03:503
11MD15624März FrantišekSokol Kout4301:04:4745
55MA157162Neuvirt Petr3 Team Praha7301:04:593
4ME15829Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3501:05:1072
56MA159163Tér IvanTEROVA Bez. n. Met.7501:06:323
12MD16025Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:07:1742
6ZB16143Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:10:1960
5ME16230Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:10:5366
6ME16331Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:22:0560

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 88%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 85%
Vyhlášení výsledků: 87%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 93%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
91%

Názory na závod

Jako vždy dobře zorganizovaný a pěkný závod a příjemnou atmosférou. Kalendář je sice pěkný, ale tričko je tričko. Škoda, že letos nebylo.
josef_pomikalek
Standardně kvalitní závod s dokonalou organizací a zkušenostmi prověřeným organizačním týmem. Jenom kosmetické připomínky: V cíli by se hodilo něco teplého na pití, kilometrové značení vzhledem k popsané silnici by mohlo být trošku zřetelnější, asi jsem už občas neviděl, ale pár kilometrovníků jsem přehlédl. Díky za závod.
msmrcka
rozhodně to byl povedenej závod. Akorát chybělo víc lidí z vrchařské špičky...
pecap
Na těch 10 minut by doprava nešla zastavit?
estilo

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód