hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Výprachtice - Buková hora

3.9.2005, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Výprachtice - Buková hora
  • datum konání: 3.9.2005
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sokol Výprachtice

Sociální sítě

Místo konání

školní hřiště, Výprachtice
9.30 hodin

Přihlášky

7.30 - 9.00 hodin, ZŠ Výprachtice

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

Běh vede z největší části po lesních cestách a pěšinách.
Délka: 7 km
Převýšení: 361 m

Ceny pro vítěze

Muži A - prvních 5 obdrží diplom a finanční prémii, v dalších kategoriích první 3.
Za překonání rekordu tratě je vypsána finanční prémie 1.500,- Kč.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Miroslav Křenek
Výprachtice 94
561 34
tel. domů: 465 391 222
tel. zam.: 465 321 010
mobil: 731 313 799

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.8.2018Výprachtice - Buková hora-
26.8.2017Výprachtice - Buková hora127
27.8.2016Výprachtice - Buková hora57
4.9.2010Výprachtice - Buková hora85
5.9.2009Výprachtice - Buková hora115
30.8.2008Výprachtice - Buková hora104
1.9.2007Výprachtice - Buková hora83
2.9.2006Výprachtice - Buková hora72
4.9.2004Výprachtice - Buková hora65
6.9.2003Výprachtice - Buková hora78
7.9.2002Výprachtice - Buková hora97
1.9.2001Výprachtice - Buková hora90
2.9.2000Výprachtice - Buková hora102
4.9.1999Výprachtice - Buková Hora115
5.9.1998Výprachtice - Bukova hora92
13.9.1997Výprachtice - Buková hora82
7.9.1996Výprachtice - Buková hora46
2.9.1995Výprachtice - Buková hora69
3.9.1994Výprachtice - Buková hora44
4.9.1993Výprachtice - Buková hora24
5.9.1992Výprachtice - Buková hora40
7.9.1991Výprachtice - Buková hora42
3.10.1990Vyprachtice - Buková Hora37

Statistika závodu Výprachtice - Buková hora

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 1666

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Krupička Miroslav5319
Sadílek Ota4619
Stránský Aleš6017
Bielčik Jindřich4015
Šimůnek Jan4914
Křenek Miroslav5014
Svatoš Otakar3413
Jirásková Eva6413
Novotná Eva4813
Šimůnek Jan8212
Vacek Martin6912
Dostálek Petr6712
Zdeněk Bílý5912
Javůrek Jiří4812
Pross David7512
Šalplachta Jindřich4711
Merta Jaroslav3511
Sadílek Václav5010
Tempír František4910
Fajfr František7210
Špacír Ladislav5510
Kalousek Jan4110
Keprtová Miloslava4810
Mannlová Jana8010
Žák Jiří719
Kebrle Milan759
Vítek Miroslav729
Ožana Václav649
Pechek František539
Dušková Lenka809
Vodička Jan459
Šafář Jaroslav518
Šrutek Stanislav588
Jorová Ludmila628
Krupička Robert788
Krňávek Vojtěch548
Marek Dalimil608
Stránská Adéla918
Mertová Michaela768
Kolínek František568
Krejčí Stanislav637
Heger Vojtěch747
Biemann Götz437
Vytlačilová Lenka847
Zapalač Martin867
Křenek Tomáš807
Zajíc Jan537
Ehrig Rudolf487
Hrdina Pavel887
Červ Miloslav507

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 03.09.2005, 12:03
  • zobrazeno již 905x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2005 - 20. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7 km, 370 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ133Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:31:3835
2MJ1422Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:31:5531
3MJ2784Řemínek MatějAC Choceň8600:34:1527
4MJ314Daněk TomášTJ Sokol Výprachtice8600:35:0324
5MJ4537Sekanina Tomášneregistrován8900:38:0722
6MJ6446Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:41:2320
7MJ8254Martinek Tomášneregistrován9100:49:2119

Muži A (trať 7 km, 370 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA139Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:28:2235
2MA219Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:28:4231
3MA634Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:30:1527
4MA85Kunst MichalJiskra Harrachov8000:30:5824
5MA1115Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:31:1722
6MA1275Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:31:2620
7MA1635Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:32:2619
8MA1779Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:32:2918
9MA189Bogdał PawełMiedzygorze PL7600:32:46-
10MA2073Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:33:2017
11MA2276Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:33:4316
12MA2311Bogdał RomanMiędzygórze Polska7900:33:48-
13MA2485Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:33:5415
14MA2571Ouřecký MilošLoko OB Pardubice6700:34:0114
15MA3210Uliasz JerzyLKS Iskra Jaszkova - Polsko6900:35:12-
16MA3481Kristek JiříRetia Pardubice6700:35:3813
17MA3720Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:36:0512
18MA5791Hála FilipVýprachtice8500:39:5611
19MA5882Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:40:1110
20MA7162Heger JiříOlomouc6900:43:119
21MA7664Háger IvoOlomouc6700:44:568
22MA7851Říha PetrBejcy Olomouc6800:45:407
23MA8152Vodák JiříBejcy Olomouc7100:48:586
24MA8455Martinek Radekneregistrován6800:50:525
25MA9265Večeřa Janneregistrován8300:56:434

Muži B (trať 7 km, 370 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB317Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:29:1735
2MB526Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:30:0331
3MB77Holický MilanAFK SKP Pardubice6500:30:3527
4MB950Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:31:1124
5MB1058Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:31:1422
6MB2170Čechal JaroslavTS Letohrad6100:33:2620
7MB2869Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:34:2919
8MB2918Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:34:4118
9MB3059Drážný LadislavTatran Písařov5900:34:4317
10MB3533Zdeněk BílýMK Pardubice5900:35:5116
11MB3678Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:36:0015
12MB4028Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:37:12-
13MB4166Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:37:1514
14MB5090Tomšů PetrMlýn Janderov6400:39:0513
15MB5388Šilar Tomášneregistrován6300:39:2912
16MB5616Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:39:5411
17MB8538Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:52:4010

Muži C (trať 7 km, 370 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC487Smrčka MilošBK Říčany5400:29:4635
2MC1527Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:31:5831
3MC1956Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:33:0327
4MC2644Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:34:0824
5MC3392Malatín ŠtefanAAC Brno5500:35:3222
6MC381Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4700:36:0820
7MC3931Flegl VlastimilBrtev5300:36:4519
8MC4363Šafář JaroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5100:37:3418
9MC448Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - Polsko5500:37:35-
10MC4667Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:38:2417
11MC4774Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:38:3416
12MC5189Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:39:0615
13MC5936Koblížek JindřichSokol Žamberk4800:40:2014
14MC6047Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:40:2813
15MC676Velechovský JiříSAZS Králíky5500:42:1712
16MC7068Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:42:5911
17MC7940Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:46:1110

Muži D (trať 7 km, 370 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5543Marek FrantišekČervený Kostelec4100:39:4735
2MD6280Lanta JiříTJ Maratonstav Úpice4400:40:5631
3MD6921Pytelka VáclavPlzeň4500:42:5027
4MD7283Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:43:4424
5MD9186Kalousek JanSK Žamberk4100:56:3222

Muži E (trať 7 km, 370 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME832Merta JaroslavFenix Ski Team Jeseník3500:50:1335

Juniorky (trať 7 km, 370 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6130Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:40:4835
2ŽJ6548Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:41:2631
3ŽJ6842Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:42:2527
4ŽJ7349Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:43:5024
5ŽJ7729Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:45:2422
6ŽJ8025Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:46:4320

Ženy A (trať 7 km, 370 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4913Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:39:0035
2ZA5214Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:39:2531
3ZA5445Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:39:4327
4ZA6323Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:40:5924
5ZA7561Večeřová MichaelaOlomouc8100:44:4022
6ZA8724Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:53:2420
7ZA8853Spurná Jananeregistrována7600:53:3119

Ženy B (trať 7 km, 370 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4812Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:38:5635
2ZB6672Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:41:3831
3ZB7441Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:43:5927
4ZB8632Melichová MiloslavaSvatobor5600:53:0624
5ZB8957Ženčáková MarieSalón Zdena6800:54:0722
6ZB9060Felklová JarmilaSalón Zdena6000:55:0620

Ženy C (trať 7 km, 370 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC4277Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:37:2335

Trať 7 km, 370 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA139Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:28:2235
2MA219Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:28:4231
1MB317Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:29:1735
1MC487Smrčka MilošBK Říčany5400:29:4635
2MB526Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:30:0331
3MA634Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:30:1527
3MB77Holický MilanAFK SKP Pardubice6500:30:3527
4MA85Kunst MichalJiskra Harrachov8000:30:5824
4MB950Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:31:1124
5MB1058Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:31:1422
5MA1115Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:31:1722
6MA1275Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:31:2620
1MJ133Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:31:3835
2MJ1422Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:31:5531
2MC1527Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:31:5831
7MA1635Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:32:2619
8MA1779Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:32:2918
9MA189Bogdał PawełMiedzygorze PL7600:32:46-
3MC1956Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:33:0327
10MA2073Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:33:2017
6MB2170Čechal JaroslavTS Letohrad6100:33:2620
11MA2276Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:33:4316
12MA2311Bogdał RomanMiędzygórze Polska7900:33:48-
13MA2485Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:33:5415
14MA2571Ouřecký MilošLoko OB Pardubice6700:34:0114
4MC2644Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:34:0824
3MJ2784Řemínek MatějAC Choceň8600:34:1527
7MB2869Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:34:2919
8MB2918Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:34:4118
9MB3059Drážný LadislavTatran Písařov5900:34:4317
4MJ314Daněk TomášTJ Sokol Výprachtice8600:35:0324
15MA3210Uliasz JerzyLKS Iskra Jaszkova - Polsko6900:35:12-
5MC3392Malatín ŠtefanAAC Brno5500:35:3222
16MA3481Kristek JiříRetia Pardubice6700:35:3813
10MB3533Zdeněk BílýMK Pardubice5900:35:5116
11MB3678Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:36:0015
17MA3720Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:36:0512
6MC381Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4700:36:0820
7MC3931Flegl VlastimilBrtev5300:36:4519
12MB4028Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:37:12-
13MB4166Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:37:1514
1ŽC4277Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:37:2335
8MC4363Šafář JaroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5100:37:3418
9MC448Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - Polsko5500:37:35-
5MJ4537Sekanina Tomášneregistrován8900:38:0722
10MC4667Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:38:2417
11MC4774Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:38:3416
1ZB4812Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:38:5635
1ZA4913Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:39:0035
14MB5090Tomšů PetrMlýn Janderov6400:39:0513
12MC5189Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:39:0615
2ZA5214Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:39:2531
15MB5388Šilar Tomášneregistrován6300:39:2912
3ZA5445Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:39:4327
1MD5543Marek FrantišekČervený Kostelec4100:39:4735
16MB5616Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:39:5411
18MA5791Hála FilipVýprachtice8500:39:5611
19MA5882Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:40:1110
13MC5936Koblížek JindřichSokol Žamberk4800:40:2014
14MC6047Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:40:2813
1ŽJ6130Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:40:4835
2MD6280Lanta JiříTJ Maratonstav Úpice4400:40:5631
4ZA6323Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:40:5924
6MJ6446Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:41:2320
2ŽJ6548Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:41:2631
2ZB6672Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:41:3831
15MC676Velechovský JiříSAZS Králíky5500:42:1712
3ŽJ6842Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:42:2527
3MD6921Pytelka VáclavPlzeň4500:42:5027
16MC7068Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:42:5911
20MA7162Heger JiříOlomouc6900:43:119
4MD7283Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:43:4424
4ŽJ7349Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:43:5024
3ZB7441Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:43:5927
5ZA7561Večeřová MichaelaOlomouc8100:44:4022
21MA7664Háger IvoOlomouc6700:44:568
5ŽJ7729Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:45:2422
22MA7851Říha PetrBejcy Olomouc6800:45:407
17MC7940Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:46:1110
6ŽJ8025Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:46:4320
23MA8152Vodák JiříBejcy Olomouc7100:48:586
7MJ8254Martinek Tomášneregistrován9100:49:2119
1ME832Merta JaroslavFenix Ski Team Jeseník3500:50:1335
24MA8455Martinek Radekneregistrován6800:50:525
17MB8538Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:52:4010
4ZB8632Melichová MiloslavaSvatobor5600:53:0624
6ZA8724Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:53:2420
7ZA8853Spurná Jananeregistrována7600:53:3119
5ZB8957Ženčáková MarieSalón Zdena6800:54:0722
6ZB9060Felklová JarmilaSalón Zdena6000:55:0620
5MD9186Kalousek JanSK Žamberk4100:56:3222
25MA9265Večeřa Janneregistrován8300:56:434

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
94%

Názory na závod

Že vyhlášení výsledků nebude v plánovaném čase bylo zřejmé už před startem téměř všem jen ne organizátorům. Rovněž množství pití po závodě neodhadli, přestože tento běh nepořádají poprvé. Jinak ostatní bylo v pořádku, závod se vydařil, trať příjemná a budeme se těšit na ročníky příští, neb uvedené nedostatky jsou snadno odstranitelné.
estilo
Pěkný závod v pěkném prostředí. A když já řeknu o terénu, že byl pěkný, tak to opravdu nemělo chybu. K tomu všemu obětaví pořadatelé, u prezentace móóóc hezké kočky, prostě pohodka /až na můj výkon, za ten ale organizátoři nemohli/. Díky. Jarda Mazač
jmaja

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód