Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jilemnice - Žalý

17.9.2005, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Jilemnice - Žalý
  • datum konání: 17.9.2005
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ČKS SKI Jilemnice

Sociální sítě

Místo konání

náměstí, Jilemnice
14.00 hodin

Přihlášky

v místě startu od 12.30 do 13.30 hodin

Startovné

předškolní děti a žactvo 10,- Kč, dorost 30,- Kč, dospělí 40,- Kč

Popis tratě

Hlavní závod se běží od startu po dlažbě a asfaltu, dále převážně po lesních a polních cestách.
Délka: 10 km
Převýšení: 637 m

Ceny pro vítěze

Prvních šest v hlavní kategorii mužů a první tři v ostatních kategoriích.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
ČKS SKI Jilemnice
514 01 Jilemnice
tel. 481 541 253
mobil 606 530 627

Internetové stránky

http://www.skijilemnice.cz

E-mailová adresa

henych@intersport.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.9.2018Jilemnice - Žalý-
23.9.2017Jilemnice - Žalý105
17.9.2016Jilemnice - Žalý90
19.9.2015Jilemnice - Žalý108
20.9.2014Jilemnice - Žalý107
21.9.2013Jilemnice - Žalý106
22.9.2012Jilemnice - Žalý137
17.9.2011Jilemnice - Žalý147
18.9.2010Jilemnice - Žalý356
26.9.2009Jilemnice - Žalý133
20.9.2008Jilemnice - Žalý135
22.9.2007Jilemnice - Žalý135
23.9.2006Jilemnice - Žalý145
18.9.2004Jilemnice - Žalý104
18.6.2000Jilemnice - Žalý69
12.7.1997Jilemnice - Žalý62
17.8.1996Jilemnice - Žalý - kvalifikace na MS93
23.9.1995Jilemnice - Žalý74
24.9.1994Jilemnice - Žalý86
25.9.1993Jilemnice - Žalý86
26.9.1992Jilemnice - Žalý123
28.9.1991Jilemnice - Žalý53
20.9.1987Jilemnice - Žalý74
20.9.1986Jilemnice - Žalý116

Statistika závodu Jilemnice - Žalý

  • ročníků: 25
  • závodníků na všech ročnících: 2644

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4820
Trejbal Karel5118
Javůrek Jiří4817
Kožnar Aleš6615
Brunclík Ivo5815
Paulů Blanka5414
Šimůnek Jaromír5513
Svoboda Petr6813
Metelka Josef4413
Votoček Filip8413
Vraštilová Miloslava5612
Grohová Jaroslava5112
Havlíček Zdeněk3512
Berka Radim8212
Kynčlová Dagmar7211
Berka Martin8511
Marek František4111
Tučný Jan4710
Flegl Vlastimil8610
Klampflová Eva6410
Kynčl Stanislav6410
Dvořák Jiří639
Flegl Vlastimil539
Pechek František539
Harcubová Jana689
Koucký Roman639
Jelínek Karel519
Šubrt Jan689
Vacarda Vladimír598
Kadavý Jan478
Haman Václav818
Jelen Petr688
Stuchlík Zdeněk508
Jančík Bořek648
Buchar Jan338
Knápek Ladislav618
Augustin František618
Šteinc Ludvík418
Ulich Petr687
Šmída Oldřich487
Novotný Jiří717
Miles Petr377
Janata Karel927
Vaněk Petr617
Palas Jaroslav537
Mikuš Martin827
Čechová Anna937
Nečas Josef587
Bergr Tomáš717
Randáková Helena747

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dorostenky (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD10186Janatová MarkétaČKS SKI Jilemnice8800:57:19105
2ZD107101Blažková LenkaSokol Skuhrov8800:58:2981
3ZD12384Šírová IlonaHSK Benecko8801:03:1060
4ZD128117Petrová IvanaLSK Lomnice8901:04:0854
5ZD129108Pavlíčková PavlaČKS SKI Jilemnice8901:04:0951
6ZD138128Šebková MarikaČKS SKI Jilemnice8801:10:2945
7ZD143134Novotná JanaČKS SKI Jilemnice8901:22:4939
Dorostenci (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD11123Galandák MichalKrkonoše Vrchlabí8900:45:1093
2MD1642Fejfar OndřejVrchlabí8900:45:5281
3MD2219Tryzna VojtěchČSK SKI Jilemnice8900:46:3866
4MD3040Nývlt JiříOlfin Car Vella - Trutnov8900:47:3757
5MD31115Mikule OndřejLSK Lomnice8800:47:5154
6MD45140Chrástek JiříOlfin Car Vella - Trutnov8900:49:5642
7MD5022Skalský JanSKI Jilemnice8800:50:2536
8MD6121Kantor JakubJilemnice8800:52:1230
9MD69116Slavík JakubLSK Lomnice8900:53:1027
Junioři (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ3137Horyna OndřejOlfin Car Vella - Trutnov8700:42:39105
2MJ1779Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8600:45:5672
3MJ28124Groh StanislavTJ Dvůr Králové nad Labem8700:47:0960
4MJ3528Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8600:48:2751
5MJ37125Brázda VladimírKrkonoše Vrchlabí8700:49:0048
6MJ429Flegl VlastimilVrchlabí8600:49:3145
7MJ4964Kysilka TomášSKI Jablonec nad Nisou8600:50:2339
8MJ59139Opočenský JakubOlfin Car Vella - Trutnov8600:51:5533
9MJ8262Souček MatějHO Liaz8600:55:2824
10MJ88122Podzimek MartinLSK Lomnice8600:55:5921
Muži A (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA257Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:42:31105
2MA4126Koukal MartinSKP Jablonec nad Nisou7800:42:5493
3MA5100Cupák MartinMarpole MTB Vrchlabí7100:43:4181
4MA7113Vedral PetrLSK Lomnice8200:44:0972
5MA856Haman VáclavČSK SKI Jilemnice8100:44:3166
6MA925Pomikálek JosefMK Kladno7500:44:3160
7MA10138Vrabec MartinOlfin Car Vella Trutnov7900:45:0257
8MA1273Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:45:2854
9MA1360Jakoubek TomášSKI Jablonec nad Nisou7900:45:3951
10MA1458Holub PetrOlfin Car Vella - Trutnov6600:45:5048
11MA1523Kunst MichalSK Nové Město n. M.8000:45:5245
12MA1811Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:46:0542
13MA2038Berka MartinKozákov8500:46:3139
14MA2152Kubričan PavelDukla Brandýs n. Labem8300:46:3736
15MA232Kysela VojtěchTJ ROB Liberec8100:46:4933
16MA25136Randák KarelSKI Jilemnice7100:46:5930
17MA2774Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:47:0927
18MA2954Mikuš MartinKlub Lyžařů Turnov8200:47:3324
19MA33132Svoboda PetrSKI Jilemnice6800:48:1721
20MA348Schejbal PetrLiberec7100:48:2318
21MA3687Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:48:5115
22MA39144Ouřecký MilošLoko OB Pardubice6700:49:0712
23MA4012Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:49:079
24MA4114Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:49:236
25MA4636Hák MichalSokol Studenec7500:49:593
26MA5146Nohejl TomášAuthor Team Praha6700:50:283
27MA5320Novotný JiříKateřinky7100:51:003
28MA55145Bergr TomášLSK Lomnice7100:51:213
29MA5699Lehotský JiříMelvins Team Vrchlabí7600:51:333
30MA5769Erlebach DavidKunčice7100:51:363
31MA5867Klekner JiříSKI Klub Jablonec n. Nisou8500:51:473
32MA6013Krunčík MilanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8000:52:083
33MA6881Votoček FilipJilemnice8400:53:063
34MA7676Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:54:033
35MA79112Fučík AlešLSK Lomnice8100:54:343
36MA81104Komárek TomášTJ Záblatí7500:54:533
37MA84149Kuřík JanOrel Studenec6600:55:423
38MA8582Ibehej JanČKS SKI Jilemnice8500:55:453
39MA8665Krejčí LukášSKI klub Jablonec nad Nisou8500:55:453
40MA89131Jelen PetrSKI Jilemnice6800:55:593
41MA10050Starosta JaroslavDGP FEL Praha7200:57:173
42MA10675Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:58:213
43MA10971Kožnar AlešKožnar SKI team Jilemnice6600:58:473
44MA117111Rybář KamilLomnice nad Popelkou8301:01:173
45MA121105Klenor JanPATRIA DIRECT6601:02:163
Muži B (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1141Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:42:11105
2MB688Poduška JosefMK Kladno6200:44:0293
3MB444Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:49:4281
4MB4831Sádovský LubošJablonec nad Nisou6500:50:0172
5MB523Krupka MilanSlovan Jiřetín pod Jedlovou5600:50:3466
6MB54133Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:51:0360
7MB6317Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5600:52:3157
8MB6410Zoubek JiříSCWS Lučany6500:52:4254
9MB6518Nečas JosefÚpice5800:52:4651
10MB71103Králíček TomášFC Puškvorec6300:53:1248
11MB75102Blažek JosefMaršovice5800:53:5845
12MB7872Tomšů PetrMlýn Janderov6400:54:2442
13MB90143Dvořák JiříViking Jilemnice6300:56:0039
14MB927Knápek LadislavLKM Černilov6100:56:0536
15MB9344Dumek VáclavJiskra Tanvald6200:56:1633
16MB9555Syrovátka MilošTJ Autoškoda6300:56:5230
17MB9743Průcha JosefJiskra Tanvald6000:57:1227
18MB9983Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:57:1724
19MB10426Strouhal ZdeněkBK Praha5900:58:0021
20MB108110Votava VladimírŠpindlerův Mlýn6300:58:3318
21MB11070Kožnar JanKožnar SKI team Jilemnice6400:59:0615
22MB11141Hojač MojmírTJ Jiskra Tanvald5800:59:0912
23MB116106Augustin FrantišekSKI Jilemnice6101:00:159
24MB13085Bláha StanislavNový Bydžov6301:04:266
25MB13453Balihar JiříSo Nová Paka5901:07:283
Muži C (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1915Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:46:13105
2MC24130Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:46:5893
3MC3232Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:48:1181
4MC3827Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:49:0472
5MC4368Balatka JaroslavSKI klub Jablonec n. Nisou5400:49:3466
6MC62142Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:52:1660
7MC6748Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:52:5657
8MC731Flegl VlastimilBrtev5300:53:5354
9MC7730Groh StanislavAC Vrchlabí4600:54:1051
10MC8037Kober JosefKS STAV TU5000:54:3748
11MC836Stuchlík ZdeněkARECO Hradec Králové5000:55:3945
12MC87109Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:55:4942
13MC102107Junek VladimírStudenec5400:57:3239
14MC12096Tučný JanMK Pardubice4701:02:0336
15MC12435Stibor MilanTJ Maratonstav Úpice5001:03:1333
16MC127127Kosáček VáclavKHS Jilemnice4901:04:0530
17MC13589Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:08:0427
Muži D (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD7233Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:53:48105
2MD9451Marek FrantišekČervený Kostelec4100:56:3393
3MD965Lanta JiříTJ Maratonstav Úpice4400:56:5481
4MD10593Šteinc LudvíkSC Control Vrchlabí4100:58:1072
5MD11245Říha MiroslavSokol Sadská4500:59:2266
6MD12224Pytelka VáclavPlzeň4501:03:0060
7MD13292Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:06:4157
Muži E (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME12598Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3301:03:27105
2ME14116Šťastný JaromírLiga 100 Praha3001:16:3593
3ME14278Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:18:2081
Juniorky (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ10339Zelenková ŠárkaSKI klub Jablonec nad Nisou8700:57:3693
2ŽJ113121Vlášková LucieLomnice nad Popelkou8700:59:2372
3ŽJ118120Šádková MarkétaLomnice n. Pop.8701:01:1766
4ŽJ126118Kožíšková JanaLomnice nad Popelkou8701:03:3057
5ŽJ137119Tomšová MarikaLomnice n. Pop.8701:10:2448
6ŽJ139129Malá LucieJilemnice8701:10:3042
Ženy A (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2659Erbenová HelenaSKI klub Jablonec nad Nisou7900:47:08105
2ZA4749Smutná KateřinaHSV SAAFELDEN-FENIX Jeseník8300:50:0093
3ZA6661Palánová LenkaSKI klub Jablonec n. Nisou8300:52:5481
4ZA7097Kynčlová DagmarTJ Jilemnice7200:53:1072
5ZA9166Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:56:0166
6ZA98135Randáková HelenaOB Vrchlabí7400:57:1660
7ZA13334Janoušková LucieSKI klub Harrachov8101:07:1557
8ZA13680Uvízlová RadkaSC Jičín8401:09:3854
Ženy B (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB11563Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:59:29105
2ZB11995Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:01:1993
3ZB13190Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:06:2981
Ženy C (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC7491Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:53:57105
2ŽC11429Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:59:2693
3ŽC14077Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:10:4581
Trať 10 km, 564 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1141Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:42:11105
1MA257Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:42:31105
1MJ3137Horyna OndřejOlfin Car Vella - Trutnov8700:42:39105
2MA4126Koukal MartinSKP Jablonec nad Nisou7800:42:5493
3MA5100Cupák MartinMarpole MTB Vrchlabí7100:43:4181
2MB688Poduška JosefMK Kladno6200:44:0293
4MA7113Vedral PetrLSK Lomnice8200:44:0972
5MA856Haman VáclavČSK SKI Jilemnice8100:44:3166
6MA925Pomikálek JosefMK Kladno7500:44:3160
7MA10138Vrabec MartinOlfin Car Vella Trutnov7900:45:0257
1MD11123Galandák MichalKrkonoše Vrchlabí8900:45:1093
8MA1273Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:45:2854
9MA1360Jakoubek TomášSKI Jablonec nad Nisou7900:45:3951
10MA1458Holub PetrOlfin Car Vella - Trutnov6600:45:5048
11MA1523Kunst MichalSK Nové Město n. M.8000:45:5245
2MD1642Fejfar OndřejVrchlabí8900:45:5281
2MJ1779Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8600:45:5672
12MA1811Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:46:0542
1MC1915Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:46:13105
13MA2038Berka MartinKozákov8500:46:3139
14MA2152Kubričan PavelDukla Brandýs n. Labem8300:46:3736
3MD2219Tryzna VojtěchČSK SKI Jilemnice8900:46:3866
15MA232Kysela VojtěchTJ ROB Liberec8100:46:4933
2MC24130Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:46:5893
16MA25136Randák KarelSKI Jilemnice7100:46:5930
1ZA2659Erbenová HelenaSKI klub Jablonec nad Nisou7900:47:08105
17MA2774Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:47:0927
3MJ28124Groh StanislavTJ Dvůr Králové nad Labem8700:47:0960
18MA2954Mikuš MartinKlub Lyžařů Turnov8200:47:3324
4MD3040Nývlt JiříOlfin Car Vella - Trutnov8900:47:3757
5MD31115Mikule OndřejLSK Lomnice8800:47:5154
3MC3232Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:48:1181
19MA33132Svoboda PetrSKI Jilemnice6800:48:1721
20MA348Schejbal PetrLiberec7100:48:2318
4MJ3528Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8600:48:2751
21MA3687Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:48:5115
5MJ37125Brázda VladimírKrkonoše Vrchlabí8700:49:0048
4MC3827Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:49:0472
22MA39144Ouřecký MilošLoko OB Pardubice6700:49:0712
23MA4012Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:49:079
24MA4114Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:49:236
6MJ429Flegl VlastimilVrchlabí8600:49:3145
5MC4368Balatka JaroslavSKI klub Jablonec n. Nisou5400:49:3466
3MB444Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:49:4281
6MD45140Chrástek JiříOlfin Car Vella - Trutnov8900:49:5642
25MA4636Hák MichalSokol Studenec7500:49:593
2ZA4749Smutná KateřinaHSV SAAFELDEN-FENIX Jeseník8300:50:0093
4MB4831Sádovský LubošJablonec nad Nisou6500:50:0172
7MJ4964Kysilka TomášSKI Jablonec nad Nisou8600:50:2339
7MD5022Skalský JanSKI Jilemnice8800:50:2536
26MA5146Nohejl TomášAuthor Team Praha6700:50:283
5MB523Krupka MilanSlovan Jiřetín pod Jedlovou5600:50:3466
27MA5320Novotný JiříKateřinky7100:51:003
6MB54133Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:51:0360
28MA55145Bergr TomášLSK Lomnice7100:51:213
29MA5699Lehotský JiříMelvins Team Vrchlabí7600:51:333
30MA5769Erlebach DavidKunčice7100:51:363
31MA5867Klekner JiříSKI Klub Jablonec n. Nisou8500:51:473
8MJ59139Opočenský JakubOlfin Car Vella - Trutnov8600:51:5533
32MA6013Krunčík MilanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8000:52:083
8MD6121Kantor JakubJilemnice8800:52:1230
6MC62142Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:52:1660
7MB6317Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5600:52:3157
8MB6410Zoubek JiříSCWS Lučany6500:52:4254
9MB6518Nečas JosefÚpice5800:52:4651
3ZA6661Palánová LenkaSKI klub Jablonec n. Nisou8300:52:5481
7MC6748Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:52:5657
33MA6881Votoček FilipJilemnice8400:53:063
9MD69116Slavík JakubLSK Lomnice8900:53:1027
4ZA7097Kynčlová DagmarTJ Jilemnice7200:53:1072
10MB71103Králíček TomášFC Puškvorec6300:53:1248
1MD7233Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:53:48105
8MC731Flegl VlastimilBrtev5300:53:5354
1ŽC7491Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:53:57105
11MB75102Blažek JosefMaršovice5800:53:5845
34MA7676Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:54:033
9MC7730Groh StanislavAC Vrchlabí4600:54:1051
12MB7872Tomšů PetrMlýn Janderov6400:54:2442
35MA79112Fučík AlešLSK Lomnice8100:54:343
10MC8037Kober JosefKS STAV TU5000:54:3748
36MA81104Komárek TomášTJ Záblatí7500:54:533
9MJ8262Souček MatějHO Liaz8600:55:2824
11MC836Stuchlík ZdeněkARECO Hradec Králové5000:55:3945
37MA84149Kuřík JanOrel Studenec6600:55:423
38MA8582Ibehej JanČKS SKI Jilemnice8500:55:453
39MA8665Krejčí LukášSKI klub Jablonec nad Nisou8500:55:453
12MC87109Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:55:4942
10MJ88122Podzimek MartinLSK Lomnice8600:55:5921
40MA89131Jelen PetrSKI Jilemnice6800:55:593
13MB90143Dvořák JiříViking Jilemnice6300:56:0039
5ZA9166Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:56:0166
14MB927Knápek LadislavLKM Černilov6100:56:0536
15MB9344Dumek VáclavJiskra Tanvald6200:56:1633
2MD9451Marek FrantišekČervený Kostelec4100:56:3393
16MB9555Syrovátka MilošTJ Autoškoda6300:56:5230
3MD965Lanta JiříTJ Maratonstav Úpice4400:56:5481
17MB9743Průcha JosefJiskra Tanvald6000:57:1227
6ZA98135Randáková HelenaOB Vrchlabí7400:57:1660
18MB9983Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:57:1724
41MA10050Starosta JaroslavDGP FEL Praha7200:57:173
1ZD10186Janatová MarkétaČKS SKI Jilemnice8800:57:19105
13MC102107Junek VladimírStudenec5400:57:3239
1ŽJ10339Zelenková ŠárkaSKI klub Jablonec nad Nisou8700:57:3693
19MB10426Strouhal ZdeněkBK Praha5900:58:0021
4MD10593Šteinc LudvíkSC Control Vrchlabí4100:58:1072
42MA10675Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:58:213
2ZD107101Blažková LenkaSokol Skuhrov8800:58:2981
20MB108110Votava VladimírŠpindlerův Mlýn6300:58:3318
43MA10971Kožnar AlešKožnar SKI team Jilemnice6600:58:473
21MB11070Kožnar JanKožnar SKI team Jilemnice6400:59:0615
22MB11141Hojač MojmírTJ Jiskra Tanvald5800:59:0912
5MD11245Říha MiroslavSokol Sadská4500:59:2266
2ŽJ113121Vlášková LucieLomnice nad Popelkou8700:59:2372
2ŽC11429Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:59:2693
1ZB11563Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:59:29105
23MB116106Augustin FrantišekSKI Jilemnice6101:00:159
44MA117111Rybář KamilLomnice nad Popelkou8301:01:173
3ŽJ118120Šádková MarkétaLomnice n. Pop.8701:01:1766
2ZB11995Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:01:1993
14MC12096Tučný JanMK Pardubice4701:02:0336
45MA121105Klenor JanPATRIA DIRECT6601:02:163
6MD12224Pytelka VáclavPlzeň4501:03:0060
3ZD12384Šírová IlonaHSK Benecko8801:03:1060
15MC12435Stibor MilanTJ Maratonstav Úpice5001:03:1333
1ME12598Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3301:03:27105
4ŽJ126118Kožíšková JanaLomnice nad Popelkou8701:03:3057
16MC127127Kosáček VáclavKHS Jilemnice4901:04:0530
4ZD128117Petrová IvanaLSK Lomnice8901:04:0854
5ZD129108Pavlíčková PavlaČKS SKI Jilemnice8901:04:0951
24MB13085Bláha StanislavNový Bydžov6301:04:266
3ZB13190Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:06:2981
7MD13292Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:06:4157
7ZA13334Janoušková LucieSKI klub Harrachov8101:07:1557
25MB13453Balihar JiříSo Nová Paka5901:07:283
17MC13589Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:08:0427
8ZA13680Uvízlová RadkaSC Jičín8401:09:3854
5ŽJ137119Tomšová MarikaLomnice n. Pop.8701:10:2448
6ZD138128Šebková MarikaČKS SKI Jilemnice8801:10:2945
6ŽJ139129Malá LucieJilemnice8701:10:3042
3ŽC14077Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:10:4581
2ME14116Šťastný JaromírLiga 100 Praha3001:16:3593
3ME14278Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:18:2081
7ZD143134Novotná JanaČKS SKI Jilemnice8901:22:4939

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 88%
Zvolená trasa závodu: 93%
Značení závodu: 86%
Vyhlášení výsledků: 91%
Zpracování výsledků: 92%
Ceny vítězům: 88%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 15 návštěvníků.
Celkové hodnocení
90%

Názory na závod

Ja myslim, ze jeden z nejpovedenejsich zavodu. Byla zvolena perfektni trasa. Diky
ondras.f
Asi je to v Jilemnici tradice, ale dopolední start by byl lepší. Cením velmi dobré značení kilometrů. JInak i díky počasí pěkný závod. Jen škoda, že občerstvení v cíli došlo příliš brzy. Luboš.
lubos.sadovsky
Skutečně velmi pěkný a perfektně připravený závod. Výborná organizace a snadná dostupnost všech informací (trasa, profil, časový pořad, odvoz věcí, bus pro doprovod,...). Vělmi příjemná atmosféra. Opravdu jeden z nejlepších závodů. Díky!
josef_pomikalek
Drsárna, ale dobrý
tomas.nohejl
super
picus
Trasa byla optimální.
flegl
Docela mě zklamala změněná trasa, sice to byl jen kousek, ale časy jsou pak s loňskými neporovnatelné.
jiri.novotny
pro Jiriho Novotneho: mi v Jilemnici behame na umisteni, ne na cas... To nemusis zavodit a merit si nejake casy na draze ty chytraku :-)
hchkrdtn
Pro hchkrdtn: Vy v Jilemnici jste zřejmě potřebovali ušlapat ten kousek turistické cesty, po které nechodíte, protože právě v inkriminovaném úseku vede kratší cesta rovně vzhůru. Pro některe z nás je čas důležitější než umístění, ale to časem, až vyrosteš, třeba taky pochopíš, jako že se možná i naučíš, že ve slově my se píše tvrdé y. Trať byla ale jinak výborná. Organizačně bylo zajištěno téměř vše, co běžci do vrchu potřebují.
estilo
Z tohoto závodu mám rozpačité pocity. Na www. stránkách uvedených na propozicích Iscarexu se o závodě nedozvíte vlastně nic.Čas závodu vzhledem k nezajištěnosti ubytování byl slabším článkem. Místnost k převlečení byla zajištěna až na opakované urgence. Drobné zmatky byly i při zápisu. Převoz a svoz věcí byl bez závad. Závod ale lze hodnotit jako trošku těžší přespolák - polovina trati měla ke kopci daleko a tak z tohoto pohledu bych jej nezařazoval napříště do kategorie super - toto platí i o jiných závodech!! Ceny vítězům - no, radši bez komentáře ale ta hlavní je opravdu pěkná a stojí za ní ten kopec alespoň jednou vyběhnout!!
zelvak.b
bardzo fajny...:-)), ale až na ty konfrontační komentáře na netu...
koznar
Závod je dost těžký, což má být až na tu organizační stánku. Dobrý závod
skido
David Pross - i když jsem doběhl a docela se nadřel, ve výsledkové listině jsem vedený jako " nedoběhl " není to dobrý pocit
d.pross
Pro Davida Prosse: Uz je to opravene. Milan Kebrle, Iscarex.
kebrle

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód