Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Lhota u Machova - Běh na Hejšovinu

25.9.2005, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Lhota u Machova - Běh na Hejšovinu
  • datum konání: 25.9.2005
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Popis tratě

Délka: 9 km
Převýšení: 480 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Oldřich Rucker
Lhota 45
549 63 Machov
tel. 491 547 270
mobil 737 537 832

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ316Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8600:38:4170
2MJ4050Drechsel DanielHKO Police n/M.8600:48:3662
Muži A (trať 9 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA26Weislo AdamLKS JSKRA JASZKOWA PL7300:38:30-
2MA553Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:39:1770
3MA643Novotný JiříMaratonstav Úpice8500:39:2262
4MA732Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:39:3254
5MA844Doucha JiříStart Náchod7100:40:2448
6MA128Uliasz JerzyLKS Iskra Jaszkova - Polsko6900:42:35-
7MA1347Beran JanSpartak Police nad Metují8300:42:5644
8MA1649Pohl VáclavHKO Police n/M.8000:43:2940
9MA2048Scholz VladimírPila Machov7900:44:4738
10MA2451Petr JiříINS Atelier Náchod7400:45:1236
11MA267Walczykiewicz MariuszLKS Iskra Jaszkova - Polsko8200:45:35-
12MA4452Beran JiříSpartak Police nad Metují7700:49:3334
Muži B (trať 9 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB110Kolínek FrantišekAK Perná5600:38:1570
2MB435Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:5862
3MB913Sádovský LubošJablonec nad Nisou6500:41:2454
4MB1025Čipera RadekSKI Radvanice6400:41:5248
5MB1459Tichý PavelAC Náchod6300:43:0844
6MB1519Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:43:0940
7MB1912Nečas JosefÚpice5800:44:3738
8MB2156Truhlář PetrSpartak Police nad Metují6300:45:0136
9MB2241Vlach MiroslavSpartak Police nad Metují6000:45:0434
10MB2328Fulka JiříSK Redpoint Teplice nad Metují6000:45:0632
11MB2836Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:46:01-
12MB3029Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:46:4830
13MB3242Trnovský MiloslavHOBUK6500:47:0628
14MB3658Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:48:1626
15MB4627Beneš StanislavÁdr Klub6500:50:0724
Muži C (trať 9 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1115Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:42:1070
2MC182Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:44:3662
3MC304Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - Polsko5500:46:48-
4MC3430Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:47:3354
5MC3655Nejman LiborAC Náchod5300:48:1648
6MC3854Kučera ZdeněkAC Náchod5500:48:2644
7MC429Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:48:4640
8MC4960Řezníček JaroslavMaratonstav Úpice5300:51:4438
9MC5057Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:53:0636
10MC5121Leszkow JosefMK Hlinsko5100:54:0034
11MC5439Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:56:5032
12MC551Rücker OldřichLhota5500:57:3530
Muži D (trať 9 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2518Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:45:1470
2MD3322Marek FrantišekČervený Kostelec4100:47:1462
3MD4320Leszkow PetrMK Hlinsko4400:49:1854
4MD4714Pytelka VáclavPlzeň4500:50:1248
Muži E (trať 9 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5624Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:58:0070
2ME585Babiak WladyslawLKS Iskra Jaszkowa - Polsko3401:00:36-
3ME5937Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:07:5262
Juniorky (trať 9 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ5231Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:54:0170
Ženy A (trať 9 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1738Kynčlová DagmarTJ Jilemnice7200:44:0670
2ZA2933Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:46:3162
3ZA3926Hanušová LenkaRedpoint Teplice nad Metují7900:48:3554
4ZA4517Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:50:0248
Ženy B (trať 9 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2734Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:45:4670
2ZB353Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:47:4770
3ZB4111Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:48:4562
4ZB4846Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:50:2554
5ZB5340Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:56:4648
6ZB5745Benešová JolanaRedpoint Teplice nad Metují6900:58:2644
7ZB6023Leszkowová IvanaMK Hlinsko5301:08:1362
Trať 9 km, 480 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB110Kolínek FrantišekAK Perná5600:38:1570
1MA26Weislo AdamLKS JSKRA JASZKOWA PL7300:38:30-
1MJ316Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8600:38:4170
2MB435Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:5862
2MA553Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:39:1770
3MA643Novotný JiříMaratonstav Úpice8500:39:2262
4MA732Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:39:3254
5MA844Doucha JiříStart Náchod7100:40:2448
3MB913Sádovský LubošJablonec nad Nisou6500:41:2454
4MB1025Čipera RadekSKI Radvanice6400:41:5248
1MC1115Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:42:1070
6MA128Uliasz JerzyLKS Iskra Jaszkova - Polsko6900:42:35-
7MA1347Beran JanSpartak Police nad Metují8300:42:5644
5MB1459Tichý PavelAC Náchod6300:43:0844
6MB1519Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:43:0940
8MA1649Pohl VáclavHKO Police n/M.8000:43:2940
1ZA1738Kynčlová DagmarTJ Jilemnice7200:44:0670
2MC182Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:44:3662
7MB1912Nečas JosefÚpice5800:44:3738
9MA2048Scholz VladimírPila Machov7900:44:4738
8MB2156Truhlář PetrSpartak Police nad Metují6300:45:0136
9MB2241Vlach MiroslavSpartak Police nad Metují6000:45:0434
10MB2328Fulka JiříSK Redpoint Teplice nad Metují6000:45:0632
10MA2451Petr JiříINS Atelier Náchod7400:45:1236
1MD2518Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:45:1470
11MA267Walczykiewicz MariuszLKS Iskra Jaszkova - Polsko8200:45:35-
1ZB2734Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:45:4670
11MB2836Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:46:01-
2ZA2933Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:46:3162
3MC304Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - Polsko5500:46:48-
12MB3029Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:46:4830
13MB3242Trnovský MiloslavHOBUK6500:47:0628
2MD3322Marek FrantišekČervený Kostelec4100:47:1462
4MC3430Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:47:3354
2ZB353Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:47:4770
14MB3658Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:48:1626
5MC3655Nejman LiborAC Náchod5300:48:1648
6MC3854Kučera ZdeněkAC Náchod5500:48:2644
3ZA3926Hanušová LenkaRedpoint Teplice nad Metují7900:48:3554
2MJ4050Drechsel DanielHKO Police n/M.8600:48:3662
3ZB4111Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:48:4562
7MC429Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:48:4640
3MD4320Leszkow PetrMK Hlinsko4400:49:1854
12MA4452Beran JiříSpartak Police nad Metují7700:49:3334
4ZA4517Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:50:0248
15MB4627Beneš StanislavÁdr Klub6500:50:0724
4MD4714Pytelka VáclavPlzeň4500:50:1248
4ZB4846Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:50:2554
8MC4960Řezníček JaroslavMaratonstav Úpice5300:51:4438
9MC5057Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:53:0636
10MC5121Leszkow JosefMK Hlinsko5100:54:0034
1ŽJ5231Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:54:0170
5ZB5340Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:56:4648
11MC5439Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:56:5032
12MC551Rücker OldřichLhota5500:57:3530
1ME5624Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:58:0070
6ZB5745Benešová JolanaRedpoint Teplice nad Metují6900:58:2644
2ME585Babiak WladyslawLKS Iskra Jaszkowa - Polsko3401:00:36-
3ME5937Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:07:5262
7ZB6023Leszkowová IvanaMK Hlinsko5301:08:1362

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 60%
Zvolená trasa závodu: 80%
Značení závodu: 27%
Vyhlášení výsledků: 80%
Zpracování výsledků: 75%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 63%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
64%

Názory na závod

Žádný popis trati, neznačená trať, neznačené kilometry, skutečnosti neodpovídající předběžné výsledky. A WC jen v přírodě? Luboš.
lubos.sadovsky
Běžel jsem Hejšovinu již poněkolikáté a tak mám snad právo k tomuto závodu říci i svůj komentář. Všechny roky předtím byl přihlášení i vyhlášení na hřišti v budově sportovců vybavené veškerým technickým zařízením. bohužel letos organizátoři museli udělat přihlášení i start v hasičárně. Určitě to nebylo úmyslnné a rozumný člověk to snad pro jednou pochopí. S tím značením to je pravda, bývával před závodem na plánku uveden alespoiň profil tratě i s kilometráží, letos to bohužel nebylo, značení na silnici by byl problém - těch značek je tam už teď dost no a schody - vyběhneš, 200m rovinka a cíl - není co řešit...Pokud jde o výsledky - neznám podrobnosti ale vždy seděly - možná byl zádrhel ve špatném zařazení závodníka v jiné kategorii dle věku - nevím, nikdy problémy nebyly ale stane se. Kvůli tomu organizátory snad ještě nebudu věšet! Je to opravdu jeden z krásných závodů Českého poháru v nádherné přírodě za počasí, které opět vyšlo!!! I to zázemí se jinde nevidí či spíše organizátoři na řadě závodů vyberou finance a závodník dostane tak napít od sponzora. Tady??Nebe a dudy!!Takže, tento závod byl sice letos s chybkama nedělní termín nic moc aby se člověk pokochal okolní krajinou ale osobně, krásný závod v nádherné přírodě a já osobně se sem budu rád vracet.
zelvak.b

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód