Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Hvězda - Praděd

1.10.2005, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Hvězda - Praděd
  • datum konání: 1.10.2005
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

parkoviště HVĚZDA nad Karlovou Studánkou, okr. Bruntál
zahájení ve 13 hodin, start 13.05 hod.

Přihlášky

parkoviště HVĚZDA od 11 hodin

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

Start v n. v. 832 m, cíl v n. v. 1492 m, běží se po horské silnici s asfaltovým povrchem. Prvních 6 km stálé stoupání, 6.-7. km rovina, 7.-9,6 km stoupání. Silnice bude v době konání závodu pro ostatní provoz uzavřena.
Délka: 9,6 km
Převýšení: 660 m

Ceny pro vítěze

První tři závodníci ve všech kategoriích obdrží finanční nebo věcné ceny a diplomy (absolutní vítěz 2500 Kč). Všichni účastníci závodu získají grafický list a tričko s motivem závodu.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ubytování:
Zajištěno v penzionu Anenská huť ve Staré Vsi u Rýmařova. Cena za osobu a noc 120 Kč na lůžku s povlečením. Přihlášky písemně nebo telefonicky na adresu: Penzion Anenská huť
Potočná 156
795 01 Stárá Ves
tel. 554 283 012
Celá kapacita penzionu je vyhrazena pro účastníky závodu. V místě je zajištěno stravování ve velmi příznivých cenových relacích. V sobotu večer se zde od 19 hodin uskuteční přátelské posezení s tancem.

Kontakt:
TJ Liga 100
tř. Svobody 27
772 00 Olomouc
mobil 602 752 447
tel. 585 224 855

Internetové stránky

http://www.liga100.cz

E-mailová adresa

memoriaol@volny.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ4192Servit TomášOlympo Team Brno8600:39:00105
2MJ12166Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:41:0793
3MJ14189Rosenberg DavidFENIX SKI Team Jeseník8600:41:2281
4MJ21188Tejchman JakubFenix Ski team Jeseník8800:42:2472
5MJ25186Zapalač DušanFenix Jeseník9000:43:0766
6MJ26193Olejníček LukášAC Moravská Slávia Brno8800:43:0960
7MJ27185Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8600:43:4057
8MJ30157Kautz MichalSKSU Šumperk8900:44:0554
9MJ36158Březina VojtěchTJ Sokol Bohutín8600:44:3551
10MJ40187Smékal VlastimilFenix Ski team Jeseník8900:44:5948
11MJ46171Štěpánek RadekAC Prostějov8900:45:4345
12MJ47194Klíma JiříAD CYKLO Brodek8700:46:0642
13MJ49169Hrabal TomášAC Prostějov8700:46:4039
14MJ58191Knapp VáclavAC Moravská Slávia Brno8800:48:0636
15MJ79159Genčur RomanTJ Sokol Bohutín8700:50:2333
16MJ89156Kautz MartinSOK Kratochvíl8700:51:2530
17MJ9678Orság LubomírStará Ves9100:52:1327
18MJ125170Hurta AdamAC Prostějov8900:56:5224
19MJ143150Ratiborský JanKB Prostějov8700:59:1221
20MJ163167Šnýdr PetrAK Šternberk9201:02:5318
Muži A (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:37:52105
2MA28Vymazal PetrAD CYKLO Brodek7500:38:4093
3MA342Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:38:5481
4MA66Dedek AlešAD CYKLO Brodek7500:39:5772
5MA725Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:40:2166
6MA1115Novotný ViktorFenix Team Jeseník8200:41:0260
7MA1317Žaludek PřemyslDT SWISS Zlín7700:41:1957
8MA164Čarňanský OndřejPROGRESS TEAM8100:41:4154
9MA1713Kumstát MichalProstějov8200:41:4851
10MA2154Mlejnek PavelSKI OB Šternberk7400:42:2448
11MA2334Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:42:31-
12MA2423Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:42:4045
13MA2824Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:43:4842
14MA2950Kika RomanLiga 100 Olomouc6700:43:5539
15MA325Kacíř VlastimilČeský Těšín7900:44:1036
16MA3531Wurst MilanBiatlon Karviná8200:44:3233
17MA3730Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:44:3830
18MA3940Velička AlešX-AIR Ostrava7300:44:4727
19MA4341Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:45:1924
20MA4419Žuška MarcelHO Baník 1. Máj Karviná8300:45:3321
21MA4510Rapčan LukášAKA FUKA Team Přerov7800:45:3618
22MA4858Ladka TomášSK SEITL Ostrava7000:46:1815
23MA5135Uliasz JerzyLKS Iskra Jaszkova - Polsko6900:46:46-
24MA5312Přichystal LukášVSK Universita Brno8100:47:4312
25MA5539Kristek JiříRetia Pardubice6700:47:529
26MA5626Pánek LiborAKA FUKA Team Přerov7900:48:016
27MA589Krátký IvoLSR Vyškov6800:48:063
28MA6148Večeřa RomanKlub Biatlonu Prostějov8000:48:153
29MA6349Pokorný JanTJ VOKD Poruba7500:48:313
30MA6422Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:48:373
31MA6553Pudel JaroslavSKI OB Šternberk7500:48:583
32MA6632Hrouza MichalKOS Krnov7800:49:143
33MA703Neradil SvatoplukŠELA SPORT Přerov8000:49:403
34MA7318Antl Pavelneregistrován6700:49:503
35MA7563Mareš LiborSK Vyhlídka Šternberk6900:50:103
36MA7629Chlup JiříStaré Město7400:50:143
37MA7761Kopecký TomášVrbno pod Pradědem8300:50:163
38MA8011Klakurka VáclavAD CYKLO Brodek8300:50:333
39MA8244Moštěk JanKokořín8200:50:593
40MA8437Ovečka DaliborAC Prostějov7500:51:123
41MA8556Gromus TomášTJ HORAL Rýmařov7600:51:143
42MA8628Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:51:203
43MA8746Křenek AlešCK Stará Ves8500:51:223
44MA9016Pok PavelDR.A.CY.7400:51:273
45MA9936Walczykiewicz MariuszLKS Iskra Jaszkova - Polsko8200:52:54-
46MA1027Lenhart VítAD CYKLO Brodek8200:53:123
47MA1052Řoutil LadislavŠternberské listy8100:53:303
48MA10827Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:53:393
49MA11338Kielar OndřejZa sebe8400:54:193
50MA11662Mynář MiroslavTrisk Olomouc6800:55:003
51MA11845Němeček RadimOlomouc8100:55:063
52MA12152Hejtmánek JiříHS Jeseníky6900:55:553
53MA12220Smrčka PetrBK Říčany6900:56:153
54MA12321Rašner TomášRELAX Olomouc6900:56:193
55MA13133Rumpertesz PetrHO Baník 1. Máj Karviná7800:57:253
56MA13351Závada DavidHEAD Litovel7500:57:353
57MA14014Látal JaromírLOS Rapidos Olomouc6900:58:193
58MA14157Soviš IvoSIVO7100:58:323
59MA14959Hamerský JaromírCitron team7601:00:263
59MA14960Jankto PetrCitron team7101:00:263
61MA15547Peřina MichalAŠK DA Olomouc7801:01:253
62MA17243Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7401:08:333
Muži B (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB8101Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:25105
2MB9118Jakubowski MarianBAZALT Gracze - Polsko5700:40:42-
3MB10103Kolínek FrantišekAK Perná5600:40:5193
4MB1597Holický MilanAFK SKP Pardubice6500:41:3781
5MB18108Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:41:4972
6MB19136Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:41:5966
7MB33119Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6200:44:1560
8MB34127Kokeš VlastimilTC DUKO Rýmařov6500:44:2457
9MB4199Hepnar LubošSKI OB Šternberk6300:45:1154
10MB42137Čechal JaroslavTS Letohrad6100:45:1551
11MB5091Kacíř ZdeněkČeský Těšín5600:46:4248
12MB52120Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:46:5845
13MB5488Krupka MilanSlovan Jiřetín pod Jedlovou5600:47:4942
14MB57132Rys JaromírSKP Holešov6400:48:0539
15MB69139Klimeš MichalHS Jeseníky6300:49:3836
16MB83100Musil LadislavSK Slavičín5600:51:0633
17MB97111Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:52:14-
18MB11185Eppert RomanCanis Lupus City5900:54:0330
19MB11294Růžička KarelČeská Ves5600:54:1527
20MB114102Rauscher PavelFenix Ski Team Jeseník6000:54:2524
21MB120112Bezucha JiříTTC Olomouc6200:55:1421
22MB124125Hutař ZdeněkŠternberk5600:56:4718
23MB129134Gatial MilanJTM - GA Šternberk6500:57:0915
24MB135115Pečenka LiborKHB Radegast6100:57:3912
25MB137106Stuchlík KarelBK Kravaře6100:57:549
26MB139141Stržínek KarelCK Stará Ves6400:58:006
27MB15982Gabriel EvženSKI Klub Chřiby6501:01:583
28MB164126Šnýdr ZábojKuboj Štenberk6101:02:543
29MB177129Němeček JiříTJ Liga 100 Olomouc5601:13:463
Muži C (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC5105Smrčka MilošBK Říčany5400:39:41105
2MC2081Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:42:1493
3MC31130Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:44:0681
4MC60109Kudlička SvatoplukLRS Vyškov5000:48:1272
5MC6290Flegl VlastimilBrtev5300:48:2566
6MC67145Švrček JiříOstrava5300:49:2060
7MC72121Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - Polsko5500:49:46-
8MC7875Skyva LadislavTJ Liga 100 Olomouc5300:50:2057
9MC9196Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:51:2954
10MC93117Pietrosz AdamBAZALT Gracze - Polsko4800:51:51-
11MC94131Mareš BohumilLEAR Brno5100:51:5451
12MC100113Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:53:0348
13MC103128Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:53:1545
14MC106107Kvita JosefMK Kopřivnice5100:53:3542
15MC109143Brož JiříMK Seitl Ostrava5400:53:4439
16MC11593Smola JosefMKS Ostrava5100:54:4136
17MC126148Kukla MiroslavLiga 100 Olomouc5400:56:5533
18MC130144Rinka ErichMKS Ostrava5400:57:1530
19MC132133Kolář LeopoldSG Vrbno pod Pradědem5400:57:3027
20MC136142Šíma JosefSKP Bruntál5300:57:4824
21MC13883Krejsa VáclavBering Praha5200:57:5621
22MC146138Leszkow JosefMK Hlinsko5101:00:1218
23MC14787Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4701:00:1615
24MC148147Komárek BedřichSK Hlubočky5301:00:2112
25MC158124Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:01:529
26MC160146Soviš IvanHorská služba Rýmařov4601:02:026
27MC16173Vaněk JaromírTJ LIGA 100 Olomouc4801:02:153
28MC167135David LudvíkSokol Slavkov u Brna5101:05:233
29MC17174Husička JiříOlomouc4801:08:313
30MC180149Urbiš VilémTJ SKI Slavoj Bruntál5401:15:263
-MC-116Čermák KarelATC SPOR Žďár nad Sázavou49DNF-
-MC-999Valachovics JiříLiga 100 Olomouc48DNF-
Muži D (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD88140Leszkow PetrMK Hlinsko4400:51:23105
2MD119123Vodička JanRadslavice4500:55:1393
3MD151110Navara PetrMK Kopřivnice4501:01:0481
4MD157104Stuchlík KarelBK Kravaře3701:01:4772
5MD16986Engliš JiříCVK Opava3801:05:5566
6MD18484Dobrý JaroslavLiga 100 Olomouc3901:21:0060
7MD18589Domanský IvoAVC Praha3801:21:4057
Muži E (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME153114Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:01:15105
2ME16595Merta JaroslavFenix Ski Team Jeseník3501:03:3693
3ME168122Babiak WladyslawLKS Iskra Jaszkowa - Polsko3401:05:31-
4ME17498Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:11:1781
5ME17592Šťastný JaromírLiga 100 Praha3001:13:0072
Juniorky (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ92182Rauscherová LucieFenix Ski Team Jeseník8700:51:38105
2ŽJ144181Rauscherová AndreaFENIX SKI Team Jeseník8700:59:2993
3ŽJ170164Čermáková MagdalenaSK UP Olomouc9101:06:1181
Ženy A (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA38152Matyášová PavlaTJ Maratonstav Úpice8000:44:41105
2ZA71177Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:49:4393
3ZA74183Paštěková JanaAutor TUFO7500:50:0681
4ZA81165Holišová ZdeňkaX-AIR Ostrava7900:50:5172
5ZA95197Dostálová MarieAK Olomouc7600:52:0166
6ZA101184Sobková ŠárkaRK Cyklos7100:53:0660
7ZA107176Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:53:3757
8ZA110175Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:54:0054
9ZA133195Procházková DanielaFenix ski team Jeseník7700:57:3551
10ZA142199Pokorová JaroslavaPIM Praha7200:58:4248
11ZA154155Krňávková EvaSalón Zdena - Ruda nad Moravou7501:01:2345
12ZA178160Volčková MartinaSK Ježíš8101:15:0342
12ZA178172Šrámková EmílieAC Prostějov8101:15:0342
14ZA183163Volčková IvanaSK Ježíš8201:18:3636
15ZA186162Pořízková JanaSK Ježíš8001:26:0333
16ZA187161Pelzlová PetraSK Ježíš8101:32:0930
Ženy B (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB98179Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:52:38105
2ZB10477Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:53:2093
3ZB117180Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:55:0581
4ZB127151Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc6100:56:5972
5ZB128173Lednická ZdenkaAK Zlín5600:57:0866
6ZB145168Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:59:4960
7ZB15176Polachová LenkaTJ LIGA 100 Olomouc6901:01:0457
8ZB162153Šrámková Štefánianeregistrována6801:02:2454
9ZB173196Melichová MiloslavaSvatobor5601:09:4051
10ZB176154Felklová JarmilaSalón Zdena6001:13:0248
11ZB180178Metelková IvanaVrbno pod Pradědem6101:15:2645
12ZB182200Přívětivá SvatavaKHB Radegast6401:16:2342
Ženy C (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC68174Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:49:31105
2ŽC156198Janečková AnežkaAK Zlín4701:01:3693
3ŽC166190Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:04:0581
Trať 9,6 km, 660 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:37:52105
2MA28Vymazal PetrAD CYKLO Brodek7500:38:4093
3MA342Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:38:5481
1MJ4192Servit TomášOlympo Team Brno8600:39:00105
1MC5105Smrčka MilošBK Říčany5400:39:41105
4MA66Dedek AlešAD CYKLO Brodek7500:39:5772
5MA725Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:40:2166
1MB8101Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:25105
2MB9118Jakubowski MarianBAZALT Gracze - Polsko5700:40:42-
3MB10103Kolínek FrantišekAK Perná5600:40:5193
6MA1115Novotný ViktorFenix Team Jeseník8200:41:0260
2MJ12166Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:41:0793
7MA1317Žaludek PřemyslDT SWISS Zlín7700:41:1957
3MJ14189Rosenberg DavidFENIX SKI Team Jeseník8600:41:2281
4MB1597Holický MilanAFK SKP Pardubice6500:41:3781
8MA164Čarňanský OndřejPROGRESS TEAM8100:41:4154
9MA1713Kumstát MichalProstějov8200:41:4851
5MB18108Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:41:4972
6MB19136Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:41:5966
2MC2081Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:42:1493
4MJ21188Tejchman JakubFenix Ski team Jeseník8800:42:2472
10MA2154Mlejnek PavelSKI OB Šternberk7400:42:2448
11MA2334Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:42:31-
12MA2423Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:42:4045
5MJ25186Zapalač DušanFenix Jeseník9000:43:0766
6MJ26193Olejníček LukášAC Moravská Slávia Brno8800:43:0960
7MJ27185Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8600:43:4057
13MA2824Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:43:4842
14MA2950Kika RomanLiga 100 Olomouc6700:43:5539
8MJ30157Kautz MichalSKSU Šumperk8900:44:0554
3MC31130Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:44:0681
15MA325Kacíř VlastimilČeský Těšín7900:44:1036
7MB33119Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6200:44:1560
8MB34127Kokeš VlastimilTC DUKO Rýmařov6500:44:2457
16MA3531Wurst MilanBiatlon Karviná8200:44:3233
9MJ36158Březina VojtěchTJ Sokol Bohutín8600:44:3551
17MA3730Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:44:3830
1ZA38152Matyášová PavlaTJ Maratonstav Úpice8000:44:41105
18MA3940Velička AlešX-AIR Ostrava7300:44:4727
10MJ40187Smékal VlastimilFenix Ski team Jeseník8900:44:5948
9MB4199Hepnar LubošSKI OB Šternberk6300:45:1154
10MB42137Čechal JaroslavTS Letohrad6100:45:1551
19MA4341Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:45:1924
20MA4419Žuška MarcelHO Baník 1. Máj Karviná8300:45:3321
21MA4510Rapčan LukášAKA FUKA Team Přerov7800:45:3618
11MJ46171Štěpánek RadekAC Prostějov8900:45:4345
12MJ47194Klíma JiříAD CYKLO Brodek8700:46:0642
22MA4858Ladka TomášSK SEITL Ostrava7000:46:1815
13MJ49169Hrabal TomášAC Prostějov8700:46:4039
11MB5091Kacíř ZdeněkČeský Těšín5600:46:4248
23MA5135Uliasz JerzyLKS Iskra Jaszkova - Polsko6900:46:46-
12MB52120Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:46:5845
24MA5312Přichystal LukášVSK Universita Brno8100:47:4312
13MB5488Krupka MilanSlovan Jiřetín pod Jedlovou5600:47:4942
25MA5539Kristek JiříRetia Pardubice6700:47:529
26MA5626Pánek LiborAKA FUKA Team Přerov7900:48:016
14MB57132Rys JaromírSKP Holešov6400:48:0539
14MJ58191Knapp VáclavAC Moravská Slávia Brno8800:48:0636
27MA589Krátký IvoLSR Vyškov6800:48:063
4MC60109Kudlička SvatoplukLRS Vyškov5000:48:1272
28MA6148Večeřa RomanKlub Biatlonu Prostějov8000:48:153
5MC6290Flegl VlastimilBrtev5300:48:2566
29MA6349Pokorný JanTJ VOKD Poruba7500:48:313
30MA6422Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:48:373
31MA6553Pudel JaroslavSKI OB Šternberk7500:48:583
32MA6632Hrouza MichalKOS Krnov7800:49:143
6MC67145Švrček JiříOstrava5300:49:2060
1ŽC68174Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:49:31105
15MB69139Klimeš MichalHS Jeseníky6300:49:3836
33MA703Neradil SvatoplukŠELA SPORT Přerov8000:49:403
2ZA71177Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:49:4393
7MC72121Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - Polsko5500:49:46-
34MA7318Antl Pavelneregistrován6700:49:503
3ZA74183Paštěková JanaAutor TUFO7500:50:0681
35MA7563Mareš LiborSK Vyhlídka Šternberk6900:50:103
36MA7629Chlup JiříStaré Město7400:50:143
37MA7761Kopecký TomášVrbno pod Pradědem8300:50:163
8MC7875Skyva LadislavTJ Liga 100 Olomouc5300:50:2057
15MJ79159Genčur RomanTJ Sokol Bohutín8700:50:2333
38MA8011Klakurka VáclavAD CYKLO Brodek8300:50:333
4ZA81165Holišová ZdeňkaX-AIR Ostrava7900:50:5172
39MA8244Moštěk JanKokořín8200:50:593
16MB83100Musil LadislavSK Slavičín5600:51:0633
40MA8437Ovečka DaliborAC Prostějov7500:51:123
41MA8556Gromus TomášTJ HORAL Rýmařov7600:51:143
42MA8628Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:51:203
43MA8746Křenek AlešCK Stará Ves8500:51:223
1MD88140Leszkow PetrMK Hlinsko4400:51:23105
16MJ89156Kautz MartinSOK Kratochvíl8700:51:2530
44MA9016Pok PavelDR.A.CY.7400:51:273
9MC9196Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:51:2954
1ŽJ92182Rauscherová LucieFenix Ski Team Jeseník8700:51:38105
10MC93117Pietrosz AdamBAZALT Gracze - Polsko4800:51:51-
11MC94131Mareš BohumilLEAR Brno5100:51:5451
5ZA95197Dostálová MarieAK Olomouc7600:52:0166
17MJ9678Orság LubomírStará Ves9100:52:1327
17MB97111Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:52:14-
1ZB98179Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:52:38105
45MA9936Walczykiewicz MariuszLKS Iskra Jaszkova - Polsko8200:52:54-
12MC100113Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:53:0348
6ZA101184Sobková ŠárkaRK Cyklos7100:53:0660
46MA1027Lenhart VítAD CYKLO Brodek8200:53:123
13MC103128Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:53:1545
2ZB10477Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:53:2093
47MA1052Řoutil LadislavŠternberské listy8100:53:303
14MC106107Kvita JosefMK Kopřivnice5100:53:3542
7ZA107176Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:53:3757
48MA10827Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:53:393
15MC109143Brož JiříMK Seitl Ostrava5400:53:4439
8ZA110175Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:54:0054
18MB11185Eppert RomanCanis Lupus City5900:54:0330
19MB11294Růžička KarelČeská Ves5600:54:1527
49MA11338Kielar OndřejZa sebe8400:54:193
20MB114102Rauscher PavelFenix Ski Team Jeseník6000:54:2524
16MC11593Smola JosefMKS Ostrava5100:54:4136
50MA11662Mynář MiroslavTrisk Olomouc6800:55:003
3ZB117180Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:55:0581
51MA11845Němeček RadimOlomouc8100:55:063
2MD119123Vodička JanRadslavice4500:55:1393
21MB120112Bezucha JiříTTC Olomouc6200:55:1421
52MA12152Hejtmánek JiříHS Jeseníky6900:55:553
53MA12220Smrčka PetrBK Říčany6900:56:153
54MA12321Rašner TomášRELAX Olomouc6900:56:193
22MB124125Hutař ZdeněkŠternberk5600:56:4718
18MJ125170Hurta AdamAC Prostějov8900:56:5224
17MC126148Kukla MiroslavLiga 100 Olomouc5400:56:5533
4ZB127151Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc6100:56:5972
5ZB128173Lednická ZdenkaAK Zlín5600:57:0866
23MB129134Gatial MilanJTM - GA Šternberk6500:57:0915
18MC130144Rinka ErichMKS Ostrava5400:57:1530
55MA13133Rumpertesz PetrHO Baník 1. Máj Karviná7800:57:253
19MC132133Kolář LeopoldSG Vrbno pod Pradědem5400:57:3027
9ZA133195Procházková DanielaFenix ski team Jeseník7700:57:3551
56MA13351Závada DavidHEAD Litovel7500:57:353
24MB135115Pečenka LiborKHB Radegast6100:57:3912
20MC136142Šíma JosefSKP Bruntál5300:57:4824
25MB137106Stuchlík KarelBK Kravaře6100:57:549
21MC13883Krejsa VáclavBering Praha5200:57:5621
26MB139141Stržínek KarelCK Stará Ves6400:58:006
57MA14014Látal JaromírLOS Rapidos Olomouc6900:58:193
58MA14157Soviš IvoSIVO7100:58:323
10ZA142199Pokorová JaroslavaPIM Praha7200:58:4248
19MJ143150Ratiborský JanKB Prostějov8700:59:1221
2ŽJ144181Rauscherová AndreaFENIX SKI Team Jeseník8700:59:2993
6ZB145168Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:59:4960
22MC146138Leszkow JosefMK Hlinsko5101:00:1218
23MC14787Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4701:00:1615
24MC148147Komárek BedřichSK Hlubočky5301:00:2112
59MA14960Jankto PetrCitron team7101:00:263
59MA14959Hamerský JaromírCitron team7601:00:263
3MD151110Navara PetrMK Kopřivnice4501:01:0481
7ZB15176Polachová LenkaTJ LIGA 100 Olomouc6901:01:0457
1ME153114Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:01:15105
11ZA154155Krňávková EvaSalón Zdena - Ruda nad Moravou7501:01:2345
61MA15547Peřina MichalAŠK DA Olomouc7801:01:253
2ŽC156198Janečková AnežkaAK Zlín4701:01:3693
4MD157104Stuchlík KarelBK Kravaře3701:01:4772
25MC158124Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:01:529
27MB15982Gabriel EvženSKI Klub Chřiby6501:01:583
26MC160146Soviš IvanHorská služba Rýmařov4601:02:026
27MC16173Vaněk JaromírTJ LIGA 100 Olomouc4801:02:153
8ZB162153Šrámková Štefánianeregistrována6801:02:2454
20MJ163167Šnýdr PetrAK Šternberk9201:02:5318
28MB164126Šnýdr ZábojKuboj Štenberk6101:02:543
2ME16595Merta JaroslavFenix Ski Team Jeseník3501:03:3693
3ŽC166190Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:04:0581
28MC167135David LudvíkSokol Slavkov u Brna5101:05:233
3ME168122Babiak WladyslawLKS Iskra Jaszkowa - Polsko3401:05:31-
5MD16986Engliš JiříCVK Opava3801:05:5566
3ŽJ170164Čermáková MagdalenaSK UP Olomouc9101:06:1181
29MC17174Husička JiříOlomouc4801:08:313
62MA17243Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7401:08:333
9ZB173196Melichová MiloslavaSvatobor5601:09:4051
4ME17498Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:11:1781
5ME17592Šťastný JaromírLiga 100 Praha3001:13:0072
10ZB176154Felklová JarmilaSalón Zdena6001:13:0248
29MB177129Němeček JiříTJ Liga 100 Olomouc5601:13:463
12ZA178172Šrámková EmílieAC Prostějov8101:15:0342
12ZA178160Volčková MartinaSK Ježíš8101:15:0342
30MC180149Urbiš VilémTJ SKI Slavoj Bruntál5401:15:263
11ZB180178Metelková IvanaVrbno pod Pradědem6101:15:2645
12ZB182200Přívětivá SvatavaKHB Radegast6401:16:2342
14ZA183163Volčková IvanaSK Ježíš8201:18:3636
6MD18484Dobrý JaroslavLiga 100 Olomouc3901:21:0060
7MD18589Domanský IvoAVC Praha3801:21:4057
15ZA186162Pořízková JanaSK Ježíš8001:26:0333
16ZA187161Pelzlová PetraSK Ježíš8101:32:0930

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 98%
Značení závodu: 86%
Vyhlášení výsledků: 93%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 95%
Celkový dojem ze závodu: 93%

Závod hodnotilo celkem 6 návštěvníků.
Celkové hodnocení
93%

Názory na závod

Prostě Praděd je ,,NEJ"
karel.strzinek
Hodně pěkný závod, počasí super, malinka chybička bylo neznačení kilometrů - když to nešlo na cestu, dali se dát cedulky vedle cesty. Snad příští rok, jinak opravdu bez chyby.
Petr.Rumpertesz
Závod i s počasím se vyvedl, též mi chyběla kilometráž.
flegl
Jo, bylo to super, díky za pěkný zážitek.
jmaja

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód