Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves

2.10.2005, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves
  • datum konání: 2.10.2005
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Stará Ves u Rýmařova, před hotelem Anenská huť
11 hodin

Přihlášky

Od 9 hodin v Tréninkovém středisku TJ Liga 100 Olomouc ve Staré Vsi naproti hotelu Anenská huť, kde jsou i šatny.

Startovné

30,- Kč

Popis tratě

Vede převážně po lesních cestách s pevným povrchem. Prvních 7 km stálé stoupání po zelené turistické značce, zpět po červené značce stálé klesání. Nejvyšší místo na trati je ve výšce 1100 m n. m.
Délka: 14 km
Převýšení: 430 m

Ceny pro vítěze

První tři závodníci v každé kategorii obdrží věcné ceny a diplom, vítěz putovní pohár, všichni účastníci vlaječku. Mezi všechny účastníky bude vylosováno deset cen.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
TJ Liga 100
tř. Svobody 27
772 00 Olomouc
mobil 602 752 447
tel. 585 224 855

Internetové stránky

http://www.liga100.cz

E-mailová adresa

memoriaol@volny.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
7.10.2018Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves52
8.10.2017Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves42
9.10.2016Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves52
11.10.2015Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves50
12.10.2014Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves72
13.10.2013Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves76
7.10.2012Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves40
9.10.2011Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves46
10.10.2010Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves69
11.10.2009Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves57
12.10.2008Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves66
7.10.2007Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves78
3.10.2004Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves65
14.10.2001Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves86
10.10.1999Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves101

Statistika závodu Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 952

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Barbořák Bohuš5915
Fritscher Adam7513
Soviš Ivan4612
Vraštilová Miloslava5611
Stržínek Karel6411
Bronec Jaromír6710
Hnát Petr7410
Merta Jaroslav3510
Šrůtek Stanislav589
Šimůnek Jan829
Pechek František539
Špacír Ladislav558
Podešva Pavel498
Sedláček Václav868
Král Jindřich737
Vymazal Petr757
Dedek Aleš757
Fančovič Marian527
Komárek Bedřich537
Vodička Jan457
Horáček Michal756
Pechková Jana856
Řoutil Ladislav816
Lenhart Vít826
Švidernoch Milan586
Soviš Ivo716
Žák Jiří716
Brož Jiří546
Krčková Šárka885
Volek Ivo485
Matějíková Jana905
Kokeš Vlastimil655
Delingerová Marie765
Škapa Marek715
Urbiš Vilém545
Hudeček Petr825
Kebrle Milan755
Les Josef475
Ožana Václav645
Orság Lubomír915
Mazač Jaroslav685
Dvořák Pavel825
Mannlová Jana805
Vaněk Jaromír485
Dvořáková Eva554
Pechek Petr834
Jašek Pavel454
Kempa Jan794
Podjuklová Iva744
Mareš Bohumil514

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ920Sedláček VáclavSKI Klub Šumperk8600:56:3235
2MJ1610Klíma JiříAD CYKLO Brodek8700:59:0331
3MJ2055Vykoukal JiříSKI KLUB RD Rýmařov8801:02:1627
4MJ392Orság LubomírStará Ves9101:09:1724
Muži A (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:50:0835
2MA26Dedek AlešAD CYKLO Brodek7500:50:2331
3MA37Vymazal PetrAD CYKLO Brodek7500:51:0827
4MA418Žaludek PřemyslDT SWISS Zlín7700:53:1524
5MA554Šnobl MartinLos Rapidos Olomouc7400:53:4122
6MA1063Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:57:2920
7MA1238Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:58:1219
8MA1837Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:00:4718
9MA2411Klakurka VáclavAD CYKLO Brodek8301:03:3917
10MA3056Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:05:2016
11MA3144Hejtmánek JiříHS Jeseníky6901:06:3615
12MA338Lenhart VítACS Přerov TEAM8201:07:1714
13MA3465Rašner TomášRELAX Olomouc6901:07:4013
14MA4069Řoutil LadislavŠternberské listy8101:09:2812
15MA4357Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:10:1011
16MA4433Héger IvoBejcy Olomouc6701:10:1410
17MA4972Kočara JiříHO Vítkovice7001:11:579
18MA5425Říha PetrSmart Team6801:16:158
19MA6667Malovaný Ondřejxxx8201:22:457
20MA6734Vodák JiříBejcy Olomouc7101:22:506
Muži B (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB621Kolínek FrantišekAK Perná5600:54:1035
2MB73Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:55:2331
3MB89Kokeš VlastimilTC DUKO Rýmařov6500:56:0627
4MB1150Zatloukal MarekKopečkáři6500:57:5824
5MB1239Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:58:1222
6MB1528Čechal JaroslavTS Letohrad6100:58:5420
7MB1743Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:00:1519
8MB2260Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:02:44-
9MB3516Musil LadislavSK Slavičín5601:07:5718
10MB3630Gatial MilanJTM - GA Šternberk6501:08:5217
11MB4514Pečenka LiborKHB Radegast6101:10:2316
12MB4766Stržínek KarelCK Stará Ves6401:10:5315
13MB6453Gabriel EvženSKI Klub Chřiby6501:21:0414
14MB6975Němeček JiříTJ Liga 100 Olomouc5601:27:2313
Muži C (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1440Dubec JiříEdel Zlaté Hory5100:58:4735
2MC1924Pospíšil VojtěchTJ Železárny Prostějov5501:01:0131
3MC2649Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5401:04:2327
4MC2732Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5001:04:4824
5MC3758Rinka ErichMKS Ostrava5401:08:5522
6MC3845Kukla MiroslavLiga 100 Olomouc5401:09:0220
7MC4148Mareš BohumilLEAR Brno5101:09:3019
8MC4659Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:10:4618
9MC5047Meixner MiloslavSK Vyhlídka Šternberk5501:12:0817
10MC5722Kolmaš OldřichDIMER Olomouc 5201:16:3116
11MC5970Soviš IvanHorská služba Rýmařov4601:16:4215
12MC6068Komárek BedřichSK Hlubočky5301:16:4814
13MC6229Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:19:3913
Muži D (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4241Janků LadislavSokol Bystročice4201:09:4535
2MD5846Schrötter JiříSK Vyhlídka Šternberk4501:16:3331
3MD7364Dobrý JaroslavLiga 100 Olomouc3901:45:2727
Muži E (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6374Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:20:3635
2ME655Merta JaroslavFenix Ski Team Jeseník3501:22:2931
3ME714Šťastný JaromírLiga 100 Praha3001:31:3127
Juniorky (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ5617Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:16:3035
Ženy A (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2173Holišová ZdeňkaX-AIR Ostrava7901:02:3435
2ZA2536Dostálová MarieAK Olomouc7601:03:4131
3ZA2919Paštěková JanaAtex TUFO Zlín7501:05:1127
4ZA5162Pechková JanaMaratonstav Úpice8501:12:2124
5ZA5271Kočarová Pechková KláraHO Vítkovice7201:14:4522
6ZA5376Večeřová MichaelaSmart Team8101:15:2520
7ZA6861Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:24:0119
8ZA7235Pechová PavlínaAUDACIA Olomouc8101:36:2618
Ženy B (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2713Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:04:4835
2ZB3212Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:06:5731
3ZB4726Jorová LudmilaLK Lanškroun6201:10:5327
4ZB6115Šrámková Štefániaxxx6801:19:0324
5ZB7042Metelková IvanaVrbno pod Pradědem6101:30:2822
6ZB7451Přívětivá SvatavaKHB Radegast6401:50:0820
Ženy C (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC2331Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:03:1935
2ŽC5452Janečková AnežkaAK Zlín4701:16:1531
Trať 14 km, 430 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:50:0835
2MA26Dedek AlešAD CYKLO Brodek7500:50:2331
3MA37Vymazal PetrAD CYKLO Brodek7500:51:0827
4MA418Žaludek PřemyslDT SWISS Zlín7700:53:1524
5MA554Šnobl MartinLos Rapidos Olomouc7400:53:4122
1MB621Kolínek FrantišekAK Perná5600:54:1035
2MB73Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:55:2331
3MB89Kokeš VlastimilTC DUKO Rýmařov6500:56:0627
1MJ920Sedláček VáclavSKI Klub Šumperk8600:56:3235
6MA1063Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:57:2920
4MB1150Zatloukal MarekKopečkáři6500:57:5824
7MA1238Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:58:1219
5MB1239Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:58:1222
1MC1440Dubec JiříEdel Zlaté Hory5100:58:4735
6MB1528Čechal JaroslavTS Letohrad6100:58:5420
2MJ1610Klíma JiříAD CYKLO Brodek8700:59:0331
7MB1743Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:00:1519
8MA1837Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:00:4718
2MC1924Pospíšil VojtěchTJ Železárny Prostějov5501:01:0131
3MJ2055Vykoukal JiříSKI KLUB RD Rýmařov8801:02:1627
1ZA2173Holišová ZdeňkaX-AIR Ostrava7901:02:3435
8MB2260Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:02:44-
1ŽC2331Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:03:1935
9MA2411Klakurka VáclavAD CYKLO Brodek8301:03:3917
2ZA2536Dostálová MarieAK Olomouc7601:03:4131
3MC2649Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5401:04:2327
4MC2732Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5001:04:4824
1ZB2713Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:04:4835
3ZA2919Paštěková JanaAtex TUFO Zlín7501:05:1127
10MA3056Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:05:2016
11MA3144Hejtmánek JiříHS Jeseníky6901:06:3615
2ZB3212Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:06:5731
12MA338Lenhart VítACS Přerov TEAM8201:07:1714
13MA3465Rašner TomášRELAX Olomouc6901:07:4013
9MB3516Musil LadislavSK Slavičín5601:07:5718
10MB3630Gatial MilanJTM - GA Šternberk6501:08:5217
5MC3758Rinka ErichMKS Ostrava5401:08:5522
6MC3845Kukla MiroslavLiga 100 Olomouc5401:09:0220
4MJ392Orság LubomírStará Ves9101:09:1724
14MA4069Řoutil LadislavŠternberské listy8101:09:2812
7MC4148Mareš BohumilLEAR Brno5101:09:3019
1MD4241Janků LadislavSokol Bystročice4201:09:4535
15MA4357Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:10:1011
16MA4433Héger IvoBejcy Olomouc6701:10:1410
11MB4514Pečenka LiborKHB Radegast6101:10:2316
8MC4659Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:10:4618
12MB4766Stržínek KarelCK Stará Ves6401:10:5315
3ZB4726Jorová LudmilaLK Lanškroun6201:10:5327
17MA4972Kočara JiříHO Vítkovice7001:11:579
9MC5047Meixner MiloslavSK Vyhlídka Šternberk5501:12:0817
4ZA5162Pechková JanaMaratonstav Úpice8501:12:2124
5ZA5271Kočarová Pechková KláraHO Vítkovice7201:14:4522
6ZA5376Večeřová MichaelaSmart Team8101:15:2520
2ŽC5452Janečková AnežkaAK Zlín4701:16:1531
18MA5425Říha PetrSmart Team6801:16:158
1ŽJ5617Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:16:3035
10MC5722Kolmaš OldřichDIMER Olomouc 5201:16:3116
2MD5846Schrötter JiříSK Vyhlídka Šternberk4501:16:3331
11MC5970Soviš IvanHorská služba Rýmařov4601:16:4215
12MC6068Komárek BedřichSK Hlubočky5301:16:4814
4ZB6115Šrámková Štefániaxxx6801:19:0324
13MC6229Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:19:3913
1ME6374Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:20:3635
13MB6453Gabriel EvženSKI Klub Chřiby6501:21:0414
2ME655Merta JaroslavFenix Ski Team Jeseník3501:22:2931
19MA6667Malovaný Ondřejxxx8201:22:457
20MA6734Vodák JiříBejcy Olomouc7101:22:506
7ZA6861Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:24:0119
14MB6975Němeček JiříTJ Liga 100 Olomouc5601:27:2313
5ZB7042Metelková IvanaVrbno pod Pradědem6101:30:2822
3ME714Šťastný JaromírLiga 100 Praha3001:31:3127
8ZA7235Pechová PavlínaAUDACIA Olomouc8101:36:2618
3MD7364Dobrý JaroslavLiga 100 Olomouc3901:45:2727
6ZB7451Přívětivá SvatavaKHB Radegast6401:50:0820

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 97%
Zvolená trasa závodu: 77%
Značení závodu: 60%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 95%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 87%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
85%

Názory na závod

Klasika, není co dodat
karel.strzinek
Kupodivu se mi dařilo, což nebývá obvyklé. Asi jsem správně den před závodem doplnil tekutiny. Taky vítám start závodu v 11 hodin - člověk se může aspoň vyspat.
jmaja

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód