hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Malá cena Špindlerova Mlýna

22.10.2005, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Malá cena Špindlerova Mlýna
  • datum konání: 22.10.2005
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

náměstí Špindlerův Mlýn
11 hodin

Přihlášky

9.30 - 10.58 hodin na místě

Popis tratě

Délka: 15,5 km
Převýšení: 700 m

Ceny pro vítěze

finanční, každý účastník obdrží diplom

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Ivo Brunclík
Mateřská škola 86/B
543 51 Špindlerův Mlýn
tel. 499 523 114
mobil 737 536 297

E-mailová adresa

lev.bill@volny.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
20.10.2018Malá cena Špindlerova Mlýna-
21.10.2017Malá cena Špindlerova Mlýna64
22.10.2016Malá cena Špindlerova Mlýna99
17.10.2015Malá cena Špindlerova Mlýna47
18.10.2014Malá cena Špindlerova Mlýna41
19.10.2013Malá cena Špindlerova Mlýna73
20.10.2012Malá cena Špindlerova Mlýna67
22.10.2011Malá cena Špindlerova Mlýna63
23.10.2010Malá cena Špindlerova Mlýna58
17.10.2009Malá cena Špindlerova Mlýna45
18.10.2008Malá cena Špindlerova Mlýna77
13.10.2007Malá cena Špindlerova Mlýna59
21.10.2006Malá cena Špindlerova Mlýna72
23.10.2004Malá cena Špindlerova Mlýna75
19.10.2002Malá cena Špindlerova Mlýna42
20.10.2001Malá cena Špindlerova Mlýna61

Statistika závodu Malá cena Špindlerova Mlýna

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 943

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Brunclík Ivo5816
Grohová Jaroslava5115
Groh Stanislav4612
Vraštilová Miloslava5612
Paulů Blanka5412
Javůrek Jiří4811
Šrutek Stanislav5810
Šimůnek Jaromír5510
Votava Vladimír6310
Šír Václav489
Horáček Michal759
Stránský Aleš609
Jirásková Eva649
Havlíček Ivo669
Šimůnek Jan828
Krátký Josef658
Havlíček Zdeněk358
Kubrová Dagmar637
Šteinc Ludvík417
Pechková Jana857
Štantejský Michal847
Jelínek Karel517
Holý Václav416
Berka Radim826
Dunka Štěpán726
Veselý Pavel666
Šimůnek Jan496
Klimeš Bedřich566
Procházková Irena576
Žák Jiří715
Šmída Oldřich485
Vacek Martin695
Karlík Michal645
Malý Jan735
Vávra David575
Vejnar Josef575
Vanta Josef625
Turek Martin805
Šesták Karel715
Groh Radoslav895
Hájková Renata755
Svoboda Petr685
Valenta Michal625
Tomíček Josef595
Krátká Anna694
Herda Jan834
Zoubek Jiří654
Novák Lukáš824
Valenta Tomáš764
Král Jindřich734

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 22.10.2005, 20:23
  • zobrazeno již 927x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2005 - 20. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 15,5 km, 700 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ88Zapalač MartinX-AIR Ostrava8601:10:54105
2MJ1125Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8601:12:5693
3MJ1615Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové n. L.8901:14:4081
4MJ4120Flegl VlastimilVrchlabí8601:26:2372
-MJ-1Koubek TomášSklepovští Sršáni90DNF-

Muži A (trať 15,5 km, 700 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA127Cupák MartinMarpole MTB Vrchlabí7101:06:18105
2MA247Ondráček TomášVSK Universita Brno7701:08:5393
3MA452Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:10:2281
4MA750Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:10:4472
5MA939Randák KarelSKI Jilemnice7101:11:5866
6MA1022Holub PetrOlfin Car Vella - Trutnov6601:12:5160
7MA1346Berka RadimKozákov8201:13:4057
8MA1731Drzygala KrzysztofTomnice Pl6801:15:12-
9MA1857Haman VáclavČSK SKI Jilemnice8101:15:2254
10MA1944Berka MartinKozákov8501:15:2351
11MA2128Svoboda PetrSKI Jilemnice6801:17:2748
12MA2456Erlebach DavidKunčice7101:18:2545
13MA2535Malý JanCyklo SKI Lomnice nad Popelkou7301:18:3342
14MA2611Kysela VojtěchTJ ROB Liberec8101:18:3839
15MA2829Pivrnec PetrBC Sport Lomnice nad Popelkou6601:19:1936
16MA3072Novotný JiříKateřinky7101:19:3233
17MA3118Loužil JanJablonec nad Nisou8001:19:3630
18MA3470Dunka ŠtěpánSAC Špindlerův Mlýn7201:21:0227
19MA3733Cogan RudolfTJ Sokol Nová Paka7101:22:1024
20MA3849Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:22:1421
21MA4530Ilkón MarcinGtuszyca Pl7701:28:20-
22MA4861Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:30:0218
23MA5273Komárek TomášTJ Záblatí7501:31:4615
-MA-34Chaloupka JiříVSK Praha85DNF-

Muži B (trať 15,5 km, 700 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB337Kynčl StanislavOK Jilemnice6401:10:12105
2MB548Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:10:2493
3MB665Poduška JosefMK Kladno6201:10:3681
4MB1574Plašil MilanS.L. Mlázovice5901:14:2572
5MB2045Čipera RadekSKI Radvanice6401:17:2266
6MB2216Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5701:17:3660
7MB2342Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5901:18:0657
8MB2755Balatka MiroslavSKI Club Jablonec nad Nisou5901:18:5554
9MB3371Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6201:20:1551
10MB3524Zoubek JiříSCWS Lučany6501:21:3648
11MB3969Karlík MichalLoko Trutnov6401:24:3645
12MB4032Trnka MilanTrutnov5601:25:4842
13MB4313Koubek LiborSklepovští Sršáni5701:26:4239
14MB4758Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:29:18-
15MB5114Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:31:0436
16MB5375Votava VladimírŠpindlerův Mlýn6301:31:5733
17MB5436Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:32:3430
18MB5917Pečenka LiborKHB Radegast6101:35:0627
19MB609Vávra DavidSklepovští Sršáni5701:36:5124
20MB6160Beneš StanislavÁdr Klub6501:40:1021
21MB6464Suchý JaromírHradec Králové6101:43:2818
22MB657Mocker FrantišekAC Česká Lípa5801:43:4215
23MB6740Balihar JiříSo Nová Paka5901:47:4812
24MB6919Váša FrantišekSklepovští Sršáni5601:50:259
-MB-5Krupka MilanSlovan Jiřetín pod Jedlovou56DNF-

Muži C (trať 15,5 km, 700 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC126Čivrný JiříAC Slovan Liberec5301:13:35105
2MC1466Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5501:14:2093
3MC2923Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:19:2381
4MC3243Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4801:19:5272
5MC3653Balatka JaroslavSKP Maják Jablonec nad Nisou5401:22:0466
6MC4667Kadavý JanJablonec nad Nisou4701:28:3360
7MC5512Groh StanislavAC Vrchlabí4601:32:4157
8MC6676Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:47:2154
9MC7477Matucha JiříHotel Arnika Špindlerův Mlýn5502:25:4151

Muži D (trať 15,5 km, 700 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD444Marek FrantišekČervený Kostelec4101:27:22105
2MD5726Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:32:4793
3MD7268Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4102:00:3881

Muži E (trať 15,5 km, 700 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6321Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:41:26105
2ME7351Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3402:11:4293

Juniorky (trať 15,5 km, 700 m převýšení)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Ženy A (trať 15,5 km, 700 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4241Randáková HelenaOB Vrchlabí7401:26:25105
2ZA4959Hanušová LenkaRedpoint Teplice nad Metují7901:30:1093
3ZA5038Pechková JanaMaratonstav Úpice8501:30:2381
4ZA5810Šretrová LenkaŠSK Janov nad Nisou8001:33:0572
5ZA7054Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:51:2166
6ZA7176Hocová PetraETRIUM Brno7702:00:0760

Ženy B (trať 15,5 km, 700 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽB563Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:32:43105
2ŽB6862Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:48:1093

Ženy C (trať 15,5 km, 700 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC6211Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:41:21105

Trať 15,5 km, 700 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA127Cupák MartinMarpole MTB Vrchlabí7101:06:18105
2MA247Ondráček TomášVSK Universita Brno7701:08:5393
1MB337Kynčl StanislavOK Jilemnice6401:10:12105
3MA452Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:10:2281
2MB548Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:10:2493
3MB665Poduška JosefMK Kladno6201:10:3681
4MA750Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:10:4472
1MJ88Zapalač MartinX-AIR Ostrava8601:10:54105
5MA939Randák KarelSKI Jilemnice7101:11:5866
6MA1022Holub PetrOlfin Car Vella - Trutnov6601:12:5160
2MJ1125Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8601:12:5693
1MC126Čivrný JiříAC Slovan Liberec5301:13:35105
7MA1346Berka RadimKozákov8201:13:4057
2MC1466Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5501:14:2093
4MB1574Plašil MilanS.L. Mlázovice5901:14:2572
3MJ1615Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové n. L.8901:14:4081
8MA1731Drzygala KrzysztofTomnice Pl6801:15:12-
9MA1857Haman VáclavČSK SKI Jilemnice8101:15:2254
10MA1944Berka MartinKozákov8501:15:2351
5MB2045Čipera RadekSKI Radvanice6401:17:2266
11MA2128Svoboda PetrSKI Jilemnice6801:17:2748
6MB2216Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5701:17:3660
7MB2342Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5901:18:0657
12MA2456Erlebach DavidKunčice7101:18:2545
13MA2535Malý JanCyklo SKI Lomnice nad Popelkou7301:18:3342
14MA2611Kysela VojtěchTJ ROB Liberec8101:18:3839
8MB2755Balatka MiroslavSKI Club Jablonec nad Nisou5901:18:5554
15MA2829Pivrnec PetrBC Sport Lomnice nad Popelkou6601:19:1936
3MC2923Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:19:2381
16MA3072Novotný JiříKateřinky7101:19:3233
17MA3118Loužil JanJablonec nad Nisou8001:19:3630
4MC3243Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4801:19:5272
9MB3371Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6201:20:1551
18MA3470Dunka ŠtěpánSAC Špindlerův Mlýn7201:21:0227
10MB3524Zoubek JiříSCWS Lučany6501:21:3648
5MC3653Balatka JaroslavSKP Maják Jablonec nad Nisou5401:22:0466
19MA3733Cogan RudolfTJ Sokol Nová Paka7101:22:1024
20MA3849Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:22:1421
11MB3969Karlík MichalLoko Trutnov6401:24:3645
12MB4032Trnka MilanTrutnov5601:25:4842
4MJ4120Flegl VlastimilVrchlabí8601:26:2372
1ZA4241Randáková HelenaOB Vrchlabí7401:26:25105
13MB4313Koubek LiborSklepovští Sršáni5701:26:4239
1MD444Marek FrantišekČervený Kostelec4101:27:22105
21MA4530Ilkón MarcinGtuszyca Pl7701:28:20-
6MC4667Kadavý JanJablonec nad Nisou4701:28:3360
14MB4758Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:29:18-
22MA4861Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:30:0218
2ZA4959Hanušová LenkaRedpoint Teplice nad Metují7901:30:1093
3ZA5038Pechková JanaMaratonstav Úpice8501:30:2381
15MB5114Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:31:0436
23MA5273Komárek TomášTJ Záblatí7501:31:4615
16MB5375Votava VladimírŠpindlerův Mlýn6301:31:5733
17MB5436Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:32:3430
7MC5512Groh StanislavAC Vrchlabí4601:32:4157
1ŽB563Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:32:43105
2MD5726Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:32:4793
4ZA5810Šretrová LenkaŠSK Janov nad Nisou8001:33:0572
18MB5917Pečenka LiborKHB Radegast6101:35:0627
19MB609Vávra DavidSklepovští Sršáni5701:36:5124
20MB6160Beneš StanislavÁdr Klub6501:40:1021
1ŽC6211Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:41:21105
1ME6321Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:41:26105
21MB6464Suchý JaromírHradec Králové6101:43:2818
22MB657Mocker FrantišekAC Česká Lípa5801:43:4215
8MC6676Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:47:2154
23MB6740Balihar JiříSo Nová Paka5901:47:4812
2ŽB6862Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:48:1093
24MB6919Váša FrantišekSklepovští Sršáni5601:50:259
5ZA7054Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:51:2166
6ZA7176Hocová PetraETRIUM Brno7702:00:0760
3MD7268Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4102:00:3881
2ME7351Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3402:11:4293
9MC7477Matucha JiříHotel Arnika Špindlerův Mlýn5502:25:4151

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

Tento závod patří mezi velmi obtížné a já bych doporučoval pořadatelům, aby zvážili možnost zkrátit trať pro juniorky. V polovině závodu se přece probíhá místem startu a cíle, takže žádný problém. Takhle zůstává výsledková listina v této kategorii prázdná........
astransky

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód