Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Dlouhými záhony

12.11.2005, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Dlouhými záhony
  • datum konání: 12.11.2005
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Úpice - ZŠ na Lánech
12.00 hodin (start hlavního závodu)

Startovné

dospělí 30,- Kč

Popis tratě

Délka hlavního závodu mužů A a B: 11,3 km
Muži C, D, E, junioři, juniorky, ženy a veteránky: 7,4 km

Ceny pro vítěze

Celkové pořadí: 500,- 400,- 300,- 200,- 100,-.
Ostatní kategorie dospělých: 300,- 200,- 100,-.
Děti: věcné.
Bohatá tombola pro všechny závodníky.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Karel Šklíba
Palackého 344
542 32 Úpice
mobil 602 152 296

E-mailová adresa

maratonstav@maratonstav.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.11.2018Běh Dlouhými záhony-
11.11.2017Běh Dlouhými záhony-
12.11.2016Běh Dlouhými záhony76
14.11.2015Běh Dlouhými záhony100
8.11.2014Běh Dlouhými záhony101
9.11.2013Běh Dlouhými záhony50
10.11.2012Běh Dlouhými záhony60
12.11.2011Běh Dlouhými záhony73
13.11.2010Běh Dlouhými záhony78
14.11.2009Běh Dlouhými záhony97
8.11.2008Běh Dlouhými záhony78
10.11.2007Běh Dlouhými záhony68
11.11.2006Běh Dlouhými záhony81
13.11.2004Běh Dlouhými záhony, vyhlášení ČP84
8.11.2003Úpice - Běh Dlouhými záhony89
9.11.2002Běh Dlouhými záhony70
10.11.200128. ročník, Běh Dlouhými záhony69
11.11.2000Běh dlouhými záhony67
7.11.1998Běh Dlouhými záhony - VC firmy Nypro84
9.11.1996Běh Dlouhými záhony161
11.11.1995Běh Dlouhými záhony72
12.11.1994Běh Dlouhými záhony85
14.11.1992Běh Dlouhými záhony50
16.11.1991Úpice - běh Dlouhými záhony85
17.11.1990Úpice - Běh Dlouhými záhony101
18.11.1989Setkání mistrtů - Záhony v Úpici63
19.11.1988Úpice - Dlouhé záhony97
14.11.1987Běh Dlouhými záhony64
8.11.1986Běh Dlouhými záhony, 13. ročník80

Statistika závodu Běh Dlouhými záhony

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 2183

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4824
Brunclík Ivo5822
Šrutek Stanislav5822
Pechek František5321
Friebelová Eva6220
Mach Václav5520
Vašíček Martin7118
Kubeček Ladislav6217
Mazač Jaroslav6817
Marek František4116
Lanta Jiří4415
Stránský Aleš6015
Šmída Oldřich4815
Linhart Miloš4414
Čipera Radek6414
Vašíček Roman7414
Vacková Hana5613
Nečas Josef5813
Krejcar Petr4513
Paulů Blanka5413
Havlíček Zdeněk3513
Vojáček Pavel5112
Kolínek František5612
Šír Václav4812
Holub Petr6612
Groh Stanislav4611
Pechková Jana8511
Balcar Luboš5810
Sadílek Ota4610
Kozel Karel5210
Šimůnek Jan8210
Farář Jaroslav5010
Grohová Jaroslava5110
Horáček Michal7510
Kubečková Radka6910
Čáp Bohuslav519
Šlégr Jiří549
Krejcar Daniel759
Libra Jiří379
Šesták Karel719
Vanta Josef629
Janata Milan859
Lelek Vít508
Novotná Eva488
Tomíček Josef598
Berger Jan478
Cejzlar Roman718
Klampflová Eva648
Valenta Michal628
Bureš Jindřich538

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

  • Pozvánka do Úpice (Pozvánka na valnou hromadu a vyhodnocení Českého poháru v běhu do vrchu 2005)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ22Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:31:20-
2MJ43Tejchman JakubFenix Ski team Jeseník8800:31:56-
3MJ54Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:32:19-
4MJ85Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8600:32:32-
Muži B (trať 7,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB12Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:31:13-
2MB73Poduška JosefMK Kladno6200:32:27-
3MB104Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:32:58-
4MB115Kolínek FrantišekAK Perná5600:34:59-
5MB126Kubeček LadislavMaratonstav Úpice6200:35:00-
6MB137Zawadzki StanislavMaratonstav Úpice6200:35:52-
7MB2418Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:39:00-
8MB318Pečenka LiborKHB Radegast6100:40:20-
9MB369Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:41:00-
10MB3810Lanta StanislavSK Hronov6300:41:23-
11MB4011Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:41:48-
12MB5412Leplt JiříTT Miletice6100:51:33-
13MB5513Sádovský LubošJablonec nad Nisou6500:52:21-
14MB5614Nečas JosefÚpice5800:52:41-
15MB5715Čipera RadekSKI Radvanice6400:53:42-
16MB6116Králíček TomášFC Puškvorec6300:55:55-
17MB6217Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:00:37-
Muži C (trať 7,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC32Smrčka MilošBK Říčany5400:31:40-
2MC63Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:32:24-
3MC94Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:32:54-
4MC145Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:36:10-
5MC156Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:36:35-
6MC167Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:36:46-
7MC198Nejman LiborAC Náchod5300:38:25-
8MC2419Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:39:00-
9MC3020Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:40:16-
10MC3221Stibor MilanTJ Maratonstav Úpice5000:40:23-
11MC3422Nejman BedřichAC Náchod5000:40:47-
12MC3523Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:40:51-
13MC4324Polej JiříSokol Hronov4600:43:26-
13MC4325Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:43:26-
15MC4526Šmída OldřichČervený Kostelec4800:43:40-
16MC5127Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:46:42-
17MC5828Špidla VladimírTJ Maratonstav Úpice5100:53:56-
Muži D (trať 7,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD172Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:37:43-
2MD273Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:39:28-
3MD294Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:39:35-
4MD375Marek FrantišekČervený Kostelec4100:41:08-
5MD486Linhart MilošAC Náchod4400:44:45-
Muži E (trať 7,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME502Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:45:48-
2ME523Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:47:25-
3ME594Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:54:19-
Juniorky (trať 7,6 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 7,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA182Kynčlová DagmarTJ Jilemnice7200:38:04-
2ZA213Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:38:34-
3ZA224Mikásková MichaelaTJ Krkonoše Vrchlabí7100:38:37-
4ZA235Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:38:52-
5ZA286Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov8000:39:33-
6ZA337Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:40:28-
7ZA418Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:42:11-
8ZA479Králíčková JaroslavaFC Puškvorec Velké Svatoňovice7200:44:15-
Ženy B (trať 7,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB202Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:38:33-
2ZB263Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:39:13-
3ZB394Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:41:45-
4ZB425Vacková HanaSK Hronov5600:42:14-
5ZB466Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:43:46-
6ZB497Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:45:32-
7ZB538Klimešová AlenaBukovice6300:49:53-
8ZB609Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:54:30-
Trať 7,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB12Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:31:13-
1MJ22Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:31:20-
1MC32Smrčka MilošBK Říčany5400:31:40-
2MJ43Tejchman JakubFenix Ski team Jeseník8800:31:56-
3MJ54Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:32:19-
2MC63Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:32:24-
2MB73Poduška JosefMK Kladno6200:32:27-
4MJ85Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8600:32:32-
3MC94Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:32:54-
3MB104Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:32:58-
4MB115Kolínek FrantišekAK Perná5600:34:59-
5MB126Kubeček LadislavMaratonstav Úpice6200:35:00-
6MB137Zawadzki StanislavMaratonstav Úpice6200:35:52-
4MC145Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:36:10-
5MC156Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:36:35-
6MC167Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:36:46-
1MD172Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:37:43-
1ZA182Kynčlová DagmarTJ Jilemnice7200:38:04-
7MC198Nejman LiborAC Náchod5300:38:25-
1ZB202Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:38:33-
2ZA213Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:38:34-
3ZA224Mikásková MichaelaTJ Krkonoše Vrchlabí7100:38:37-
4ZA235Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:38:52-
7MB2418Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:39:00-
8MC2419Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:39:00-
2ZB263Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:39:13-
2MD273Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:39:28-
5ZA286Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov8000:39:33-
3MD294Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:39:35-
9MC3020Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:40:16-
8MB318Pečenka LiborKHB Radegast6100:40:20-
10MC3221Stibor MilanTJ Maratonstav Úpice5000:40:23-
6ZA337Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:40:28-
11MC3422Nejman BedřichAC Náchod5000:40:47-
12MC3523Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:40:51-
9MB369Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:41:00-
4MD375Marek FrantišekČervený Kostelec4100:41:08-
10MB3810Lanta StanislavSK Hronov6300:41:23-
3ZB394Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:41:45-
11MB4011Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:41:48-
7ZA418Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:42:11-
4ZB425Vacková HanaSK Hronov5600:42:14-
13MC4324Polej JiříSokol Hronov4600:43:26-
13MC4325Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:43:26-
15MC4526Šmída OldřichČervený Kostelec4800:43:40-
5ZB466Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:43:46-
8ZA479Králíčková JaroslavaFC Puškvorec Velké Svatoňovice7200:44:15-
5MD486Linhart MilošAC Náchod4400:44:45-
6ZB497Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:45:32-
1ME502Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:45:48-
16MC5127Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:46:42-
2ME523Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:47:25-
7ZB538Klimešová AlenaBukovice6300:49:53-
12MB5412Leplt JiříTT Miletice6100:51:33-
13MB5513Sádovský LubošJablonec nad Nisou6500:52:21-
14MB5614Nečas JosefÚpice5800:52:41-
15MB5715Čipera RadekSKI Radvanice6400:53:42-
17MC5828Špidla VladimírTJ Maratonstav Úpice5100:53:56-
3ME594Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:54:19-
8ZB609Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:54:30-
16MB6116Králíček TomášFC Puškvorec6300:55:55-
17MB6217Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:00:37-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 0%
Zvolená trasa závodu: 80%
Značení závodu: 80%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 0%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
40%

Názory na závod

Nikdo není neomylný, ale aby na chybu pořadatelů doplatili ti, kteří se drželi předem daných propozic, to nedovedu logicky pochopit. To byste si pánové v Úpici nikde neobhájili, to je nejenom nesportovní! Stručně pro ty, co nevědí o co jde. Muži B měli podle propozic běžet 3 kola, ale během závodu si některý z organizátorů samovolně rozhodl, že se poběží jen kola dvě. Bohužel to ale neřekli všem a vítěze vyhlásili z těch, ke kterým se ta informace nějakým způsobem dostala.
lubos
Mě se to týká a stávat by se to tak zkušeným pořadatelům nemělo, je to hrubá chyba. Mrzí mě, že jsem mezi vyhodnocenými byl a vlastně bych měl být diskvalifikován. Když vás ale pořadatel nutí běžet do cíle, tak protestujete, ale nakonec poslechnete. Pro ty co běželi ještě třetí kolo je to určitě nespravedlivé, na druhou stranu pořadí na předních místech v této kategorii by třetí kolo už nijak nezměnilo.
astransky
Nechal jsem si o závodě vyprávět přímým účastníkem. Doufám jen, že místní organizátoři nebudou organizovat ME v běhu do vrchu v příštím roce. Byla by to už ostuda vpravdě mezinárodní. A o tom, jestli by se pořadí na prvních místech po třetím kole měnilo či nikoliv??? O to tu přece nešlo a každý by měl vědět, jak se má opravdový sportovec zachovat!
zelvak.b
Zbyteční opakování se,v předchoz.názorech už řečeno vše...., vzhledem k "přístupu"pořadatelů ke kat.muži"B"můj celkový dojem ze závodu je 0%....
nakopec

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód