hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Vánoční běh Parníkem

11.12.2004, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Vánoční běh Parníkem
  • datum konání: 11.12.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně r. 99 a mlad39 (trať 70 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž116Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:00:100,00
2Ž1320Lakotová TerezaAC Choceň0000:00:170,00
3Ž1421Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:170,00
4Ž1638Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:00:370,00

Předžáci r. 99 a mladší (trať 70 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M111Klumpar KryštofČeská Třebová0000:00:100,00
2M1533Beneš Tomáš-0100:00:210,00
3M1737Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:00:460,00

Předžákyně r. 97-98 (trať 300 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1131Hanušová VeronikaAC Choceň9700:01:060,00
2Ž1222Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:01:090,00

Předžáci r. 97-98 (trať 300 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1332Adamec MatoušAC Choceň9700:01:130,00
2M1436Kouřil VojtěchAC Vysoké Mýto9700:01:160,00

Žákyně nejmladší r. 95-96 (trať 700 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2139Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:02:5311,00
2Ž234Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:02:579,00
3Ž265Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:03:128,00

Žáci nejmladší r. 95-96 (trať 700 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2229Lakota AntonínAC Choceň9500:02:5411,00
2M2518Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:03:109,00
3M2730Frydrych JakubAC Choceň9500:03:188,00

Žáci mladší r. 93-94 (trať 1,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31019Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:04:0111,00
2M31315Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:04:109,00
3M31935Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:04:208,00

Žákyně mladší r. 93-94 (trať 700 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž347Gajdorusová MarkétaSK Chotěboř9300:02:5911,00

Žákyně mladší r. 91-92 (trať 1,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1242Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:04:0911,00
2ŽM1616Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:139,00
3ŽM2017Richtrová AndreaAtletika Albrechtice9200:04:298,00
4ŽM2125Bezdíčková PavlaAC Choceň9200:04:547,00
5ŽM2226Kaisrlíková IlonaAC Choceň9200:04:586,00

Žáci mladší r. 91-92 (trať 1,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM527Siegel JakubAC Choceň9200:03:4511,00
2MM69Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:03:469,00
3MM728Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:488,00
4MM834Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:03:507,00
5MM1113Holemář JanTJ Nové Město na Moravě9100:04:026,00
6MM1540Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:04:125,00
7MM232Mikyska JanČeská Třebová Parník9200:05:024,00

Žákyně starší r. 89-90 (trať 1,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS1410Adámková TerezaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8900:04:1111,00
2ŽS173Karlová VeronikaNový Věk Triatlonu9000:04:139,00
2ŽS1714Šimonová MonikaNové Město na Moravě9000:04:139,00

Žáci starší r. 89-90 (trať 1,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS124Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:03:0911,00
2MS243Večeře TomášAtletika Polička9000:03:159,00
3MS323Zavřel JiříAC Choceň8900:03:158,00
4MS411Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:03:247,00
5MS98Zadina Petrneregistrován9000:03:506,00

Muži A (trať 5,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA143Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:15:480,00
2MA244Kratochvíl MilošSMC Fort Ústí nad Orlicí7500:15:570,00
3MA34Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:16:230,00
4MA42Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:16:430,00
5MA519Sejkora KarelAtletika Polička8800:16:4611,00
6MA733Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:17:100,00
7MA858Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:17:229,00
8MA937Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:17:288,00
9MA1017Šutera JosefAtletika Polička7900:17:280,00
10MA1118Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:17:310,00
11MA136Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:17:380,00
12MA1461Bogdał RomanULKS Czarna Góra Polska7900:17:420,00
13MA1556Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:17:420,00
14MA1657Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:17:540,00
15MA189Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:18:080,00
16MA1963Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:18:120,00
17MA2024Tomášek LukášAtletika Polička8800:18:167,00
18MA227Doucha JiříStart Náchod7100:18:260,00
19MA2313Siegel JosefAC Choceň8600:18:380,00
20MA2480Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:390,00
21MA2550Dobšíček PavelSK Hronov8000:18:390,00
22MA281Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:18:510,00
23MA3112Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:19:196,00
24MA3225Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:19:205,00
25MA3327Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:19:360,00
26MA3469Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:19:474,00
27MA3778Šmíd JaroslavAuto Janák7900:19:530,00
28MA3862Bogdał LukaszULKS Czarna Góra Polska8200:19:550,00
29MA4423Brandejs MiroslavAtletika Polička7800:20:300,00
30MA4573Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:20:360,00
31MA7179Plocek JaroslavAuto Janák6800:25:160,00

Muži B (trať 5,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB615Siegel JosefAC Choceň5800:17:010,00
2MB12149Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:340,00
3MB1728Čechal JaroslavTS Letohrad6100:18:010,00
4MB2641Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:18:420,00
5MB3026Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:19:150,00
6MB3666Zdeněk BílýMK Pardubice5900:19:530,00
7MB3953Hekrle FrantišekSokol Parník Česká Třebová6000:20:070,00
8MB4036Tarant LadislavLíšnice6000:20:130,00
9MB4245Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:20:230,00
10MB463Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:20:450,00
11MB5865Velechovský JiříSAZS Králíky5500:22:210,00
12MB6974Betlach JanSokol Parník5700:24:440,00
13MB7420Kacálek JaroslavAtletika Polička5600:26:150,00

Muži C (trať 5,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2159Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:18:250,00
2MC2760Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:18:470,00
3MC2946Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:19:010,00
4MC3516Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:19:520,00
5MC4138Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:20:200,00
6MC4870Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:20:590,00
7MC4947Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:21:020,00
8MC5476Krumer MiroslavOstrov4900:21:460,00
9MC575Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:22:100,00
10MC6042Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:22:320,00
11MC6348Tučný JanMK Pardubice4700:22:550,00
12MC6668Král VlastimilHvězda SKP Pardubice5200:23:520,00
13MC6735Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:23:590,00
14MC7031Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:25:150,00

Muži D (trať 5,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5271Jelínek MatějHradec Králové4200:21:350,00
2MD5372Ollé LudvíkKD OS KOVO Škoda Mladá Boleslav3900:21:420,00
3MD5912Bielčik JindřichLichkov4000:22:280,00
4MD6839Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:24:270,00

Ženy A (trať 5,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4340Skybová LucieARC Brno8700:20:2511,00
2ZA5055Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:21:160,00
3ZA5130Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:21:290,00
4ZA5567Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:21:550,00
5ZA5629Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:22:069,00
6ZA6222Schauerová LenkaAtletika Polička8800:22:498,00
7ZA6534Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:23:060,00
8ZA728Rychtaříková IvaAC Choceň8500:25:550,00
9ZA7377Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:26:150,00

Ženy B (trať 5,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4732Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:20:530,00
2ZB6154Novotná EvaLetohrad4800:22:380,00
3ZB6452Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:23:020,00

Trať 70 m

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M111Klumpar KryštofČeská Třebová0000:00:100,00
1Ž116Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:00:100,00
2Ž1320Lakotová TerezaAC Choceň0000:00:170,00
3Ž1421Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:170,00
2M1533Beneš Tomáš-0100:00:210,00
4Ž1638Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:00:370,00
3M1737Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:00:460,00

Trať 300 m

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1131Hanušová VeronikaAC Choceň9700:01:060,00
2Ž1222Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:01:090,00
1M1332Adamec MatoušAC Choceň9700:01:130,00
2M1436Kouřil VojtěchAC Vysoké Mýto9700:01:160,00

Trať 700 m

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2139Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:02:5311,00
1M2229Lakota AntonínAC Choceň9500:02:5411,00
2Ž234Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:02:579,00
1Ž347Gajdorusová MarkétaSK Chotěboř9300:02:5911,00
2M2518Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:03:109,00
3Ž265Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:03:128,00
3M2730Frydrych JakubAC Choceň9500:03:188,00

Trať 1,3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS124Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:03:0911,00
2MS243Večeře TomášAtletika Polička9000:03:159,00
3MS323Zavřel JiříAC Choceň8900:03:158,00
4MS411Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:03:247,00
1MM527Siegel JakubAC Choceň9200:03:4511,00
2MM69Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:03:469,00
3MM728Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:488,00
4MM834Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:03:507,00
5MS98Zadina Petrneregistrován9000:03:506,00
1M31019Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:04:0111,00
5MM1113Holemář JanTJ Nové Město na Moravě9100:04:026,00
1ŽM1242Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:04:0911,00
2M31315Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:04:109,00
1ŽS1410Adámková TerezaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8900:04:1111,00
6MM1540Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:04:125,00
2ŽM1616Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:139,00
2ŽS173Karlová VeronikaNový Věk Triatlonu9000:04:139,00
2ŽS1714Šimonová MonikaNové Město na Moravě9000:04:139,00
3M31935Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:04:208,00
3ŽM2017Richtrová AndreaAtletika Albrechtice9200:04:298,00
4ŽM2125Bezdíčková PavlaAC Choceň9200:04:547,00
5ŽM2226Kaisrlíková IlonaAC Choceň9200:04:586,00
7MM232Mikyska JanČeská Třebová Parník9200:05:024,00

Trať 5,3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA143Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:15:480,00
2MA244Kratochvíl MilošSMC Fort Ústí nad Orlicí7500:15:570,00
3MA34Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:16:230,00
4MA42Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:16:430,00
5MA519Sejkora KarelAtletika Polička8800:16:4611,00
1MB615Siegel JosefAC Choceň5800:17:010,00
6MA733Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:17:100,00
7MA858Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:17:229,00
8MA937Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:17:288,00
9MA1017Šutera JosefAtletika Polička7900:17:280,00
10MA1118Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:17:310,00
2MB12149Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:340,00
11MA136Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:17:380,00
12MA1461Bogdał RomanULKS Czarna Góra Polska7900:17:420,00
13MA1556Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:17:420,00
14MA1657Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:17:540,00
3MB1728Čechal JaroslavTS Letohrad6100:18:010,00
15MA189Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:18:080,00
16MA1963Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:18:120,00
17MA2024Tomášek LukášAtletika Polička8800:18:167,00
1MC2159Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:18:250,00
18MA227Doucha JiříStart Náchod7100:18:260,00
19MA2313Siegel JosefAC Choceň8600:18:380,00
20MA2480Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:390,00
21MA2550Dobšíček PavelSK Hronov8000:18:390,00
4MB2641Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:18:420,00
2MC2760Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:18:470,00
22MA281Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:18:510,00
3MC2946Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:19:010,00
5MB3026Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:19:150,00
23MA3112Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:19:196,00
24MA3225Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:19:205,00
25MA3327Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:19:360,00
26MA3469Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:19:474,00
4MC3516Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:19:520,00
6MB3666Zdeněk BílýMK Pardubice5900:19:530,00
27MA3778Šmíd JaroslavAuto Janák7900:19:530,00
28MA3862Bogdał LukaszULKS Czarna Góra Polska8200:19:550,00
7MB3953Hekrle FrantišekSokol Parník Česká Třebová6000:20:070,00
8MB4036Tarant LadislavLíšnice6000:20:130,00
5MC4138Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:20:200,00
9MB4245Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:20:230,00
1ZA4340Skybová LucieARC Brno8700:20:2511,00
29MA4423Brandejs MiroslavAtletika Polička7800:20:300,00
30MA4573Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:20:360,00
10MB463Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:20:450,00
1ZB4732Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:20:530,00
6MC4870Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:20:590,00
7MC4947Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:21:020,00
2ZA5055Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:21:160,00
3ZA5130Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:21:290,00
1MD5271Jelínek MatějHradec Králové4200:21:350,00
2MD5372Ollé LudvíkKD OS KOVO Škoda Mladá Boleslav3900:21:420,00
8MC5476Krumer MiroslavOstrov4900:21:460,00
4ZA5567Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:21:550,00
5ZA5629Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:22:069,00
9MC575Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:22:100,00
11MB5865Velechovský JiříSAZS Králíky5500:22:210,00
3MD5912Bielčik JindřichLichkov4000:22:280,00
10MC6042Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:22:320,00
2ZB6154Novotná EvaLetohrad4800:22:380,00
6ZA6222Schauerová LenkaAtletika Polička8800:22:498,00
11MC6348Tučný JanMK Pardubice4700:22:550,00
3ZB6452Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:23:020,00
7ZA6534Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:23:060,00
12MC6668Král VlastimilHvězda SKP Pardubice5200:23:520,00
13MC6735Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:23:590,00
4MD6839Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:24:270,00
12MB6974Betlach JanSokol Parník5700:24:440,00
14MC7031Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:25:150,00
31MA7179Plocek JaroslavAuto Janák6800:25:160,00
8ZA728Rychtaříková IvaAC Choceň8500:25:550,00
9ZA7377Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:26:150,00
13MB7420Kacálek JaroslavAtletika Polička5600:26:150,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód